ONROERE ONRC ter laan INTERHUIS 'ONROERENDGOED onroerendgoed s onroerem)goed ff f\Vk nOfTHTSI nflf onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed IJ LJsL 11» ISULIv TE KOOP LEIDEN makelaardij de vlietstede b.v. TE ICOOP LEIDEN Te koop LEIDEN, bij station VOORHOUT, Schoonoord 27 vastgoed bv Zwaan onroeren^oeaOiOFïiOh VALKENBURG/WASSEN AAR Wassenaarseweg (Direkt achter no. 77) Aan de onderkant van duin en bos nabij openbare weg gelegen 30.000 m2 duingrond eventueel te splitsen in resp. 10.000 en 20.000 m2. Vraagprijs f 12,-- per m2 k.k. WASSENAAR Grandioos mooi, nabij de Wassenaarse Slag gelegen grote karakteristieke solide in oude originele stijl gereno veerde boerderij, genaamd "Bellesteijn", v.v. C.V.gas en div. andere extra voorzieningen. Div. opstallen, c.q. schuren met een bebouwde opp. van 2.200 m2 en vloeropp. van 3.600 m2. Het totaal der opstallen is op moderne leest geschoeid (voormalige proefboerderij) en geschikt voor 2.000 stuks groot- en kleinvee. Het totaal is gelegen op 15.000 m2 met mogelijkheid tot uitbrei ding. Voor diverse doeleinden geschikt. Prijs n.o.t.k. Bemiddelingskantoor o/g Daamen B.V. Hageweg 23 Noordwijk. Tel. 01719-12256. Sophiastraat 2. Middenwoning met uitzicht over de Sin gel, beg.gr.i woonk., kleine kamer, keuken, douchecel, gang en toilet. 1 e etage: 2 kamers, keuken, veel berg ruimte. f 148.000.- k.k. Willemstraat 18. Middenwoning met achtertuin, schuur, c.v.-gas Begane grond: woonkamer, keuken, douchecel, hal, toilet. 1 e etage: 3 kamers, overloop. In goede staat van onderhoud. f 115.000.- k.k. Borneostraat 56. Middenwoning met achtertuin, schuur. Begane grond: woonkamer, keuken, gang, toilet. 1e etage: 2 kamers, douchecel, overloop, balcon. f 115.000.- k.k. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum in onroerende goederen Directie: I. van der Tuin. makelaar en beëdigd taxateur G. S. J. van der Welde Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwoninq met aparte opgang leeg te aanvaarden. Ind.: grote woonkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel hobbyruimte en veel berging. Koper moet een huurllat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs f 90.000.- k.k. Koninginnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Vraagprijs f 300.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeer geschikt voor iemand uit de vrije beroepen Ind. part.: hal, toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon op het zuiden, 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbyruimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000.- k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer 30 m2, rondom betegelde keuken met r.v.-staal/kunststof aanrechtblad, rondom betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verdoverloop, 3 ruime slaapka mers. 2e verd, zolder. De woning heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- k.k. Pieter de la Courtstraat. Modern geheel verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en achtertuin op het zuiden. Ind. beg. gr.: gang, kamer en suite (38 m2), keuken, toilet, open trap naar de 1e verdieping, overloop. 2 ruime slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en vaste wastafel en veel berg ruimte. De woning is voorzien van wand- en plafondisolatie, nieuwe riolering en electrische leidingen. Vraagprijs 148.000.- k.k. Rijndijkstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin opZW en schuur. Ind beg. gr,: entree, grote woonkamer plm. 36 m2, gemoderniseerde keuken, douche en toilet. 1 e verd.3 slaapkamers. 2e verd. grote bergzolder. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs incl. vloerbedekking en luxaflex f 149.000,- k.k. LEIDERDORP Koningsstraat. Ca. 95 m2 bedrijfsruimte met keukenblok en toilet. Het pand is voorzien van 3 grote ramen, c.v.-gas en krachtstroom. Frontbreedte 10 meter, hoogte 2,70 meter. Vraagprijs f 160.000.- k.k. VOORSCHOTEN Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met ruim geheel betegeld balkon op het zuiden, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d.m.v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, entree, garderobe, 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e yerd hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Vraagprijs f 265.000.- k.k. Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhouden herenhuis met stenen schuur, C.V.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.gr,: entree, ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast. 1e verd.: hal, 3 ruime slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: overloop, C.V.-ruimte en 4e slaapkamer met velux dakraam. Vraagprijs 245.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jac. Perkplantsoen. Modern tussenherenhuis met stenen schuur en voor- en achtertuin. Rustig gelegen. Ind. beg. gr.: hal, woonkamer, keuken, gang met kast en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd,: ruime zolderkamer met dakkapel en ruime berging. De woning is voorzien van c.v.-gas. Direct leeg te aanvaarden. Vraagprijs inclusief stoffering f215.000.- k.k. TE HUUR VOORSCHOTEN Jul. van Stolberglaan. Goed onderhouden herenhuis, uniek gelegen aan rustige laan, schitterend blijvend vrij uitzicht op park en waterpartij met voor en achtertuin (ZO) en achteruitgang, stenen schuur. Ind. beg. gr.: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer, voorzien van dubbele beglazing, keuken, bijkeuken, diepe kelderkast. 1 e verd.hal, badkamer met bad, 2e toilet, 4 slaapkamers, balkon. 2e verd.hal en ruime 5e slaapkamer met dakkapel. De woning is gestoffeerd, gemeubileerd en voorzien van c.v.-gas en gasboiler Huurprijs f 2.250.- p.m. v. d. Rijnplantsoen. Volledig gestoffeerd en gemeubileerd goed onderhouden herenhuis. Rustig gelegen aan plantsoen met stenen schuur, voor- en achtertuin (zuid), C.V.-gas en gasboiler. Ind. Beg.gr.: hal, toilet, ruime woonkamer met open haard en plavuizenvloer, keuken met complete apparatuur, 1e verd.: hal, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel, 3 ruime slaapkamers, 2e verd.: 4e slaapkamer dakkapel en veel berging. Huurprijs 2.250,- p.m. Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* in het hart van de Sleutelstad nog nieuw te bouwen 2/3 kamer-appartement met balkon en berging, fraai afge werkt met centrale verwarming. Oplevering maart 1978. Rijkspremie min. f 22.000,- Koopprijzen v.a. 103.000,— k.k. Tekeningen en bouwomschrijving op ons kantoor aan wezig. Bedrijfspand met een nuttige vloeropp. van plm. 300 m2 voorzien van krachtstroom met 1 bovenwoning. Ind. bovenwoning: woka, keuken, bijkeuken, kelder, toilet, 3 gr. sl.kamers, 1 kl. sl.kamer, doucheruimte. Vraagprijs 395.000,- k.k. Schitterend gelegen semi-bungalow aan het water dat in directe verbinding staat met de Kaag. Ind.: hal met garderobe, toilet, gr. woka met open haard en vide, fraaie eikehouten keuken met eetbar en alle denkbare apparatuur. Beneden nog een kelder met ontzettend veel kastruimte. Boven: 3 sl.kamers, badkamer met dubbele wastafel en 2e toilet. De gehele bungalow is voorzien van zeer veel extra's o.a. thermopane begla zing, Interlübke kastenwanden, tuinverlichting enz. terwijl aan de geluidsisolatie de hoogste eisen zijn gesteld. C.V. gas. Achtertuin op net zuioen. uii nuts moet van binnen gezien worden!!! Prijs n.o.t.k. Kievitspark 40 - postbus 53 Voorhout telefoon 02522-15585 De laatste weken zijn een groot aantal woonhuizen via ons van eigenaar veranderd. Daar wij nog meer koopopdrachten in portefeuille hebben willen wij graag een oriënterend gesprek met u hebben als u denkt uw huis te gaan verkopen Oplevering tot één jaar INTERHUIS B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp. Telefoon 071-892551 Rijnsaterwoude Zonnedauwlaan 12, uitstekend onderhouden modern middenwoonhuis, voor zien van c.v.-gas. Indeling: entree, T-vormige huiskamer (plm. 30 m2), keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, royale douche, vaste trap naar 4e slaapkamer, veel bergruimte, achtertuin op het zuiden. Vraagprijs f 184.000,- Koudekerk a/d Rijn Pr. Marijkestraat 13 Zeer goed onderhouden hoek-woonhuis voorzien van CV-gas, plm. 16 jaar oud. Achtertuin op 't ZO (14 m diep en 712 m breed). Indeling: entree, huiskamer (6.80x3.50) met parketvloer, open keuken. 1e etage: 3 slaapka mers, douche, grote bergkast (met mogelijkheid voor 2e toilet). Open trap naar ruime 4e slaapkamer met dak kapel. Oplevering in overleg. Incl. diverse stoffering. Vraagprijs 198.000,- Voorhout Boekhorstlaan 126 Uitstekend onderhouden middenwoonhuis, voorzien van cv gas, bouwj. 1974, vrije achtertuin op het zuiden, met schuur. Ind. entree, zeer ruime huiskamer (42 m2) met open keuken. 1e etage 2 grote slaapk., douche, 2e toilet, 2e etage zeer ruime 3e slaapkamer, veel bergruimte. Oplevering in onderling overleg, incl. div. stoffering. Koopsom 249.000,- Rembrandtlaan 61 rustig gelegen uitstekend onderhouden modern midden woonhuis, voorzien van cv, achtertuin op het zuidoosten, ind. entree, hulskamer (7,75 bij 3.60 m), keuken met afzuigkap, 1e etage: 3 slaapk., royale badk. met zitbad, 2e etage: grote zonderkamer en bergruimte. Vraagprijs 215.000,- Beukenrode 374 Zeer goed onderhouden half vrijstaand herenhuis (2 on der een kap) voorzien van cv (gas) en zeer royale dubbele garage (12 bij 2.80 m), achtertuin op het zuiden. Ind. entree, Z-vormige huiskamer (40 m2) met plavuizen vloer en open haard, luxe open keuken met afzuigkap, kookplaat, koelkast en eikehouten aanrechtblad. Alumi nium schuifpui naar tuin. 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer royale badkamer met ligbad, aparte douche. 2e toilet, 2e etage: royale 2e slaapkamer met zonnig dakterras op het zuiden, aparte 2e douche met vaste wastafel. Het gehele pand is voorzien van thermopane beglazing. Oplevering in onderling overleg. Vraagprijs 435.000,- Noordwijk Holbeekstraat 41 Rustig gelegen uitstekend onderhouden middenwoon huis voorzien van cv (gas). Huurgarage beschikbaar. Ind.: entree, huiskamer (7.20 bij 3.60 m), keuken met eetbar en afzuigkap. 1e etage: 3 slaapk., ruime douche, mogelijkheid voor ligbad, 2e toilet, vaste trap naar 4e slaapkamer, met dakkapel, achtertuin op het zuiden. Vraagprijs 239.000,- Bemiddeling door makelaardij o.g. Hoofdstraat 89, Sassenheim, 02522-15050. LEIDERDORP Meeuwenlaan. Groot in perfecte staat verkerend heren huis, grote woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer, c v. gas, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. 265.000,- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Groot hoekherenhuis, garage, c.v. gas, mooie zonnige tuin op Z.O., grote woon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer, aparte douche kamer, vele extra voorzieningen. 265.000 k.k. Groot 8 jaar oud kantoorgebouw, woning, grote be drijfshal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. f 850.000.- k.k. Hoofdstraat. Groot vernieuwd vooroorlogs herenhuis aan de Rijn gelegen, grote living met open haard, 4 slaap kamers, badkamer, c.v.-gas. Mooie zonnige tuin aan de Rijn op Z. Vele extra voorzieningen. f 300.000.- k.k. LEIDERDORP/LEIDEN 2 jaar oude, in meuwstaat verkerende, geschakelde, hoek semi/bungalow, c.v. gas, grote living, 4 slaapka mers, 2 badkamers, dubbele garage, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. f 480.000.- k.k. LEIDEN Scilladuin. Groot nieuw hoekherenhuis met aan 3 zijden grote zonnige tuin, Grote woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer, c.v. gas. Veel extra voorzieningen. f 288.000.- k.k. HAZERSWOUDE/RIJNDJJK Groot modern, in perfekte staat verkerend hoekheren huis. f 195.000.- k.k. RIJNSBURG Oude Vlietweg. Groot 6 jr. oud in nieuwstaat verkerend herenhuis. Grote L-vormige woonkamer, 4 slaapkamers, badkamer, CV-gas, mooie zonnige tuin en vele extra voorzieningen. f 295.000,- k.k. Op de meeste woningen is 108% financiering moge lijk ZOETERWOUDE WEIPOORT In perfecte staat verkerende vrijstaande bungalow op 1600 m2 grond. Zeer landelijk gelegen. Ideaal voor paardeliefhebber etc. 650.000,- k.k. B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1978 | | pagina 7