office-manager (m/v) Wij Nederlanders op onafhankelijke wijze de wetenschappelijke beoe fening van het bouwrecht, onder meer door de uit gave van het tijdschrift Bouwrecht, de verzorging van universitair en postacademisch onderwijs en de uit voering van wetenschappelijk onderzoek. Hoewel deze nieuwe functionaris wordt aangezocht ter versterking van de staf is de directe aanleiding een voorgenomen onderzoek naar bestuurlijke en or ganisatorische knelpunten in de bouw. Het ligt even eens in het voornemen op langere termijn andere on derzoeksprojecten ter hand te nemen. Kandidaten met onderzoeks- en rapportagekwaliteiten hebben daarom voorrang. De hoogte van de salariëring is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Het Instituut hanteert ter vergelijking de schalen voor het overheidspersoneel behorende bij het BBBRA. Aanstelling kan geschieden in een salarisklasse die vergelijkbaar is met die van wetenschappelijk ambte naar in schaal 112 (f 3.298,= - 4.893,= per maand), dan wel die van wetenschappelijk medewerker 1e klas in schaal 130 f 4.409,= - 5.705,=). AOW- en pensioenpremie komen ten laste van het In stituut. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van het Instituut, Prof. Mr. C. M. Stra- ver (070 - 24.55.44). Sollicitaties kunnen eveneens aan hem worden gericht (Instituut voor bouwrecht, Wassenaarseweg 23, 2596 CE 's-Gravenhage). zijn ergens voor. of tegen Dat blijkt uit massa's bonden, verenigingen, groepen en partijen Maar dat wil met zeggen dat we zo partijdig zijn dat we andersdenkenden links (of rechts) laten liggen, zij hebben vaak belangwekkende dingen te zeggen En deze krant schroomt met dat allemaal te vermelden UH.G.uMiy couiiuime ocjn universiteit of landbouwhogeschool. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. chef (mnl./vrl.) bureau diensten vac.nr. 3-0020/2731 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Nationale Rekeningen Functie-informatie: leiding geven aan een groep medewerkers die gegevens samenstelt betreffende o.m. het produktieproces. de kostensamenstelling en de inkomensvorming van de bedrijfstakken handel en dienstverlening. Belangrijke elementen in het werk van de groep zijn: onderhouden van contacten met deskundigen binnen en buiten het CBS; beoordelen op plausibiliteit van de beschikbare informatie; zoeken naar aanvullende gegevens en naar verbetering van schattingsmethoden; meewerken aan de intregratie van de gegevens van de eigen bedrijfstak in meeromvattende systemen; publiceren over de structuur en de ontwikkelingen in de bedrijfstak. Vereist: diploma VWO met MO economie of diploma HEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van en ervaring in onderdelen van handel en/of dienstverlening en/of op statistisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f5705,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. FIDES B.V. gevestigd in De Lier (Z.H.) is een van de grotere handelskwekerijcn in Europa op het gebied van chrysanten plantenstekken, met een toenemende export naar vele landen. Een van de andere aktiviteiten van de onderm ontwikkelen van nieuwe rassen en het exploiteren daarvan door middel van licentie-overcenkomstc In dit drukke en expansieve bedrijf bestaat behoefte aan een Het betreft hier een veelzijdige spilfunktie, die alleen kan worden vervuld door een allround persoonlijkheid i administratief-secretariële en organisatorisch-beleidsmatige kwaliteiten, die zich door zijn aktiviteiten en initi spoedig onmisbaar weet te maken. Kandidaten in de leeftijd van bij voorkeur 30 tot 40 jaar worden verzocht hun sollicitatie onder nr. 9426 te ricj ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. PRINSEN BOLWERK 5 - 2011 MA HAARLEM - (TEL. 023 - 320550).

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1983 | | pagina 4