H 1*1 H Financieel medewerkers (2) m/v Gouden Handdruk NORIT ANALIST ZN 42 Zaterdag 1 februari 200 Gemeente Hoogezand-Sappemeer Hoogezand-Sappemeer is met ruim 33.000 inwoners de derde gemeente van de pro vincie Groningen. Onze leven dige gemeente ligt op een steenworp afstand van de stad Groningen. Hoogezand-Sappemeer biedt van oudsher volop werkgelegenheid in de internationaal georiën teerde industrie zoals de scheeps bouw en agrobusiness. Het gemeentebestuur is ambitieus. Zo werken wij bijvoorbeeld aan een nieuw stadscentrum en bouwen wij aantrekkelijke woon wijken zoals 'Meerwijck' dat in directe verbinding staat met het Zuidlaardermeer. Ook herstructu rering van bestaande wijken vinden wij belangrijk. Hoogezand-Sappemeer voert een actief sociaal beleid en biedt moderne voorzieningen zoals 't Kielzog, Centrum voor Kunst en Cultuur en de Kalkwijck, Centrum voor Sport en Vrije tijd. Hoogezand-Sappemeer, een gemeente waar het goed toeven is! De gemeente Hoogezand-Sappemeer kent drie sectoren: Ruimte, Welzijn en de Bestuursdienst. De sector Ruimte heeft als taakgebieden onder meer de brandweer, milieu, ruimtelijke ordening economische zaken, beheer en bouwen wonen. De sector wordt ondersteund door een stafbureau en een projectbureau. Voor het projectbureau, dat op dit moment reeds bestaat uit drie projectleiders (waarvan één als coördinator fungeert)twee project secretarissen en een secretaresse zijn wij op zoek naar 1,5 fte, voor in totaal 54 uur p/w Wat gaat de financieel medewerker doen: - het geven van financiële/economische ondersteuning/adviezen aan de medewerkers van het projectbureau; - het verzamelen en verwerken van gegevens ten behoeve van het samenstellen van de (meerjaren) begroting, marap en jaarrekening; - het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van administratieve processen en procedures; - het bewaken van kredieten en het signaleren van afwijkingen; - het verrichten van financiële analyses en onderzoeken. Wat is het profiel van de financieel medewerker: - HBO werk - en denkniveau, met bij voorkeur ervaring in boven genoemde werkzaamheden; - in bezit van of bereid zijn tot het volgen van cursussen op het gebied van grondexploitaties; - goede analytische en communicatieve vaardigheden; - pro-actief, creatief en een samenwerkingsgerichtheid; - een dienstverlenende en flexibele instelling. Wat wij bieden: Onze gemeente biedt goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een kinderopvangregeling, betaald ouderschapsverlof, een cafetariamodel waarin de mogelijkheid tot koop of verkoop van verlofdagen, een pe en een fietsregeling. De functie is ingeschaald in GA 9 (maximaal 3.102,-bruto per maand Doorstroming naar de uitlooprang GA 10 (maximaal 3.449,- bruto per maand) behoort tot de mogelijkheden. Informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Willem Roffel, sectorcontroller, hij is telefonisch te bereiken op nummer (0598) 373873. Informatie over de gemeente is te vinden op onze website www.hoogezand-sappemeer.nl Solliciteren: Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 11 februari 2003 richten aan Margo Wesseling, P&O-adviseur, sector Ruimte, Postbus 75, 9600 AB Hoogezand. Of via e-mail: vacature@hoogezand-sappemeer.nl U wordt verzocht hierin te vermelden, het minimum en maximum aantal uren waarvoor u in aanmerking wenst te komen. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 18 februari a.s. en 21 februari a.s. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Rabobank Drachten-Ureterp is dé toonaangevende financiële dienstverlener in het werk gebied. Met 140 collega's is de bank. in staat alle vormen van financiële dienstverlening aan te bieden. Van eenvoudige spaarrekeningen tot complexe beleggingsproducten en van een inboedel- pérzekering tot een high-tech financieringsconstructie. Oog voor de dag van morgen en constante vernieuwing zijn daarbij sleutelbegrippen. 'Wat onze klanten morgen van ons verwachten, staat vandaag al op onze agenda.' Om her contact met onze klanten te versterken, werken we momenteel keihard aan een geheel nieuwe wijze van klantbediening. We bezoeken onze klanten zelfs thuis. In het centrum van Drachten realiseren we een Raboshop (zeg maar een bank op winkelniveau). En verder timmeren we letterlijk aan de weg. De A7 om precies te zijn. Het nieuwe hoofdkantoor wordt de visualisering van Ónze ambitie en onze verfrissende en vernieuwende werkwijze. Bij deze ambitie en werkwijze passen enthousiaste en initiatiefrijke mensen, die met kracht en talent willen werken vanuit hun sterk ontwikkelde competen ties, zoals ondernemerschap, klantoriëntatie en resultaatgerichtheid. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Een ervaren Beleggingsadviseur die zijn vak verstaat en bovenal zijn specialisme weet in te zetten in de brede'context van een financieel totaaladvies voor de klant, waarmee tevens een hechte relatie wordt opgebouwd. Een Senior Accountmanager voor de zakelijke markt, die weet wat zijn klanten beweegt en die zich in alle opzichten 'ondernemer onder de ondernemers' voelt. Een allround Financieel Adviseur voor de particuliere markt die zich thyis voelt in het particuliere topsegment en daarin actief en met de juiste tools succesvol weet te opereren. Voor alle drié de functies geldt'een academisch of HBO denk- en werkniveau, aangevuld met rele vante vakopleidingen. Rabobank Drachten-Ureterp biedt een dynamisch marktgebied, dat openstaat voor nieuwe initiatieven, waardoor uitdagende groeimogelijkheden, gerealiseerd kunnen worden. Uiteraard hoort daar een prima beloning en dito secundaire arbeids voorwaarden bij. Voor nadere informatie over bovenstaande functies kunt u contact opnemen met onze personeelsadviseur, mevr. Jeanette van der Horn van den Bös, telefaonnr.: (0512) 58 7711. Uw sollicitatie, voorzien van motivatie en CV, kunt u binnen 14 dagen richten aan Rabobank Drachten-Ureterp, onder vermelding van de functie, ter attentie van afdeling Personeelszaken, Postbus 83, 9200 AB, Drachten. ROOSEN I recta me V \ioiun Rooscn reclame is een gerenommeerd bedrijf dat zich bezig houdt met het ontwerpen en maken van belettering en zeefdruk- werk voor reclameobjecten. Voor onze reclame-afdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste ERVAREN BELETTERAAR UN Je bent praktisch, handig, creatief en kunt zelfstandig opdrach ten uitvoeren. Het snijden en plakken van teksten en logo's op allerlei ondergronden is geen enkel probleem. Vanzelfsprekend kun je werken met grafische programma's of bent bereid dit te leren. ERVAREN ZEEFDRUKKER M/V Je werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uitvoeren van zeefdrukwerkzaamheden en de daarbij behorende voorbereidin gen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding op MBO-niveau. Enige jaren werkervaring in soortgelijk werk is vereist. GRAFISCH VORMGEVER UN Je bent verantwoordelijk voor de vormgeving en visualisatie van de reclameopdrachten. Je kunt werken met grafische pro gramma's Illustrator, Photoshop (MAC). Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding op MBO/HBO-niveau en goede contactuele eigenschappen. Enige jaren werkervaring in soort gelijk werk is gewenst. COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Je houdt afzetkanalen actief voor reclameproducten bij zowel nieuwe als bestaande klanten en voert de bijbehorende adminis tratie uit. Je hebt een MBO/HBO opleiding en beschikt bij voorkeur over ervaring in de reclame. Daarnaast ben je gedre ven en heb je een commerciële en resultaat gerichte instelling. Je kunt je brief met cv sturen naar: Roosen reclame t.a.v. Jannie Meijer Waanderweg 40, 7812 HZ Emmen T. 0591 668993 F, 0591 668990 info@roosen.nu Met meer dan 500 vestigingen en ruim 9.900 medewerkers is Fielmann de grootste Opticien van Europa. Dat is bereikt dankzij een helder concept: een zeer grote keuze, de beste kwaliteit en een buitengewone service naar de klant toe en dat voor minder geld. Alle grote mode merken, alle grote ontwerpers treft u bij Fielmann aan en allemaal altijd gegarandeerd voordelig. Bij Fielmann vindt iedere klant de bril die bij hem/haar past. Wij breiden verder uit: Voor de nieuwe vestiging in Groningen zoeken wij gediplomeerde Optometristen en Opticiens. Uw kans om opgeleid te worden als Vestigingsleider (m/v) Wanneer u de uitdaging aan wilt gaan, om na een omvangrijk trainingsprogramma, een vestiging volledig zelfstandig te leiden, komt u naar Fielmann. Unieke mogelijkheden in opleiding en bijscholing, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een uitstekend salaris en vele doorgroeimogelijkheden zijn bij Fielmann vanzelfsprekend. Wanneer u carrière wilt maken bij de marktleider in de Europese Optiek, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV en foto aan: Fielmann Nederland B.V., de heer G. van Boxtel, Postbus 452, 7570 AL Oldenzaal of via e-mail: sollicitatie@fielmann.com www.fielmann.com GARRIERE mogelijkheden: uit laten keren Over laten maken naar een verzekeraar Een stam recht-bv oprichten een combinatie van boven staande mogelijkheden Voor informatie, brochure of vrijblijvend oriënterend gesprek bel! Carrière Switch b.v. Heresingel 12 9711 ES Groningen f tel. (050) 318 13 -13 i www.carriereswitch.nl Ballast Nedam Bouwborg te Groningen is een onderdeel van Ballast Nedam Bouw B.V. De activiteiten in Groningen bestaan uit woningbouw, utiliteitsbouw, bouwservice en projectontwikkeling. Onze organisatie heeft 150 medewerkers. Het werkgebied is Noord-Nederland. Ter aanvulling van de afdeling Calculatie zijn wij op zoek naar een Kostendeskundige Als kostendeskundige bent u, onder het hoofd Calculatie, verantwoordelijk voor het tijdig opstellen van betrouwbare ramingen van kosten en detailbegrotingen en voor het bewaken van de uitwerking van plannen zodanig dat de raming van kosten geen overschreidingen geeft. Taken van de kostendeskundige: Zorgdragen voor een betrouwbare raming Van kosten en/of detailbegroting Alternatieve bouwmethodieken en materialen bepalen, die een lagere kostprijs tot gevolg hebben Zorgdragen voor het tijdig inschakelen van werkvoorbereiding en uitvoering voor het maken van planningen en bouwplaatsindelingen voor het bepalen van deze kosten Het uitzoeken van alternatieve bouwmethodieken voor te calculeren projecten Het beoordelen van ontvangen offertes voor detailbegrotingen en ramingen Het formuleren van uitgangspunten voor een raming van kosten voor de projectontwik keling, met behulp van binnen Ballast Nedam beschikbare hulpmiddelen en systemen Het inventariseren van risico's tijdens de ramingsfase en detailbegroting Het bewaken van de uitgangspunten tijdens verdere planuitwerking door de projectontwikkelaar - Op kostentechnisch gebied ondersteunen Van de Projectontwikkelingsafdeling Wij vragen: Bouwkundige opleiding op HBO-niveau "Minimaal 5 jaar ervaring op gebied van calculeren voor woning- en utiliteitsbouw Kennis van calculatienormen en prijzen van uitvoeringsmethoden Analytisch denkvermogen Grote mate van zelfstandigheid o Goede sociale vaardigheden Nauwkeurig kunnen werken Ballast Nedam biedt u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en hecht veel belang aan de ontwikkeling van haar medewerkers. U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw Maryvonne Nieboer, hoofd Personeelszaken, op onderstaand adres. Zij is voor vragen te bereiken op telefoonnummer (050) 5 92 55 12. (J) Ballast Nedam Bouwborg Postbus 1297 9701 BG Groningen Frans Nooren Groep Door aanhoudende groei van onze activiteiten zijn wij voor onze werkmaatschap pijen op zoek naar: - BETONREPARATIE - COATINGWERKEN - INJECTIETECHNIEKEN - BODEMBESCHERMENDE VOORZIENINGEN Frans Nooren Groep is een internationaal ope rerende organisatie. Door verdergaande professio nalisering heeft het bedrijf naam en faam opge bouwd in de bouwchemische- en conserverings- branche. De Frans Nooren Groep biedt werk aan ca. 135 medewerkers. Onze professionaliteit wordt uitgeoefend bij: - Overheid en semi-overheid - Industrieën - Rijksinstellingen - Vastgoedbeheerders woningbouwverenigingen - Nutsbedrijven - Bouwondernemingen De professionaliteit vindt men terug in de volgende vakgebieden: Bodembeschermende voorzieningen Betonreparatie en -bescherming; Verwerking van speciale chemisch resistente coatingsystemen; Staalconservering; Waterdicht injecteren van kabel- en leidingdoorvoeringen; Applicatie van vloeistofdichte voegvullingen; Aanbrengen van vloeistofdichte kunststofvloeren; Afdichten van kelderruimten tegen grondwaterlekkages, Gevelrenovatie; Zwembadrenovatie; Constructief verlijmen van scheurvoming in beton-/ metselwerk; Aanbrengen kunststof slijtlagen; Mobiel en cabine straalwerkzaamheden. e-mail: info@fransnooren.nl Homepage: www.fransnooren.nl Frans Nooren B.V. Afdeling Personeelszaken Gasselterstraat 22 9503 JB Stadkanaal Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Frans Nooren CALCULATOR WERKVOORBEREIDER MA/ Functie-eisen: - Voltooide MBO/HBO-opleiding - Gedegen ervaring in de bouwsector, ervaring in staalconserveringssector heeft een pre; - Zelfstandig en inventief kunnen werken; - Gedegen ervaring met moderne calculatiesystemen; Ervaring met het Officepakket; Enige jaren werkervaring is een vereiste BETONREPARATEURS MN Functie-eisen: - Voltooide LBO-opleiding; 1 - Gedegen ervaring in de bouwsector; - Zelfstandig en inventief kunnen werken; i - Zij die ervaring hebben in betonreparaties genieten de voorkeur; j - Bereidheid tot het werken buiten de regio; - Bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B(E) en/of C(E); j voorkeur in bezit van een WA1 basisveiligheid certificaat. MultiPaint BETONREPARATEURS MN CONSTRUCTIESCHILDERS MN SPUITERS MN STRALERS MN Functie-eisen: - Voltooide LBO-opleiding; - Gedegen ervaring in de schildersector, Zij die ervaring hebben ir constructieschilderen genieten de voorkeur; Ervaring in mobiel en cabine straalwerkzaamheden; - Zelfstandig en inventief kunnen werken; - Bereidheid tot het werken buiten de regio; Bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B(E); Bij voorkeur in bezit van een WA1 basisveiligheid certificaat. Voor de gevraagde functies bieden wij: Ruimte voor eigen initiatief; Een enthousiast team in een bedrijf met goede naam en faam en een prima toekomstbeeld; - Salaris in overeenstemming met zwaarte van de functie. Norit Nederland B.V. is een onderdeel van NORIT N. V, een onderneming die wereldwijde bekendheid geniet als producent en leverancier van diverse kwa liteiten actieve kool en bijbeho rende apparatuur. Actieve kool is een chemische hulpstof die door haar sterk absorberende eigenschappen een belangrijke rol speelt hij de zuivering van voedingsmiddelen, chemische en farmaceutische producten, drink- en afvalwater en bij gas/luchtzuivering. Naast het hoofdkantoor, dat gevestigd is in Amersfoort, zijn er productiebe drijven in Nederland. Groot- Brittannië. Italië en de Verenigde Staten. Het bedrijf in Klazienaveen heeft ca. 155 werknemers. Norit Nederland B.V. Klazienaveen plant is i.v.m. onder steuning van de Pharmaplant door de afdeling Laboratorium op zoek naar een Deze functionaris is samen met zijn/haar collega's verantwoordelijk voor het analyseren en beoordelen van de kwaliteit van grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten. Functie-inhoud - Uitvoeren van analyses aan grondstoffen, hulpstoffen, halffabrikaten en eindproducten aan de hand van werkvoorschriften. - Uitvoeren van onderzoeken in de vorm van onder meer: - chemische analyses (instrumentele en natchemische bepalingen); - fysische bepalingen. - Registreren, analyseren en vastleggen met behulp van PC van gevonden resultaten. Functie-eisen - Middelbare Laboratoriumopleiding. - Kennis van geautomatiseerde systemen (Word, Excel). - Nauwkeurigheid. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Dienstverband De functionaris krijgt een dienstverband voor bepaalde tijd van één jaar. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij Leny Caspers, Chef Laboratorium, tel. 0591-319911. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan NORIT Nederland B.V. t.a.v. Toos Heijblom, afd. Personeelszaken, Postbus 99, 7890 AB Klazienaveen, tot uiterlijk 15 februari a.s.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 6