vanDriestenbouw EDE Volslagen timmerlieden ni///lllvanLeest Consulent (m/v) VERTEGENWOORDIGER HVDRAULIEK BETEKENT TOEKOMST Delta PERSONEEL VERKOPER (m/v) □MAGAZIJNBEDIENDE El ADMINISTRATIEF □MEDEWERKER m/v Gebr. van de Pavert B.V. ENTHOUSIASTE MEDEWERKER MASSOP Hoveniersbedrijf MASSOP Ik vond ir randstad uitzendbureau Attentie adverteerder Attentie Minder moeite, méér bereik" Goede perspectieven voor een HBO-er met ervaring in het uitvaartwezen 02HO zaterdag 23 januari 1993 Vraagt: voor diverse projecten in de regio Ede. Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot dhr. J. G. J. van Hilten. Tel. 08380-3 83 33 b.g.g. 030-72 24 26. Van Leest CD Speciaalzaken zoekt een enthousiaste Voor ca. 30 uur per week CD Speciaalzaak Arnhem Van Leest onderscheidt zich door een breed assortiment j compact discs, een moderne winkeluitstraling en een deskundige en vriendelijke bediening. Deze succesfor- mule past Van Leest reeds in 15 vestigingen toe. Ten j gevolge van interne doorgroei van één van onze mede- j werkers hebben wij plaats voor een actieve verkoper met j een grote muzikale belangstelling. Dus, als je niet ouder bent dan 22 jaar, een middelbare j opleiding hebt gevolgd en als muziek je hobby is, biedt Van Leest je nu de kans op een leuke afwisselende baan. Van onze kant bieden wij je een dynamische werkomge ving, een salaris overeenkomstig je functie en korting op je eigen aankopen. Als je belangstelling hebt voor deze uitdagende baan, schrijf dar. een sollicitatiebrief, voorzien van een recente pasfoto en persoonlijke gegevens aan: Van Leest CD Speciaalzaken BV Postbus 70 5600 AB Eindhoven t.a.v. dhr. B. Fransen COMPACT DISCS MUSICASSETTES De NOB Wegtransport is de grootste werkgevers organisatie in het beroepsgoederenvervoer over de weg, waarbij circa 4750 transportondernemin gen zijn aangesloten. Voor ons regiokantoor in Apeldoorn, van waaruit de belangen worden behartigd van de aangesloten leden-transportondernemingen in de provincies Flevoland, Gelderland en Overijssel, zoeken wij op korte termijn een die na een korte inwerkperiode zelfstandig als relatiebeheerder kan optreden voor ca. 400 leden transportondernemingen. De uit te voeren werkzaamheden liggen op het terrein van de algemene advisering aan beroepsgoederenvervoerders met betrekking tot o.a. vergunningen, documenten voor nationale en internationale transporten, kwaliteitszorg, bedrijfseconomische aangelegenheden (zoals het maken van kostprijsberekeningen), sociale vraagstukken en milieuzorg. Onze gedachten gaan daarbij uit naar een kandidaat met: - Een dienstverlenende instelling - Affiniteit met het beroepsgoederenvervoer - Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - Goede contactuele eigenschappen - In staat zijn om in teamverband te werken - Ervaring in een soortgelijke werkomgeving (strekt tot aanbeveling) - De bereidheid, indien nodig, te werken op wisselende arbeidstijden - Een opleiding op HBO-niveau - Een leeftijd van 30 jaar - Een rijbewijs BE - Bij voorkeur woonachtig in de Betuwe Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de regiomanager in de regio Oost, de heer Drs. B.C. van Oort, tijdens kantooruren te bereiken op telefoonnummer 065-416668. Belangstellenden voor deze afwisselende functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: de NOB Wegtransport, Postbus 3008, 2700 KS in Zoetermeer, t.a.v. de Centrale Personeelsdienst, de heer T. Plettenberg, tel. 079-683294. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport HCI-UBI Bouwmaterialen Centrum B.V. is een dynamisch handelsbedrijf. Verschillende afdelingen gericht op de bouw, vormen de pijlers van onze kommerciële aktiviteiten: Bouwmaterialen. Prefab beton voor woning- utiliteits- en stallenbouw. Keukens en keukenarchitektuur. Kachels en (open-) haarden. Sanitair. Tegels. Sierbestrating. Gereedschappen. In de uitgebreide en fraai ingerichte showrooms annex verkoopruimten, worden de kwaliteitsvolle HCI-UBI produkten aan de konsument getoond. Wegens uitbreiding van de kommer ciële activiteiten van ons bedrijf zoe ken wij een ambitieuze Wij bieden: Een zelfstandige verantwoordelijke functie. Wij vragen: Een kandidaat met een klantgerichte kommerciële instelling. Eigen initiatief, doortastendheid en flexibiliteit. Een opleiding op M.T.S.-bouwniveau of een ruime ervaring in de bouw wereld. De bereidheid vanuit deze kaderfunc tie enthousiast en kreatief mee te werken aan de toekomst van ons bedrijf. Uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werksfeer. De mogelijkheid bestaat dat genoemde functie wordt opgesplitst in: a) Regionaal met alle bouwmaterialen. b) Landelijk met als doelgroep de agra rische sector. Schriftelijke sollicitaties voor 8 februari a.s. te richten aan: HCI-UBI Bouwmaterialen Centrum B.V. Postbus 27. 7255 ZG Hengelo (Gld.) Telefoon 05753-8181 Na 18.00 uur 05753-1349 HCI BOUWMATERIALEN CENTRUM UBI V/ KWALITEIT EN SERVICE IN BOUWMATERIALEN \f/ HCI, Kruisbergseweg 13. Hengelo (Gld.), Telefoon 05753-8181 Rol limans Tobacco Company b.v. Jabriteert en verkóópt wereldbéltendi' merken sigaretten als Peter Sluyvrsanl, 'PaII Mali Export, Caballfw, Rolbmans, Danlii/I i'ii Curlier. Rollimans is i'rn internationale onderneming; méér dun 70% aan onze vt\'rlinpen vindt plaals in bel buitenland. Binnen de Xederlandsr sigarettenindustrie is Rolbmans één van de grootste ondernemingen. Bij Rolbmans zijn circa I.SOO mensen werkzaam. In bet moderne kantoorgebouw in Amslerdam- Biiilenvelderl zijn diielitie, een aantal centrale stafdiensten en de binnenlandse verkooporganisatie gehuisvest. De buitenlandse verkoop- en promotie organisaties zijn gevestigd in Parijs. Madrid, has Pa lm as, Rome en Zurich. Het centrum van de prodnklie bevindt zich in Zevenaai. Daarnaast vindt prodiiltlie plaats in Den Haag, Harderwijk en Zurich. Rolbmans is een eigenzinnige onderneming. Onze vestigingen huisvesten de vermaarde Peter Slnyvesant Collectie, ruim 900 weiken van loonaangniende hedendaagse beeldende kunstenaars uit binnen- en buitenland. Het kantoorgebouw in Amsterdam en liet prod uhliebed rijf in Zevenaar zijn erkende musea die jaarlijks duizenden bezoekers trekken. Onze bedrijfscultuur is informeel en gericht op ondernemen. Centrum van Rothmans' Europese produktie-aktiviteiten is het bedrijfscomplex in Zevenaar. waar circa 850 medewerkers werkzaam zijn. Hier worden dagelijks miljoenen sigaretten gemaakt en verpakt. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de modernste machines en installaties, die voortdurend worden aangepast aan de laatste ontwikkelingen op technologisch gebied. In verband met uitbreiding van het produk- tievolume zoeken wij voor onze vestiging in Zevenaar werken, waaronder een drieploegendienst. Wij bieden: - een zelfstandige en verantwoordelijke functie bij een moderne en kapitaalkrachtige onder neming: - goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden: - een prettig en informeel werkklimaat. Verder kennen wij: - een ploegentoeslag: -16 roostervrije dagen: - een 13e maand: -8% vakantietoeslag. - 25 vakantiedagen: MBO-ers (M/V) WERKTUIGBOUWKUNDE OF PROCESTECHNIEK die na een gedegen interne opleiding werkzaam zullen zijn in een van de produktiegroepen van de Sigaretten-/Verpakkingsafdeling of in de afdeling Tabakbewerking. Zij zullen daar een produktie-functie gaan vervullen. Wij vragen van de kandidaten: - MBO of gelijkwaardig opleidingsniveau: - leeftijd tot circa 25 jaar: - service-gerichte instelling: - goed analyserend vermogen: - flexibele en zelfstandige persoonlijkheid: - bereidheid om in de bij ons bedrijf van toe passing zijnde ploegendienstschema's te Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief (liefst binnen twee weken) aan de heer G.C.E.M. van Eekhout. afdeling Personeels zaken. Rothmans Tobacco Company b.v Kerkstraat 27 6901 AA Zevenaar Telefoon: 08360 - 90911 Gevraagd: Min. opleiding LTS Metaal. In bezit van rijbewijs BE. Met enige kennis van PC. Sollicitaties: schriftelijk. Fabrikant Caesar graafmachines Fabriekstraat 19-29, 7005 AP Doetinchem p is een groenbedrijf bestaande uit een Hoveniers-Tuincentrum en Boomkwekerij afdeling, gelegen in Oost-Gelderland. Ons hoveniersbedrijf is gespecialiseerd in het ontwerpen, aanleg en onderhouden van verfijnde particuliere en bedrijfstuinen. We zoeken een in ons hoveniers-team Een creatief buitenmens in het bezit van een aankomend/vakbekwaam hoveniers-diploma, praktisch inzicht en goede sociale vaardigheden. Hoveniersbedrijf Massop biedt je een afwisselende baan met groeimogelijkheden in een prettige werksfeer. Ben je geïnteresseerd dan kun je binnen 2 weken schriftelijk solliciteren bij Ho veniersbedrijf Massop t.a.v. dhr. Massop. Sniedersweg 1 7083 AS Voorst Gemeente Gendringen Stoffeerder m/v Voor een zonweringbedrijf zijn wij op zoek naar een woning/meubelstoffeerder, die tijdens het zomerseizoen eveneens zonweringen kan monteren Deze baan biedt goede toekomstperspectieven en heeft zowel part-time als full-time mogelijkheden. Ervaring is vereist. Informatie bij Inge Cotte, tel. 085-23 38 38, Arnhem-Zuid, Kronenburggalerij 3. Servicemonteur/ chef werkplaats m/v Heeft u autotechnische kennis en kunt u tevens leidinggeven? Dan hebben wij de baan voor u! U gaat autoruiten en zonnedaken repareren en monteren en u heeft daarnaast de verantwoordelijkheid over het reilen en zeilen in de werkplaats (6 personen). U bent in bezit van een rijbewijs en bereid mobiel te werken en mee te draaien in 24-uurs dienst. Heeft u interesse, neem dan dinsdag contact met ons op. Informatie bij Diet van Wageningen, tel. 085-53 61 00, Arnhem, Willemsplein 5. All-round draaier m/v Voor een relatie in Huissen zoeken wij een ervaren en zelfstandig draaier (conventioneel). Deze baan begint 15/02 en u kunt er lange tijd aan de slag. Informatie bij Inge Cotte, tel. 085-23 38 38, Arnhem-Zuid, Kronenburggalerij 3. Monteur scheepsaandrijvingen m/v Wij zoeken met spoed een monteur op LTS-niveau (liefst Autotechniek) voor het demonteren en reviseren van scheepsaandrijvingen. Technisch inzicht is vereist. Leeftijd: tot 25 jaar. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Inge Cotte, tel. 085-23 38 38, Arnhem-Zuid, Kronenburggalerij 3. Part-time verkoper m/v Voor een geschenkenwinkel bij een instelling in Velp zoeken wij een enthousiaste verkoper van 30-40 jaar. Het is een part-time baan voor 10-15 uur per week. U zult ook in de weekeinden ingezet worden. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die woonachtig is in Velp. Informatie bij Nicolette Petri, tel. 085-53 61 00, Arnhem, Willemsplein 5. De uitzend-CAO In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sodale verzekeringen geregeld. Met ingang van 6 februari a.s. worden personeels advertenties op zaterdag geplaatst in de combinatie Arnhemse Courant, Graafschapbode, Gelders Dagblad en Deventer Dagblad, Sallands Dagblad, Zutphens Dagblad en Gelders-Overijselse Courant. Met uw personeelsadvertentie bereikt u don in één keer maar liefst 315.000 lezers. Voor informatie bel: 085 - 69 34 14 JcbSeiecf is een dienst vsrsöelfa Vision voar mensen die selectief te wefk willen gaan bij het zoeken naar een andere baan. Voordat u besluit te solliciteren, kunt u zscfa gemakkelijk en discreet orïëntesrenaan de hand van een uHgebreid informatie pakket. Daarnaast is Deita Vision actief op het gebied van organlsatle- advïes* personeefsr opieldlng en training. ONDERLINGE HULP in Enschede is een coöperatieve uitvaartvereniging zonder winstdoel, die al sinds 1935 de complete uitvaart ver zorgt voor haar leden. Samen met andere zorgvuldig gekozen uitvaartverzorgers is Onderlinge Hulp als natura verzekeraar werkzaam in heel Nederland. Er wer ken momenteel 90 mensen in een nieuwe, moderne omgeving, waar klantgericht heid, kwaliteit en goede dienstverlening sleutelwoorden zijn. De komende jaren staan in het teken van verdere groei, zowel nationaal als internationaal. Er is nu een vacature voor een HBO-er die als hoofd Uitvaartafdeling mede vorm geeft aan deze groei en op termijn wil doorgroeien naar een management functie. U geeft leiding aan de afdeling en schept de voorwaarden voor een optimaal functioneren van uilvaartleiders. chauffeurs, dragers en medewerkers van de aula en de drukkerij. Als eerste aanspreekpunt bent u verantwoordelijk voor de totale gang van zaken en een uitstekende dienstverlening. De kwaliteit van ons produkt en onze service hebben daarbij uw constante aandacht. U signaleert nieuwe ontwikkelingen in de markt, denkt mee over verbeteringen, bent alert op overnamekansen en adviseert het management hierover. Verder steil u de jaar lijkse afdelingsbegroting op en bent u budgetverantwoordelijk voor de activitei ten van de afdeling. Ook hel onderhouden van in- en externe contacten, met bij voorbeeld regionale uitvaartondernemers en leveranciers behoort tot uw taken. Voor de juiste man of vrouw biedt deze functie prima toekomstperspectieven, waaronder doorgroeimogelijkheden naar een zwaardere managementfunctie. U hebt een economische of managementopleiding op HBO-niveau, aangevuld met het diploma STIVU-uitvaartlcider en tenminste vijfjaar (leidinggevende) ervaring in het uitvaartwezen. Daarnaast komt het - gezien het karakter van de onderneming - vooral aan op klantgerichtheid en gevoel voor kwaliteit. U beschikt over uitgesproken managementkwaliteiten en een gedegen financieel inzicht. Goede communicatieve en sociale vaardigheden en het vermogen men sen te motiveren en te inspireren completeren uw profiel. Uw leeftijd zal zo rond de 35 a 40 jaar liggen. MEER WETEN? Vraag dan vóór 29 januari a.s. het informatie pakket aan en beslis aan de hand daarvan of u daadwerkelijk wilt solliciteren. Telefoon 053-326868 (tijdens kantooruren). Institutenweg 1Enschede. Maak vrijblijvend kennis mei nu- nieuwe haan.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1993 | | pagina 2