KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDER m Buitenland Op alle tijdschriften kunt l zich bij ons abonneren! FIRMA J. M. C. POl Die dwaze Mr. Jones Corsettenhuis „PERFECTA" speciaal adres voor Maatwerk! Roxy Theater Staking verkeer per autobussen eji vrachtauto's Ontslagen Wij hebben een mooie sorterin romans voor iedere leeftijd. BOEKHANDEL THOLEN Winteruitvoering Roxy Theater I De helse karavaan Fa. A. J. D. Andriessen Zn. RADIO VINK Drogisterij W. TANGE M. SCHENKENBERG Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middelburg Wij leveren op ad vies van H.H. Doc toren Breukban den, Elastieken kousen enz. enz. M. VAN VELDHOVEN—RAMPART Telefoon 892 - Bergen op Zoom Prins Bernhard's reis naar de Antillen. De reis naar de Antillen is een triomftocht geweest. Overal is de Hoge gast met enthousiasme ontvangen en in onze West kwam ten sterkste tot uiting dat men grote liefde voor ons Oranjehuis voelt. De Koningin organiseert het verjaarsfeest van Prinses Beatrix Zaterdag zal Prinses Beatrix baar verjaardagsfeestje hebben. Dan komen tientallen vriendjes en vriendinuetjes naar Paleis Soestdijk om het feest mee te vieren. Er worden kinderfilms vertoond en op een feestelijk versierde tafel zullen de lekker nijen prijken. Lag de organisatie van het ver jaardagsfeestje voor prinses Margriet in handen van H.M. de Koningin en Prinses Irene. Zaterdag aanstaande is het uit sluitend de Koningin, die de lei ding heeft van de feestelijkheden Dinsdagmiddag waren de prin sesjes vrij van school. Met een paar vriendinnetjes woonden zij in het Flora-Theater te Baarn een voorstelling van het Amster dams Jeugdtoneel hij. In een telegram had Prins Bern- hard de gelukwensen voor zijn oudste dochter naar Soestdijk gestuurd. Prinses Wilhelmina kwam kort na de middag op paleis Soestdijk o m daar enige dagen te vertoe ven. THOLEN De ijspret is maar van korte duur geweest, maar toch heeft het bestuur van de ijsclub nog wedstrijden gehouden. De uitslagen hiervan zijn hard rijden jongens tot 14 jaar le prijs A. v. d. Berge,'2e J. Geuze, 3e C. Bakker, 4e. P. Kegge. Jongens van 14—18 jaar: le prijs C. Quist Jz., '2e pr. M. Meerman, 3e pr. D. v. Duiven- dijk, 4e G. Minheere. Van 18 jaar en ouder: le prijs H. van Dongen, 2e pr. C. de Jonge, 3e pr. P. van Oef- felen, 4e pr. C. Dijkwel. Meisjes van '14 tot 18 jaar: le pr. M. Jansen, 2e pr. M. Praat, 3e pr. N. van Duivendijk. Toen had er nog een onderlinge wedstrijd plaats van de eerste prijswinnaars, le was A. van den Berge,- 2e pr. M. Jansen, 3e pr. C. Quist en de 4e pr. H. van Dongen. Red Jones, een man van twaalf ambachten en dertien ongeluk ken, thans eerzaam straatveger loopt met huwelijksplannen rond Zijn uitverkorene is de lieftal lige Ann Elliot. Hij heeft echter een mededinger. Keenan Wal- lick, een prima verkoper in het borstelvak. Als Jones deze rivaal zou kunnen evenaren, dan zou Ann hem zeker de voorkeur geven Jones wordt door Trist outslagen en hij besluit zijn geluk in de handel te beproeven, eveneens in de borstelbranche. Keenan daagt hem uit evenveel te ver kopen als hij. Vol ijver begeeft Jones zich op weg en het gelukt hem tien horstels aan Mevrouw Trist te verkopen. Hij vergeet echter haar te laten betalen en haast hij zich weer naar Trist. Hij vindt hen thuis in gezelschap van hun neef Freddy, diens verloofde en Trist's buller- compagnon, Cruckston. Trist wordt vermoord, dit blijkt door Cruckston te zijn bedreven. Het wapen wordt ook gevonden. Een vreemde slory naast aller dolste situaties en hoogst komi sche Red Skelton-capriolen, beklemmende scéries die aan het sensationele grenzen. Door de ingetreden dooi hebben Ged. Staten van Zeeland inge volge het motor- en rijwielre glement het verkeer met boven genoemde voertuigen verboden. Dit verbod zal nog wel enige dagen gehandhaafd blijven. voorlopig gered van het gevaar te moeten aftreden. De Franse Kamer stemde voorverschillende artikelen van het begrotingsont- werp, die met een kleine meer derheid werden aangenomen, een dier artikelen kreeg 293 voorstemmers en evenveel stem men tegen. Amerika gaat zich voorbereiden op de mogelijkheid van een oorlog met moderne wapens. President Truman gaf de com missie voor Atoomenergie op dracht het werk aan de water stofbom of superbom voort zetten. Het motief isdeverant woordelijkheid om er zorg voo te dragen dat Amerika in sta is zich tegen iedere aanval verdedigen. Wij delen U mede dat met ingang van 6 deze J. Deurloo wonende Simonlind houdstraat 2 alhie door ons als vertegenwoordiger is Firma J. M. C. Pot Thole De Koningskwestie blijft de ge moederen in België verhitten. In de Kamer gaat de strijd tussen voor en tegenstanders van de terugkeer van Koning Leopold door op een wijze die voor en tegenstanders nog meer verbitteren, waardoor het niet gemakkelijker wordt de partijen tot elkaar te brengen. Bidaults regering heeft zich DAMES, weet U dat bij bet nemen van e< abonnement op „Libelle', U iedere maand GRAT1 LIBELLE'S HAKEN EN BREIEN ontvangt. Beleefd aanbevelend, G.V. „Olympia" Tholen op Vrijdag 10 Februari a.s. in de zaal van Mw. Hoek. Opening der zaal 7 uur. Aanvang half acht. NA AFLOOP BAL Toegangsprijs f 1,be lasting inbegrepen. Plaatsbespreking van 4 tot 5 uur aan de zaal. Worden door ons spoedig geleverd. Firma J. M. C. POT, Boekhandel, Tholen De Griffier der Arrondis- sements-Rechtbank te Mid delburg maakt bekend 1. dat aan die Rechtbank door de commanditaire ven nootschap Chris Krijger, geves tigd te Poortvliet en haar bet herend vennoot Ghristoffel Krij ger; wonende te Poortvliet aan de Stoofstraat A 85, is inge diend een verzoekschril- tot het bekomen van sur séance van betaling 2. dat bij beschikking dier Rechtbank van 30 Januari 1950 de gevraagde sursé ance voorlopig is verleend 3. dat ingevolge diezelfde beschikking de schuldei sers, de voornoemde schul- denares en haar vennoot zullen worden opgeroepen tegen Woensdag 22 Febru ari 1950 des namiddags om twee uur teneinde in het Gerechtsgebouw aan het Hofplein te Middelburg op dit verzoekschrift te wor den gehoord 4. dat als bewindvoerder is benoemd de heer Mees ter C. J. B. du Croo, ad vocaat en procureur te Zierikzee 5. dat geen ontwerp van akkoord bij het verzoek schrift is gevoegd. Middelburg, 30 Januari 1950. De Griffier, (J. A. E. RINK.) brengt vanaf Vrijdag 3 t.e.m. 6 Februari a.s. Maandag met Red Skellon en Janet Blair. Dinsdag 7 t.e.m. Donderdag 9 Februari Aanvang Vrijdag, Maandag, Woensdag en Donderdag 8 uur, Zaterdag 7 en 9 uur, Dinsdag 7 en 9 uur, Zondag 4, 6.30 en 9 uur. Juweliers Grote Markt 25 - Tel. 264 Edelsmeden Bergen op Zoom GOUDEN TROUWRINGEN Wij leveren alleen de beste kwaliteit ring, voor de voordeligste prijs heeft Philips en S. B. R. Bergen op Zoom Tel. 963 Bandage's Corsetten Buikbanden Breukbanden Elastieken kousen uit voorraad leverbaar Hoogstraat'11," Tholen Schenkenberg's Rijwielstalling en reparalie-inrichting is gehele dag geopend. Stal Uw rijwiel in een vertrouwde bewaai plaats, dus dan naar t.o. Markiezenhof BERGEN OP ZOOR Vanwege het Algemeen-Secretariaat der Kamer, op Dinsdag 7 Februari a.s. van 10.30—13.00 uur Sint Maartensdijk'een zitdag worden gehouden een zaal van het „Hof van Holland'' Markt A 261 eigenaar de heer A. Gaakeer. Op deze zitdag, welke mede zal worden bijgewoon door de Heer B J. Sprangers, Inspecteur van hl Ministerie voor Econ. Zaken, Afd. Middenstandswe ten, worden alle inlichtingen verstrekt betreifende c Vestigingswetgeving enz. De Algemeen Secretari A. S. DE JONGI 4 F

Ierseksche en Thoolsche Courant | 1950 | | pagina 4