Stierenkeuringen op de V eluwe-IJ ssel-zoom Foto-journalisten exposeren over Watersnood Organisator van staatsgreep thans president BEELDJES WEK DE GAL IN UW LEVER OP Siroop onnertó Maandag 23 Maart 1953. NIEUWE APELDOORNSE COURANT Eerste blad Vrij gro'te verscheidenheid van kwaliteit (Van een bijzondere medewerker) J^ADAT Vrijdag de M.- R.- IJ.-stieren voornamelijk in de plaatsen op de Veluwe-IJsselzoom gekeurd waren met Terwolde als laatste keuringsplaats, waar alle zes aangeboden stieren goedgekeurd werden en twee hiervan voor de centrale keuring werden aangewezen, beide van H. J. Brouwer, de ene, jongere echter nog voorlopig, zijn Zaterdag de voorjaarskeuringen voortgezet met eerst de keuringsplaats Teugc. Hier werden zeven aangevoerd, waarvan drie af- en vier goedgekeurd werden. Een tweejarige van B- ten Voorde werd tevens definitief in het stamboek opgenomen met b- en 77 punten. Behoorlijk geheel deze stier. Apeldoorn In Apeldoorn werden op de K.I.-stal van de Koninklijke boerderij op Het Loo drie stieren gekeurd. Van deze drie is de Fox zoon Julius 12738 S uit de keurstamboek moeder Trui 4, reeds eerder opgenomen met de volle b. Goede doch haast iets „aan de maat" zijnde stier, die niet voor de centrale keuring werd aangewezen. Dit in tegenstelling tot zijn beide stalge- noten die wel naar Zutfen zullen gaan: de zeer goede Nero 13182 S d. Leo v. Imhuizen uit een keurstamboekmoeder en typische stier met vooral beste romp, mooie voorhand; de gang kon mogelijk wat beter (goede productie- afstamming) die met 6 plus en 82 pun ten werd gewaardeerd en de ook goede Geertjes Rudolf, 12840 S, d. Rudolf, ook een stier met goede middenhand die in zijn onderdanen iets beter kon en die met B en 79 punten werd be oordeeld. Alle drie stieren zijn van de Vereni ging voor Kunstmatige Inseminatie. Vaassen In Vaassen werden 7 roodbonten aangeboden plus één zwartbonte. Niet een zeer voornartie collectie: drie wer den afgekeurd. Van de 5 overigen was één reeds opgenomen met bc+, nl. Hendo, d. Juul, eig. H. Streppel te Vaassen, gefolit door H. J. Straatman te Wilp, een goede behangen doch iets beknopte stier, terwijl vandaag opge nomen werd, eveneens met bc+ de ruim één-jarige Anna's Erno, d. Ero- nica's Erno, fokker D. J. Koldenhof, eig. D. Brummel, beide te Vaassen; een behoorlijk soortige, voldoend behangen en voldoend ontwikkelde stier. De zwartbonte Elsje's Eduard, eig. A. Stegeman te Ernst, fokker J. Veld wijk te Apeldoorn, is nog niet opge nomen. Is nu nog haast wat grootach tig; als hij wat zwelt zal deze zomer opneming wellicht mogelijk zijn. Epe E p e maakte niet zo'n schitterende beurt. Er waren stieren volop, wel liefst drie en twintig. Maar de kwali teit en ook de wijze van voorbrengen lieten nogal eens wat te wensen over. Sommige exemplaren waren nog wel van goed type en van-huis-uit eigen lijk goed genoeg voor de fokkerij, maar dan was de opfok en de verzorging blijkbaar zodanig geweest, dat de die ren zich niet voldoende ontwikkeld hadden, zodat ze niet voor de fokkerij goedgekeurd werden. Ongetwijfeld zal het ter keuring voorbrengen zijn goe de zijde hebben: de inzenders zien dan dat ze met nun dieren geen kans maken, terwijl ze ook zien dat ze be ter verzorgd en netter voorgebracht moeten worden niet met mestklad- den overal aan het lichaam of met de sporen van pas verwijderde mest- delen. Van de 23 werden er 14 afgekeurd, terwijl onder de 9 goedgekeurden drie stamboek stieren waren: de 2-j. Ben- no, d. Martha's Theo, gefokt in Lochem, van goede afstamming, goed type, geblokt en evenredig, met b op genomen, echter niet voor Zulphen aangewezen; de ruim 1-j. Chris, d. Christiaan 3, van W. A. Vorsthof, ge fokt door H. J. Berkhoff, beide te Ernst, stier met goede vetgehalte- afstamming, goed sterk geheel, met breeds opgenomen en de ruim 1-j. Marinus, d. Nico, van A. v. Echteren te Ernst, gefokt door T. G. Telintel te Oene, een redelijk goedsoortige knaap. Kerknieuws NED. IIERV. KERK. Benoemd tot vicaris te Nijverdal: A. W. Lenderink, candidaat te Almelo. CHR. GEREF. KERKEN. Beroepen te Artesia (Californië) (Old Christian Reformed Church): C. Smits te Sliedrecht; te St. Thomas (Ontario- Canada, Old Christian Reformed Church): J. P. Geels te Rotterdam-C. DOOPSGEZINDE BROEDER SCHAP. Benoemd tot geestelijk verzorger in de strafgevangenis te Hoorn: W. Broer, aldaar. DS W. J. WYNIA OVERLEDEN. In de ouderdom van ruim 47 jaar is in het Academisch Ziekenhuis te Gro ningen overleden, ds W. J. Wynia, predikant bij de Geref. kerk van Em- men. Oene Ook Oene liet veel stieren zien. nl. 18. Pliervan werden 4 onvoldoende bevonden; als keuringsplaats dus nog al beter dan Epe. Hier werd voorlopig voor Zutphen aangewezen de voorlo pig met breeds opgenomen Hendrik, d. Hendrik, van T. G. Telintel, gefokt door A. G. ten Have te Vaassen, een geblokte knaap met iets losse schou ders. Met b was voorlopig opgenomen de één-j. Roza's Johan, d. Ida's Johan, van Paul Schieven, gefokt in Laren, een stier van zeer goede vetgehalte- afstamming, met mooi zijaanzicht, sterk, doch niet te breed. Nogal in teelt en mede daardoor niet te grof. Hier waren verder 4 b-stieren: de bijna 2-j. Leo, d. August, van H. A. Bonhof, gefokt door A. B. Bredenoord te Welsum, goed solide, goed vetgehal- Advies aan regering Eedsaflegging in het Fries DEN HAAG. De Friese taalcommis sie heeft de regering geadviseerd het mogelijk te maken, dat de eed in het Fries kan worden afgelegd. De com missie heeft de regering uitgewerkte voorstellen toegestuurd; om de eeds aflegging in het Fries mogelijk te ma ken, schijnt wetswijziging noodzakelijk te zijn, aldus de commissie. Het gebruik van de Friese taal bij plaatsnamen, verkeersborden en plaatsaanduidingen op stations acht de commissie niet bezwaarlijk. Tege moetkoming aan de verlangens van Friese gemeenten op dit punt, is wen selijk. Tegen het schriftelijk gebruik van Fries in de rechtspraak heeft de com missie overwegende bezwaren, niet echter tegen het mondeling gebruik door verdachten, raadslieden, getuigen enz. te; en drie twee-jarigen: Carolien's Ebert van A. G. Dalhuizen, gefokt in Lochem, knap geheel met niet te- ster ke gang; Johan, d. Nico, f.e. H- v. d: Snel, wel goed maar niet overdiep en onder iets teer en Roland, d. Benno, van de Stierenver. Oene, een behanger doch niet te harde stier. Eén bc-fHentje's Koen, van T. B. Kieskamp. In H e e r d e was de mooiste stier van allemaal: de in Twente gefokte Greta's Erwin, van de stierhouderij Markluiden te Heerde, een heel mooie diepe lichtbonte, zeer evenredig, een best geheel dat met b+ en 83 punten naar Zutfen afgevaardigd wordt. Ook zeer goede productie-afstamming! „Voorlichting op hoog niveau" Minister Algera opent tentoonstelling AMSTERDAM. Een close-up van een op haar lip bytende moeder met een van paniek vertrokken gezicht, die haar angstig huilende en verbluf fend veel op haar geiykendc vierjarig zoontje op haar arm draagt, is de best geslaagde fotografische uitbeelding van het onbcschryfeiyke leed, dat de overstromingsramp over ons land bracht. Een enorme vergroting van deze opname is te zien op de in het Waaggebouw te Amsterdam door de minister van Verkeer en Waterstaat, mr J. Algera, geopende foto-tentoon stelling der Nederlandse Vereniging van Foto-journalisten, die de opbrengst zullen afdragen aan het Rampenfonds. Meer dan welke andere foto ook, is het deze opname geweest, die de we reld heeft gegrepen en er toe heeft bijgedragen, dat overal op onze aarde ontroerde mensen geld en goederen hebben afgestaan voor het getroffen Nederland. Onder de Nederlandse dag bladen zelf is de foto niet verspreid, maar daarentegen is zij afgedrukt in een onnoemelijk aantal buitenlandse tijdschriften. Het was een geluksschot, zeïde de heer H. Blansjaar, de fotograaf, die er de maker van is. Moeder en zoontje werden een dag na het doorbreken der dijken, dus op Maandag 2 Fe bruari, uit hun ondergelopen woning te 's-Gravendeel des morgens om 8 uur met een roeibootje gered. De foto toont het tweetal op het moment, dat zij hun hele hebben en houden aan het water moeten prijsgeven, op het mo ment, dat het bootje wegvaart. Het is verheugend te kunnen con stateren, dat het niveau van de voor lichting van deze ramp een enkele uitzondering daargelaten zeer hoog is geweest, zei minister Algera in zijn openingsrede. In de berichtgeving, ook door middel van fotoreportages, is sensatie vrijwel steeds vermeden. Op sobere en degelijke wijze is ons volk en ook het buitenland over de ramp voorgelicht. De minister roemde voorts de ge wone menselijke bewogendheid over het leed van anderen, dat journalis ten pen of camera lieten rusten om eerst deel te nemen aan reddings werkzaamheden of om zandzakken te sjouwen voor het dichten van dijken. Met de burgemèester van Amster dam, mr Arn. J. d'Ailly, aan zijn zijde, opende de minister na zijn rede de tentoonstelling <joor met een minia tuur-zandzak. een al even kleine, in het zaaltje gebouwde dijk-met-een-gat te dichten. Studenten helpen in noodgebied DEN HAAG. De Nederlandse stu denten zullen in de komende zomer in samenwerking met de dienst Land- bouwherstel, werkkampen houden in de noodgebieden. Hiertoe is een inter academiale commissie gevormd, on der auspiciën van de rectores-nagnifici en bestaande uit voor elke univer siteitsstad -één hoogleraar en één stu dent. Daar de Nederlandse studenten raad ook uit het buitenland talrijke verzoeken heeft ontvangen om hulp te mogen bieden, zullen waarschijnlijk ook buitenlandse studenten in deze kampen een plaats vinden. De kampen zullen drie weken duren en uit honderd man bestaan. De com- INGEZONDEN MEDEDELINGEN. missie heeft er op gewezen, dat zwaar polderwerk zal worden uitgevoerd, zodat slechts zij, die over een groot uithoudingsvermogen beschikken, aan de kampen kunnen deelnemen. ANTONIN ZAPOTOCKY Begonnen als leider der vakverenigingen Antonin Zapotocky is evenals de overleden president Gottwald een van dc oprichters van de Tsjechoslowaakse communistische party. In Juni 1948 werd hij premier, toen zyn voorganger, Gottwald, dr Eduard Benesj als pre sident opvolgde. Hy speelde een voor name rol by de staatsgreep van Fe bruari 1948, toen de communisten de volledige macht in handen namen. De vader van de nieuwe president, die thans de leeftijd van 68 jaar heeft bereikt, was een van de oprichters van de Tsjechoslowaakse sociaal-democra tische partij (1878). Reeds op jeugdige leeftijd werd Antonin een vooraan staand lid van het propagandacomité van deze partij. Hij begon reeds voor de eerste wereldoorlog zijn loopbaan als vakverenigingsleider. Zapotocky woonde in Moskou het eerste congres van de Comintern bij. In December 1920 werd hij in Praag gearresteerd als voorzitter van het re- volutionnaire comité. Hij verkreeg zijn vrijheid echter weer spoedig onder een amnestie. In 1922 was hij lid van het centrale comité van de communistische partij, De eigenaar van het schip „Deutsch- land", dat in de Sovjetzcne lag en gevaar liep onteigend te worden, heeft een sterk staaltje geleverd door met dit grote schip naar West-Duits- land te vluchten. Onder voöfwendsel dat het schip naar-èen werf bij Bran denburg zou varen, wist de eigenaar echter met v'óllé kracht doof 'te sto men en onder zware beschieting van de Russische wachtposten hèt veilige gebied te bereiken. die gevormd was als splintergroep van de sociaal-democratische partij en in Maart 1922 werd hij secretaris-gene raal. In 1925 kreeg hij een zetel in de na tionale vergadering. Toen de Duitsers Tsjecho-Slowakije bezetten (1938) kreeg hij opdracht van zijn partij om het land te verlaten. Gearresteerd. Bij het overschrijden van de grens werd hij echter gearresteerd en hij bracht de verdere oorlogsjaren in Duitse kampen door. In 1945 werd hij door de Sovjet-troepen bevrijd. In Juni van het zelfde jaar werd hij tot voorzitter van de eenheidsvakbond gekozen. De ambtsperiode van Zapotocky is niet onbewogen geweest: het land be reikte zijn productiedoel niet en er hadden zuiveringen plaats, waarbij o.a. Slansky, gewezen secretaris-gene raal van de communistische partij, Clementis, gewezen minister van Bui tenlandse Zaken en negen anderen ge vonnist werden.. VERLIESLIJST RODE KRUIS 38e LIJST. FIJNAART. Bastiaanse, Jan Hui- brecht, geb. 25-11-78 te Steenbergen, laatste adres: D 223; Van de Goor- bergh». Martina Louisa, geb. i2-3-51 te Fijnaart, laatste adres D 249; Lips, Adriaan. geb. 5-6-21 te^Z.-Beijerland, laatste, adres D 222; Moerman, Adriana, geb. 1-10-82 te Willemstad, laatste adres D 174; v. d. Watering, Maria Hubertina Antoinette, geb. 30-10-21 te Meerssen (L.), laatste adres: D 223. 's-GRAVENDEEL. Heijden, Herman Jacob, geb. 9-6-15 te 's-Gravendeel, laatste adres: Molendijk 90. Van Verk, Adrianus Jacobus Cornelis, geb. 22- 3-51 te 's-Gravendeel, laatste adres: Molendijk 68. HALSTEREN. Van Tillo, Hendri- kus Marinus, geb. 16-7-21 te Steenber gen, laatste adres: Lepelstraat A13. NIEUWERKERK. Van Steyn, Adria nus Gerardus, geb. 29-3-67, laatste adres: Prov.weg 9. s'-GRAVENDEEL. Aanvulling op lijst dd. 4-2-53, thans geborgen: Kranen donk—Verkerk, Maaike, geb. 10-11-02 te 's-Gravendeel, laatste adres: Pr. Bernhardstraat 16; Verdonk—Brand, Cornelia, geb. 8-12-83 te 's-Gravendeel, laatste adres: Molendijk 70. KLUNDERT. Aanvulling op lijst dd. 6-2-53, thans geborgen: Berg, Nicolaas Franciscus, geb. 1-4-31, soldaat, leger- nummer 310401011, laatste adres: Den Haag. ZLIDLAND. Aanvulling op lijst dd. 7-2-53, thans geborgen: Breederland— Reijtenbach, Johanna Hendrika, geb. 10-6-92 te Zuidland, laatste adres: Kerkweg 349b. FEUILLETON De verdwenen door Patricia Wentworth 10. ,Dat geloof ik niet". „Heb jij haar ten huwelijk gevraagd?" „Ik weet het niet". „Maar, dat moet je weten, Carr!" „Ja, maar heus, ik weet het niet". Elizabeth richtte zich eensklaps op, met wijd geopende ogen en saamgedrukte handen. „Je hebt jezelf maar met de stroom mee laten drijven en weet niet, waar je beland bent". „Zo is het ongeveer". „O, Carr, dat is zelfmoord! Je kunt geen meisje trouwen om wie je niets geeft". „Neen, maar 't is zo gemakkelijk je te laten drijven als 't je feitelijk niet schelen kan was er gebeurt. Een mens gaat zich eenzaam voelen". ,,'t Is beter om met je zelf alleen te zijn dan alleep met een ander", zei Elizabeth snel en zacht, maai de smart in zijn ogen deed haar pijn. „Helaas heb je gelijk. Ik heb het op allebei ma nieren geprobeerd, maar dat fabeltje van de ezel en de steen gaat niet op een mens denkt altijd dat het de volgende keer beter zal lukken". „O Carr, ik zou je door elkaar kunnen schudden!" riep Elizabeth uit. „Je praat onzin en dat wéét je. Met Marjory heb je eerlijk tot het laatst toe volge houden, maar ditmaal beweer je zelfs niet, dat je ook maar een zier om dat ellendige kind geeft". Nu lachte hij op zijn haar welbekende, uitdagende manier. „Beste meid, ze is geen ellendig kind, integendeel een heel aardig meisje, een echt goed meisje en buitengewoon knap. Platina haar, saffieren ogen, wimpers van een halve el en de traditionele room kleurige „teint". Wacht maar tot je haar straks ziet!" HOOFDSTUK V. De theevisitie liep goed van stapel, al had Fancy tevoren de nodige vragen gesteld. „Wie is die Elizabeth Moore? Ik heb heus nooit van haar horen spreken. Heeft ze een winkel?" „Zij niet, maar haar oom en hij is hier nogal bekend. De Moores woonden vroeger in een groot landhuis even buiten Melling. Drie hunner sneu velden in de eerste wereldoorlog en dat heeft hen geruïneerd. Toen alles verkocht moest worden, zei nummer vier, Jonathan, dat hij dat zelf wel in een winkel zou doen zo is hij begonnen, Elizabeth heeft geen vader of moeder meer en woont nu bij hem". „Hoe oud is ze?" „Drie jaar jonger dan ik". „Maar ik weet niét eens, hoe oud jij bent". „Tk ben acht en twintig". „Dandan is zij vijf en twintig". Weer barstte hij in lachen uit. „Knap hoor! Hoe weet je dat zo gauw? Kom mee.ze heeft de ketel al opgezet". Gerustgesteld door het feit. dat Elizabeth al hard naar de „middelbare leeftijd" liep, ging Fancy met hem mee. Een kop thee wilde ze graag dringen, want je kreeg dorst van dat zitten met je hoofd in zo'n droogmachine. De kenni, making met Eliza beth, de vriendelijke, maar vrij schamele kamer, stelde Carr's metgezellin nog meer gerust. Juffrouw Moore mocht dan een oude vriendin van hem zijn, maar niemand zou haar een schoonheid noemen en ze zag er helemaal niet leuk uit. Die rok was van een ouderwetse snit en de jumper met zijn hoge haès en extra-lange mouowen ook al niet veel moois. Toch kreeg Fancy bijna plotseling het gevoel, dat haar eigen vuurrode japon wel een beetje te ge durfd was; ja, dit gevoel werd zo sterk, dat ze wel in tranen had kunnen uitbarsten. Ze kon onmogelijk zeggen, dat juffrouw Moore niet vriendelijk was, of dat zij en Carr haar cp enigerlei wijze als vreemde behandelden, maar tóch kreeg ze onwillekeurig de indruk, dat ze niet bij hen hoorde. Natuurlijk was dat nonsenszij, Fancy was zo goed als ieder ander en heel wat knapper en eleganter dan Eliza beth Mooi-e. 't Was dwaas zich zulke vreemde dingen in 't hoofd te halen; moeder zou zeggen, dat ze geen spoken moest oproepen. Toen.... ook weer plotseling, verdween dat kinderlijke gevoel en sprak ze met Elizabeth over moeder 'en vader, over haar eerste baantje en zo al meer, alles heel genoeglijk en gezellig. Toen Elizabeth haar voor hun vertrek nog even mee naar boven nam, zei Fancy, zich in de mooie Queen Anne-spiegel bekijkend-: „Het huis is nogal oud, nietwaar?" (Wordt vervolgd) U xolt '8 morgens „kiplakk»»" nit bed springen. Elke dag moet uw lever een littr gal in uw Ingewanden doen stromen, ander3 ver teert uw voedsel niet, het bederft. U raakt verstopt, wordt humeurig en loom. Neem de plantaardige CARTER'S LEVERPIL LETJES om die liter gal op te wekken en uw spijsvertering en stoelgang op natuur lijke wijze te regelen. Een plantaardig zacht xniddel, onovertroffen om de gal te doea afromen. Eist Carter's Leverpllletjea. HOESTBUIEN, VAST SLIJM 39e LIJST. KRUININGEN. Paauwe—Griep, Su- zanna. geb. 25-4-92 te Yerseke, wed. van Jacob Paauwe, laatste adres: Don- kerewegje 6. MIDDELHARNIS. Mandenmaker, Johannes Marinus, geb. 14-6-12 te Warmenhuizen, laatste adres: woon wagenkamp Dwarsweg. NIEUWE TONGE. De Jong—Kreeft, Gijsje, geb. 30-7-24 te Den Bommel, echtgenote van J. de Jong, laatste adres: Battenoord 12; Nagtegaal—van Dreunen, Johanna, geb. 20-7-09 te Nieuwe Tonge, laatste adres: Tussen dijk 1; Van Prooyen, Aalbert, geb. 30-5-24 te Zwïjndrecht, echtgenoot van B. Borel, laatste adres: Zuiddijk 4. NIEUWERKERK. Heijboer, Johan- nus M., geb. 13-9-82, laatste adres: Nolenstraat 146; Lievense, Jan W., geb. 15-8-01, laatste adres: Oost straat 236; Rentier, Jakomina, geb. 20-1-41, laatste adres: Muyeweg 209; Ter Riet, Neeltje C. A., geb. 13-9-47, laatste adres: Muyeweg 210b; Stout- jesdijk—Kloote, Jobina, geb. 25-5-97, laatste adres: Stoofweg A 157; Van Tiggele, Jacob P., geb. 1-2-02, laatste adres: Prov.weg 10. OUDE TONGE. Bogers, Johannes A., geb. 19-10-90 te Sprang'Capelle, laatste adres: Julianastraat 54; Van Kampen, Helena, geb. 20-4-35 te Oude Tonge, laatste adres: Zuiddijk 45; Van Kam pen, Johanna, geb. 10-1-29 te Oude Tonge, laatste adres: Zuiddijk 45. STELLENDAM. Boshoven, Dinge- man, Willem, geb. 20-8-40 te Stellen dam. laatste adres: Meidoornstraat 5; Boshoven, Martïentje Willempje, geb. 14-11-50 te Stellendam, laatste adres: Meidoornstraat 5. ZEVENBERGEN. Crezee, Joost, geb. 14-10-34 te Zevenbergen, laatste adres B 21. 40e LIJST Nicuwerkerk. Bom, Jan, G-, geb. 7.1.'50, laatste adres: Stoofweg 151. Oude Tonge. De Boet,. Johannes Anthonius, geb. 19.9.'34, laatste adres: B 87. Fes, Cornelia Johanna, geb. 12.2.'02, laatste adres: Julianastraat 24. Fes, Petrus Cornelis, geb. 29.9.'03, laat ste adres: Julianastraat 24. Fluit—van Gurp, Maatje Sietje, geb. 21.8.'30, laatste adres: Julianastr. 32. Hameete, Arie Cornells, geb. 17.6.'43, laatste adres: B 55. Hartman, Maria, geb. 17.8.'93, laatste adres Julianastraat 19. Knoope—Van Wijk, Adriana Wulhel- mina, geb. 24.5J09, laatste adres: Sta tionsweg 83. Knops, Pieter Dirk, geb. 4.5.'78, laat ste adres: Nieuwstraat 65. Koert, Machiel, geb. 24.5.'40, laatste adres: Stationsweg 73. KoertKamerling, Jannetje, geb. 28.1.'15. laatste adres: Statior.sw. 73. Koole, Cornelis, geb. 12.6.'08, laatste adres: Julianastraat 8. de Laat, Cornelia Josephïna, geb. 6.12.'49. laatste adres: Zuiddijk 57. LesMunters, Geertruïj, geb. 9.8.'07, laatste adres: B 58. Maliepaard, Jan G., geb. 1.10.'45, laat ste adres: Zuiddijk 37. Van Otzel, Cornelia Willemina, geb. 11.2.'40, laatste adres: Zuiddijk 55. Vervloei, Jelier, geb. 16.9.'77, laatste adres: Julianastraat 22. de Vos, Elizabeth, geb. 17.2.'16, laatste adres: Julianastraat 1. de Vos, Lieven, geb. 10.11.'13, laatste adres: Jozefsdreef 18. van Wijk, Adriana Gerarda, geb. 5.3.'46, laatste adres: Stationsweg 79. van Wijk, Adrianus Wulhelmus, geb. 4.1.'52, laatste adres: Stationsweg 79. van Wijk, Petrus Gerardus Maria, geb. 7.3.'43, laatste adres: Stations weg 79. Klundert. Aanvulling op 3e verlieslijst, d.d. 6.2.'53. Thans geborgen: van Wensen, Leendert, geb. 14.1.'12 te Chaam, echtgenoot van F. H. Tole- naars, laatste adres: Langeweg 10.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 2