woninginrichting pot voor puur persoonlijk woonkomfort en zoals steeds met groot nieuws maakt pot het meteen betaalbaar Hierbij tonen wij U enkele van onze 60 verschillende slaapkamers modern en klassiek slapen, stilte, rust, er zijn zoveel manieren om dat te vinden, omdat te doen. pot vindt dat de ,lage lijn' de rust bevordert, daarom is er niets in deze kamer voor de late uren hoog of ver of onbereikbaar meer. de lage lijn, brengt alles dichterbij, maakt het leven s avonds laat en smorgens vroeg makkelijker, rustiger, en rust is niet alleen een bed maar ook een fijne ruimte daaromheen, erachter en ernaast, en ook: een beauty-set, een wereldje van zachtheid bij pot kunt u het allemaal in alle rust bekijken, en u ontdekt er zoveel meer dat mee kan spelen bij de ,lage lijn', een lamp een kleur het samenspel ervan. bij pot komt u op zoveel nieuwe slaapideeën. u ziet er zoveel manieren om rust in huis te halen, maak van die late kamer van de dag een eilandje van rust. kom morgen ook naar pot de rustminnaar. als pot een heel nieuw woon-idee lanceert dan doet hij dat als altijd, voor een heel reële prijs, als pot de laatste slaapkamermode presenteert, dan zorgt hij meteen dat die betaalbaar is. als pot zegt: uw slaapkamer kan dit voorjaar anders, dan zijn de prijzen even verrassend als de stijl, droomt u dus van een nieuwe kamer-in kleur maar denkt u over prijzen liever zwart wit, dan moet u nu bij pot gaan kijken, u vindt er nü de zachtste, de comfortabelste en de kleurigste slaapkamer-ideeën, en: bij pot staat de prijs dit voorjaar uw dromen echt niet in de weg. kom maar kijken iliiliilü 5 tiiilil onze zaken zijn open van maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond tot 21 uur. alle goederen worden gratis thuisbezorgd geen bijkomende kosten De rustminnaar. i|Ü^

Groot Walcheren | 1974 | | pagina 2