Gemeente Abcoude Justitie Senior Adviseur en Adviseur Kwaliteitszorg en Administratieve Organisatie Arrondissementale Stafdienst Den Haag 2 P&O-adviseurs 101 «Ie Vol LA i*.i ut Zaterdag 25 januari 2003 Ministerie van Justitie www.justitie.nl Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rechtsbescherming en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminalileitspreventie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. De stafdienst adviseert, faciliteert en ondersteunt het management van de parketten, de gerechten en de landelijke diensten in het arrondissement Den Haag. Het management is integraal verantwoordelijk voor het beleid en beheer van het eigen onderdeel. De stafdienst [140 medewerkers] bestaat uit de afdelingen Personeel Organisatie, Financieel Economische Zaken Bestuurlijke Informatievoorziening, Facilitaire Zaken en Kwaliteitszorg Administratieve Organisatie. Uw fuIlCtie Hel adviseren en ondersteunen van hel management en medewerkers van de gerechtelijke organisatie bij: het stellen van een diagnose alsmede het managen van verbeterprocessen [INK], het vastleggen en implementeren van bedrijfsprocessen [Kwaliteitssysteem], beheer en onderhoud van beschreven bedrijfsprocessen [AO], evaluatie en toetsing van bedrijfsprocessen [Auditing] en het geven van helderheid over welke organisatorische maatregelen er moeten worden getroffen om de bedrijfsvoering te kunnen beheersen en te kunnen sturen. Als senior adviseur bent u in staat om in een voortrekkersrol complexe trajecten op organisatorisch gebied te begeleiden en binnen de afdeling treedt u op als plaatsvervanger van het hoofd en coacht u advlseur[s] en medewerker[s] bij de uitvoering van hun opdrachten. U bent eveneens verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe opdrachten. Uw profiel U heeft een HBO/academisch werk- en denkniveau. U heeft ruime kennis en ervaring op het terrein van Kwaliteitszorg en Organisatiekunde en u beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. U bent servicegericht, efficiënt en resultaatgericht en u heeft ervaring met veranderingsprocessen. Een organisatie in ontwikkeling is voor u een uitdaging Geboden wordt Een sterk afwisselende, interessante en uitdagende functie binnen een professionele en enthousiaste organisatie. Afhankelijk van ervaring salarisschaal minimaal 2530,30 tot maximaal 3935,93 bruto per'maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een vervoersregeling, regeling kinderopvang en een individueel arbeidsvoorwaardenpakket. Standplaats Den Haag Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van, haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. J.A.W. Bal, hoofd Kwaliteitszorg en AO, telefoonnummer [070] 381 12 66 of mevrouw drs. J.S. Cammeraat, directeur Stafdienst, telefoonnummer [070] 381 32 33. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u onder vermelding van vacaturenummer 009 vóór 10 februari 2003 sturen naar het Paleis van Justitie, ter attentie van mevrouw drs. J.S. Cammeraat, Postbus 20302,2500 EH Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij hetVtflA Als je verder denkt Abcoude is een van de kleinere gemeenten in Nederland met een hoog ambitieniveau. Het bestaat uit 2 woonkernen, Abcoude en Baambrugge. Abcoude ligt in een schitterend waterrijk gebied, maar ook in de directe omgeving van Amsterdam, hetgeen aan de dynamiek bijdraagt. De gemeente ligt direct aan de A2 en is goed met bus en trein bereikbaar. Diverse boeiende projecten zijn volop in ontwikkeling en het werken kenmerkt zich door een diversiteit aan processen. De inrichting van de ambtelijke organisatie is en blijft daarbij een belangrijk aandachtspunt. Het vorm en inhoud geven aan de rol en positie van Planning Control, zowel als instrument maar ook als organisatieonderdeel, is wezenlijk onderdeel van de gewenste vernieuwingsslag in de organisatie. Binnen de sector Middelen en Maatschappelijke Zorg zoeken wij voor de cluster Financiën een: (beleids)medewerker Planning Control (m/v> (tevens plaatsvervangend teamleider; 36 uur per week, schaalniveau 10 met toelage) Middelen bestaat uit de taakgebieden Financiën, Burger- en Facilitaire Zaken. Als medewerker Planning Control verricht u een breed spectrum aan financiële werkzaamheden. Het gaat daarbij om de totstandkoming van de begroting, jaarrekening en tussentijdse rapportages. Daarnaast wordt echter ook een stimulerende rol en bijdrage van u verwacht binnen de toekomstige ontwikkeling van Planning Control. Daarbij zal de afdeling een proactieve, signalerende, adviserende en controlerende en ondersteunende rol gaan vervullen richting alle onderdelen in de organisatie, maar vooral ook richting het management. Vanuit deze spilfunctie ontwikkelt u managementinformatie die het mogelijk moet maken om beleid te ontwikkelen dan wel bij te sturen en die inzicht geeft over de ontwikkelingen binnen de bedrijfsvoering. Voor deze functie zoeken wij een denker en een doener, met zowel beleidsmatige als ook beheersmatige kwaliteiten, die helder en duidelijk communiceert. Hij/zij moet beschikken over relevante werkervaring en opleiding (van minimaal HBO-niveau) op het gebied van Financiën en Planning Control. Door de schaalgrootte van onze gemeente vraagt de inrichting van de ambtelijke organisatie om medewerkers die een hoge mate van diversiteit binnen het werk koppelën aan persoonlijke flexibiliteit. Ons aanbod Wij bieden naast prima secundaire arbeidsvoorwaarden een salaris van maximaal schaal 10. afhankelijk van kennis en ervaring(voor zeer ervaren kandidaten geldt een persoonlijke toelage). Belangstelling Herkent u uzelf in bovenstaand profiel en stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar Burgemeester en Wethouders van Abcoude. Postbus 5. 1390 AA Abcoude. Vermeld in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe "vacature P&C" Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u ook per e-mail verzenden naar: nhj.spaansen@abcoude.nl Uw schriftelijke reactie verwachten wij uiterlijk 10 februari a.s. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 8 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.M.M. Koeleman, coördinator Planning Control (tel. 0294-280271), of de heer N.H.J. Spaansen, personeelsfunctionaris (tel. 0294-280208). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! De stichting dr. Schroeder van der Kolk Bedrijven bestaat uit drie divi sies. te weten: - divisie Leerwerkprojecten divisie Kringloop Holland - divisie Dienstenwinkel Een dynamische organisatie waarin verschillende bedrijfsculturen verenigd zijn. Wij begeleiden mensen in hun per soonlijke en functionele ontwikke ling, Hierdoor verkleint de afstand tot de reguliere arbeidsmarkt. Meer informatie op www.schroeder.nl De stafafdeling P&O valt onder het centraal bureau van Schroeder van der Kolk. Deze afdeling verleent haar diensten aan 3 divisies. Wij zoeken Verzuim reïntegratie Ontwikkeling loopbaanbeleid Voor beide functies geldt dat u breed inzetbaar bent als personeelsadviseur en over een hands-on menta liteit beschikt. U adviseert en ondersteunt het management. U levert een bijdrage aan de verdere ontwik keling en implementatie van het personeelsbeleid. U legt verantwoording af aan het hoofd P&O. Verzuim reïntegratie (bij voorkeur 36 uur) Het accent binnen deze functie ligt op advisering van het lijnmanagement over de uitvoering van ons ver zuimbeleid. U ondersteunt leidinggevenden bij reïntegratietrajecten en houdt toezicht op procedures en termijnen. U hebt oog voor processen die spelen bij reïntegratie. U zorgt voor financiële onderbouwing en afwikkeling van uw adviezen. U kent de relevante wet- en regelgeving Ontwikkeling loopbaanbeleid (bij voorkeur 24 uur) Hier ligt het accent op ondersteuning van het lijnmanagement bij het ontwikkelen en uitvoeren van ont- wikkelings- en loopbaanbeleid. Uw werkzaamheden kunnen variëren van het coördineren en organiseren van opleidingen tot het bieden van praktische ondersteuning bij functioneringsgesprekken. Ervaring met het begeleiden of coachen van individuen of groepen is een pré. Uw profiel: U heeft een relevante HBO-opleiding (P&A) en enkele jaren relevante werkervaring. U kunt zowel zelf standig als in teamverband functioneren. U bent flexibel en open. U toont initiatief en werkt planmatig en resultaatgericht U bent in staat regelingen en wetten te vertalen naar toepassing binnen de organisa tie. U bent pas tevreden als de implementatie een feit is. U beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een leuke, uitdagende en afwisselende functie binnen et conform CAO Wei-zijn (30-40). Bent u actief, ondernemend en beschikt u over voldoende kennis van zaken? Schrijf dan voor 8 februari 2003 uw brief en cv naar Stichting Dr. Schroeder van der Kolk Bedrijven, t.a. afdeling P&O, Fruitweg 240, 2525 KJ Den Haag. Per email: tthoolen@schroeder.nl Wilt u in uw brief aa geven naar welke functie u solliciteert? Inlichtingen worden verstrekt door Toos Thoolen, hoofd P&O. (070-3053375). veelzijdige organisatie. Arbeidsvoorwaarden Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Rotterdam In Rotterdam vormt het Bestuur Openbaar Onderwijs Rotterdam (BOOR) een commissie ex artikel 83 van de Gemeentewet, het bevoegd gezag van het Rotterdamse openbaar onderwijs. In het bestuur zijn vacatures ontstaan, waaronder van de voorzitter en van de secretaris en/of penningmeester. Het college van B&W wil graag in contact komen met kandidaten die belangstelling hebben voor de positie van LID (M/V) VAN HET BESTUUR OPENBAAR ONDERWIJS ROTTERDAM Nadere bijzonderheden: Het bestuur heeft de zorg voor het onderwijs aan circa 31.000 leerlingen in 71 basisscholen, 7 scholen voor speciaal basisonderwijs, 8 scholen voor WEC-onderwijs, 6 scholen voor voortgezet onderwijs en 4 scholen voor voortgezet speciaal onderwijs. Het bestuur wordt ondersteund door drie directeuren die gezamenlijk leiding geven aan het scholenveld (Primair Onderwijs en Voortgezet Onderwijs) en aan de ondersteunende dienst Openbaar Onderwijs. De begroting van het openbaar onderwijs bedraagt circa 190 miljoen. Het bestuur bestaat uit 7 leden. De gemeenteraad benoemt de bestuursleden, waarvan de voorzitter en drie leden, op voordracht van het college van burgemeester en wethouders en drie leden op voordracht van de ouders en personeelsgeledingen van de medezeggenschapsraden van scholen. Het bestuur vergadert circa tien maal per jaar, legt maandelijks een schoolbezoek af en belegt circa twee maal per jaar een retraite. De bestuursleden ontvangen voor hun werkzaamheden een vergoeding. Het BOOR heeft de afgelopen jaren een belangrijke verandering ondergaan. Lag de nadruk in het verleden op uitvoerende taken, steeds meer verschuift het accent naar kaderstellende en toetsende taken. Maar de ambitie reikt- verder: het BOOR moet ook beleidsmatig waarde toevoegen aan het scholenveld (leerlingen en personeel) waarvoor het bestuurlijke verantwoordelijkheid draagt en daarmee ook aan Rotterdam als groot-stedelijke gemeen schap. Het spreekt voor zich dat een goed samenspel tussen het bestuur en de directie van BOOR een essentiële voorwaarde is voor het succesvol functioneren. Profiel van de kandidaten: Van de bestuursleden wordt verwacht dat zij: de wezenskenmerken van het openbaar onderwijs onderschrijven en zich actief inzetten voor de realisatie ervan; zich betrokken voelen bij het openbaar onderwijs in Rotterdam en omstreken en op hoofdlijnen vertrouwd zijn met de ontwikkelingen in het onderwijs; aantoonbare bestuurservaring hebben en vanuit de visie van "besturen op hoofdlijnen" de directie beoordelen en toetsen, alsmede van adviezen voorzien, met respect voor hun eigen directionele verantwoordelijkheden; in staat zijn de dialoog met de directie te voeren en daarbij ook zelf initiatieven te willen nemen; bekend zijn met complexe organisaties in een gemeentelijke en politiek gestuurd beleidsveld; de doelstellingen, zoals neergelegd in het nieuwe beleidsplan 2003 - 2006, tezamen met de collega-bestuurs leden en de directie zullen realiseren; in dit verband is het willen en kunnen functioneren in een team van groot belang; beschikken over voldoende tijd voor de bestuurlijke werkzaamheden, incidenteel tijdens kantooruren. Van de voorzitter in het bijzonder wordt verwacht dat hij/zij over sterke leidinggevende kwaliteiten beschikt, delegeert, motiverend en enthousiasmerend is en de samenwerking van personen en partijen stimuleert. Belangstelling? Belangstellenden kunnen een informatiepakket opvragen bij mevrouw Tineke Ruwaard, ambtelijk secretaris van het bestuur, telefoon (010) 282 1719. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kingma, directie Sociaal-economische Zaken van de Bestuursdienst van de gemeente Rotterdam, telefoon (010) 417 2680 of de heer A.H. Berg, voorzitter van het huidige interim-bestuur, telefoon (010) 282 1748. Kandidaten nodigen wij graag uit een schriftelijke reactie met curriculum vitae toe te sturen aan de directie SEZ, de heer J. Kingma, Postbus 70012, 3000 KP Rotterdam. De schriftelijke reactie hebben wij graag uiterlijk 7 februari aanstaande in ons bezit. De gesprekken hebben wij in februari gepland. Kandidaten die het prijs stellen in aanmerking te komen voor een voordracht van de ouders en personeels geledingen van de scholen worden verzocht dit expliciet in hun reactie kenbaar te maken. SPF Beheer bv SPF Beheer bv verzorgt de pensioenregeling en beheert het vermogen van circa €10 miljard ten behoeve van de Stichting Spoorwegpensioenfonds en de Stichting Pensioenfonds Openbaar Vervoer. Het kantoor van SPF Beheer ligt op 10 minuten loopafstand van Utrecht CS, aan de Arthur van Schendelstraat 850. Er werken 180 mensen. Het ondernemingsbeleid is erop gericht de pensioenen nu en in de toekomst veilig te stellen. De sector Beleid en Ondersteuning van de afdeling Pensioenen is onderverdeeld in drie groepen, te weten het Actuariaat, het Bedrijfsbureau en de groep Beleid Advies. Binnen de groep Beleid Advies van afdeling Pensioenen worden de kaders gesteld voor pensioencommunicatie, accountmanagement en pensioenbeleid. Voor deze groep, bestaande uit vier medewerkers, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Pensioenjurist m/v Functie inhoud Zowel intern als extern adviseer je zelfstandig over de pensioenregelingen. Je stelt beleidsnotities op waarin aanpassingen in de pensioen- en uitvoeringsregelingen worden voorgesteld aan de hand van wensen van klanten of wetswijzigingen. Vervolgens ben je er verantwoordelijk voor dat deze aanpassingen in de regeling worden aangebracht en zowel intern als extern worden gecommuniceerd. Je bewaakt het toetredingskader voor ondernemingen en zorgt voor toetredings-, uittredings- en financieringsovereenkomsten. Ook adviseer je over verplichtstellingen endispensatie-aanvragen Het beoordelen van CAO-afspraken en arbeidsvoorwaarden op pensioengevolgen en het helder communiceren daarover naar werkgevers is een belangrijk aspect van het accountmanagement. Je analyseert nieuwe wetgeving en jurisprudentie op fiscaal- en pensioenjuridisch gebied en op het terrein van sociale verzekeringen. Hierbij doorgrond je de consequenties voor SPF Beheer. Functie eisen: Je hebt een voltooide opleiding Nederlands Recht, afstudeerrichting privaatrecht met enkele sociaalrechtelijke vakken in het pakket of afstudeerrichting sociaal recht. Je hebt bij voorkeur enige jaren relevante ervaring op pensioen- of levensverzekeringsgebied en kennis van besluitvormingsprocessen op het gebied van arbeidsvoorwaarden en pensioenregelingen. Je bent ondernemend, loyaal, flexibel en hebt overtuigingskracht. Je bent een teamspeler en ambieert een dynamische organisatie. Wij bieden een aantrekkelijke werkkring met een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Je kunt deze richten aan mw. N. Verkaik, afd. Personeel Organisatie, Postbus 2030,3500 GA Utrecht. E-mailen kan ook: vacature@spfbeheer.nl Voor informatie kan je contact opnemen met dhr. C.Z.M. Kemps, coördinator B&A: tel. 030- 23 29 357 of onze internetsite bezoeken: www.spfbeheer.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 6