ontwerper westeinde ziekenhuis PERSONEEL ierso tekenaar/konstmkteur (w.tb.) OX> SECRETARESSE MODERNE TALEN HEINEKEN s soneel PERSONEELI Stichting Centrum voor Secretariaten Welkombij financieel-administratief medewerker m/v rife administratieve krachtig) LUCOTHCRfll f? nocEsco ervaren landmeetkundige tekenaars medewerker sportzaken (v/m) ziekenverzorgsters medisch sekretaresse verpleegkundigen-a o.k. verpleegkundige ~ir randstad uitzendbureau SALARIS- ADMINISTRATEUR te Noordwijk aan Zee voert secretariaten t.b.v. nationale en internationale verenigingen en stichtingen. Voor het kleine kantoor van deze Stichting wordt gezocht een vlot werkende, slagvaardige en zelfstandige Naast de gewone secretaressetaken, zoals het telefoneren en corres ponderen in het Nederlands, Engels, Frans en bij voorkeur ook in het Duits, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, zal zij bij bijeenkomsten, congressen en tentoonstellingen ook representatieve taken moeten vervullen, incidenteel ook in het buitenland. Zij, die voor een kennismaking worden uitgenodigd, zullen van te voren nadere gegevens over werk en werkgever toegezonden krijgen. Gelieve solli citatiebrieven (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van op leiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan het PSYCHOLOGISCH INSTITUUT HOF B.V. Frankenslag 158, Den Haag De Groep Centrale Techniek van ons concern, gevestigd in het kantoor te Zoeterwoude, houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen van nieuw bouw en uitbreidingen van brouwerijen in binnen- en buitenland. Voor de Tekenkamer van het Konstruktiebureau, deel uitmakend van deze groep, zoeken wij op korte termijn een tekenaar-konstrukteur. Hij zal tot taak krijgen het ontwerpen en tekenen van leidingsystemen. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van het diploma MTS-wtb. en studeren aan de Avond-HTS, richting wtb. Enkele jaren ervaring in een soort gelijke funktie is vereist. Bent u ongeveer 23 jaar oud en heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met mejuffrouw P. Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwoude Telefoon (071)814565. INSTITUUT TNO VOOR WISKUNDE, INFORMATIEVERWERKING EN STATISTIEK (IWIS). TNO is een organisatie, met 4800 medewerkers, welke op een breed terrein toegepast natuurwetenschappelijk onderzoek verricht Onder de Organisatie ressorteren een 35-tal instituten, die in geografisch gespreide vestigingen zijn ondergebracht. Eén daarvan is het Instituut voor Wiskunde, Informatieverwerking en Statistiek (IWIS), gevestigd te 's-Gravenhage. De afdeling Algemene Zaken van dit Instituut wenst op korte termijr in contact te treden met een met een opleiding op MBA-niveau. Deze afwisselende functie omvat het zelfstandig verrichten van uitvoerende en analyserende werkzaamheden die ondermeer betrekking hebben op de begroting, de jaarrekening, tarief berekeningen en de projectkostenadministratie. Een middelbare opleiding aangevuld met een afgerond PD en MBA-studie of gelijkwaardig niveau. Goede contactuele en relationele vaardigheden zijn vereist. Gezien de diversiteit van het takenpakket zijn flexibiliteit en aanpassingsvermogen van essentieel belang. Leeftijd tot 40 jaar. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten vanzelf sprekend ter hand gesteld worden aan en besproken worden met de candidaat, kan deel uitmaken van de procedure. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw sollicitatie vergezeld van volledige persoonsgegevens, binnen zeven dagen onder de letters TFA sturen naar onderstaand bureau, waar u tevens telefonisch inlichtingen kunt krijgen. I PSYCHOLOGISCH ADVIESBUREAU VOOR DIRECTIE EN KADER B.V. drs E. J.Kuiper Duinroosweg 2 's-Gravenhage 2019 Telefoon 070-548104* "Sancta Maria" - Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk, post Noordwijkerhout, zoekt een (full-time) voor de medische administratie Aan de juiste kandida(a)t(e) kan, na een behoorlijke inwerkperiode, een aantrekkelijke werkkring met de nodige variatie in werkzaamheden worden aangeboden. Eisen: middelbaar niveau, goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Leeftijd: minimum 22 jaar. Salaris etc.: volgens de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen; max. f. 2.508,11 per maand bruto. Opname in pensioenfonds; 21 dagen vakantie- 8% vakantietoeslag. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk met volledige inlichtingen aan Hoofd Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria langevelderlaan 1, noordwijk post noordwijkerhout. 02523-3841 If nsblbfebeorijf Wij zijn een gespecialiseerd installatiebedrijf van I nniikiS IdkiNK Luchtverwarming Wij vragen een De werkzaamheden bestaan uit het berekenen en ontwerpen van centrale luchtverwarmingsinstallaties. Dit is een interessante job voor een ambitieuze jongeman met op leiding M.T.S.-niveau. Sollicitaties worden graag ingewacht bij: ^ucotherm B.V. Kalkovenweg 58, Postbus 337 Alphen a/d Rijn. Telefoon; (01720) 20300. Vlnge Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojecten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Ter vervulling van enige vacatures op onze afdeling cartografie zoeken wij: Taken: Het vervaardigen van grootschalige kaarten uit veldwerken en fotogrammetrische karteringen. Het uitvoeren van berekeningen met onze tafelcomputer 425 G t.b.v. grondslagen en matenplannen. Vereist: Naast ervaring in bovengenoemde werkzaam heden een gedegen landmeetkundige opleiding op N.L.F.-niveau. Salaris: Naar opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van de afdeling Cartografie, de heer Buzing, telefoon 070 - 20 92 50, toestel 358. Sollicitaties te richten aan de Afdeling Personeelszaken. FUGR0 - CESC0B.V. - LEIDSCHENDAM. Postbus63, Veurse Achterweg 10 - Tel. (070) 209250 1 Gevraagd ervaren automonteur leerling monteur Garage Borst Parklaan 60, Sassenheim telefoon 02522-14625 na 18.00 uur 01719-12820 Bij het buro sportzaken ter secretarie is plaats voor een jonge en enthousiaste die op een zo breed mogelijk werkterrein zal wor den ingeschakeld. Het buro behandelt en coördi neert de particuliere en gemeentelijke belangen op het gebied van sport-, cultuur-, jeugd- en rec reatiezaken. Funktie-eisen: Een opleiding op minimaal Mavo-4 niveau. Zij die een vakstudie willen volgen genieten de voorkeur Salaris: Het salaris is nader overeen te komen. Dit is on dermeer afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring. Verder gelden de gunstige ar beidsvoorwaarden bij de gemeentelijke overheid. Inlichtingen: Als u meer over deze funktie wilt weten, is de ambtenaar sportzaken, de heer J. H. Harkes, graag bereid te informeren, (tel. 071-133941 tst. 15). Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u - graag binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad - richten aan bur gemeester en wethouders, postbus 35 Leider dorp. direct (para)medisch werk voor: voor een psychiatrische inrichting in Noordwijkerhout op de afd. geriatrie. Alle diensten, evt. geen nachtdiensten, voor ong. 1 maand. voor een ziekenhuis in Leiden. Typen van medische rap porten, afspraken en agenda bijhouden, en patiënten begeleiden. Hele dagen, voor 1 maand. voor diverse afd. in ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor langere periode. voor de afd. neurologie in een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor langere tijd. Leiden: Kort Rapenburg 6, tel.: (071)-14 95 41 Binnenkort komt in onze organisatie de funktie vacant van: De funktionaris die wij zoeken heeft reeds enige jaren ervaring opgedaan met eeil geautomatiseerd salarissysteem en heeft een basisopleiding op tenminste MEAO-nivo. De afdeling salarisadministratie, die deel uitmaakt van de economisch- administratieve dienst, onderhoudt in klem teamverband een personeelsbestand van ca. 1.100 medewerkers. Over de inhoud van de funktie kunnen telefonisch inlichtingen worden ingewonnen bij de heer L. Hilhorst, telefoon 070-614081 toestel 495. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Westeinde 132, Den Haag, Postbus 432.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1978 | | pagina 5