de rijksoverheid vraagt F® f SH hadervacatures office-manager (m/v) bedrijfsleven/overheid PROJECTLEIDER M/V JONG JURIST(E) Wij Nederlanders ^Moestuin Ik doe het Samen met PBNA NRC HANDELSBLAD Zaterdag 22 januari 1983 28 De Werkgroep Eerstelijns Vereniging Al- mere (EVA) zoekt een De werkgroep is samengesteld uit verte genwoordigers van de drie organisaties, te weten: Kruisvereniging Flevoland, afdeling Almere; Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Flevoland (Madi); Stichting Maatschappelijke Gezondheidszorg Almere (SMGA); onder wier verantwoordelijkheid een zestal gezondheidscentra in Almere beheerd worden. De projectleider werkt onder verantwoor delijkheid van de werkgroep en de direc ties van de instellingen en in nauwe sa menwerking met het bureau S-1 en het Projectteam Gezondheidszorg Almere. De taak omvat de leidinggeving aan een integratieproces van de drie bovenge noemde organisaties naar één uitvoerende organisatie EVA. Als taken kunnen worden genoemd: advisering, beleidsontwikkeling, voort gangsbewaking, projectleiding en leiding van het projectsecretariaat. Als functie eisen gelden: deskundigheid en ervaring op gebieden als: organisatiekunde; organisatieverandering; organisatieontwikkeling. Daarenboven een analytische instelling alsmede kennis van de eerstelijnsgezond heidszorg. De aanstelling vindt plaats bij de SMGA volgens de daar geldende rechtspositiere geling (CAO Kruiswerk). Salaris, afhanke lijk van ervaring, van 4.739,13 tot ƒ6.051,13 bruto per maand. De duur van de aanstelling bedraagt in beginsel twee jaar; verlenging met functiewijziging is niet uitgesloten. De standplaats is Almere. Nadere informatie bij: J. Holten, coördina tor SMGA tel. 03240 - 16611 Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: SMGA Zuidmark 8 1355 CA Almere, onder vermelding van soli. EVA INSTITUUT VOOR BOUWRECHT 'S-GRAVENHAGE Het Instituut voor Bouwrecht zoekt een bij voorkeur met enkele jaren praktijkervaring De aanstelling geschiedt ter uitbreiding van de juridi sche staf van het Instituut. Op het bureau van het In stituut zijn werkzaam een directeur, een juridisch stafmedewerker, een administrateur in algemene dienst en drie secretaresses. Het Instituut bevordert op onafhankelijke wijze de wetenschappelijke beoe fening van het bouwrecht, onder meer door de uit gave van het tijdschrift Bouwrecht, de verzorging van universitair en postacademisch onderwijs en de uit voering van wetenschappelijk onderzoek. Hoewel deze nieuwe functionaris wordt aangezocht ter versterking van de staf is de directe aanleiding een voorgenomen onderzoek naar bestuurlijke en or ganisatorische knelpunten in de bouw. Het ligt even eens in het voornemen op langere termijn andere on derzoeksprojecten ter hand te nemen. Kandidaten met onderzoeks- en rapportagekwaliteiten hebben daarom voorrang. De hoogte van de salariëring is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Het Instituut hanteert ter vergelijking de schalen voor het overheidspersoneel behorende bij het BBBRA. Aanstelling kan geschieden in een salarisklasse die vergelijkbaar is met die van wetenschappelijk ambte naar in schaal 112 (f 3.298,= - 4.893,= per maand), dan wel die van wetenschappelijk medewerker 1e klas in schaal 130 (f 4.409,= - 5.705,=). Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van het Instituut, Prof. Mr. C. M. Stra- ver (070 - 24.55.44). Sollicitaties kunnen eveneens aan hem worden gericht (Instituut voor bojwrecht, Wassenaarseweg 23, 2596 CE 's-Gravenhage). zijn ergens voor, of tegen Dat blijkt uit massa's bonden, verenigingen, groepen en partijen. Maar dat wil niet zeggen dat we zo partijdig zijn dat we andersdenkenden links (of rechts) laten liggen; zij hebben vaak belangwekkende dingen te zeggen Eu deze krant schroomt niet dat allemaal te vermelden raadadviseur wetgevingsonderzoek (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0036/2731 Ministerie van Justitie Wetenschappelijk Onderzoek en Documentatie Centrum (WODC) Het Wetenschappelijk Onderzoek en Documentatie Centrum heeft tot taak: initiëren, verrichten en begeleiden van beleidsgericht wetenschappelijk onderzoek (empirisch, literatuurstudie); doen van beleidsvoorstellen op basis van de resultaten van het in- en externe wetenschappelijk onderzoek en desgevraagd een bijdrage leveren aan de verwezenlijking van beleidsmaatregelen, die mede op deze voorstellen zijn gebaseerd. Het Centrum is onderverdeeld in vier secties en redigeert het blad 'Justitiële Verkenningen'. Functie-informatie: leiding geven aan de sectie Wetgeving (een team van ca. 8 personen onder wie 4 sociaal-wetenschappelijke onderzoekers) die zich bezig houdt met onderzoek ter voorbereiding en evaluatie van wetgeving; vertalen van de resultaten van dit onderzoek in aanbevelingen voor de stafafdelingen Wetgeving en anderszins leveren van een ondersteunende bijdrage aan de wetgevende activiteiten van het departement; voorbereiden van wetenschappelijke pubiikaties Vereist: voltooide universitaire opleiding rechten (b.v.k. gepromoveerd); aantoonbare belangstelling voor sociaal-wetenschappelijk of economisch onderzoek; ervaring in een leidinggevende functie Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max f7798,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel, inlichtingen worden verstrekt door de heer dr. J.J.M. van Dijk, wnd. hoofd van het WODC onder nr. (070)-70 65 58. Sollicitaties inzenden voor 19 februari 1983. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 3-0058/2731 Ministerie van Landbouw en Visserij directoraat-generaal voor Landbouw en Voedselvoorziening, directie Internationale Economische Aangelegenheden Functie-informatie: bestuderen en behandelen van algemeen-economische en agrarisch- economische vraagstukken in breed internationaal verband. Het accent ligt daarbij nadrukkelijk op de EG en in het bijzonderde agrarische aspecten daarvan, zoals de vraagstukken m.b.t. het gemeenschappelijk landbouwbeleid in relatie tot derde landen en internationale organisaties; de werkzaamheden vereisen veel coördinerend overleg, zowel departementaal als interdepartementaal; deelnemen aan overleg in EG-verband ter zake van deze problematiek. Vereist: voltooide opleiding economie aan universiteit of landbouwhogeschool. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. chef (mnl./vrl.) bureau diensten vac. nr. 3-0020/2731 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Nationale Rekeningen Functie-informatie: leiding geven aan een groep medewerkers die gegevens samenstelt betreffende o.m het produktieproces, de kostensamenstelling en de inkomensvorming van de bedrijfstakken handel en dienstverlening. Belangrijke elementen in het werk van de groep zijn: onderhouden van contacten met deskundigen binnen en buiten het CBS; beoordelen op plausibiliteit van de beschikbare informatie; zoeken naar aanvullende gegevens en naar verbetering van schattingsmethoden; meewerken aan de intregratie van de gegevens van de eigen bedrijfstak in meeromvattende systemen; publiceren over de structuur en de ontwikkelingen in de bedrijfstak. Vereist: diploma VWO met MO economie of diploma HEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van en ervaring in onderdelen van handel en/of dienstverlening en/of op statistisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f5705,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983 wetgevingsjurist (mnl./vrl.) evt. deeltijdarbeid vac.nr. 3-0004/2731 Ministerie van Economische Zaken directie Wetgeving en andere Juridische Aangelegenheden, hoofdafdeling Wetgeving Functie-informatie: opstellen en verder behandelen van ontwerpen van wetten, algemene maatregelen van bestuur en algemeen verbindende ministeriële beschikkingen; analyseren van beleidsplannen en onderkennen van de juridische aspecten daarvan. De werkzaamheden liggen in het gehele ressort van het ministerie van Economische Zaken. Zij worden verricht in samenwerking met de betrokken beleidsafdelingen van het Ministerie en brengen regelmatig externe contacten met zich mee, i.h.b. met andere overheidsinstanties. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding nederlands recht; enkele jaren ervaring, b.v.k. in juridisch werk. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f6561,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inzenden voor 12 februari 1983. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. bedrijfseconoom (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0008/2731 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, directie Waterhuishouding en Waterbeweging Functie-informatie: leiding geven aan en coördineren van de werkzaamheden van de Afdeling; vervangen van het hoofd Bedrijfszaken, bevorderen van en leveren van bijdragen aan het bedrijfseconomische handelen op het gebied van planning, kostprijszaken, financiën en bestekken binnen de Directie; verrichten van bedrijfsorganisatorische onderzoeken. Vereist: voltooide universitaire opleiding bedrijfseconomie of bedrijfskunde. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. E.P. de la Parra, hoofd Bedrijfszaken, onder nr. (070J-88 93 70, tst. 234. Sollicitaties inzenden voor 12 februari 1983. wetenschappelijk medewerker (mnl./vrl.) studiedienst vac.nr. 3-0021/2731 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Financiële Statistieken De Studiedienst doet onderzoek op het gebied van het financiewezen en stelt daarover pubiikaties samen. Daarbij maakt zij gebruik van het statistisch materiaal dat binnen de Hoofdafdeling verzameld wordt en combineert dit met dat uit andere bronnen. Doel hiervan is het inzicht in het werkterrein te verdiepen en nieuwe ontwikkelingen te onderkennen. Dit leidt tevens tot advisering t.a.v. de samenstelling van (nieuwe) statistieken en methodologische ondersteuning daarbij. Functie-informatie: verrichten van studies en samenstelling van pubiikaties t.a.v. de overheidsfinanciën c.q. de financiële instellingen c.q. de kapitaalmarkt; d.m.v. externe contacten en via de vakliteratuur bijhouden en onderkennen van de ontwikkelingen in het werkterrein en daarmee samenhangende veranderingen in de informatiebehoefte; op grond daarvan adviseren t.a.v. de ontwikkeling van de statistieken en methodologische steun daarbij. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie; ervaring in of belangstelling voor financieel-economische aangelegenheden. Bekendheid met kwantitatieve methoden strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f5705,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. arrondissementsgriffier (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0037/2731 Ministerie van Justitie Functie-informatie: als hoofd van dienst van de griffies van de gerechten in het arrondissement (rechtbank, kantongerecht) bekleedt de arrondissementsgriffier een schakelpositie tussen de rechterlijke colleges en het ministerie van Justitie, waarin hij/zij met een grote mate van zelfstandigheid optreedt. Een griffie omvat een tweetal sectoren, waaraan de griffier ook veelal inhoudelijk leiding moet geven, namelijk enerzijds een administratief apparaat en anderzijds het gerechtssecretariaat, dat zich bezig houdt met de directe bijstandszaken aan de rechter. Voorts is hij/zij verantwoordelijk voor de organisatie van de griffies, de huisvesting en de materieelvoorzieningen. Daarnaast verricht hij/zij vanuit zijn/haar ambt een aantal bijzondere, bij de wet opgedragen taken, zoals het bekleden van de functie van secretaris van de Kamer van Toezicht over de notarissen en de kandidaat-notarissen. Vereist: voltooide universitaire opleiding nederlands recht of in een van de maatschappijwetenschappen, met juridische belangstelling. Ervaring in een leidinggevende functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Maastricht. Salaris: min. f5053,- en max. f6194,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de Hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechtshulp van het ministerie van Justitie, onder nr. (070)-70 60 80. Schriftelijke sollicitaties, te richten aan Hare Majesteit de Koningin, inzenden voor 19 februari 1983 aan de Rijks Psychologische Dienst. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) kwaliteitsbeleid evt. deeltijdarbeid vac.nr. 3-0025/2731 Ministerie van Economische Zaken directoraat-generaal voor Industrie, directie Industriële Structuur en Bedrijfsaangelegenheden, (hoofd)afdeling Sociaal-Economische Bedrijfsaangelegenheden Functie-informatie: hij/zij is betrokken bij de formulering en uitvoering van het beleid gericht op het versterken van de bedrijfsvoering in het bijzonder m.b.t. de kwaliteitsaspecten daarvan; in het kader hiervan initiëren en begeleiden van activiteiten in samenwerking met organisaties van het bedrijfsleven; veelvuldig onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: voltooide universitaire opleiding, b.v.k. bedrijfskunde of (bedrijfs)economie; belangstelling voor en b.v.k. ervaring met bedrijfsorganisatorische vraagstukken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inzenden voor 19 februari 1983. ingenieur (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0062/2731 Rijksnijverheidsdienst provinciaal kantoor Zuid-Holland De Rijksnijverheidsdienst (RND) ressorteert onder het ministerie van Economische Zaken. De taak van de RND is het bevorderen van de ontwikkeling van middelgrote en kleine bedrijven in de industrie. De Dienst doet dit d.m.v. technisch-economische voorlichting via informatie, doorlichting, advisering en begeleiding. Deze taken worden uitgevoerd door de medewerkers van de districts- en provinciale kantoren. De Rijksnijverheidsdienst speelt een belangrijke rol bij de uitvoering van het INNOVATIEBELEID van de rijksoverheid. Het is de bedoeling, dat de functionaris na een ruime inwerkperiode het hoofd van genoemd kantoor ter zijde kan staan als eerste medewerker. Vereist: diploma TH (b.v.k. werktuigbouwkunde, bedrijfskunde, industriële vormgeving of interfaculteit bedrijfskunde) en enige jaren ervaring in een bedrijfs- of adviserende functie. Leeftijd: b.v.k. tussen 30 en 35 jaar. Standplaats: Rotterdam. Salaris: max. f5705,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. beleidsmedewerker evt. deeltijdarbeid vac.nr. 3-0050/2731 (mnl./vrl.) Ministerie van Economische Zaken directoraat-generaal voor Handel, Ambacht en Diensten, directie Integratie, Coördinatie en Financiering, hoofdafdeling Ruimtelijke Ordening en Gewestelijke Aangelegenheden De Hoofdafdeling is belast met de inbreng van de onder het Directoraat-Generaal ressorterende belangen in het ruimtelijke ordeningsbeleid, het stadsvernieuwingsbeleid, en het verkeersbeleid, het adviseren over en behandelen van steunregelingen voor het bedrijfsleven in stadsvernieuwingsgebieden, alsmede de behandeling van en advisering over plaatselijke en gewestelijke aangelegenheden. Daarnaast zijn aan de Hoofdafdeling verbonden de rijksconsulentschappen die het Directoraat-Generaal vertegenwoordigen in de regio. Functie-informatie: samen met de overige medewerkers inhoud geven aan bovengenoemde beleidsterreinen; voorbereiden en uitwerken van beleidsadviezen; entameren en begeleiden van eventueel daarvoor uit te voeren noodzakelijk onderzoek, behandelen van vraagstukken op het terrein van de bedrijvenplanologie, de voorbereiding van en eventuele deelname aan commissievergaderingen en interdepartementaal overleg, alsmede adviseren van de consulentschappen over problemen die zich ter zake van bovengenoemde beleidsvelden in de regio voordoen. Vereist: universitaire opleiding economie, dan wel planologie, sociale geografie of rechten met economie of regionale economie als keuzevak; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max f5705,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. beleidsmedewerker vac.nr. 3-0049/2731 (mnl./vrl.) Ministerie van Financiën directie Binnenlands Geldwezen, afdeling Financiële Markten en Instellingen Binnen de Directie heeft de Afdeling tot taak: de voorbereiding van het door de overheid te voeren beleid - waaronder wetgeving - t.a.v. financiële instellingen, in het bijzonder de banksector (o.a. Wet Toezicht Kredietwezen) en de gelddiensten van de PTT (wetsontwerp-Postbank); de voorbereiding van het beleid t.a.v institutionele vraagstukken op de kapitaalmarkt en haar deelmarkten (o.a. de effectenbeurs en optiemarkt); de voorbereiding van het te voeren beleid ter zake van het nationale betalingsverkeer, het beleid t.a.v. de NWB en de BNG en het beleid t.a.v. de institutionele financieringsvraagstukken van de lagere overheden. Functie-informatie: leveren van bijdragen aan de voorbereiding van beleid en wetgeving; onderhouden van contacten met externe instanties in en buiten de overheid; deelnemen aan EG- overleg over regelingen op het gebied van het financiewezen. Vereist: voltooide universitaire opleiding bedrijfseconomie of bedrijfskunde, dan wel rechten met aantoonbare bedrijfseconomische kennis Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 18 februari 1983. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 71/avakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. FIDES B.V. gevestigd in De Lier (Z.H.) is een van de grotere handelskwekerijen in Europa op het gebied van chrysanten- en andere plantenstekken, met een toenemende export naar vele landen. Een van de andere aktiviteiten van de onderneming is het ontwikkelen van nieuwe rassen en het exploiteren daarvan door middel van licentie-overeenkomsten. In dit drukke en expansieve bedrijf bestaat behoefte aan een Het betreft hier een veelzijdige spilfunktie, die alleen kan worden vervuld door een allround persoonlijkheid met administratief-secretariële en organisatorisch-beleidsmatige kwaliteiten, die zich door zijn aktiviteiten en initiatieven spoedig onmisbaar weet te maken. Kandidaten in de leeftijd van bij voorkeur 30 tot 40 jaar worden verzocht hun sollicitatie onder nr. 9426 te richten aan: ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. PRINSEN BOLWERK 5 - 2011 MA HAARLEM - (TEL. 023 - 320550). Door de Rechter-Commis- saris in het faillissement van de Gasselse Molen B.V., statutair gevestigd te Goudswaard, zaakdoende te Oud-Gastel, Meirstraat 79, is bepaald, dat de verifica tievergadering, welke is uit gesteld voor onbepaalde tijd, thans zal worden ge houden op dinsdag 3 mei e.k. te 14.00 uur in het Ge rechtsgebouw aan de Pape terspad nr. 38 te Dor drecht. Bergen op Zoom, 20 jan. '83. Mr. W. H. J. Ravens, cura tor Stationsstr. 13, Postbus 301 4600 AH Bergen op Zoom. Bij vonnis d.d. 18 januari 1983 van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Am sterdam is Prima Compu ters B.V., gevestigd te Bus- sum, kantoorhoudende te Rotterdam aan de Heem raadssingel 105 in staat van faillissement verklaard met benoeming van Mr C. L. Kuijper-Keijzer tot Rech- ter-Commissaris en van on dergetekende tot curator. Mr. A. J. Dolk Dolk-Verburg-Diamand Herengracht 471 Postbus 19839 1000 GV Amsterdam. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Arn hem d.d. 19 januari 1983 is in staat van faillissement verklaard de besloten ven nootschap met beperkte aansprakelijkheid Multiruit B.V., statutair gevestigd te Kesteren, kantoorhoudende te Kamerik aan de Mijzijde no. 66, met benoeming van Mr. Th. A. M. A. van der Ven tot rechter-commissa- ris, en van ondergetekende tot curator. Mr. I. L. Rinkel van Eeghenstraat 68 1071 GK Amsterdam. Bij vonnis der Arrondisse- ments-Rechtbank te Rotter dam d.d. 28 december 1982 werd in staat van faillisse ment verklaard de Heer G. G. de Heer, wonende te Rotterdam aan de Oost- maaslaan no. 163, met be noeming van de E.A. Heer L.F.D. ter Kuile tot Rech- ter-Commissaris en van on dergetekende tot curator. Mr. C. J. A. P. Rameckers Veerkade 8 3016 DE Rotterdam maak van uw hobby een dankbare hobby ^met magazine voor de amateurtuinder SCHRIFTELIJK STUDEREN En u? Begin met een gratis informatieboek. Bel 085 - 716151*.

Watersnood documentatie 1953 - krantenknipsels | 1983 | | pagina 8