Vnkcuk /achtbros beschuit. verrukkelijk HEER BOMMEL en de Grauwe Razer Chemisch Analiste 10 NIEUWE ROTTERDAMSE COURANT DONDERDAG 31 JANUARI 1963 10 goed snijdbaar licht-verteerbaar zacht-bros vers (door speciale verpakking) De Hoogleraar-Direkteur van het Laboratorium voor Anorganische en Physische Chemie der Rijksuniversiteit te Leiden, zoekt (bij voorkeur in bezit van diploma IIB, K.N.C.V.) die bij wetenschappelijk onder zoek ingeschakeld zal worden. Leeftijd tot 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties, met volledige gegevens inzake leeftijd, opleiding en eventuele ervaring, te richten aan de Hoogleraar-Direkteur van voornoemd laboratorium, Hugo de Grootstraat 27 te Leiden. Nieuwe Rotterdamse Courant POSTBUS 824 ROTTERDAM reeds sedert 1844 de courant voor ontwikkelde mensen. Vraag, als U nog geen abonnee mocht zijn, de N.R.C. ter kennisneming gedurende veertien dagen gratis Fruitjes: Knapperig goudbruin gebak ken uitjes. Zo uit het zakje of heet uit de pan. Uw maaltijden krijgen die verrukkelijk pikante smaak van (kant en klare) gefruite uitjes. Zonder dat u tranen plengt, zonder dat uw hele huis naar de keuken ruikt. 4815 Commissaris Bulle Bas begreep dat zijn tijd nu gekomen was. Hij gaf een kort bevel tot omsingeling van het verdachte pand, trok zijn revolver en stapte de vervallen deuropening binnen. „Hier ben ik", sprak hij kort. „En laar is de verdachte. Op heterdaad betrapt met zachte frenesie!" „Praw!", prevelde de professor en de doctor fluisterde: „Sst!" „Gaat u beiden voorzichtig ach teruit!", hernam de politiechef. „Als u uit de vuurbaan bent, kunt u springen. Maak geen onverwach te bewegingen waar het monster van zou kunnen schrikken." De beide geleerden wendden zich nu gehinderd naar hem om en leg den de vinger op de lippen. „U stoort de wetenschap!", siste de heer Zielknijper. „Er heeft een omwenteling in dit ventje plaats gevonden. Het begint te communi ceren en wij observeren hem!" „Het verstaat onzer spraak!", vulde de professor aan. „Een monstr dat spraak verstaat kan gans wonderbaar omgesteld wor den." „Spraak!", riep het monster. „Mooie spraak! Lieve razer, Heer van Stand, lekkere wetenschap!" Nu kreeg de commissaris er ge noeg van. „Niks wetenschap!", snauwde hij overspannen. „Ik heb mijn orders. Dit monster moet worden over meesterd en ter observatie in de kliniek worden ingesloten!" De grauwe razer kon het gespro kene nog niet goed volgen. Maar hij begreep, dat de politiebeambte on aangenaam gestemd was en, ter- vijl zijn haren overeind rezen, be gon hij achteruit te schuifelen. Het is me het wintertje wel! Het kwik bereikte dieptepunten en de vraag naar Hero blikgroenten is ongekend gestegen. En juist nu gaat Hero de prijs van dop erwtjes „zeer fijn" met 15 ct verlagen. Waarom? Als goodwill gebaar tegenover het Nederlandse publiek. Nu meer dan ooit zijn de Hero conserven voor u en uw huisgenoten immers van groot belang. Nu meer dan ooit is een tijdelijke prijsverlaging welkom. Hero Iaat u genieten en profiteren! j Nu 1/1 blik Hero doperwtjes „zeer fijn" tijdelijk slechts f 1.20. Dus 15 ct extra voordeel. Profiteer gauw en koop een paar blikken tegelijk. Hero ongeëvenaard het genieten waard.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1963 | | pagina 4