4 telefonische verkopers HE wij zoeken finish profiles bv COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST m/v /wxUen OPTICIEN \fpé tnkhuizen Beleidsmedewerker Enkhuizen voor een sociaal gezicht m/v ZATERDAG 25 JANUARI 2003 Gemakkelijk zoeken naar vacatures: www.nhd.nl DE WAARD Beroepskleding BV De Waard Beroepskleding is toonaangevend fabrikant van beroepskle ding voor verschillende branches in binnen- en buitenland met haar ruim 20-jarige ervaring in beroepskleding een volwaardige speler in de markt. Zij zoekt ter uitbreiding van haar verkoopteam buitendienst een VERTEGENWOORDIGER De functie: U zult niet alleen bestaande relaties bezoeken, maar bent tevens voortdurend op zoek naar nieuwe afzetmogelijkheden binnen o.a. de retail en horeca. U werkt vanuit het hoofdkan toor in Alkmaar. U voldoet aan het volgende profiel: goede contactuele vaardigheden, overtuigingskracht, doorzettingsvermogen, enthousiasme en betrouwbaarheid; goed commercieel inzicht; MBO/HBO-werk- en denkniveau; een representatieve uitstraling; een leeftijd van 25-30 jaar; woonachtig in Noord-Holland Noord; enkele jaren ervaring als vertegenwoordiger is voor deze functie een vereiste, ervaring in de textiel is een pre. Geboden wordt: een uitdagende functie met perspectief; uitstekend salaris met een interessante provisieregeling; een auto van de zaak. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan binnen 14 dagen uw brief, voorzien van c.v. en recente pasfoto naar De Waard Beroepskleding BV, Hazenkoog 22, 1822 BS Alkmaar, t.a.v. mevrouw M. J. de Waard. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Finish Profiles B.V. is een bedrijf dat zich al zo'n 20 jaar specialiseert in het leveren en produceren van stalen dak- en wandbeplating en de daarbij behorende hulpstukken. De producten worden vooral toegepast als daken en gevels voor bedrijfshallen, opslag loodsen, stallen en magazijnen. Met in Nederland drie eigen productievestigingen en vier in het buitenland, ziet zij de wereld dis haar markt. Wegens toename van de omzet in het binnen- en buitenland en het daarbij behorende potentieel voor nieuwe afnemers hebben wij binnen onze organisatie op korte termijn een vacature voor; Belangrijkste taken voor deze functie zijn: Opbouwen en onderhouden van bestaande en potentiële klanten Het verrichten van telefonische verkoopactiviteiten Invoeren en verwerken van de orders/offertes Uitvoeren van aftersales activiteiten, waaronder ook klachtenbehandeling Algehele ondersteuning verkoop buitendienstmedewerker Het profiel van de sollicitant: HBO/MBO werk- en denkniveau Commerciële instelling en technisch inzicht Ervaring telefonische verkoop Kennis van diverse softwarepakketten (Excel, Word) Goede contactuele eigenschappen Stressbestendig en flexibel, geen 9 tot 5 instelling Teamplayer Finish Profiles B.V. biedt een functie binnen een bedrijf met informele sfeer, goede honorering en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een collectieve ziekenfondsverz., spaarloonregeling, pensioenregeling, eigen fitnessruimte). Denkt u in ons team te passen, stuur of mail dan binnen 7 dagen uw brief en c.v. naar: Finish Profiles B.V. Van Usendijkstraat 383 1442 LB PURMEREND T.a.v. D. v.d. Vossen Tel. 0299-451200 Fax. 0299-451228 E-mail; dieuwkevandervossen@finish-profiles.com Bezorger worden?^" Bel 072- 5188800 Even alleen m'n krant. fj Noordhollands Dagblad OBDAM De gemeente Obdam is een kleine aantrekkelijke woon- en werkgemeente met circa 6.500 inwoners. Obdam ligt in bet hart van de kop van Noord-Holland op circa 15 km van zowel Hoorn als Alkmaar. Er is een goede treinverbin ding met deze sleden en met de randstad. De gemeentelijke organisatie bestaat uit 54 medewerkers verdeeld over drie afdelingen te wetenBurger en Bestuur, Middelen en Grondgebied De afdeling Grondgebied is verdeeld in vier clusters: Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, Weg- en Waterbouw, Bouwen en Milieu en de Buitendienst Door uitbreiding van de werkzaamheden is bij het cluster Bouwen en Milieu de volgende vacature ontstaan Medewerker BWT Handhaving voor ca. 32 uur per week Uw takenpakket: Het behandelen van aanvragen van bouwvergunningen/meldingen en het geven van voorlichting over bouwmogeljkheden. Het toetsen van bouwplannen aan het Bouwbesluit, de Bouwverordening, andere wettelijke regelingen en uiteraard aan bestemmingsplannen. Het verrichten van bouwcontroles, het opsporen van clandestiene bouwactiviteiten en gebruik van illegale bouwwer ken en terreinen, alsmede de rapportage hierover. U adviseert over toe te pas sen handhavingprocedures. Daarnaast behoort in voorkomende gevallen het beoordelen en begeleiden van door derden uit te voeren bouwkundige werken zowel in onderhouds- als nieuwbouwsfeer tot het takenpakket. U levert een bijdrage aan het opstellen van de (meer)jaren begroting. Uw profiel: Wij zijn opzoek naar een enthousiaste kandidaat die in staat is praktische oplossingen voor problemen te vinden en die zijn/haar werk kan afstemmen op dat van anderen. U kunt doelgericht contacten leggen en onderhouden en bezit de nodige overtuigingskracht. U bent voorts in staat assertief en gewetensvol op te treden. U weet wat klantgericht en kwaliteit betekent. U beschikt over een opleiding op hbo-niveau met aanvullende specialisaties (ambtenaar bwt) en gemeentelijke ervaring. Uw salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bieden wij een salaris van maxi maal 2757,33 bruto per maand (schaal 9 bij een 32-urige werkweek). Informatie/sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Grondgebied, de heer A. de Wit, (tel.nr. 0226-456200). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan burgemeester en wethouders van Obdam, postbus 1, 1713 ZG Obdam tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Céén acquisitie naar aanleiding van deze advertentie Met spoed gevraagd EEN OPTICIEN(NE) Wegens verhuizing van onze huidige medewerkster zoeken wij voor ons optiekbedrijf een optiekmede- werker(ster). Wij zoeken een opticien(ne) met ervaring in het vak, met kennis van refractie en winkelervaring, en met goede contactuele eigenschappen. Ons bedrijf bestaat uit een klein gezellig team en onze winkel is in het winkelcentrum 'Streekhof' te Bovenkarspel gevestigd. Uw sollicitaties kunt u richten aan: Opticien Hinke De Middend 40 1611 KW Bovenkarspel Tel. 0228-518398 of 511570 Tel. privé 0228-516590 De Marne 53 8701 PV Bolsward Postbus 112 8700 AC Bolsward Tel.: 0515-580180 Fax: 0515-580085 Almex B.V. is een dynamisch bedrijf, met een vestiging in Badhoevedorp en Bolsward, zeer actief in het leveren en monteren van stalen trappen, hekken, bordessen en portaalconstructies. Ter versterking van onze montageteams zijn wij per direct op zoek naar: ERVAREN, VAKBEKWAME MONTEURS Voor deze afwisselende baan zoeken wij: Monteurs met ervaring in soortgelijk werk Flexibele werkinstelling Prettig in omgang met onze klanten Wij bieden: Uitstekende werksfeer en samenwerking in een goed georganiseerd bedrijf Uitstekende beloning en secundaire arbeidsvoor waarden Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u bellen voor een afspraak met onze heer J. van Heusden (tel. 0515-580180) of u kunt schriftelijk reageren. Welke baan u ook zoekt of vraagt deze krant is uw Inlichtingen voor adverteerders: 072 5 196 222 Abonnee worden? "UfiflMN ■■G E M E E N T E Wegens vertrek van één van onze medewerkers, zijn wij op zoek naar een enthousiaste Sociale Voorzieningen, Beleid en Kwaliteit (m/v 36 uur per week) I Welkom bij de gemeente Enkhuizen Enkhuizen, gelegen aan het Ihselmeer, met ruim 17.000 inwoners, heelt naast een grote toeristische aantrekkingskracht vanwege de historische gebouwen. musea en watersport, ook een rijk geschakeerd verenigingsleven, een uitgebreid winkelaanbod en diverse voorzieningen Enkhuizen heeft goede verbin dingen naar de Randstad en. via de dijk Enkhuizen-Lelystad, naar Oost- en Midden Nederland. Kortom: een stad om je echt thuis te voelen De gemeente Enkhuizen is ambiti eus, vooruitstrevend en innovatief op het gebied van efficiency, doel matigheid en kwaliteit, waaibij de inzet van de medemrkers onmis: baar is. Investeren in opleiding is één van de instrumenten die de gemeente gebruikt om de kwali teit te waarborgen en waar nodig te verbeteren Kortomeen gemeente die inves- Als beleidsmedewerker sociale voorzieningen, beleid en kwaliteit maak je deel uit van de cluster Sociale Voorzieningen, waarin 17 collega's werkzaam zijn. Binnen deze cluster ben jij verantwoordelijk voor het onderdeel WVG, WIN, vluchtelingenzorg en kwaliteit. De functieonderdelen binnen beleid en kwaliteit rouleren onder de (3) medewerkers 3$ij* om de drie jaar. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontwikkelen van scenario's en opstellen van de strategische planning en op basis van het vastgestelde beleid maken van uitvoeringsprogramma's. Tevens ben je verantwoordelijk voor het budgetbeheer van de toebedeelde beleidsterreinen en voer je kwaliteitsbeheer/single audit uit. Wij vragen Een afgeronde opleiding op Hbo-niveau, bijvoorbeeld HSAO-sociaal juridische dienstverlening. Daarnaast heb je kennis van ontwikkelingen op het terrein van wet- en regelgeving en het kunnen vertalen van deze ontwikkelingen naar de organisatie in de vorm van richtlijnen. Ruime ervaring is in deze functie gewenst. Wij bieden Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inschaling plaatsvinden in schaal 10 (mini maal 2266,00 en maximaal 3449,00 bruto per maand op fulltime basis). De gemeente kent goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een pc-privé plan, fietsplan, forensenvergoeding, kinderopvang regeling en hypotheekregeling. Informatie en sollicitatie Nadere informatie kan worden verkregen bij Amanda Stelling, clustercoördinator (tel. 0228-360154). Op aanvraag kan een uitgebreide functie beschrijving worden verstrekt. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan hen die behoren tot groepen die in onze organisatie zijn ondervertegen woordigd. U kunt uw sollicitatiebrief tot uiterlijk 15 februari 2003 richten aan. burgemeester en wethouders van Enkhuizen, t.a.v. Anja van Leeuwen, afdeling P O Postbus 11, 1600 AA Enkhuizen. Solliciteren per e-mail kan ook: a.vanleeuwen@enkhiiizen.nl. Bezoek ook onze website: www.enkhuizen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. °'»*n Informatie. Daar draait het om in het kranten- bedrijf. Nieuws uit binnen- en buitenland én uit de regio, want juist in die combinatie ligt de kracht van het regionale dagblad. De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) met hoofdvestigingen in Alkmaar en Haarlem is uitgever van regionale dag en weekbladen in Noord- en Zuid-Holland en verzorgt tevens de daarbij behorende websites. Het Noordhollands Dagblad, de Gooi- en Eemlander, Dagblad van Almere, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant n dagelijks zo'n 800.000 lezers van nieuws. De verkoop van rubrieksadvertenties vindt vanuit het hoofdkantoor in Alkmaar plaats. Deze verkoopafdeling houdt zich bezig met de actieve telefonische verkoop, advertentieopmaak en verwerking van rubrieksadvertenties voor dag- en weekbladen en internet. voor deze afdeling voor 32-36 uur per week De functie Je werkt zelfstandig binnen een team aan de verkoop van advertenties, waarbij jouw eigen inbreng en ideeën heel belangrijk zijn. Daarbij bewerk je de markt actief door het benaderen van nieuwe adverteerders en het onderhouden van goede contacten met bestaande adverteerders van de HDC. Je adviseert je klanten over hun advertentie, bent geheel verantwoordelijk voor de verdere verwerking en een correct resultaat van de advertentie in de krant. Je hebt een sterke ambitie in de verkoop en je stelt alles in het werk om de adverteerder optimaal van dienst te zijn. Wij vragen Gedreven mensen, die creatief en resultaatgericht zijn. Aanleg voor telefonische verkoop is een vereiste. Je opleidingsniveau is HAVO/ MBO. Ervaring met Windows, Word, Excel en de beschikking over een goede typevaardigheid strekken tot aanbeveling. Uiteraard beheers je de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift en heb je een prettige telefoonstem. Wij bieden Een collegiale werkkring met 16 mensen onder leiding van een supervisor en verkoopmanager in een infor mele, open werksfeer. De HDC kent uitstekende arbeidsvoorwaarden en biedt verkooptalenten toekomstperspectief en de mogelijk heid om opleidingen en cursussen te volgen om je vak goed uit te kunnen blijven oefenen. Jouw reactie Ben jij de collega die wij zoeken en durf je de uitdaging aan? Surf dan naar www.nlid.nl en klik op 'werken bij de krant' of bel voor meer informatie tijdens kantoor uren met Rachel Nijman, supervisor, 072-5196 885, of Anja van Vlaanderen, personeelsconsulent, 072- 5196 340. Stuur je e-mail met C.V. en motivatie binnen twee weken naar personeel.organisatie@nhd.hdc.nl met als onderwerp: vacature C473. Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook: Hollandse Dagbladcombinatie B.V., Postbus 2,1800 AA Alkmaar, Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. Zet linksbo- Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Dagblad van Almere ven op de enveloppe vacaturenummer C473. Hollandse Dagbladcombinatie b.v.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 5