T elefoonadressen Minister Dulles en Harold Stassen in ons land Voor het voeren van informatieve besprekingen v Wie ons nodig heelt kan ons per telefoon bereiken Aannemersbedrijf Rotteveel en Dood, Broeklaan 22, Assen Accountantskantoor A en H. Wieringa, Lid Ned. Unie van Accountants, Beilerstraat 16, Assen Advertenties voor alle bladen; Provinciale Drentsche en Asser Courant, aan de Torenlaan 20 te Assen Automobielen en motoren N.V. Wander, Noord-Nederlandse Automobiel en Motorenmaatschappg, Collardslasn 9, Assen Autorijschool G. de Vries, Sluisstraat 13; Assen Voor luxe-autoverhuur, ziekenvervoer en autorijlessen, naar Eerste Asser Autorijschool Bankzaken Nederlandsche Middenstandsbank N.V„ Brink 31, Assen. Credieten. effecten, coupons, spaarbank Alle bankzaken. Boekhandel „In 't Boeckhuys", Brink 23, Assen Bouwsparen N.V. Bomvkas Noord-Nederlandse Gemeenten, Javastraat 7; Assen Brillen Volgens meting van onze refractie-af deling of volgens voorschrift van de oogarts. Opticien Greving, brillen specialist; Varkensmarkt 8., Assen Café-Restaurant Café-Restaurant Bellevue, Dr. Nassaulaan 30, Assen. Voor grote diners en kleine partgen. Carrosseriebouw Fa. Compaan en Poepe, Lonerstraat 129, Assen Carrosseriebouw, uitdeuken, richten, lassen, spuiten. Dameskapsalon G. E. Notenbomer, Vaart N.Z. 92, Assen Moderne dames- en herenkapsalons, Parfumerieën Drogisterij Fa. W. Grïever Zn., Niéuwe Huizen 8, Assen Alle drogisterijartikelen Drukwerk Drukkerij Torenlaan, Torenlaan 20, Assen 3158 3624 2925 3044 5 lgnen) 3441 2712 2841 3044 3341 2210 2421 3009 3003 3007 2897 3044 lijnen) Emmen Boekhandel „De Zuidooster", Noorderstraat 28, Emmen Foto-artikelen, Foto-atelier Foto Ar tl, Marktstraat 6, Assen Ruime keuze foto- en filmapparaten Gedipl. toneelkapper en grimeur K. Bazuin, Kerkstraat 8, Assen K 5910/491 2795 Gelmok kleding Voor Gelmokkleding naar Voorenkamps Kledingmagazijn, Nw.-Huizen 2, Assen Grolloo B. W. Njjhof, posticheur, Papenvoórfc 2a (gem. Rolde). voor dames en heren. 2690 AAaa ZZÖO 05925/236" Groninger koek Boomgaards brood-, koek- en banketbakker^, Singelstr. 11, Assen. Uw adres voor heerlijke Groninger koek Holland-Amerika Lijn Passage Holland-Amerikalijn Amerika, Canada. Hoofdagentschap Marktstr. 7, Assen Kolenhandel N.V. H. W. Göbel en Zn., Vertegenwoordigster Staatsmijnen en mijn „Willem Sophia", Rolderstraat 30, Assen Kousenreparaties Schoenenreparaties 2805 2962 2415 Bata Schoenenmagazijn, Marktstraat 27, Assen Papier, lompen en metalen Fa. Visser en Veenstra, Steendijk 4, Assen 2381 3079 3456 Met de Super-Canstellation van president Eisenhower zijn Vrijdagmor gen om vijf minuten over elf de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken John Foster Dulles en directeur van het bureau voor wederzijdse veiligheid Harold E. Stassen, uit Bonn op Schiphol aangekomen. Zij werden op het vliegveld door minister Luns, de chef van het protocol Mr. J. Visser, de Amerikaanse ambassadeur Selden Chapin en de heer Clarence Hunter, die tot voor kort hoofd van de M.S.A. in Nederland was, ontvangen. Over getroffen gebied gevlogen. De Constellation kwam ten gevol ge van ijsafzetting op de vleugels met een vertraging aan. Dientengevolge moest het onderhoud met de pers ver vallen, aangezien de reis onverwijld zou worden voortgezet naar Den Haag voor de ontmoeting met koningin Ju liana. In sneeuw en modder werden Dulles en Stassen op het vliegveld verwel komt. „Het spijt mg dat ik zo laat ben", zei de heer Dulles, „Wij hebben Iets gezien van de overstroming, die uw land heeft getroffen. Niet veel, want wij durfden niet laag te vliegen, met het oog op de andere vliegtuigen, die in de buurt waren. Maar ik heb genoeg kunnen waarnemen om te we ten dat het verschrikkelijk is en ik gevoel mij er droevig door gestemd". Verklaring van Dulles. Alvorens in de gereedstaande auto te stappen liet de Amerikaanse mi nister een geschreven verklaring aan de pers verspreiden. Deze luidde: „De heer Stassen en ik hebben met waar genoegen ons bezoek aan Nederland tegemoet gezien, maar voor ons ge noegen is droefheid in de plaats geko men, door de grote tragedie die uw land heeft getroffen. Wij hebben op onze vlucht hierheen iets gezien van de ontreddering 9oor de zee teweeg gebracht. Mogen wij nogmaals namens onze regering en het Amerikaanse volk ons diepst gevoeld medeleven met uw beproeving betuigen. Wij her halen ook onze gelofte, dat wij zullen helpen het lijden van uw volk te ver lichten. Ik ben big te weten, dat onze gewapende macht in Europa al in staat is geweest aanmerkelijke hulp te bieden. Wij en de V.S. hebben de Nederlanders altijd beschouwd als een van Amerika's sterkste en oudste vrienden. Ik ben ér zeker van dat ons bezoek de voortzetting van deze war me vriendschap zal consolideren". Ontvangen door de koningin. Om twaalf uur ontving de koningin in het paleis aan het Lange Voorhout de beide hoge gasten, die vergezeld werden door de ambassadeur Chapin. De koningin onderhield zich een kor te tijd met het gezelschap, dat zich daarna naar de residentie van de Amerikaanse ambassadeur begaf, waar de lunch we*Ö gebruikt. Onderhoud met onze minister. Dulles en Stassen brachten gister middag een bezoek aan de minister president, waarna zij ontvangen wer den door de ministers Beyen en Luns op het ministerie van Buitenlandse Za ken. Deze besprekingen duurden ruim twee uur. Aangezien het Amerikaans bezoek aan Nederland een informatief karak ter heeft, werd aan de gasten een overzicht gegeven van een aantal hoofdpunten uit het Nederlands bui tenlands politiek beleid. Het grote be lang is uiteengezet, dat Nederland hecht aan de spoedige totstandkoming van de Europese defensiegemeen schap. RAAD DALEN Van het Veenschap „De Coevorder- en Dalervenen" zal de veenschapsweg, gelegen tussen Vossebelt en Dalerpéel, om met worden overgenomen. Beslo ten werd de weg te verbeteren en te verharden tot een breedte van 3 meter (klinker). De kosten werden begroot door de Ned. Heidemij. op f 110.210, De Cultuurtechnische Dienst geeft in deze verbetering een subsidie van 42% het subsidie als P.C.W.-object zal f 22500,bedragen, zodat de gemeen te nog f 41422,moet betalen. De aangelanden aan de oostzijde van de weg zullen aan baatbelasting per jaar f 817,50 moeten opbrengen. Eveneens werd besloten een bijdrage ad f 18000 te verlenen in de kosten van een nieu we brug, breedte 6% m rijdek, met aan weerszijden 1% m zjjpad, over de Verleengde Hoogeveenschevaart te Oosterhesselen. De voormalige o.l.s. te Vossebelt zal worden verhuurd aan de heer G. Gommers, aldaar, voor op slag voor eieren, tegen een huurprijs van f 6,per week. Onder de bekende voorschriften werd besloten subsidie toe te staan voor verbetering van een 3-tal woningen. Wie ons nodig heeft kan ons per telefoon bereiken 2368 Passagekantoor Biljetten voor binnen- en buitenla bestemming; emigratie, Markt 20, Assen Piano's en orgels Fa. Joh. Meek, Kerkstraat 6, Assen Piano's, orgels, accordeons en ORQ'l andere muziekinstrumenten Z03O Provinciale Drenische en Asser Courant Abonnementsgeld f 5.7Ü per kwartaal, f 1.90 per maand of f 0.44 per week, Torenlaan 20, Assen. Radio's en reparaties Eleetro-techniseh bureau, Fa. H. de Jonge, Singelstr. 18, Assen Rijwielen A. v. d. Berg Wzn,, Mulderstr. 3, Assen Rijwielen, carriers, hulpmotoren. Alle voorkomende reparaties. Taxibedrijf Gebr. Brink, autoverhuurinrichting, Collardslaan 21, Assen Uitzenden van diners EL de Herder, Stationsrestauratie, Station N.S., Assen Nasi Goreng, Bami Goreng 3044 (3 lijnen) Verhuizingen J. Dieters, Anreperstraat 166, Assen Ook voor het in orde maken van de woning. V erlo vingsringen Fa. N. A. Stuart, goud, zilver, horloges, optiek, Marktstraat 7, Assen Verzekeringen Transtra's Assurantiekantoor, Burgem. Jollesstraat, Assen Alle verzekeringen Wasserijen Wasserij „Veldzicht", Nijlandstraat 36, Assen Eerste klas behandeling van de gehele Ijzerwaren Fa A. Fokkema Zn., Ged. Singel 9, Assen. Huishoudelijke artikelen. Gereedschappen. Jaehtartikelen. 2886 2556 2915 2616 2706 2962 2174 2076 2394 Zaadhandel Anne Drenth, zaden en bloemen, Groningerstraat 19, Assen 2833 Zwolle H. M. de Ruiter, Goudsteeg 15, Zwolle. Boekbinderij en cartonnagefabriek. K 5200/5180 Het staat op de E.D.S.-bussen: Leest de Asser Courant, dan weet u uw weetje f 1.90 per maand f 5.70 per kwartaal Abonnementsprijs f 0.44 per week PROVINCIE ANNEN In het café Van Rein trad als spreker voor de leden van de coöperatieve landbouwvereniging „An- nen" op Ir. W. Bakker, rijksveeteelt- consulent voor Drenthe te Assen. De heer Bakker sprak over zijn studiereis die hij het vorige jaar naar de Ver. Staten heeft gemaakt. Zijn lezing werd verduidelijkt door een vijftal films, waardoor de aanwezigen een zeer goed beeld van de verschillende landbouw- en veeteelsbedrijven kregen Voor deze avond waren tevens uitge nodigd de leden van de plaatselijke afdeling van de Bond vac Plattelands vrouwen en die der B.O.D. BEILEN. Onze plaatsgenoot, de heer J. Spoelder, poedermaker aan de D.O.M.O. is benoemd tot chef-poeder maker van het Coöp. melkproducten- bedrijf „De Berkelstroom" te Lochem. De heer M. Oosterboer, eveneens werkzaam als poedermaker aan de D.OM.O., is benoemd tot eerste poe dermaker aan voornoemd bedrijf. Tot kantoorhouder aan de Coöp: Landbouwbank alhier is benoemd de heer H. J. Bontsema te Slochteren. OP WEG NAAR HUIS VERDRONKEN. DALEN. Op weg naar school te Coevorden geraakte gistermorgen de 7-jarige Hs. Arends van de Vossebelt op tot heden nog onverklaarbare wijze in de sluis van het kanaal Coevorden Zwinderen en werd daaruit leven loos opgehaald. Het jongetje ging meestal bij een ouder meisje op de fiets naar school, doch vanmorgen ging hij vast vooruit en toen het zusje bij school kwam, miste zij haar broertje. Direct ging ze terug om een onderzoek in te stellen, aanvankelijk zonder resultaat, totdat men sporen van laarsjes in de sneeuw ontdekte naar de sluis. Een gat in het jjs van de sluis deed reeds het ergste vermoeden en nadat de sluis was leeg gelopen en het ijs gebroken, werd bij het afdreggen het lijkje tegen de mid dag gevonden. Door het bestuur van de afde ling DalerveenStieltjeskanaal van de Bond voor Staatspensionnering is besloten dit winter geen propaganda- feestavond te organiseren. VOORDRACHTEN HOOFDEN DER SCHOLEN EMMEN Tet voorziening in de vacatures van hoofd der school aan een drietal openbare lagere scholen in deze gemeente, zijn als nummers één op de voordrecht geplaatst: hoofd o.l. school H Barger-Compascuum: K. KI uwer, onderwijzer te Emmer-Com- pascuum; hoofd o.l. school III Em- mer-Compascuum: W. L. Hagting, onderwijzer te Glimmen; hoofd o.L school II Zwartemeer: E. H. Lester- huis, h.d.s. te Genne. RODE KRUIS VERGADERDE In Huize Wielens werd de jaar vergadering van de afdeling Emmen van het Ned. Rode Kruis gehouden. De voorzitter, Dr. H. J. B. Kok, deelde mede, dat het aantal donors aanmer kelijk is uitgebreid. Verder wees hij er op, dat de inzameling van goederen voor de overstromingsgebieden de ver wachtingen verre heeft overtroffen. Het ledental bleek in het afgelopen jaar van 334 tot 512 te zijn gestegen. De onderhoudskosten van de ambulan cewagen worden volgens het jaarver slag van de secretaresse, mevrouw G. A. G. Kremer-van Essen, te hoog voor de afdeling, zodat plannen worden be raamd om de ambulancedienst op een andere leest te schoeien. Een zeer be langrijk onderdeel vac het Rode Kruis-werk noemde zij de bloedtrans fusiedienst. In het afgelopen jaar werden er 388 bloedtransfusies ver richt, terwijl het aantal donors 403 bedraagt.. In November werd in Em men een transportcolonne opgericht, met 16 leden. Het financiële verslag van de penningmeeteresse, mevr. E. G. C. Walstra-Mantz. sloot met een batig saldo van f 3579.47. In hotel Grimme werd voor de Vereniging van Afgestudeerden aan Middelbaar Technische Sholen, afde ling Drenthe, door de heer E. Rijgers- berg, secretaris van de Ned.Vereni ging voor kleurenstudie, een interes sante lezing over „Het functioneel gebruik van kleuren" gehouden. De avond stond onder leiding van de voorzitter, de heer G. A. M. v.d. Muy- zenberg uit Assen. AMATEUR-FOTOGRAFEN VERENIGING De leden van de Amateur-foto grafen Vereniging „Emmen en Om streken" kwamen in vergadering bij een. De voorzitter, de heer J. G. Roeland, deed in het kader van de a.s. expositie „Drenthe fotografeert" al lereerst ennge zakelijke mededelingen. Deze tentoonstelling zal thans defi nitief op 6, 7 en 8 Maart a.s. in het paviljoen van het Noorder Dieren park worden gehouden. Aan de expo sitie zal tevens een wedstrijd worden verbonden om de beste ingezonden foto en om de beste foto van de Em mer inzenders. Olieproductie in Schoonebeek hervat De olieproductie in het winge- bied Schoonebeek van de Ned. Aard olie-Mij., die enige dagen geheel was stopgezet in verband met de over stromingsramp, is thans weer met een geringe capaciteit hervat, n.l. met 700 m3 per dag. In normale omstan digheden bedraagt de productie 2000 m3 per dag. Voorlopig zal elke dag slechts één olietrein naar de olieraf finaderij te Pemis rijden via Amster dam. Bij de olieraffinaderij is nog vol doende opslagruimte. UITVOERING WERKLIEDENVERENIGING HÓOGEVEEN Voor een geheel bezette zaal van het Luxor Theater alhier werd, uitgaande van de Werk- ledenverenïging, opgevoerd het toneel stuk „Allerzielen" van Herman Heijer- man. Een en ander bracht voor het Na tionaal Rampenfonds een bedrag van over de f 550,op. De voorzitter der Werkliedenvereniging, de heer A. Steenbergen die voor de aanvang 'n wel komstwoord had gesproken, dankte alle medewerkers. MEPPEL Aan de Rijksuniversi teit te Utrecht is geslaagd voor het candidaatsexamen veeartsenijkunde, de heer P. Werkhorst te Meppel. Aan de Rijksuniversieteit te Groningen is geslaagd voor het docto raal examen geneeskunde: Mej. T. Pouwels te Meppel (cum laude). NIEUW AMSTERDAM In café Van Huffelen werd de jaarvergadering gehouden van het Onderlinge Vee fonds onder voorzitterschap van de heer L. Schrage. Uit de rekening en verantwoording van de secretaris-pen ningmeester, de heer F. J. Berends, bleek, dat 108 deelnemers 675 koeien hadden verzekerd tegen een bedrag van f 454.910.het verzekerd bedrag was in 2 jaar tijds verdubbeld. Voor 32 stuks vee werd uitgekeerd f 15.446.65. Bij verkoop was de op brengst hiervan f 3343.67. Het voorde lig saldo bedroeg f 6305.07. Het peri odiek aftredend bestuurslid, de heer J. Bloeming, werd herkozen. In plaats van de heer Jst. Deen, die wegens emigratie niet herkiesbaar was, werd als bestuurslid gekozen de heer B. Groenhof Jzn. De heer R. Germs werd als schatter herbenoemd. In plaats van de heer M. Kuilman werd tot lid van de kascommissie benoemd de heer D. J. van de Berg. NIEUW-WEERDINGE Ten over staan van notaris H. Agterbos te Em men werd ingevolge art. 1223 B.W. publiek bij palmslag in café Ooster hof alhier Yerkocht: huis le Kruis- diep O.z. 12, met 16.80 are grond, be horende aan de familie Leutscher. Koper Luc. Rengers te Nieuw-Weer- dinge, f 1300, NEIJEVEEN Het ereteken voor Orde en Vrede .wegens trouwe dienstvervulling als militair in Indo nesië werd door de burgemeester, namens Z.E. de minister van Oorlog uitgereikt aan de volgende personen: H. Bouwknegt, Gorthoek; W. Bijlsma en R. Nijmeijer, Nijeveen; J. E. Huis man en Js. Voerman, Kolderveen; B. Brommer en H. Soer, Nijeveense B.B. RUINERWOLD Aanbesteed is door B en W van Rulnerwold het bou wen van' zes woningen in massa, n.l. 2 dubbele woningen aan de Boersteeg en 2 enkele woningen in de buurtschap „De Weide". Timmerwerk: hoogste inschrijvers: H. Wittink en R. Scheper, De Wijk en Meppel. f 45.233. Laagste: J. Drenten. Zuidwolde f 43.146. Schilderwerk: enige inschrijvers J. Seijdell en Zoon te Meppel f 2958. Loodgieterswerk: hoogste inschrijver: W. Hulsbergen, Meppel, 1710.Laag ste: J. Wassens, Meppel, f 1415. Electriclteitswerkenhoogste inschrij ver: A. van Kalteren, Nijeveen f 1343.- Laagste: S. J. Burema, De Wijk f 527,40. ZWARTEMEER In café Kamer ling werd de jaarvergadering van de begrafenisvereniging „De Laatste Eer" gehouden. Het ledental steeg van 1056 tot 1072. Er waren in .het af gelopen jaar 29 sterfgevallen. Het saldo bleek te zijn gestegen van f 4263,08 op f 5700,39. De aftredende bestuursleden werden herkozen. De heer J. Kamerling, die vele jaren be stuurslid en penningmeester van de vereniging is geweest, ontving een geschenk. RAAD VRIES In de gehouden raadsvergadering werd de begroting voor 1953 vastge steld met de volgende eindcijfers: ge wone dienst, inkomsten en uitgaven beide f 834,439,02, kapitaaldienst in komsten f 2.211.840.76, uitgaven f 2.349.429,—, nadelig slot f 137.588,24, De kosten van het open baar lager onderwijs werden voor 1953 vastgesteld op 32.39 per leerling. De tijdelijke gemeente-tuinman J. de Kleine en de tijdelijke chauffeur bij gemeentewerken L. AJing werden in vaste dienst aangesteld. RADIOPROGRAMMA NATIONALE GEDENKDAG Voor de nationale gedenkdag. Zon dag 8 Februari zijn de volgende ra dioprogramma's vastgesteld: HILVERSUM I: VARA 8.00—plm. 8.30 Nieuwsberichten, aansluitend: gram.muziek 8.30—8.50 Gedichten 8.509.15 gram.muziek (e.m.) 9.159.30 Rubriek: geestelijk leven 9.3010.00 Bachcantate VPRO: 10.0010.30 Zondagshalfuur IKOR: 10.3011.45 Ikor-kerkdienst VPRO: 11.45—12.00 Causerie AVRO: 12.00 Marcia Funèbre, uit de 3e symphonie van Ludwig van Beethoven. Concert gebouworkest o.l.v. Willem Mengel berg (gr.pl.) 12.18 Orgelkoralen van Johan Sebastian Bach 12.30 Werken voor strijkorkest (gr.pl.), Handel en Bach 13.00 Toespraak H.M Koningin Juliana (beide zenders) 13.10 (gez.pr.) Nieuwsberichten 13.30 Tragische ouverture op. 81 Joh. Brahms 13.45 Psalmen en gezangen, gezongen door leden van het Omroep koor 14,00 Toespraak door Dr. P. H. Ritter Jr. 14.15 Pianorecital door Pierre Palla 14.35 Requiem op. 48 Gabriël Faure 15.15 Fragment uit „Thomas Moore" van Henriëtte Roland Holstv. d. Schalk (hoorspel) 15 55 Het Omroeporkest o.l.v. Henk Spruit, symphonie no. 2 in c kl.t. (Ur- fassung) Anton Bruckner VPRO: 17.00-17.10 Zijne Excellentie J. v. d. Kieft, minister van Financiën 17.10 —17.30 Wijdingsdienst 17.30—17.50 Toespraak door prof. Dr. W. Ban ing 17.5018.15 Kamermuziekprogram ma 18.1518.45 Nieuwsberichten 18.4520.00 Gram.muziek (e.m.) AVRO: 20.0020.10 Herhaling toe spraak H.M. de Koningin 20.10— 20.15 Mr. Kortenhorst 20.1520.30 Nieuwsberichten 20.3020.55 Ac tus tragicus Joh. Seb. Bach „Got- tes Zeit ist die allerbeste Zeit" (can tate no. 106) 20.55—21,15 Poëzie, voorgedragen door Nel Knoop 21.15 22.30 Symphoniseh concert (gr.mu ziek) 22.30 Wijdingswoord door prof. Dr. A. A. van Ruler 22.40 Dolf Hendrikse bespeelt het orgel van de Ned. Herv. Kerk te Zoutelande op Walcheren (e.o.) 23.00 (gez.pr.) Nieuwsberichten 23.15 Strijkkwartet no. 14 in d kl.t. Franz Schubert (Der Tod und das Madchen) HILVERSUM n NCRV: S00—plm. 8.30 Nieuwsberichten plm. 8.30 plm. 9.15 Morgenwijding 9.159.30 Gram.muziek KRO: 9.30 Nieuwsbe richten en weerrapporten 9.45 Qua- tre petites pireres, fr Poulenc, Mas- treechter Staar, o.l.v. Martin Koekei- koren (gr.pl.) 9.55 Hoogmis 10.00 Hoogmis in de St. Jansbasiliek te Laren (N.H.t 11.30 Adagio en fuga W. A. Mozart (gr.pl.) 11.40 1. Cantate nr 56: „Ich will den Kreusztch gerne tragen" J. S. Bach en 2. Stabat mater Vivaldi 12.20 Strijkkwartet. Anton Bruckner (gr. Dl.) 13.00 Toespraak door H.M. de Koningin (over beide zenders) ca. 13.15 Nieuwsberichten ca. 13.30 De wereld helnt Nederland, klankbeeld door Paul de Waart 13-45 Symnho- nisch concert: 1. Kinderfcotenlieder Gusfcav Mahler en 2.Sinfonia sacra in memoriam natris Guillaume Lan- dré 14.45 ..Al tot miin lippen staat het woelend water", voordracht uit de psalmen in de Nederlandse beriiming van Gabriël Snier 15.05 1 Pavane nour une infante defunte. M. Ravel 2. Miroir de peine H. Andriessen: 3. Prelude elegie en finale. Racine Fric- ker: 4. Psaume du fond de l'abine (de profundis) Lilv Boulanger 16 10 Conso lations (vertroostingen) Fr. Liszt, 16.30 Vespers - 17.00 IKOR: 19.10 19.30 Cantate ..Stort tranen uit" Jan Fel derhof 19.30—19.45 Gelooft u dat, door Ds. H. G. Groenewoud KRO: 19 45 Nieuwsberichten 20.00 plm. 20.10 Herhaling toespraak van H.M. de Koningin 20.10 Mr. Kor tenhorst 20.15 Nieuwsberichten 20.30 Liederenprosrramme (gr.pl.) 21.00 O dierbaar 'an<i klankbeeld door Tom Bouws 21 3d 1 Trauersym- phonie-Locatelli2. Serenade voot strkorkest, F. El ear - 22 10 ..Weer loos sleuren mij de barre vloeden", voordracht uif de nsahnen >r de Ne derlandse beviimine wan Gahrië' ^mit, door Willem Tollenaar mnr'ka1- ->m- 1 fisting door Rosa Srv'<» -">7 20 Ne gro spirituals 22 45 Avondgebed en liturgische kalender 23.00 Nieuws berichten 23.15 Gram.muziek,

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 4