elauma cctMo M/V DEN HAAG syngenta Production Logistic Coördinator C6 Haagsche Courant Personeel ZATERDAG 1 FEBRUARI 2003 M/V DEN HAAG iv.denhaag-vacatures.nl Den Haag, winter 2003. Het is nog wat koud. Koning winter heeft al last van dooiaanvallen. De uitverkoop is bijna voorbij, de zomercollectie ligt alweer in de winkel. Smaken verschillen. Over mode, maar ook over gebouwen. De Haagse Welstandscommissie beoordeelt bouwplannen op uiterlijk. Het gaat dan niet zo zeer om de vraag of een gebouw mooi of lelijk is, maar meer of een nieuw gebouw past in zijn omgeving. Wat voor bouwstijlen zie je terug in die omgeving, bevatten bestaande gevels veel details en wat voor materiaal is er gebruikt? Wilt u meewerken aan een 'mooie' stad; de Haagse Welstandscommissie zoekt een burger-lid. Welstandscommissie De Welstandscommissie adviseert het college van Burgemeester en Wethouders over bouwplannen op het aspect welstand Zij vergadert hiervoor elke woensdag. De uit breiding van de Welstands- en Monumentencommissie met een leken- of burgerlid is een besluit van de gemeenteraad, dat voortvloeit uit de in de nieuwe woningwet geregelde demo- cratisenng van het Welstandstoezicht. BURGER-LID ONAFHANKELIJKE WELSTANDSCOMMISSIE 8 uur per week op de woensdag Het burger-lid moet de commissie versterken door vanuit een andere dan de gebruikelijke invalshoeken, zoals architectuur en stedenbouw nieuwbouwplannen te toetsen. Het burger-lid moet m Den Haag wonen en een brede interesse hebben voor de stad als gebouwde omgeving en de ontwikkelingen op dit gebied. Hij /zij mag met professioneel actief zijn op het terrein van stedenbouw, architectuur, landschapsarchitectuur of de monumentenzorg. Voorts mag het burger-lid geen lid zijn van de gemeenteraad of in dienst zijn als ambtenaar bij de gemeente Den Haag. Burgemeester en wethouders nodigen een ieder, die meent aan genoemde criteria te voldoen, uit om reageren Overige informatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het secretariaat van de Welstandscommissie 070-3534359/ 3534362 U kunt hier tevens een afschrift van de selec tie- en benoemingsprocedure opvragen. Uw belangstelling kunt u tot 1 maart schriftelijk kenbaar maken bij Gemeente Den Haag Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Welstand dhr. J.F.N Wisse Postbus 12655 2500 DP Den Haag urnnnrr iLiuntURtVt Haghedrevè B V. is meer dan 25 jaren actief op het (inter)nationaal incassoterrein. Voor haar clienten, die afkomstig zijn uit een aantal sectoren, zoals energie, bank en verzekenng, vervoer en expeditie, onroerend goed beheer, rijks- en lokale overheid, verzorgt zij minnelijke en gerechtelijke incassowerkzaamheden. Door toename van het aantal incasso-opdrachten bestaat er behoefte aan: (JURIDISCH) ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS (M/v) -bij voorkeur in full-time dienstverband- De vacatures hebben betrekking op het (zelfstandig) uitvoeren van incasso-activiteiten. Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid is een vereiste. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten met relevante ervaring in combinatie met een afgeronde MEAO/HAVO/VWO opleiding Haghedreve B.V. biedt naast een goede salariëring- spaarloon- en pensioenvoorziening, betaalde studiemogelijkheden, variabele werktijden e.d. Sollicitaties -voorzien van uw curriculum vitae- kunnen per e-mail worden gericht aan. Sollicitatie® Haohedreve.nl of schriftelijk aan- Haghedreve B.V., t.a.v. Dhr. W. Sennef Laan van Meerdervoort 92, 2517 AP 's-Gravenhage Elauma B.V is een elektrotechnische handelsonderneming met bijna 35 medewerkers, gespecialiseerd als toeleverancier voor de professionele elektrotechnische markt Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: VERTEGENWOORDIGER m/v met hart voor de groothandel Een zelfstandige functie! Je verdiept het contact met de bestaande relaties en je werft op commerciële wijze nieuwe klanten. Je bent verantwoordelijk voor de presentatie van het productiepakket van Elauma Je gesprekspartners zijn in de eerste plaats de elektrotechnische installateur, de industrie en de eindverbruiker. Je werkgebied is, samen met collega's, in West-Nederland. Voor een oplossing op maat kan men bij jou terecht. Je adviseert klantgericht en toont initiatief. Je bent een doorzetter met verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent commercieel en hebt gevoel voor techniek. Je hebt een opleiding op MBO-niveau gevolgd. Elauma biedt |e een boeiende baan in een professionele, informele organisatie- Er is een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden beschikbaar dat gelijke tred zal houden met je ontwikkeling en prestaties. Het volgen van een studie wordt gestimuleerd. Interesse? Stuur je brief met beknopt c.v. n dhr.A. Schipper of bel. Elauma B.V. Postbus 16004.2500 BA Den Haag, Polluxstraat 10. 2516 AX Den Haag. Tel. 070 - 3042700. Kijk ook op www.elauma nl www.denhaag-vacatures.nl Dienst Stedelijke Ontwikkeling DSO iDienst Stadsbeheer Syngenta is wereldwijd marktleider in de agribusiness De onderneming neemt de eerste plaats in op de markt van gewasbeschermings middelen en de derde plaats op de markt van hoogwaardige commerciële zaden De verkopen in 2001 bedroegen ongeveer 6,3 miljard US dollar Bij Syngenta werken meer dan 20000 mensen in meer dan 50 landen De onderneming richt zich op duurzame landbouw door inno vatief onderzoek en technologie Syngenta is genoteerd aan de beurzen van Londen, New York, Stockholm en Zwitserland Meer informatie is beschikbaar op: www syngenta com. Plein Den Haag. Zo kijkend over het Plein zie je het echte Den Haag. Voor je de Lange Poten, rechts de Tweede Kamer en achter je sociëteit De Witte. Met in het midden het standbeeld van Willem van Oranje. En aan de horizon doemt het nieuwe Den Haag op. Het Plein, hart van Den Haag is een bijzonder plein. Mooi en statig. Hier voel je het bestuurlijk hart van Nederland kloppen, hier zijn verleden en heden met elkaar verweven. Den Haag is in ontwikkeling. Voor al die bijzondere mensen die er wonen en werken. Wil jij hieraan meewerken? Kijk dan of je een baan ziet die past bij jou betrokkenheid. mei cv bmnen De dienst Stadsbeheer zorgt samen met de Hagenaars voor de kwaliteit van dagen aan de leefomgeving. Ruim 1 500 stadsbeheerders leveren dagelijks een grote Efi»™ verscheidenheid aan diensten en producten, van boomverzorging tot straat- 2500 dp Den Haag. vegen en van vergunningverlening tot parkeercontrole. Centraal staat dat Stadsbeheer dit doet voor alle mensen die in Den Haag wonen, werken of de stad bezoeken. MEDEWERKER BEZWAAR Als medewerker bezwaar behandel je voor het onderdeel Parkeren bezwa ren tegen belastingaanslagen, beschikkingen of het wegslepen van voertui gen. Het behandelen van bezwaren gebeurt schriftelijk, mondeling en tele fonisch. Tevens verstrek je inlichtingen aan het publiek Kennis en vaardigheden: Max 2 424,- plmnd Mbo werk- en denkniveau en kennis van relevante wetgeving, opleiding HALO of bereidheid tot het volgen van de basismodule van de HALO opleiding; klantvriendelijke en standvastige instelling, goede mondelinge en schrifteli|ke uitdrukkingsvaardigheden Meer weten? www.denhaag-vacatures.nl of bel met Rob Ruiterman(070) 353 6795. Als medewerker van de dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) werk je aan de stad van vandaag en die van morgen. DSO ontwikkelt en handhaaft een kwalitatief hoogwaardig en duurzaam klimaat voor wonen, werken en leven De belangrijkste werkgebieden van DSO zijn bereikbaarheid, kanto ren, bedrijfsterreinen, winkels, de samenstelling van de woningvoorraad, de ruimtelijke hoofdstructuur en de kwaliteit van de openbare ruimte. Ruim 800 medewerkers vormen gezamenlijk de dienst Stedelijke Ontwikkeling MEDEWERKER PROCES- EN PROJECTMANAGEMENT Als medewerker proces- en projectmanagement verleen je ondersteuning aan de projectleiders, zowel bij secretariële taken als bij inhoudelijke secre tariaatsvoering van projectteams Tevens verstrek je informatie aan omwo nenden en andere belanghebbenden Kennis en vaardigheden: Max 2 424.- p/mnd Mbo werk- en denkniveau. drukbestendig, en een flexibele werkhouding; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Meer weten? www.denhaag-vacatures.nl of bel met Cees Boete (070) 353 60 73. I TECHNICUS OPENBARE VERLICHTING MEDEWERKER DOCUMENTAIRE INFORMATIEVOORZIENING Dagelijkse Groenmarkt, donderdagmiddag drie uur, gemeente Den Haag Foto: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Als technicus houd je toezicht op de uitvoering van werkzaamheden aan de openbare verlichting in Den Haag Daarnaast bepaal je meer- en minderwerk met bijhorende financiële consequenties. Tevens voer je de werkenadminis- tratie uit. Kennis en vaardigheden: Max 2 747,-p/mnd in het bezit van een diploma MTS Electrotechniek. goede mondelingen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. relevante ervaring in het vakgebied. een flexibele opstelling. Meer weten? www.denhaag-vacatures.pl of bel met Ed Vols (070) 353 66 11 Als medewerker documentaire informatievoorziening ben je verantwoorde lijk voor de postbehandelmg en voortgangsbewaking, registratie en distri butie van post Tevens draag je zorg voor de informatieverstrekking vanuit archieven, archiefvorming, dossiervorming en dossieruitlening. Kennis en vaardigheden: Max 2 424,-p/mnd Mbo werk- en denkniveau. in het bezit van SOD l diploma of een vergelijkbaar diploma; en met succes afgeronde SOD II modules, drukbestendig, nauwkeurig en zorgvuldig Meer weten? www.denhaag-vacatures.nl of bel met Hans Potter (070) 353 43 11 PROJECTMANAGER Als projectmanager adviseer je opdrachtgevers en coördineer je in opdracht projecten met betrekking tot de inrichting van de openbare ruimte. Tevens geef je leiding aan projectteams en zorg je voor een doelmatige en efficiën te uitvoering in termen van tijd, kwaliteit, budget, organisatie en informatie. Kennis en vaardigheden: Max 4 519,-p/mnd academisch denk- en werkniveau (bijvoorbeeld civiel-technisch en/of bedrijfseconomisch). ervaring m leidinggeven, beleidsadvisering en management; goed gevoel voor ambtelijke en bestuurli|ke verhoudingen; overtuigingskracht en kunnen onderhandelen Meer wetenwww.denhaag-vacatures.nl of bel met Loek Pnns (070) 353 67 44 SENIOR MEDEWERKER DOCUMENTAIRE INFORMATIEVOORZIENING De senior medewerker documentaire informatievoorziening adviseert op het gebied van functioneel- en kwaliteitsbeheer van de post- en archieftaken binnen de directie beleid -Tevens is de medewerker belast met de registratie, voortgangsbewaking en procedurele controle van de bestuurlijke stukken binnen de directie Kennis en vaardigheden: Max. 2 747,- p/mnd Mbo+ werk- en denkniveau; in het bezit van volledige SOD I en SOD II of vergelijkbare opleiding. Meer weten? www.denhaag-vacatures.nl of bel met Celesta Kemper (070) 353 42 Meer informatie en meer banen? www.denhaag-vacatures.nl Algemene informatie De gemeente Den Haag biedt haar werknemers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris, regelingen voor (ouderschaps)verlof en kinderopvang, mogelijkheden tot deeltijd werken en ruime middelen voor vorming en opleiding. De functie De coördinator is de brug tussen de gegevensverwerking in SAP en de productie afdelingen. Je speelt een coördinerende rol in de aansturing van data. doet voortdurende controle op de productie resultaten en indien nodig onderneem je actie. Daarnaast verwerk je de kiemresultaten zodat productie, indien nodig bijgestuurd wordt en controleer je het zaadgebruik en de overzaaipercentages. Vérder ben je de vraagbaak voor operationele issues en voer je logistieke analy ses uit, evalueren je deze en maak je verbeter voorstellen. Je verstrekt informatie aan in- en externe afdelingen en geeft ondersteuning in het assortiments beheer van de Young Plants Production. Het profiel Je hebt een HBO/MBO+ opleiding of niveau door 'relevante' werk ervaring Daarnaast heb je een groene achtergrond en bezit je cijfer matig inzicht We vragen kennis van productieprocessen en auto matisering. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, ben je een teamwerker en stressbestendig, We vragen een goede beheersing van de Engelse laai, kennis van Word en Excel. Ervaring met SAP en Acces is een pré. Wat bieden wij Een uitdagende functie voor diegene die zich prettig voelt in een inter nationale organisatie met de nieuwste technische innovaties. Enthousiaste collega's en een informele sfeer kenmerken de werkom geving De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en bestaan onder meer uit de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen, een goede pensioenvoorziening en spaarloonregeling Het Plein, zaterdagmiddag zes uur, gemeente Den Haag. Foto' fotobureau Hendriksen/Valk Belangstelling? Voor meer informatie kan je contact opnemen met Ronald Ammer- laan (Leider Seed Purchasing Stock Control.) tel.: 0174 - 534199 Uw sollicitatie, voorzien van CV, zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet aan: Syngenta Seeds B V., t.a.v. Monica van der Lans OIR consultant). Postbus 99, 2678 ZH De Lier of per e-mail monicavander.lans@syngenta.com De vestiging in De Lier produceert en distribueert jonge planten, ten behoeve van afnemers in de meeste landen van Europa Dit proces kenmerkt zich door recente technische innovaties die de kwaliteit en efficiency in de toekomst waarborgen Met 100 medewerkers zorgt de organisatie in De Lier, conform de ISO 9001 regels, dat de jaarlijkse productie van 800 miljoen planten de juiste weg vindt naar de professionele kweker Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. De Nederlandse hoofdvestiging van Syngenta Seeds is gevestigd in Enkhuizen. Hier werken zo'n 600 medewerkers aan de ontwikkeling, produktie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groentezaden, bloemenzaden en planten. Syngenta Seeds B.V. zoekt voor de afdeling Seed Purchasing Stock Control op de Jonge Planten Productie in De Lier, voor 38 uur per week een

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 4