Zeeuwse Jeugdraad brengt 'Jeugdland' in kaart Drogisterij -parfumerie van de Sande heropend Concert in Nieuwe Kerk voor b 1 in den tehnis Son n eheerdt In Vlissingen start RODEHOND-vaccinatie G. P. M. JANSSENS et weten waard Kom over de brug Zelf kleurenfoto's afwerken nu mogelijk Zaalhandbal Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Agenda Goed Wonen Hoogwater Informatie centrale Schone prijs voor Vlissingse puzzelaarster Wij hebben voor onze relaties le Toyota Carola '72-73 Automobielbedrijf dringend behoefte aan: 2e Simca 1100 '72 3e Rekord Caravan '71 4e Morris/Austin Mini 1000'71/72 'Vlissingen' N.V. Filmhuis brengt La maman et la putain Rechtswinkel Waar hebben hinderen behoefte aan Ueefl U iets le. csNoeKJO w s Maatschappelijke Dienstverlening Woensdag 13 februari 1974 GOES-VLISSINGEN-MID- DELBURG In het begin van deze maand is de Zeeuw se Jeugdraad gestart met een onderzoek naar de behoeften van het uitvoerend jeugd- en jongerenwerk in Zeeland aan begeleiding en service. De Zeeuwse Jeugdraad wil graag een inzicht krijgen in het tot nog toe onoverzichtelijke veld van jongerengroepen, -clubs, - sociëteiten in Zeeland. Wan neer het Zeeuwse jeugdland in kaart gebracht zal zijn kan men eveneens een duidelijk idee krijgen over de behoeften van de jeugd. Begin februari is aan de jongerengroepen die zich rich ten tot de jeugd van 12 tot en met 21 jaar een enquêteformu lier verzonden. Om het onder zoek te doen slagen is het echter van belang dat alle Zeeuwse jongerengroepen meedoen. En dat is wat deze enquete betreft precies de gro te moeilijkheid: jongerenclubs ontstaan en vergaan zonder dat men er bij de Zeeuwse Jeugdraad soms iets van weet. Tot dusver zijn ca. 280 adres sen aangeschreven, „er moeten echter veel meer jongeren- groeperingen in Zeeland zijn", zegt drs. D.W.M. Jansen, soci oloog bij de Stichting Zeeland die het onderzoek leidt. „WE hebben het vermoeden dat er wel een kleine 400 van die groepen zullen zijn". Het en- quete-formulier bevat een aantal vragen over de manier waarop de groep georgani seerd is. in wat voor huisves ting men bijeenkomst, wat de kenmerkende activiteiten van de groep zijn, welke proble men zich voordoen en aan welke vorm van service of begeleiding men behoefte heeft; Aan de bestuursleden van de provinciale begelei dingsinstellingen en de functi onarissen werden al eerder enquêteformulieren verstrekt, strekt. Tijdens de persconferentie die de Zeeuwse Jeugdraad op woensdag 6 februari organi seerde werd vooral de na druk gelegd op het feit dat er nog een groot aantal jongeren groepen „opgespoord" moeten worden. Men hoopt dat de jeugd zich bij de Stichting Zeeland in Middelburg zal aanmelden om ook een bijdra ge te kunnen leveren aan het onderzoek. Deze actie die in 1972 bij veel Nederlandse kerken en zendings genootschappen werd gehouden en toen ver boven het gevraagde van 50 miljoen uitkwam heeft een krant uitgegeven waarin de stand van zaken tot nu toe wordt uit eengezet. Deze verslagkrant wordt op zaterdag en zondag 16 en 17 februari in al deze deelnemende kerken neergelegd. Het drukken van deze mooie krant kost natuurlijk wat en allen die vinden dat die kosten behouden moeten worden vinden er een giro- acceptkaart in, waarop zij nog wat voor die kosten kunnen overmaken aan de Stichting Kom over de Brug te Oegstgeest. Er staat in te lezen welke kerken en plaatsen hebben meegedaan en waaraan het geld allemaal is besteed. Als u de krant leest zult u versteld staan dat op één avond dit ongekend grote bedrag door de kerken is bijeengebracht en dat er 744 projecten in alle werelddelen ruim door konden worden geholpen waardoor het werk van de kerk in en voor de hele wereld weer een stapje verder kwam. Duizenden en nog eens duizenden overzee hebben iets ervaren van de band die ons in Christus onze Heer verbindt. VLISSINGEN - Sinds vrijdag kunnen de klanten van mejuffrouw -J. H. van de Sande weer terecht in haar drogisterij-parfumerie. Bijna vier weken moest zij haar zaak gesloten houden om een ingrijpende verbouwing te laten plaatsvinden. Want behalve een vergroting en modernisering van de drogisterij werd er ook een verdieping boven op het pand aan de Hobeinstraat 47 gebouwd, zodat mejuffrouw van de Sande weer bij haar zaak kan gaan wonen. Al verschillende malen heeft zij, tijdens de dertien jaar dat zij hier drogiste is, kleine verbouwingen uitgevoerd. Maar deze keer is de zaak rigoreuzer aangepakt en de nieuwe drogisterij-parfumerie is onherkenbaar veranderd. Een groot etalageraam aan de voorkant en de lichtinval van een raam aan de achterzijde hebben de donkere indruk van daarvoor totaal weggenomen. Doordat de achterkamer bij het winkel gedeelte is getrokken is het geheel ook aanzienlijk groter geworden. De klanten kunnen nu zelf wat rondlopen en hun keuze bepalen. Alleen de geneesmiddelen staan volgens de voorschriften achter de toonbank uitgestald en mogen niet zomaar gepakt worden. „Vroeger zagen de mensen niet wat ik allemaal had, want het stond veel te dicht op elkaar. En als ze het niet zien dan kopen ze het ook niet. Ik heb nu veel meer ruimte om wat rond te lopen en te kijken." De laatste jaren is mejuffrouw van de Sande zich ook wat meer gaan toeleggen op de parfumerie- artikelen. Zij kan haar klanten nu een uitgebreid assortiment op dit gebied tonen. Vooral in deze branche blijkt de invloed van de TV-reclame een rol te spelen. „Ik krijg vaak mensen, die iets willen hebben wat zij op de TV hebben gezien. Meestal weten zij de naam niet meer en zeggen zij alleen van „dat hebben we gisteren op de TV gezien." Dan moet ik maar raden wat het is. Ik probeer wel zo veel mogelijk een dergelijke vraag bij te houden, maar ik kan ook niet alles in huis hebben." Mevr. Tavenier PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulpenlaan 19, Vlissingen tel. 4183 Behandeling op afspraak VLISSINGEN Uit handen van de directeur van de Vlis singse afdeling van de Alge mene Bank Nederland ontving mejuffrouw M. G. Veldt vori ge week een spaarbankboekje ter waarde van f 500.-. Voor de derde maal had zij meege daan aan de puzzel „Aktie Na tuur". die zes en twintig we ken lang door een aantal regi onale dagbladen wordt uitge schreven. De inzenders moeten een gulden extra op hun brief kaart plakken voor „het goede doel': de Nationale Aktie tot Natuurbehoud en Natuur/edu catie". Het streven is met al die guldens de vier miljoen te overschrijden en de Aktie Na tuur komt met de huidige stand van rond de drie en een half miljoen en nog vier ron des te spelen al aardig in de richting. De verschillende natuurbe- schermingsgroepen, die een deel van deze opbrengst kun nen verwachten, zouden dan ook erg blij met dit succes moeten zijn. Juist van die kant zijn er nu vee! bezwaren losgekomen, niet tegen het geld dat binnenstroomt, maar tegen de prijzen, die het Ne derlandse bedrijfsleven be schikbaar stelt. Want iedere week wordt er een milieu vervuilende hoofdprijs uitge reikt in de vorm van een auto. Kennelijk om dit bezwaar te ontzenuwen wordt sinds drie weken in piepkleine lettertjes op de puzzel-pagina een be richtje geplaatst, dat een win naar van de hoofdprijs de ca- taloguswaarde van de auto ook in contanten kan krijgen. Maar. dat geld komt dan uit de opbrengst van de puzzel- aktie. De auto zal dan worden aangeboden voorzien van een na-verbrander! aan een Kruisvereniging ten behoeve van de wijkverpleging. Een milieu-bewuste hoofdprijswin naar zal dus niets van zijn prijs overhouden. Hij zal zich moreel .verplicht voelen Jiet geld, dat anderen voor Jiet „goede doel" bij elkaar heb ben gebracht, niet te accepte ren. De Vlissingse puzzelaarster mejuffrouw Veldt is van plan met haar f 500,- het milieu schoon te houden: zij gaat er zich een encyclopedie voor aanschaffen. Zij liet zich niet verleiden door de directie van de A.B.N. om een mooie va kantiereis bij deze Bank te kopen. „Ik interesseer me voor allerlei zaken en als ik nu eens iets in de krant lees, dat in niet weet. dan wil ik het ook op kunnen zoeken". MIDDELBURG In vele plaatsen in ons land werden de laatste jaren zanguitvoerin gen gehouden in het kader van de gouden jubileumher denking van het Blindentehuis „Sonneheerdt" te Ermelo. Op deze avond werd medewer king verleend door plaatselij ke koren, al of niet met solis ten. Daar het niet mogelijk was om toen in alle plaatsen te komen, besloot men ook dit seizoen nog een aantal concer ten te houden. De opbrengst van deze avonden zal bestemd zijn voor een serviceflat^e- bouw voor de werkende blin de bewoners van Sonneheerdt. Vijftig jaar lang heeft men in eenzelfde gebouw moeten hui zen, thans zo verouderd, dat het een onhoudbare toestand is geworden. Vanwege het feit dat voorlo pig Sonneheerdt nog niet zal vallen onder de verzekering van de Alg. Wet Bijzondere Ziektekosten )de zgn. ,,A.W.B.Z."( kan voor de bouw niet gerekend worden op het verkrijgen van geldle ningen, zelfs met op garanties voor zulke leningen. Er moet dus met „eigen geld" gebouwd worden. In het Sonneheerdt jubileumjaar (1971) is een be drag ingezameld, voldoende om 30 wooneenheden te bou wen. Met deze bouw werd in 1973 reeds begonnen £daar ie der jaar wachten de kosten doet stijgen*) alhoewel er nog f 600.000, aan het bouwkapi- taal ontbreken. Om dit beslist noodzakelijke bedrag alsnog te verwerven, moet Sonneheerdt actie blijven voeren onder meer d.m.v. genoemde zang concerten. Als men bedenkt dat het nog maar enkele jaren geleden is dat de kleurenfotografie tot de mogelijkheden van de amateur begon te behoren, dan is het welhaast ongelooflijk dat er in zo'n korte tijd zoveel kan ver anderen. Moest men vroeger met zijn kleurenrolletje per se naar een fotograaf die het dan weer via een ontwikkelcentrale liet ver werken, nu is het inmiddels zover dat het ontwikkelen en vergroten in kleur ook binnen het bereik van de amateur is gekomen. Wanneer men beschikt over een eigen doka dan zijn er eigenlijk maar drie dingen ex tra nodig. Dat is een set filters voor het .opheffen van de .kleurenzwemen, een donkere- kamerlamp en het eigenlijke kleurenmateriaal, het papier en de chemicaliën dus. Vroe ger waren de kleurenfolders zeer dun, maar nu ze van gelatine gemaakt kunnen wor den is dit bezwaar opgeheven. Door toepassing van sterk ver beterde chemicaliën geeft een afwijking in de temperatuur van enkele graden nog een goed resultaat, terwij! nu ook de houdbaarheid zeer goed ge worden is. Bovendien zijn er nu ma3r drie baden meer no dig, terwijl alleen nog het ont wikkelen bij een donkergroe ne lamp hoeft te gebeuren. Na ongeveer vijf minuten kan het licht alweer aan. Het is tel kens weer een belevenis om de donkere kamer uit te ko men met een sprankelende kleurvergroting met zijn ei gen. natuurlijke kleuren. Foto Harrij Verschuren in Middelburg, die veel aandacht schenkt aan alle nieuwe ont wikkelingen op het gebied van fotografie en film. heeft ook de ontwikkeling van het kleit rvergroten op de voet ge volgd en het is nu zover dat het in de praktijk gebracht kan worden. Hel heeft overigens wel en kele jaren van intensieve stu die en van experimenteren ge kost om een dergelijk gecom pliceerde materie terug te brengen tot een paar grondbe ginselen die als uitgangsstand punt dienen bij het vergroten. Het resultaat hiervan is een methode om iemand in één avond te leren om zonder kostbare apparatuur een goede kleurvergroting te maken. Hieitoe worden door de heren Van de Velde en Van Kampen van foto Verschuren kleurver- grotingsavonden gegeven, waarbij iedere amateurfoto- gtaaf van harte welkom is. De eerste avond wordt gehouden op donderdag 28 februari. Alle inlichtingen kan men krijgen bij Foto Harrij Verschuren B.V., Lange Delft 47 te Mid delburg, tel. 01180-2603. VLISSINGEN Rubella is een voornamelijk bij kinderen optredende goedaardige be smettelijke ziekte. gepaard gaande met huiduitslag. De ro de vlekjes die over het hele lichaam verspreid voorkomen noemt men rubeolae of rubel la. Besmetting tijdens een zwangerschap kan echter be langrijke ajM-ijkingen van de vrucht veroorzaken. Jarenlang is het voorkomen van de gevolgen van rodehond tijdens een zwangerschap on voldoende geweest, omdat de ziekteverwekker nog onb- kend was. Na onderzoekingen werd in 1962 de verwekker van de rodehond ontdekt en in 1967 slaagde men er in een bruikbaar vaccin te maken. Sinds 1 januari 1974 is de vaccinatie hiertegen opgeno men in het nationaal vaccina tieprogramma. In Vlissingen gaat men bin nenkort starten met het vacci neren van meisjes geboren in het jaar 1962. De leeftijd van 11 a 12 jaar is gekozen omdat dan de kans op een eventuele zwangerschap nihil is. De voorwaarden zijn bij een vaccinatie dat men er absoluut zeker van moet zijn dat er geen zwangerschap bestaat en dat in de eerste drie maanden na de vaccinatie daarop ook geen kans kan ontstaan. Bij vaccinatie van deze 11 12-jarige meisjes kunnen zich eventuele ziekteverschijnselen voordoen. Deze zijn echter on gevaarlijk .en .kunnen .een zwangere vrouw niet besmet ten. In het algemeen is het per centage kinderen dat normaal als kleuter de rodehond krijgt 90%. Het is ook zeker dat kleuters die rodehond doorma ken. daarna levenslang onvat baar zijn voor deze ziekte. Men blijft hiertegen namelijk legenstqffen vormen. Toch is het aan te bevelen ook wanneer men als kleuter deze ziekte heeft gehad zich te laten vaccineren, omdat het vaststellen van een rodehond- diagnose \*aak nogal dubieus is. De vaccinatie is op, zich ongevaarlijk en geeft een le venslange im m unit eit. De Vlissingse meisjes die Op zaterdag 23 februari a.s. zal in de Ned.Herv.Kerk (Nieuwe Kerk) te Middelburg een concert worden gegeven, waaraan medewerken het Meisjeskoor Souburg o.l.v. me vrouw Francke; Interkerkelij ke Cantorij o.l.v. Bart Leijnse; Middelburgs Kerkkoor o.l.v. Simon Sanders: Janus Mon- deel. bariton solo en Anthon de Vries, orgel. Het programma dat op deze avond zal worden geboden is een bezoek dan ook zeker waard. De avond begint om acht uur. Toegangsprijs: volwasse nen f 2.50 en kinderen tot 14 jaar f 1,50. Kerk is om 19.30 uur open. SPORTHAL VLISSINGEN 10.00 uur MP 2 Zld. Sport- Walcheren 2, 11.11 uur MP 1 Marathon 1 - Olijmpus 1. 11.48 uur MP 2 Walcheren 3 - Wal cheren 2, 12.25 uur MP 1 Wal cheren 1 - Marathon 1, 13.03 uur MA 2 Marathon 2 EMM2, 14.00 uur 2e klas DD Olijmpus - GSC, 15.05 uur 2e kl. DH Olijmpus - GSC. 16.17 uur MA 2 Walcheren 2 - GSC, 17.04 uur H3 Olijmpus 5 - Sluiskil, 18.11 uur Hl Olijm pus 2 - Schelde sport 1, 19.18 uur H2 Walcheren - Zld. Sport. SPORTHAL MIDDED BURG 12.25 uur MA 2 DHC - Wal cheren 3, 13.13 uur MP2 Mara thon 2 - DHC. 14.00 uur 2e kl. D.D. EMM Desk. SPORTHAL GOES. 14.00 uur 2e klas D.H. Ha ringman - Tachos. SPORTHAL VLISSINGEN. 2e div. heren" EVVC-M - Sarto. 3 div. dames EVVC-M - Willem 2. Ie klas dames Ardito - Kik kers, le klas heren Ardito - Marathon, 2e klas dames EVVC-M3 - Marathon 3, 2e klas heren EVVC-M 3 - Wis- ka. Programma zaalvoetbal 13- 2- 74. RAYON VLISSINGEN 20.00 uur Pechiney 2 - RCS, 20.32 uur Hoechst Boys 1 - Uiterton 1. 21.14 uur PVS 2 - BW 3. 21.46 uur HSV 1 - PZEM 1, 22.28 uur Walcheren 2 - PVS 1. SPORTHAL VLISSIN GEN 6.30 1 Vliss. Djun BV Soub. - Smith-Djn. 2 Hjl. S. Mond 2 - BV Soub., 3 Jjll Mar 1 - Smith-Dijn. 7.30 Djun S. Mond 3 - S.Mond 2, 2 Djun Mar 1 - SSGM. 3 Jjll S. Mond 3 - BV Soub. 8.30 Dam. Marathon 2 S. Mond 2, 22 HL Marathon 1 - Volharding, 3 HL mit. 3 - B.V. Hulst. 9.30 1 HL de Ruijter - HTS, 2 HLL HTS 2 - Mar. 2, 3 HII Mat. 4 - BV Soub. 2. Wedstrijden lan delijke competities. 16-2 18.15 Vliss. D2D Matador - Jumpers, D2D Marathon - BC Markt Utrecht. Wij ruilen bovenstaande gevraagde auto's gaarne tegen de hoogst mogelijke waarden voor U in. President Rooseveltlaan 772 Telefoon 01184 - 7100 Vertegenwoordiger: 01183 - 2693, b.g.g. 01184 - 3124 H l/erk-Oft&n of /<Op&n dó.ook geboren zijn in 1962 ontvan gen via hun school of een bericht aan de ouders een op roepje waar en wanneer zij deze vaccinatie kosteloos kun nen ontvangen. Oudere meisjes die gevacci neerd willen worden dienen zich eerst tot de huisarts te wenden Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de entadministratie in het stad huis van Vlissingen, te!.: 5100 tst. 256 )mevr. A. de Graafl. Zondag 17 februari 1974 Zesde zondag na verschijning des Heren. Dienst der Offeranden: 1. Eredienst, 2. Diakonie St. Jacobskerk 10 uur ds. G. Post, van Arnemuiden. Gevraagd in overleg met de Geref. Gezindte. 17 uur. Geen dienst. Johanneskerk 9.30 uur ds. F. S. Kloosterman, 19 uur ds. H. Groeneveld, Herv.- Geref. dienst. Petruskerk 17 uur ds. L. de Liefde, Herv. -Geref. dienst. Open Hof (Paauwenburg): 9.30 uur ds. H. Groeneveld. Herv. Geref. dienst; 17 uur ds. J. R. Sybrsndi, van Epe. Geref. gast- dienst. Ter Reede 19 uur ds. J. W. Maris. Dienst voor de bewoners (interkerkelijk) Ophir geen dienst, Bethesda 10 uur ds. P. Joosse, Prot. ziekenhuisdienst. Evang. Lutherse Gemeerite. 17 febr. Middelburg: 9.30 Da. Stol, Groede; Vlissingen: 11.00 idem Geref. Kerk Vlissingen. 17 febr. Petruskerk: 9.30 Ds. J. R. Sybrandi, Epe en 17.00 Ds. Groeneveld; Open Hof: 9.30 Ds. Groeneveld en 17.00 Ds. Sybrandi Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 17 febr. 9.30 en 17.00 Ds. Maris Geref. Gemeente Vlissingen. 17 febr. 9.30 en 16.30 leesdienst Geref. Kerk (Vrijgemaakt). 17 febr. Souburg: 10.00 leesdienst; Vlissingen: 16.30 Ds. Woudt Geref. Kerk Souburg. 17 febr. W.S.: 9.00 Ds. v. Stam; O.S.: 10.00 Ds. Kloppenburg en 17.00 Ds. Teutscher. Herv. Gemeente Souburg. 17 febr. W.S.: 9.00 Ds. v. d. Heide; O.S.: 10.00 Ds. Dorgelo en 17.00 Ds. Teutscher, Borssele Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen. 17 febr. 9.30 Ds. Vooistra Kristen Zuid Molukse Kerk. 17 febr. O. Souburg: 15.00 Ds. Fader; Koudekerke: 12.00 Ds. Fader. R.K. Kerk O.W. Souburg, Paauwenburg, Vlissingen 16-17 febr. O.W. Souburg Martinus- kork: zaterdagavond 19 u. en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zondag 11 u. en 19 u. Vlissingen Singelkerk: zaterdag avond 19 u. herenkoor, grego riaans, zondag 8.30 u. en 10 u. dameskoor en 12 u. (11 u. voor de Polen en 17 u. voor de Joego slaven). R.-k. Kerk Middelburg, ie dere week parochiekerk H. Petrus en Paulus, za.avond 19.00 en zondag 10.30 uur en 19.00 uur de Hoeksteen zon dags 11.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Vlissingen elke zondag 9.45 uur. en elke woensdag 19.30 uur in de Filadelfia kapel. Vrouwestraat 5. Leger des Heils, Vlissingen, 10.00 uur. Heilsbijeenkomst, 19.30 uur getuigenissamen komst. woensdag '13.30 uur, filmvoorstelling voor kinde ren. Anglican Church, service every sunday morning, prayer 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in The Missions to Sea men Chapel Scheldepoort Vlis- singen-Oost, Reader A. Dri ver. The Bethel Pentecostal GOES-MIDDELBURG Het nu al weer enkele weken draaiende reizende Filmhuis van Jeugd en Muziek brengt deze week )14 februari in De Veste in Goes en 15 febru ari in de Kuiperspoort in Mid- delburg< „La maman et la pu tain". Een debuut van Jean Eustache. die alom wordt op gehemeld. maar waarvoor in de commerciële bioscopen nog steeds geen plaats is inge ruimd. Het bijzondere van de film zit hem zeker niet in het ver haal, want dat is een vrij ge woon thema. Een driehoeks verhouding van een man en twee vrouwen. De man Alexander leeft met een vriendin. Marie, samen. Hij heeft voor deze relatie een meisje laten schieten waarmee hij eveneens een relatie had. Voor dit meisje komt de ver pleegster Veronika in de plaats aan wie Alexander zich tenslotte zal onderwerpen. Een verschuivende driehoek. Alexander en Maria vormen het klassieke paar wier relatie wordt ondergraven door Ver onika )La putain'.. Het bijzondere van de film is dat het een drie-en-een-half uur durende praatfilm is geworden, waarnaar men blijft kijken. Ook al beweegt dë camera zich bijna niet. Het is één groot verhaal geworden waar bij je de mensen ziet. Daarbij spelen de acteurs )Jean Pierre Leaud. als Alexander. Bema- dette Lafont als Marie en Francoise Lebrun als Veroni ka. toch zo goed dat hun per soonlijkheden helemaal duide lijk worden. Temple Inc. in het wijkge- bouw Zuiderbaken. Middel burg-Zuid. Rentmeesterlaan. Voorganger J. M. David sz. Diensten elke woensdag vanaf 19.30 uur en elke zondag van af 14.30 uur Zaterdag 16 febr. dokter Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 3459; zondag 17 febr. dokter Kant, Bad huisstraat 121, tel. 2190. De dienst is van 0.0024.00. Visites aanvra gen voor 10.00. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30—13.00 en 17.3018.00 uur. Tandarts. Zaterdag 16 febr. van 910 en zondag 17 febr. van 11 12 H. H. de Vries, Badhuisstraat 107, Vlissingen, tel. Cl 184-2644. Apotheek. Van vrijdag 15 febr. 18.00 tot en met vrijdag 22 febr. 8.30 Apotheek D. H. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Voor 16 en 17 febr. dokter Bloos, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1212. Dierenarts. Voor 16 en 17 febr. R. M. Barkema, tel. 01180-3118. Consult alleen na telefonische af spraak. Verloskundige. Voor 16 en 17 februari nej. v. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232 tel. 2775. Groene Kruis Vlissingen. Voor 16 en 17 febr. Zr. v. Sabben, Sotte- gemstr. 22, tel. 2914. Groene, Oranje-Groene en Wit- Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 16 en 17 febr. geen opgave. Middelburg. Apotheek. Van vrijdag 15 febr. 18.00 tot en met vrijdag 22 febr. 8.30 Apotheek L. v. d.Boogert, Winkelcentrum Dauwendaele. Middelburg. 15 febr. 20.30 Kuiperspoort: film „La Maman et la Putain" Souburg. 14 febr. 20.00 Jeugdcentrum „De Zwaan": film „Easy Rider" Vlissingen. 15 febr. 20.00 Burgerzaal Stadhuis: Klas siek concert m.m.v. Ardito Kwin tet. Antwerpen. Kon. Vlaamse Opera. 15 febr. 20.00 Tosca; 16 febr. 20.00 Opstanding; 17 febr. 14.30 Tosca en 20.00 Oklahoma Gént. Kon. Opera. 15 febr. 20.00 Francois Villon; 17 febr. 14.30 Grafin Maritza en 20.00 Francois Villon; 19 febr. 20.00 Ontdek de Wereld. Weekenddienst voor storingen C.V. en liften. Voor 16 en 17 febr. A. Rijke, Calandstraat 35, Vlissin gen, geen tel. donderdag 14 febr. 7.02 en 19.34 vrijdag 15 febr. 8.09 en 20.48 zaterdag 16 febr. 9.25 en 22.06 zondag 17 febr. 10.39en 23.19 maandag 18 febr. 11.44 en dinsdag 19 febr. 0.17en 12.37 woensdag 20febr. l.OOen 13.20 Gratis rechtshulp elke donder dag van 19.00-21.00 uur. Kromme Weele 18, telefonisch bereikbaar gedurende ope ningstijd onder 01180-8001. Iedere vrijdag van 18.30-20.00 uur. Vlissingen Welzijscen trum Bachten Komme, Bad huisstraat 64. tel. 01184- 6420. Souburg en Ritthem, Wijkcen trum Middelhof. Kanaalstraat 64. tel. 01183-2019. Gezins en bejaardenverzor ging: Middelburg. Stichting Maatschappelijke Dienstverle ning Walcheren Loskade 29, tel. 6951, spreekuur: maandag t.n. vrijdag 98.30-9.30 uur 's morgens. Maatschappelijk Werk. Middelburg, Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren, Loskade 29. tel. 6951, spreekuur; maandag tm. vrijdag 8.30-9.30 uur 's mor gens. donderdagavond 7-8 uur. Vlissingen. Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren. Eedestraat 2. Vlis singen. tel. 4283, spreekuur: maandag t.n. vrijdag 9.00-10.00 uur 's morgens, dinsdagavond 7-8 uur. Souburg, spreekuur: maan dagmiddag 2-3 uur. Vrijburg straat 1. tel. 1608. PSVG. Prot. Sticnting Verant woorde Gezinsvorming. Spreekuur: 20.00-21.0 uur, tel. 01100-8194 - 5039. Nieuwe aanmeldingen liefst 20.30 uur. Iedere dinsd3g van de maand in het Gasthuis Middelburg. Noordpoortplein 2. De Stichting voor Maatschappelijk Werk en Geiznsverzorging op het Platteland van Walcheren, Molen water 33, Middelburg. Spreekuren: Iedere morgen van 9.00 tot 10.00 uur en donderdag avond van 18.30 tot 19.30 uur aan bovenstaand adres, alsmede dins dagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur en donderdagavond van 18.30 tot 19..30 uur aan het adres Bachten poorte, Oost-Souburg.

Groot Walcheren | 1974 | | pagina 5