de rqksoverheid vraagt [F® MT n J!) n n> oculenti kontaktlenzen Enquêtrices en Enquêteurs aktieve medewerker(ster) Elektronicus m/v TECHNISCHE HOGESCHOOL D Praktijkassistente RECEPTIONIST(E) A 22 ZATERDAG 29 JANUARI 1983 medewerker (mnl./vrl.) tevens plv. hoofd bureau beleidszaken vac.nr. 3-0089/1042 Ministerie van Financiën directie Financiën Publiekrechtelijke Lichamen, bureau Beleidszaken .-Functie-informatie: als 1e medewerker OArrichteo van onderzoeken en opstellen van adviezen voor bewindslieden betreffende de financiële en bestuurlijke verhouding tussen het rijk, de gemeenten en de provincies; meewerken aan de •- .voorbereiding van wetgeving op dat gebied; analyseren van de problematiek van zgn. artikel 12- gemeenten. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie met specialisatie staats- en bestuursrecht, openbare financiën en/of bestuurskunde; aantoonbare kwantitatieve belangstelling. Kennis van automatische informatieverwerking strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f6561,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 25 februari 1983. hoofd/ departementsarchivaris (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0088/1042 Ministerie van Justitie centrale dienst Post- en Archiefzaken De Centrale Dienst Post en Archiefzaken (PAZ) is samen met enkele andere centrale diensten direct geplaatst onder de departementsleiding en omvat - in totaal 159 medewerkers. Functie-informatie: hij/zij heeft de algemene leiding van de centrale dienst PAZ, waarbij met name het personeelsbeleid t.a.v. de Dienst en het semi-statisch archiefbeheer de directe aandacht hebben; de secretaris-generaal van advies dienen in alle algemene secretarie-aangelegenheden, namens de minister legaliseren van handtekeningen op officiële documenten; fungeren als informatiepunt van het Ministerie ter uitvoering van de Wet Openbaarheid van Bestuur (WOB); als departeme'ntsarchivaris bevorderen varr de pöstbehandeling en het archiefbeheer bij de onder het Ministerie ressorterende instellingen, diensten en bedrijven. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD II en b.v.k. WA, dan wel Middelbaar Archiefambtenaar; meerdere jaren ervaring in post- en archiefwerkzaamheden; enkele jaren ervaring in een leidinggevende functie; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Een gesprek met een vertegenwoordiging van het personeel, alsmede een psychologisch onderzoek - maakt deel uit van de selectieprodedure. Sollicitaties inzenden voor 9 maart 1983. medewerker opleidingen (mnl./vrl.) vac.nr 3-0024/1042 Ministerie van Binnenlandse Zaken - afdeling Algemene Zaken, bureau Algemene Secretarie Het bureau Algemene Secretarie met 160 medewerkers bestaat uit 4 sub-bureaus: Registratuur en Archiefbeheer. Postzaken en Reprografie, Semi-statisch Archief en Ontwikkeling, Opleiding en Buitendiensten. Functie-informatie: opleiden van de medewerkers van het Bureau en vaktechnisch begeleiden van studies; opzetten, uitwerken en uitvoeren van doelopleidingen; opstellen en bewaken van een studieplan; geven varj in- en externe voorlichting over de werkwijze van het Bureau; meewerken aan de overige activiteiten van het sub-bureau Ontwikkeling, Opleiding en Buitendiensten. ~Gevraagd: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD I en II; bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen; kennis van en/of ervaring met redactionele, organisatorische en didactische werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. - Salaris: max. f3375,-per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 9 maart 1983. 1 e assistent-accountant (mnl./vrl.) vac.nr. 3,0074/1042 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Accountantsdienst, afdeling I Functie-informatie: onder leiding van een accountant of controleleider verrichten van controlewerkzaamheden bij instellingen van wetenschappelijk onderwijs en wetenschappelijk onderzoek. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding en vergevorderde studie voor het algemeen deel van de NIvRA-opleiding. Praktische ervaring met betrekking tot accountantswerkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f4893,- per maand. De mogelijkheid tot kinderopvang is alleen aanwezig in 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden voor 25 februari 1983. hoofd tekenkamer/senior projectleider (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0093/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Rijksgebouwendienst, hoofdafdeling Bouw, bureau Restauratiewerken Functie-informatie: organiseren, coördineren en begeleiden van de werkzaamheden op de tekenkamer; ontwikkelen en uitwerken van complexe restauratie-, verbouwings- en uitbreidingsplannen tot een definitief ontwerp, in nauwe samenwerking met de architect; aanbestedingsgereed maken van deze plannen, w o het maken van bestek, begroting en werktekeningen alsmede de begeleiding tijdens de uitvoering; gedurende het gehele bouwproces voeren van overleg met de bij de voorbereiding en uitvoering betrokkenen, zowel binnen als buiten de dienst en coördineren van hun werkzaamheden; verrichten van studies en uitvoeren van bijzondere opdrachten. Vereist: diploma HTS bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; ruime ervaring met restauratiewerken, ervaring op bouwtechnisch gebied, alsmede ervaring in een leidinggevende/ organisatorische functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4893,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Kop, personeelsconsulent, onder nr. (070)- 614221. tst. 221. Sollicitaties inzenden voor 26 februari 1983. voorlichter/redacteur (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0106/1042 Ministerie van Verkeer en Waterstaat directie Voorlichting, Bibliotheek en Documentatie, afdeling Persdienst De Directie verzorgt en coördineert de in- en externe voorlichtingsactiviteiten van het departement. Zij bestaat uit drie afdelingen (Persdienst, Publieksvoorlichting, Bibliotheek en Documentatie) en kent daarnaast een sectie Interne Voorlichting. De afdeling Publieksvoorlichting zorgt voor eigen media, zoals films en tentoonstellingen en regelt o.a, evenementen, excursies en hoorzittingen. De Persdienst verzorgt de contacten met de pers in de meest ruime zin van het woord, maar verschaft daarnaast ook veel informatie aan individuele burgers en aan instellingen. Functie-informatie: de medewerkers hebben op het gevarieerde terrein van het departement hun eigen werkgebied. Hij/zij zal echter op het gehele werkterrein kunnen worden ingezet bij: verstrekken van informatie zowel aan de nieuwsmedia als aan individuele burgers en organisaties; schrijven van persberichten en redigeren van teksten voor brochures en informatiebladen; bijwonen van besprekingen waarbij hij/zij adviseert over de presentatie naar buiten en bijwonen van interviews; verzorgen van de eindredactie van redevoeringen en beantwoorden van brieven. Gevraagd: b.v.k. HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in de journalistiek of op het terrein van de voorlichting. Kennis van het werkterrein van verkeer en waterstaat strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4893,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Persdienst, onder nr. (070)-74 71 16. Sollicitaties inzenden voor 26 februari 1983. medewerker (mnl./vrl.) vac.nr. 2-5373/1042 Ministerie van Economische Zaken directoraat-generaal voor Energie, directie Mijnwezen en Kolen, sector Concessies, Milieu en Ruimtelijke Ordening Functie-informatie: zorg dragen voor tijdige ontvangst van de opgaven van de maatschappijen met het oog op het onderzoek naar de verschuldigdheid en zo ja, van het bedrag van de te betalen heffing ingevolge de Wet heffing meeropbrengsten aardgasvelden (nog in wetsontwerp); onderzoeken van de opgaven en aan de hand daarvan opstellen van conceptbeschikkingen van de minister van Economische Zaken; hiertoe onderhouden van contacten met de Rijks Accountantsdienst, het ministerie van Financiën en de directie Wetgeving en Juridische Aangelegenheden van het ministerie van Economische Zaken; adviseren van de minister m.b.t. alle (beleids)aangelpgenheden die met de uitvoering van genoemde Wet te maken hebben en v.w.b. het voeren van correspondentie; opzetten en onderhouden van een data-systeem voor de uitvoering van de wet, mede met het oog op periodiek op te stellen evaluaties. Vereist: HEAO (bedrijfseconomische richting) of een hiermee vergelijkbare opleiding; bekendheid met geautomatiseerde verwerking van gegevens; actieve kennis van de engelse taal; enige jaren ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4409,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 25 februari 1983. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. administratief medewerker (mnl./vrl.) deeltijdarbeid. 20 uur per week vac.nr. 3-0112/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Straling De Directie is belast met de uitvoering van de Kernenergiewet en de daarop gebaseerde uitvoeringsbesluiten alsmede met het toezicht op de naleving van de voorschriften welke zijn verbonden aan vergunningen voor het toepassen van nucleaire technieken en ioniserende straling. Functie-informatie: in belangrijke mate bestaat de taak uit het - deels in teamverband deels zelfstandig - behandelen van aanvragen om vergunning inzake invoer, vervoer en gebruik van radioactieve stoffen en ioniserende stralen uitzendende toestellen. Tot deze werkzaamheden behoren het concipiëren van vergunningen, beantwoorden van brieven en bezwaarschriften aan de hand van ontvangen adviezen alsmede het mondeling en telefonisch verstrekken van informatie m.b.t. vergunningsaanvragen, wettelijke bepalingen, voorschriften en procedures. In het kader van de inspraakprocedures krachtens de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne zal hij/ zij incidenteel de functie van secretaris/lid van de hoorcommissies moeten vervullen. Vereist: VWO met tolenpakket. B.v.k. ambtelijke, administratieve ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 1687,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 19 februari 1983. tekenaar/constructeur (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0038/1042 Ministerie van Justitie Politieverbindingsdienst Functie-informatie: verzorgen van alle voorkomende tekenwerk; construeren en vervaardigen van elektronische en elektrotechnische schema's; ontwerpen van mechanische constructies en deze voorzien van handleidingen; ter zake instructie geven; ontwerpen en vervaardigen van printbedrading m.b.v. etsen en boren. Vereist: diploma MULO/MAVO 4; diploma MTS elektronica. Standplaats: Bilthoven. Salaris: max. f3066,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 23 februari 1983. medewerker studiedienst (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0108/1042 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken De Hoofdafdeling stelt statistieken samen op het gebied van de volksgezondheid, i.h.b. over de medische, sociale en economische aspecten van geboorte, ziekte en sterfte, alsmede op het terrein van de gezondheidszorg. De Studiedienst is i.h.b. belast met: het ontwerpen en tot uitvoering brengen van geïntegreerde statistische informatie op het terrein van de volksgezondheid; het op elkaar afstemmen van gezondheidsstatistieken, verzameld door andere afdelingen van de Hoofdafdeling, onderling en in relatie met andere statistische systemen; het uitvoeren van speciale studies en opdrachten op het terrein van de gezondheidsstatistieken in ruime zin. Voorts verleent de Studiedienst assistentie aan de andere afdelingen van de Hoofdafdeling bij opzet, uitvoering en publikatie van nieuwe statistieken en bij de reorganisatie van bestaande gezondheidsstatistieken. Tevens verzorgt de Studiedienst de algemene hoofdafdelingspublikaties, met name het Compendium en Vademecum Gezondheidsstatistiek Nederland en het Maandbericht Gezondheidsstatistiek. Functie-informatie: in overleg de praktische uitvoering vaststellen van de toe te passen methoden en technieken voor de bewerking van verkregen grondmateriaal en deze bewerkingsprocessen superviseren en coördineren; geven van richtlijnen voor de controle en correcties van gegevens en toepassen van eindcontrole ter handhaving van een goed kwaliteitsniveau; bevorderen van werkzaamheden binnen de Hoofdafdeling m.b.t. de onderlinge afstemming van de publikatie van cijfermatig materiaal; ontwerpen van publikaties. tabellen en grafieken en deze uitwerken in samenwerking met andere medewerkers van de afdelingen binnen de Hoofdafdeling; organiseren van besprekingen die binnen en buiten het CBS worden gehouden en verzorgen c.q. superviseren van de notuleringen. Vereist: diploma VWO; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis op het gebied van geautomatiseerde gegevensverwerking. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f4893,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 26 februari 1983. Inlichtingen Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) 50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de diertst of instelling toegezonden. BOUW- EN AANNEMINGSBEDRIJF L. DMKXHOORN B.V. Zinkwerf 49, 2544 EC 's-Gravenhage. Tel. 070-665550 In verband met een toenemende hoeveelheid werk zaamheden hebben wij bij enkele afdelingen in ons bedrijf enkele plaatsen vakant, t.w. Afd. Loodgieterij: EEN ALL-ROUND VAKMAN voor zowel burger- als utiliteitswerkzaamheden. Liefst in het bezit van vakdiploma's, doch dit Is geen ver eiste. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Afd. Bouw: EEN OPPERMAN-OPRUIMER t.b.v. een renovatieprojekt te Schevenlngen. Leeftijd niet belangrijk. Afd. Administratie: EEN MEDEWERKER (M/V) voor het verwerken van gegevens op onze office-com puter. Hiervoor is een typediploma een vereiste. Het betreft een volledige dagtaak. U kunt uw sollicitaties zowel schriftelijk als telefonisch indienen, waarna wij een afspraak zullen maken voor een sollicitatiegesprek. Makelaarskantoor Onr. Goederen zoekt ter assistentie van de verkoopafdeling circa 20-26 jaar. Opl. Havo-niveau, rijbewijs BE, goede typevaardig heid, beschaafde omgangsvormen, commercieel in zicht. Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. Brieven gaarne onder nr. 23648 bur. van dit blad. j:-; Bij de Instrumentendienst van de Afdeling der Technische Natuurkunde Is een fulltime functie vrij voor een (MTS-er E met kennis van instrumentele elektronica) U gaat zich bezighouden met het controleren en calibreren van elektronische en fysische Instrumenten en het verrichten van reparaties. Andere belangrijke taken zijn het beoordelen en testen van nieuwe apparatuur en het geven van adviezen aan medewerkers van het laboratorium. Wat wij van u vragen: U bent een MTS-er Elektronica en u studeert bij voor keur voor Hoger Elektronicus. Enige jaren ervaring met het testen en repareren van elektronische apparatuur en kennis van de instrumentele elektronica (zowel analoog als digitaal) strekt tot aanbeveling. Wat wij u kunnen bieden: Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 3.066,-bruto per maand). Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134, 2628 BL Delft. S.v.p. nr. TN 8204-1042 In de rechter bovenhoek van de brief. Voor nadere Inlichtingen kunt u bellen met de heer J.F. van der Wielen, telefoon 015-782434. SWANKRO SERVICES (Llf*-Saving-Blqulpm*n«) Importeur van leger-, werk-, reddlngs- en sportrubberboten, reddingsvlotten etc. Dealer van Mercury en Yamaha buitenboordmotoren voor professioneel gebruik. vraagt voor apoadlga Indlanattroding: 2 MONTEURS/MEDEWERKERS (18-23 jaar) Voor onze verkoop, het keuren, afleverlngsklaar maken van reddingsboten en motoren, alsook het herstellen en service hiervan. Voor een opleiding wordt gezorgd: grote mate van verantwoordelijkheid goede werklust en motivatie liefst ervaring In buitenboordmotoren, aggregaten, dieselmotoren ervaring In boten, liefst verwoed watersporter rijbewijs BE of meer technische scholingen en/of ervaringen Uitsluitend personen voorzien van uitstekende referenties ge lleven hun schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens, en pasfoto te richten aan de dlrektle van SWANKRO SERVICES Noordeindseweg 262,2691 LL Berkel en Rodenrijs Z.H. Met ruim 20 vestigingen één der grootste instituten op het gebied van kontakt lenzen, heeft voor haar kontaktlensafdeling in het Oogziekenhuis te Den Haag. Ley weg 295. plaats voor een: van maandag t/m vrijdag Haar werkzaamheden zullen bestaan uit; Het leren inzetten en uithalen van kontaktlenzen bij kliënten. het maken van afspraken en het uitvoeren van de daarbij horende administratie. Vereist wordt tenminste een MAVO-dlploma met enige typevaardigheid, zin voor accuratesse en uitstekende omgangsvormen. Wij bieden een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan: Oculenti Kontaktlenzen c.v. Hoofdkantoor; Postbus 25106, 3001 HC Rotterdam De N.V. v/h Nederlandse Stichting voor Statistiek (NSS) zoekt voor het houden van vraaggesprekken in: DEN HAAG U dient aan de volgende eisen te voldoen: tenminste 12 uur per week beschikbaar te zijn, zowel 's avonds als overdag uitgebreide schoolopleiding hebben tenminste 25 jaar oud zijn woonachtig te zijn in de genoemde plaats in het bezit te zijn van telefoon, fiets of ander vervoermiddel Voor een goede opleiding wordt uiteraard zorggedragen. Indien u interesse in dit boeiende werk heeft, kunt u uw sollicitatie richten aan: N.V. v/h Nederlandse Stichting voor Statistiek, Bankaplein IA, 2585 EV 's-Gravenhage. 0 Verpleeg- en verzorgingshuls stichting „Bosch en Duin", Scheveningseweg 76-78, 2517 KZ 's-Gravenhage, tel. 070-512181. De stichting „Bosch en Duin" is een verpleeg- en verzorgingshuls voor 180 somati sche patiënten en 41 bewoners. Tevens zijn er vergevorderde plannen voor uitbreiding van ons verzorgingshuis met 41 bewoners en stichting van een dagbehandellngscentrum ten behoeve van 16 patiënten. In verband met pensionering van de huidige functionaris vragen wij een (part-time) Taak: Van gegadigde wordt verwacht, dat hij/zij - voornamelijk in de avonduren en op zon en feestdagen - de receptie bezet. Naast het bedienen van de telefoon, het verwijzen van bezoekers, dient gegadigde inzetbaar te zijn voor licht administratief werk. Aanstelling: op deze functie is de CAO-bejaardentehulzen van toepassing arbeidscontract van een half jaar; bij gebleken geschiktheid is een arbeidscon tract voor onbepaalde tijd mogelijk salaris afhankelijk van ervaring tot maximaal 2.317.- per maand op full-time basis leeftijd: vanaf 20 jaar Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan de directie van de stichting „Bosch en Duin", postbus 84213, 2508 AE 's-Gravenhage. Nadere Informaties wor den gaarne verstrekt door dhr. J. Vermeer, coördinator civiele dienst.

Watersnood documentatie 1953 - krantenknipsels | 1983 | | pagina 18