TOMIN GROEP CROUP B.V. ER. TRAVEL ^PI-NEON Medewerker (m/v) Siertuincentrum Naarden 3D Ontwerper BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Wij zoeken per direct een TOUROPERATOR ZATERDAG 1 FEBRUARI 2003 Belastingassistent in de aangiftepraktijk Ben je op zoek naar nieuwe uitdagingen? Wil je graag binnen een jong, enthousiast team werken? En zoek je een organisatie waar je talenten, capaciteiten en ambities het beste tot hun recht komen? Dan ben je bij Deloitte Touche aan het juiste adres! Als assistent aangiftepraktijk ben je mede verantwoordelijk voor het opstellen van de aangiften inkomstenbelasting en ven nootschapsbelasting. Boeiend, afwisselend werk, ook letterlijk, want je werkt 3 dagen in de week in Almere en 2 dagen op ons kantoor in Amersfoort. Werken bij Deloitte Touche heeft trouwens nog twee andere belangrijke voordelen. Je komt binnen een grote, landelijk gespreide organisatie te werken (een baan met perspectief dus) en maakt tegelijkertijd deel uit van een hecht regio naal opererend team. Heb je een opleiding op MBO-niveau met bedrijfsadministratie, praktijkdiploma boekhouden of belasting recht? Beschik je daarnaast ook nog over enige jaren ervaring in het maken van aangiften? Dan maken we graag nader kennis met je. Schrijf of mail naar Deloitte &Touche, t.a.v. Simon Schuitema of Hugo Hoekstra, Postbus 60015, 1320 AA Almere. E-mail: sschuitema@deloitte.nl of hchoekstra@deloitte.nl Eerst even bellen voor wat meer informatie kan natuurlijk ook: 036-540 62 00. Vestigingen door heel Nederland, www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants Juridische dienstverlening gericht op resultaat Deloitte Touche anita brinkman Gespecialiseerd in exclusieve dames monstercollecties zoekt: FREELANCE VERKOOPSTERS Bent u in de omstandigheden dat u thuis zou kunnen verkopen en beschikt u over een adressen bestand. dan kunt u 4 weken per jaar voor ons werken. Dit gebeurt op provisiebasis, dus u hoeft niet te investeren. Heeft u passende ruimte in huis of aan huis, bent u bekend met mode van het betere genre en tus sen de 28 en 55 jaar? Beschikt u over goede verkoopmentaliteit, neem dan schriftelijk contact op met: anita brinkman Zaaiwaardweg 16a 4191 CE Geldermalsen. T.a.v. de Heer J. Huijdink Voor telefonische info; zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Tel. 0345-577664 Of kijk op www.anitabrinkmanmode.nl Voor onderhoud, presentatie en verkoop, zoeken wij een enthousiaste: (leeftijd niet doorslaggevend/eventueel parttime) Bij voorkeur: opleiding en/of ervaring in de groene sector Huizerstraatweg 14, 1411 GN Naarden tel: 035-6940350 Tomin Verpakken Voor Tomin Verpakken in Hilversum/Almere, waar inpak- en verzendwerkzaamheden worden verricht, zijn wij op zoek naar een dynamische PRODUCTIECHEF (m/v) Taken en verantwoordelijkheden: geeft leiding aan vier afdelingschefs; rapporteert direct aan de manager productie- verpakken; de bewaking van de productiviteit, effectiviteit en kwaliteit van de productie op basis van begrote levertijd-, uren- en materiaalnormen; ziet erop toe dat de juiste werkmethode wordt toegepast, of de machines e.d. op de juiste wijze worden bediend en/of de veiligheids voorschriften in acht worden genomen; is verantwoordelijk voor de veiligheid op de afdeling en de uitvoering van richtlijnen t.a.v. arbobeleid en ergonomie; administratieve werkzaamheden. Uw profiel: U combineert een grote praktische technische vaardigheid met het vermogen om medewerkers te stimuleren en een optimale prestatie te leveren. U bent in staat bedrijfsmatig te werken zonder dat u de sociale context uit het oog verliest. U denkt mee, signaleert vooraf en u streeft naar oplossingen. Wij denken aan iemand op minimaal MTS-niveau (of vergelijkbaar) met enige jaren relevante werkervaring in een productie omgeving. Ervaring in de productie- en verpakkingsindustrie is een pre. Tomin Verpakken biedt: Een leuk team van collega's, een salaris dat is afgestemd op de zwaarte van de functie en goede overige arbeidsvoorwaarden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tomingroep bv is één van de grootste werkgevers in de regio met vestigin gen in Almere, Hilversum en Weesp. Bij Tomingroep werken ruim 1400 medewerkers. De volgende bedrijven maken deel uit van Tomingroep bv: Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Tomin Bouw Confectie Detachering Groenvoorziening Hout Metaal Milieu Schoonmaak Verpakken Werkbedrijf Heeft u belangstelling voor de hiernaast genoemde functie? Stuur dan binnen veer tien dagen uw sollicitatie vergezeld van c v. Tomingroep bv Afdeling Personeel en Organisatie Postbus 194 1200 AD Hilversum Internet: www.tomingroep.com e-mail: info@tomingroep.com in het bezit van een opleiding Tuinbouwschool. Je beschikt over een goede vakkennis en hebt het liefst ervaring met tuinplanten en tuinmaterialen. Als all-round verkoper ben je creatief en initiatiefrijk bij het adviseren van klanten en het onderhouden van de presentaties op de afdeling. Kwaliteitsbeheer, orde en netheid en een goede visie zijn vanzelfsprekend. Samen met een team van enthousiaste collega's is er voldoende ruimte voor ontwikkeling met afwisselend werk waar initiatief en werklust op prijs worden gesteld. VOOR DE JUISTE KANDIDATEN BIEDEN WIJ EEN PRIMA SALARIS BOVEN DE GELDENDE C.A.O.! Telefonische of schriftelijke reacties gaarne richten aan: Dhr. R. Hendriks, tel. 033-4347898 Tuincentrum Eurofleur Leusden B.V. Ursulineweg 14, 3833 AA Leusden, tel. 033-4347878 lobConnection Unit Administrateurs (rei 2412) Amsterdaminnovatieve organisatie financiële professionals HBO-niveau 30-40 jaar communicatiefondernemend adviserend Stuur uw reactie, binnen 3 dagen, naar info@jobconnection.nl. Voor informatie 020-7507150; Emile Molenbeek (06-25098396) of Jack Bezemer (06-15014650). Zie ook: www.jobconnection.nl. SINOT DESIGN Sinot Design Associates is een multidisciplinair ontwerp bureau. In verband met een tijdelijk project zoeken wij een getalenteerde (m/v) met opleiding in architectuur, interieur architectuur of bouwkunde. Het project betreft het maken van interieur inrichtingen in de retailsfeer voor verschillende locaties in binnen- en buitenland, gebaseerd op vastgelegde layout- en ont werpprincipes. Noodzakelijk is een goede beheersing van ACAD en van de Engelse taal, net als bouwkundig inzicht, discipline en stressbestendigheid. In eerste instantie gaat het om tijdelijke arbeidsovereen komsten van drie of zes maanden Salaris afhankelijk van op- leiding en ervaring. Reacties graag voorzien van CV naar: Sinot Design Associates, att. Frank Born, Hilversumseweg 16 1251 EX Laren frank.born@sda.nl www.sda.nl. LICKTEEK LAME SIGNS t SYSTEMS EHSEIGHES UDUNEUSES Het bedrijf: API-NEON'International, een middelgrote onderneming, ge vestigd te Naarden is al meer dan 50 jaar toonaangevend op het gebied van Signs Displays in Nederland en de rest van Europa. Door specialisatie in fabricage, montage en service kunnen wij een compleet programma leveren van standaard tot op maat vervaardigde signs en displays. "Elke d n andere bak" Wij zijn op zoek naar twee nieuwe collega's: Buitendienst Monteur Je bent iemand die van aanpakken weet, hebt een klantge richte instelling en kan zelfstandig werken. Je bent in het bezit van rijbwijs B (E is een pre) en hebt geen hoogtevrees. Bij voorkeur heb je al ervaring en een afgeronde opleiding rich ting elektrotechniek. Medewerker Productie Je hebt twee rechterhanden, bent een teamwerker maar kan ook zelfstandig werken. Je bent een opgeruimd type en initia tiefrijk. Je taken bestaan uit het produceren van lichtreclame, het inbouwen van constructies en verlichting en de afwerking Bij voorkeur heb je een opleiding richting werktuigbouw. Wij bieden een organisatie waar initiatief op prijs wordt gesteld en plezierige collega's die zich inzetten voor de klant en de organisatie. Een salaris, passend bij het niveau van de functie en ervaring. Is een van de bovenstaande functiebeschrijvingen iets voor jou? Stuur dan je brief met C.V. naar: API-NEON International, Postbus 5071, 1410 AB Naarden of per e-mail: api.neon@planet.nl, t.a.v. afd. P&O. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INTERNATIONAL E.R. Travel Group B.V. te Almere behoort met de merken Evenements Reizen en D-Tours Vliegreizen tot de grootste vliegtouroperators met rond de 85 vaste medewerkers en 60 reisleiders. De organisatie is een onderdeel van de VCK Groep, waartoe verder behoren Verenigd Cargadoorskantoor B.V. te Amsterdam en Aero Groundservices op Schiphol. Voor onze afdeling Boekhouding zoeken wij een fulltime Functie-inhoud verzorgen en analyseren van de grootboekadministratie verlenen van ondersteuning tbv de Crediteurenadministratie (coderen, inboeken, overzichten genereren) assisteren bij het opstellen van diverse financiële rapportages uitvoeren van bedrijfseconomische analyses verzorgen van BTW, LH en overige aangiftes Functie-eisen: minimaal MBO-niveau (moderne bedrijfsadministratie of vergelijkbaar) 2 jaar relevante werkervaring zelfstandig kunnen werken goede communicatieve vaardigheden kennis van MS-Office goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift kennis van CODA is een pré Wij bieden een eigentijds pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder: 25 vakantie- en 5 roostervrije dagen pensioenregeling winstdelingsregeling reisfaciliteitenregeling studiefaciliteiten korting op de premie van een doorlopende reisverzekering Hebben wij uw belangstelling gewekt? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: E.R. Travel Croup B.V. t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 60006,1320 AA Almere. U kunt ook faxen naar 036 - 5278262 of een e-mail sturen naar PenO@er-travelgroup.nl Van Lanschot Rosenthal Assurantiën is een 100% dochter van F. van Lanschot Bankiers N.V.. Van Lanschot Rosenthal Assurantiën houdt zich met name bezig met hypotheken, pensioenen en financieringen riskmanagement, employé benefit en financiële planning. Administrateur (m/v) Profielschets Wij zijn op zoek naar een fulltime medewerker (m/v) in het bezit van het MBA diploma of MEAO diploma met reeds enige jaren ervaring als administrateur. De kandidaat dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis van Word en Excell is een pré. Omschrijving werkzaamheden Het verzorgen van de kas, bank en giroadministratie Het verzorgen van de inkoop crediteuren administratie Het verzorgen van het betalingsverkeer Verantwoordelijk voor controle van de grootboekadministratie Het voorbereiden van periodieke financiële rapportages Het voorbereiden van de jaarafsluiting in overleg met de Financieel directeur Naast een op de opleiding en ervaring afgestemd salaris bieden wij een prettige werksfeer en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Salarisadministrateur (m/v) Profielschets Wij ziin op zoek naar een parttime medewerker (50%) (m/v) in het bezit van het MEAO diploma in combinatie met het praktijkdiploma loonadministratie en enige jaren ervaring als salarisadministrateur. De kandidaat dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis van Word en Excell is een pré. Omschrijving werkzaamheden Het verzorgen van de salarisadministratie voor diverse werkmaatschappijen Het verzorgen van de aangifte loonbelasting en opgave aan de bedrijfsvereniging Het beheer van diverse personeelsverzekeringen Het verzorgen van managementinformatie gevraagd en ongevraagd Het aan en afmelden van medewerkers bij ziekenfonds en arbodienst Het verzorgen van de veriofadministratie Van Lanschot l|l Rosenthal Naast een op de opleiding en ervaring afgestemd salaris bieden wij een prettige werksfeer en Assurantiën Telefoon 03S-62220S0 Fax 035-6236168 website www vlra.nl goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft hier een tijdelijk functie. Bent u geïnteresseerd in één van deze vacatures dan kunt u een sollicitatiebrief of een e mail voorzien van een curriculum vitae sturen naar: Van Lanschot Rosenthal Holding B.V. Vertrouwelijk t.a.v de heer H J. van den Berg Melkpad 22 Postbus 457 1217 KD/1217 AL HILVERSUM Telefoonnummer 035-6222089 (rechtstreeks) E-mail adresh.j.vandenberg@vlra.nl In de rij voor de kassa viel Angelique plotseling flauw, gelukkig wist de caissière wat zij moest doen. Volg zelf een EHBO-cursus. 070 338 32 32 Het Of-ditje Kruis www.ehbo.nl EHBO Komt altijd van pas!

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 6