Projectleider(s) RADEMAKERS GIETERIJ BV Hoofd kwaliteitsdienst ENTHOUSIASTE VERKOOPADVISEUR m/v LEERKRACHT (m/v) Humanitas? BCM Philadelphia Dental Union ZNO 40 Zaterdag 1 februari 2003 Kijk voor meer vacatures op: www.Hunter-Select.nl Sollicitatie: Sollicitatie@hunterselect.nl Langestraat 12 Postbus 2 Tel. 0031 (0)591 Fax 0031 (0)591 7891 GA Klazienaveen 7890 AA Klazienaveen -312433 -317488 Rademakers Gieterij B V., sinds 1948 gevestigd te Klazienaveen, is een vooraanstaande, op de nationale en internationale markt opererende ijzergieterij. Het bedrijf produceert in nauwe samenwerking met de klanten uiteenlopende series gietwerk van hoge kwaliteit. Belangrijke aan dachtspunten binnen Rademakeis zijn continue verbetering van de bedrijfsvoering en een open oog voor relevante technologische ontwikkelingen. Rademakers is een onderdeel van Ballast Nedam Industrie Toelevering B.V Rademakers Gieterij B.V. zoekt op korte termijn een Doel van de functie: Het beheer en uitgifte van het kwaliteitshandboek en de daarbij behorende documenten. Het aansturen van correctieve en preventieve maatregelen. Het leidinggeven aan de afdeling kwaliteitsdienst. Het ondersteunen van de organisatie gezien vanuit de kwaliteitsdienst. Belangrijkste taakgebieden: Zorgen voor en instandhouden van het kwaliteitszorgsysteem. Bewerkstelligen dat aangebrachte wijzigingen in het kwaliteitssysteem bekend zijn, in de praktijk gebracht en op peil gehouden worden. Hei (laten) verrichten van audits (in- of extem). In samenwerking met de afdeling procesbeheersing zorgen dal de kwaliteit van het proces en het product gewaarborgd blijft. Signaleren en rapporteren van (dreigende) knelpunten m.b.t. de organisatie en processen. Het uitvoeren van projecten (meestal) t.b.v. de kwaliteitsdienst. Leidinggeven aan de afdeling kwaliteitsdienst Functie-eisen: Opleiding: HTS-niveau Wtb en/of gieterij techniek. Opzetten en onderhouden Kwaliteitszorgsystemen, auditeren Pro-acueve en oplossingsgerichte instelling; signaleert (mogelijke) problemen en kansen en stuurt op tijd bij. Flexibele teamspeler; houdt voortdurend rekening met raakvlakken met andere discipli nes en ondersteunt die waar zinvol, respectievelijk benut de binnen de disciplines aanwe zige kennis en ervaring. Goede leidinggevende en communicatieve vaardigheden; kan organiseren en coachen. Analytisch vermogen Min. 5 jaar relevante ervaring. Rademakers Gieterij B.V biedt u een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. H. J. Kerkhoven onder telefoonnummer (0591-312433) Reacties binnen 10 dagen naar: RADEMAKERS GIETERIJ B.V. t.n.v. de heer P. J. Woldendorp Postbus 2, 7890 AA Klazienaveen E-mail: p.woldendorp@rademakersgieterij.com De werkmaatschappij Groen en Bouw verricht vanuit diverse vestigingen in Drenthe aanleg en onderhoud van groenvoor zieningen voor zowel overheid als particulier. In deze werk maatschappij hebben wij een aantal vacatures in de functie van UITVOERDER M/V ning en de Wet inschakeling jjf dan niet met een handicap - De organisatie bestaat uit vier werkmaatschappijen, te Functie-informatie: In deze zelfstandige functie bent u o a verantwoordelijk voor - de dagelijkse leiding aan 20 tot 40 medewerkers, bijgestaan door enkele (meewerkende) voorlieden bij de uit voering van de werkzaamheden; - de organisatie van het productiepro ces, de planning en inzet van mede werkers en machines, - de zorg voor een goed arbeidsklimaat en goede arbeidsomstandigheden; - de uitvoering van het personeels beleid, het voeren van werkoverleg en het houden van functionerings gesprekken; - instructie en training van mede- - het onderhouden van goede kontak ten met klanten. Voor deze functie vragen wij: - Middelbare Tuinbouwschool en erva- jjgggja^ inzicht in het vakgebied; 'leidinggevende ervaring en ervaring Postbus 2008 7900 BA Hoogeveen Tel. (0528) 294 811 Fa* (0528) 269 751 JONGBLOED 1 Prominent Techniek 1 VersGroep VWU VersGroep bestaat uit 10 zelfstandige versgroothandels, die samenwerken op het gebied van inkoop, verkoop en marketing. Het assortiment bestaat uit o.a. uit vleeswa ren, salades, maaltijden, traiterie, verse kip, broodproducten, non-food en kruiden, welke afgezet worden bij slagerijen, agf retail en speciaalzaken. Dagelijks worden onze klanten beleverd met eigen vervoer, onder HACCP-certificering. Voor één van onze aangesloten leden, BooilStra Verswaren te Peize zijn wij voor de verdere groei van hun bedrijf op zoek naar een De verkoopadviseur is verantwoordelijk voor het beheer en het acquireren van het klantenbestand, waarbij naast doorzettingsvermogen ook creatief denken en doen een onmisbare eigenschap is. Daarnaast bent u servicegericht, ontwikkelt u commerciële activiteiten en adviseert u onze klanten op de werkvloer. Uw rayon bestrijkt Drenthe en u weet zich gesteund door een team van enthousiaste collega's. In gezamenlijk overleg worden regelmatig activiteiten, conceptintro's en andere relevante zaken met u besproken. Voor een creatieve verkoper (max. 45 jaar), met buitendienstervaring is dit een uitda gende functie. Bent u geïnteresseerd in deze functie, schrijf dan voor 15 februari 2003 een bondige brief voorzien van CV en pasfoto naar VWU versgroep t.a.v. dhr. R. Nagel, Paasbosweg 18-20, 3862 ZS te Nijkerk. Uw sollicitatie wordt discreet behandeld. Zoekt voor haar nieuwe vestiging Eemspoort Binnenkort opent Prominent techniek ook haar deuren op de Eemspoort! Prominent techniek is een arbeidsintermediair voor technische specialisten waarbij vakdisciplines en personen centraal staan. Je werkzaamheden: Je bent de arbeidsintermediair die met opdrachtgevers en technische specialisten een persoonlijk contact onderhoudt. In overleg met beide partijen zorg je voor de beste combinatie! Om tot dit resultaat te komen bezoek je regelmatig technische klanten en spreek je dagelijks met technische specialisten. Ook het onderhandelen over salaris aangelegenheden en tarieven behoort tot je taak. Je bent voortdurend actief met het werven van nieuwe opdrachtgevers en technische specialisten. Hiernaast ben je voor een groot deel verantwoordelijk voor de projectadministratie. Jij als persoon: Jij bent een extravert persoon die op organisatorisch en commercieel terrein stevig in de schoenen staat. Je bent initiatiefrijk, besluitvaardig en kunt mensen motiveren. Onder druk blijf je goed overeind en je hebt overtuigingskracht. Je bent communicatief vaardig, je beschikt over een flinke dosis mensenkennis en in de hectiek weet jij overzicht te bewaren en prioriteiten te stellen. Voor jou geldt het resultaat, en door flexibel te zijn weet je je doelen te bereiken. Je hebt reeds commerciële werkervaring opgedaan en beschikt over min. een MBO-denk-en werkniveau. Verder heb je aantoonbare affiniteit met techniek. Jij binnen het Prominente team: Je werkt samen met leuke collega's bij een zeer snel groeiende onderneming. Je volgt interne opleidingen en trainingen en je inzet wordt op passende wijze beloond. Voor je carriere geldt: The sky is the limit" dus meer dan voldoende doorgroeimogelijkheden! Je wilt reageren? Voor nadere informatie over de functie kun je maandag t/m woensdag vanaf 10.00 contact opnemen met Liesbeth Venema 050-3171155 Je schriftelijke reactie kun je sturen aan Prominent Techniek t.a.v. Fred Huisman, postbus 1092, 9701 BB Groningen, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Wellicht ben jij die Prominente collega die we zoeken!! in Het coachen van medewerkers; - communicatief vaardig, flexibel, stressbestendig. Improviserend vermogen Wij bieden u: - een verantwoordelijke functie recht streeks onder de bedrijfsleider, cq. hoofduitvoerder. - een bij de functie passend salaris (maximaal niveau 08) en góede secundaire arbeidsvoorwaarden, - gemeentelijke rechtspositieregeling is van toepassing, aangevuld met eigen regelingen. Voor informatie over deze functie kunt u desgewenst contact opnemen met de heer j. v.d. Oudeweetering (tel: 06-51075042). Uw sollicitatie kunt u zenden aan: ALESCON, Dieselstraat 3, 7903 AR Hoogeveeri, t.a.v. Helga Venema, afdeling P&O. n.o.v deze advertentie dl niet op prijs gesteld SAMENWERKINGSVERBAND OPENBAAR ONDERWIJS OOST-GRONINGEN De openbare scholen In Winschoten, Scheemda, Reiderland en Pekela maken sinds september 2000 deel uit van het Samenwerkingsverband openbaar onderwijs Oost-Groningen dat in beheers- en beleidsmatig opzicht verantwoordelijk is voor het open baar onderwijs in de hiervoor genoemde gemeenten. Het samen werkingsverband omvat 21 scho len, 250 leerkrachten en 3500 leerlingen. Het samenwerkingsverband staat onder leiding van een algemeen directeur die sturing en ondersteu ning geeft aan de scholen In het samenwerkingsverband. De algemeen directeur wordt hier bij ondersteund door een bestuurs bureau (t 9 fte). Per gemeente is een van de direc teuren aangewezen als coördina- De Uilenburcht De school is een middelgrote school met 185 leerlingen, ver deelt over acht groepen. Het team van onderwijzend en onderwijson dersteunend personeel bestaat uit 18 personen, die zich iedere dag opnieuw met plezier inzetten en werken aan een veilige en prettige sfeer waarin ledereen zich thuis voelt en zich goed kan ontplooien. De school werkt aan de verbete ring van diverse onderwijsactivitei ten (taal, leerlingenzorg, sociaal- emotionele vorming) in het kader van het OnderwijsKansenPlan. De school verhuist m.l.v, maart naar een nieuw gebouw. Op de school werken 7 fulltime en 4 parttime leerkrachten. Momenteel bezoeken 180 leer lingen de school. Als gevolg van formatie-uitbreiding roepen burgemeester en wethouders van de gemeente Reiderland sollicitanten op voor de functie van: (werktijdfactor 1.0 resp. 0.9 fte) voor o.b.s De Uilenburcht in Beerta, en o.b.s. De Bouwsteen in Finsterwolde (indiensttreding zo spoedig mogelijk resp. 1-3-2003) Algemeen De fiieuwe collega's zullen voornamelijk in de onder bouw (groepen 1 en/of 2) worden ingezet; de aanstelling zal in tijdelijk dienst zijn tot 1 augustus 2003 resp. 27 juni 2003. Het profiel een brede in zetbaarheid; affiniteit met de onderbouw; goede communicatieve vaardigheden; stressbestendigheid; de bereidheid om deel te nemen aan buitenschoolse activiteiten; het onderschrijven van de principes van openbaar onderwijs de vereiste onderwijsbevoegdheden. De salarisindicatie van de functie is schaal LA. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Mevrouw H. Olthof, directeur De Uilenburcht, tel 0597-331651 (school) of 0597-421535 (thuis); De heer H. Post, directeur De Bouwsteen, tel 0597-331570 (school) of 0597-332691 (thuis). De sollicitatie met curriculum vitae graag vóór 12 februari a.s zenden aan: Burgemeester en wethouders van Reiderland, p/a Regionaal Onderwijsbureau, Postbus 3, 9686 ZG Beerta. A U S M A MOTORENREVISIE BV RUILM0T0REN DIESELSERVICE STARTERS DYNAMO'S Exportweg 2 9301 ZV Roden JBSfflBR tel. 050-5016028 lax 050-5012035 HUNTER SELECT Postbus 1300 - 9701 BH Groningen -Tel. 050-3115882 Jongbloed printers publishers bestaat uit twee onderdelen. Ons grafisch bedrijf is wereldwijd marktleider in het verwerken van uiterst dunne papiersoorten. Uitgeversgroep Jongbloed is één van de grootste christelijke uitgeverijen van Nederland. 0e Uitgeversgroep geeft boeken en Bijbels uit voor de Nederlandstalige markt onder de imprints Jongbloed, NBG, Het Boek, Groen, Barnabas en Benjamin. Jongbloed speelt in op een dynamische markt met een groeiend aantal te onderscheiden doelgroepen, vervult daarbij een voortrekkersrol en heeft de ambitie de markt steeds op nieuwe manieren te bedienen. De productgroep Bijbels en kerkboeken maakt onderdeel uit van de Uitgeversgroep. Diverse bijbelvertalingen worden door ons uitgegeven, van de Statenvertaling tot Het Boek. De Nieuwe Bijbelvertaling van NBG en KBS zal de uitgeverij een nieuwe impuls geven; daartoe worden momenteel ambitieuze plannen ontwikkeld, voor Nederland en Vlaanderen. Om deze productgroep te helpen vormgeven en een autonome groei te realiseren, zijn wij op zoek naar een Functie - geeft leiding aan een klein en enthousiast team - maakt deel uit van het managementteam van de uitgeversgroep - is verantwoordelijk voor het meerjarenplan en het businessplan van de productgroep - positioneert de imprints en ontwikkelt op creatieve wijze concepten - onderhoudt contacten met kerkelijke en maatschappelijke organisaties, met auteurs, wetenschappers en vormgevers - initieert projecten en is verantwoordelijk voor de projectontwikkeling en de budgetten - bereidt de introductie voor van de Nieuwe Bijbelvertaling (NBV) van het NBG in 2004 - zorgt voor een succesvolle reeks boeken en producten die van de NBV kunnen worden afgeleid Profiel - academisch werk- en denkniveau - relevante kennis van en ervaring in de uitgeverswereld - ondernemende persoonlijkheid met gevoel voor markt- en groeikansen - sterke leidinggevende, communicatieve en enthousiasmerende vaardigheden - een teamspeler met creativiteit - affiniteit met de bijbel, kennis van bijbelgebruik en (potentiële) bijbelgebruikers Kortom: wil je samen met anderen vormgeven aan een bedrijf met grote groeikansen en mede bepalen hoe Jongbloed printers publishers er over vijf jaar uitziet? Lijkt het je een uitdaging om met nieuwe producten oude en nieuwe doelgroepen in de samenleving met de bijbel in contact te brengen? Hou je van een uitdagende omgeving waarin je je nieuwsgierigheid als uitgever kunt combineren met je commerciële en leidinggevende kwaliteiten? Stuur of mail dan je reactie vóór 15 februari naar; Jongbloed b.v. t.a.v. Hugo van Woerden Postbus 484 8440 AL Heerenveen hcwoerden@jongbloed.com Bel voor meer informatie: 0513-637911 Dat is doen wat je moet doen. Bel 050- 312 OS 33 en geef je op als lid of vrijwilliger HOOFD KWALITEIT, VOORLICHTING EN PR Zorginstelling Onze opdrachtgever biedt ondersteuning aan mensen met een handicap op het gebied van wonen, werken en dagbesteding. Als afdelingshoofd geeft u leiding aan een team van 9 medewerkers en bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen van inhoudelijk-, kwaliteit-, PR- en voorlichtingsbeleid. Als MT-lid levert u een bijdrage aan het ontwik kelen van (strategisch) instellingsbeleid. U vertaalt beleid in concrete implementatie plannen en ondersteunt het management bij het implementeren van beleid. U heeft functiegerichte kennis op HBO/academisch niveau (bijv. de studie Gezondheidsweten schappen) en u heeft meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie in de zorg. Daarnaast heeft u kennis van de doelgroep en aantoonbare affiniteit met de vakgebie den PR, kwaliteit en beleidsondersteuning. Consultant mevrouw R.L Nicolai Werving Selectie (nc 0 pay) File Search - Media Search - Executive Search De Stichting Philadelphia Zorg is een landelijke netwerk organisatie die begeleiding, hulp en ondersteuning biedt aan ongeveer 7.000 mensen met een handicap en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg. van logeeropvang tot dagbesteding en begeleide werkvormen. Het Philadelphia-netwerk bestaat uit 800 kleinschalige locaties, die zijn ondergebracht in 26 regio's. Bij Philadelphia werken ruim 4.500 mede werkers. Een Hoofdkantoor en Dienstencentrum, gevestigd in Vierhouten en Nunspeet, ontwikkelen strategisch beleid voor het Philadelphia-netwerk en ondersteunen de organisatie bij de uitvoering van haar kerntaken. Philadelphia werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorgvraag en het volwaardig burgerschap van cliënten centraal. Stichting Philadelphia Zorg is samen met de Christelijke Woon zorgcombinatie BCM voor de regio Groningen op zoek naar een SENIOR PERSONEEL EN OPLEIDINGEN (M/V) voor gemiddeld 28,8 uur per week (80%) CHRISTELIJKE WOONZORGCOMBINATIE Per 1 januari 2003 is de Stichting Philadelphia Zorg een samenwerkingsverband aangegaan met de Christelijke Woonzorg combinatie BCM te Stadskanaal. De Christelijke Woonzorgcombinatie BCM is ëen samenwerkingsorgaan tus sen de Christelijke Stichting voor zorg en dienstverlening BCM, met een zorg centrum in Musselkanaal en Stads kanaal, en de Christelijke Stichting voor woningbouw BCM i.o. te Stadskanaal Stichting Philadelphia Zorg beheert in de provincie Groningen twee zorgcen tra, en wel in Ulrum en Kloosterburen. Het regiokantoor js gevestigd te Stadskanaal. Aan elke locatie is een manager verbonden die verantwoorde lijk is voor de zorg, beheer en personeel van de locatie. De directeur Algemene Zaken BCM/regiomanager Philadelphia stuurt als eindverantwoordelijke binnen de totale regio dit gehele proces aan. Als senior Personeel en Opleidingen ondersteunt en adviseert u de regio manager, het bestuur/de directie van BCM en de betreffende leidinggevenden van de diverse locaties bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Daarnaast levert u tevens een bijdrage aan de ontwikkeling ervan. Van u wordt verwacht dat u ontwikkelingen in het vakgebied en veranderingen in wet- en regelgeving signaleert en voorstellen doet voor de inpassing in het beleid. U assisteert bij de uitwerking van formatieplaatsenplannen. Tevens geeft u leiding, ais chef de bureau, aan enkele medewerkers die op ons regiokantoor werkzaam zijn. Profielschets Kandidaten voor deze uitdagende functie dienen te beschikken over een relevante HBO-opleiding. Kennis van de CAO-Verpleeg- en -Verzorgings huizen is gewenst. Ervaring in de ouderenzorg is een pre. De senior Personeel en Opleidingen die wij zoeken is doortastend, communica tief sterk, houdt het overzicht en is flexibel. De perspectieven De CAO-Verpleeg- en -Verzorgings huizen is van toepassing- De benoe ming in deze functie geldt voor een jaar. Na dit jaar volgt, bij gebleken geschiktheid, een vaste aanstelling. Het dienstverband wordt aangegaan met de Stichting Philadelphia Zorg. Wij verwachten dat u de christelijke levensbeschouwing onderschrijft. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer S. Dijkstra, directeur Algemene Zaken BCM/regiomanager Philadelphia, telefoon (0599) 56 88 00. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan; Philadelphia Zorg Groningen, ta.v. de heer S. Dijkstra, Postbus 428, 9500 AK Stadskanaal, e-mail s.dijkstra@woonzorgbcm.nl Voor meer informatie over de Stichting Philadelphia Zorg kunt u terecht op onze internetsite www.philadelphia.nl en voor informatie over de woonzorgcombinatie BCM op www.woonzorgbcm.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Er komt een moment in je leven dat je gaat wisselen. Wisselen van baan, van school of studierichting. Dit is een nieuwe fase waarin je jezelf gaat ontwikkelen. Wie zijn wij? Dental Union is een modem, ISO 9002 gecertificeerd, toelever ingsbedrijf voor tandartsen, mondhygiënisten, tandtechnische laboratoria, tandheelkundige klinieken etcetera. Met een enthousiast team van 110 medewerkers wordt vanuit twee vestigingen (hoofdkantoor Nieuwegein Regiokantoor Groningen) gewerkt. Wat doen wij? We leveren niet alleen de dagelijkse verbruiksmaterialen uit een artikelbestand van 60.000 produkten, maar ook behandelunits, röntgenapparatuur en digitale communicatiemiddelen. Daarnaast verlenen we diensten op het gebied van het coördineren en rea liseren van complete inrichtingen, ondersteund door onze Technische Dienst. Dental Union technische dienst. De 30 medewerkers van onze technische dienst houden zich dagelijks bezig met plaatsingen, preventief onderhoud en storingswerkzaamheden aan tandheelkundige en technische apparatuur. Door de toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar één nieuwe collega in het noorden van het land. www.dentalunion.nl Wie zoeken wij Buitendienst-technicus Voor deze functie vragen wij een enthou siaste man of vrouw met MTS opleiding (bij voorkeur energietechniek) redelijke Duitse- en Engelse talenkennis, flexibele instelling, representatief, zelfstandig en in teamverband kunnen functioneren. Na een interne opleiding zal je zelfstandig bij onze relaties de service werkzaamheden gaan uitvoeren. (Voor meer informatie bel Cees-Jan Kersten, 030-281 56 00) Wij bieden - een leuke afwisselende baan met veel zelfstandigheid - prettig werksfeer - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Reageren? Schrijf een brief of een e-mail met cv naar: Dental Union BV afd. personeelszaken Ravenswade 54 3439 LD Nieuwegein solliciteer@dentalunjon.nl

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 5