onroerendgoed J...ONRC pncnowoERE rijnland m 03 DE JAGER ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed DE LEEUW MAKELAARSKANTOOR TE KOOP OEGSTGEEST PROPER UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP Alphen aan den Rijn, Antarestraat. Tussenwoning met tuin, schuur, c.v.- gas, stoff. Ind.: zit-eetkamer met open haard en parketvloer, mod. keuken met app., toilet gang en kast, 3 slaapkamers, douchekamer, zolderkamer met dakkapel en zolderberging. Prijs f .198.000,- De Rijpstraat, alphen a/d Rijn. Tussenwoning met tuin, c.v.-gas, ver warmde schuur, Ind. woonkamer met plavuizen, ruime entree, keuken met app., toilet, 3 slaapkamers, douche, balkon, zolderberging en vliering. Prijs 225.000,- Katwijk aan Zee, Willy Sluyterstraat Luxe maisonette op 1e etage. C.V - gas, groot balkon (Westen), plavuizen vloer in hal en keuken, hardhouten deuren. Ind.: ruime woonkamer, keuken, hal, toilet, 1e et.: 5 slaapkamers, luxe badkamer 2e toilet. Aanv. aug. 1978. Prijs f 230.000,- k.k. Leiden, de Lammermarkt. Boven- en benedenhuis. Ind.: part: 2 kamers, keuken, toilet en binnenplaats, bovenhuis: 2 kamers, keuken, douche, toilet en grote zolder. 3 Prijs f 110.000,- Leiden, Pasteurstraat. Hoekhuis met zijtuin, vrij uitzicht, stoff. en gaska chels. Ind.: doorzonkamer, eetkeuken met plavuizen, hal, toilet. 5 slaapka mers, douchekamer, 2e toilet en zolderberging. Prijs f 127.500,- Leiden, PunterwerfTussenherenhuis met tuin, schuur, c.v.-gas en carport. Ind.: zit-eetkamer met open keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, zolderkamer met berging. Prijs f 227.500,- Zwanenzijde, Leiden. Splitlevel met tuin, inpandige garage, c.v.-gas, stof fering, Ind.: entree, hal, garage, kelderkamer, trap, woonkamer met open haard, eetkeuken, open keuken met app., berging, en toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, overloop. Prijs f 340.000,-. Julianastraat, Leiderdorp. Hoekherenhuis met garage, schuur, tuin, ged. parket, ged. stoffering, c.v.-gas. Ind.: woon-eetkamer met open keuken, bar, open haard, hal, toilet, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer en berging. Priis f 295.000.-. Oegstgeest, Pr. Bemhardlaan. Hoekhuis met tuin, garage met zolder, verw. schuur, c.v.-olie. Ind.: woonkamer en gang met parket, hal toilet, keuken met app., 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon, zolderkamer enbef9ing- Prijs f365.000,- Oegstgeest, P. de Hooghiaan. Hoekherenhuis met voor- en achtertuin op 't zuiden ontworpen door tuinarchitect, het geheel is perfekt onderhouden. Incl stoffering, luxaflex en horren, veel granolwerk, thermopane begl. in woonkr alle sl.krs hebben vaste wastafels, c.v. met warmwatervoorziening en garage. Aanvaarding 1-5-78. Ind.: kelder, part.: woonkamer (3.55/3.25x9.00) met waardevol parket en fraaie, door binnenhuisarchitect ontworpen open haard, hal, gang, keuken (2.45x3.60), toilet, 1e et.: 3 sl.krs f3.60x3.60, 4.30x3.25 en 3.43x2.35), badkamer met ligbad, douche, 2e toilet, balkon voor en achter, 2e et.: 2 krs (3.70x3.25 en 3.60x3.19) en vier bergruimten' Prijs f392.500,- Oegstgeest, Waldeck Pyrmontlaan. Tussenwoning met tuin, schuur, c v -gas stoff. Ind.: zit-eetkamer met parket, keuken, qanq. toilet, kelderkast. 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel en ber- ging' Prijs f 268.000,- Brouwerstraat, Rijnsburg. Geheel gemoderniseerde tussenwoning met grote schuur, gaskachels en stoffering. Ind.: woonkamer, keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers en douche. Prijs 165.000,- Rijnsburg Petr. van Saxenstraat. Perfect onderhouden maisonette, ged. gestoffeerd. C.V.-gas. Voorzien van markies en nieuwe keuken met in- bouwapparatuur. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, gang, hal, etage: 3 slaap- kamers, douche, vlizotrap naar grote zolder, waar mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Prijs f 155.000,-. Rijnsburg, Petr. van Saxenstraat. Maisonette met volledige stoffering, geen vrije vestiging. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, nal, 3 slaapkamers, douchekamer, overloop, ruime zolder met mogelijkheid voor kamer met dakkapel. Prijs 150.000,- Voorschoten, De Sav. Lohmanplantsoen. Tussenherenhuis met tuin. inp. schuur, c.v.-gas, ligging aan woonerf. Ind.: woon-eetkamer met plavuizen, open keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 zolderkamers met dakkapel en berging. Alle prijzen zijn vraagprijzen en kosten koper. Van alle objecten is uitgebreide foto-informatie vrijblijvend verkrijg- baar in de ruime hal van ons nieuwe kantoor. U krijgt daar een complete indruk van het gehele aanbod in de regio. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718-29301 Lid Makelaarsbeurs Den Haag,lid NBM, MCC, N.V.A. Te koop ROYALE 3-KAMERFLAT Aan Burggravenlaan te Leiden. Ind.: 2 grote kamers, slaapkamer, douche, toilet, keuken, veel kastruimte, flinke berging onder het gebouw. Twee balkons gunstig t.o.v. zon. Uitzicht op gr. tuin. Tel. inl. ma. t/m vrij. 9.00-17.00 uur: 071-907244 toestel 143. BEDRIJFSHAL te huur Industrieterrein Katwijk, met kantoor en magazijn ruimte, representatief ge bouwd. Totaal plm. 500 m2, Inl. 071-140083. TE KOOP IN LEIDEN Kolfmakersteeg 15. Woonhuisje moet opgeknapt worden, 2 ka mers, keuken en plaatsje, alsmede zolder, oplevering medio april 1978. Vraagprijs 40.000,- k.k. Kolfmakersteeg 16-16A. Bedrijfsruimte met afzonderlijke bo venwoning, moet opgeknapt worden. Oplevering medio april 1978. Vraagprijs 72.500,- k.k. Kolfmakersteeg 18-18A. Bedrijfsruimte met afzonderlijke bo venwoning, moet opgeknapt worden. Oplevering medio april 1978. Vraagprijs 67.500,- k.k. Makelaarskantoor v.d. Drift en Zn., Oude Vest 29. Leiden. 071-120513. Na kantoortijd 071-134663. Makelaarsk. C. G. H. Smit Stationsstraat 10, Alphen aan den Rijn pr TE KOOP IN LEIDEN HERENSTRAAT Goed gebouwd winkelpand met bovenwoning. Ind.: beg. grond: winkel van ca. 40 m2 met achtergelegen magazijn met keuken en toilet, leverd.: grote woon kamer met open keuken. 2e verd.: twee slaapkamers badkamer met douche en 2e toilet. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en is leeg te aan vaarden. Oplevering in overleg. Vraagprijs f. 225.000,-K.K. CENTRUM Horeca-object met royale bovenwoning, CV gas. Indeling beg.grond: bar met disco, dansvloer, keuken, magazijn annex werkplaats, aparte ruimte voor kantoor o.i.d. Overname complete inventaris.Ie verd.: ruime woonkamer (u-vormig) voorzien van parket, open haard en betimmeringen. Keuken met daarach ter slaapkamer met badkamer, waarin ligbad, douche en toilet. 2e verd.: twee slaapkamers, keuken, bad kamer met douche en toilet. Oplevering in overleg. Koopsom n.o.t.k. VOLLERSGRACHT Bedrijfsruimte met dubbele bovenwoning. Ind. begane grond: plm. 35 m2, le verd.: woonkamer, keuken, 2e verd.: 2 slaapkamers, A-urgentie ver eist. Koopsom n.o.t.k. LEUVENSTRAAT Uitmuntend onderhouden tussenwoning met diepe achtertuin. Begane grond: U-woonkamer, moderne keuken, douche, leverd.: 3 slaapkamers, oplevering terstond. Vraagprijs f. 155.000,-K.K. MIDDELSTEGRACHT Bedrijfswoning met verhuurde bovenwoning, be staande uit L-vormige woonk., keuken, groot balkon, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, in ruil voor 4-kamerflat in Leiden of omgeving. Vraagprijs f. 150.000,» K.K. makelaarskantoor CSfl MAKELAARS IN W* OESTER8ANK 1 ONROERENDE LEIOEN GOEDEREN (555) TEL. 071-210460 icc kam. ie Leiderdorp. Voorschoten.Waddinxu Hofbrouckeriaan 17 Hoekherenhuis met voor-, zij- en grote zonnige achter tuin, achteruitgang, schuur, c.v.-gas, nieuwe c.v.-ketel en nieuwe electrische bedrading, grote woonkamer, keuken met div. apparatuur, royale hal, gang, toilet en kelderkast. 1 e etage: 3 flinke kamers, badk., overloop en balkon, 2e etage: 2 kamers, berging, royale overloop. Incl. kompl. stoffering. f 480.000.- k.k. Emmaplein 2 Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achter uitgang, c.v.-gas, blijvend vrij uitzicht, woonkamer met electr. open haard, keuken, hal, gang, toilet en kel derkast, 1e etage: 3 kamers, douchecel, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte, geschikt voor het maken van een extra kamer. In goede st.v. onderhoud. f 330.000.- k.k. Prins Bernhardlaan 31 Hoekwoning met voor- zij- en achtertuin, mogelijkheid voor garage. Schuur, c.v. gas. Begane grond: woonka mer, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 ka mers, douchekamer, overloop, 2 balcons. 2e etage: grote kamer, studeerhoek. Veel bergruimte. Incl. enkele roerende goederen. In goede staat van onderhoud. f 349.000.- k.k. Wilhelminapark 26 Royale middenwoning met voor- en achtertuin, 2 schu ren, c.v.gas. Begane grond: grote woonkamer, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: L-vormige kamer, kamer met balkon, badkamer, overloop, toilet, berging. 2e etage: 1 kamer, doka, grote overloop. In goede staat van onderhoud. f315.000.- k.k. Grunerielaan 18 Hoekwoning met voor- zij- en grote achtertuin, garage, schuur, c.v.-gas. Beg. grond: zitkamer, tuinkamer, open keuken, hal, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. Incl. stoffering. In prima staat van onder houd. f 290.000.- k.k. Oudenhoflaan 26 Middenwoning met voor- en royale zonnige achtertuin, schuur, gaskachels, beg. grond: woonkamer, woonkeu ken, hal, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In prima staat van onderhoud. f 265.000.- k.k. Wyttenbachweg 35 Hoekwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer, woonkeuken, gang, toilet en kelderkast. 1 e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop, tóilet. In uitstekende staat van onderhoud. f 250.000.- k.k. Wyttenbachweg 35a Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Begane grond: 1 kamer, douchekamer, gang, toilet, bergruimte. 1 e etage: royale woonkamer met open keu ken geschikt voor alleenstaande. In uitstekende staat van onderhoud. f 135.000.- k.k. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage t2 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum Makelaarskantoor OEGSTGEEST I Laan van Oud Poelgeest 22. Royaal heren-1 huis met voor- en achtertuin, achterom, schuur, CV gas. Ind.: grote kamer en suite, moderne I keuken, le et, badkamer met libad, 2e toilet, F 3 kamers, 2e et. 4 kamers, dakkapellen, vlie-1 ring. f 355.000,--1 Geversstraat 63 Oegstgeest f 071-152540 Makelaarskantoor OEGSTGEEST I Regentesselaan 25. Royaal woonhuis met I voor- en grote achtertuin (16m) achterom en I I schuur, CV gas. Ind.: woonkamer met open I I haard, keuken, kelderkast, le et. 3 kamers, bad- f I kamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. grote kamer a met breed dakkapel, geschikt voor splitsing in f jj 2 kamers. f 320.000,- lift} Geversstraat 65Oegstgeest f 071-152540 Wij bemiddelen bij de verkoop c.q. verhuur van: KATWIJK Boslaan. In prima staat van onderhoud verkerende en geheel gestoffeerde maisonette met inpandige berging en de navolgende indeling: entree, woonkamer met gas haard, nieuwe keuken met moderne apparatuur, toilet en werkkast. Op de etage bevinden zich 3 slaapkamers en een luxe badkamer met fVmrho Voor dit direct te aanvaarden object bedraagt de vraagprijs f155.000,- k.k. Duinstraat. Hier bieden wij te koop aan een goed onder houden eengezinswoning met voortuin, erf en schuur. Indeling: entree, gang, kamer en suite, keuken, grote uitbouw welke kan dienen als kantoor of als zomerverblijf- De etage omvat 2/3 slaapkamers, voorzien van tuimel ramen. Daarboven is nog een royale zolderberging. Dit object wordt praktisch geheel gestoffeerd verkocht. Di- rekt te aanvaarden. Prijs n.o.tk. Burggravenlaan. In een rustig en "groen" gedeelte van Katwijk gelegen goed onderhouden 4-kamerflat. Ind.. entree, hal, keuken, woonkamer, 3 slaapkamers waarvan 1 met grote loggia. Bij de flat is een ruime berging terwijl in de onderbouw nog een sousterrain aanwezig is. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 143.000,- k.k. Rijnmond. Uitstekend onderhouden flat met fraai uitzicht over zee en duinen. Ind.: doorzonkamer, 3 slaapkamers, hal, keuken, toilet en badkamer met douchegelegenheid. In de onderbouw bevindt zich een sousterrain met fietsenberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 147.500,- k.k. KuyperstraaL Uitstekend onderhouden maisonette ge legen op de eerste woonlaag met inpandige berging. Ind.: entree, hal, toilet, ruime moderne keuken met afzuigkap, mooie woonkamer. 1e etage: 3 mime slaapkamers, waarvan 2 met balkon en 1 met gevelkachel en wastafel, badkamer met douche. Incl. stoffering. Aanvaarding di- rekt. Prijs n.o.tk. Willem Taatstr, Halfvrijstaand herenhuis met eigen inrit naar garage en schuur. De indeling van dit geheel gere noveerde en centraal verwarmde pand is als volgt: par terre: entree, hal, toilet, douche, royale keuken, kamer en suite en 2 aparte kamertjes. 1 e etage: 4 slaapkamers. 2e toilet, keuken, en terras. 2e etage: grote zolderberging. Dit pand ligt op pl.m. 100 meter van zee en strand. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 297.000,- k.k. Commandeurslaan. Vrijstaand karakteristiek herenhuis met vrijstaande bollenschuur, kas en zeer grote tuin. Dit unieke object biedt ongekende mogelijkheden aan hen die op het gebied van wonen en hobby's speciale verlan gens hebben. Het geheel staat op 1560 m2 eigen grond. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.tk. Kerkstraat Vooroorlogs winkel-woonobject op 242 m2 eigen grond. Ind.: parterre: winkel met bedrijfsruimte keuken, schuur. Aparte opgang naar 1e etage met grote L-vormige living, 2 mime slaapkamers, waarvan 1 met warm-koud water, badkamer met ligbad, keuken en bal kon. Voor verschillende doeleinden geschikt. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs f 350.000,- k.k. Bospleln. Gunstig gelegen winkel met sousterrain, gele gen aan dmk winkelplein in koopcentrum. Deze winkel is goed onderhouden en wordt door gaskachels verwarmd. De centrale ligging maakt het object geschikt voor vele branches. Aanvaarding augustus 1978. Prijs n.o.tk. E. A. Borgerstraat. In aanbouw zijnd hoekherenhuis met achtertuin en schuur. Ind.: parterre: entree, hal, grote woonkamer (plm. 50 m2), open keuken, bijkeuken, toilet. 1e etage: 3 mime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: vliering. Het pand is geheel centraal verwarmd en is luxe afgewerkt. Aanvaarding binnen 1 maand. Huurprijs f 1.350,- p.m. Hoorneslaan. Ruime maisonette met inpandige berging Dit geheel centraal verwarmde pand omvat op 1e etage, hal, keuken, toilet, woonkamer, 2e et.: 3 slaapkamers, badkamer. Aanvaarding plm. mei 1978. Huurprijs f 700,- p.m. Koninginneweg. Etage welke gebruikt kan worden als kantoor, tekenbureau, e.d. Ind.: 1e etage: 3 kamers (tot opp. 50 m2), keuken en toilet. 2e etage: archiefmimte. Aanvaarding binnen 1 maand. Huurprijs f 575,- p.m. Voorstraat. Een op 1e stand gelegen winkel met een effectieve verkoopruimte van 80 m2. Parkeergelegen heid is in de direkte omgeving van de winkel aanwezig. Aanvaarding direkt. Huurprijs f 20.000,- p.j. INLICHTINGEN: VALKENBURG Mlddenjoght. Uitstekend onderhouden tusseneenge- zinswoning met voor- en achtertuin, berging, enige stof fering en c.v.-gas. Ind.: parterre: entree, hal, luxe keuken, grote kamer met granolwanden, toilet. 1 e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche en wastafel, vaste trap naar zolder met zeer grote dakkapel. Dit object is zeer luxe afgewerkt met o.a. hardhouten betimmeringen, gra nolwanden, etc. Aanvaarding maart 1978. Vraagprijs f 224.000,- k.k. LEIDEN Oude Vest Karakteristiek hoekgrachtenpand met klok- gevel, staande op 110 m2 eigen grond. Het is de bedoe ling dat dit onder Monumentenzorg vallende pand wordt gerenoveerd, waarvoor een subsidie van 65% verwacht mag worden. Na de renovatie zal een grachtenpand ver rezen zijn met een inhoud van maar liefst 1.000 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 233.000,- k.k. Haagweg. Zeer goed onderhouden herenhuis met tuin op het zuiden. Ind.: parterre: hal, gang, toilet, ruime eetkeuken, grote woonkamer (doorzon) met open haard. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en berging. Alle kamers hebben huistelefoon en zijn voorzien van vaste wastafels Aanvaarding voorjaar 1978. Vraagprijs f 320.000,- k.k. Morsweg. Een aan breed vis- en vaarwater gelegen herenhuis, bestaande uit een boven- en benedenwoning. Het pand heeft een 30 meter diepe tuin met eigen aanleg steiger. Wordt incl. 5 gaskachels en complete keukenin ventaris verkocht. Aanvaarding in overleq. Prijs n.o.t.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met voor- en ach tertuin. Het pand wordt d m.v. een c.v.-gasinstallatie verwarmd. Ind.: parterre: ruime woonkamer, open keu ken, m. afzuigkap, toilet, 1 e etage: 3 slaapkamers, bad kamer, 2e etage: zolderberging. Aanvaarding direkt. Prijs n.o.tk. RIJNSBURG Melkpad. Kwekerij met los land bestaande uit: a. 2930 m2 glas (verwarmd) met regenleidingen, 4 klimaatcellen, alarminstallatie, pakschuur en kantoor. Totale opp. 4190 m2, b. perceel los land van 3815 m2. Dit geheel grenst aan het onder a genoemde, zodat de mogelijkheid bestaat een woning op deze grond te bouwen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 390.000,- k.k. Oegstgeesterweg. Vrijstaande villa met diepe tuin, vijver en hondenkennel, Ind.: parterre: entree, gang, salon, serre, keuken en bijkeuken. 1e etage: logeerkamer (7x4/3) slaapkamer, badk. m. ligbad en berging. 2e etage: zolder over alles. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Oegstgeesterweg. Vrijstaande bedrijfsruimte, omvat tende, kantoren, bovenwoning, verwarmde schuur, pak- scfiuur met cel en plm. 650 m2 verwarmd glas. Aanvaar ding in overleg. Prijs n.o.t.k. Buitenwater. Perceel los land met toestemming tot agrarische bebouwing. Oppervlakte 4860 m2. Aanvaar ding in overleg. Prijs n.o.t.k. Oegstgeesterweg. Kwekerij en los land, bestaande uit njim 3.000 m2 verwarmd glas met regenleiding enz. en plm. 4.700 m2 los land. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. MIJDRECHT Mijdrechtse Jaagpad. Kwekerij met vrijstaand woon huis, gelegen aan de Drecht en plm. 7 km van bloemen veiling Aalsmeer. Totale grondopp. 15.000 m2, waarvan 8.000 m2 bebouwd met warenhuizen. Mogelijkheid tot bijbouwen van 2.000 m2 aanwezig. Voorzien van mo derne apparatuur, zoals automatisch druksysteem, bere- geningsinstallatie enz. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kun nen wij u volledig inlichten, aangezien wij als M.C.C.-makelaar de beschikking hebben over het totale aanbod In Katwijk en omgeving. Het kost U niets extra's. Makelaardij o/g Zeeweg 165 Katwijk Tel. (01718)-73079 Lid NBM, LID MCC Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1978 | | pagina 8