Tetra Pak Moerdijk BV Tetra Pek Moerdflk BV SPRANGERS inkoper constructie tekenaar hoofdverpleegkundige automonteurs autospuiters part-time autopoetser RECEPTIONISTE eerste C.V.-monteur van der Put Bitasco B.V. een plaatwerker/ onderhouds monteur Elpee Gas Belgium n.v. chef werkplaats Hostess-team representatieve enthousiaste medewerksters afleverings- en accessoires- monteur VAN KAAM b.v. medewerk(st)er loonadministratie A Secretaresse van de bedrijfsleider Groepsleider voorraadbeheer zaterdag 28 januari 1978 Brabants Nieuwsblad aangeboden Bouwbedrijf BV Breda Terneuzen Antwerpen Brussel In ons modern, internationaal georiënteerd bouwbedrijf, o.a. gericht op de bouw van be drijfsgebouwen, gebouwen voor de gezond heidszorg en onderwijs, hebben wij voor de vestiging te Breda behoefte aan uitbreiding voor de functies van: Bouwkundige op H.T.S./-M.T.S.-niveau. Commercieel en organisatorisch inzicht. Goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid i.o.m. de vele interne en externe contacten. Meerjarige ervaring in soortgelijke functies. Leeftijd 25 a 35 jaar. Na gebleken geschiktheid zal betrokkene zich gaan bezighouden met het inkopen van mate rialen en materieel. - Bouwkundige op H.T.S./M.T.S.-niveau. Enige jaren ervaring in het uitwerken van be ton en staalconstructies. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van personalia, opleiding en ervaring worden gaarne ingewacht bij de directie van SPRANGERS BOUWBEDRIJF B.V. Nijverheidssingel, 17, Breda. Tel. 076-22 45 41. Ons ziekenhuis heeft 300 bedden en ligt in het gi'oen, nabij het centrum van de stad. In de staf van de verplegingsdienst komt plaats vrij voor enkele nieuwe kollega's. Zij komen in een aktieve groep met zeer goede onderlinge verhoudingen. Van de nieuwe kollega's verwachten wij, dat naast de zorg voor de eigen afdeling, zij een bijdrage kunnen en willen leveren aan de bevordering van de professionele kwaliteit. Wij zoeken een voor een kleine interne afdeling, voor de afdeling neurologie/gynaecologie en voor assistentie voor het hoofd verpleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel Organisatie, met vermelding van nr£>Ntfli Rik": Vereniging vöbr ZieHénvérplëgihg/StadhoUderslaan 98.Tè[; Ö.10-26ÖO8O Met spoed gevraagd: Autobedrijf „Wouw" Heerlesestraat 170 - Heerle Tel. (01658)22 24 Schriftelijk of mondeling t.a.v. Heer Blom. Stichting Serviceflat „Meilust" Bergen op Zoom Voor onze nieuwe - per 1 april 1978- te openen Serviceflat „Meilust" vragen wij De receptie vervult de functie van informatie stand voor bewoners en bezoekers. Zij zal worden belast met afwisselende adminis tratieve werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Stichting Serviceflat „Meilust" p/a Serviceflat ..de Warande" Argolaan 100 - Bergen op Zoom In ons bedrijf is plaats voor: bij voorkeur in bezit van monteursdiploma. Installatieburo Karei Doormanstraat 6, Dinteloord Tel. (01672)25 22 Groothandel in Asfalt - Bitumineuze pro- dukten en isolatiematerialen. Onze afd. Uitvoerende Werken kan s plaatsen: voorman dakdekkers Moeten minimaal 5 jaar als zodanig werkzaam zijn en/of geweest zijn. Diploma „Vebidak" strekt tot aanbeveling. In bezit van rijbewijs. eerste dakdekkers moeten beschikken over de nodige vak kennis en minimaal 3 jaar in dakbedekking werkzaam zijn. dakdekkers en aank. dakdekkers Opleiding in eigen bedrijf mogelijk. Gebo den wordt afwisselend werk, hoofdzakelijk in Brabant en Zeeland. Goede salariëring, gratis bedrijfskleding. Voor meer informatie kunt u terecht bij ons hoofdkantoor, Mauritssingel 4, Breda, Hr. v. Aken, tel. 076 - 131854 of 149910. Na 18.00 uur Hr. v. Aken (01650) 33952 of Hr. Poolman (01647) 2874. Technovum - ramen b.v. Spoorstraat 69 - Roosendaal zoekt op korte termijn opleiding minimum L.T.S. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan bovengenoemd adres. Bredabaan 706, 2060 Merksem/Antwerpen Tel. 09-32-31/46.03.23 - 46.32.34 Importeur Tartarini Voor ons nieuw ingerichte inbouwstation te Antwerpen/Merksem vragen wij voor spoedige indiensttreding een ervaren L.P.G.-specialist in de functie van die in staat is om met behulp van moderne test- en meetapparatuur autogasinstallaties in te bouwen en herstellingen te doen. Tevens dient hij geschikt te zijn voor de verkoop en aflevering van deze apparatuur aan garagehouders en het bijhouden van de magazijnvoorraden. Kandidaten die zich volledig inzetten kun nen rekenen op goede toekomstmogelijk heden, woonruimte eventueel beschikbaar. Geïnteresseerden kunnen zich persoonlijk aanmelden na telefonische afspraak of schrijven aan bovengenoemd adres. Organisatiebureau voor produkt-promo- tions zoekt met spoed voor winkeliersakties, reklame-kam- pagnes, demonstraties en beurzen. Alles op free-lance en part-time basis. Wilt u hierover meer informatie en inlichtin gen, verzoeke met spoed te bellen 020 - 232939, vraagt u even naar mevrouw Wakker, Prinsengracht 729, Amsterdam. Prinsengracht 729, Amsterdam. Om de door ons verkochte Peugeots zo goed mogelijk af te leveren zoeken wij een AUTOBEDRIJF Antwerpsestraatweg 322 Bergen op Zoom Tel. (01640)4 39 50 Bij onze stichting onstaat op korte termijn de vakature van De nieuwe medewerk(st)er zal zelf standig de geautomatiseerde salaris administratie voor 300 medewerkers moeten gaan verzorgen. Voor de vervulling van deze funktie wordt gedacht aan iemand met ten minste een MAVO-opleiding. Een verdere opleiding waarbij kennis van de sociale wetgeving opgedaan werd, is gewenst (b.v. praktijkdiploma Boekhouden). Ervaring in werkzaamheden op het gebied van salarisadministratie geeft voorkeur. Salaris volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad, afhankelijk van leeftijd en opleiding. Inlichtingen worden verstrekt door M. W. van Beers, hoofd van de Admi nistratieve Dienst, tel. (01608) 1 59 20, toestel 151. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 10 februari 1978 richten aan het hoofd funktieblok Personeel, Oplei ding en Organisatie, t.a.v. het selektie- team medewerk(st)er loonadmini stratie, van Bergenplein 39, Etten-Leur STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut sint-antonius etten-leur Tetra Pak Moerdijk BV is een onderdeel van een van oorsprong Zweedse organisatie met vestigingen over de gehele wereld. In het bedrijf op het Industrieterrein Moerdijk worden sinds 1975 verpakkingsmaterialen geproduceerd voor de Zuivel- en Limonade-industrie in de Benelux en een aantal andere landen. Werken bij Tetra Pak betekent vooral: op een plezierige manier samenwerken in teamverband en dat in een omgeving die daartoe bijdraagt wat het werkklimaat betreftr Als u dit - naast een goed salaris en uitstekende voorzieningen - óók een belangrijk punt vindt, bieden wij u een betrekking die in vele opzichten aan uw verwachtingen zal kunnen voldoen. In verband met uitbreiding doorde ingebruikneming van een nieuwe produktielijn zoeken wij Machine-operators en aankomend operators die een aanvullende opleiding zullen krijgen in het bedrijf. De mensen die wij zoeken voorde bediening van de verschillende snij-, coating- en drukmachines dienen tenminste een paar jaar LTS te hebben, gehad. Daarnaast is nauwkeurigheid en een bepaalde 'feeling' voor machines erg belangrijk. Als u - nauw samenwerkend met enkele kollega's - toch graag zelfstandig optreedt, krijgt u daartoe bij ons ruimschoots de gelegenheid. Naast operators en aankomend operators zoeken wij voor een aantal minder gebonden funkties ook enkele Produktiemedewerkers Ook van hen wordt verwacht dat ze nauwkeurig weten te werken en gewend zijn met machines om te gaan. Zowel dóór operators als door produktiemedewerkers wordt voornamelijk gewerkt in 3 ploe gendienst, in enkele gevallen in 2 ploegendienst. (In principe niet in het weekend). Naast een goed salaris, ploegendienst- toeslag, vakantiegeld en opname in het pensioenfonds, wordt een heel behoorlijke reiskosten vergoeding geboden. Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan: Tetra Pak Moerdijk BV Afdeling Personeelszaken Oostelijke Randweg, Moerdijk ^Telefonische inlichtingen van maandag t/m vrijdag: (01680) 24950 Na 6 uur: (01682) 3341 (Dhr. R. Hartong). TETR/T PA K\ Onze secretariaatsafdeling verricht werkzaamheden van algemene aard ten behoeve van het gehele bedrijf. Daarnaast worden een aantal type werkzaamheden uitgevoerd voor een aantal afdelingschefs. Naast de direktie-sekretaresse is er op de afdeling een vakature voor een sekretaresse werkzaam ten behoeve van de bedrijfsleider. Kandidates voor deze functie moeten in het bezit zijn van een Havo-diploma en een type-diploma, terwijl de leef tijdsgrens gesteld is op 20-28 jaar. Verdere vereisten: goede kennis van de nederlandse en engelse taal in woord en geschrift. Primaire kennis van de franse en duitse taal. grote mate van zelfstandigheid. het tonen van initiatief, zodat zij in staat is op een vlotte wijze een aantal werkzaamheden van de bedrijfsleider af te sluiten c.q. voor te bereiden. Haar taak zal o.m. bestaan uit het bijwonen en notuleren van vergade ringen, het regelen van telefoon gesprekken, het bijhouden van agenda en archief, het registreren en ver spreiden van alle binnenkomende post t.b.v. de diverse afdelingen in het bedrijf. Zij vervangt de directie secretaresse-bij haar afwezigheid. Belangstellenden kunnen een uit gebreide sollicitatiebrief richten aan de heer G. J. G. Dejonghe van de afdeling personeelszaken, Aviolandalaan 31 te Woensdrecht. Informaties kunnen ingewonnen worden op tel. 01646-2450, tst. 212. AVIO-FOKKER WOENSDRECHT, is een bedrijf van Fokker-VFW, Onze vestiging houdt zich o. bezig met onderhoud, reparatie en ombouw van vliegtuigen en het ver vaardigen van bekabe lingen en elektri sche apparatuur. De afdeling Materiaalvoorziening is verantwoordelijk voor de optimale beheersing van de goederenstroom binnen ons bedrijf. Binnen deze afdeling hebben wij voor de groep voorraadbeheer plaatsingsmogelijk heid voor een groepsleider. Tot de taak van deze subafdeling behoort het op peil houden van de goederenvoorraad in de magazijnen door het juist interpreteren van bestel- grenzen, die vastgesteld worden a.h.v. prognoses of geregistreerde verbruiken. Voor de berekening van deze grenzen en de registratie van deze voorraad wordt gebruik gemaakt van een centraal in het konsern opgestelde computer. Van kandidaten verwachten wij: - een opleiding op minimaal HAVO-nivo - leeftijd 30-40 jaar - grote interesse in automatische informatieverwerking - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Gegadigden gelieven hun eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te richten aan de afd. Personeelszaken, Aviolandalaan 31 te Woensdrecht, tel. 01646-2450. AV50-F0KKER WOENSQRECHT is een bedrijf van Fokker-VF Onze vestiging houdt zich a bezig met onderhoud, reparatie en ombouw van vliegtuigen en het ver vaardigen van bekabe-

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1978 | | pagina 4