vacatures wetenschap en onderwijs •HB medewerker NRC Handelsblad Royaal 2 jonge economen gemeente gouda rector m/v Hoofd bouwtechnische-dienst (bouwkundige op HTS-niveau met ruime ervaring en leidinggevende kwaliteiten) wetenschappelijk medewerker (m/v) Universiteit van Amsterdam Rijksuniversiteit Limburg wetenschappelijk medewerker (m/v, WETENSCHAPPELIJK ONDERZOEKER(M/V) BIOCHEMICUS (M/V) NRC HANDELSBLAD Zaterdag 22 januari 1983 30 Technische Hogeschool Eindhoven Bij de Stafgroep P(lanning), S(tatistiek) en l(nformatieverzorging) van de Dienst Bestuurlijke Zaken bestaat plaatsingsmogelijkheid vooreen m/v op het gebied van de Informatieverzorging De Dienst Bestuurlijke Zaken, gericht op beleids- voorbereidende en beleidsondersteunende taken ten behoeve van het instellingsbestuur en de beheerseenheden, omvat naast de Stafgroep PSI, sekretariaten van bestuursorganen en andere staf- groepen. Taak Op het gebied van de Informatieverzorging zijn aan de stafgroep PSI in nauwe samenwerking met het Rekencentrum, dat voor het te automatiseren trajekt zorgdraagt, de volgende taken toegewezen: - opstellen, jaarlijks bijstellen en tot uitvoering brengen van het THE beleidsplan Informatie verzorging; - adviseren met betrekking tot strukturering van de administratieve organisatie; - adviseren over de aanvragen tot ontwikkelen en het initiëren van nieuwe informatiesystemen; - koördineren van en adviseren over de instand houding en uitbouw van bestaande informatie systemen; - leiding geven/deelnemen aan projektgroepen. De gevraagde medewerker dient met andere mede werkers vorm te geven aan deze taken. Gevraagd wordt een medewerker: - van academisch niveau (Bedrijfskunde, Informa tica, Bedrijfseconomie); - met kennis, belangstelling en eventuele ervaring op het gebied van de Informatieverzorging; - met het vermogen om in teamverband te werken. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot een maximum van 5.705,per maand. Informatie betreffende de functie: drs. J. P. A. M. Wijnen, telefoon 040-47.2706. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Hoofd van de Dienst Personele Zaken van de Technische Hogeschool Eindhoven, Postbus 513, 5600 MB Eindhoven, onder vermelding van nummer V 4815. Oe Stichting Delftse Studenten Huisvesting beheert in de gemeente tBvW:*.-: Delft ca 4000 wooneen heden. Het beleid van de Stichting wordt in nauw overleg met de bewoners vastgesteld. Binnen de fi nanciële mogelijkheden wordt gestreefd naar het creëren van optimale woon omstandigheden. De Stichting beschikt over een bureau met 30 personeels leden, verdeeld over het secretariaat en de administratieve- en bouwtechnische dienst. Het geheel staat onder leiding van een hoofd bureau. Binnen de Bouwtechnische Dienst bent u belast met de dagelijkse leiding en organisatie van de werkzaamheden. Tot uw taak behoort o.a. het ontwikkelen en begroten van onderhoudsplanningen op korte, middellange en lange termijn. Daarnaast houdt u zich bezig met de voorbereiding, begeleiding (tijdens de uitvoering) en contro le van nieuw- en verbouwprojecten. Verder adviseert u het hoofd bu reau en het bestuur op het gebied van technische en financiële mo gelijkheden bij de verwerving van onroerende goederen. Tenslotte moet u het hoofd bureau bij afwezigheid kunnen vervangen, voor zover het bouwtechnische aangelegenheden betreft. Wat wij van u vragen U heeft een bouwkundige oplei ding op HTS-niveau en ruime er varing, vooral op het gebied van premiehuurwooneenheden en voorschriften van één- en twee persoonshuishoudens. Belang rijk zijn verder leidinggevende capaciteiten, organisatie- en im provisatievermogen en goede contactuele eigenschappen. Wat wij vragen en bieden De zorg voor de studenten huis vesting zal in beleidsmatige zin worden overgedragen aan het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Daar om zult u voorlopig gedurende maximaal 2 jaar worden aan gesteld bij de Technische Hoge school, met gelijktijdige deta chering bij de Stichting. Na vol tooiing van de overdracht kan in diensttreding plaatsvinden bij de Stichting, overeenkomstig de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Salariëring geschiedt volgens Rijksregeling. Daarnaast wordt u direct opgenomen in het wel- vaartsvast pensioenfonds. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschij ning van dit blad, richten aan het Hoofd van de Centrale Per soneelsdienst, Julianalaan 134, 2628 BL Delft. S.v.p. nr. SV 8203 vermelden in de rechterbovenhoek van uw brief. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer J.M.J. Vogten, hoofd bureau van de Stichting, telefoon 015-783014. Een psy chologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure. heeft elke week twee bijzondere bijvoegsels De Faculteit der Economische Wetenschappen vraagt voor de vakgroep Bedrijfsinformatica en Accountancy een voor 5/10 van de werktijd. Zijn/haar taken zullen bestaan uit: het geven van onderwijs in boekhouden, financiële rekenkunde en in de beginselen van de levensverzekeringswiskunde het verrichten van onderzoek op deze vakgebieden het deelnemen in de bestuurlijke en organisatorische werkzaamheden van de vakgroep. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van: een doctoraal getuigschrift in de economische wetenschappen of bedrijfskunde (met inbegrip van voortgezet boekhouden, financiële rekenkunde, alsmede bestuurlijke informatiekunde of een daarmee vergelijkbaar vak) goede didactische kwaliteiten. Zij dienen bereid te zijn tot het werken in teamverband. Verwacht wordt dat de aan te stellen medewerker bekend is met. en zich voortdurend zal blijven oriënteren op internationale ontwikkelingen. Onderzoekservaring en ervaring met de (internationale) comptabele praktijk, c.q. het bezit van een accountantsdiploma strekken tot aanbeveling. Tewerkstelling zal geschieden als wetenschappelijk medewerker, op arbeidsovereenkomst naar burgerlijk recht, vooralsnog voor de periode van één jaar. Het salaris bedraagt maximaal f4893,- bruto per maand, bij volledige werktijd. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij prof. E.J. Joëls RA, telefoon 020 - 525 4172 of 020 - 72 89 47, of bij drs. Th. Schoonhoven, telefoon 020 -525 4264. Uw sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae en opgave van referenties, kunt u - binnen drie weken - richten aan drs. Th. Schoonhoven, kamer 3125, Burgemeester Tellegenhuis, Jodenbreestraat 23, 1011 NH Amsterdam, onder vacaturenummer 6144. Vrouwen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Naar verwachting wordt in september 1984 aan de Rijksuniversiteit Lim burg gestart met een Economische Studierichting, met in aanvang 100 eerste jaars studenten en 20 (wetenschappelijk) medewerkers. De stu die wordt opgezet volgens de uitgangspunten van het probleemgestuurd onderwijs. Thans worden de voorbereidingen getroffen voor de start van het onderwijs. Hiervoor wordt gezocht naar (m/v) met belangstelling voor de algemene economie en de bedrijfeconomie, ter ondersteuning van de reeds gestarte Werkgroep Economie en van de aanwezige medewerkers, waaronder een groep externe consulenten. taak - meewerken aan de voorbereiding en uitvoering van het onderwijs in de nieuwe studierichting (o.m. het nader uitwerken van het curriculum en het vervaardigen van studiemateriaal); - verrichten van wetenschappelijk onderzoek; - algemene werkzaamheden, m.n. ook op het gebied van beleidsontwik keling. vereist doctoraal examen economie; goed uitdrukkingsvermogen, zowel mondeling als schriftelijk, salaris de aanstelling geschiedt in het rangenstelsel voor wetenschappelijk per soneel. inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. R. Verspeek, secretaris van de Werk groep Economie, tel. 043-888285. Zij. die belangstelling hebben voor de aangeboden funktie kunnen de bro chure over de basisfilosofie van de Rijksuniversiteit Limburg, alsmede de nota over de studierichting Economie schriftelijk aanvragen bij de Dienst Personele Zaken. vakaturenummer: NRC 3002 Schriftelijke sollicitaties, onder duidelijke vermelding van het vakature nummer op brief én envelop binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personele Zaken van de Rijksuniversiteit Limburg, Postbus 616, 6200 MD MAASTRICHT. ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM vakature: bij de vakgroep economie, sectie bedrijfseconomie van de juridische faculteit. datum: zo spoedig mogelijk. (voor 32 uur per week) vakaturenummer: 539 N De betrokken medewerk(st)er zal deel uitmaken van de sectie bedrijfs economie, die verder bestaat uit twee buitengewoon hoogleraren en een full-time wetenschappelijk medewerkster. taak: - het geven van onderwijs, respectievelijk het assisteren bij het onderwijs in de door de sectie bedrijfseconomie verzorgde vakken, in het bijzonder het vak Inleiding Bedrijfseconomie en de vervolgvakken op het gebied van Externe Verslaggeving, Financiering en Organisatie. - het verrichten van wetenschappelijk onderzoek op het gebied van bovenstaande vakken in het bijzonder in relatie tot het recht. Onderzoekgebied wordt binnen de sectie vastgesteld. - het deelnemen aan bestuurlijke activiteiten. gevraagd: een kandida(a)t(e) met behaald doctoraalexamen bedrijfseconomie bij voorkeur met als werkcollegevak Kosten- en winstbepaling en/of Interne Organisatie. Ervaring als docent, bij voorkeur op de bovengenoemde vakgebieden en aantoonbare belangstelling voorde integratie van economie en recht, strekt tot aanbeveling. inlichtingen: kunnen worden verkregen bij mw. drs. J. P. de Roon-Bahlman, tel. 010-525511 tst. 3645 of privé 01804-11293. salariëring: volgens rijksregeling voor akademici. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae onder vermelding van het vakaturenummer, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, te richten aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken van de Erasmus Universiteit Rotterdam, Postbus 1738,3000 DR Rotterdam. Het gemeentebestuur van Gouda roept sollicitanten op voor de functie van directeur/directrice van de Prof. J.H. Gunningschool voor mavo, Tessel- schadestraat 1. De vacature staat open per 1 augustus 1983 als gevolg van vervroegde pensionering van de huidige functionaris. De school wordt momenteel bezocht door 350 leerlingen. rector/rectrix van het Coornhert gymnasium, Nansenstraat 40. Deze vacature ontstaat per 1 augustus 1983 als gevolg van het vervroegd uittreden van de rector. De school wordt bezocht door ±450 leerlingen; de verwachting is dat dit aantal nog wat zal toenemen. Beide zelfstandige scholen maken deel uit van de Goudse scholenassociatie, een samenwerkings verband binnen het openbaar a.v.o. en v.w.o. en waarin zijn opgenomen de twee gemeentelijke mavo's, het gemeentelijke gymnasium en de Rijks scholengemeenschap. De voorkeur gaat uit naar candidaten die - ervaring hebben in een organisatorische en leiding gevende functie bij het a.v.o.-v.w.o.; - de beginselen van het openbaar onderwijs onder schrijven; - zich willen inzetten voor vernieuwings- en samen- werkingsgedachten zoals die landelijk en plaatselijk in ontwikkeling zijn. Een informatieset, w.o. een profielschets, kan op aanvraag worden toegezonden. In de benoemingsprocedure zijn de geledingen van de betrokken scholen betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Voor de functie van directeur/directrice worden inlichtingen verstrekt door de wnd. directeur, de heer H. Verdonk, tel. school 01820 - 17432, tel. privé 01820-16129, voor de functie van rector/rectrix worden inlichtingen verstrekt door de rector, de heer drs. A.G. den Haan, tel. school 01820- 17915, tel. privé 01820 - 16688, of door de onderwijskundig medewerker, de heer Ph. C. Romeijn, tel. 01820 - 13800, tst. 269. Sollicitaties binnen 14 dagen in te zenden aan het college van burgemeester en wethouders, Markt 1, 2801 JG Gouda. De gemeente streeft op het niveau van de gevraagde functie naar een evenwichtiger man/vrouw verhouding in de opbouw van het personeelsbestand In dit verband wordt bij gelijke geschiktheid aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook het doen en denken van politici op wie u verre van gesteld bent krijgt in NRC Handelsblad ruimschoots de ruimte Telkens wan neer daar aanleiding toe is Dat doet deze krant niet om u te plagen, maar om u te dienen De vakgroep Fysiologie en fysiologische fysica van de Rijksuniversiteit te Leiden vraagt een Taak: Van de toekomstige medewerker wordt een enthou siaste bijdrage verwacht aan het onderzoek binnen het projekt 'Psychofysiologie van het menselijk 24- uurs systeem'. Het onderzoek richt zich in het bijzon der op individuele verschillen in circadiane ritmiek, zowel onder stabiele kondities als in reaktie op veran deringen in de slaapwaak cyclus. Het werk zal voor een belangrijk deel bestaan uit medewerking aan de voorbereiding, de uitvoering en de dataverwerking van meerdaagse circadiane experimenten. Gevraagd: - Doktoraal examen psychologie met specialisatie psychofysiologie, fysiologische psychologie of ex perimentele psychologie; - Brede belangstelling voor theoretisch en toege past onderzoek van biologische ritmen; - Kennis en ervaring op het gebied van methodolo gie, waaronder het gebruik van on-line computers (FORTRAN IV) en multivariate statistiek; - Bereidheid om in teamverband te funktioneren; - Bereidheid om de onderzoeksresultaten te bewer ken tot een proefschrift. De aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband voor maximaal 36 maanden met de Nederlandse organisatie voor zuiver-wetenschappe- lijk onderzoek (Z.W.O.). Salaris overeenkomstig rijksregeling. Opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds bij aanstelling. Inlichtingen worden verstrekt door dr. G. A. Kerkhof, Laboratorium voor fysiologie, Wassenaarseweg 62, 2333 AL LEIDEN, tel. 071 - 148333, tst. 3693 of 3616. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden naar bovenstaand adres. Bij de laboratoriumafdeling Endocrinologie van de Universiteitskinderkliniek Het Wilhelmina Kin derziekenhuis bestaat een vacature voor een biologisch of chemisch drs. Hij/zij zal meewerken in teamverband aan een onderzoek betreffende groeiregulerende facto ren. Het onderzoek zal zich richten op een mo gelijke relatie tussen groeihormoon, metabolie- ten en somatomedines. Gebruik gemaakt zal worden van biochemische scheidingstechnieken voor eiwitten en in vivo en in vitro testmethoden. Het betreft hier een project van de Stichting voor medisch wetenschappelijk onderzoek FUNGO voor de tijdsduur van 36 maanden. De aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse organisatie voor zuiver-wetenschappelijk onderzoek (Z.W.O.). Salaris overeenkomstig rijksregeling. Opname in het Algemeen burgerlijk pensioen fonds bij aanstelling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door me vrouw S. C. van Buul-Offers. Tel. 030 - 320521. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt U richten aan drs. G. J. Cerfontaine, Wil helmina Kinderziekenhuis, Nieuwe Gracht 137, 3512 LK UTRECHT. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Leiden zoeken gegadigden voor de functie van van de openbare Louise de Coligny Scholengemeenschap voor Mavo, Havo en Atheneum te Leiden. Aan de school is ook een Internationale Schakelklas verbonden. De vacature ontstaat op 1 augustus 1983 door een voorgenomen vervroegde uittreding van de huidige rector. De school beschikt over een hoofdgebouw en twee dependances. De school telt momenteel 1200 leerlingen, 80 docenten en 20 leden van het on derwijs ondersteunend personeel. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand, die - zich er voor inzet de functie uit te oefenen overeenkomstig de be ginselen van het openbaar onderwijs; - beschikt over ruime leidinggevende en organisatorische ervaring en bekwaamheid in een functie in het voortgezet onderwijs; - openstaat voor veranderingen in het voortgezet onderwijs, die aan sluiten op de ontwikkelingen in het basisonderwijs; - stimulerend wil werken aan veranderingen in het voortgezet onder wijs; - vanuit zijn/haar verantwoordelijkheid de kwaliteit van het onderwijs weet te bewaken; - beschikt over goede contactuele eigenschappen; - bereid is de school te leiden in nauw overleg met het bevoegd ge zag; - in samenwerking met de conrectoren de school leiding wil geven in overleg met de overige geledingen van de school. Kandidaten moeten bereid zijn eventueel een psycho-technisch onderzoek te ondergaan. Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van de ouders en van de diverse geledingen van de school worden betrokken. Inlichtingen over de vacature en de procedure worden verstrekt door de heer D. van As, hoofd van de Directie Onderwijs, tel. 071-254301 en de heer Dr. G.A. Steffens, de huidige rector, tel. 071-153647. Indien gewenst kan een programmaboekje toegestuurd worden. Gegadigden voor deze functie worden uitgenodigd hun sollicitatie met motivering en levensbeschrij ving vóór 15 februari 1983 met vermelding van vaca turenummer OND 771 te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Watersnood documentatie 1953 - krantenknipsels | 1983 | | pagina 9