ONEEL Rabobank O secretaresse concierge echtpaar kantoorbeheerder ir /e or voorman/chef carrosseriebouwer all-round carrosseriebouwer medewerker ERMELO hoofd van de keuken journalist(e) Wi nkeli nstallatlebedriif I. V. 't WOUT B.V. Alphen a/d Rijn Verkoper Adviseur Rabobank Veendam 'sHeeren Loo-Lozenoord Carrosseriefabriek Tijmen Ploeg B.V. assistente GEMEENTE OPZICHTER algemene begraafplaats ,DE SCHAUW' ASSISTENT ACCOUNTANT Accountantskantoor Kuipers, adj. hoofd onderhoudsdienst Houtindustrie de Gouwe Waddinxveen B.V., vierzijdige schaver, machinale houtbewerkers allround timmerman 9 leerling timmerlieden. houtindustrie de gouwe waddinxveen bv ZATERDAG 28 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET 28 De Rabobank te Veendam roept sollicitanten op voor de functie van Deze functionaris krijgt tot taak het zelfstandig beheren van het kantoor Nieuwe-Pekela-Centrum. Van hem wordt een actieve inbreng verwacht om het nog jonge kantoor uit te breiden. Dit kantoor onderhoudt een sterke relatie met vele ondernemingen uit het midden- en kleinbedrijf. De eisen die aan de kandidaat gesteld worden zijn: een middelbare opleiding, aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden en M.B.A. - een sterke persoonlijkheid met een dienstverlenenede en commerciële instelling - goede contactuele eigenschappen - leeftijd ca. 30 jaar. Ervaring in het bankbedrijf strekt tot aanbeveling. De Rabobank biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een dienstwoning zal beschikbaar komen. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na heden worden gericht aan de directie van de Rabobank, Promenade 63 te Veendam, die desgewenst telefonisch nadere inlichtingen kan verstrekken; telefoon (05987)-18811, toestel 10. geld en goede raad (Prot.Chr.Inrlchting voorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Wegens vertrek door huwelijk komt op onze inrichting per 1-3-78 de plaats vrij voor een Haar taak zal voor een groot gedeelte bestaan uit agendering en notulering van vergaderingen. Daarnaast zal zij brieven en nota's uitwerken en personeelsoverzichten maken. Voor deze functie vragen wij iemand die zelfstandig kan werken en in het bezit is van een MAVO- en typediploma. Het liefst hebben wij iemand met ervaring. èHEEREN LOO Wij kunnen goede arbeidsvoorwaarden bieden, volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, f 1.652,34 tot f 2.199,68 bruto per maand. Sollicitatie vóór 15 februari a.s. te richten aan het Hoofd Personeelszaken, bij wie ook nadere inlichtingen kunnen worden verkregen. >sYL f Voor de huishoudelijke dienst van onze handelsonder neming met ca. 50 medewerkers in de binnendienst, zoeken wij een van rond 35 jaar oud. Beiden gezond, prettig in de omgang en met het vaste voornemen er samen wat van te maken. werkt 8 uur per dag, deels 's avonds. Want naast uw werkzaamheden als conciërge, geeft u leiding aan een kleine schoonmaakploeg. U houdt zich bezig met het totale onderhoud en bent in staat eenvoudige repara ties zelf uit te voeren. uw vrouw zorgt voor de inwendige mens. Zoals koffie en thee voor onze afdelingen en wat er verder nog nodig is voor de lunch. Kortom, zij runt de kleine, moderne kantine. Geen hele werkdag, zo'n 4 uur per dag. uw woning Ons bedrijf is gevestigd in een modern bedrijfspand met doelmatige kantoor- en magazijnruimten, een werkplaats en voor u een bedrijfswoning (3 kamers, berging, grote keuken). Gelegen tegenover een woon wijk, dichtbij een winkelcentrum. Hebt u belangstelling? Schrijf dan t.a.v. de heer D.J. Dekker een beknopte, doch volledige sollicitatiebrief met opgave van referenties DekkerVérpakking Weesp, Hogeweyselaan 151, Postbus 57. Gevraagd en Sollicitaties te richten aan: Nljverheldsweg 26, Amersfoort Tel. 033-15770, na 18 uur 03493-3132. DR. A. J. L. VAN BEECK CALKOENSCHOOL Christelijke School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs, Vondelstraat 69, Amsterdam. Wij willen - in verband met interne functie verandering - graag zo spoedig mogelijk in contact komen met een jonge energieke vrouw voor de functie van van het hoofd van de huishouding Haar taak zal onder andere omvatten: mede gestalte geven aan de sfeer in het internaat, waarin ongeveer 40 leerlingen verblijven bereiden van de warme maaltijden verzorgen van koffie en thee begeleiding van huishoudelijke hulpen beheren van het linnengoed. Dit alles in nauwe samenwerking met het hoofd van de huishouding, docenten en niet- onderwijzend personeel. Wij denken aan iemand, die in het bezit is van het INAS-diploma, het diploma Middelbare Beroepsopleiding Civiele Dienst of Huishoudkundige voor inrichtingen ongeveer 20 - 30 jaar oud Is in teamverband kan en wil werken over enkele jaren ervaring beschikt een protestants christelijke levens overtuiging gestalte wil geven in haar werk. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling. Nadere inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij mevrouw Y. Licht-van Halem, hoofd van de huishouding, tel. 020-183537 U wordt verzocht uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen toe te zenden aan de heer D. Harmsen, directeur van de school, Vondelstraat 69 te Amsterdam. Stichting Accountants- en Belastingadviesbureau OLM kantoren te Zwolle-Almelo-Steenwijk- Markelo-Enschede-Hardenberg Op onze kantoren worden voor een groot aantal kliënten zowel uit de agrarische Ij, sektor als uit het midden- en kleinbedrijf de tV jaarrekeningen gemaakt. Tevens worden voor deze kliënten fiskale aangiften verzorgd en worden aan hen adviezen verstrekt op een breed terrein. Voor onze vestiging te Steenwijk vragen wij een ervaren die na een inwerkperiode leiding zal kunnen iji geven aan dit kantoor waaraan tien assistenten zijn verbonden. Van de sollicitant wordt verwacht dat hij in het bezit is van de diploma's S.P.D. en Accountant-Administratieconsulent of studerende voor laatstgenoemd diploma. Ervaring in deze branche is een vereiste. Leeftijd bij voorkeur niet ouder dan 40 jaar Kandidaten dienen zich eventueel te onderwerpen aan een psycho-technisch onderzoek. Wij bieden een prettige werkkring met zeer gevarieerde werkzaamheden, een salaris overeenkomstig de verantwoordelijkheid van deze positie, een goede pensioenregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de Direktie van het Accountantsbureau OLM, Groot Wezenland 29, Zwolle. olm accountantsbureau Bij de afdeling plantsoenen van de dienst gemeentewer ken kan worden geplaatst een FUNKTIE-INFORMATIE: het delven en onderhouden van graven en het onder houden van het aanwezige groen, zonodig met assis tentie van een tuinman; het houden van toezicht op het terrein en de gebou wen van de begraafplaats; het op representatieve wijze regelen van begrafe nissen; het verstrekken van inlichtingen aan het publiek; het verrichten van eenvoudige administratie; het verrichten van overige werkzaamheden ten be hoeve van de begraafplaats. FUNKTIE-EISEN: een behoorlijke algemene ontwikkeling; het bezit van het diploma Vakbekwaam Hovenier; goede kontaktuele eigenschappen, waaronder schrif telijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aan beveling. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat van 30 jaar of ouder. GEBODEN WORDT: salaris in overeenstemming met de .zwaarte van de funktie, maximaal bruto 2.321,- per maand; toepassing van de bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen; medewerking bij het verkrijgen van'passende woon ruimte. OVERIGE INFORMATIE: de gemeente Erm^Jp heeft ruim 24.000 inwoners; de oppen/lakte van'de begraafplaats is ongeveer 5,7 ha. Belangstellenden worden uitgenodigd hun eigenhandig geschreven uitvoerige sollicitaties met pasfoto van recen te datum, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad, te zenden aan de directeur van de dienst gemeentewerken, Stationsstraat 4 te Ermelo. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de direkteur van genoemde dienst, telefoon 03417-4114. stichting protestants-chrtstelllk bejaardencentrum, Engweg 4, Putten. Tel. 03418-3744 Binnenkort komt in ons nieuwe verzor gingstehuis de funktie (man of vrouw) vakant. Wij zoeken daarom op korte termijn kontakt met gegadigden voor deze be langrijke funktie. Hij/zij dient in het bezit te zijn van: diploma Instelllngskok diploma dleetkok ervaring In het leidinggeven „De Schauw" is een verzorgingshuis waar 90 oudere mensen kunnen wonen. Salariëring en overige arbeidsvoor waarden volgens de C.A.O. voor be jaardentehuizen. Gezien de doelstelling van het huis wordt van de kandidaten een positief christelijke levenshouding verwacht. Sollicitaties gelieve U binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direkteur de heer L. H. Weick, op bovenstaand adres. HET NEDERLANDSCH BIJBELGENOOTSCHAP M. van Heemskerkstraat 25a, Haarlem. vraagt voor het Centraal Sekretariaat een SEKRETARESSE die in een klein team van medewerksters haar bijdrage wil leveren aan werkzaam heden als notuleren van vergaderingen verzorgen, van korrespondentie bijhouden van afdelingsarchief Voor deze funktie zijn nodig: opleiding op Havo-niveau sektretaresse-opleiding, of ten minste typen en steno Nederlands. Kennis van Engels gewenst. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Perso neelszaken. Ook kunt U bellen om'een afspraak te maken, tel. 023-25.95.01. Op ons accountantskantoor te Bussum is behoefte aan een medewerker voor het op stellen van jaarrekeningen en het uitvoeren van controlewerkzaamheden. Wij bieden een salariëring overeenkomstig ervaring en opleiding. Onze gedachten gaan uit naar een represen tatieve kandidaat met M.E.A.O. of H.A.V.O. opleiding. Passende woonruimte is te Bus sum beschikbaar. Vondellaan 16 - Bussum. Telefoon 02159-17551. Op de redactie Utrecht van het Algemeen Nederlands Persbureau ANP is plaats voor een met enkele jaren ervaring, liefst bij een dagblad. Behalve met de algemene verslaggeverij houdt de redactie zich in het bijzonder bezig met berichtgeving op sociaal-eco nomisch gebied en op het gebied van de gezondheidszorg. Sollicitaties zenden aan de chef van de redactie, Post bus 2000, Utrecht. WONINGSTICHTING DEN HELDER Bij de Stichting met een woningbestand van ca. 11.000 woningen kan worden geplaatst een De gezochte funktionaris ressorteert rechtstreeks onder het Hoofd Onderhoudsdienst en Nieuwbouw en zal deze in voorkomende geval len dienen te vervangen. Tot zijn taak behoort ondermeer: het voorbereiden van de opstelling van de onderhoudsplanning op korte en middellange termijn het produceren van gegevens m.b.t. de produktiviteit van het werkapparaat het bewaken van de werkprocedures en het signaleren van knelpunten in de uitvoering van het onderhoudsbeleid het zelfstandig maken van bestekken en begrotingen van alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden. Voor het vervullen van deze funktie wordt vereist: goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen leidinggevende kwaliteiten bouwkundige kennis op minimaal MTS-nivo leeftijd bij voorkeur ca. 30-35 jaar. Ervaring in een leidinggevende en organisatorische funktie wordt op prijs gesteld. Salariëring binnen de grenzen van 3006 en 4137 per maand. A.O.W.-premie voor rekening werkgever. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektiepro- cedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van Woningstichting, Drs. F. Bijlweg 2, Den Helder, onder volledige opgave van personalia, opleiding en ervaring. Noordkade 42, Waddinxveen. Tel. 01828-4033/7933. Houtindustrie'de Gouwe is een modern inge richte en goed geoutilleerde timmerfabriek. Wegens toenemende drukte, hebben wij behoef te aan goed en serieus personeel. Zo vragen wij een met ervaring in het slijpen van gereedschap, Aanmelding persoonlijk of telefonisch aan bo venvermeld adres, 's avonds bij de heer A.H. Sluijs, tel. 03480 - 17233. Wij zoeken voor direkt een Gedacht wordt aan een representatief persoon in de leeftijd van circa 30 40 jaar welke in hoofdzaak onze aanvragen in de provincies Gelderland N.Brabant en Limburg zal moeten behandelen. Zij die reeds in de Winkelbetimmerings-branche betr. de Bakkerswinkels ervaring hebben genieten de voorkeur. Wij bieden een goede salariëring en onkosten/K.M. verg. Soil, schriftelijk met uitgebreide personalia, huidige werkkring, etc. etc. te richten aan ons adres: Pr. Margrietlaan 10, Alphen a/d Rijn.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1978 | | pagina 2