Töp/eTraveL Onderzoek je mogelijkheden in het ziekenhuis Kom naar de infodagen! C12 Haagsche Courant F prof7 lm* \w Hoofd Inkoper Ben' op zoek naar Medewerkers Klantenrelaties Ik ben een snel groeiend mobiel netwerk. Met steeds meer nieuwe abonnees. En omdat ik de ambitie heb om bijzonder servicegericht te zijn, heb ik hard nieuwe collega's voor het callcenter nodig. Ik ben daarbij onder andere op zoek naar mensen die naast hun studie een parttimebaan zoeken. Niet alleen om het geld natuurlijk, maar ook om ervaring op te doen. Bij Ben lukt dat prima. Je werk: in de eerste drie weken yolg je fulltime een training. Tijdens deze training maak je kennis met de producten en diensten van Ben en word je wegwijs gemaakt in de werkpro cedures en de computersystemen. Hierna ben je het eerste contact met de klanten. Je staat ze telefonisch te woord met informatie over het gebruik van de diensten van Ben. Het maakt niet uit of je dat fulltime of parttime (minimaal 20 uur per week) doet. Ben Klantenservice is 7 dagen per week van 's ochtends tot 's avonds geopend. Je opleiding en persoonlijke eigenschappen: je hebt minimaal mbo-niveau, je bent dienstverlenend en flexibel ingesteld en je vindt het leuk en uitdagend om klanten telefonisch te helpen. Je werkt geduldig en consequent en houdt van regelmaat in je werkzaamheden. Je hebt sterke communicatieve vaardigheden. Je bent enthousiast en resultaatgericht. Tevens kun je je goed concentreren in een drukke omgeving. biedt je: behalve een goed salaris en leuke collega's de mogelijkheid om op verschillende tijden te werken. Op die manier kun je ook je gezin goed combineren met je werk. investeert veel in trainingen op het gebied van nieuwe producten en diensten om je continu op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen binnen de telecombranche. Het kantoor van is gevestigd aan de Rijswijkseweg 60 in Den Haag en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. biedt je een uitdagende werkomgeving. Heb je interesse? Bel dan 0800-2362226 (0800-BenBaan). Of kijk op het internet: www.werkenbijben.nl STICHTING HAAGS DIERENCENTRUM Het Haags Dierencentrum (HDC) - sinds 1879 - is het oudste dierenasiel van Nederland, eveneens voorzien van uitstekende pension faciliteiten. Het asiel is gesitueerd op een unieke locatie, centraal in het natuurgebied Madepolder aan de rand van Den Haag. Jaarlijks worden in ons asiel totaal ca. 1.700 katten en 400 honden opgevangen. De opvangcapaciteit is ingericht voor 300 katten en 85 honden, die van het pension bedraagt nog eens 100 katten en 85 honden. Het HDC heeft voor de medische zorg een vaste dierenarts in dienst en beschikt dan ook over een goed ingerichte ziekenboegopvang. Voor gedragskwesties zijn er contacten met honden- en kattengedragstherapeuten. Beide zijn noodzakelijk voor een optimale verzorging en om de binnengekomen katten en honden de beste kansen te bieden. Het Haags Dierencentrum is volop in beweging... Op korte termijn zijn wij op zoek naar een GEMOTIVEERD HOOFD DIERVERZORGING (MA/) In het bezit van minimaal een MBO-diploma dierverzorging en met minstens 5 jaar ervaring. Het betreft een uitdagende functie waarin je verantwoordelijk bent voor de aansturing van de vaste dierverzorgers en stagiaires/vrijwilligers. Je houdt het over zicht over de dagelijkse gang van zaken met betrekking tot de dieren. Je organiseert en helpt structureren waar nodig. Omdat je zelf ook een handje meehelpt in de verzorging sta je daarbij direct tussen de dierverzorgers.. Je beschikt over ruime kennis en ervaring met het gedrag van honden en katten. Ook de medische kennis is op ervaring gestoeld, daarnaast fungeer je als vraagbaak voor de dierverzorgers als het om het beoordelen van (de conditie van) een dier gaat. Je leidinggevende capaciteiten combineer je met goede contactuele en communicatieve vaardigheden. In de omgang met klanten weet je de dierverzorgers te ondersteunen, met name in het overbrengen van de richtlijnen van het HDC. In deze zelfstandige en uitdagende functie vorm je zowel een team met de dierver zorgers, als met de dierenarts en de beheerder. Je werkt in roosterdiensten (inclusief weekenden en feestdagen) in een full-time dienstverband van 38 uur. Het salaris zal in overleg worden vastgesteld Tevens is er plaats voor VERZORGERS MET HART VOOR DIEREN (MA/) Bij voorkeur in het bezit van een MBO-diploma dierverzorging en enkele jaren werkervaring. Het betreft een veelzijdige functie waarin zowel zelfstandig als in teamverband wordt gewerkt Ervaring in de omgang met en met het gedrag van honden en katten is vereist. Wat betreft medische kennis wordt verwacht dat je voorkomende afwijkingen en ziektes kunt herkennen. Ook ben je goed in het contact met mensen Je communicatieve vaardigheden zijn zodanig dat je onze klanten op correcte wijze te woord kunt staan. En dat je daarbij de richtlijnen van het HDC op een duidelijke, vriendelijke manier kunt overbrengen. Het totale team waarin je komt te werken bestaat uit zo'n 15 medewerkers en vele vrijwilligers, bij wie dierenwelzijn hoog in het vaandel staat. Het werk wordt verricht in roosterdiensten, zodat je ook in de weekenden en met feestdagen de zorg voor de dieren kunt aanbieden. Een full-time dienstverband bedraagt 38 uur, met een bijpassend salaris. Part-time werken behoort tot de mogelijkheden. Onder de secundaire arbeidsvoorwaarden vallen eventueel een reiskostenvergoeding, mogelijkheden tot het volgen of voortzetten van een gerichte studie en medische zorg voor uw eigen dieren tegen gereduceerd tarief Schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae te richten aan: Stichting Haags Dierencentrum, Lozerlaan 595, 2544 MC Den Haag ter attentie van mevr. C. Pruis. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij Carlien Pruis op telefoonnr, 070-3661806. Stichting Haags Dierencentrum is sterk afhankelijk van giften, donaties en sponsoring van zowel het bedrijfsleven als particulieren. Geïnteresseerden kunnen hierover contact opnemen met 070-3661806 (Carlien Pruis) en/of donaties storten op giro 441 81 83 - t.n.v. het Haags Dierencentrum met vermelding 'Donatie' autovakanties De specialist in vakantiehuizen RESERVERINGSMEDEWERKER De functie: Op de reserveringsafdeling komen alle telefonische- en internet-boekingen binnen. Je bent dan ook het eerste aanspreekpunt Je adviseert de klanten telefonisch of vio e-mail bij het maken van een keuze voor een vakantiehuis. Je bent verantwoordelijk voor de correcte administratieve afwikkeling van de reserveringen in de computer. Je hebt dagelijks telefonisch- of e-mail contact met voornamelijk Franstalige verhuurders van vakantiehuizen Parttime dienstverband (min. 32 uur) is bespreekbaar Functie-eisen MBO-niveau, eventueel aangevuld met een toeristische opleiding I Commerciële instelling Prettige telefoonstem Goede beheersing van Nederlands, Frans en Engels in woord en geschrift Bekendheid met geautomatiseerde systemen en tekstverwerking Als optimale teamworker in een soms drukke werkomgeving dien je in het bezit te zi|n van een dienstverlenende en collegiale instelling, waarin flexibiliteit -ook ten aanzien van de werktijden- van doorslaggevend belang is. TOPIC TRAVEL BIEDT: Een moderne (dotcom) werkomgeving met uit zicht op het Vredespaleis Een platte organisa tie met een informele sfeer, waarbinnen eigen initiatief en verantwoordelijkheid, communica tie en gevoel voor humor belangrijk zijn. Een goed salaris dat afhankelijk is van je kennis en ervaring Prima secundaire arbeidsvoorwaar den, zoals een premievrij pensioen, spaarloon regeling, 100% doorbetaling bij ziekte, reis kostenvergoeding, een bonusregeling, een doorlopende reisverzekering en korting op onze producten. Ben je (m/v) geïnteresseerd in deze functie en woonachtig in de regio Den Haag, dan nodigen wij je uit om binnen 7 dagen na publicatie een handgeschreven sollicitatiebrief vergezeld van een CV en pasfoto te sturen naar: TOPIC TRAVEL B V Afdeling P&O t a v mevr. L. van Iterson Laan van Meerdervoort 70 2517 AN DEN HAAG Het ministerie van Defensie doet denken aan militairen. Maar binnen Defensie verrichten circa 20.000 niet-geuniformeerde medewerkers vele diverse werkzaamheden. Ook een belangrijk deel van het management bestaat uit burgers. Duidelijk is dat Defensie niet zonder burgers kan. In de praktijk blijkt dit bijvoorbeeld bij de Haagse afdeling Materieelverwerving, die - onder verantwoordelijkheid van de Directie Materieel Koninklijke Marine - zorgt voor het verwerven van de benodigde goederen en diensten. Ter versterking van deze afdeling zoeken we een gedreven professional (v/m). Takenpakket: In deze functie behandelt u zelfstandig uiteenlopende inkoopvoorstellen Daarbij bent u verantwoordelijk voor de commerciële en contractuele aspecten, maar ook voor de juiste uitvoering van toepasselijke wet- en regelgeving, inclusief Europese aanbestedingsregels. Ook na contractsluiting houdt u een vinger aan de pols. afspraken moeten immers worden nagekomen. Verder voert u marktonderzoek uit en onderhoudt u in- en externe contacten met belanghebbenden. Het betreft een baan waarbij u voornamelijk te maken heeft met de inkoop van elektrische energie, aardgas en brandstoffen voor de totale krijgsmacht. Vereist: Basis voor succes is een afgeronde hbo-opleiding in een relevante studierichting Goed alternatief is een hbo-werk- en denkniveau, eventueel gebaseerd op een technische opleiding en aangevuld met NEVI 1 en het (bijna voltooide) NEVI 2. Daarnaast heeft u de nodige ervaring opgedaan in een inkoopfunctie of in een andere commercieel-juridische positie Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden laten weinig te wensen over, zowel in het Nederlands en Engels Dit geldt ook voor uw vermogen om samen te werken met verschillende disciplines Tenslotte beschikt u over een zelfstandige, commerciële en resultaatgerichte instelling Vooruitzichten: Wij bieden u een boeiende en afwisselende functie in een dynamisch werkveld Bovendien krijgt u meer dan voldoende mogelijkheden om in professionele zin te groeien en door te groeien Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal 40.600,- (schaal 9 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Ook mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar en een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdiepen Sollicitatie: Stuur uw schnftelijke reactie plus c.v binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Stafafdeling Burgerpersoneel Admiraliteit, t.a.v mevrouw P Caspers, postbus 20702, 2500 ES Den Haag Mocht u eerst meer wiilen weten over de functie en de organisatie, dan kunt u contact opnemen met het hoofd van de sectie Energie Milieu, de heer T. Kofman, (070) 316 26 57 Met vragen over de selectieprocedure kunt u terecht bij mevrouw P. Caspers. (070) 316 34 88 In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minder heidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Marine naar www marine.nl en voor een overzicht van alle vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Weten waar je mee bezig bent. De Marine. 8 februari 2003 10.00-13.30 u 8 februari 2003 10.00-14.00 u 10 februari 2003 15.00-18.00 u 11 februari 2003 15.00-18.00 u 13 februari 2003 13.00-15.30 u 8 maart 2003 11.00-14.00 u 't Lange Land Ziekenhuis Zoetermeer, loneciaan Rode Kruis Ziekenhuis Juliana Kinderziekenhuis Den Haag, spomaan 600 MCH Westeinde Den Haag, Lijnbaan 32 MCH Antoniushove Leidschendam, Burg. Bannmglaan 1 Ziekenhuis Leyenburg Den Haag, Leyweg 275 Ziekenhuis Bronovo Den Haag, Bronovolaan 5 Wat vind jij van een carrière in het ziekenhuis? Kom naar de infodagen en we vertellen je alles over werken en leren tegelijk in het ziekenhuis. Bijvoorbeeld als leerling verpleegkundige of anesthesie assistent. Maar ook als je kiest voor de opleiding tot operatie-assistent, radio- diagnostisch of radiotherapeutisch laborant kun je nu een datum prikken voor een kennismaking met het ziekenhuis. Als je nog vragen hebt, kun je bellen op dinsdag en woensdag met Christiane Wils, Stichting Ziekenhuizen 's-Gravenhage en omstreken, telefoon 070 4457909 of kijk op de internetsite. www.volgjehart.nl Topic Travel is een zelfstandige en succesvolle reisorganisatie op het gebied van autovakanties. Als direct- seller al 13 jaar gespecialiseerd in de verhuur van de betere vakantiehuizen in Frankrijk, Tsjechië, Spanje en Italië. Topic Travel dankt haar succes aan haar zorgvuldige werkwijze, betrouw bare informatie en strenge product selectie. In een team van zo'n 25 mede werkers wordt uitsluitend uit de eigen reisbrochures geadviseerd en verkocht. Het boekingsproces dat vrijwel geheel telefonisch en via internet verloopt is volledig geautomatiseerd. In verband met de groei van onze organisatie zoeken wij een enthousiaste en gemotiveerde reseveringsmedewerker die ons team wil komen versterken. www.topictravel.nl Volg je hart, kies voor een opleiding in het ziekenhuis.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 7