Complete Centrale Verwarming Dit pakket kost slechts f 1899?- of door ons geïnstalleerd f 3000,. Instant Composers Pool brengt twee operettes beurs wordt traditie braad lappen 658 vruchten hagel 39 kaas rookworst 175 kroketten 69 mooie rosbief room schnitzels 5 HALEN 4 betalen kassla 2 kroppen saroma GRANDIOZE TEXTIEL.VERKOOP! PER KILO!! 30tot40%KORTING! 1 kilo kost: 1995 palingworst spinazie 59 snijworst leverworst vla speklappen goud. reinetten 325 rode kool 39 worteltjes 39 verse worst on gehakt 268 Kleine expositie in Amro-filiaal te Paauwenbnrg week in, week uit lage prijs- aanbiedingen en... let op de ideetjes, vast voor sinterklaas bij besteding~vdn fl 15= WINKELCENTRUM DAUWENDAELE tel 0II80/229I MIDDELBURG de rotterdamse haardenhandel b.v. BIJNA KADO! BUNA KADO! BIJNA KADO! Afvoerpijp 17.800 kcal/u Afgifte 1200 kcal/u Valwindafleider 6 radiatoren Circulatiepomp Radiator /^anomete ventielen Veiligheids ventiel i Koppelingen Consoles 4 Vasthouders Hulpmateriaal middelburg - lange noordstraat 24 - telefoon (01180) 9083 rotterdam - halsstraat 12 - rotterdam-c - telefoon (010) 145224 vrijdag zat er dag! 500 gram: „de ruyter" jonge zuidhollandse: eerst proeven! A QQ per kilo voor^UU grove 225 gram: van zwan vlees 4 voor vrij dag-zaterdag:- 500 gram: vrijdag.zaterdag: vrijdag.zaterdag: voor maar 4 pakjes voor bepaal zelf uw keus en kom snel alles zolang de voorraad strekt! 100 gram: voor greengold: 450 gram: fijne' 100 gram: amsterdamse 150 gram: vani lie (mager) HELE LITER maandag: 500 gram: vrijdag.zaterdag: verpakt in handige draagtas. 5 kilo: maandag.dinsdag: panklaar 500 gram: woensdag; geschrapte: 500 gram: dinsdag: 500 gram: £00 woensdag 500 gram: o 1e klas materialen van gerenommeerde fabrieken zoals Etna en Crane o uitgebreide adviezen, documentatie en instructie ter plaatse o financiering, garantie, service. Bent u ook geïnteresseerd? Wilt u er snel alles over weten? Neem dan kontakt met ons op of bezoek onze showroom welke ook op zaterdag is geopend. MIDDELBURG - De In stant Composers Pool o.I.v. Willem Breuker is zo langza merhand het huisorkest van Jeugd en Muziek geworden en vooral Middelburg profiteert daarvan m:-e. Zaterdag 27 ok tober kome i de spelers met twee waanzinnige operettes naar de Wandelkerk in Mid delburg. Voor de pauze wordt een produktie van Misha Men gelberg gespeeld. Hé, he, he, waar is de marechaussee en na de pauze volgt het stuk Oltre Tomba. De instant Composers Pooll heeft zich al vaker met een „jazzoperette" bezig gehouden. Bekend zijn: „Het paard van Troje gaat met vakantie" en Kaïn en Abel Ook in de twee stukken die 27 oktober te zien zijn spelen de musici van de Instant Com posers Pool zelf. Zij zijn de acteurs. „He hé hé" is een melodrama voor drie spelers en publiek. Het publiek heeft een grote taak: zij mag de monologen lezen. Na de pauze: Oltre Tomba een toneelstuk met muziek in tien taferelen voor tien muzi kanten. In de verte heeft Olt-re Tomba van doen met Jou- han Kiviets bekende jongens boek „Fulco de Minstreel". Maar Breuker gebruikt dit verhaal vol ontvoeringen en lage listen vooral als een raamwerk van handelingen waarin de persoonlijkheden van hemzelf en de medemuzi kanten tegen elkaar worden uitgespeeld. De voorstelling in de Wan delkerk - voor deze gelegen heid omgetoverd tot minithea- ter begint om halfnegen. VLISSINGEN Waar kunt u voor f 15,- tegenwoordig nog een keurig pak met vest ko pen Afgelopen donderdag liet een tevreden koper op de 1de- dingbeurs van het UW zien, dat het nog steeds mogelijk is. Met zijn eigen kleren over de arm verliet hij het gebouw van de Visserijschool aan de Coosje Buskenstraat in een keurig donkerblauw pak met vest a raison van 15,-. De snit was misschien niet meer naar de laatste mode, maar de kwaliteit liet niets te wensen over. Voor de tweede maal dit jaar organiseerden de dames van het UW weer een beurs, waar kleding voor iedere leef tijd, van babij tot hoog bejaar de te koop was. Het initiatief blijkt in Vlissingen goed aan te slaan. In navolging van Middelburg, waar het UW kortgeleden haar tiende beurs in het Schuttershof hield, werd hier de eerste in mei in het Anker gehouden. Er wer den toen voornamelijk zomer kleren verkocht, waarbij 25% van de opbrengst naar de actie Zeeland helpt Noord-Ierland ging. Een nadeel was, dat van dat bedrag eerst nog de zaal- huur betaald moest worden. Ditmaal hoopt het UW meer over te houden, want het lo kaal in de Visserijschool werd gratis ter beschikking gesteld. UVV-lid mevrouw N. Bok horst-Van Vegten, die al rui me ervaring met dit werk bij de Middelburgse kledingbeur- zen heeft opgedaan, vindt dat de Vlissingse dames zeker met dit werk moeten doorgaan. „Als reactie op onze adverten tie in de Scheldebode hebben we ditmaal heel wat winter- kleding aangeboden gekregen. Onze voorwaarde is, dat het goed schoon en heel is. Op mode letten we niet zo erg, al kijken we bij de herenbroe ken wel of die een ritssluiting hebben. Knoopsluitingen ne men we alleen als de broek er nog erg nieuw uitziet." De helpsters van het UW taxe ren vervolgens het aangeboden kledingstuk en gaan daarbij tot f 50,- Als het stuk ver kocht wordt, krijgt de eige naar 75% en de rest gaat naar een goed doel. Het werk van de VLISSINGEN In nauwe samenwerking met de AMRO- filiaalhouder in Paauwenburg, de heer A. Schütz, heeft het Zeeuws Instituut voor Kunst zinnige Vorming een kleine expositie in deze AMRO-de- pendance verzorgd. Het kan toor, dat in het winkelcentrum Paauwenhof aan de Paauwen- burgweg ligt, biedt tussen alle zakelijke voorwerpen nog ge noeg ruimte om eens wat an ders op te hangen of neer te zetten. Het bestuur van het Zeeuws Instituut heeft een kleine selectie van alles wat gemaakt. fn de ciiëntenruimte hangen enkele pentekeningen en een klein schilderijtje, terwijl wat grotere en feller gekleurde stukken aan de wand van de kantoorruimte hangen. Deze kunnen alleen op een afstand je bekeken worden, want het is niet de bedoeling, dat de cliënten hier komen. In het raamkozijn staat nog wat ke ramiek uitgestald en een uit zandsteen gehouwen olifant. Er. hangen geen namen bij de diverse werkstukken, behalve bij twee zeer aparte penteke ningen van de 17-jarige Hans de Rijk uit Middelburg. De heer Schütz: „Het is ook niet de bedoeling, dat hier werk verkocht wordt, want het zijn allemaal amateurs, die meestal niet verkopen. Tot nu toe heb ik alleen maar positieve reac ties op dit initiatief gehad. Ik geloof wel dat 't geapprecieerd wordt. Ik ben dan ook van plan om er mee door te gaan en een paar keer per jaar zoiets te organiseren. Een col lega van mij in Hoogerheide heeft zelfs continu werk han gen van steeds weer andere kunstenaars." Wat er nu hangt zal waarschijnlijk nog blijven totdat in november een ver bouwing in het kantoor begint. Een wand van beveiligd glas gaat dan het Amro-personeel beschermen tegen eventuele gewapende overvallers. Daar bij zal de cliëntenruimte ver groot worden en waarschijn lijk ook de mogelijkheid tot exposeren. UVV-sters is volledig belange loos. Mevrouw Bokhorst: „We beginnen al vaste klanten te krijgen, die elk half jaar wil len terugkomen. Zo hadden we vandaag een mevrouw, die voor f 65,- onder dak was met twee japonnen en een behoor lijke wintermantel. Het pretti ge van zo'n beurs is, dat de mensen niet weten van wie de kleren afkomstig zijn. We re gistreren de kledingstukken zo, dat de verkoper anoniem blijft. De kledingstukken, die niet verkocht worden, kunnen 's avonds weer opgehaald wor den. Vaak wordt dan gezegd, dat het UW er maar een bestemming voor moet vin den". In dat geval verhuist de kleding naar de zolder van UVV-secretaresse mevrouw J. Kruidenier. Veel behulpzame handen van leden sorteren daar de goederen en er wordt een goede bestemming voor gezocht. Mevrouw Kruidenier: „Het meeste zomergoed gaat via een dame in Veere naar de stichting „Papoea's in nood" en naderhand krijgen we foto's ervan. Alles wat ik de deur uitdoe is eerst goed gewassen en zonodig hersteld". parade super

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 13