UTRECHTSCH NIEUWSBLAD Zondag 4*20 in Maris reeds gealarmeerd Wederom noodweer in Engeland Duizend lieslaarzen Schade door ramp rond f I milliard Rampenfonds: f. 31 millioen „Freikorps Deutschland verboden dank zij hulpvaardige Deen Drieduizend km. Luiten en v. d. Bogert trainen voor het Ned. elftal Giften bij U.N. OPLAGE 45000 Telegram-arlres: Nieuwsblad Telefoon: 16 431 (5 lijnen) Giro: 154949 Directie A. M. F,. H. N. Koemans G. de Rlioter WOENSDAG 11 FEBRUARI 1953 60ste JAARGANG No. 241 Verschijnt dagelijks Hoofdredacteur: Drs. L. F. Tijmstra Uitgave v n. Joh. de Liefde N.V. Bureau: D r i f t 2 3 Utrecht Ab.prijzen 6.00 p. kw., 47 c. p. w. Dr. Drees antwoordt de Tweede Kamer: „Onmiddellijk na de eerste radioberichten over de storm vloed op Zondag 1 Febr. II.. hebben verschillende ministers aan dr Drees gevraagd of geen ministerraad moest worden ge houden. De minister-president meende dat niet te moeten doen omdat dit uren zou vergen. Dr Drees had op dat ogen blik reeds de zekerheid, dat het hele militaire apparaat in werking zou komen en toen is hij des middags naar verschil lende plaatsen in het noodgebied gegaan. Hetzelfde deden de ministers Algera, Staf en Beel. Op de departementen, waar men de zaken te regelen had, waren de diensthoofden present. Zondag is niet alles bezet als op een door de weekse dag. Maai de vertraging is niet zo groot geweest. Om 4.20 is de heer Maris, dir.-gcn. van de waterstaat al gealarmeerd en hij heeft zich met Dordrecht in verbinding gesteld. Tussen 5 uur en half zes heeft het ANP contact gehad met de perschef van Waterstaat en liet Roode Kruis. De eerste dag zijn er veel verkenningsvluchten gemaakt. Het is betreurenswaardig, dat Schouwen en Duiveland de eerste dag niet in de aandacht is geweest, dit zeide de minis ter-president dr Drees in de aanvang \an zijn rede over de watersnood hedenmiddag in de Tweede Kamer. Het is niet precies af te bakenen hoe de verhouding met betrekking tot het Rampenfonds zal zijn. Reke ning moet ook worden gehouden met de hulp. die uit het buitenland komt. Spi-. is overtuigd, dat degenen, die hebben bijgedragen het normaal zul len vinden als bepaalde zorg door dit fonds wordt betaald. Het is geen armenzorg. De regering kan echter niets afwentelen op het fonds, dat zelf kan beslissen. Het grote voordeel van het beschikbaar zijn van particuliere hulp is een grotere vrijheid. De over heid moet altijd vaste regelen volgen. Een particulier fonds kan meer reke ning houden met speciale gevallen. De heer Reuter heeft bezwaar ge maakt legen het geven van vergun ning voor overwerk. De opbrengst komt aan het fonds, verdubbeld door de directies. De overheid heeft hier niets voorgeschreven, het is een uiting van het vrije bedrijfsle ven. Het ligt bepaald buiten de be doeling der regering vergunningen te weigeren. Bij Werkspoor besloot de fabrieks- Schouwen was eerste dag niet in aandacht Spr. verzette zich fel tegen de aan vallen op en beschuldigingen tegen de autoriteiten van communistische zijde. Dr. Drees schetste vervolgens wat de Marine aanstonds heeft gedaan. De heer Gortzak had gezegd, dat 40 boten werkloos in Breda zijn blijven liggen bij de KMA Spr. heeft me dedeling'ontvangen van de gouver neur der academie, dat om 12 uur de boten zijn ingezet bij Fijnaart en Klundert. waarbij cadetten in levens gevaar zijn gekomen. Voor wat de toekomst betreft zei spr. dat de „bescherming burgerbe volking" van veel belang kan zijn. Was de organisatie al voltooid ge weest. dan zou het effect veel groter zijn geweest. Wat in deze dagen ge beurd is zal ten goede kunnen ko men aan het welslagen dezer organi satie. De bedoeling is helicopters in het defensie-apparaat in meerdere mate op te nemen. Het is niet on mogelijk. dat Amerika ze blijvend ter beschikking wil stellen. Ducks zijn niet in het defensie-apparaat opgenomen, maar men heeft ge bruik kunnen maken van ducks, die o.a. bemand waren door Duitsers. Spr. ziet gaarne Duitsers in 'n der gelijke positie. Voor de coördinatie bij de hulpver lening berustte veel bevoegdheid bij de minister van Binnenlandse Zaken Als zodanig heeft deze ook zitting in de coördinatie commissie. De klacht van de heer Tilanus omtrent de voorzitter der evacu atie commissie doet geen recht aan het werk van deze functionaris, die overigens anderdaad een paar maal heeft moeten ingrijpen. Het gezinsverband van de eva. cué s wordt zoveel mogelijk bewaard Woonruimte behoeft niet te worden gevorderd. De radiozendamateurs hebben zeer nuttige diensten bewezen. Gevraagd is naar een raming der schade. Er is nog niets werkelijk te ramen. Men weet niet wat het dich ten der dijken zal kosten, hoe lang het zal duren. Tal van gegevens ont breken. Onder alle voorbehoud kan spr. zeggen, dat de schade zal liggen rond een milliard. Het ligt in de bedoeling alle uit gaven tc boeken op de buitengewone dienst I. Het financieringsplan is er nog niet. men moet enige meegaandheid met ons willen betrachten, zegt spr. In elk geval zal een beroep worden gedaan op de tegenwaarderekening. Dit is echter geen nieuw beschikbaar komend bedrag. Om welk bedrag het zal gaan is nog niet bekend. Onvermijdelijk zal de ramp invloed hebben op de plannen die de regering had ten aanzien van verlichting der belastingen. Maatregelen in het belang van de ontwikkeling van het bedrijfsleven zullen nodig blijken. Gezegd is in Amerika, dat ons land de NATO-verplichtingen niet zou kunnen nakomen. De ambassadeur is gemachtigd dit tegen te spreken. Het Rampenfonds is een particuliere instelling, waarin vertegenwoordi gers der regering zitting hebben, waardoor nauw overleg met de rege ring gewaarborgd is. Het is onmoge lijk thans reeds definitief aan te ge ven wat er gebeuren moet. De rege ring is dc mening toegedaan, dat mer. hier staat voor een gemeenschaps taak. Dat is niet noodzakelijk een overheidstaak. Geen ingezamelde goederen naar Den Haag Het hoofdbestuur van het Ned. Roode Kruis verzoekt tot nader be richt geen ingezamelde goederen meer naar Den Haag te zenden, om dat hiervoor geen opslagruimte ter beschikking is. Als gevolg hiervan is het van belang dat. alle tot heden in gezamelde goederen ter plaatse wor den opgeslagen en zoveel mogelijk worden gesorteerd, waarna schrifte lijke opgave van hoeveelheden en soorten gaarne zo spoedig mogelijk ingewacht worden bij de intendance van het Ned. Roode Kruis, Fluwelen Burgwal 19, Den Haag. Evacué's in paleis Het Loo Dinsdag zijn de eerste evacué's uit het rampgebied gearriveerd in het koninklijk paleis Het Loo. dat door Koningin Juliana gedeeltelijk be schikbaar is gesteld. Gedurende het weekeinde had de afdeling Apeldoorn van het Ned. Roode Kruis allés in ge reedheid gebracht voor de verwachte gasten. In de vooravond kwam de eerste groep van veertien vluchtelin gen uil Zierikzee. die voorlopig on der het koninklijke dak een gastvrij tehuis zullen vinden. Woensdag ochtend werd een tweede groep ver wacht. bestaande uit bejaarde lieden, die door water en wind uit eèn Zie- rikzees tehuis voor ouden van dagen zijn verdreven. Verwacht mag wor den dat in de loop van deze week de beschikbare ruimte geheel in gebruik zal worden genomen. kern. waarin ook EVC-crs en com munisten zitten, over te werken. Later toen de instructies waren ge komen verzetten de communisten zich. Er is begonnen met een nooduit- kering op de voet van de regeling oorlogsslachtoffers. Dat is gebeurd omdat men een regeling wilde toe passen. die er al was en die bij de gemeentebesturen bekend was. Uit gangspunten der regeling zijn ge zinsgrootte en hoogte van het inko men. Er is een aanvullende regeling getroffen voor het geven van kwar tier. De regeling voor oorlogsslachtof fers had het voordeel, dat ze voor alle groepen kan gelden. De sociale voozieningen zijn beperkt tot loon- trekkenden. De gezinsverzorging wordt alleen verleend op verzoek van de betrok ken gezinnen. Ten aanzien van een meer defini tieve regeling heeft de regering ge sproken over een regeling in de geest van de oorlogsschadercgeling. Daar over moet echter nog nader overlegd worden. Er kan veel snelle;- en een voudiger gewerkt worden dan bjj de oorlogsschade, speciaal wal de kleine gevallen betreft. De belastingkwesties door de heer Van der Feltz ter sprake gebracht zijn wat technisch om hier te behan delen. Er behoeft geen reden tot on gerustheid te zijn. H.M. de Koningin in St. Annaland Hedenmiddag 12 uur werd HM. Koningin Juliana in de haven van St. Annaland verwacht. Burgemees ter F. M. Boogaard notaris Biercns, de dijkgraaf, de plaatselijke militai re eommandan^ en de waterbouw kundige ambtenaar zouden H. M. over de toestand inlichten. Bij het Nationaal Rampen fonds is tot Dinsdagavond ruim 31 millioen gulden binnenge komen. Overstromingen onvermijdelijk (Van onze Londense correspondent.) Er heerst op het ogenblik wederom noodweer in Engeland. Aan de Noord Oostkust staat een hevige storm, die gisteren ten Noorden van de Wash huizenhoge golven opzwiepte. Daar bij komt dan nog een sneeuwstorm, die een groot deel van het land teis tert. Vele dorpen in het Noorden zijn geïsoleerd. Zestien hoofdwegen zijn door de sneeuw, welke vaak tot vier meter hoog ligt, geblokkeerd. Hon derden schapen schijnen te zijn om gekomen. In het Westen kwamen windstoten voor van bjjna 100 kilo- Een boerderijtje langs de weg Halste ren-Steenbcrgen in hel overstroom de gebied van Bergen op Zoom is droog gevallen. Allereerst hebben de bewoners her beddegoed naar buiten gebracht om te drogen. Vier leiders in arrest De Westduitse regering heeft de ontbinding bevolen van het „Frei korps Deutschland". een uiterst rechtse organisatie. Vier leiders z\jn gearresteerd. Onder hen bevinden zich een vroegere gauleiter, Frau- enfeld genaamd, en de voorzitter van de „Bniderschaft", een vereni- 7n Achthuizen op Overflakkee veron gelukte een Engelse helicoptèrc tij dens de hulpverlening aan geïsoleer de plaatsen. Er vielen geen slacht offers. ging van oud-strijders, Beck-Brolch- sïtter. Voorts is een bevel tot inheentê- nisneming uitgevaardigd tegen dr Gustav Adolf Scheel, oud-studen- tenleïdcr, die vorige maand door de Britten is gearresteerd samen met de groep-Xaumann, verdacht van landverraad. Bij 35 leden van het „Freikorps" is huiszoeking verricht. Het korps telde „duizend en misschien wel tweeduizend leden, voornamelijk in het Noorden van het land, zo is van officiële zjjde verklaard. Het is ont bonden op grond van artikel 9 van de grondwet, dat gaat over de be scherming van de constitutionele orde. Het kabinet noemt het corps een nieuw-nazistische, para-militaire organisatie, die zich no^ steeds ge bonden acht door de eed van trouw aan Hitier en groot-admiraal Karl Dönitz als het wettige staatshoofd beschouwt. Het stelde zich ten doel zicli zonodig met geweld van de macht meester te maken en een „Duitse Democratie" te stichten na een volksstemming. Auto reed te water: een dode De 39-jarige vertegenwoordiger J. H. B. uit Groningen, die onderweg was van Winschoten naar Gronin gen, reed, toen zyn auto slipte, het Winschoterdiep in. Eerst na tien mi nuten slaagde de kraanwagen van de Groninger brandweer er in de wagen op het droge te trekken. Het slachtoffer was toen reeds over leden. meter per uur. Volgens het weerbericht is de kans groot, dat de nu reeds harde wind in de getroffen kustgebieden (van East Anglia tot Kent) in storm zal over gaan. Twee en een half millioen zand zakken zijn onderweg van Noord Ier land naar de Engelse Oostkust in verband met de komende spring vloed. Hulpploegen in de noodgebie- den werken onder hoogste spanning om te trachten het hoge water, dat morgen zal beginnen, zoveel mogelijk voor te zijn. De stand van het water bij deze springvloed zal in ieder geval een halve meter hoger zijn dan die tijdens de ramp van vorige week. Ook zon der nieuwe storm is het dus al on vermijdelijk. dat nieuwe overstro mingen zullen volgen in het laaglig- gende land langs de kust van net graafschap Kent. Dit geldt speciaal voor de ten dele overstroomde gebieden tussen de plaatsen Reculver en Birchington, en ook voor de Theems eilanden Cheppy en Thanet. waar de dijken nog niet gedicht zijn. Tenzij het hevig gaat stormen, zal de overigens door het water geïso leerde stad Sheerness geen verder gevaar lopen. Slechts 200 van de 300 doorbraken in de dijken van Kent zijn tijdelijk dicht gemaakt. De moerassen leveren de grootste moeilijkheden op bij het herspel. Vele doorbraakplekken blijken daar tot nu toe onbereikbaar. Het is de ergste catastrophe, welke Kent in een eeuw tijds heeft getroffen. Hoewel daar slechts enkele mem senlevens verloren gingen, verdrom ken er 2000 stuks vee en tiendui zenden schapen. Hier alleen al be draagt de schade waarschijnlijk tus sen de 100 en de 150 millioen gulden. De toestand op het eiland Canvev is nog altijd precair. Gedurende het komende weekeinde zal het zeewa ter oplopen tot meer dan zes meter boven normaal! Op de dijken zijn wachtposten, voorzien van walkie- talkies gezet. Op de uitkijk In Lincolnshire staan honderden mannen van de luchtmacht even eens op bedreigde punten op de uit kijk. Tussen Harwich en de Theems zijn vele gaten tot springvloedhoogte gedicht, maar een aantal is nog open. Vandaag zal sir David Maxwell Fy- fe. de Engelse minister van binnen landse zaken, het alarm- en red dingssysteem dat het ontoereikende stelsel, dat tot, dusverre werd ge bruikt. zal vervangen, bekend ma ken. De BBC zal worden ingescha keld en ook van luidsprekers voor ziene auto's van de politie zullen dienst doen, terwijl voorts vuurpij len zullen worden gebruikt. Kust wachtstations, welke drie jaar gele den werden gesloten, zullen terstond worden heropend. Men is in Londen thans druk doende het beneden gedeelte van 't bekende schilderijen museum, de ..Tate Gallery", dat als een kleine witte tempel aan de Noordoever van de Theems gelegen is. te ontruimen wegens de vrees dat de kelderruim ten. waarin honderden waardevolle schilderijen zijn opgeslagen, dit keer zullen onderlopen. Vorige week stroomde het water reeds over het wegdek Het is een zwaar karwei, waaraan ieder in het museum, van de directeur tot typistes en studen ten. meehelpt. Ook Lagerhuisleden kwamen van hét nabije parlënientsgebouw over om mee te sjouwen. Het noodweer van vorige week heeft, naar thans blijkt, een enorme verwoesting aangericht in de grote bossen in Noord-Oost Engeland en Schotland. Er zijn meer bomen ge sneuveld dan in het gehele jaar 1953 zouden worden gekapt. Het zagen van de gevallen reuzen zou meer dan twee jaar in beslag nemen, maar de .meeste stammen zullen reeds over negen maanden vergaan zijn. Intussen zal de regering alles doen om zoveel mogelijk van het waarde volle timmerhout te redden. Noorwegen zendt huizen Volgens „Arbeiaerbladet", het or gaan van dê Noorse regeringspartij, overweegt het Noorse ministerie voor stedelijke aangelegenheden 100 geprefabriceerde woningen naar de door de watersnood getroffen ge bieden in Nederland te zenden. Het geschenk heeft volgens het blad een waarde van een a twee millioen gulden. De architect Hedlund een vertegenwoordiger van het Noorse ministerie van Woningbouw, zal naar ons land komen om te verne men, welke huizentypen men wenst. Franse en Nederlandse militairen hebben de verbinding tussen Hal steren en Steenbergen in het over stroomde gebied rondom Bergen op Zoom hersteld, door het aanbrengen van zandzakken op de overspoelde weg. Generaal J. G. Warringa maakte Dinsdag een inspectietocht in deze gebieden. We zien hem hier fop de voorgrond) op de uit zandzakken be staande weg. Achter hem overste .4. R. H. Pino, commandant van de troe pen. die hulp verleenden in dit ge bied. Rechts: een door Franse genie troepen aangelegde Baileybrug. Van deze brug af wordt zand gestort in de gaten, welke in de weg geslagen zijn. Wanneer een gat gedicht is. wordt de brug weer verplaatst. per auto om ons land te helpen Tegen het einde van de vorige week werden arbeiders en inge nieurs, boeren en burgers in vele plaatsen in de geteisterde gebieden verblijd met rubber lieslaarzen, die door vliegtuigen boven dc geïsoleer de gebieden werden uitgeworpen. Het waren duizend paar in totaal. Daarmede werd de persoonlijke opoffering van een jonge Deense za kenman, die zijn gezin, zijn zaak en zjjn rust tijdelijk opgaf om deze laar zen in een eigen kleine vrachtwagen na een rit van vele honderden kilo meters op het vliegveld Valkenburg af te leveren, bekroond. Eric Kopp, een 30-jarige Deense zakenman, mededirecteur van een textiel- en schoenenzaak in Kopen hagen, ontving Vrijdagmorgen uit Engeland duizend paar rubber lies- laarzen. Hij begaf zich naar de Ne derlandse gezant te Kopenhagen, de heer G. P. Luden, wien hij vroeg op welke wijze hij met deze laarzen zou kunnen helpen. Het advies van de gezant luidde: „zonder twijfel is het beste wanneer ze zo snel mogelijk, binten alle officiële instanties om, op het vliegveld Valkenburg worden af geleverd". Diepe depressie vult op Het KNMI deelt mede: Een diepe depressie die gisteren over Engeland trok deed ook in ons land de barometers tol zeer lage standen dalen, zodat velen zich zullen hebben afge vraagd of er niet opnieuw een zware storm op komst was. Gewoonlijk gaan diepe depressies wel met flinke stormen gepaard, en ook deze depressie maakte op die regeling geen uilzondering. Bo ven het Engelse Kanaal aan de zuid flank van de depressie ontwikkelde zich namelijk een zware Westerstorm, ter wijl boven het Noordelijk deel van de Noordzee een voile Oosterstorm woei. Dat ons land aan deze storm ontkwam was te danken aan het feit dat de de pressie recht op ons land afkoerste, waardoor Nederland in een sector kwam t,e liggen waarin niet meer dan h3rde tot krachtige winden voorkwa men, Nabil het centrum van de depres sie, dat vanmorgen bij Zeeland lag. nam de wind tijdelijk zelfs tot matig af. Hoewel de depressiekern nu in Zuid westelijke richting wegtrekt cn het stormveld aan de achterzijde ervan zich naar ons land beweegt is toch geen storm meer te verwachten. De depressie vult nu namelijk snel op en de winden nemen in het gehele depressicgebied af. zodat in ons land niet meer dan krachtige en langs de kust tijdelijk harde winden zullen voor komen uit richtingen tussen Noord en Noordoost. Doordat vanuit Scandinavië koudere lucht wordt aangevoerd is nu weer geleidelijke daling van tempera tuur te verwachten. De eerstkomende 24 uur zal echter niet meer dan lichte vorst voorkomen. Daarna telefoneerde de heer Luden met een jonge Amsterdammer, die in Denemarken woont en enkele uren later was de heer Kopp in zijn kleine vrachtwagen met 500 paar laarzen op weg naar Nederland. Naast hem zat de Amsterdammer, de heer Slag jr. Inmiddels werden in Kopenhagen de overige 500 paar laarzen naar het vliegveld Kastrup gebracht en inge laden in een Amerikaanse Dakota, die daar werkloos in een hangar stond. Vrijdagavond om zes uur arri veerde de heer Kopp bij de ouderlijke woning van de heer Slag in de Wat- teaustraat te Amsterdam. Na een vlugge maaltijd zette het tweetal de reis voort naar het vliegveld Valken burg. waar zij tot hun genoegen za gen dat de laarzen uit de auto regel recht in een vliegtuig werden gedra gen. Nog dezelfde avond werden de eerste bóven Zeeland uitgeworpen. Intussen was reeds de Dakota met de andere 500 paar laarzen gearriveerd. ..Als ik straks in Kopenhagen terug ben, dan heb ik waarschijnlijk wel bijna 3000 km. gereden", vertelde de heer Kopp ons aan de vooravond van zijn terugreis. „Wij zijn intussen ook nog naar Tholen geweest". Hij heeft in zijn hart een warm plekje voor Nederland. Enkele zijner beste vrienden zijn hier woonachtig. Noordoostelijke wind WEERSVERWACHTING vin het KNMI, geldig tot Dontlcrdag- avond Veel bewolking met, plaatse lijk enige regen of sneeuw. Ma tige tot krachtige en langs de Waddenkust tijdelijk harde Noordoostelijke wind. Tempera turen om het vriespunt. ZON EN MAAN. Donderdag: Zon op 8.04; Zon onder 17.47. Slaan op 7.22; Maan onder 15.40. Europees leerrapport Woensdag 7 uur v.m. Station- Oslo Stockh. Kopenh Londen Vdaro •fnissc Parijs rtordx Nice Berliin Zürich Wenen regen regen regen regen ceb be- •w.bcw '.tv. bew zw. bew sneeuw NNW O ZW N'NO -17 gr. C NO -8 gr. C -1 gr. O 2 gr. C 2 gr. C 2 gr. C 3 gr. C «v 5 gr. C VZW 5 gr. C ZO -9 gr. C ZO 0 gr. C Z 0 gr. C OZO 0 gr. C Voor de training van het Neder lands elftal zijn de volgende 23 spe lers uitgenodigd lin alfabetische volgorde): Alberts (Vitesse). Bïes- brouck (RCH), van dc Bogert (DOS) Boskamp (Ajax), Claus (Helmondia) Clavan (ADO).. Van Ede (Spar ta) Van der Gjjp (Emma). Hendriks (Vitesse), Klaassens (VVV). Van der Kuil (VSV), Kuvpers (Vole- wijekers). Landman (Sparta). Len stra (lieerenveen), Louer (NOAD) Louwers (Eindhoven). Luiten (DOS)* Van Kaalte (Blauw Wit) Van Schündel (SVV). Tebak (Eindho ven), Terlouw (Sparta), dc Voogd (Haarlem) en Wiertz (DWS). De Keuzecommissie verklaart uit drukkelijk. dat de mogelijkheid blijft bestaan dat alsnog spelers worden uitgekozen om de training (of trai ningsbijeenkomsten) te volgen als de KC daartoe aanleiding vindt Ook is het mogelijk dat spelers, die plot seling een uitstekende vorm blijken te bezitten en niet uitgenodigd wa ren, in het Nederlands elftal worden gekozen. De voorbereiding voor de wedstrijd tegen Zwitserland ge schiedt onder meer door het spelen van trainingswedstrijden en daarom is het aantal uitgenodigde spelers groter dan voorheen het geval was. DE COLLECTE IN ARNHEM De collecte voor het Nationaal Rampenfonds heeft te Arnhem tot dusverre 855.375 opgebracht. Afrekening 11 Febr binnengekomen: X.N.. Utrecht 2.— K. Utr. f 10.—; Utr. Jeugdtoneel. Utr 10,— Pers. Vleeswurenbedrüf Boerehoom, Utrecht f 77.Bunrtver. Lindestraat. Utr .f 50.Kinderver. Anjelierstraat, Utr f 10,— L. v. L.. Utr 15,— Mr. C. Lehr Ryilal USA 1!),— (5 dollari W. W.. Utr Zó,E. t. IV. t Kaartclubje i Utr. 6.—; Kegelclub. Utr f 45.— Ucrs. ToOnkamer bü de Dom. Utr f 54.63 KUXK Euterpe. Utr 100.Pers. Veren. Protechnicn. Zeist 171.25; 3. E. Utr f 10.— -J. H. P. v. K.-Cr-, Zeist 10.— A. Z. Utr 8,— A. E. Bilthoven 100.Fa ff. Ekdont (pers.l. Utrecht 100.— A. v. W. Utr 25,—. Correcties vorige afrekening: Afr. 4-2 51. L. 10,moet zün spaar pot Bob L. 10.—. Afr. 7-2 Ed. v. D. f 25,— moet zUa Tennistonrnooi Utr. Clubs 25. Afr. 10-2 N.N. 65.— moet z(jn R.- Afr. 10-2 Buurtver. Café Tolsteeg ■f 46.moet zün Reisver. C'ntê Tolsteeg f 46,-.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 1