Nog steeds kans op 5 miljoen! Royal Palace WOK opgelet voor de liefhebber zëKctLe; -N Vocht. De Vijand van uw Vesting Bon voor uw Miljoenenjacht thuis! Helend Coachen Chinees Specialiteiten Restaurant van het oosterse wok buffet u Japanse Teppan-yaki en Chinees wokken Laatste kans voor Postcode Loterij Miljoenenjacht - our power - Korte Reke 9 4325 AM Renesse 0111 - 462000 Soep en voorgerecht opgediend Onbeperkt proeven en genieten voor een vast bedrag. Normaal voor ,22r5tT nu slechts voor 17.50 p.p Kinderen t/m 12 jaar 8.00 per persoon geldig niet op 25 en 26 december Wokken kunt u overal, maar voor het echte genieten van de oosterse wok komt u natuurlijk naar Royal Palace waar kwaliteit en service voorop staan. Reservering Gewenst optrekkend vocht uitgevoerd, dan geeft Murprotec maar liefst 30 jaar garantie. Slechte ventilatie opgelost met eigen CTA-systeem Zoals gezegd, een vochtprobleem hangt vaak samen met een slechte ventilatie in huis. Slecht geventileer de lucht wemelt van de dagelijkse vervuiling in de vorm van zwevende deeltjes. Zoals stof, schilfers, haren, pollen en gassen uit in huis gebruikte bouwmaterialen. Deze deeltjes kunnen door een slechte ventilatie niet afgevoerd worden en hebben zo een negatieve invloed op de gezond heid van de bewoners. Murprotec heeft hier de oplossing voor. Met het 100% in eigen huis en op basis van eigen ervanng ontwikkelde CTA- systeem biedt Murprotec tevens een afdoende oplossing voor slecht geventileerde huizen. Het probleem van vocht en slechte lucht lost u zo in één keer op. Naast een goed gebalan ceerd binnenklimaat heeft u zo ook geen last meer van allergieveroorza- kende deeltjes in de binnenlucht. Gratis vochtdiagnose en stappenplan Murprotec is altijd bereid om bij par ticulieren en bedrijven langs te komen voor een gratis, professionele en altijd vrijblijvende vochtdiagnose. Een idea le graadmeter voor de vochtbalans in uw huis of kantoor. En mochten parti culieren op basis hiervan verder willen met Murprotec. dan werkt Murprotec aan de hand van een bewezen stappenplan. Op basis van haar jarenlange bevindingen gaat een specialistische organisatie als Murprotec stapsgewijs te werk bij het oplossen van vochtproblemen. Nauwkeurig en met gespecialiseerde apparatuur achterhalen de professio nals van Murprotec de oorzaak van het vochtprobleem in uw huis. Vervolgens geven diepgaande testen en analyses de richting aan van de specifieke maatwerkoplossing. Secuur, netjes en volgens afspraak verhelpen de vakmensen van Murprotec alle vochtproblemen in uw huis. Heeft u interesse? Kijkt u dan op de website www.murprotec.nl of bel 0800-68777 68. Uw Miljoenenjacht is in volle gang. Als u nü de bon instuurt, maakt u deze maand nog kans om 5 miljoen euro te winnen! Gouden Koffer Elke zondag presenteert Linda de Mol Postcode Loterij Miljoenenjacht. De kandidaten kunnen met hun kennis èn met een dosis geluk enorme prijzen in de wacht slepen. Ais de winnaar de juiste Gouden Koffer met prijzengeld uitkiest, wint nij of zij 5 miljoen euro! Ook kunt dat bedrag winnen. En u hoeft er niet eens voor op televisie! Hoe werkt dat? In de bon kunt u uw eigen Gouden Koffernummer uitkiezen, waarmee u gelijk een lot in de Postcode Loterij neemt. Heeft u hetzelfde Koffernummer als de winnaar van Miljoenen jacht dan maakt u kans op hetzelfde geldbedrag. Misschien een paar ton, misschien wel 5 miljoen! nog genoeg prijzen voor u over bij de Postcode Loterij. Wat dacht u bij voorbeeld van de PostcodeStraatprijs: 12.500 voor elk lot, plus kans op een BMW! En dan heDben we het nog niet eens over de Kanjerprijzen tot 18,9 miljoen euro en de Postcodejackpot tot 14 miljoen euro! Grijp uw kans en vul de bon in. En als u hem snel opstuurt, gaat u nog deze maand op Miljoenenjacht! Ojë. Bea Post, Nationale Postcode Loterij Stuur nü de bon in. Dan maakt u kans op ólle prijzen van de Postcode Loterij, zoals de Straatprijs en de Kanjerprijzen, maar ook nog op de hoofdprijs in Miljoenenjacht: 5 miljoen euro! 5>«g-i Maar ook als u Miljoenen jacht niet wint, blijven er Met ingang van de trekking van oktober is de prijs van een lot zón der JackpotVerdubbelaar met 0,25 verhoogd naar 6,50. Een lot mét JackpotVerdubbelaar wordt dan 7,75. Deze prijsaanpassing stelt de Postcode Loterij in staat een deel van de gestegen kosten te compenseren. Het grootste deel van de prijsverhoging komt echter direct ten goede aan de goede doelen én de prijzenpot. (FJa, ik wil ook op jacht Ik machtig hierbij de Nationale Postcode Loterij tot wederopzegging naar de 5 miljoen euro. Ik heb (en dat kan elk moment) om per trekking (13 per jaar) 7,50 per hieronder mijn koffernummers lotnummer van onderstaand rekeningnummer af te schrijven. Loten zijn inclusief JackpotVerdubbelaar. Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar en betaal 6,25 per lot. aangekruist en ben nu ook officieel op miljoenenjacht. Ik wil graag meedoen met koffernummer(s): 1 10 2 11 3 12 4 13 5 14 6 15 7 16 8 17 9 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Voor elke aangekruist Gouden Koffernummer ontvangt u een lotnummer in de Nationale Postcode Loterij en daarmee dingt u mee naar alle prijzen in Miljoenenjacht en in de trekkingen van de Nationale Postcode Loterij. De koffers zijn van: de heer mevrouw Postcode: (Post)banknummer: Datum: <xV Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, tel. 0900 - 300 1500 (20 cpm). De loterij ie goedgekeurd door de Minister van Justitie onder nummer L.O. 890/0098/0251627 d.d. 20/12/2002. ^^Stuur deze bon naar Postcode Loterij Miljoenenjacht, Antwoordnummer 19503,1100 VM Amsterdam. Postzegel niet nodig^j Jomanda: Geld: "Het slijk der aarde" Relatie: "Begint vanuit de geest" Internet: "Verschrikkelijk" Euro: "Achteruitgang" Gezondheid: "Niet te koop" Emile: Geld: "Draagt bij aan geluk" Relatie: "Eerst ons, dan ik" Internet: "Fantastisch" Euro: "Een zegen op termijn" Gezondheid: "Zelf te creëren" Lichaam en Geest zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden Vanuit deze overtuiging hebben Emile Ratelband en Jomanda besloten om gezamenlijk een aantal bijeenkomsten te organiseren. Helen staat voor het helen van lichaam, geest en ziel. Coachen staat voor begeleiding tijdens het proces. Twee mensen, die ieder hun eigen doordachte visie hebben op het leven. Emile en Jomanda, twee uitersten of toch niet? Jomanda is een "instrument" tussen hemel en aarde. Via haar kunnen er wonderen gebeuren. U hoeft geen angst te hebben. Emile zorgt er voor, dat u met beide benen op de grond blijft. De niet direct voor de hand liggende combinatie van beiden leidt tot onnavolgbare resultaten. In eerste instantie is een 6-tal bijeenkomsten gepland voor de maanden september en oktober. Aansluitend staan bijeenkomsten gepland voor de maanden november en december. Wilt u eerst nadere informatie, bel dan 0900 - 2024000 - optie 4 data maandag 15 september maandag 22 september maandag 29 september maandag 13 oktober zondag 19 oktober dinsdag 21 oktober plaats/locatie Ede -"de Reehorst" Roermond -"de Oranjerie" Bergen op Zoom -"de Stoelemat" Zwolle - "Nieuwe Buitensociëteit" Sint. Michielsgestel - "de Huif" Zutphen - "Hanzehof" tijden 20.00 - 22.30 uur 20.00 - 22.30 uur 20.00 - 22.30 uur 20.00 - 22.30 uur 13.00- 15.30 uur 20.00 - 22.30 urn- Kaartverkoop aan de zaal. De toegangsprijs bedraagt 30,- per persoon. Reserveren is niet mogelijk, de zaal is een uur voor aanvang open. Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u twee boekjes: Het Geheim in Jezelfvan Emile en een boekje van Jomanda. U heefl het allemaal goed voor elkaar. Zoals een fijn huis waarin u veel geld heeft geïnvesteerd. Maar terwijl u geniet van uw comfort in uw luie stoel, kruipt er door de muren, kelder, vloeren en daken een onzichtbaar en geldverslindend monster binnen: vocht. Dag na dag, jaar na jaar. Totdat de plekken zich aandienen en de rot zich manifesteert. Vocht. De vijand van uw vesting heeft zijn geldontwaardende werk gedaan. Om nog maar te zwijgen over het effect van vocht op de gezondheid van de bewoners. Nederland heeft een zeeklimaat. En aan de buiten- én binnenkant Dus is vocht een natuurlijk bladdert uw schilderwerk af en laat i| Dus is vocht een natuurlijk onderdeel van onze 'luchthuis houding'. Maar zodra de vochtbalans maar even verkeerd doorslaat, heeft dit een negatief effect op uw klimaat in huis. Vooral oude huizen zijn hier uitermate gevoelig voor. Achterhaalde bouwwijzen en een slechte ventilatie en isolatie zijn hier debet aan. Kelders en souterrains wer ken als een magneet op vocht en de stevige basis onder uw huis wordt let terlijk druppelgewijs verzwakt Maar ook nieuwe huizen hebben last van vocht. Door de vaak optimale isolatie van nieuwbouwhuizen is de ventilatie minimaal en krijgt vocht geen kans het huis te verlaten. Ook de officiële instanties zijn van het vochtprobleem in huizen overtuigd. Bijvoorbeeld TNO toonde aan dat meer dan één miljoen huizen in Nederland last heeft van te veel vocht! Niet alleen die hui zen hebben last, ook de bewoners ervan tobben met hun gezondheid door optrekkend vocht. Want bewezen is dat Nederlanders gemiddeld 80% van hun leven binnenshuis doorbren gen. Een slecht binnenklimaat is dan ook van wezenlijke invloed op de gezondheid van de bewoners. Vocht levert té veel problemen op Vocht veroorzaakt een wijds palet aan problemen. Het takelt uw huis in hoog tempo af en kost u tot 30% warmteverlies. Ook vormt vocht een ideale uitnodiging bij u thuis voor mijt en schimmels. uw behang met vellen tegelijk los. Bij een eventuele verkoop van uw huis is een onopgelost vochtprobleem een minpunt dat direct gesignaleerd wordt, met een negatief effect op de vraagprijs uiteraard. En dan hebben we het alleen nog maar over het materiële gehad. In huizen wonen nu eenmaal mensen. Ook zij ondervin den hinder van een verstoorde vochtbalans in huis. Asmatische aan doeningen. chronische verkoudheden, jicht en stramme spie ren en gewrichten kunnen het gevolg zijn van vocht in huis. Bij jong en oud en vaak al snel opspelend en moeilijk bestrijdbaar. Iedereen kent de voorbeelden van vochtproblemen Iedereen kent wel de voorbeelden van problemen die veroorzaakt zijn door vocht. Denk aan de zwarte plekken op de muren of in het pla fond van uw badkamer. Of de druppels die letterlijk in uw kelder hangen en bij extreem vocht zelfs een plasje op de vloer vormen. Een ander bekend en berucht voorbeeld van vocht in huis is houtrot. 't Begint klein maar grijpt gestaag om zich heen. Hout vervangen is een dure aangelegenheid weet iedereen die met houtrot te maken heeft gehad. Om nog maar te zwijgen over hout rot in vloerbalken waardoor bewoners uiteindelijk zelfs door hun vloer heen zakken. Condens en opstijgend vocht veroorzaken materiële én menselijke problemen. Een vochtprobleem verdient een structurele aanpak Bij een vochtprobleem in huis helpen lapmiddelen niet meer. Een ontvoch- tingsmachine hier, een paar doeken daar, alles keer op keer overschilderen als cosmetische oplossing: een vochtpro bleem in huis verlangt een structurele en in één keer afdoende oplossing. Hiervoor zijn gespecialiseerde bedrij ven actief Met uiterst geavanceerde apparatuur en goed getrainde specia listen maken zij aan een chronisch vochtprobleem in uw huis een einde. 30 jaar garantie door 50 jaar ervaring met lucht- en vocht- behandeling Een bedrijf als Murprotec kan bogen op meer dan 50 jaar specialistische ervaring met het oplossen van uiteenlo pende vochtproblemen in huizen. Tegelijkertijd uitgevoerd met het zuive ren van de binnenlucht in uw huis van zwevende deeltjes die ademhalingspro blemen kunnen veroorzaken. Aangezien Murprotec zich op niets anders concentreert, steekt Murprotec al haar kennis en capaciteit in het continu verder optimaliseren van haar dienstverlening. In West-Europa is Murprotec een begrip met haar researchlaboratoria en toegepaste technieken en producten om de meest optimale lucht-vochtbalans in uw huis te bereiken. Murprotec vecht als geen ander tegen vocht en slechte lucht met een maatwerkoplossing en bewezen en betrouwbare methoden. Is bijvoorbeeld de speciale behandeling tegen

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2005 | | pagina 3