prestaties Blauwvingers 1 e of 2e Dameskapper HOUT HOUTVERKOOP Staatsbosbeheer HOUTVERKOOP BELANGRIJKE HOUTVEriKOOP Het kost IJ weinig HOMG'S SOEP Blauwvinger Zaken-Biamvpingers Leden vergadering van de Vereniging voor Volks- en Schoolbaden op Dinsdag 10 Febr. 1953, *s nam. 9 u. ten Stadhuize. Voor VELOUR GORDIJNEN naar f Modelhuis Salland Melkmarkt 49, Zwolle. Emmeloord. Notaris M. Meppelink te Zwolle zal op Dinsdag 17 Februari 1953 's middags 12 uur in Odéon te Zwolle doen inzetten en een week daarna aldaar publiek ver kopen EEN HUIS ett erf met schuurtje, tuintje en zijgang aan Eendrachtstraat 66, Zwolle, groot 1 are 32 ca. Het perceel, voorzien van gas, water en electra, be vat voorkamer, alcoof, achterkamer, keuken, kel der, boven zolder met slaapkamertjes. Verhuurd voor f 4,75 p.w. Te bezien Maandags Donderdags van 2-4 uur op vertoon van toegangs bewijs van de Notaris t« wiens kantore, Emma- wijk 5, nadere inlichtingen te verkrijgen zijn. Voor liefhebbers van een dik stuk chocolade Vstkade Chocoladeblokjes: naturel en volle melk. 35 ct p. stuk. VfrAAGT OOK VERKADE.REPEN: 5 HEERLIJKE SMAKEN: 20 CT. PER STUK GEVRAAGD Kapsalon Kalf r Bekende goed ingevoerde VERZEKERINGS MIJ vraagt voor ZWOLLE een doortastende JONGEMAN leeftijd 25-30 jaar. Vereistengepast vrijmoedig, handelsgeest en in staat een portefeuille te beheren en belangrijk uit te breiden. De bedoeling is om na een grondige opleiding met daarnaast practische ervaring, bij gebleken geschiktheid te komen tot een INSPECTEURSFUNCTIE. Voorkeur genieten zij, die een middelbare opleiding hebben genoten. Brieven met uitvoerige inlichtingen onder No. 7350. GEVRAAGD voor spoedige indiensttreding geroutineerde Typiste v/h S. LEVIE N.V. HANDELMAATSCHAPPIJ Thorbeckegracht 63 LEMELERBERG Nots Gecrlings te Ommen is voornemens Donderdag 12 Febr. a.s. 's v.m. 10 u., op de Lemelerberg, samen komst Kerkweg hoek Raalterweg, publiek te verkopen voor de Ned. Heide Mij Circa 225 percelen larix en douglas en enkele dennen, zeer geschikt voor sporen, slieten en klaver- ruiters, benevens rikpalen en brandhout. MOLECATEN Nots K. F. v. d. Berg te Hattem deelt hierbij mede, dat op Woensdag 18 Febr. a.s. des morgens om 10 u. ten verzoeke van de Hoog Welgeboren Vrouwe Baro nesse van Heeckeren var Molecaten een houtverko ping zal plaats vinden op het landgoed „Molecaten" nabij Hattem. Uitgebreidere advertentie volgt in de courant van de volgende week. Woensdag 11 Februari a.s. om 10 uur in Hqtel Waan- ders te Staphorst openbare verkoop bij opbod tegen contante betaling van 128 perceleD geriefhout (slieten en dakruiters van Jap. lariks), 100 percelen geriefhout (slieten en fijn- spar), 29 percelen berken en dennenbrandhout. Aanwijzing op 10 Febr. om 9 uur te beginnen bij de schuur. Perceelslijsten f 0,20 verkrijgbaar tijdens de aanwijzing. Nots Baurichter te Heino zal op Dinsdag 10 Febr. a.s. om 10 uur, ten verzoeke van de Erven Mr G. W. Th. Baron van Dedem op de Alerdinck te Heino publiek verkopen langs de percelen 90 perc. fjjne dennen, ge schikt voor zaaghout, spo ren, slieten, repels, rik palen, enz.; en op het erf bij A. Roebertsen 50 perc. zware opgehouwen eiken rijzen, een tentwagen met zijportieren, dresseerkar, carpionwagen en een man gel alsmede een vleugel- nootboom, staande in de tuin van de Notaris. Alles vooraf te bezien. Aanvang om 10 uur op het erf bij A Roebertsen. Aanw. A. Roebertsen. Inl, vleugelnootboom ten kan tore van de Notaris. HANDELSKANTOOR vraagt voor spoedige indiensttreding flinke jongste Bediende (mnl.) Brieven onder No. 7354. Gevraagd EEN FLINKE Werkster goed salaris met kost, liefst tegen of boven 30 j. Ned. Herv. of Ger. Godsd. Aanmelding v.m. van 9 tot 12 uur en n.m. 3 tot 5 uur bij de Directrice, v. Karne- beekstraat 67, Zwolle. ien dikwijls loodrechte wanden, langs en over gapende, duizelingwekkende afgronden, soms plotse ling weer staande voor onoverkomelijke steen- en ijsbarrières, trachten de bergbeklimmers met een welhaast bovenmenselijke inspanning zich een weg te befisrt new de 8640 m hoge top. De top, die soms zo nabij schijnt, maar toch nog xó ver ef is, det lot op heden nog nooit een menselijke voet hem heeft beireden. Het it hier, bij de hoogste top ter wereld, dat de mens eerst goed tot het besef komt via lijn eigen nietigheid tegenover de grootsheid der schepping. Mag déze top voorlopig nog niet zijn bereikt, op het gebied van de sigaret is dat wél het geval. Hier be kleedt pld niat immers al jarenlang een unieke positie, dank zij de vakkennis en het doorzettingsvermogen van haar vervaardigers. Terecht zegt men dan ook Nots Baurichter te Heino zal op Donderdag 12 Febr. a.s. om 10 uuf- ten ver zoeke van de HWelGeb. Heer Mr G. R. Baron van Voorst tot Voorst op hel erf bij de Heer J. A. Klink op de Alerdinck te Heino, Publiek verkopen: 40 percelen zware >P gehouwen eikenrijzen, ge legen aan de grintweg naar Laag-Zuthem, nabij Bruggeman. Aanw. J. A. Klink vnd. „SCHOVENHORST" PUTTEN (G.) Notaris Oudheusden te Putten zal op Dinsdag 10 Febr. 1953, v.m. 10 uur, op „Schovenhorst" te Put ten, t.v.v.d. N.V. Landgoed Schovenhorst, publiek ver kopen contant Ong. 215 percelen douglas, lariks, fijnspar, beuk, eik en den. Van die percelen zijn ong. 170 stuks lange en rechte douglas en lariks, zwaar en licht, geschikt voor timmerhout, steiger hout, spannen, zware en lichte slieten. Voorts enkele perc. bergroeden. Verder een aantal perc. lange en rechte dennen en fijnsparren, eveneens ge schikt voort spannen, zware en lichte slieten, klaver- ruiters, bonenstaken en brandhout. Tenslotte een aantal gave 80-jarige eiken en beukenbrandhout. De percelen liggen langs of nabij de grintweg Put- ten-Garderen. Alle percelen zijn van een zwart nummer voorzien. Aanw. op 6, 7 en 9 Febr. van 9-12 uur door de voor werker H Dijkstra. Samenkomst op de dag van de verkoop aan de grintweg bij het huis ..Klein Schovenhorst". Kalfssoep Vermicellisoep Juliennesoep Groentesoep^ en het wordt terdege gewaardeerd, wanneer U dagelijks een bord krachtige, geurige Honig's Kalfssoep, Vermicellisoep of Juliennesoep op tafel brengt. atzfeyfaMs/ en als besluit JOHN MOIR'S Special Dessert! In 8 soorten Kamers gevr. Dame, b.b.h.h., zoekt zit- slaapkamer met pension. Brieven onder No. 7348, Nette R.K. jongeman vraagt tegen 1 April in Zwolle een net R.K. kosthuis. Brieven met verm, van prijs etc. onder No. 7359. Kamers gevraagd iong echtpaar. Brieven onder No. door Huiven aevraaqd Gevraagdpakhuis of garage waar 1 of liefst meer auto's in kunnen. Brieven onder No. 7328. Woning ruil Aangeboden mod. boven woning, bevattkamer, keuken, 3 slaapkamers, schuurtje, huur f 5,30. Ge vraagd ben.woning met 3 slaapkamers, tuin, huur tot f 7,00. Brieven onder No. 7363. Betrekk. gevr. Huishoudster biedt zich aan bij Heer ^alleen. Brieven onder No. 7360. Plaats eens een Biedt zich aannette werkster buitenmeisj Adres bevragenAgent van dit blad, Vijzelpad W 48=, Post Hattem. Net meisje b.z.a., voor dag, liefst in eenvoudig gezin met kleine kinderen. Diezerpoortenpl. 14, Zwolle 's avonds na 19 uur. Bej. boerenknecht b.z.a. Adres te bevragen bij N. van Essen, Hoofdstr. Epe. Betrekk. aangeb. Een flink net meisje voor bele dagen gevraagd. Mevrouw Van Buuren, v. Lennepstraat 8, Zwolle. Net meisje gevraagd voor de morgenuren. Schot kamp, Nic. Beetsstraat 5, Zwolle. Flink dagmeisje gevraagd, begin Maart. Mevr. Schaep- man, Pr. Hendrikstraat 15, Zwolle. Een aank. boerenknecht gevraagd, niet ben. 16 jr, tegen 1 Mei a.s., bij H. Kooiker, Oud Leusener- veld H 220, gem. Dalfsen. Meisje gevraagd voor de morgenuren. Jupiterstr. 5, Lwolle, t.o. Marechaussee kazerne. Een nette huishoudster ge vraagd bij man alleen, middelb. leeft., van buiten. Huwelijk niet uitgesloten. Brieven onder No. 7364. Te koo*» onneieb. Wij hebben voorhanden prifha droog aanmaakhout. Kan aan huis bezorgd worden H. Zijlstra, Hout handel. Zwolle. Tel. 7792. Voor amateurs hebben wij alle soorten en dikten afval-triplex. v. d. Berg's Interieurs. Thorbeckegr. 27 Zwolle. Voor kippenvoer duiven- voer en vogelzaden het voordeligste adres: Zunne- beld's Voederhandel, Van Karnebeekstraat 58. Zwolle Telefoon 5897 Elke Zaterdag heerlijke roggestoeten met krenten 90 cent per stuk Bakkerij Kamphuis, Diezerpoorten- plas. Zwolle Telef 6868 Te koop -. 2 fauteuils, 4 stoelen, dressoir, thee meubel, uittrektafels, kas- spiegels. kinderledi kanten alle soorten ledi kanten en kapok bedstellen Kleerhanger 5 cent Closet- matten 20 cent enz Vecht- straat 26, Zwolle, Tel. 7213. Parapluies Geef met ver jaardagen een parapluie, tompouce. opvouwbare of langer model. Grote sorte ring zwarte damespara- pluies, herenparapluies. pa- rapluie-wandelstokken en wandelstokken Parapluie- magazijn „Regen" Oude Vismarkt. Zwolle. „Reparatie-inrichting" ('orsetten, B.H.'s, buikgor dels. Gemakkelijke beta ling. 6 maanden garantie Levering direct Handels onderneming ..Elegantia' U wordt aan öuis bezocht Posthns 34. Zwolle Te koopeiken kabinet, kasten, tafels, stoelen, dressoirs, theemeubels, keukentafeltjes, divans, opklapbedden. alle soorten ledikanten, bedstellen, clubjes, lord^chair, naai machines enz. v. Karne beekstraat 75. Telef. 3652, Zwolle Prachtige zuiver wollen damespullovers, gehord., t 14,95 Mag. Diezerpoort. Evert H Veenstra, Thomas a Kempisstraat 87, Zwolle. De echte Zwolse balletjes van de Fa J. v. d. Kolk, Gr. Kerkplein 13, Zwolle, zijn uitstekend tegen de hoest. Zwarte en anijs- balletjes. Verpakte luxe busjes. Kasregisters voor ieder bedrijf en iedere beurs. Bon- en contrölerollen Reparatie-inrichting. Kan- toormach.handel v. Buren en Kuipers, Walstraat 10. Zwolle. Tel, 5077. Speciaalzaak voor ver- plegingsartikelen en med rubberwaren. B. Kamphuis. Melkmarktstraat 8, Zwolle Ook per postbestelling Uitknippen Te koopenige gebruikte dames- en herenrijwielen, in goede staat, bij S. Pad berg, Kranenburgweg 38, Lichtmiskanaal, Zw.kerspel Diversen Contact- en alle andere sleutels direct klaar ..De Sleutelwinkel", Achter de Broeren 18. Telefoon 7719, Zwolle. Keurig zelfstandig meisje gevraagd van 8-12 uur. Mevr. Dalenoord, Wipstr.- allee 112, Zwolle. Gevraagd tegen 1 Maart wegens huwelijk van het tegenwooidige net eerlijk zelfstandig meisje voor huishouding en winkel in gezin van 2 pers. voor dag en nacht, v.g.g.v. H. Kinket Diezerhoven 7, Zwolle. Te koop gevr. Piano te koop gevraagd van particulier. Brieven met merk en prijs onder No. 7349. Metaal-draaibankje door amateur te koop gevraagd. Incompleet of een weinig defect geen bezwaar. Leliestraat 104, Zwolle. Muziekstandaards te koop gevraagd, nieuw of gebr. Prijsopgave onder No. 7358. Te kooo aonqeb. Te koop z.g.a.n. sportfiets, Batavus. Te bevragen Schellerweg 4, Zwolle, tussen 18-19 uur. Duitse staande Jachthond te koop, met stamboom papieren, 10 mnd oud. Brieven onder No. 7353 Orgel, 2 klav., 35 reg., 9-2'5 spel. gesch. v. ped., eiken kast, z.g.a.n., pracht instrument, f 1.500,00. Br. fr. Nr D-1166, Adv. Bur. ALTA, Utrecht. Te koop zeer goed 3 spels eiken orgel, 13 reg., met doorl. harp. Adres te be vragen onder No. 7357. Te koopgroot kinder ledikant of in ruil voor 1-pers. Engels ledikant. Assendorperstr. 158, Zwolle Te koop jonge Hazewind hond. Kuyerhuislaan 40, Zwollerkerspel. Te koopWelsh Terrier, teef, met stamboom, oud 4 jaar, zeer lief, £rijs billijk. Brieven onder No. 7362. Te koopeen trapna ai- machine, kolenfornuis, herenfiets W 6 No. 103, Urk. Te koopenige in prima staat verkerende Kaptein Mobylettes. Het Mobylette- huis, Kamperstr. 5, Zwolle, Telefoon 5617. Aangeboden prima g.o.h. haardkachel, 150 m», f 60,00 Geer ink's Rijwielhandel, Thomas Kempisstraat- Berkumstraat, Zwolle. Bij inschrijving te koop 5 zeer lange eikenbomen, waarvan 4 zeer geschikt voor bergroeden en 1 voor zagen. Briefjes voor 15 Febr. in te leveren bij W Stolte, Slagharen R 48. Pracht Belgische Herder te koop. vertrouwd bij kinderen. Pannekoeken- dijk 110. Kampen. Te koopgoed spelende radio. Prijs f 40,00. Groenestr. 165, Kampen. Te koopz.g.a.n. crème kinderwagen, een kinder stoel en z.g.a.n. bruine dameslaarzen, mt 39, we gens te klein. Brieven onder No. 7365. Auto's Te koopmotorrijwiel, 200 cc, bouwjaar 1940, banden prima. Luttekestraat 23, Zwolle. Te koopauto, geschikt voor de sloop, onderstel geschikt voor luchtbanden wagen, goede banden. A. Smit, Enkweg 7, Vorch- ten, gem. Heerde. Diversen Wie kan jongelui die wen sen te trouwen helpen aan f 1.500,00. Rente en aflos sing nader overeen te komen. Brieven onder No. 7361. N.V. PHILIPS-ROXANE Pharmaceutlsch- Chemisch* Industrie "DUPHAR" zoekt voor haar bedrijf te Olst een Vr. Administratieve kracht leeftijd 1 8-23 jaar. Vereist wordt: tenminste M.U.L.O.-opleiding, kantoorervaringi vlot begrip, enige zelfstandigheid. Geboden wordt: voor ambitieuze kracht een prettige werkkring bij de administratie ten behoeve van laboratoria en productie afdeling. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd en eventuele diploma's ie richten aon bedrijfsleiding ie Olst.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 3