DE ZIN VAN EEN KONINKLIJK WOORD Collectes in Nederlandse kerken brachten enorme sommen op Slecht jaar voor de assuranties Burgerij geeft het antwoord HELPT! BURGERS ZIJN IN NOOD Schiphol kon geschenkenstroom niet verwerken Stormvloed berokkende de P.T.T. voor millioenen schade DE LIJST VAN SLACHTOFFERS Faroek schenkt negen mille DINSDAG 10 FEBRUARI 1953 Kompels werkten over: ruim f 1-milhoen! Tengevolge van op Zondag j.l. in de kerken in Nederland gehouden collec ten konden weer talrijke, dikwijls be langrijke bedragen aan het Nationaal Rampenfonds worden overgemaakt. Een enkele greep uit de opbrengst der col lecten: Haagse Hervormde Kerken f 48.000. Utrecht RK kerken f 55.710; Hcrv. Kerken f 26.282: Geref. Kerken f 23.910-55 en andere kleinere kerken samen f 10.000. In Rotterdam brachten de RK kerken samen f 120.000 on. Hcrv. Kerken te Scheveningen f 15.000. In Bunschoten werd een totaalbedrag van f 57.610 opgehaald, dat is per gezin f 40 of per inwoner f 8. Militair perso neel vliegbasis Twente f 2500. Het vrou- welijk personeel verzamelde kleren, die Inmiddels boven Zeeland zijn gedropt. De Indonesische bedienden van het m.s. Oranje van de Mij. Nederland brachten f 500 op. Een mooie schenking aan het Ram penfonds deed de NV Hart Nibbrig en Greeve te Den Haag. Men stelde ter Maar geen sprake van onrust (Van onze Haagse redactie.) Men hoort langs de weg het gerucht, dat de overstromingsramp ernstige consequenties zou hebben opgeleverd voor het verzekeringswezen. In de zo genaamde ritgebreide gevarenpolissen zijn namelijk ook opgenomen storm en waterschaden als thans in zo hevige mate zij.i voorgekomen. Te bevoegder plaatse hebben we ge ïnformeerd, of er van enige onrust in verzekeringskring sprake is. Dit werd ontkend. Wel werd toegegeven, dat dooi de ramp voor enkele maatschappijen het jaar 1953 een allesbehalve mooi jaar zal zijn voor wat de financiële resul taten betreft, maar de financiële posi tie der maatschappijen wordt er niet door aangetast. De acceptatïepolitiek der maatschappijen was er al op ge richt, alleen vaste goederen in steden en dorpen te verzekeren. De agrarische risico's alsmede fabrieksbedrijven wer den niet geaccepteerd. Nochtans zal een aanzienlijk bedrag aan schadever goeding dienen te worden uitgekeerd. Door herverzekering zijn de risico's gespreid. Enkele maatschappijen ten slotte dekten slechts 5 a 10 procent van het verzekerd bedrag, maar sloten overstromingsschaden uit. Geen omzetbe'asting van uitvoeringen M/fs halve recelie naar Rampenfonds gaat De staatssecretaris van Financiën heeft bepaald, dat geen omzetbelasting behoeft te worden betaald over de en treegelden van de vóór 2 Maart 1953 gehouden sportwedstrijden en gegeven concerten en theatervoorstellingen, van welke ten minste 50 percent van de bruto-reeette aan het Nationaal Ram penfonds is afgedragen. beschikking een compleet uitgeruste ziekenauto, zes motorrijwielen en twaalf electrische naaimachines. De goederen zullen direct worden ingezet. Elke Amsterdamse kiezer zal in de gelegenheid worden gesteld zich'een „certificaat van vervulde harteplicht" te verwerven Dit bevat een tekening van Doeve. Ongeveer duizend hoofdste delijke ambtenaren zullen in hun vrije uren dit certificaat aan de man trach ten te brengen. Opbrengst voor het Rampenfonds. Het Chr. Jonge Mannen Verbond, dat op Hemelvaartdag zijn eeuwfeest viert heeft de opbrengst van de ïaar^'k^c dankofferactie bestemd voor het Ram penfonds. Het buitenhuis van het Ver bond in Den Dolder is ter beschikking gesinld van het centrale evacuatie-co mité. Zaterdag, 7 Februari hebben de per soneelsleden van de gezamenlijke Lim burgse mijnen twee uur langer gewetM. Als resultaat van deze actie zal de mijn industrie een bedrag van ruim een mil- lioen aan het Rampenfonds overmaken. Het vijftiende aanvullinirsdctnohemcn' Koreavrijwilligers aan boord van de ..Waterman". 137 man omvattende, staat een dag sold" af, ten behoeve van de slachtoffers Uit Groningen kwamen tot dusver driehonderd vrachtauto's met ingezamelde kledij en voedsel voor de noodgebieden. In de zomer znllen vele Groningse studenten in Zeeland gaan helpen bij de wederopbouw. Het vacantiefonds voor de landbouw heeft een bedrag van f 100.000 in het Rampenfonds gestort. De Haagse ge meenteraad heeft B. en W. van de re sidentie een crediet. van f 400.000.toe gestaan. dat gebruikt zal worden om de door de Haagse bevolking zelf te geven steun, eventueel aan te vullen. STAATSPEVcmvvT-PTNG GEEFT VIJF MILLE Het hoofdbestuur van de Bond voor Staatspensionnering heeft vijfduizend gulden uit de kas dezer organisatie ter beschikking gesteld van het Nationale Rampenfonds. OVERAL waar leed is, is zegen nabij. Met deze woorden besloot H.M. Koningin Juliana Zondag haar waarlijk koninklijke radiorede. De zin volle betekenis van deze woorden wordt ons eerst duidelijk, als wij ons bezinnen op de hulp, welke in de vorige week en ook nu nog iedere dag, ja ieder uur geboden wordt om het leed te verzachten van hen, voor wie het water een kommervolle tijd heeft ingeluid. De zegenrijke arbeid van het grote legioen, dat te hulp schoot, vindt haar glorieuze weerspiegeling in de ontvangst van het NATIONAAL RAMPENFONDS Gironummer 9575 Den Haag yENEINDE de arbeid van het Nationaal Rampenfonds te ontlasten, hebben wij onze administratie in dienst gesteld van deze hulpverlening. Bezorgt daarom Uw bijdrage aan het kantoor van één van onderstaande dagbladen onzer N.V., of stort het bedrag op de achter de naam vermelde girorekening. Dagelijks zullen wij in dit blad dan verantwoording van de ontvangen gelden publiceren. Dagelijks ook wordt het totaal van het ont vangen bedrag aan het Nationaal Rampenfonds overgemaakt. HELDERSE COURANT: Koningstraat 82—64, Den Helder. Giro 449041 SCHAGER COURANT: Loet 9, Schagen. Giro 66189 NW. ENKHUIZER COURANT: Westerstraat 91, Enkhuizen. Giro 539495 DAGBLAD VOOR WEST-FRIESLAND: KI. Noord 9, Hoorn. Giro 531193 ALKMAARSCHE COURANT: Voordam 11, Alkmaar. Giro 187294 DAGBLAD KENNEMERLAND: Breestraat 77. Beverwijk. Giro 449380 DE ZAANLANDER: Stationsstraat 7173, Koog aan de Zaan; Gedempte Gracht 4, Zaandam. Giro 449546 Dat wij op bescheiden wijze aan hel werk van het Nationaal Rampen fonds mogen medewerken, is ons een grote eer. Dat zovelen de weg naar ons kantoor en ons gironummer weten te vindenmaakt ons aan deel in de arbeid tot een dagelijks weerkerende vreugde. Iedere dag opnieuw ervaren wij, dat onze opwekking tot steun niet de stem eens roepende in de woestijn is. Hiervan getuigt weer onderstaande lijst. Aan alle gevers onze lof en dank. Onze dagbladen ontvingen van: J. B.. Enkhuizen, f 25.— F. v. d. H.. ïd„ f 5.—; A. N.. Hoorn, f 25.— Klaverjasclub Herleving Sportclub Berkhout Hoorn f 24.55; Kaart- pot F. en de K., Beverwijk, f 10.—; Breestr. 52a, id., f 10.—; mevr. T., id., f 15.44; Personeel Bakkerij Albert Heijn, id., f 131.66; Fa. H. Posch Zonen en Personeel, id., f 75.—; Toonkunst afd. Beverwijk en Omstr., f 200.15; Kaartpot S.S.S., id., f 26.—; M. H., id., f 10.—; Chr. L. de G., Wnk aan Zee. f 25.—; H. B„ Heemskerk, f 10.—; H. Sch., Beverwijk, f 10.J. A. en G. B., id., f 20.Personeel Rubberfabriek „Hollandia", Velsen-.Noord, f 147-32; Bridgeclub ..Wijk aan Zee. f 36— J. C. de R„ Beverwijk, f 10.—: W. F., id., f 1.85: A. S., id., f 10.—: J. S-. id„ f 10.—; Alg. Bond v. Ambtenaren, id., f 25.Th. SI., id., f 50.mej. v. D.. id., f 5.—; H. v. d. L., id., f 10.—; G. v. d. W., Heemskerk, f 10.—: J- E. K.. Beverwijk, f 5.— wed. C. K. S.. id., f 10.—; Gebr. N., id., f 100.—; Personeel Fa. A. de Vries Jbzn. Zaandam, f 12.mevr. A. L., id., f 30.—; Loonslagers Gem. Slachthuis, id., f 200.Chr. Kleuterschool, Zaandijk, f 16.—; G. G„ id„ f 5.—: „De Kanarie", Alkmaar, f 25.Sigurd Heiret, Oslo, f' 25.—: Fam. J„ Alkmaar, f 12.—; Overwerk pers. Nikkelinr. „Alk- maria", id„ f 20.J. A. v. d. W„ id., f 10.M. A. S., id., f 5.Alkm. Hondendrcsseerclub „Hondentrouw", id„ f 50.N. N„ id. f 3.50; J. W-, id., f 1.mevr. De R.. id., f 5.J. van M„ id., f 10.Stichting Kruis leger. id., f 6.35; J. B„ Westerlicht. id„ f 80.A. J. R., id., f 25.Schaak club „D.O.S.", id., f 25.—: P. K.. id., f 25.—; A. V. Azn, id„ f 25.—; Pers. Fa. Sterk, id., f 100.—; J. S., Alkmaar, f 10.Klaverjasclub „Verzaakt Nooit", id., f 25.Reiskas leerlingen Handelsdagschool, id., f 155.50; Biljartclub „Onder Ons", id„ f 16.Spaarpot Tineke en Jan, id., f 7.—; J. B., Hertenkamp, id., f 1.Ger. B., id., f 1.A. K., id., f 7.50; M. J- v. d. B., Bergen, f 10.— B W.-K., id., f 5.—; W. V„ Warmenhuizen, f 10.W., Alkmaar, f 10.Ged. v. d. Strafgevangenis, id., f 159.55; E. v. d. L„ id., f 100.J. G. H„ id. f 150.mej. G. de B.. id., f 100. The Vita Serenaders, Heerhugowaard. f 30.8 uur Arbeid v. d. Nood gebieden. Alkmaar, f 88.12; K. R., Bergen, f 5.G. M. S„ Alkmaar, f 25.C. K„ id., f 25.Schoolfonds Schoolreisje R.H.B.S., id., f 50. E. M. D. W., id., f 500.—; G J. D. en Z-n en personeel, id., f 500.—. Italiaans blad zamelde f 200 000- in De hulp uit het buitenland voor de slachtoffers van de watersnood is zo overstelpend, dat Schiphol reeds enige malen verstopt is geweest door het vervoer. Naar sjhatting is voor een waarde van 30 millioen gulden reeds aangekomen of onderweg. Een groot deel van de goederen moet nog achter de liand worden gehouden tot het tijd stip, waarop de bevolking weer naar het herstelde gebied kan terugkeren en de mensen hun huizen en andere bezit tingen weer kunnen betrekken. Hier laten we nog een opsomming volgen van enkele der talloze schen kingen, die reeds binnen kwamen. Een scheepvaartmaatschappij te Oslo flO.000. Uit Portugal arriveerde gisteren op Schiphol een vliegtuig met vier ton ge concentreerde levensmiddelen. De na tionale inzameling in Italië voor de getroffenen in België, Nederland en Engeland bracht al f 1.200.000.op. Een Grieks militair vliegtuig is ingeschakeld Noodkantoren boven hef klotsende water De PTT heeft door de stormvloed van 1 Februari voor millioenen guldens schade geleden, aldus verklaarde de directeur-generaal, de heer L. Neher. Op Zondagmorgen waren de verbindin gen met Engeland, Frankrijk er- België vrijwel geheel verbroken. Het verkeer, ook het binnenland, waar de verliezen in telefoon- en tele- graafcentrales, apparaturen, toestellen en kabels groot is, werd, hetzij langs draad en kabel, hetzij door de lucht, met tijdelijke voorzieningen hersteld. is in een week tijds reeds veel hersteld De amateurzenders, die tij den j de grootste nood in de rampgebie den en in Den Haag uitstekend en prij zenswaardig werk hebben gedaan, kun nen thans tot rust komen, aldus de heer Neher. Alle plaatsen, waar mensen wo nen, zijn thans, zij het soms nog moei lijk, weer bereikbaar. Ongeveer dertig PTT-kantoren wer den door de stormvloed uitgeschakeld. Ongeveer vijf leden van het PTT-corps, het juiste getal staat nog niet vast, heb ben het leven verloren. Het personeel in de noodgebieden heeft bijzonder veel persoonlijk initia tief uan den dag gelegd. De post is, hoe dan ook, bezorgd. Brieven van een vel letje papier met het stempel „nood- gebied" werden ongefrankeerd ver stuurd. De postkantoorkassen werden geied, PTT-pcrsoneel vestigde op zol dertjes boven het klotsende water noodkantoren in. „Ik heb bijzonder veel waardering voor het verzette werk en het flinke optreden", aldus de heer Neher. Stellendam ts nu een dode plaats. De bevolking is geëvacueerd en op het water drijven de resten van weggespoeld huisraad. bij de hulpverlening. Amerikaanse pas sagiers op de Nieuw Amsterdam (toe- ristenreis) brachten ongeveer f 25.000. op. In de drie Bataschoenfabrieken in Frankrijk zal 4000 man personeel een uur overwerken. Voor de opbrengst zul len goederen worden gekocht, die wor den overgedragen aa" het Ned. P "'e Kruis. De acties in Finland ten bat- van het rampgebied duren nog steeds voort en met grote resultaten. Noorse studenten zullen in Oslo een huis-san- buis-collecte houden. De Zwitserse re gering heeit bulldozers, pontons, pon tonniers en genietroepen voor het her- slehverk ter beschikking gesteld. Ontroerende brieven en telegrammen van vluchtelingenvestigingen in West- Duitsland en Oostenrijk zijn in Neder land ontvangen. Zij die door Nederland in de uren van grootste nood geholpen werden, bieden thans hun hulp aan. Het Italiaanse dagblad „La Stampa", in Turijn, heeft twee ton naar Neder land overgemaakt. Dit bedrag werd bij eengebracht in een actie onder de lezers van het blad. I cderland kreeg ander half millioen Zwitserse francs ingeza- melu via een „geluksketting", aange boden. De Nieuwzeelandse regering be sloot 250.000 Pond Sterling beschikbaar te stellen voor Engeland en Nederland. In Suriname heeft men thans 220.000 gulden (Ned. Crt.) bijeen voor de slachtoffers in Nederland. Dat deel van de bevolking van Brouwershaven dat nog niet is geëvacueerd, moet zich op alle mogelijke manieren behelpen. Zo komt de „waterman" met zijn auto de huizen langs, om de bewoners van bet nodige drinkwater te voorzien. (Niet gecontroleerde opgave) DORDRECHT Kampman, Ast)-id A„ geb. 24-2-'44, overleden op l-2-'53 door ongeval; Van Peeren, Johanna E., geb. 9-l-'94. FIJNAART Geïdentificeerde slachtoffers; Agter- riendos, Johannes, geb. 11-8-01. adres C 123; Geilings, Geert P., geb. 21-3-'ö2, laatste adres D 236. 's-GRAVENDEEL Van den Berg, Hendrik, voorlopig begraven in Dubbeldam. KRABBENDIJKE Verschuure, Bartel, geb. 14-12-'84. KRIMPEN AAN DE IJSSEL Overleden: Lubkemann. Heinrich Fr. geb. 18-3-'82. KRUININGEN VisserBlok, Catharina. geb. 8-2-'64; Jansen, Maria A., 8 jr.; Jansen, Pieter, geb. 8-9-T1, Brandt. Jacoba, geb. 3-6-'18 echtg. van Pieter Jansen; Jansen, Ma ria, geb. l-3-'44 allen Molenweg; Blok Bastiaan, 88 jaar; Blok, Marina, echtg. van Bastiaan Blok, oud 82 jaar; Blom,; Peter, 3 jaar en Blom, Cornelis, 5 jaar uit Amsterdam; Komejan, Fre-derik 76 jaar en zijn vrouw; Hooger- heide, Catharina. oud 71 jaar; Vroegop, Abraham C., geb. 28-3-'23, echtgenoot van Blauwkamer. Janna; Dek, Paulina M., geb. Juni 1940 te Kruiningen, doch ter van Cornelis Dek en Maatje Jansen; Pouwer, Johanna, 57 jaar; Blok, Jaco bus en zijn echtgenote Cornelia Cock; v, d. Parel, Albertus; P. v. d. Parel— Roelse en baby: Willebroer. Willem; v. d. Hart, Helena, geb. ll-7-'68; Braam, Pieternella, geb. 29-3-90. echtgenote van Marinus v. d. Hart; Saman. Arie en echtgenote en zoon Jan: Brieve, Tanne tje, Zanddijk 10 geb. 23-12-'92. Donker identïfïceerd; Kloote. Maria, echtgenote Johanna geb. 28-3-79 Donkerwegje; Van Iwaarden. Maria J., geb. 6-l-'96, echtg. van Adriaan Sinke.- Donkerwegje; Hof- meijer, Thea G., geb. 31-8-'52, Zanddijk 12. MOLENAARSGRAAF Overleden t.g.v. ongeluk: Brandwijk, Jan A., 45 jaar. NIEUWERKERK-Z. Geïdentificeerd te Zierikzee: Van fïggelen, T„ pl.m, 28 jaar; in Goes ge ïdentificeerd: Kloote, Maria, echgenote van Karei Eerland. Stnofweg; Zorge, Lina, echtgenote van Pieter Heijboer. Provinciale Straatweg; Kik. Marina, echtgenote van Hendrik J. Hendrikse, Slotweg. OOSTERLAND (St. Jansland) Voorlopig te St. Jansland begraven: De Rond. Martina, geb. 2-3-'0Ö; Van TJsseldijk. Matthijs. geb. 18-9-97. echt genoot van Maria van der Maas en zijn zoon Willem, geb 2-6-'46. OUWERKERK-Z. Van Damme, Maatje, echtgenote van Bolijn, Nieolaas M„ Oostweg 148b: De Vrieze, Marie, 70 jaar. echtgenote van Cornelis Zwenne, Straatweg 147; Van Damme, Huib J„ zijn vrouw Jaantje Bolün. Oostweg 148b en hun zoon John ny. 13 jaar: Hendrikse. Jacob L„ ?eb 13-3-'31, Molenweg 210: overleden en be graven te Vianen. gemeente Ouwerkerk: Bolijn, Nieolaas. geb. 25-2-'92 en Bolijn Van der Have. Barbara, geb. 12-9-"96 STAVENISSE Van Blokpoel, Jacob, geb. l-5-'90 te St. Annaland. man van Anthonetta P. Quist; Bromv, Dingena. geb. 4-9-'88. echtgenote van Cornelis den Braber. Buurtweg A 90; Van Dalen, Geertruida' D„ geb. 10-2-'07. echtgenote van Gaa- keer, Cornelis J. B„ B 53 en haar doch ter Gaakeer, Adriana D. J., geb. 24-12-'27; Hage, Izabella H.. geb. 16-10-'99, echtgenote van Van 't Veer, Adriaan, A 347; Hage, Jan, geb. 26-l-'75 en zijn vrouw Pieternella A. van Luyk, geb. 2-4-'75, Wilhelminastraat A 276; Klaasse, Pieternella. geb. 6-11-'05. echt genote van Cornelis Hage. B 24; Koe man, Pieternella J„ geb. 23-8-'05. echt genote van Pieter J. Hage, Molenpad A 200; Moerland. Geertje, geb. 27-5-'92, echtgenote van Dirk J. Hout. laatste adres: Kerkstraat A 346: Moerland, Jacoba, geb. 15-6-'10. echtgenote van Jacobus Vroegop, Weerweg A 149; Priem, Tannetje, geb, 10-3-T2, echtge note van Pieter van Iwaarden. Poststr B 8; Riediik, Pieternella G„ geb 21-7-'90, echtgenote van Cornelis P. Steendijk. Kerkstraat A 362: Smits. Pie ternella. geb. 25-l-"98. echtgenote van Jan Geluk. B 60; Sonke, Wilhelmina J- geb. 16-6-"08, echtgenote van Leendert Hage. laatste adres; Kerkstraat A 3r0; Stoutïesdiik. Jacoba Izabella. geb. 7-12-'83. echtgenote van Christiaan Luyk, Kerkstraat A 354: Van 't Veer, Cornelia P.. geb. 23-9-'21, echtgenote van Cornelis L. den Braber. Kerkstraat A 348: Wesdorp. Dineena C. geb. 17-2-'17. echtgenote van Jacob A. van Zuien,. Kerkstraat A 320. WISSEKERKE Geïdentificeerd: V. d, Maas. Marinus A., geb. 28-9-'77. C 69. WOLPH AARTSDIJK In Goes geïdentificeerd: Kloosterman. Cornelis, 47 jaar. Kloosterweg. YERSEKE In Goes geïdentificeerd- V. d. Berge. Cornelia. 63. jaar en haar man Leen Otte, 67 jaar. laatste adres; Damstraat 107. ZIERIKZEE Geïdentificeerde slachtoffers: Blan- kert. Hendrikus, geb. 29-5-'77 en zijn vrouw Verton, Sara, geb. 6-10-'82, C 250; Janse. Janne C„ geb. 15-12-11, C 766; Den Boer, Arie, geb. 30-5-'93. C 264: V d. Houten, Johanna K, geb. 31-12-63, C 378: De Graaf. Jena. geb 7-10-'88, C 203: Ringelberg, Jan J„ geb 21-9-'80, C 633: Van Beveren, Cornells geb. 3-10-'69. C 482; Van Strien, Thona geb. 14-2-'74, C 492; Van Beveren, Mein- dert, geb. 26-3-94 en zijn vrouw Van Nieuwenhuyzc. Jacoba, geb. 21-10 '93, C 546' Gilden. Hubertus C geb. 30-10-'70 C 257; Bil. Janna, geb. 27-6-'70, D 55; Matthijsse, Jan A„ geb, 12-8-'79 en zijri vrouw V. d Meer. Adriaantie. geb 16-6-'77. C 536: Huige. Gerard, geb 7-l-'53, Westhavenhoofd C 638. Koningin en Prins weer naar rampgebied Koningin Juliana heeft gisteren opnieuw een bezoek gebracht aan de verschillende gemeenten in de ramp gebieden. Zij bezocht o.m. Hellevoet- sluis, Den Bommel, Willemstad en de Moerdijk. H.M. werd in Hellevoetsluis opgewacht door haar comm/ssaris in Zuid-Holland, mr L. A. Kcsper, die de Koningin gedurende een deel van de tocht begeleidde. De tocht is ten dele per boot gemaakt. In Willemstad arriveerde H.M. per helicopter nabij de Waterpoort. Zij gebruikte de thee op het sta'dhuis, liet verschillende helpers en helpsters aan zich voorstellen en maakte een kleine rondwandeling door de gemeente. Ondermeer bezocht zij de dam bij de Landpoort. waar zij een overzicht kreeg van de ondergelopen polder van de Westhoek. In een vaartuig van de Rijkswaterstaat is de Koningin naar de Moerdijk gereisd. Prins Bernhard heeft per helicopter een bezoek gebracht aan verschillende plaatsen op Noord- en Zuid-Beveland en aan St. Philipsland en Zierikzee. Zeljs ex-l:oning Faroek van Egypte heeft besloten zijn steen tje bij te dragen aan de hulp verlening die op liet ogenblik in de hele wereld ten behoeve van Nederland, België en Engeland gaande is. Hij zal een geweldige receptie, welke ter gelegenheid van zijn 33ste verjaardag, op 11 Februari, op het programma stond, niet laten doorgaan. Het bedrap dat voor de receptie "-as uitgetrokken ongeveer negen duizend gulden zal ter beschik king worden gesteld van de slachtoffers van het water in West-Europa. Een koninklijk gebaar ectificatie; vervalt 2de Lijst d.d. 5-2-'53 gem. Nieuwerkerk: Krabbe. Adriana. echtgenote van Tho mas de Bil. Polderweg A 351. Opgave "an de identificatie in de gem. Goes was 1 n j u i s t. betrokkene leeft en is ge- ;vacueerd naar Delft. (Het Nederlandse Rode Kruis kan in verband met de omstandigheden, waar onder de gegevens van deze verlieslost worden verzameld, niet de volledige garantie seven voor de betrouwbaar heid. Hel is dus mogelijk, dat een enkele wijziging achteraf noodzakelijk zal olijken).

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 2