Werk/ Tèncef Nikon Tiv&' m Als machinebecüende zit je bij ons gebakken! MaItre Paul Brabant Personeel creen management-assistente ■,rA uitzendbureau honorair ambtenaar van de burgerlijke stand technisch medewerker CHEF ZEEFDRUKKERIJ ,m/v> VERKOOP BINNENDIENST CON T l£ N T ALLROUND SECRETARESSE met gevoel voor cijfers ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie HET NIEUWSBLAD Zaterdag 21 november 1992 Pag. 34 Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van het Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, Helmonds Dagblad, het Nieuwsblad en De Stem. Advertentiereserveringen tel. 073-157111, fax. 073-137750. zoekt met spoed assistent(e) secretariaat HAVO Schoevers of MEAO-secr. Tot 25 jaar Ondersteunende zelfstandige functie Goede beheersing van WP 5.1 Organisatorisch talent Goede contactuele eigenschappen Perfectionistische instelling Zoek jij een verantwoordelijke, zeer afwisselende job met uitzicht op een vast dienstverband. Bel ons dan direct of kom langs. Juliana van Stolbergstraat 16 Tilburg Tel. 013-361555 mm Secretaresse merchandising m/v r -^i Een veelzijdige baan voor een relatie in Breda. Kennis van de Franse taal is een must. Ook ervaring met WP 5.1 en Lotus 1-2-3 is vereist. Metaalbewerkers m/v cm Op MTS/LTS-niveau. Weetje van aanpakken en kun je secuur werken? Informeer dan naar je mogelijkheden. Elektromonteur m/v bh MTS E of gelijkwaardig. Zelfstandig kunnen werken. In bezit van rijbewijs BE. Wil je meer in formatie over deze leuke baan, neem dan snel con tact op. Vandaag, zaterdag 21 november, zijn wij geopend van 13.00 tot 16.00 uur. U bent van harte welkom! Meer informatie bij Ellen Geeven, Ivonne de Swart en Monique Straatman. mm 9 Heuvelring 96, 5038 CL Tilburg Telefoon 013-443999 S| Wm I m ten behoeve van het voltrekken van huwelijken. De werktijden zijn: maandag t/m/ vrijdag, tussen 09.00 - 12.30 uur en 14 00- 16 00 uur - zaterdag, tussen 09 00 en 12.30 uur. Per huwelijk geldt een vergoeding van f 35.- bruto. Kandidaten moeten aan de volgende wette lijke benoemingselsen voldoen: - de nederlandse nationaliteit bezitten - passief kiesgerechtigd zijn -23 jaar of ouder; - met onder curatele staan. Daarnaast gelden de volgende aanvullen de eisen: - representatief en verzorgd uiterlijk; - een goede mondelinge uitdrukkingsvaar digheid; - durven spreken m het openbaar; - bij voorkeur woonachtig in Tilburg. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw J. Mattheussens-Kroon, chef van de Burgerlijke Stand, telefoon 013-429311. Uw schriftelijke sollicitatie dient u binnen 10 dagen te richten aan de directeur van de Dienst Algemene Zaken, ta.v. de stafaf deling Personeel en Organisatie, postbus 90155, 5000 LH Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer D25/92. Het gemeentelijk wervings- en selectiebe- leid is erop gericht dat vrouwen, leden van etnische minderheidsgroeperingen en mensen met een handicap op termijn even redig in het personeelsbestand verte genwoordigd zullen zijn. Thans hebben deze groepen nog een achterstand. Daarom zal bij de selectie eerst worden nagegaan of er sollicitanten uit de doelgroe pen zijn, die aan de gestelde eisen voldoen. Bij voldoende geschiktheid wordt de vaca- Iff/}, ture door één van hen vervuld. l.v.m. de herindeling van rayons, vragen wij op korte termijn voor de provincies Limburg, Brabant en Zeeland een dynamische VERTEGENWOORDIGER (M/V) Wij zoeken voor een intensieve bewerking van dit rayon een jonge enthousiaste medewerker/ster die zich volledig wil inzetten om het bestaande klantenbestand verder uitte bouwen. De functie-eisen zijn: minimaal MAVO-diploma aangevuld met M.D.S.-C of NIMA-A goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal ervaring in de foto-detailhandel goede contactuele eigenschappen 'n service- en klantgerichte instelling een representatief voorkomen rijbewijs B.E. Bent u geïnteresseerd in deze baan, niet ouder dan 30 jaar en woonachtig in de regio Eindhoven/Tilburg, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae en een recente pasfoto te richten aan INCA B.V., t.a.v. R. A. H. van Beek, Postbus 354, 2000 AJ Haarlem. Tel. 023-249181. De afdeling Volksgezondheid verzorgt vanuit de hoofdvestiging Tilburg en de vestiging Waalwijk collectief preventieve gezondheidszorgtaken voor de bevolking in het werkgebied Mid den-Brabant De afdeling omvat 20 personen: artsen, sociaal ver pleegkundigen en ondersteunend personeel. Voor het project Longtuberculose-onderzoek van asielzoekers rn het zuiden van Nederland zoeken wij een fulltime De GGD Midden-Brabant rs een samenwerkingsverband van 20 gemeenten dat op basis van een gemeenschappelijke regeling de GGD beheert, met vestigingen in Tilburg en Waalwijk. De GGD heeft in totaal 200 medewerkers. Het takenpakket bestaat uit de akthriteiten Algemene Gezond heidszorg, Jeugdgezondheids zorg, Bedrijfsgezondheidszorg, ig en de leidsvoor- ing (EGA). m/v Functieprofiel: - besturen van de mobiele röntgenunit; - maken van Thorax-foto's; - assisteren van de röntgenlaborante; - verrichten van administratieve werkzaamheden; - onderhouden van het interieur van de bus en het verhelpen van eenvoudige technische storingen. Functie-eisen: - rijbewijs B/C/E/; - technisch en administratief inzicht; - communicatieve vaardigheden; - leeftijd 20-45 jaar. Arbeidsvoorwaarden Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de rechtspositie van de GGD Midden-Brabant (VNG-model). Salaris tot maximaal f 3.270,- bruto per maand (schaal 4). Voor deze functie geldt een verhuis- c.q. woonplicht in het werkge bied Midden-Brabant Een verhuiskostenregeling is van toepassing. Procedure Een uitgebreide sollicitatiebrief kan tot 5 december a.s. worden gericht aan de directie van de GGD Midden-Brabant, Ringbaan West 227, Postbus 3024,5003 DA Tilburg, telefoon 013-643911 In de linkerbovenhoek van de brief en envelop het vac.nr. 92-03 vermelden. GEMEENSCHAPPELIJKE GEZONDHEIDSDIENST ZEEFDRUK LETTERSERVICE Onze relatie, TiboScreen BV te Breda, is een groeiende en veelzijdige zeefdrukkerij. Voor grote en kleine bedrijven verzorgt een team van 8 medewerkers met behulp van moderne apparatuur, drukwerk van hoogwaardige kwaliteit. Tevens biedt TiboScreen een op maat toegesneden letterservice. Ter versterking van dit enthousiaste team zoeken wij een meewerkend Als chef bent u hèt aanspreekpunt voor de drukkers en de afwerker. U ondersteunt, begeleidt en stimuleert uw medewerkers. U houdt de planning van het produktieproces in de gaten en controleert de kwaliteit van het drukwerk. Daar waar nodig helpt u mee aan de werkzaamheden op de afdeling. TiboScreen vraagt: - ruime ervaring op het gebied van zeefdrukken; - de ambitie en de capaciteiten om leiding te geven; - een collegiale en flexibele instelling; - in staat om onder tijdsdruk te werken; - een goed ontwikkeld kleuronder- scheidingsvermogen; - bekendheid met "svecia" 3/4 automaat is een pré. TiboScreen biedt: - een verantwoordelijke baan in een kleine onderneming; - prettige werksfeer; - meegroei-mogelijkheden met een gezond bedrijf; - prima arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse, richt dan uw gemotiveerd schrijven binnen 10 dagen aan: "Maatwerk voor Personeelsselectie", Postbus 3296, 4800 DG Breda, onder vermelding van referentienummer 9237. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevrouw drs. P. Kokke, telefoon 076-250255. Maatwerk VOOR PERSONEELSSELECTIE biedt, als afgeleide dienstverlening van Arbeidsvoorziening regio Breda, bedrijven en instellingen ondersteuning bij wervings- en selectieprocedures. Ook psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. weijers-warmte bv Weij'ers-Warmte BV is een dy namisch en groeiend bedrijf op het gebied van stadsverwar ming en leidingsystemen voor brandstoffen. Deze produkten worden hoofd zakelijk toegepast om energie te besparen en de bodem te beschermen tegen milieuscha des. Weijers-Warmte BV bekleedt op de Nederlandse markt een leidende positie in beide secto ren. Wegens uitbreiding en versterking van de verkoopafdeling zoeken wij een man/ vrouw voor de De werkzaamheden bestaat ondermeer in: het maken van offertes het voorbereiden, coördineren en opvolgen van direct mail het maken van eenvoudige concept-tekeningen het afwikkelen van inkoopprocedures met leveranciers in Nederland, Duitsland en Denemarken coördinatie van materiaaltransporten facturering coördinatie van monteurs het uitvoeren en coördineren van administratieve werkzaamheden rond de or derverwerking, waaronder het controleren van de inkomende facturen Vereisten daarbij zijn: opleiding MTS, bij voorkeur Werktuigbouw mondelinge en schriftelijke vaardigheid in Nederlands, Duits en Engels vaardigheid met tekstverwerking (bij voorkeur WP) en p.c.- gebruik grote mate van zelfstandigheid een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie leeftijd ca. 25-35 jaar Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie sturen aan onderstaand adres. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Verhulst of de heer P. Funke op onderstaand adres. Weijers-Warmte BV Cartografenweg 18, postbus 486, 5140 AL Waalwijk - Tel. 04160-40755 Bij een klein technisch bedrijf in Oisterwijk hebben wij een veelzijdige baan voor een Ben je van veel markten thuis en heb je affini teit met techniek? Draai je je hand niet om voor het perfect afhandelen van correspon dentie (in diverse talen), het beheren van de agenda, het behandelen van de telefoon en het verwerken van de post? Vind je het een uitdaging om inkoopwerkzaamheden te ver richten, contacten te onderhouden met zowel klanten als leveranciers, er voor te zorgen dat de bestellingen op tijd bij de klanten zijn en daarnaast de debiteuren-, crediteurenadmini stratie en kas/bank/giro te regelen? Om het in deze baan naar je zin te hebben is het belangrijk dat je een afgeronde secreta riële opleiding hebt (bij voorkeur Schoevers), aangevuld met een opleiding en/of ervaring op boekhoudkundig gebied. Engels en Duits (Frans is een pré) vormen voor jou geen pro bleem. Werk je graag zelfstandig in een (soms) hecti sche omgeving? Neem dan na het weekend contact op met Content Uitzendbureau Oude Markt 20 Tilburg Tel. 013-440540 Wy- Vfivv pew carvienfcalo u hJd blwt. Onze relatie, gevestigd te Tilburg, is aktief in de import, verwerking en distributie van exclusieve natuurproduktén. De toenemende belangstelling voor gezond leven zorgt voor een evenredig toe nemende belangstelling in binnen- en buitenland voor deze produkten. De medewerkers in het moderne bedrijf kenmerken zich in denken, doen en uitstraling door flexibiliteit, betrokkenheid en creativiteit. Het hecht samenwerkende team heeft de handen meer dan vol hetgeen ruimte biedt voor een niet rokende, positief en praktisch ingestelde nieuwe collega in de functie van meedenkster die de puntjes op de g zet De functie Het ondersteunen van de directie en de sales afdeling op een breed administratief tenein is de basis van uw takenpakket. U verzorgt de correspondentie, het agendabeheer, onderhoudt te lefonische contacten en notuleert vergaderingen. Daarnaast wordt in steeds grotere'mate uw bijdrage verwacht in een veel heid aan pr- cn marketingactiviteiten. Hierbij krijgt u onder andere te maken met advertentie-planningen, budgetten, mai lingen, sponsoring en huisstijl. Hoe ver u hierin gaat wordt grotendeels bepaald door eigen inzet maar vooral door gevoel voor dit soort zaken. Sollicitatieprocedure: Schrijft u een korte brief met c.v. aan Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91b. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-434748. Roozen van Hoof is een onafhankelijke specialist die voor bedrijven cn instellingen kandidaten werft en selecteert. De kandidaat Als aanvulling op uw VWO studie heeft u een management-assistente en/of directie-secretaresseopleiding gevolgd maar mogelijk ook een andere scholing. Naast het perfect verzorgen van de dagelijkse taken bent u ook in staat om te fungeren als sparring-partner van de direc tie, dit betekent uitdelen en incasseren. Ruimte voor eigen initiatief wordt door u gewaardeerd en positief benut. U denkt mee en door en kunt de vertaalslag maken van een creatief idee naar een pakkende uitwerking. Hierbij weet u zich gesteund door een uitstekende, met name schriftelijk, uitdrukkingsvaardigheid. Een afwisselende baan met ruimte voor persoonlijke groei in een bedrijf met een open sfeer spreekt u aan. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Onze relatie biedt u: - een zelfstandige, afwisselende functie; - reëele doorgroeimogelijkheden; - een uniek, gezond bedrijf; - goede arbeidsvoorwaarden. Bij Maïtre Paul in Tilburg wordt een breed assortiment gebak en taarten van ambachtelijke kwa liteit geproduceerd. En wel "op grote schaal", want ons gebak vindt gretig aftrek bij tal van afnemers in binnen- en buitenland. In verband met die grote kwantiteit wordt op alle productielijnen gewerkt met speciaal voor ons bedrijf ontworpen bakkerijmachines. Wij zoeken enthousiaste jonge mannen en wouwen die door hun opleiding en/of ervaring deze machines kunnen bedienen. Met gevoel voor tech niek en kwaliteitsbesef ben je bij ons snel ingewerkt. En daarmee verzekerd van een goede toekomst in een snel groeiend, dynamisch bedrijf. Als blijkt dat je bovendien ook leiding kunt geven aan anderen, dan zijn er bij ons zeker doorgroeimogelijkheden naar hogere functies! Meer weten? Informeer dan snel naar je moge lijkheden bij Maïtre Paul. Dat kan telefonisch, via 013-675937. Maar je kunt natuurlijk ook schrijven. Richt je brief dan aan Maïtre Paul B.V. Afdeling Personeelszaken, Kraaivenstraat 7, 5048 AB Tilburg. KRAAIVENSTRAAT 7 - 5048 AB TILBURG - TELEFOON 013-675937

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1992 | | pagina 2