Sport Zijn er betere wolkenners te vinden dan onze huis moeders die bij het breien elke draad van begin tot eind door hun vingers laten gaan? En als wij nu beweren dat wij voor dit Jubileum alléén het beste willen brengen dat er te koop is, waar moeten wij dan mee voor de dag komen Wij kennen géén betere wol dan Fivano wol, een Franse import, gegarandeerd zui vere wol, 3 draads, in vijf en twintig voorjaarstinten. Kunnen wij beter uit de bus komen dan met deze Fivano wol, een kwaliteit die be kend is en die voor ieder een duidelijk controleerbaar overal voor 1.40 per knot verkocht wordt? Zaterdagmorgen om 9 uur begint de grote Fivano ver koop, knotten import wol van 50 gram, in reseda, lila, cy claam, bleu, maisgeel, zwart, lichtgrijs en zoveel andere modekleuren die U tijdens dit Jubileum koopt voor nog geen gulden, WINKELCENTRUM BINNENWEG, Tel. 29180 „RVVH" RIDDERKERK. Uitslagen: Oranje Wit—RVVH 2—7. RVVH heeft in een goede wedstrijd, waar in het er echter eerst niet on leek, tegen Oranje Wit een grote overwinning behaald. Met de rust was de stand 32 in het voor deel van de Ridderkerkers. Daarna zette Oranje Wit een krachtig offensief in, doch RVVH verhoogde de score tot 42, waarna de stand regelmatig tot 72 werd opge voerd. Hierdoor is RWH de leiders Excel sior P en Zwaluwen tot op één punt gena derd. De stand van de kopgroep is: Excelsior P 12 gesp. 16 pnt. Zwaluwen 12 gesp. 16 pnt. WGZ 14 gesp. 16 pnt. RVVH 12 gesp. 15 pnt. NSW 9 gesp. 14 pnt. Het programma voor Zaterdag 28 Febr.: 4.15 uur: RWHExcelsior P. 4.15 uur: Excelsior P 3—RVVH 3. 2.30 uur: Zwervers aRWH a 1. 3.25 uur: Feyenoord a 7RWH a 2. Zaterdag a.s. wordt aan de Molendijk de belangrijke wedstrijd tegen de leiders Ex celsior P gespeeld. De eerste ontmoeting eindigde in een gelijk spel (33. NederlandBelgië. Voor deze wedstrijd, die op 19 April, a.s. te Amsterdam wordt gespeeld, kunnen tot en met Dinsdag 3 Maart aanvragen voor kaarten ingediend worden bij dhr. P. Hey- man. S.V. „SLIKKERVEER". Uitslagen: Gr. WitSlikkerveer Z 27. CKC—Slikkerveer 1 2—3. Slikkerveer Z nestelde zich vaster op de 2e plaats. In theorie bestaat nog een kam pioenskans, doch dan dienen beide wed strijden tegen Barendrecht te worden ge wonnen. Slikkerveer behaalde vooral door goed spel voor de rust een nuttige overwinning op CKC. Na het uitvallen van Verhoeven, kwamen de Kralingers weer aan bod en drukten dit uit in 2 doelpunten. Hierdoor is Slikkerveer voorlopig veilig. De stand is nu: DCV 12 19 pnt. Spartaan 13 18 pnt. VFC 12 15 pnt. CKC 11 13 pnt. Slikkerveer 13 13 pnt. Onderaan de ranglijst: Transvalia 11 5 pnt. Overmaas 11 4 pnt. Het programma voor 28 Februari en 1 Maart: SlikkerveerSliedrecht uitgesteld. Sliedreeht 2Slikkerveer 2 uitgesteld. Slikkerveer aBolnes a uitgesteld. Overige elftallen vrij. Het is zo goed als zeker, dat de Ver. ..Bolnes" toestemming zal verlenen de thuiswedstrijden voor het le en 2e elftal op hun terrein te laten spelen, terwijl voor het Zaterdag voetbal bij RVVH onderdak werd gevraagd. Sportvereniging „BOLNES". Programma Zaterdag 28 Februari: BolnesPelikaan, 4 uur. FSV Pretoria bBolnes b. Rhoon 2Bolnes 2. 1 Maart: BolnesEDS, aanvang 2.30 uur. Overmaas 4Bolnes 2, aanvang 12 uur. Hillegersberg 3Bolnes 3, aanvang 2.30 uur. Rampenfonds-wedstrijd FrankrijkNederland (profs). Voor deze op Donderdag 12 Maart te Parijs te spelen wedstrijd zal het mogelijk zijn met touringcars van De Jong's Tours de reis te maken voor de prijs van f 27.50 per persoon. Vertrek Woensdagavond 11 Maart vanaf Ridderkerk. Kaarten verkrijgbaar bij de heer P. Hey- man en aan het hoofdkantoor De Jong's Tours Rijksstraatweg 23, Rijsoord, tel. K 1858 - 235. Indien de voetbalver, zoveel leden bij elkaar kunnen krijgen, dat een bus volge boekt zou worden, kunnen deze tegen de gereduceerde prijs van f 25,de reis ma ken. Bridge. Ridderkerkse Bridge Club „Klavier Vier". De stand m de viertallen comp. voor het clubkampioenschap is nu: Gesp. Gew. Gel. Verl. M.P. Viertal 1 7 5 2 0 12 Viertal 2 7 6 0 1 12 Viertal 3 7 1 2 4 4 Viertal 4 7 2 3 2 7 Viertal 5 8 0 17 1 Vrijdag a.s. zal waarschijnlijk de beslis sing vallen, daar Viertal 1 en 2 dan tegen elkaar uitkomen. Schaken. SLIKKERVEER. Schaakver. „Eeuwig Schaak". Maandag kreeg E.S. 1 be'zoek van GEB uit Rotterdam. De voorlopige uitslag is 32; vermoedelijke uitslag 64 voor E.S. Vrijdag 6 Maart gaat E.S. 1 met de bus van vijf voor zeven van 't dorp, naar Over- schie 1. Voor E.S. 2 staat Dinsdag 3 Maart Span gen 6 (uit) op 't programma. PLAATSELIJK NIEUWS RIDDERKERK. Ridderkerk in de watersnood 1953. Woensdagmorgen verschenen de eerste boekjes, die een beschrijving geven van de rampzalige dagen die Ridderkerk beleefde aan het begin van deze maand. Het boekje bevat bovendien een dertigtal unieke foto's, betrekking hebbende op de ramp. Woensdagmiddag overhandigde Burge meester Nieuwenhuisen enkele exemplaren aan mevr. Smit-Avis, de particuliere secreta resse van H.M. de Koningin ten paleize Soestdijk. Deze had veel belangstelling voor deze eerst verschenen uitgave en gaf de ver zekering dat H.M. deze uitgave zeer zeker op hoge prijs zal stellen. Van deze gelegenheid maakte de Burge meester eveneens gebruik om te wijzen op de nood van de Ridderkerkse slachtoffers in verband met de gang van zaken bij het Rampenfonds. Mevr. Smit-Avis zou deze zaak met de Koningin bespreken. Dankbetuiging. De Burgemeester verzoekt ons opname van het volgende: Door een onjuistheid van een journalist van één der grote dagbladen schijnt er in Rijsoord enig misverstand te bestaan. Hier is men n.L van mening dat Rijsoord niet is gewaardeerd in verband met de hulp verlening bij de watersnood. Dit is echter NOOIT de bedoeling ge weest. Het Gemeentebestuur is integendeel zeer erkentelijk voor de belangrijke hulp die Rijsoord, hoewel niet getroffen, heeft ver leend ter plaatse van de ramp. Hierbij wordt gedacht aan de bootjes die Rijsoord ter beschikking stelde om de getroffenen te redden, de spontane hulp van de inwoners bij het vullen der zandzakken, het beschik baar stellen van zakken (de fa. de Groot van Nes Co leverde 's Zondagsmorgens direct en gratis 2500 ledige zakken, spoedig gevolgd door leveranties van meerdere vlashandelaren). Rijsoord nam een groot aantal getroffe nen op benevens familie uit andere getrof fen gebieden. Zij liet zich bij de Rampen fondscollectie niet onbetuigd. Voor dit alles is het Gemeentebestuur zeer erkentelijk en heeft hier steeds grote waar dering voor gehad. Zij heeft meermalen haar dank betuigd voor de spontane mede werking van alle inwoners, en daarbij be hoorde ook Rijsoord. Oproep ter beschikbaarstelling van meubelen. Voor onze eigen getroffenen zijn hard nodig: meubels, bedden en ledikanten. Zij, die hiervoor iets willen afstaan gelieve dit op te geven op de Gemeente Secretarie, af deling Sociale Zaken, Lagendijk 31, tele- foonno. 441. De goederen zullen thuis wor den opgehaald. NederlandDenemarken op Zaterdag 7 Maart a.s. voor het Rampenfonds. Het bestuur van R.V.V.H. maakt hiermede bekend, dat alle personen, die zich opgaven voor een plaatsbewijs voor bovengenoemde wedstrijd, deze kunnen afhalen op Dins dagavond 3 Maart a.s. na 8 uur bij P. Heij- man, Café, Lagendijk Ridderkerk. Vrij en BUj-avond gaat niet door. Het plaatselijk propagandacomité van de N.C.R.V. zou op 4 Maart a.s. een vrij- en blij avond houden in de Electrozaal te Slik kerveer. Gezien de zware ramp die ons land trof en ook een gedeelte van onze eigen gemeen te, heeft het comité besloten deze avond niet te doen doorgaan. Zij vertrouwt dat de leden dit besluit zullen respecteren. Ouderavond Openbare Lagere School Ridderkerk. Dinsdag 24 Februari j.l. vond in de open bare school a. d. Kerksingel een buitenge wone ouderavond plaats, zulks in verband met het vertrek van mej. Slooff naar de school te Rijsoord. Aangezien het gymnastieklokaal nog in gebruik is als depot van goederen ten be hoeve van de door de watersnood getroffe nen werd de bijeenkomst gehouden in het grootste leslokaal der school, wat geheel ge vuld was met belangstellenden, ouders van schoolkinderen en oud-leerlingen. In het eerste gedeelte van de avond hield de heer de Weerd een causerie over de nieuwe hulpmiddelen welke de laatste tijd bij het onderwijs worden gebruikt als school- film en schoolradio. Op duidelijke wijze lichtte hij het nut hiervan toe, waarna hij met een projectietoestel een schoolfilm over de bloementeelt in Aalsmeer vertoonde. Wel zeer duidelijk kregen alle kinderen een kijk op het werk dat in dit bloemendorp wordt verricht in het belang van de Neder landse deviezenpot, want zeer'veel bloemen gaan oer K.L.M. gaan Amerika. Tot leden van de oudercommissie werden gekozen Mevr. Kaavk en de heer J. P. Lod der en herkozen de heer W. in 't Veld. Na de pauze, waarin koffie met koekje werd gepresenteerd, kwam het hoofdpunt van de avond, het afscheid van mej. Slooff. Het hoofd der school, de heer de Weerd, dankte haar in een gevoelvolle speech voor alles wat zij voor de school geweest was. Nimmer had hij kunnen denken dat mej. Slooff de school te Ridderkerk nog eens zou verwisselen voor een andere: hij moest ech ter haar beweegredenen billijken. Namens de leerlingen der school overhandigde hij haar een-prachtige schemerlamp. De voorzitter der Oudercommissie dankte namens de ouders van de leerlingen de ver trekkende onderwijzeres voor hetgeen zij voor de school, voor de kinderen maar ook voor de ouders geweest is. Uit erkentelijk heid bood hij een bloembakje aan. De heer de Graaf sprak namens het per soneel der schcol woorden van dank voor de prettige wijze waarop mej. Slooff steeds met de collega's was omgegaan. Als herin nering hieraan schonk hij een kristallen vaas met fresia's. Uit naam van Flo'ralia, de vereniging welke jaarlijks aan de schoolkinderen tegen een minimumprijsje plantjes uitreikt en daarvan in het najaar een tentoonstelling organiseert, bracht de heer M. J. Mulder dank voor de hulp die mei. Slooff op de floraliaavonden steeds had verleend, zulks onder 'aanbieding van een tinnen pul met tulpen. Mej. Bode sprak namens het personeel van de aan de openbare school verbonden Zondagsschool. Mej. Slooff is hiervan de op richtster en de ziel van de jaarlijkse Kerst feestviering en zal ook voortaan nog de lei ding van deze Zondagsschool blijven behou den. Uit dankbaarheid mocht zij van mej. Bode een boekwerk in ontvangst nemen. Zeer bewogen dankte mej. Slooff de spre kers en voor de ontvangen cadeaux, waar bij zij enkele voorvallen uit haar loopbaan aan de school ophaalde. Als onderwijzeres zal mej. Slooff in de school worden opgevolgd door mej. J. de Weerd, die daarna door de voorzitter der oudercommissie een hartelijk welkom werd toegeroepen. Bij de rondvraag kwam het jaarlijkse schoolreisje ter spraKE Zeer waarschijnlijk zullen de laagste klassen dit jaar een uit stapje maken naar^knrcl Brabant en de hoogste klassen een- -éendagsreisje naar Apeldoorn en omgeving. Moge het mej. Slooft" gegeven zijn nog vele iaren haar kraoiten te geven aan de opvoeding der jeugdr van Rijsoord, aan de school waar haar vader zoveel jaren hoofd geweest is. Moedercursus. 10 Maart a.s. zal in het Groene Kruisge- bouw, Kievitsweg 45,|'s avonds 7.45 uur een Moedercursus gehouden worden. Alle moe ders en jonge meisjes boven 18 jaar zijn welkom. Opgave aai} het Groene Kruisge- bouw of bij de Wijkverpleegsters. Op de gedane oproep om goede leesboe ken beschikbaar te stellen voor de tijdens de watersnood verloten gegane biblioheek van het Prinses Margrietgebouw, is direct een goede reactie gekomen. Nog geen uur nadat de Combinatie was verschenen, werd als eerste een groot pakket boeken be zorgd door de heer Flohil, Prinses Mar grietstraat. We willen dit speciaal vermel den omdat bleek dat betrokkene, na het lezen van het bericht, direct naar zijn boe kenkast is gegaan en er een tiental uitnam voor onze patiënten. Dit is medewerken! Doch ook nog vele anderen hebben zich niet onbetuigd gelaten en thans zijn ruim 100 boeken ontvangen. Dit is echter nog niet voldoende voor de 16 patiënten die hun tijd voornamelijk met lezen doorbrengen. Mogen we daarom nogmaals een opwek king olaatsen? Boeken worden na opgaaf gaarne afgehaald door H. C. van Alphen, Churchillplein 13, Slikkerveer, telef. 256. Door pl.m. 15 personen is thans reeds mooie medewerking verleend, doch zowel Ridder kerk als H. I. Ambacht tellen zoveel meer dere gezinnen. Wie volgt nog? Burgerlijke stand over het tijdvak van 18 t.m. 25 Febr. 1953. Geboren: Cornelis, z. v. A. Snijder en A. de Ruiter, Nassaustraat 224 Albert z. v. A. de Winter en N. F. Versteeg, Beneden- rijweg 207 Arie, z. v. J. van der Steen en G. Smits, Lagendijk 79 Marinus, z. v. A. van den Herik en N. van Die, Klaas Katerstraat 46 Herbert, z. v. A. L. van Oorschot en D. L. C. Blaak, Rijksstraatweg 121 Trijntje, d. v. B. Vlegaard en P. van Halem, Pr. Marijkestraat 24 Tiddina, d. v. A. van de Nadort en A. D, v. d. Laan, Pr. Margrietstraat 12 Cornelis Pieter, z. v. F. van Loon en M. L. v. Kooten, Talma- straat 55. Ondertrouwd: J. v. d. Berg 26 jr. en C. Scheurwater 21 jr. - H. Hendrikse 26 jr. en C. A. v. d. Giessen 22 jr. J. v. d. Baan 21 jr. en T. Boer 23 jr. Getrouwd: Geen. Overleden: Hendrika Put. 73 jr., echtgen. van J. Munter, Ringdijk 108 Jan van den Berg, 5 dagen, overl. te Rotterdam, Willemstraat 163 Anna den Breejen, 61 jr., ong. Boezemkade 58 Levenl. kind van C. v. d. Steen en J. Meijer, Ringdijk 19. SLIKKERVEER. Aanrijding. Donderdagmoren kwam op de viersprong bij het Churchillplein een vrachtwagen van De Graafstroom te Oud-Alblas in aanrijding met een volkswagen van de heer K. uit Breda. De volkswagen kreeg aan de voorzijde belangrijke schade en een spatbord van de vrachtwagen werd ingedeukt. De inzittenden liepen geen noemenswaar dige verwondingen op. De heer K. klaagde over pijn in zijn knie. De politie stelt om trent de oorzaak een onderzoek in. Kerkdienst Ver. Vrijz. Ned. Hervormden. A.s. Zondag 1 Maart om 10.15 uur in de Irenekerk de Eerw. Heer Roelofsen. Kerkdienst Geref. Gemeente. Zaterdag 28 Februari 7.30 uur ds. M. Blok van Rotterdam-C. Instuif Jeugdhaven. Jongens en Meisjes boven 16 jaar, de Jeugdhaven instuif is a.s. Zaterdag weer open. Wij verwachten jullie in het clubge bouw aan de Ben. Rijweg te Slikkerveer. De Instuif is open van 7.3010 uur. Gele genheid om te sjoelen, dammen, tafelten nis, tafelbiljarten enz. enz. Winterconcert. Op Zaterdag 7 Maart 1953 hoopt de ge mengde Zangvereniging „Slikkerveer's Zangkoor" haar jaarlijks winterconcert te geven in de Electrozaal te Slikkerveer. Medewerking -wordt verleend door het kerkkoor de „Koorvereniging" te Schie dam, Mevr. Brandwijk uit Rotterdam, so praan, en „De Kralingsche Orkestvereni ging" uit Rotterdam. Dit orkest mag gere kend worden tot de beste uit deze omge ving en telt pl.m. 60 leden. Het program ma bestaat uit koorwerken a capella, enige orkestwerken en twee werken voor koor orkest met soliste. Deze avond belooft kunst met een grote K. Wij noemen alleen „Früh- lingsbotschaft" van Niels W. Gade en de Loreley van Felix Mendelsohn voor koor, orkest en soliste. Het valt toe te juichen dat in onze Ge meente wordt gestreefd naar het brengen van goede cultuur. Het karakter van deze avond is dan ook zo samengesteld dat al leen serieuze muziek en zang wordt ge bracht. Wij raden dan ook iedere zang- en muziekliefhebber aan Zaterdag 7 Maart a.s vrij te houden. De leden van onze plaatselijke muziek verenigingen wekken wij op om eens ken nis te maken met een orkest waar samen spel tussen strijkers en blazers een ware harmonie doet ontstaan. De zangers en zan geressen uit onze Gemeente worden thans in de gelegenheid gesteld om een geheel van pl.m. 100 zangers en zangeressen met begeleiding van een groot orkest met soliste in actie te zien. De uit <e voeren nummers worden vooraf toegelicht terwijl op de programma's een beschrijving van het leven en de werken der componisten is afgedrukt. RIJSOORD. Gift. Door het Ned. Herv. Kerkkoor alhier is f 25.geschonken aan het Rampenfonds. Ikazia. Daar de heer Hooimeyer wegens drukke werkzaamheden zijn arbeid voor Ikazia moest staken, zal deze taak worden overge nomen door de heer L. Maaskant, Maurits- weg Rijsoord. De collectanten zullen spoe dig voor een korte bespreking worden uit genodigd, waarbij wij dan de heren Hooi meyer en Maaskant in ons midden hopen te hebben. Tevens hopen wij de afdrachten der gelden te vereenvoudigen. Mogelijk wordt de concertavond op verzoek van Rot terdam even uitgesteld in verband met de collecten voor het Rampenfonds. Voorz. K. W. Stooker. HENDRIK IDO AMBACHT. Zondag 1 Maart. V.E. Gemeente school Wepsterlaan 10.15 en 3.30 uur ds. Huson. Ido's Mannenkoor. De uitvoeringen van Ido's Mannenkoor, tevens afscheid van hun dirigent de Weled. Heer Nocken op 7 en 11 Febr. 1.1. konden geen doorgang vinden wegens de noodtoe stand. Alsnog zullen deze avonden doorgang vin den en wel op Woensdag 11 Maart voor publiek in de zaal van Stolk a. d. Oosten- dam, aanvang 7 uur, zaal open 6.30 uur, en Zaterdag 14 Maart voor donateurs en geno digden, zaal open 6 uur, aanvang 6.30 uur. Opbrengst collectes. Tot op heden zijn in deze gemeente ten behoeve van de slachtoffers van de water snood de volgende bedragen bijeenge bracht: le collecte f 13176,90, 2e collecte f 11852,10, kerken, verenigingen, schoolkin deren, bedrijven en enkele particuliere gif ten f 15002,52. In totaal dus f 40021,52. Te vens werd door een inwoner nog een koe geschonken. Ongetwijfeld zal het goede voorbeeld dat enkele bedrijven gaven na volging vinden, zodat mogelijk een bedrag van f 50.000,zal kunnen worden bereikt. Volkswagen Tessel- hoofdagent schadestraai Bij geen gehoor .Tel. 8686 Inentingen. Iedere Woensdag tussen 2 en 4 uur be staat er in het wijkgebouw van het Groene Kruis gelegenheid tot kosteloze inenting te gen pokken, diphtherie en kinkhoest. Uitgesteld. De bazar ten bate van de muziekvereni ging „Ido's Fanfare" alhier, is uitgesteld. Deze wordt thans waarschijnlijk gehouden van 26 September tot 3 October a.s. Raadsvergadering. De raad verleent medewerking tot bijbouw van twee lokalen voor de nieuwe school der vereniging „Een school met den Bijbel" aan de Margrietstraat. Bebouwing langs de Achterambachtseweg opnieuw een punt van bespreking. Woensdagavond hield de gemeenteraad een kortstondige vergadering ter behande ling van enige agendapunten. Bij de inge komen stukken was o.m. een schrijven van het A.R. raadslid J. C. Los omtrent het uit blijven van voorstellen van B. en W. om trent de bebouwing langs de Achteram bachtseweg. 11 Augustus vorig jaar had de raad in behandeling genomen een prea-ad- vies van burgemeester en wethouders hou dende afwijzing van een aanvraag van en kele inwoners dezer gemeente, dit uit eigen middelen langs de Achterambachtseweg enige woningen wilden bouwen. De afwij zende beschikking van B. en W. was geba seerd op de overweging, dat het uitbrei dingsplan in dit deel der gemeente geen be bouwing toeliet. De raad heeft toen B. en W. opgedragen zo mogelijk deze voorschrif ten te herzien, teneinde het mogelijk te ma ken, dat bedoelde aanvraag kon worden in gewilligd. De heer Los vond dat het raadsbesluit van 11 Augustus 1952 was genegeerd. Hij wou dit punt in deze vergadering direct in behandeling nemen. De voorzitter gaf de raad in overweging even geduld te hebben. De raad heeft in deze zaak toch de uitein delijke beslissing te nemen. De heer van Hofwegen verschilt met de heer Los van mening. B. en W. is inder daad opgedragen deze zaak te bezien, na eerst de commissie van openbare werken hierover te hebben gehoord, zodat volgens hem geheel in overeenstemming met het raadsbesluit van 11 Augustus is gehandeld. Nadat de heren Helderop en T. Stehou- wer hebben verklaard, dat op 11 Augustus wel besloten was ook de commissie van openbare werken hierover te horen, ging de heer Los accoord met het voorstel van B. en W. dat eerst de commissie van openbare werken nog zal worden gehoord. Verschil lende leden drongen thans op spoed in deze zaak bij B. en W. aan. Medewerking werd verleend aan het be stuur van de vereniging „Een school met den Bijbel" voor uitbreiding van de nieuwe Bij dit Jubileum komen wij niet met goedkope aanbie dingen zonder meer, neen, voor dit Jubileum kochten wij voor onze aanbiedingen alléén eerste kwaliteiten, het beste wat er te koop is, maar voor prijzen die door al onze klanten te betalen zijn. Eén van onze grootste Wilton fabrikanten bood ons spe ciaal voor dit Jubileum een serie Wilton karpetten aan. Nu zegt Wilton nog niet alles, maar dit zijn de be kende wollen Wilton kar petten met rode rug en 7 mm. hoge pool van 195 gulden en ze werden speciaal geleverd in het mooiste Perzische des sin dat hij ooit gemaakt heeft. begint de verkoop van deze Jubileum Wilton karpetten 200 x 290 cm. gegararan- deerd kleurecht en ook voor U is er zo'n karpet dat nor maal voor bijna tweehonderd gulden wordt verkocht, maar dat U nu koopt voor mJSc Postorders onder remoours WINKELCENTRUM BINNENWEG, Tel. 29180 school met twee lokalen. Voorts werd nog besloten tot aankoop van een strook grond van de heer J. L. Sturrus langs de Onderd. Rijweg, Meidoornstraat en tot afstand van een stukje gemeentegrond aan dezelfde per soon. Bij het vragenrecht vroeg de heer T. Ste- houwer aandacht van het college om een weg achter de watertoren heen te leggen, waardoor het waterbedrijf vrij van water komt en de gevaarlijke bocht weg is. Stans vraagt aandacht voor wegruiming van enige obstakels aan de Veerweg. De heer Droogendijk vroeg de voorzitter aandacht voor wielrijders, die tussen kerk mensen doorrijden en de heer Los vroeg naar de audiëntie met de Min. van Water staat i.v.m. tunnel Achterambachtseweg. De Voorz. antwoordt dat de Minister vooropig geen tijd heeft. ASWH naar RSM. Voor de tweede maal reist ASWH dit sei zoen naar RSM en naar wij hopen thans niet tevergeefs zoals de vorige maal. De Am- bachters die een goede positie op de rang lijst innemen, zullen na veel inspanning misschien een kleine overwinning mee naar huis kunnen brengen. De bus met spelers en supporters vertrekt om 3.15 uur vanaf de Oostendam. Supporters opgeven bij het secretariaat Dorpsstraat 132. Training. Voor alle seniorspelers begint

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 1