Keerpunt Assistent reïntegratiespecialist Reïntegratiespecialist Senior reïntegratiespecialist Arbeids- en Organisatieadviseur Office Manager Directiesecretaresse Telefoniste) VclP.c irFreelift Lift jij met ons mee? Service- Onderhoudsmonteur m/v triftde PERSOONLIJK BEGELEIDERS (DAGBESTEDINGSCOACHES) V/M asvz ZATERDAG 1 FEBRUARI 2003 H DC 613 Keerpunt is een jonge en snel groeiende organisatie, die werkgevers ondersteunt bij reïntegratie van werknemers en ziekteverzuim. Keerpunt richt zich als casemanager, in het kader van de Wet Verbetering Poortwachter, voornamelijk op het eerste verzuimjaar. De cultuur kan omschreven worden als informeel, open, innovatief en zakelijk. Achter Keerpunt staan twee gerenommeerde aandeelhouders, Fortis ASR en Nationale-Nederlanden. Keerpunt zoekt vanwege snelle groei van het bedrijf: De functie: U handelt financieringsverzoeken af en verzorgt wachtlijstbemiddeling. U voert eenvoudige reïntegratie-trajecten uit waarbij u intensief telefonisch en schriftelijk contact onderhoudt met de werkgever, werknemer en de arbodienst. Uw profiel: U beschikt over een opleiding op minimaal MBO-niveau, (para)medische kennis is een pré. U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U heeft werkervaring met administratieve processen in een binnendienstfunctie. U bent communicatief sterk en besluitvaardig. U heeft een commerciële instelling en bent gewend op basis van declarabele uren te werken. De tunc tie U voert casemanagement-trajecten uit. U onderhoudt zowel telefonisch als schriftelijk intensief contact met werkgever, werknemer, arbodienst, provider en verzekeraar. Uw profiel: U beschikt over een opleiding op MBO/HBO-niveau en heeft relevante werkervaring, (para)medische kennis is een pré. U bent gewend zelfstandig in een binnendienstfunctie te werken. U bent op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van de sociale wet- en regelgeving, arbeidsomstandigheden en verzuim. U bent communicatief sterk en besluitvaardig. U heeft een commerciële instelling en bent gewend op basis van declarabele uren te werken. De functie: U voert complexe casemanagement-trajecten uit. U onderhoudt intensief contact met werkgever, werknemer, arbodienst, provider en verzekeraar. Bij gebleken geschiktheid kunt u op termijn maximaal één dag per week klanten bezoeken. U adviseert en informeert klanten over allerlei specialistische zaken die samenhangen met ziekteverzuim en reïntegratie zoals arbowet- en regelgeving, wetgeving met betrekking tot sociale verzekeringen, het aanbod van (specifieke) gezondheidszorg etc. Samen met de unit-coördinator coacht u de (assistent) reïntegratiespecialisten. Uw profiel: U beschikt over een opleiding op HBO-niveau, (para)medische kennis is een pré. U heeft relevante werkervaring op het gebied van reïntegratie en verzuim. U bent uitstekend op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van de sociale wet- en regelgeving, arbeidsomstandigheden en verzuim. U bent communicatief sterk en besluitvaardig. U heeft een commerciële instelling en bent gewend op basis van declarabele uren te werken. De functie: U bent werkzaam binnen de unit Bedrijfsadvisering, gespecialiseerd in het adviseren van werkgevers over verzuimbeheersing en reïntegratie op bedrijfsniveau. Belangrijke doelstellingen zijn het beperken van de kosten van verzuim en het voorkomen van WAO-instroom. U richt zich op de verzuimveroorzakende factoren binnen een bedrijf. U analyseert en adviseert hoe ze effectief aangepakt kunnen worden. U begeleidt de implementatie van het advies, waarbij u ook de kwaliteit van dienstverlening van ingeschakelde externe deskundigen dient te bewaken. Binnen Keerpunt draagt u in de breedte bij aan de verdere groei en professionalisering van de unit Bedrijfsadvisering. Uw profiel: U bent een overtuigende adviseur. U beschikt over een opleiding op HBO-niveau en heeft een brede relevante werkervaring. U bent uitstekend op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van de sociale wet- en regelgeving, arbeidsomstandigheden en verzuim. U bent in het bezit van een rijbewijs. U heeft een commerciële instelling en bent gewend op basis van declarabele uren te werken. U werkt overwegend vanuit huis. De functie: U geeft functioneel leiding aan het secretariaat en u bent daarvoor het centrale aanspreekpunt. Op deze afdeling werken momenteel drie medewerkers die de twee directeuren ondersteunen op secretarieel, administratief en organisatorisch gebied. U bent het centrale aanspreekpunt voor heel Keerpunt. U verricht secretariële werkzaamheden als notuleren, post afhandelen, agendabeheer voor de directie, beantwoorden telefoon, correspondentie, kopiëren, verspreiden en archiveren. U onderhoudt contacten met externe en interne relaties. U beheert de huisvestingszaken en inkoop van facilitaire zaken. U verzorgt vergaderingen, lunches, koffie. Uw profiel: U heeft een opleiding op MBO HBO-niveau. U heeft minimaal 5 jaar werkervaring als Office manager U heeft een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. U heeft goede kennis van MS Office. U bent collegiaal, u kunt prima samenwerken, maar ook zelfstandig. U bent flexibel, organisatorisch en communicatief sterk. De functie: U behandelt alle binnenkomende telefoongesprekken en verbindt deze door met de juiste persoon of afdeling. U neemt telefonische boodschappen in ontvangst en verwerkt deze. U verricht lichte administratieve werkzaamheden ten behoeve van de afdeling reïntegratie onder andere met betrekking tot het klanttevreden heid onderzoek en verwerking van aanmeldingen via de website. Uw profiel: U beschikt bij voorkeur over een administratieve opleiding op MBO niveau. U heeft een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. U bent stressbestendig. U werkt zeer klantgericht. Het aanbod van Keerpunt: Boeiende en uitdagende functies in een innovatieve omgeving in Hilversum en arbeidsvoorwaarden passend bij de zwaarte van de functie. Voor al deze functies geldt een werkweek van 38 uur met een jaarcontract. Het minimum is 32 uur. Voor de officemanager geldt een fulltime werkweek. Bij gebleken geschiktheid wordt het dienstverband na een jaar omgezet naar onbepaalde tijd. Keerpunt hanteert een niet-rokers-beleid. Voor de 4 eerstgenoemde functies geldt dat we meerdere vacatures hebben. We nodigep arbeidsdeskundigen nadrukkelijk uit om te solliciteren. De startdatum is 1 mei 2003 of 1 september 2003, in verband met een uitgebreid inwerkprogramma. De functies officemanager en telefoniste zijn zo spoedig mogelijk Uw reactie: U kunt uw reactie richten aan Leon Brouwers, P&O-manager, 2de Loswal 3c, Postbus 246, 1200 AH te Hilversum of per mail: info@keerpunt.nl Telefoonnummer: 035 - 625 31 60. Uiteraard kunt u onze site www.keerpunt.nl bezoeken. Voor telefonische informatie over de functies kunt u op maandag tussen 14.00 en 17.00 uur en op dinsdag tussen 19.00 en 21.30 uur met Leon Brouwers, bellen (tel.nr. 06 - 54 96 88 47). Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 157 Freelift is een internationale, snel groeiende onderneming die zich bezig houdt met het ontwerpen, produceren, verkopen en installeren van stoeltrapliften. Hierdoor stellen wij ouderen en gehandicapten in staat om thuis te blijven wonen in hun eigen vertrouwde om geving. Werken bij Freelift betekent werken in een team. Ons Nederlandse team bestaat momenteel uit ruim 115 enthousiaste medewerkers, die continu zoeken naar mogelijke verbeteringen in de kwaliteit van onze producten, diensten en processen. Door kwaliteit te leveren en ons continu innovatief op te stellen willen we onze klanten positief verrassen. Om hiermee onze groei te waarborgen. NEEM ELKE TRAP MET GEMAK Wegens het vertrek van een van onze medewerkers zijn wij in de regio Hilversum e.o. op zoek naar een Je bent verantwoordelijk voor service, preventief onderhoud en het verhel pen van storingen aan de diverse stoeltrapliften. Hiervoor plan je zelf standig de onderhoudsbeurten en word je op oproepbasis ingezet voor het verhelpen van storingen. Je zorgt voor een accurate administratie van de gewerkte uren en verbruikte materialen. Je draait eens in de 5-6 weken een consignatiedienst. Wat verwachten wij van jou? Naast een technische opleiding op mbo-niveau (bij voorkeur elektrotech niek) beschik je over goede communi catieve vaardigheden en spreekt het verlenen van service aan onze klanten je aan. Je bent representatief, flexibel en in staat om zelfstandig te werken. Verder ben je woonachtig in het werkgebied (regio Hilversum). Wat bieden wij Een interessante functie in een ambi tieuze, sterk groeiende, internationale onderneming. Jouw inzet en prestaties worden beloond met een passend salaris en een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid jezelf verder te ont plooien via scholing en training. Je interesse gewekt in bovenstaande vacature? Freelift b.v. T.a.v. Ingrid de Vries Postbus 39 1700 AA Heerhugowaard Reageren per e-mail kan ook: ivr@freelift.com Bezoek onze internetsite: www.freelift.com triAde biedt zorg- en dienstverlening aan mensen met een ver standelijke handicap. Dat gebeurt vanuil verschillende projecten zoals werk in een woonvoorziening, dagcentrum voor kinderen, orbeids- en aclivileilencenlrum, logeerhuis, (kinder) boerderij, thuiszorg, begeleid zelfstandig wonen, enz. triAde is aongesloten bij de ASVZ Groep "De cliënten stralen iets uit; daar heb ik wat mee." Jeannette, 31 jaar. AAC De Rafel is volop in beweging. Een ingrijpend veranderingsproces is recentelijk gestart met het doel hoog waardige kwalitatieve dagbesteding aan cliënten te leveren. Een grote renovatie wordt binnenkort uitgevoerd en zorgt voor meer functionele ruimte en comfort voor cliënten en medewerkers. De functie persoonlijk begeleider is betrekkelijk nieuw, biedt meer verantwoordelijkheden, zelfstandigheid en heeft boeiende regie- taken. De Ratel heeft 6 cliëntengroepen. Er zijn vacatures voor meerdere groepen waarin cliënten verblijven met diverse meervoudige (complexe) handicaps en stoornissen in het autistisch spectrum met enige gedragsproblemen. ,j GROEP Wat ga je doen? Je werkt samen met een collega en begeleidt een groep, hoofdzakelijk jong volwassen cliënten, met een specifieke dagbestedingsvraag. Als persoonlijk begeleider van een thuiswonende cliënt stel je zelfstandig een ondersteuningsplan op en verricht je aanvullende rapportage voor cliënten die intramuraal wonen. Je biedt de cliënten doordachte en bij hun vraag passende activiteiten aan, alsmede de eventuele verzorging die ze nodig hebben. Tevens ben je verantwoordelijk voor programma's op groeps- en indivi dueel niveau. Signaleren, anticiperen en rapporteren van relevante cliëntontwik kelingen en/of knelpunten en het vertalen naar een passend activiteitenniveau behoren uiteraard tot de kerntaken. Daarnaast onderhoud je de contacten met ouders en naastbetrokkenen. Wie ben jij? Als begeleider heb je minimaal een relevante afgeronde MBO-opleiding, bijvoorbeeld SPW 3/4, afstudeerrichting activiteitenbegeleiding/dagbesteding aangevuld met een vakgerichte opleiding dagbesteding. Je hebt ruime ervaring in de zorg voor verstandelijk gehandicapten in het algemeen en in dagbesteding in het bijzonder. Vanuit een dagbestedings visie kun je een (dagbestedings)vraag methodisch uitwerken. Je bent in staat om gevarieerde dagbestedingsprogramma's te ontwikkelen, uit te voeren en te evalueren op individueel en groepsniveau. Jouw uitdaging is om cliënten zowel individueel als groepsgericht te stimuleren tot kwali tatieve hoogwaardige dagbesteding. Je staat sterk in je schoenen, beschikt MIN. 28 - MAX. 86 UUR PER WEEK over goede analytische vaardigheden, je communiceert en reflecteert gemak kelijk en hebt een scherp oog voor het bewaken en verbeteren van de kwaliteit. Je werkt in een klein team waarin je het een uitdaging vindt om enthousiast een trekkersrol te vervullen. Wat bieden wij? Een boeiende en veelzijdige functie binnen een zorgvernieuwende organi satie. Het salaris bedraagt minimaal 1.491,- en maximaal 2.207,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (CAO Gehandicaptenzorg, schaal 40). Verder bieden wij een goede kinder opvangregeling, PC-privé project, spaarloonregeling, fietsproject en een pensioenvoorziening bij PGGM. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij de heer K. Besseling, clusterhoofd a.i. AAC de Ratel, telefoonnummer 036 - 548 80 66 of 06-51 82 85 32. Of kijk op www.triade.nu. Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kun je, onder vermelding van vacaturenummer 2003-16, vóór 12 februari a.s., sturen naar Centraal Bureau triAde, t.a.v. de heer K. Besseling, op onderstaand adres. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Centraal Bureau triAde, afdeling P&O, Postbus 144, 8200 AC Lelystad. Telefoon 0320 - 280925. ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP I i t

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 2