Gemeentebrochure over voor en tegen halfhoge brug Foto Back nu ook in Goes Sportafdeling bij Eversdijk Stoepeschieters hielden grootse carnavalsavond Welzijnsraad Middelburg vangt buitenlandse werknemers op et weten waard Middelburg New Hope naar Nederland Modeshow ^3 Zaalhandbal Nationale trim w Gemeenteraad naar Folkstone hoeK/es pqM Kerkdiensten CultureleAgenda Goed Wonen Hoogwater Doktersdiensten Rechtswinkel Informatie- centrale Prinses Beatrix in Hotel voor gehandicapten in Zuid Limburg Hervormde Gemeente bestaat 400 jaar Kapsalon José sw Woensdag 20 februari 1974 financiering ■■■■1 op deze vaartuigen wordt Wij organiseren een GRANDIOZE MODESHOW in DE OUDE SMIDSE te KOUDEKERKE Ruilbeurs in Souburg Maatschappelijke Dienstverlening VLISSINGEN Bij het bu- ro Voorlichting op het Stad huis de Openbare Bibliotheek aan de Spuistraat en het wijk centrum Middenhof aan ln deze voor iedereen gratis om 20.00 uur in De Zwaan, as als de nieuwe brug voor verkrijgbare boehure staat dan Vlissingsestraat te Oost Sou- g^ruilc gcrjed 1S- zal RlJks- ook precies beschreven hoe hurg, woensdag 6 maart om waterstaat de oude brug bij deze brug eruit gaat zien, wel- 20.00 uur in het Scheldek war- -Souburg gaan afbreken. Dne de ke verbindingswegen er zijn tier. van Dishocckstraat te bruggen °.P zo korte afstand Kanaalstraat te .Souburg is of zullen komen en de vooral Vlissingen en op maandag 11 yiIK. c RlJkswaterstaat en de sinds maandag een boekte te voor de beide Souburgen be- maart om 20.00 uur in de Mar- cc Spoorwegen een te grote verkrijgen met achtcrgrondin- langrijke konsekwenties, die nixschool. van Doornlaan 40 te 0 L'mmering voor scheepvaart langrijke L—, --- ,- uit de bouw van de brug zul- West Souburgis het mogelijk 0,1 treinverkeer hoopt, met het college van burge- PZEM-ccntrale over hetKa dat iedereen, die zich bij de meester en wethouders .van naai door Walcheren. De ge- zaak betrokken voelt, op deze gedachten te wisselen. manier zich een gefundeerde Voordat de gemeenteraad eind maart een beslissing De financiering van de nieu- neemt in .de ...brugkwestie'"' we hrug is n°g een Punt- dat inwoners*'varT^de "wijk Souburg 7ullen no8 drie infor- vertraging in de gang van za- volledig geinformeerd moeten ™ticavonden worden georga- k™ ka" brengen. Acht mil- worden. mseerd. Op maandag 4 maart Joen aan subsidie van de ge raamde bouwkosten van acht- verkrijgen met achtcrgrondin formatie over de bouw van een „halfhoge" brug bij de len voortvloeien. Men meente voldoet hiermee aan de voorwaarde van Minister mening kan vormen. Westerterp van Verkeer en Waterstaat, dat voor de uitein delijke toestemming tot de bouw van deze brug, eerst de MIDDELBURG Een van de drie opleidingsvaartuigcn instructie gegeven aan leerlin- voor de Rijn- en binnenvaart gen Van de opleidingsscholen van het Koninklijk Onderwijs- Voor de Rijn- en binnenvaart, fonds voor de Scheepvaart, het Geïnteresseerden bij de vakop- m.s. Prinses Beatrix" zal op ,cidinK voor deze bedrijfstak dinsdag 19 februari 1974 Mid- kunnen dit speciaal gebouwde delburg aandoen en ligplaats vaartuig bezichtigen 's avonds nemen aan de Loskade bij de van 19.00 tot 21.00 u. Stationsbrug te Middelburg. reen. GOES Foto Back, reeds Foto Back trok reeds in jarenlang gevestigd in Vlissin- Vlissingen veel inwoners van gen, heeft sinds vrijdag 15 fe- Zuid-Beveland vooral uit Goes bruari nu ook in de Lange Cn omstreken en daarom ziet Kerkstraat in Goes een zaak men het in de Ganzestad wel geopend, waar van 7-9 uur 's zitten, naar men ons vertelde, avonds een druk bezochte re- Foto Back kan in Goes alles ceptie wordt gehouden. Het bieden wat de foto en filmen- voormalige pand van foto Rut- thousiast vraagt. Er is ook een gers heeft een grondige op- projectie-ruimte voor demon- knapbeurt gehad wat het inte- stratie. Zwart-wit en kleuren- rieur betrerr en is oovenaien foto's zijn in twee dagen ge- aanmerkelijk groter gewo- reed en het maken van een pasfoto vraagt twee minuten. Foto Back gaat zich ook speci aliseren op het maken van bruidsreportages en het ma ken van kinderfoto's aan huis. Als speciale attractie bij de opening van de zaak in Goes heeft Foto Back een kleur- wed strijd op touw gezet voor kinderen van alle kleuterscho len die onder de gemeente Goes ressorteren. De kleurpla ten worden bekeken door een ju rij die bestaat uit: een kleu terleidster, .een .medewerker van Kodak en door een mede werker van fotohandel Back. Hiervoor zijn als prijzen uit geloofd drie fotocamera's, 'de mooiste kleurplaten dus die van de prijswinnaars, komen in de etalage bij Foto Back, Lange Kerkstraat 31 in Goes. MIDDhLBUKG-GOES Vanaf december 73 is de groep New Hope op toemee in Nederland. Deze groep van 7 personen is geselecteerd uit de beroemde Continental Singers. New Hope brengt op professi onele wijze een repertoire ten gehore van moderne religieuze muziek. In samenwerking met Youth for Christ .zal deze groep van Continental Sound concerten geven in koffiebars, op scholen, in kerken en con certzalen. In Amerika behoort New Hope tot de zeer toon aangevende kleine .formaties met een zeer groot jeugdig publiek. In Zeeland zal de groep con certen gaan geven op de vol gende plaatsen: op maandag maart in „de Hoogte" te Goes. De aanvang van deze drie con certen is om acht uur 's avonds. Voorverkoopadressen van kaarten: Middelburg: Wagen voort, Lange Delft .8, fam. Kunnen, Adr. Obrijstraat 24, gende plaatsen: op maandag en fam. Braat, Regentenlaan 11 maart in de Schouwburg te 24. Goes: Goldschmeding, Lan- Middelburg, op dinsdag 12 ge Kerkstraat .41 en Lam. maart in de Schouwburg te Middelburg en donderdag 14 K loet, 106. J.D. v. Mellestraat tien miljoen zijn al toegezegd. Voor het resterende bedrag is nu een omvangrijke subsidie aangevraagd in het kader yan de „aanvullende werkgelegen heid". Mocht dit geld er niet komen, dan moet men naar andere bronnen zoeken of over drie maanden een nieuwe aan vraag indienen. De bouw kan in dat geval niet deze zomer beginnen, zoals gepland is. Vredehoflaan VLISSINGEN Tel. 01184 - 6450 ff Let op verdere aankondigingen volgende week in dit blad. SOUBURG .Sinds kort zaak van de heer P. Eversdijk gelaten. Zij voelen beter aan, wat de jongens van nu mooi SOUBURG De liederen der Fn de Orde van het Paere- Kapelle. „Koeweit, kiele kiele Koe- hat noemen. jn samenwerking met het weit", en „Joop zat in de olie" Tot grote verbazing van het SKW wordt op maandagmid- bleken afgelopen zaterdag op gemeenteraadslid de heer A.C. dag 25 en op dinsdagmiddag de grote carnavalsavond van van Dalen werd hij door Prins 26 februari in de zaal van De De Stoepeschieters in de Henk I tot Ere-Stoepschieter Zwaan een speciaal kindercar- Zwaan onbetwiste toppers te benoemd. De Prins roemde naval gehouden, zijn. Tegen de driehonderd in zÜn verdiensten voor Souburg, carnavalspak verklede aan- zoals het steunen van de bouw wezigen waren met hulp van van een sporthal in Souburg het Combo Jac. Outermans en en andere voor Souburg belang-* de boerenkapel de „Juunzaaiers"! rijke zaken. In zijn dank- al snel in de juiste stem- woord zei de heer Van Da rning. len, dat hij van het begin af Om elf over elf precies deed 8raag de oprichting van de prins Henk I Souburgse carnavalsvereniging heeft Modehuis Eversdiik aan is al heel wat verbouwd, de Kanaalstraat de al zeer ro- In 1948 begon hij met een vinden". De nieuwe afdeling vale winkelruimte met een zeer bescheiden winkel, die Z1.ct er dan ook zeer moaem nieuwe aiaenn™ uugcoreia. fn tot een zaal is uitgegroeid. 8">te posten aan de wan de vijfentwintig laar oude Steeds Jcwam .er .weer .een den van bekende sportfiguren stukje bij en nu is ook het en veel. heldere kleuren. De voormalige woonhuis van de sportieve Souburger kan be heer Eversdijk bij de zaak in- halve voor schoenen en kle- gclijfd. Twee zonen Eversdijk ding ook terecht voor tassen zijn hier aan het verbouwen en lederen voetballen, gegaan en zn hebben deze Het initiatief van vader en ruimte in een kleurige sport-* zonen Eversdijk op het ge- afdeling veranderd. De heer- hied van sportartikelen is tot "Eversdijk: „Wc verkochten al- n" toc het enige ui Souburg, tijd al veel shirts en zo. maar :Voor die 13 4 duizend verder gingen we toch niet. inwoners hier is zon speciaal- Nu hebben we veel meer en zaak toch wel nodig. Ook in is het accent vooral op de m'Jn gew,one, kleduigafde- sportschoenen komen te lig- '*ng merk ik al, dat de vraag gen. We hebben de verkoop tegenwoordig steeds uitgebrei- gekregen van Adidas en Pu- der wordt. We proberen in ma. De inrichting hier heb ik van a''es gesorteerd te zijn, helemaal aan mijn zoons over- TJaar het is onmogelijk aan alle wensen te voldoen de Souburgse prins met zijn Raad van Elf zijn „De Stoepeschieters" had ge- intrede. .Even later kon hij steund, omdat hij vond dat er zijn collega's uit 's Heerenhoek, in Souburg behoefte aan was Prins Janus II met zijn dans- en °°k aan de dansavonden, marietjes verwelkomen. Over die de vereniging buiten cama- en weer werden onderschei- valstijd organiseert, dingen uitgedeeld: Prins Janus Zaterdag 23 febuari zijn de werd opgenomen in de Orde Stoepeschieters uitgenodigd op der Stoepeschieters en Prins het carnavalsbal van de perso- Henk kan zich voortaan Rid- neelsvereniging van De Schel- de. Op dinsdag 26 februari houden zij nog een eigen car navalsavond voor alle inwo ners van Souburg met als car navalsorkest de „Evergreens" uit Rayon Vlissingen 20-2-74. 20.00 20.30 uur Hoechst Boys II - Uiter ton II, 20.32—21.12 uur B.V.V. I - Vlissingen I, 21.1421.44 uur B.V.V. II - Goal S2, 21.46—22.26 uur H.S.V. I - Walcheren I, 22.28—22.58 uur PZEM II - V.A.W. II. BASKETBAL Basketbal 22-2-74 22/2 6.30 I Vliss. Djun, S.mond 2 - SSGM, II Djun S.mond 3 - Smith- Dyn.; 7.30 I Vliss. Djun Marat. - BV Soub., II Vliss. Hjl, S.mond 1 - Matad., III Vliss. Hjl, S.mond 2 - SSGM; 8.30 I Vliss. Hjl, Mat. 3 - S.sport. II Vliss. HII. HTS 2 - BV SOUD. 2, 111 Vliss. Djun, S.mond 2 - Matad.; 9.30 I Vliss. HU. Mar. 2 - Mat. 4, II Vliss. Hl, Mar. 1 - BV Souburg, III Vliss. Dam., Zof - S. mond 1; 7.00 I M"burg, Hjll, BV Soub. - Mar. 1, II M*burg Hjll, S.mond 3 - S.mond 4, III M'burg Hjll, Smith-Dyn. - Mat. 2; 8.00 I M'burg Hjl, Smith-Dyn. - BV Souburg; III M'burg, Dam., Smith-Dyn. - Mar. 3; 9.00 L M'burg, Hjll, Smith-Dyn. 2 - BV Souburg, II M'burg, Hl, Smith- Dyn. - Mat. 2, III M'burg, Hjll, Marrath. 1 - S.mond 3; 8.30 Terneuz. Dam., V.waarts - Matad. 2, Terneuz. Hll, V.waarts - BV Hulst; 8.00 Goes Hl. Volharding - Zof. MIDDELBURG De Mid delburgse welzijnsraad heeft de Marokkaanse school onder beheer genomen die nog tot stand is gekomen onder de nu verdwenen Zeeuwse raad voor buitenlandse werknemers. El- bezoeken 14 kinderen de les sen die gegeven worden in de Oosterburchschool in Dauwen- daele. Binnenkort organiseert de welzijnsraad een vergade ring voor diverse organisaties waarin gesproken zal worden MIDDELBURG Zeeuwse Stichting voor Reva- Het O.R.A.-hotel daarente- lidatie heeft ons verzocht wat gen is geheel gelijkvloers en meer bekendheid te weilen voorzien van diverse hulpmid- geven in Zeeland aan een zeer delen, zoals bedliften, rolstoe- toe te juichen initiatief. Sinds len, douche en toiletstoelen januari 1972 is er namelijk in enz. Er is een recreatiezaal het Limburgse Heerlen een met bar, radio en t.v., leeszaal vakantiehotel speciaal voor ge- met boeken en spelen en een handicapten geopend. De va- vergaderlokaal. Het hotel ligt ke zaterdag tussen 9en 13 uur over hoe het beste de dienst verlening voor de buitenlan ders in Middelburg ter hand kan worden genomen. De wel zijnsraad ziet als haar taak voor de buitenlanders. „Het koördineren en eventueel uit breiden van de dienstverle ning en het verzamelen en doorgeven van deskundige in formatie aan de bestaande dienstverlenende instanties die er ook zijn voor de buitenlan ders". Binnen de welzijnsraad is er een „koördinatie commis sie Buitenlandse Werknemers opgericht". De ver gaan dan komen! kantiestichting O.R.A. Revalidatiepatiënten ,Oud op een stuk grond van 1 ha. van het en heeft een ruim binnenter- revalidatiecentrum in Amster- ras. damt heeft hiermee de eerste Gezinsvakanties kunnen hier stap gezet op weg naar haar ook worden doorgebracht, doelstelling: meer vakantie- want er hoeft maar één lid en recreatiemogelijkheden van het gezin gehandicapt te zij. Ook vrienden, verloofden en gehandicapten in groeps- voor de gehandicapte mens. Deze groep in onze samenle ving, die groter is dan de vali- verband mogen hier hun va- de mens doorgaans denkt, on- kantie doorbrengen. Behalve dervindt vaak onoverkomelij- twee weken in januari is het ke moeilijkheden bij het be- hotel het hele jaar geopend, zoeken van hotel of pension. Voor inlichtingen en reserver- bordes. trappen of dorpels zijn ingen kan men schrijven of obstakels, die onneembaar zijn bellen naar: O.R.A.-hotel, voor rolstoel of krukken. Vaak Ganzeweide 125, Heerlen- ziet men een invalide gast lie- Noord. tel. 045-211267 b.g.g. 213858. SOUBURG Op zaterdag 9 maart van 14.00 tot 18.00 uur zal er in zaal 5 van het het nieuwe wijkcentrum Midden hof aan de Kanaalstraat voor verzamelaars gelegenheid zijn zich aan te melden voor een ruilbeurs. Enkele Souburgers hebben het initiatief genomen een beurs op te zetten voor het ruilen van o.a. sigarenband jes. lueifersmerken. oude mun ten, ansichtkaarten en postze gels. Deze middag zullen de heer Meerman en nog enkele verzamelaars graag inlichtin gen verstrekken. GOES-MIDDELBURG Zaterdag 6 april wordt voor de tweede keer de nationale trimwandeldag georganiseerd. Vorige keer waren er in Zee land 6.000 deelnemers in 48 plaatsen. Ook voor 1974 heb ben zich al ongeveer 10 plaat sen aangemeld waar een trim wandeldag georganiseerd wordt. Dat zijn onder andere Goes, Middelburg, Wilhelmi- nadorp, Ovezande, Colijnsplaat enzovoorts. Op nog 30 andere plaatsen is de organisatie in volle gang. Wie niet weet of in zijn of haar woonplaats activiteiten worden ontplooid op de zesde april, en toch mee wil doen, kan alle inlichtingen krijgen bij de regionale regelingscom missie Zeeland: tel. 01640- 34846. Of schriftelijk: Liguster straat 40. Bergen op Zoom. Op de trimdag worden tochten van 5 en 10 km. gemaakt. 'de start is op de meeste plaatsen tussen 10.00 en 14.00 uur. Het gaat niet om snelheid. Ieder een kan de tochten in eigen tempo uitlopen. Wie de trim- wandeling volbrengt krijgt een trim speld of een twee- kleurenbroche. Kamperland De PJZ - Noord-Beveland JPIattelands Jongeren Zeeland' organiseren op 15 februari een grote ont spanningsavond in het Casem- broothuis in Kamperland. De avond begint met de op voering van de tragi-comedie „De kater komt later" een to neelstuk in drie bedrijven dat de PJZ-Goes op de planken brengt. Tot slot van de avond die om acht uur begint is er een groot bal met medewer king van de „Martinelli's". MIDDELBURG Ter her denking van het 400-jarig be staan van de Hervormde Ge meente en de Eglise Wallone te Middelburg zal er op zon dag 24 februari om 10.00 uur in de Nieuwe Kerk een buiten gewone dienst worden gehou den. .Voorgangers in deze dienst zullen de Waalse predi kant ds. R.F. Ie Gras en de Hervormde predikant ds. J.C. Delbeek zijn. Het Middelburgs Kamerkoor o.l.v. de heer B. Leijnse verleent muzikale me dewerking. Het orgel wordt bespeeld door de heer A. de Vries. MIDDELBURG De leden van de gemeenteraad van Middelburg en een aantal ambtenaren gaan vergezeld van hun echtgenotes weer een bezoek brengen aan hun colle ga's van Folkestone, de Engel se zusterstad van de Zeeuwse hoofdstad. Het bezoek zal du ren van 21 maart tot en met 24 maart a.s. Het af te werken programma is nog niet be kend. Het zal overigens de laatste maal zijn, dat Folkestone als zelfstandige gemeente de Mid delburgse gasten zal ontvan gen. Met ingang van 1 april 1974 wordt de „twin-town" van Middelburg namelijk op genomen in het grotere geheel van het Shepwaydistrict, waarin Folkestone overigens een belangrijke plaats zal in nemen. De Middelburgse ge meenteraad heeft eerder al be sloten om de al vele jaren bestaande vriendschapsbanden met de Engelse plaats ook in de gewijzigde situatie voort te zetten, zodat een uitwisseling tussen Shepway-district en Middelburg zal ontstaan. Eerder en wel in het week end van 9 en 10 maart a.s. brengt een voetbalteam van gemeente-ambtenaren van Fpl- Kestone een oezoek aan Mid delburg. De Middelburgers kunnen dan trachten revanche te nemen voor de 1 0 neder laag, die in november van het vorig jaar in Folkestone werd geleden. De Engelse gasten zullen o.a. op 9 maart te gast zijn op een feestelijke avond van de personeelsvereniging van de gemeente Middelburg, die gehouden wordt in het „Zuiderbaken". H Evang. Lutherse gemeente. 24 febr. Middelburg: 11.00 Ds. Nierop; Vlissingen: 9.30 Ds. Nierop Geref. Kerk Vlissingen. 24 febr. Petruskerk: 9.30 Ds. Groeneveld en 17.00 Ds. Streefkerk, Middel burg; Open Hof: 9.30 Ds. v. d. Schoot en 17.00 Ds. Groeneveld Chr. Geref. Kerk. 24 febr. 9.30 en 17.00 Ds. Maris Geref. Gemeente Vlissingen. 24 febr. 9.30 en 16.30 Ds. Snoep Geref. Kerk Vrijgemaakt. 24 febr. Souburg: 10.00 Ds. Hordijk; Vlis singen: 16.30 Ds. Hordijk Geref. Kerk Souburg. 24 febr. W.S.: 9.00 Ds. v. Stam; O.S.: 10.00 Ds. v. Stam en 17.00 Ds. Dorgelo Herv. Gemeente Souburg. 24 febr. W.S.: 9.00 Ds. v. d. Heide; O.S.: 10.00 Ds. v. d. Heide en 17.00 Jeugddienst i.d. Geref. Kerk Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen. 24 febr. geen dienst Kristen Zuid Molukse Kerk. 24 febr. O.Souburg: 11.30 Oud. S. Waisapy; Koudekerke: 14.00 Ds. Fader R.k. kerkber. O.W. Souburg, Paauwenburg, Vlissingen 23-24 febr. O.W. Souburg Martinus- kerk: zaterdagavond 19 u. en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zondag 11 u. en 19 u. Vlissingen Singelkerk: zaterdag avond 19 u. dameskoor, zondag 8.30 u. 10 u. en 12 u. jeugdkoor o.l.v. Dhr. v. d. Dries. R.-k. Kerk Middelburg, ie dere week parochiekerk H. Petrus en Paulus, za.avond 19.00 en zondag 10.30 uur en 19.00 uur de Hoeksteen zon dags 11.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Vlissingen elke zondag 9.45 uur, en elke woensdag 19.30 uur in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Leger des Heils, Vlissingen, 10.00 uur. Heilsbijeenkomst, 19.30 uur getuigenissamen komst, woensdag 13.30 uur, filmvoorstelling voor kinde ren. Anglican Church, service every sunday morning, prayer 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in The Missions to Sea men Chapel Scheldepoort Vlis- singen-Oost, Reader A. Dri ver. The Bethel Pentecostal Temple Inc. in het wijk ge bouw Zuider baken, Middel burg-Zuid. Rentmeesterlaan, Voorganger J. M. Davidsz. Diensten elke woensdag vanaf 19.30 uur en elke zondag van af 14.30 uur. Tandarts, zaterdag 23 febr. van 9- 10 en zondag 24 febr. van 1112 A. Peeters, Houtkaai 7, Middel burg. tel. 01180-2565 Apotheek Vlissingen. Van vrijdag 22 febr. 18.00 tot en met vrijdag 1 maart 8.30 Apotheek C. P. Last drager, C. v. Perestraat 1, Souburg, tel. 01183-1593. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Voor 23 en 24 febr. dokter Kapteijn, Lekstraat 6, Souburg, tel. 01183-1630 Dierenarts. Voor 23 en 24 febr. J. Hoftijzer, tel. 01180-3118. Consult alleen na telefonische afspraak. Verloskundige. Voor 23 en 24 febr. mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 3838, Groene Kruis Vlissingen. Voor 23 en 24 febr. Zr. de Boer, Troelstraweg, 252, tel. 2735 Doktersdienst Middelburg Middelburg Z. Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuw land Apotheek. Van vrijdag 22 febr. 18.00 tot en met vrijdag 1 maart 8.30 Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. Middelburg. 21 febr. 20.00 Bachten Steene de Schakel: naar Dalarna het hart van Zweden, films en dia's door S. de Waard; 23 febr. 20.00 Kuiperspoort-theater: Werktheatermet „Oog om oog" en „De kale zangeres". 23 febr. 26.30 Foyer Schouwburg: Ensemble Anne Haene; 27 febr. 20.00 Schouwburg: „De Spinse" van Herman van Veen; 23 febr. 20.00 Nieuwe Kerk; zanguitvoering t.b.v. Sonneheerdt Vlissingen. 22 febr. 20.00 Britan nia: Marjol Flore met trio Nico van der Linden; Tentoonstellingen. Middelburg: tot en met 3 mrt Vleeshal: Kunst uit Rotterdam; tot en met 9 maart Rijksarchief: Schipper mag ik overvaren. Artshop Sixty Six Lange Noordstraat: tot 10 maart potlood- en pentekeningen van Adr. W. Goverse. Antwerpen. Kon.Vlaamse Opera. 22 febr. 20.00 Pique Dame; 23 febr. 20.00 Dialogue des Carme lites; 24 febr. 15.00 Pique Dame en 20.00 geen voorstelling. Gent. Kon. Opera. 22 febr. 20.00 Gravin Maritza; 24 febr. 14.30 Penelope en 20.00 Gravin Maritza; 26 febr. 19.30 Ballet Astrid. Weekenddienst voor storingen C.V. en liften. Voor 23 en 24 febr. J. Weeland, Ravesteynplein 14, Vlissingen, geen tel. donderdag 21 febr. 1.36 en 13.57 De dienst is van 0.0024.00. Visites aanvragen voor 10.00. Spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30—13.00 en 17.30— 18.00 uur Zaterdag 23 febr. dokter v.d. Griek, Badhuisstraat 30, tel. 2950; zondag 24 febr. dokter Meijer, Julianalaan 7, tel. 2225 vrijdag 22 febr. zaterdag 23 febr. zondag 24 febr. maandag 25 febr. dinsdag 26 febr. woensdag 27 febr.. 2.09 en 14.29 2.41 en 15.02 3.11 en 15.33 3.41 en 16.04 4.14 en 16.35 4.47 en 17.09 VAKANTIES VOOR CHRONISCHE ZIEKEN EN INVALIDEN UIT ZEELAND De Zeeuwse boottocht met de „J. Henry Dunant" zal plaats hebben van 2-7 september 1974 volgens het volgende vaarrooster: 2 september: Wolphaartsdijk (inscheping)-Moerdijk; 3 september: Moerdijk-Utrecht; 4 september: Utrecht-Amsterdam; 5 september: Amsterdam-Schoon hoven; 6 september: Schoonhoven- Wolphaartsdijk; 7 september: ont scheping te Wolphaartsdijk. Van 15-20 juli 1974 zal in Huize „De Valkenberg" te De Steeg (Gem. Rheden) de vakantie plaats hebben van de Zeeuwse chronische zieken en invaliden. Eind april/begin mei zullen alle huisartsen, behandelende genees heren, instanties voor Maatschap pelijk Werk en de Wijkverpleeg sters door de Kring Zeeland van het Nederlandse Rode Kruis worden benaderd in verband met de aanmelding van eventuele patiënten. De aanmelding door de patiënten dient te geschieden uitsluitend via de bovengenoemde personen of instanties. VLISSINGEN Aan Jiet politieburo te Vlissingen werd in de week van 7 febr. t.m. 14 febr. aangifte gedaan van de navolgende voorwerpen: Twee .bankbiljetten. .klein bruin hondje, hond met bruin en wit. klein lederen tasje met gijmpak. zwart etui met sleu tels. 1 paar bruine glacé hand schoenen. rechter glacé hand schoen, imitatie bontmuts, oud kinderstepje. bruine suede herenhandschoen, plastic .be- schermding. plastic afzetkegel, leesbril met donker montuur, rood badpakje. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. .vrijdag .van .11.00 .t.m, 12.30 uur en van 16.00 t/m 17.00 uur. Zaterdags van 11.00 uur t.m, 12.00 uur. Gratis rechtshulp elke donder dag van 19.00-21.00 uur. Kromme Weele 18, telefonisch bereikbaar gedurende ope ningstijd onder 01180-8001. Iedere vrijdag van 18.30-20.00 uur. Vlissingen Welzijscen- trum Bachten Komme, Bad huisstraat 64, tel. 01184- 6420. Souburg en Ritthem, Wijkcen trum Middelhof, Kanaalstraat 64. tel. 01183-2019. M Gezins en bejaardenverzor- mg: Middelburg, Stichting aatschappelijke Dienstverle ning Walcheren Loskade 29, tel, 6951. spreekuur: maandag t.n. vrijdag 98.30-9.30 uur 's morgens. Maatschappelijk Werk. Middelburg, Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren, Loskade 29, tel. 6951, spreekuur; maandag tm. vrijdag 8.30-9.30 uur 's mor gens, donderdagavond 7-8 uur. Vlissingen, Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren, Eedestraat 2, Vlis singen. tel. 4283, spreekuur: maandag t.n. vrijdag 9.00-10.00 uur 's morgens, dinsdagavond 7-8 uur. Souburg, spreekuur: maan dagmiddag 2-3 uur. Vrijburg straat 1. tel. 1608. PSVG. Prot. Stictiting Verant woorde Gezinsvorming. Spreekuur: 20.00-21.0 uur. tel. 01100-8194 - 5039. Nieuwe aanmeldingen liefst 20.30 uur. Iedere dinsdag van de maand in het Gasthuis Middelburg. Noord poortplein 2. De Stichting voor Maatschappelijk Werk en Geiznsverzorging op het Platteland van Walcheren, Molen water 33, Middelburg. Spreekuren: Iedere morgen van 9.00 tot 10.00 uur en donderdag avond van 18.30 tot 19.30 uur aan bovenstaand adres, alsmede dins dagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur en donderdagavond van 18.30 tot 19..30 uur aan het adres Bachten poorte. Oost-Souburg.

Groot Walcheren | 1974 | | pagina 3