Ledenvergadering Coöp. „Zaanstreek" FILMLAND Kerkdiensten KALFSVLEES C. KRAMER Filmavond van „St. Jozeph" DE KROMMENIEER 3 Dinsdagavond hield de Coöperatie „Zaanstreek" een ledenvergadering voor haar leden in Krommenie, in het R.K. V erenigingsgebouw. Om 8 uur opende de voorzitter, de heer P. Brand, deze bijeenkomst in Krom menie. Deze bijeenkomsten worden ge houden om de leden voor te leggen, wat in het afgelopen jaar gebeurd is, en wat in het komende jaar gaat gebeuren, om daardoor de leden belangstelling in hun vereniging te doen krijgen, immers, het is hun geld, waarmede gewerkt wordt. En dat de coöperatie nodig is, daarvan gaf de voorzitter een enkel voorbeeld, b.v. de zeepprijzen. De coöperatie was van mening, dat deze naar beneden kon den en verlaagde dus de zeepprijzen. Eerst vier maanden later verlaagden de anderen hun prijzen. Was de coöperatie er niet geweest, dan waren de prijzen mogelijk nu nog hetzelfde. Over het beleid en de loop van het eerste boekjaar zijn het bestuur en de bedrijfsleiding zeer tevreden, wat zij dan ook verheugd aan de leden kon mede delen. De Zaanse coöperatieve beweging heeft de volgende ontwikkeling doorge maakt: Op 1 September 1920 fuseerden de volgende coöperaties tot de Zaanse Coöp. Verbruiks- en Productievereniging „De Eenheid" u.a.: 1. „Help U Zelven" te Zaandam (opgericht in 1865) met een bakkerij en vier winkels; 2. „Helpt El kander Coöperatief" te Zaandijk (opge richt in 1883) met een winkel te Zaan dijk en een winkel te Westzaan; 3. Coö peratie „Voorwaarts" te Wormerveer (opgericht in 1909) met een winkel en een bakkerij; 4. Coöperatie „Walden" te Zaandijk (opgericht in 1910) met een winkel en een bakkerij te Zaandijk en een winkel in Oostzaan; 5. „Zaanlands Eenheid Coöperatief" te Koog aan de Zaan (opgericht in 1912) met een bak kerij en een broodwinkel; 6. „Helpt El kander" te Wormer (opgericht in 1916), met een huurwinkel. De Christelijke Verbruikscoöperatie „Ons Beginsel" te Zaandam trad niet toe tot deze fusie in 1920. Enkele jaren la ter ging zij echter over tot liquidatie, waarbij het toenmalige bestuur zijn leden adviseerde zich aan te sluiten bij coöpe ratie „De Eenheid". Op 1 September 1951 ging de Coöpe ratieve Beweging in de Zaanstreek weer een stap verder. Nu fuseerden drie coö peraties: 1. De Zaanse Coöp. Verbruiks- en Productievereniging „De Eenheid" u.a. te Zaandam (opgericht in 1920) met een bakkerij, banketbakkerij, 14 winkels en 1 brandstoffenafd.; 2. Coöp. Ver bruiks- en Productievereniging „Werk manskracht" u.a. te Krommenie (opge richt in 1897) met een bakkerij, brand- stoffenbedrijf, 3 winkels, een schoenrepa- ratie-afd. en een manufacturenwinkel; 3. Coöp. Vereniging „Eendracht Maakt Macht" u.a. te Assendelft (opgericht in 1873 als ziekenfonds, in 1882 begonnen met winkelen en verkoop van turf) met een bakkerij, brandstoffenafd. en 4 win kels. Momenteel staan in de Zaanstreek dus nog buiten het grote coöperatieve ver band de Coöperatieve Bakkerij „Excel sior" te Zaandam en de R.K. Coöp. Bakkerij „De Voorzorg" te Zaandam. De nieuwe coöperatie exploiteert thans twee bakkerijen, een banketbakkerij, drie manufacturenwinkels, twee brandstoffen- bedrijven, negentien kruidenierswinkels, twee koekwinkels en een afd. schoen- verkoop en schoenreparatie. Zij heeft thans 115 mannelijke en 34 vrouwelijke personeelsleden, terwijl er ongeveer 7200 Bioscoop „Centraal" biedt U in de ko mende week de gelegenheid het grandioze filmwerk „Othello" (De Moor van Ve netië) te gaan zien. De indrukwekkende verfilming van Shakespeare's meester werk is zonder weerga en nimmer bereik te Orson Welles' geniale veelzijdigheid zulk een climax als in deze film, die hij speelde, regisseerde en produceerde. Orson Welles, de man, die hierop de meeste aanspraak kon maken, vervulde op magnifieke wijze de rol van Othello; drei gend. imponerend en toch vol tederheid in zijn stormachtige liefde "voor Desde- mona, gespeeld door Suzanne Cloutier. Wij behoeven over deze prachtige film niet verder uit te wijden, op het filmfesti val te Cannes in 1952 verwierf zij met overgrote meerderheid de eerste prijs en een ieder die hiertoe in de glegenheid is, mag als het ware deze film niet verzui men. „Othello" is een boeiende film" vol menselijke hartstochten, een film met een hart! Men lette op de speeldata van deze topfilm. Voor de liefhebbers van gezelligheid kunnen wij verder de tweede film in het programma van Bioscoop „Centraal" van harte aanbevelen, want „Bruiloftsdag in rep en roer" (Dróle de Noce) met Julien Carette en Magai de Vendeuil is er een met vrolijkheid van begin tot einde. Een dolgezellige film, waarin een meisje zich een zeer stipt man zoekt en waarbij plot seling op hun trouwdag blijkt, dat hij tot beider schrik niet zo stipt is, als men be slist gedacht had. Het resultaat was aan vankelijk, dat het bruidje haar geduld verloor, de bruidegom zijn vertrouwen en een matras haar kapok. Dit alles en veel mec-r verwikkelingen, op allerkostelijkste wijze verwerkt, hebben deze film gemaakt tot een der vrolijkste en blijmoedigste films van het jaar en wie zijn zorgen nog eens wil verzetten kunnen wij deze film zeer zeker aanbevelen. Deze week zeer zeker een programma van voldoening en verfrissing. Men zie de advertentie in dit blad en de raambiljetten. leden zijn, aan wie in de afgelopen pe riode totaal ƒ57.000.— is uitgekeerd. Daar het niet mogelijk is alle leden op een vergadering bijeen te roepen, is daarvoor een ledenraad ingesteld. Zij hebben zitting tot de jaarvergadering van de ledenraad in 1954. daarna treedt elk jaar een vierde gedeelte af. Het gehele rayon is verdeeld in kiesdistricten en elk district zendt een aantal vertegenwoor digers naar de ledenraad. Dit aantal wordt bepaald door de verhouding van de omzet. Momenteel ligt deze verhou ding aldus: Nauerna 1, Assendelft Zuid 9. Assendelft Noord 7, Assendelft Lange Heit 5, Krommenie 17, Wormerveer 12, Wormer-Jisp 8, Castricum 3, Westzaan 3, Zaandijk 5, Koog 4, Zaandam Oost zijde 5. Westzijde 6, Haven-Russische Buurt 4. Zuiddijk 8. en Oostzaan 3 afge vaardigden. In de periode van 1 Januari—1 Sep tember 1953 wordt een dividend gegaran deerd van 5% over alle verpakte Haka artikelen. Plannen zijn om een nieuwe winkel te vestigen in Krommenie, een grote brand- stoffenopslagplaats aan het station Krom- menie-Assendelft. Voorts werd er een nieuwe winkel gehuurd in Zaandijk. Het bestuur wordt door de ledenraad gekozen. Het bestaat uit tenminste 7 per sonen, mogen geen personeelslid zijn en moeten minstens een jaar lid zijn van de coöperatie. De Raad van commissarissen bestaat uit tenminste drie leden. Wat het Moederfonds betreft, daar voor komen alleen de leden in aanmer king voor een uitkering uit het Moeder fonds bij gezinsuitbreiding door geboorte; men moet tenminste een half jaar lid zijn. Aan het eind der vergadering werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen, waarvan een dank baar gebruik werd gemaakt. Z Slagerij Kramer 25 jaar De slagerij van de fa Kramer 6 Zn bestond Donderdag een kwart eeuw. Vele bekenden lieten dit feit niet onop gemerkt voorbijgaan, zodat van vele zij den gelukwensen en bloemen binnenkwa men, die de winkel van deze firma een fraaie aanblik gaven. Ri De pas benoemde voorzitter der plaat selijke afdeling, de heer Kruidenberg, heette allen hartelijk welkom op deze avond. Het is jammer, zo vervolgde hij, dat de oude voorzitter is afgetreden, ech ter hij is gelukkig voor de Bond niet ver loren, want hij is uit 72 sollicitanten ge kozen tot gesalarieerd districtsbestuurder, provincie Noord-Holland, zodat wij hem Zondagsdienst doktoren 8 Februari Dr A. Kuipers, Zuiderhoofdstraat 52 Ons Huis-nieuws Woensdagavond j.l. hield mej. Groot uit Zaandam voor de Ontwikkelingsclub een lezing over haar werk aan het Me disch Opvoedkundig Bureau. Zij begon allereerst met de geschiedenis van deze bureaux. De oorsprong van deze ligt in Amerika. In het begin van deze eeuw berechtte men veel de z.g. probleem kinderen. De medici kwamen met de vraag, kan dit kwaad niet eerder ge keerd worden, zodat het niet die grote gevolgen heeft? Van de regering, die hier achter stond, kregen zij veel steun. Later, na de eerste wereldoorlog, kreeg men te doen met jongens, dienst gedaan in Europa en weer teruggekeerd, die zich niet meer konden aanpassen in de maat schappij. Doch bij onderzoek bleek, dat zij in hun jeugd ook onevenwichtig wa ren geweest, Dit gaf de stoot om klinie ken op te richten, wat uitgegroeid is tot het Medisch Opvoedkundig Bureau. En dit jaar is het 25 jaar geleden, dat in ons land het eerste bureau werd opgericht; spoedig volgden er meerdere van ver schillende richtingen. Nu kwam het punt. hoe werken deze bureaux. Ouders hebben moeilijkheden bij dé opvoeding van het kind. Het is b.v. abnormaal angstig, agressief, over- beweeglijk of blijft met de prestaties op school beneden het gemiddelde, zo zijn er nog veel meer gevallen te noemen, kortom het kind is moeilijk. De ouders kunnen dan op het spreekuur komen, waarna een afspraak volgt. Nu wordt er eerst uitvoerig met de opvoeders ge sproken over het kind. Vragen als: „hoe was het als baby en kleuter, hoe was de eigen jeugd?" Vervolgens observeert de physiater het kind tijdens spel e.d. Ook wordt door een kinderarts de lichamelijke gezondheid onderzocht. Hierna volgt een teambe spreking door de medewerkers om de resultaten tot één te brengen, waarna de sociale werkster de ouders op de hoogte brengt van het verslag. Men moet wel begrijpen, dat een kind, dat behandeling nodig heeft, thuis ook bizondere aandacht vereist. Dat dit werk uitermate belangrijk is, moeten we niet onderschatten, want naast de lichame lijke gezondheid staat de geestelijke ge zondheid. Na de pauze volgde tot slot nog een gezellige nabespreking over het bespro kene. Vergadering Ledenraad van Coöp. Zaanstreek u.a. In „Het Eigen Gebouw" te Koog aan de Zaan vond de ledenraadsvergadering plaats van Coöp. „Zaanstreek". Wegens ziekte van de heer P. Brand werd de vergadering geleid door de heer F. van Rossum. Deze sprak zijn voldoening uit over de zeer grote belangstelling en ging in zijn openingsspeech de gang van zaken na in het. eerste verenigingsjaar. Dit mocht zeer bevredigend geacht worden en daar ook het ledental een flinke stijging ver toont, heeft hij de beste verwachtingen voor de toekomst. Hij gaf een opsom ming van verschillende maatregelen, wel ke reeds moesten worden genomen en tevens een relaas, wat de Coöperatie in de naaste toekomst denkt te doen. Daarna keurde de vergadering de jaar verslagen, alsmede de balans en resul tatenrekening goed. Bij de bestuursverkiezing werden in de vacatures D. Bijl en B. v. d. Molen ge kozen de heren Jb. Kingma te Kromme nie en K. van 't Hof te Wormer. In de Raad van Commissarissen vond een wis seling plaats, doordat in de vacature J. O. van Duijn werd gekozen de heer P. Gaal te Westzaan. Bovendien werd tot commissaris verkozen de heer C. Zee man, die speciaal de propaganda zal be heren. Naast een woord van welkom tot de nieuwgekozenen wijdde de voorzitter woorden van grote erkentelijkheicT aan het adres van de heren D. Bijl. B. v. d. Molen en J. O. van Duijn, die in het eerste" moeilijke verenigingsjaar hun uit stekende diensten aan de Coöperatie hebben bewezen. Na een geanimeerde rondvraag sloot de voorzitter deze vergadering. Z BURGERLIJKE STAND 25 tot en met 31 Januari Geboren: Geen. Ondertrouwd: D. Kraaijer (van Wor merveer) en N. de Jong: H. J. N. van der Wiel en P. H. Dekker. Gehuwd: D. G. Pickford en C. E. Bakker; I. Alberts en J. van Heeringen; P. Kwantes en G. Vredenburg; G. Kroe ze en H. Tholen. Overleden: T. Pot, 66 jaar, echtgenote van P. van der Linden. toch zo nu en dan zullen ontmoeten. Als klein blijk van waardering voor zijn werk werd hem door de afdeling een kistje si garen aangeboden, terwijl mevr. Wortel een bouquet bloemen ontving. Het was jammer, dat de heer Zijp ver hinderd was deze avond aanwezig te zijn, hij herdacht namelijk het feit 25 jaar lid te zijn van de afdeling. De heer Zijp is een voorbeeld voor anderen, daar hij al die jaren geen vergadering heeft overge slagen. Ook de districtsbestuurder, de heer Miljoen, vond het jammer, dat de heer Zijp niet aanwezig was, daar hij hem na mens het hoofdbestuur moest feliciteren. De afdeling werd verzocht de felicitaties over te brengen. Verder gaf hij nog een speech, voornamelijk over het werk van een districtsbestuurder. Hierna sprak de nieuwe districtsbe stuurder, de heer Wortel, een kort woordje. Vervolgens was het de K.A.B.-filmcen- trale, die de verdere avond verzorgde met enkele amusante films. Een voorfilm „De schoenmaker en de hoedenmaker", een tekenfilm, die de economische invloed van het Marshalplan voor de Europese wel vaart weergeeft. De hoofdfilm was 2x2 is 2, Stan Lau rel en Oliver Hardy beleven in deze ko mische rolprent allerlei avonturen, die heel gewoon begonnen. In de pauze werd koffie met koek aan geboden. Voor de leden van de Bouw vakarbeidersbond was het een gezellige avond. Z. ZONDAG 8 FEBRUARI Ned. Hervormde Kerk 10 uur Ds Bartstra. Ned. Herv. Kerk Krommeniedijk Geen dienst. 11.30 uur Zondagsschool grote kinderen. Herv. Evangelisatie (Visserspad) 10 uur Ds J. O. Norel, Beverwijk. Geref. Kerk (geb. Julianastraat) 10 en 16.30 uur Ds H. Brink. Geref. Kerk (geb. Eikelaan) 10 en 1630 uur Ds P. van Dijk. Oud-Katholieke Kerk 10 uur pastoor Verheij. Doopsgezinde Gemeente 10 uur Ds Hylkema. Feestavond K.A.V. Donderdag vierde de Katholieke Vrou wenvereniging K.A.V. haar 1ste lustrum in het R.K. Verenigingsgebouw. De voor zitster mevr. C. Neelen-Koning, opende deze feestelijke bijeenkomst en heette Pastoor Schimdt en „The Dio's uit Be verwijk in het bijzonder welkom. Vervolgens memoreerde zij hetgeen in de afgelopen 5 jaar gedaan is. Voor grote gezinnen heeft men veel gedaan; o.a. naaien en stoppen, ziekenbezoeken en het organiseren van cursussen op verschillend gebied. Het leden aantal is tot ongeveer 300 gestegen. Ongeval bij tafeltennis Tijdens de belangrijke tafeltennis-wed- strijd Rivalen—ZTTC in de sociëteit, al hier, welke wedstrijd ging uitmaken wel ke van de twee clubs op de tweede plaats gaat eindigen op de competitie ranglijst, overkwam de Zaandamse cap tain C. Schuddeboom een vrij ernstige voetblessure. In de eerste game van de wedstrijd tegen B. Baars (Rivalen), waarbij de Krommenieër met 17—14 leid de, geraakte de Zaandammer bij een achterwaartse manoeuvre met zijn voet bekneld tussen de vloer en de zich tegen de wand bevindende smalle verwar mingsbuizen. waardoor de ZTTC-er een gapende hielwond kreeg, waardoor hij de wedstrijd moest staken. De thuisclub bood hierna aan de wed strijd tot nader uit te stellen, doch de overige ZTTC-ers verkozen door te spe len. Het ongeval drukte zijn stempel op het verdere verloop van het spel. De Krommenieërs. behaalden daardoor een onbevredigende 7—3 zege en nestelden zich hiermede vast op de tweede plaats, achter het Wormerveerse TTB. Ri Plattelandvrouwen De plaatselijke afdeling van de Bond van Plattelandsvrouwen belegde Vrijdag in café Mantel de jaarvergadering, welke met een kort welkomstwoord door de presidente, mevr. Goedhart-Zonderland, werd geopend. Zij sprak hierbij de hoop uit, dat 1953 een goed jaar zal mogen worden en bleek tevens verrast over de grote ledenopkomst bij deze vergadering. Door het aftreden van mevr. Reijne- Bak werd een nieuw bestuurslid be noemd. Hiervoor zag zich mevr. Jongert- de Lange benoemd. Voor de prima dien sten, die het aftredende bestuurslid, mevr. Reijne, de vereniging had bewezen, werd zij door de presidente hartelijk toege sproken, waarbij tevens een klein blijk van waardering ging. Enige films werden hierna vertoond door de heer Mol. Enige komische films, alsmede een documentaire. Met de mededeling, dat te half Maart een excursie zal zijn naar de zuivelfa briek „De Zaanstreek", sloot mevr. Goedhart deze geanimeerde jaarvergade ring. Ri Gevonden en verloren Gevonden: Een zakdoek; een gedeelte van jasbeschermer; een camouflagejas; twee shawls; een ceintuur; een bood schappentas; een hamer; een schroeven draaier; een schoentje; een kinderporte- monnaie; een kindermuts; enige hand schoenen; een insigne; een paar glacé handschoenen; een muntbiljet van ƒ1.— een nikkelen vierkleurenpotlood; een gouden hoedenspeld met kettinkje; een boek over electrotechniek; een heren hoed; een zeildoeken regenpantalon; een paar blauwe kinderwanten; een brood- mandje; een paar bruine glacé hand schoenen; een bruine kinderschoen. Verloren: Een vulpen, merk „Parker", in étui; een emaille broche; een beige muts; een paar rode wollen kinder wantjes; een bruine wollen dameshand schoen; een broche met stenen; een por- temonnaie met ongeveer 14.— en enige ziekenfondsbonnen; een bankbiljet van 10.en een muntbiljet van ƒ1.- Inlichtingen aan het bureau van po litie. Carnaval Zaterdagavond was de grote zaal van het R.K. Verenigingsgebouw feestelijk versierd. Deze avond was er namelijk een gecostumeerd bal, waarvan veel werk was gemaakt De personen, die voorgesteld moesten worden, waren soms tot in de puntjes nagebootst. We zagen o.a. een sneeuwpop met een bezemsteel in de hand, pijp in de mond en een hoge hoed op. Een heks, precies nagebootst, met een grote kromme neus en bezem steel; men wist, dat in dat costuum een jong meisje was gestoken, anders zou men denken, dat het echt was; een Oos terse politie-agent met kromzwaard, een meisje, keurig gekleed met hoepelrok, grote hoed en bloemenmandje. Het zou ons te ver voeren allen per soonlijk op te noemen. Men zag verder wielrenners, een bokser, cowboys, Tiro- lers en verder oude klederdrachten. Om 9 uur was het hoogtepunt. Toen deed Prins Carnaval zijn intrede vanuit het... plafond. Zijn komst ging vooraf door luchtballons. Met muziek en ovaties kwam Prins Carnaval naar beneden. Om 10 uur was het demasqué, waarna gezellig bal. Z Grote afslag Achilles gaat derde eindigen Bij de Zaterdag gehouden competitie ontmoeting Achilles—Ursus, in de bo venzaal van café „De Roemer", bleef de belangstelling beneden de verwachting. Zeer tot ongenoegen van deze worstel- club, welke juist de laatste jaren op een maximum belangstelling boogde, ziet het dit welkome eerbetoon steeds meer af nemen, ondanks dat de wedstrijden kwa litatief toenemen. Zijn het andere zaal- of buitensporten, die Koning Publiek momenteel meer in teresseren, of is het omdat trekpleister en meervoudig kampioen van Nederland, dubbele okselnekgreepspecialist Klaas de Groot door werkzaamheden Achilles practisch vaarwel heeft moeten zeggen? Is het misschien, omdat Achilles zijn sterke ploeg, die in de le klasse mocht uitkomen, verzwakte, om zodoende in de (naburige) 2e klasse te worstelen? Deze verzwakking en andere redenen zijn er, dat graag geziene krachten, als b.v. K. en R. de Groot, M. Joosten, J. Hildering en de gebrs. C. en J. Hop niet meer of sporadisch een (overwinnings)- partij voor Achilles te zien geven, welk lijstje met de donatiegeld-verhoging van ca 35% wellicht nog niet eens volledig is. In elk geval zullen Achilles-experts aan het werk moeten om het verloren terrein te heroveren, waarbij wij de weg blijvers op het hart kunnen drukken, dat Achilles behoudens uitzonderingen steeds een aantrekkelijke partij Grieks- Romeins worstelen te zien geeft. Dit was ook Zaterdag tegen Ursus het geval, toen Luttik opende tegen Koop man (U). De Krommenieër bleef 15 min. in de meerderheid, zodat de puntenzege (1—2) niet onverwacht kwam. J. de Graaf (A) had Matij al spoedig onder controle, doch na 3 min. was de armzwaai de Amsterdammer toch te veel, waardoor hij moest opgeven (0.3). G. Duinmeijer (A) maakte in 1 min. korte metten legen Knobbe. Op zijn heupzwaai bleef de Ursus-man het ant woord schuldig (0—3). De technisch fraaie Achilles-worste- laar G. Heijnis maakte tegen Schoone- veld een misrekening. De heupzwaai werd reeds na 1 min. de ondergang voor Heijnis (3—0). In het laatste treffen tussen L. Schram (A) en Visser, bracht de spectaculaire okselnekgreep een Krommeniese zege (0-3). Doordat W. Sikkes reglementair won, werd de eindzege een zeer royale 4—17 overwinning voor Achilles. In de bijpartijen vermelden wij de fraaie partij tussen de clubgenoten W. Sikkes—B. de Graaf. De uitslagen waren: A. de Graaf (A)-Matij (U) 0-3; P. Dovis (A)—Koopman (U) 3—0; G. Heijnis (A)—Knobbe (U) 0—3; W. Sikkes (A)-B. de Graaf (A) 3-0; A. de Graaf (A)— J. de Graaf (A) 0—3. De accordeonnisten F. Berkhout en J. Klerk hielden tot slot het publiek met de dans gezellig bezig. Ri K.V.V.-Nieuws Programma voor Zondag Terrasvogels 1KVV 1 2.30 uur vertrek per bus 1.15 uur Padlaan KW3-ZW2 2.30 uur A-terr. KVV 4—EVC 3 12 uur A-terr. KW 5—ZVV S 10 uur A-terr. Westzaan 3'KW 6 11.30 uur vertrek per fiets 10.30 uur Padlaan ODIZ 4—KVV 8 12 uur vertrek per fiets 11 uur Padlaan QSC jun. aKVV jun. a 2.30 uur vertrek per fiets 1.45 uur Padlaan OFC jun. a—KW jun. b 10 uur vertrek per fiets 8.45 uur Padlaan WFCa-KWa 12.15 uur vertrek per fiets 11.30 uur Padlaan KWb-WFC b 10 uur B-terr. KWc—ZFCf 11.15 uur B-terr. Training op de bekende tijden. Athledek vereen. Lycurgus De training. Vrijdagavond weer binnentrainen in de gymnastiekzaal o.l.v. de heer Poll. Meis jes en dames van 8.30—9.30 uur en de heren en jongens van 9.30—1030 uur. Zondag a.s. is er weer trainen in de bossen en duinen te Castricum. We ver trekken weer des ochtends om 8.30 urn- per autobus. Geeft u Vrijdagavond a.s. op! Onze grote avond! Nog veertien dagen en dan hebben we onze avond voor leden en donateurs ge had. De kaartverkoop is deze week be gonnen en men kan kaarten verkrijgen bij C. de Boer. Weverstraat 29a, Krom menie en D. A. Mienes, Zaanweg 98, Wormerveer. De entrée bedraagt voor leden en donateurs slechts ƒ0.70 en voor anderen 1.25. De kaartverkoop voor leden en donateurs geschiedt wijk voor wijk en dezen zullen nog speciale circu laires ontvangen. Houdt echter Dinsdag avond 17 Februari a.s. vrij, want an ders mist u een prachtige avond! 500 gram kalfslappen185 ct ONZE JUBILEUM-RECLAME GAAT DOOR TOT ZATERDAG 250 gram metworst 85 ct 250 gram leverworst 45 ct Wilhelminastraat 36 - Krommenie - Telefoon 81917

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 2