Geselecteera lezers van L voor et Parool De Franse uitzondering Anna Het leven van Annie M.G. Schmidt Lekker Amsterdam Lifestyle: single Amsterdam op zak 2003 /feparool boekenservice Uitgeverij: Bas Lubberhuizen ISBN: 90-7631-498-5 Prijs: 9,90 De boeken zijn te koop in de boekhandel en bij het Nieuwspunt van Het Parool, Wibautstraat 131 in Amsterdam. Natuurlijk kunt u de boeken ook thuisgestuurd krijgen; gebruik dan de bon. Stuur de ingevulde eenmalige machti ging in een gefrankeerde envelop naar: Het Parool, t.a.v. Nel Scholte, Boekenservice, Wibautstraat 131, 1091 CL Amsterdam. René ter Steege Hoe heeft het zo ver kunnen komen dat Jan-Marie Le Pen in het voorjaar van 2002 bijna zes miljoen Fransen wist over te halen op hem te stemmenHoe heeft het poli tieke en culturele establishment op hem gereageerd de laatste twintig jaar? Ter Steege, redacteur buitenland van Het Parool, geeft aan de hand van reportages en beschou wingen een verhelderend beeld van Frankrijks worsteling met extreem rechts. Annejet van der Zijl ledereen kent Annie M.G. Schmidt, misschien wel de populairste Nederlandse schrijfster aller tijden. Maar wie kende haar nu eigenlijk echt? Annejet van der Zijl kreeg als eerste de beschikking over haar privé-archief, met onder meer zeer per soonlijke briefwisselingen. Aangevuld met tientallen interviews en een schat aan nieuw materiaal reconstrueerde Van der Zijl gedetailleerd en met veel gevoel voor de historische context het leven van Schmidt Vierde editie, voor 2003 Johannes van Dam Johannes van Dam onderwerpt in zijn Proefwerken restaurants aan zijn strenge, doch rechtvaardige oordeel. In deze vierde editie verder aandacht voor lichte lun ches, typische Amsterdamse specialiteiten, de introductie van de Aziatische keuken in Nederland, de clubsandwich en kant-en-klaarmaaltijden. Hanco Kolk Peter de Wit Het tweede album met de belevenissen van de singles Fatima, Nienke en Stella, die naast hun drukke baan in een ziekenhuis en het onderhouden van hun sociale contacten, nog steeds op zoek zijn naar hun Grote Liefde. De strip single verschijnt dagelijks in onder meer Het Parool. Samengesteld door Ben ten Holter. Geïllustreerd met foto's van Kors van Bennekom Dé agenda van en voor Amsterdam. Op alfabetische volgorde vindt u ruim 170 pagina's vol adressen van avondwinkels, bioscopen, restaurants, galeries, markten enz. In het agendadeel zijn elke week bekende en onbekende activiteiten opgeno men. Uiteraard is er achterin ruimte voor privé-adressen. exemplaren van De Franse uitzondering a 16 exemplaren Anna, Het leven van Annie M.C. Schmidt a 29,90 exemplaren Lekker Amsterdam a €9,90 exemplaren Lifestvle:slnqle a 9,50 exemplaren van Amsterdam op zak 2003 a 9.90 en verleent hierbij een eenmalige machtiging om het totaalbedrag van zijn/haar rekening af te schrijven: Bank/gironummer:Handtekening:

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2003 | | pagina 10