f Aantal ernstig getroffenen bedraagt 300.000 Aantal doden in Engeland reeds meer dan 500 Bram en Iwifsaletten Maximum-prijzen voor aardappelen Brandweer Standdaarbui- ten redde de dijk GOEDEREN STROMEN NAAR ROOSENDAAL Overstromingen eisten in België ong, 2rÖ doden en de bende van Zwarte Dolf J Dividend-beperking verlengd Balans na drie dagen overstromingen Schade loopt in de honderden millioenen «uldens 15 doden bij vliegramp Ongeveer 15 wagens vol uit alle landsdelen Vloot van schepen verleent assistentie Zwaarst getroffen gebied is het eiland CANVEY GESCHEIDEN PROCES Antwoord over ontsnapping 1 BICO- gBAZAR 5 BRABANTS NIEUWSBLAD Woensdag 4 Febr. 1953 (Advertentie) BESTRIJD DIE GRIEP'. met de snel en feilloos werkende O 's-GRAVENHAGE, 3 Februari Terwijl het aantal slachtoffers van de springvloed van de le Februari voortdurend steeg, is van daag het reddingswerk in het gehele geteisterde gebied in volle gang gekomen. Een vloot van vaartuigen doorkruist de wateren om de geïsoleerde bevolkingscentra van het hoognodige te voor zien en om mensen, tvier levens in gevaar zijn, op te nemen. Zo zijn vandaag vele honderden in veiligheid gebracht. Vliegtuigen en helicopters vliegen af en aan: zij werpen voedsel, medicamen ten en andere benodigheden uit en assisteren bij het reddingswerk. beeld Omstreeks 9 uur vanavond moest van 873 slachtoffers met zekerheid worden aangenomen, dat zy het leven in de vloedgol ven hadden gelaten. Het gróte aantal doden dat, naar thans moet worden aangenomen, in Stavenisse op Tholen is geval len, deed het cijfer van vanoch tend snel stijgen. In de namid dag concentreerde zich de ang- >tig-gespannen aandacht op Brui- nisse en Ooster'and (Duiveland), die dringende oproepen om on verwijlde hulp voor de in levens gevaar verkerende bevolking uitzonden. Onmiddellijk stegen van het vhegveld Woensdrecht helicoptèrs op. Het aantal mensen, dat ern stig door dc ramp is getroffen, wordt ruw geschat op 300.000. Het aantal mnider ernstig ge troffenen is zeker zo groot. Deskundigen schatten de op pervlakte van het overstroomde gebied in Zeeland, Zuid-Holland en West-Brabant op 175.000 hec taren. De schade aan landbouw en veetee't is uiteraard zeer groot. Men vreest, dat vele dui zenden runderen zijn omgeko men. Er worden maatregelen getroffen om te voorkomen, dat de in het water drijvende cada vers ziekten zouden doen uit breken. Schade honderden millioenen De Amerikaan Clarence Hun- ter, hoofd van de MSA-missie, die vandaag een tocht door West- Brabant maakte, zei, dat het herstel van dijken en huizen honderden millioenen zou vragen. Bij de reddingsactie te water waren vanavond' niet minder dan 2000 vaartuigen betrokken. De marine neemt met ver over de honderd eenheden aan de actie deel. Voor Schouwen en Duiveland alleen al lagen van avond 500 vaartuigen en een journalist noemde deze eilanden ,.Het Duinkerken van Neder land". Aan de hand van de tot dus verre beschikbare berichten kan het volgende algemene worden gegeven: Goeree-Overflakkee: De toe stand in het algemeen onover zichtelijk. 't Ernstigst schijnt de toestand in Oude en Nieuwe Tonge te zijn. Dirksland ligt droog. Ooltgensplaat is gedeelte lijk geëvacueerd. Voor Den Bom mel is de toestand vanavond te half tien ernstiger geworden door een nieuwe dijkdoorbraak. Van Middelharnis en Somelsdijk zijn 1000 inwoners vrijwillig ver trokken. Het overgrote deel dei- bevolking van Stad aan het Ha ringvliet heeft besloten te blij ven. Nieuw gevaar Schouwen - Duiveland: Grote reddingsactie gaande om de naar schatting 1500 mensen op te ha len die nog tussen Brouwersha ven en Burch geïsoleerd zijn. Zierikzee is veilig, het is van voorraden voorzien. Bruinisse en( Ooslerland kwamen door het be zwijken van een binnendijk in Busverbinding Breda naar Terneuzen TEKNEUZEN, 3 Febr. (ANP). Met ingang van 4 Februari zullen tussen Terneuzen en Bre da op werkdagen twee speciale busdiensten worden uitgevoerd in beide richtingen. Deze diensten zullen door de Zeeuwsch-Vlaamse Tramwegmij worden uitgevoerd, zolang het normale verkeer met Zeeland niet mogelijk is. De bussen zul len via Breskens, Schoondijke, IJzendijke, Philippine, Sluiskil, Axel en Hulst en omgekeerd rij- guldens den. De overige plaatsen in Zeeuwsch-Vlaanderen hebben met de normale lijndiensten aan sluiting op de noodverbinding. (Advertentie) Steunt het NATIONALE RAMPENFONDS DEN HAAG Giro 9575 Adv. aangeboden door fabrikanten van LEKASIN en TONICUM NOURY. Geen vergunningen meer voor export 's-GRAVENHAGE, 31 Jan. (A.N.P.) Teneinde de voor ziening van het Nederlandse volk met aardappelen zo goed mogelijk te verzekeren, zijn, in afwachting van een nader over zicht van dc aardappelpositie, alle uitvoermachtigingen voor aardappelen ingetrokken. Daarnaast overweegt het be drijfschap voor aardappelen, zo daartoe voldoende aanleiding mocht bestaan, maximumver koopprijzen voor de verkoop van aardappelen in te stellen. Tevens zijn door het bedrijfs- schap voor aardappelen maxi mumprijzen voor aardapelen vastgesteld, die ten doe) hebben een 'ongemotiveerde prijsstijging tegen te gaan. Met ingang van Woensdag 4 Februari gelden maximumver koopprijzen voor verkoop, door telers, landhandelaren, grossiers en kleinhandelaren. De maximumprijs bij verkoop aan de consument, waaronder niet alleen gewone verbruikers, doch ook hotels, restaurants en ziekenhuizen worden gerekend, bedraagt voor kleiaardappelen 18 cent per kg en voor zandaard- appelen 16 cent per kg. Voor thuisbezorgen mag één cent per kg extra worden be rekend. De kleinhandel is ver plicht de aardappelen te voor zien van een duidelijke aandui ding, betreffende de verkoop prijs en de soort der aardappe len naar de onderscheiding zand en kleiaardappelen. De marge voor de kleinhandel is drie cent. voor grossiers 2.75 en voor de landhandel 0.75 cent per kg. nood te verkeren. Beide plaatsen werden overstroomd. St Philipsland: Geheel over stroomd. Militairen zoeken het gehele gebied af naar geïsoleer de bewoners. Velen reeds in vei ligheid gebracht. Het lot van on geveer 400 mensen nog niet be kend. Tholen: De overlevenden van Stavenisse en St Annaland zijn allen gered. Het stadje Tholen en Scherpenisse hebben niet zwaar geleden. Walcheren: In Vlissingen wordt de toestand beter. Er is nog geen gas en waterleiding, wel elec- trisch licht. Sinds vanmiddag 5 uur onderhouden de spoorwegen weer een uurdienst tussen Vlis singen en Arnemuiden. Middel burg is droog. Noord-Beveland: De Zuidelijke helft van het eiland ondergelo pen. Zuid-Beveland: Behalve het Oostelijk deel is de toestand zo goed als geconsolideerd. Ierseke is opvangcentrum. Zeeuws-Vlaanderen. Over het algemeen is men de toestand meester. Voornc en Putten: De toestand is meer stabiel geworden. In en kele polders was vanochtend zelfs val te bespeuren. West-Brabant: Vanochtend een reddingsactie ingezet voor Nieuw Vossemeer, waar nog 370 van de 1670 inwoners geëvacueerd moes ten worden. Studenten en leger deden prachtig werk STANDD AARBUITEN. Dc dijk tussen Standdaarbuiten en Zevenbergen is Zondag behou den kunnen blijven dank zij on middellijk krachtig ingrijpen van de vrijwillige brandweer van Standdaarbuiten en eni„e bur gers in samenwerking met stu denten van de Rijksmiddelbare school voor Tropische Landbouw te Deventer. Van Zondagvoormiddag 11 uui- tot Maandagmorgen 5 uur heb ben de Standdaarbuitense brand weerlieden onafgebroken aan de dijk gewerkt. Als paarden sjouw den de kerels. Honderden ton nen zand werd in zakken uit Oudenbosch aangevoerd en over een afstand van vierhonderd me ter op de ruggen van de brand weermannen en hun helpers naar de bedreigde dijk gedragen. Te gen het vallen van de avond kwamen de studenten hun diens ten aanbieden. Ook zij hebben enorm veel werk verzet. Aan de dijk tussen Westpolder en Manciapolder deden militai ren van verschillende onderdelen samen met de brandweer en Am sterdamse studenten het werk. Dag en nacht ging men door en daardoor kon de Manciapolder voor overstroming gevrijwaard blijven. Onder voorbeeldige en bewon derenswaardige leiding van hun commandanten gaven de militai ren blijk van prachtige plichts. betrachting. Een der soldaten zakte door oververmoeidheid in elkaar. Gemeentebestuur en inwoners van Standdaarbuiten hebben de hoogste waardering voor het mi litaire apparaat, de studenten en de brandweer. Herstel spoorweg bij Lage Zwaluwe Begint morgen De president-directeur van de Spoorwegen, ir Q. den Hollander heeft gisteren een bezoek ge bracht aan het spoorwegknoop punt Lage Zwaluwe. Hij noem de toestand zeer ernstig, maar ondanks dat zal morgen Woens dag een begin worden gemaakt met het herstel van het nog deels onder water staande stuk spoordijk aan de Zuidelijke zij de van de Moerdijkbrug. Daarin zijn twee gaten geslagen. Ook aan de andere zijde van de brug zijn twee gaten. Zo spoedig mo gelijk moet, aldus de heer Den Hollander, het verkeer worden hei-steld. Daarom wordt nu reeds, voor zover mogelijk, met het herstel begonnen. TRIPOLI, 2 Februari (A.P.) Een viermotorig vliegtuig van de Amerikaanse Luchtmacht is Maandag, juist nadat het opge stegen was van het vliegveld Wheelus in Noord-Afrika neer gestort. Alle vijftien personen, die zich aan boord bevonden van het vliegtuig, zijn om het leven gekomen. ROOSENDAAL, 3 Februari. - In onverminderde stroom kwa men vandaag allerlei goederen voor de vluchtelingen binnen stromen. Uit alle delen van het land reden dagens de stad bin- uen. Alles was keurig verpakt en gesorteerd. De gehele dag ging de uitreiking aan de hon derden evacué's door. Morgen gaat men verder. In het gebouw van Van Mans- feld in de HGD-straat stond ook vandaag een lange rij vluchte- lineen. De politie regelde het verloop op keurige wijze. Aan bejaarden werd zoveel mogelijk voorrang verleend. Was Maandag de enorme hoe veelheid goederen nog niet ge sorteerd kunnen worden - men wilde de evacué's zo snel moge lijk helpen - vandaag kreeg men in het magazijn de indruk van een overzichtelijke ingerichte winkel. Daaraan was een volle nacht werken voorafgegaan. Twee man hadden tot in de vroege morgen gewerkt, om dit voor elkaar te krijgen. Niet alleen uit de stad zelf kwamen de goederen binnen, ook uit alle delen van het land. Zie hier de indrukwekkende lijst: 1 verhuiswagen met meubelen uit Maastricht, 1 wagen met dekens uit Enschede, wagen met levens middelen uit Amsterdam, 1 wa gen met kleren uit Eindhoven, 1 (Van onze correspondent BRUSSEL, 3 Febr. (AP - Reu ter). Het water in het over stroomde gebied van de provin cie Antwerpen is vandaag over de gehele linie zakt. Dc tun- LONDEN, 3 Februari (AP) Een vloot van allerlei soorten schepen, die bijna de omvang heeft van de vloot, die in 1940 de Britse troepen uit Duinkerken evacueerde, heeft vandaag duizenden inwoners van het eilandje Canvey in de Theems-monding overge bracht naar het Britse vasteland. Canvey behoort tot de zwaarste getroffen gebieden in Engeland. Het aantal doden loopt in de hon derden. Dc bevolking van het eiland die vandaag door schepen kon worden gered moest voor het grootste gedeelte uit toppen van bomen worden gehaald, waarin zij een schuilplaats hadden ge zocht. Een deel van de bewoners weigert hardnekkig het eiland te verlaten. Met grimmige en zwij gende vasthoudenheid zitten zij op de daken en op de zolders van hurt huizen, zonder drinkwater, zonder licht en verwarming en bijna zonder voedsel. De red dingsploegen die met bootjes voortdurend in de buurt van het eiland blijven hebben te kennen gegeven dat geen voedsel naai de achterblijvers gebracht zal worden. De tonelen, die zich in de pro vincies Essex en Linconshire aan de Oostkust van Engeland af spelen, tarten eveneens iedere beschrijving. Een Amerikaans militair, die wegens verregaan de uitputting in het ziekenhuis moest worden opgenomen, ver telde 27 mensen te hebben gered. Onmiddellijk nadat hij de wa tersnood had waargenomen had hij Zondag een tegen de koude bestand rubberpak aangetrokken om daarna aan de slag te gaan. Hij moest zijn reddingswerk zaamheden badend en half- zwemmend verrichten, omdat de beschikbare rubberboten niet bestand bleken tegen de enor me golfslag. „Daarom trok ik maar een rubberbootje achter me aan", vertelde de militair. De mensen gilden, maar ze waren boven het gehuil van de wind nauwelijks te horen. Ik moest steeds tenen de wind vechten, maar dank zij een rubberpak heb ik het twee dagen kunnen volhouden". Meer dan 500 doden Vanavond werd de toestand in de meeste getroffen gebieden iets gunstiger, nadat de wind was gaan liggen. In verschillende ge bieden echter verkeerden nog tientallen mensen in> nood. Het aantal getelde doden liep van daag reeds door de 500; men vreest, dat dit aantal nog aan zienlijk zou toenemen. Volgens de minister van Land bouw zijn minstens 100.000 h.a. land onder water gelopen; er zijn 35.000 daklozen. Het aantal dijkbreuken in het land loopt in de honderden. Een commissie, die Zondag is „GEEN KIJKDAG" (Koningin) LONDEN, 3 Febr. (AP. „Schiet op, het is geen kijk dag". Dit kreeg Zondag de chauffeur van de Engelse ko ningin te horen, toen hij met koningin Elizabeth en haar gemaal, de hertog van Edin burgh, een bezoek bracht aan een getroffen gebied in Enge land. De koningin, die vanmiddag op haar landgoed terugkeerde verklaarde helemaal niet kwaad te zijn geweest op de agent, die haar terugstuurde. Zij verklaarde, dat zij onder de indruk was van de hulp, die overal spontaan werd ge geven. Omdat de bevolking van de getroffen gebieden verschilende malen haden ge vraagd om brandhout om de onder water gelopen wonin gen in de komende weken weer droog te stoken, gaf zij onmiddellijk opdracht om al het hout van haar landgoed in Sandringham naar de nood- gebieden over te brengen. ingesteld om de dijken te onder zoeken, is reeds tot de bevinding gekomen, dat de toestand, waarin vele dijken verkeren, slecht is te noemen. Men heeft de vrees uitgespro ken, dat de a.s. voorjaarsstorm nieuwe verwoestingen zal aan richten, wanneer niet op korte termijn de dijken worden ver sterkt. Honderduizenden zakken zand worden daarom met aller lei vervoermiddelen naar de ge troffen streken gebracht om de dijken te dichten en te verzwa ren. Proces-Oradour: BORDEAUX. 3 Febr. (AP). Het militair tribunaal, waarvoor zeven Duitsers en 14 Elzassers terecht staan, die ervan beschul digd worden deel genomen te hebben aan de massamoord op 642 mensen in Oradour-sur-G'a- ne, heeft vanavond beslist, dat de Duitsers en de Elzassers af zonderlijk terecht zullen staan. De afzonderlijke berechting zal morgen ingaan. Het is nog niet duidelijk of de beklaagden bij elkaar zullen blijven in de kleine rechtszaal. 15 De rit naar de winkel van manufacturier Van Ellen duur de maar kort. Hier werd het bange vermoeden van Brammetje bewaarheid, want Sjef Babbelaere vroeg de winkelier, of hij kleding voor deze heren - hierbij wees hij op Brammetje en Sijm - in voorraad had. Voordat de praatgrage winkelier dit met een stroom van woorden had kunnen bevestigen, protesteerde Bram metje heftig: ,.Ja, kijk eens hier, meneer Babbelaere, ik ben tot een heleboel dingen bereid, maar om mij als landbouwer te ver mommen is toch wel een beetje erg veel gevraagd. Of U het goed vindt of niet, ik denk er niet aan, om mij zo toe te takelen. Wan neer U er zelfHier onderbrak hij zijn zo manhaftig begon nen betoog, want Sjef was in zijn, volle lengte voor de veront waardigde journalist gaan staan en keek hem streng vanonder zijn zware wenkbrauwen aan. Dan draaide de forse bediende van Dolf Krabbebakker zich om en keek onderzoekend naar Sijmen. Die voelde zich ook weinig aangetrokken door het idee. zich te moeten uitdossen in een kledij die hij weinig flatteus vond. Hij bloosde bij dit denkbeeld tot diep achter zijn oren, maar hy waagde er zich niet aan, Sjef tegen te spreken. Alleen begon ook hij wel een beetje spijt te krijgen, dat hij zo lichtzinnig in dit avontuur gestort was. De heer Van Ellen redde de situatie, door Brammetje uit te nodigen, in de paskamer enige moddeltjes te bekijken en te pas sen. Er zat voor de dikke journalist niet veel anders op, dan de winkelier maar te volgen. Voordat echter het gordijn van de pas kamer achter hem gesloten werd, wierp hij zijn collega Sijmen nog een vernietigende blik toe. De boze uitdrukking van zijn gelaat was enige minuten later geheel verdwenen, toen hij, in een pilo-broek en blauw werkhemd gestoken, een rode zakdoek om zijn hals en een zwart petje op zijn hoofd de winkel binnentrad. Er glom nu een diep verdriet in zijn ogen, hetgeen nog erger werd door het bulderend gelach van Sjef. Zelfs Sijm kon een glimlach niet onderdrukken, maar hij lachte te vroeg. Want toen hij het paskamertje betrad fluisterde Sjef Babelaere de winkelier iets in het oor nel van de havenstad kon van daag weer volledig in gebruik worden genomen. De toestand in het geïsoleerde Lillo bleef echter nog critiek. Belgische militairen versterkt door hulptroepen met burgers waren de gehele dag in de weer om mensen uit het Scheldestad- je in veiligheid te brengen. Het zwaartst geteisterde gebied in België is het gebied rond Os- tende waar enorme ravages wer den aangericht en ongeveer 20 personen verdronken. De mate riële schade in de stad, eens „de trotse koningin der badplaatsen" bedraagt volgens de Hoge Com missaris voor het Belgische toe risme minstens 30 millioen francs De materiële schade in het ge hele land wordt geschat op 1 mil liard francs. De Belgische rege ring heeft aangekondigd, dat on middellijk plannen zullen wor den gemaakt om de aangerichte schade te herstellen en te ver goeden. Fonds voor slachtoffers Premier van Houtte deelde vandaag in de Kamer mee, dat een fonds was geopend om de ge troffen bevolking te steunen. De eerste gift van de regering in dit fonds bedraagt 10.000.000 francs. Volgens de premier zal het leger voorlopig blijven ingescha keld bij de reddingswerkzaam heden. Enkele onderdelen van het leger zijn ingeschakeld bij de reddingswerkzaamheden Nederland. Zonodig is de Belgische rege ring bereid nog meer steun te verlenen, ook in de vorm van huisvesting van dakloos gewor den Nederlanders. Op deze ma nier, aldus premier van Houtte, zou België zijn schuld kunnen af doen, die Nederland sedert de :rste wereldoorlog aan Neder land heeft. Glasscherf door rug in hartkamer (Van onze verslaggever UTRECHT, 3 Februari Bij de Johan de Witschool te Utrecht is Zondagmiddag om ongeveer kwart over vijf een tragisch on geluk gebeurd. Terwijl enige meisjes bij deze school aan het stoeien waren viel een van hen tegen een van de ramen van het gymnastieklokaal. Het meisje kreeg een glasscherf in haar lichaam, welke doordrong tot in een van haar hartkamers. Zij overleed onmiddellijk. DEN HAAG, 3 Februari (ANP) De ministers van Buitenlandse Zaken en Justitie hebben vra gen van enkele Kamerleden be antwoord met betrekking tot de ontsnapping van de zeven oor logsmisdadigers. Volgens de minister van Jus titie zijn er tot nu toe nog steeds geen bewijzen, dat een organi satie achter de ontsnapping heeft gestaan. De mogelijkheid van georganiseerde ontsnapping van buitenuit is echter niet uit gesloten. wagen met schoeisel en dekens uit Deventer, Maastricht, Arn hem en Wisseveld, 1 wagen met kleding uit Den Bosch en Val- kenswaard. en een wauen met kinderledikantjes en kleding uit Amsterdam. Maandagnacht arriveerde een wagen met goederen uit Varsse- veld en uit Maastricht. Een Bels kwam kleren en geld brengen Zo gaat het maar door. De hulp vaardigheid is enorm! Losse berichten van het front der helpers Vier sloepen en een sleep boot met in totaal 35 zeeverken ners uit Utrecht zijn Dinsdag Willemstad gepasseerd op weg naar Bruinisse. Enige Commando's uit Roo sendaal zijn in Willemstad ach tergebleven om behulpzaam te zijn bij het versterken der dij ken. In de late avonduren van Dinsdag arriveerden uit Duits land aan de Engelbrecht van Nassaukazeme te Roosendaal ruim 25 amphibievaartuigen, be mand met Amerikaanse troepen uit Duitsland. Contact werd op genomen met de Commando's voor gezamenlijke hulp-opera ties. Mierlo's burgemeester met pensioen DEN HAAG, 2 Febr. B)j Kon. Besluit is aan A. Th. Ter meer, op zijn verzoek, met in gang van 1 Februari 1953, eervol ontslag verleend als burgemees ter der gemeente Mierlo, met dankbetuiging voor de langduri ge diensten door hem als burge meester bewezen. EGYPTE LAAT BRIT TERUGROEPEN CAIRO, 3 Febr. (AP). De Egyptische regering heeft de Britse regering verzocht de voor- lichtings-ambtenaar van de Brit se ambassade in Cairo terug te roepen. De betreffende ambte naar is inmiddels reeds uit Cairo vertrokken. Door Gods Goedheid valt S i ons de grote vreugde ten v l deel, U te mogen kennis geven van de aanstaande A Priesterwijding van onze n en broer PIET De H. Wijding zal worden 'j toegediend in de kerk van C de P.P. Minderbroeders te Sint Truiden op Zondag 15 Februari a.s. door Z. E. i Monseigneur V. Stappers, y c Minderbroeder. De neo- C mist zal op Zondag 12 A April in de parochiekerk van de H. Jozef te v Woensdrecht te 10 uur V een plechtige H. Dankmis C opdragen. V Receptie van 1.30 tot 2.30 uur Dorpsstraat C 6" Woensdrecht. Fam. H. Klaassen- Eelen C Woensdrecht (N. Br.) Dorpsstraat C 69. Enige kennisgeving De begrafenis van de slachtoffers van de wa tersnood van Heijningen en Fijnaart zal vanmid dag om 1 uur plaats vin den op de algemene be graafplaats te Roosen daal. De families worden verzocht op dit tijdstip op de algemene begraaf plaats aanwezig te zijn. De begrafenisonder nemer J. J. Knappers (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG, 3 Februari De Eerste Kamer is vandaag verder gegaan met de afhandeling' van de agenda. Het wetsontwerp tot verlenging van de dividendbe perking met één jaar werd met 31 tegen 15 stemmen aanvaard. Tegen stemden C.H., V.V.D., de heren Mertens, Veldhoven, Sas sen en Regout van de K.V.P. en prof. Hellema van de AJt. De vorige week stuitte het wetsontwérp op bezwaren van tweeërlei aard. V.V.D., enkele leden van de K.V.P.-fractie en prof. Hellema van de A.R. stel den zich op het standpunt, dat het noch nodig noch wenselijk is om ook onder de gewijzigde om standigheden de dividenden te beperken. BICO Solinger- Tafelmessen 48 ct. Mottenkogels, per doosje 12 ct. Plastic-schalen 39 ct. Klaverblad Bloemenzeep, 2 stukken voor 25 ct. Prima Dweilen, 60 x 60 cm. 69 ct. Witte Dweilen 60 x 60 cm. 98 ct. Vaatdoekjes 25 ct. Groffen-Jansen Fortulnstraat 24 |TeU331^Ro^oom

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1953 | | pagina 3