agenda
theater-show
films t/m woensdag
reserveren
uitgebreide informatie is te vinden op de Parool-site op Internet: www.parool.nl
Bellevue (5305301) 20:30 (ook
25 jan.) Theater Rapaije - Getemd
Brakke Grond (6266866) 20:30
(t/m 25 jan,) Bonheur - A solitary blue
Cameleon (4894656) 20:30 (t/m
2 februari, beh. do) Frank Sheppard
- OJ.Othello (Eng.)
Carré (0900.2525255) 20:00 (t/m
23 tebr., beh. ma) Joop v/d Ende
Theaterprod. - The sound of music
Casablanca (6255685) 20:00 El
vis Haarzelfvis, 2 meter dynamiet,
22:00 3's Crowd
Comedy Café (6383971) 21:00
Mc William Sutton, Tom Sligting -
Stand-up comedy show
Cosmic (6266866) 21:00 (t/m 25
jan.) Ernesto Tomasini - True or falsetto
Crea (5251400) 20:30 Stichting
Lens - De tunnelbouwer
Engelenbak (6266866) 20:30 (div.
data t/m 15 febr.) Femke Alkema
e.a. - 'n Droomspel
Frascati (6266866) 21:00 (t/m 25
jan., beh. zo ma) Ze Doen Wat Ze Kun
nen - Speed, 21:00 (t/m 25 jan.) Huis
van Bourgondië/Het Lokaal - Man
nen, meccano, mijnen metropolis
Fijnhout Trajectum Th. (6832493)
21:00 (t/m 25 januari) Servaes Ne-
lissen - Kom maar bij het vrouwtje
Gasthuis (6168942) 21:00 (t/m 26
jan.) DoubleBil! Fredproject: Margien
van Doesen en Fransje Boelen -
BobBobBobTurbo waar vier jij het?
Leidseplein Th. (423010120:15
Boom Chicago - Best of Boom
2003, 23:30 Heineken Late Nite
De Omval (6001897) 20:30 Erne
sto Marcellino - Nat
Ostadetheater (6795096) 20:30
(t/m 30 januari, beh. ma di) Theater
groep Troost - Tango
Pleintheater (6933380) 20:30
(t/m 25 januari) Het Nieuw Hoofd
stad Toneel - Phaedra
Polanentheater (6821311) 20:30
(t/m 26 januari) Het Stenen Hoofd -
Na de regen
Rederij Noord-Zuid
(0900.9996699) 21:45 (elke vr en
za) La Sirène - Club Waterl'eau
Rozenth. (6207953) 20:30 (t/m 25
januari) Annette Speelt - De Perzen
Stedelijk Museum (5732911)
16:00 21:00 (t/m 8 februari, behal
ve zo ma) Theatergroep Amster-
dam/Aernout Mik - In two minds
Toomler (6707400) 20:30 Najib
Amhali, Michel Wolf - Comedytrain
muziek
Alto (6263249) 22:00 Jazzconcert
David Golek Quartet
Bachzaal (6730303) 19:30 Voor
speelavond: studenten van Marcel
Baudet (piano)
Bellevue (5305301) 20:30 (t/m
26 januari) Theo Nijland feat. Five
Easy Pieces
Beurs van Berlage (5217575) Ya-
kult Zaal 20:15 VU-Orkest (dir.
Daan Admiraal) - Wagner e.a.
Bimhuis (6231361) 21:00 Al-
brecht Maurer Trio Works, cd-pre-
sentatie Movietalks
Cantina Vocaal (6811843) 20:00
Open podium voor amateur- en be
roepszangers
Casablanca (6255685) 20:00 Will
Hackett Blues
The Cave (6268939) 22:00 By
pass, Obsidian
Concertgebouw (6718345) Grote
Zaal 20:15 Kon. Concertgebouwor
kest (dir. Riccardo Chailly) - Brahms
Conservatorium van A'dam
(5277550) 19:30 Voorspeelavond:
studenten van Pauline Oostenrijk
(hobo), za 10:30-16:30 Open dag
De Engel (6750544) 19:00 (elke vr
zo) Live jazz
't Geveltje (6239983) 23:00 Jam
sessie
Heeren van Aemstel (6202173)
21:30 Sneaky G
KIT Tropentheater (5688500)
Grote Zaal 20:00 G.S, Sachdev
Kleine Komedie (6240534) 20:15
(ook 25 januari) An Pierlé Band -
Helium sunset tour
De Kluis (6224809) 21:00 Salsa,
iedere week een band met dj
Last Waterhole (6244814) 22:00
Seven of Nine, Twelve, Albino Expe
rience
Mulligans (6221330) 22:00 (t/m
25 januari) Distant Shores
OCCII (6717778) 21:30 Las Garra-
patas, Bochum, DE, Panville
Paleis van de Weemoed
(6256964) 20:00 Pheasant Pluc-
kers
Panama (3118686) 20:30 Neder
land in Panama - Singers/songwri-
ters van eigen bodem: Fay Lovsky
Schouwburg A'veen (5475175)
Kleine Zaal 20:30 Thé Lau - De
God van Nederland
Toomler (6707400) 23:00 Friday
night live; Trio Bas van Lier met gast
De Twee Zwaantjes (6252729)
22:00 Levensliederen meezingen
Winston Int (6231380) 20:00
(elke vr t/m 21 februari) Winston
Popprijs 2003
dans
Compagnietheater (5205320)
20:00 (t/m 8 februari, beh. zo ma di)
Alliantiepartners/Anouk van Dijk -
Amour Fou
Frascati (6266866) 20:30 (ook 25
januari) De Kopergietery - Tom
Waits for no man
Melkweg (5318181) 20:30 (t/m
26 januari) Karin Post Gonme
Heggen - Veranderingen
Stadsschouwburg (6242311) Bo
venzaal 20:15 (t/m 25 januari, beh,
zo ma) Les Enfants Terribles - Body
nightlife
ARC (Reguliersdwarsstraat 44)
22:00 Dj's Bradford en Leroy
Backdoor (6202333) 23:00 Old
Fashion Dance Night: dj's Pat Crue,
Eric de Man e.a.
Bar West (4120003) 22:00 Collec
tors Items, wisselende dj's
The Beetles (6259588) 22:00 D-
drive, techno: dj's Jeff Phushin en
Emiliano
Boston Club (6245561) 23:00 Top
40, R&b, Salsa en House: dj Arry
Cantinero (670"6921) 21:00 Salsa
con Clase: dj Miguel
Casablanca (6255685) 22:00
Dansen en Zingen, karaoke met dj
en vj
Club iT (6186040) 23:00 iT's Fri
day, straight friendly party met resi-
dent-dj Jean
Dansen bij Jansen (6201779)
21:00 Kickback: dj Lexus
El Centro (6121950) 19:30 Salsa
Ambiente: dj Billy
Helmers (612276122:00 Dance-
night: dj Marcel, John, Cees ot anderen
Holland Experience (5353752)
19:00 Disco 'n Dining: boogie nite
met buffet, drank en dj-entertamer
Hotel Arena (6947444) 23:00 CD-
Release Hotel: dej's Jam, Montana,
The Diaz Brothers e.a
De Kluis (6224809) 21:00 Salsa
Night, elke week band met dj.
Leidseplein Theater (4230101)
22:00 Funk House Grooves: dj's Pa
trick, Drewbee en Dizz
M Bar (Reguliersdwarsstraat 13-
15) 21 ;30 Dj Bas
Mazzo (6267500) 23:00 Super-
glue: dj's Kid Goesting, Foreign e.a
live The Girls
Meander (6258430) 22:30 Live
Mondvol: dj Jord.
Melkweg (5318181) 22:00 Hardli
ners, hardhouse: dj's Super Marco
May, Hennes Cold e.a. 23:00 Traf
fic, techno: dj's Oscar Mulero, Valen
tino Kanzyani e.a.
Moko (6261199) 22:00 Lounge:
wisselende dj's
More (5287459) 23:00 Goeie Vrij
dag: dj's Ramchez, Pep en Timst'r
Odeon (6249711) 23:00 Guest dj's,
23:00 True Colors: dj Michel 'MAS'
Odessa (4193010) 22:00 Dj Dunja
P60 (3453445) 22:00 Blockparty,
hiphop, r&b en ragga: dj-crew Turne,
Code Red en guests
Panama (3118686) 23:00 Lust
Latin, bossabreaks en meer: dj's Phil
Horneman en dj Cassie 6, 24:00
Bollywood Mystique Party, glitter en
glamour: dj's Sjors en Jimmy
Paradiso (626452124 00 Club
Paradiso: dj's Wix en All Out K., mc
Drew
Het Ponthuys (6363388) 21:00
Dine Dance: dj's Waldorf en Stattler
Sinners in Heaven (6201375)
23:00 TGIF, Deepland: dj's Marmx,
Marvin e.a loft: dj's Sander Hucke,
Martein en Marcel
Sol (3303279) 22:00 Feel good in
da house: dj Robert Feelgood
Supperclub (3446400) 19:00 La
Salle Rouge: dj's Roelove, Jurr en
Mike
Vaaghuyzen (4201751) 21:00
Raw Meat: dj Meloen
Vakzuid (5708400) 21:00 House
en US Garage: dj Melle Mel
Winston Int. (6231380) 24:00
Skool Disco, unbeatable 80's pop
met dj Stevie A
mix
Balie (5535100) 20:00 Grand va
riété: 100 x Raster: dichters lezen
poëzie Jan Baeke, H.C. ten Berge,
Anneke Brassinga e.a.
Griffioen (4445100) (A'veen)
19:30 Presentatie Griffioencursus
sen: Toneel, percussie, popkoor,
21:30 Presentatie van het vocalis
tenproject
Multi-Mediacafé Plantage (0900
0123) 19:25 (ma t/m vr) B&W-café
met Inge Diepman of Paul Witteman
Perdu (6276295) 20:00 Ghost-
meeting: Arjen Duinker en Yang
Lian, een avond waarop de dichters
hun pöezie voordragen en met el
kaar in gesprek gaan
jeugd
Krakeling (6245123) 20:00 (t/m
25 jan.) Jongerentheatergroep DOX
FBI - Kermis in de hel (v.a 12)
Schouwburg A'veen (5475175)
Grote Zaal 19:00 (t/m 26 januari)
Alladin, de musical (v.a 6)
8 Mile
City, 12:45 15:30 18:45 21:15 vr za
ook 00:10/P. Arena, 12:20 13:20
15:10 16:10 18 19 20:5021:30
P. De Munt, 12:10 13 15 15:50
18 19 20:45 21:40 zo ook 10:30
11'09"01
Smart Cinema, vr za zo 19:45
A bout de souffle
Filmmuseum Vondelpark, 22:00 zo
ook 15:30
About Schmidt
Cinecenter, 16 19 22 zo ook 11
P. Tuschinski, 18:30 21:40 vr ma
ook 12:30 15:30 di ook 16/The
Movies, 17:30 19:45 22:15 vr za
ook 00:20
All or nothing
Cinecenter, 16.90 19:00 21:45 zo
ook 11:15/Pathé Tuschinski, 18:40
L'Anglaise et Ie due
Filmmuseum Vondelpark, 21:45 zo
ook 15:45
Bella Martha
Cinecenter, 22:00
Rialto, 19:45 wo ook 15:30
Bowling for Columbine
Kriterion. 17 19:30 22 (di met 22) vr
za ook 00:25/P. Tuschinski, 13:10
19:00 21:50 vr ma di ook 16:10
Changing lanes
P. Arena, 22:1 O/P De Munt, 19:20
21:50 vr ma di ook 12 14:20 16:50
Die another day
City, 12:15 15:10 17:40 18:10
20:35 21 TOvr madiook 12 00
14:45 vr za ook 24/P Arena, 12:00
12:30 13:00 15:00 15 30 16:00
18:00 18:30 21:00 21:30 (di niet
12:00 15:00 wo niet 13)/P. Tu
schinski, 12.10 15:15 18:20 21:30
The exorcist, director's cut
Smart Cinema, 22:15 (beh. ma)
Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
Filmmuseum Cinerama, 18:30 zo
ook 13:30
Festen
Rialto, 17:45 (beh. za)
Gangs of New York
City, 13:00 16:30 20:15 vr za ook
23:45/Pathé Arena, 12:30 16:00
19:30
Pathé De Munt, 12:45 14:00 16:15
17:30 19:45 21:00/Pathé Tu
schinski, 12:20 16:00 20:00
II gattopardo
Rialto, za 15:30
Hable con ella
Cinecenter, 16:15 19:15 21:45 zo
ook 13:15/Kriterion, 20:00
The Movies, 16:45 22:15
Insomnia
City, vr za 00:20/Kriterion, 22:15
(beh. ma) vr za ook 00:30
Pathé De Munt, 21:10 (beh. ma)
Late marriage
De Uitkijk, vr za 1715 22:00 zo ma
di wo 17:00 19 00
The lord of the rings: the fellow
ship of the ring
Melkweg, zo 16:15
Pathé De Munt, za zo 11:45
The lord of the rings II: the two
towers
Cinema A'veen, 19:30 (beh. zo ma)
City, 12 13 16 40 20 20:30 (di met
20) vr ma di ook 15:40/P. Arena, 12
12.40 16:00 16:30 17:20 19:40
20:30 20:50 (vr met 12 ma di niet
19:40)/P. De Munt. 12:00 12:30
15:30 16:00 16:30 19:30 20:00
20:15 20:30 (za zo niet 12:30)
My big fat Greek wedding
Pathé De Munt, 19:10 21 30
Never chick out
The Movies, za 14:00
Nine queens
Filmmuseum Cinerama, 19:30 (za
zo 22:00 ipv 19:30)
Orange County
City, 15:50 19:20 21:50/P Arena, 18
20:20 22:20 ma di ook 13:30 15:30
The pianist
Pathé Tuschinski, 12 05 15.10
21:20 (di alleen 21,10)/The Movies,
16:151921:45/De Uitkijk, vr za
14:30 19:15 zo ma di wo 14:15 21
De ramp
Het Ketelhuis, 17:45 (beh. di)
Ramses (vooraf Talmen)
Het Ketelhuis, 19:30 (beh. di)
Salö of de 120 dagen van Sodom
Melkweg, vr za 20:00
Samsara
Rialto, 21:55 (beh. di) za ook 13:00
Satyricon
Filmmuseum Cinerama, 21:45 (beh.
zazo)
The show must go on
Kriterion. 18:00 (beh. za zo)
Rialto, za 16:00
Sweet home Alabama
Pathé De Munt, 16:20 18:50 21:20
vr ma di ook 13:50
Swing
Rialto, 18 20 22 za zo ook 13 45
De tweeling
Filmmuseum Cinerama, 21 zo ook
16/Cinecenter, 15:45 18 45 zo ook
13/Het Ketelhuis, 21.15 (beh. di)
P. Arena, 18:40 21:20 ma di ook 13
15'50/P De Munt, 14:40 17:20za
zo ook 11 50
P Tuschinski, 12:00 15:00 18:10
21:10
The Movies, 1790 19:30 22:00 zo
ook 12:40
Van Wilder
Pathé De Munt, 13:20 15:40 18:40
nachtfilms
8 Mile
City, vr za 00:10
About Schmidt
The Movies, vr za 00:20
Bowling for Columbine
Kriterion. vr za 00:25
Die another day
City, vr za 24:00
Frida
The Movies, vr za 00:30
Gangs of New York
City, vr za 23:45
Gods and monsters
The Movies, vr za 00:20
Insomnia
City, vr za 00:20/Kriterion, vr za 00:30
In the mood for love
The Movies, vr za 00:30
Akira
Smart Cinema, vr za 00:15
kinderfilms
En beertje dan?
Kriterion. za zo 12:30 13.45
Harry Potter and the chamber of
secrets
Cinema A'veen, za 15 zo 15:30 (Ned.)
City, za zo wo 13:15 za zo ook 10 (Ned.)
P. Arena, 13:50 15:30 17:10 18:50
20:40 (vr di niet 15:30) za zo wo ook
12:10 za zo ook 10:30 (Eng.) vr za zo
wo 12:20 15:40 (Ned.)/P De Munt,
13:40 17 20:50 (Eng.) za zo wo 12:15
(Ned.)/The Movies, 19:15 (Eng.) za zo
wo 14:30 (Ned.)
Ja zuster, nee zuster
Het Ketelhuis, za zo wo 15:45
Kriterion, za zo wo 15 za zo ook
17 45/P Tuschinski, za zo wo 15:50
The Movies, za zo wo 15:00
Loenatik, de moevie
Movies, za zo wo 14:35 zo ook 12:45
Pietje Bell
Cinema A'veen, zo 13:00 wo 15.00
City, za zo wo 15:40 za zo ook
09:50/Het Ketelhuis, za zo wo
13:30 (vooraf Salt battle)/Kriterion,
za 12:15 14:30 zo 12:15 wo 14:30
P. Arena, 14:1016:40 za zo ook
11:30/P. De Munt, za zo wo 14:20
16:50 za zo ook 11:30/P. Tuschins
ki, za zo wo 13:00 15:40
The Movies, zo 12:15
Piratenplaneet (Treasure planet)
P. Arena, vr za zo wo 13:10 15:20
za zo ook 1 1 (Ned.)/P. De Munt, za
zo wo 13:50 za zo ook 11 ;40 (Ned.)
Prop en Berta
Rialto, vr zo wo 15:45 (Ned.)
Spy kids 2: the island of lost dreams
City, 13:20 za zo ook 10:50
P Arena, 12:30 15:00 za zo ook
10/P De Munt, za zo wo 13:30 16
zo ook 11 /The Movies, za zo wo
14:45 zo ook 12:30
Cinecenter
Cinema Amstelveen
City
Filmmuseum Cinerama
Filmmuseum Vondelpark
Het Ketelhuis
Kriterion
The Movies
Pathé Arena
Pathé De Munt
Pathé Tuschinski
Rialto
Smart Cinema
De Uitkijk
6236615
5475175
0900.1458
6237814
5891400
6840090
6231708
6386016
0900.1458
0900.1458
0900.1458
6768700
4275951
6237460
Ha PAROOL vrijdag 24 januari 2003