et weten waard SuedeMode m St. Laurens wil ruimte voor zijn verenigingen /.(HMiwsp Ulanban rotterda Foto Kringetje Kerkdiensten Kruispunt wordt gereconstrueerd Doktersdiensten CultureleAgenda| Hoogwater Rechtswinkel Informatie centrale f Bejaarden- afdeling bestond 25 jaar Modehuis MEIJER Ted de Braak in Vlissingen - S r' ichel krTyza 'Centrum rotterdam 4 3-17.00 uur 21.00'uur 17.00 uur 0 oktober 1973 Buitenland Dagobert Duck Middelburg Zeeuws museum Spanningsveld In kamertje van drie bij vier meter staan 8000 kunstenaars 's GRAVENPOLDER-MID DELBURG In een kamerve van drie by vier meter In de Van Poel voordestraat In 's Gravenpolder staan zo'n acht duizend moderne kunstenaars bij elkaar. Ze staan geregi streerd in een kaartenbakje. Ën de kaartjes in het bakje ver wezen naar hun werk, hun biografieën enz., opgestapeld langs de muren. Een oppper- vlakte van een bfl twee meter is er over om te lopen. Alles by elkaar het Artist Informa tion Centre" van tekenaar Pe ter van Beveren )20{. Hoewel tekenaar.... Sinds een jaar tekent Peter van Beveren nauwelijks of niet. Want sinds een jaar is hij bezig met het verzamelen van informatie en werk van moderne kunste naars. Vooral werk dat na 1970 gemaakt is. Ruim een jaar heeft Peter van Beveren zich praktisch met niets an ders bezig gehouden dan met het aanschrijven van musea, galerieën en kunstenaars. Het rubriceren van de gegevens en catalogiseren van hun werk. Achtduizend kunstenaars zijn er nu bij hem ingeschre ven en van de meesten heeft hij wel een „kunststuk". Voor al boeken. Van Beveren: „Na 1970 zijn erg veel kunstenaars begonnen met het uitgeven van boeken, doosjes in de meest waanzinnige uitvoerin gen. Daar heb ik me op toege legd". Het heeft nauwelijks zin om namen te noemen, omdat de meeste namen niemand iets zeggen. Natuurlijk staat Picas so erbij, staat Appel erbij, staat er bijna al het werk van Timm Ulrichs en Christo, om er twee te noemen die bij de „kenners" dan wel bekend zijn, maar de meeste mensen uit bijvoorbeeld 's Gravenpol der niets zeggen. Het zijn vooral buitenlandse kunstenaars, omdat vanuit het buitenland het meeste werk loskomt. Iedere kunstenaar wil wel opgenomen zijn in het Ar tist Information Centre". We ten zij veel waar 's Graven polder ligt. Van Beveren: „Schrijf je in Nederland, naar galerieën of musea, dan krijg je soms een dag nadat de brief op de post is gegaan een pinnig tele foontje „wat of dat „Artist information Centre" nou wel precies is". En dat begint hij zich zelf ook af te vragen. Want...„Wat doe je ermee" „Ik voel me langzamerhand een soort Dagobert Duck. En dan ga je je afvragen: „hoe kan ik dit in roulatie brengen. Wat moet ik er alleen mee. Natuurlijk, het is zalig. Ik kan zo de meest mooie dingen pakken. Het is net als vroeger toen je de KLM om vliegtuig plaatjes schreef. Je wacht elke dag de post af. Je zit onder de brieven bus. En er komt nu ook elke dag wat". Er komt elke dag wat. Uit IJsland, uit Japan, uit China, uit Amerika. „Vooral in het begin ging het erg gemakke lijk. Ik ben gewoon aan het schrijven gegaan. Wat je krijgt is bijna absurd. Hier dit is een boekje dat in een opla ge van 100 exemplaren is ver schenen.. Er wordt om gevoch ten. Ze zouden niet gesigneerd worden, maar ik heb er wel een met een handtekening. En dit doosje is nu waanzinnig in prijs gestegen". En hij loopt inderdaad als een Dagobert Duck in het kleine kamertje rond. Maar hij wil geen Dagobert zijn. „Iedereen moet van de informatie gebruik maken. Toen heb ik gezegd: „dit moet ergens ondergebracht worden. Ik kan me voorstellen dat bij voorbeeld scholieren bij het maken van een scriptie hier een hoop uithalen". In 's Gravenpolder ont breekt eenvoudig de ruimte om van het „Artist Information Centre" een werkelijk infor matiecentrum te maken waar iedereen die dat wil binnen kan lopen. Binnenkort is er waarschijn lijk in Middelburg die ruimte wel. Want Van Beveren is be zig met het kopen van een van die oude Middelburgse herenhuizen, en daarin wil hij een soort educatie centrum in richten. Tot dit plan is hij gekomen nadat hij gemerkt heeft dat hij de kollektie bij geen van de bestaande culturele instel lingen in Zeeland kwijt kan. Hij wilde alles onderbrengen bij het Zeeuwse Museum. „Het Zeeuwsch Museum kent geen educatieve dienst en ik dacht dat dit een mooi begin zou zijn. Maar het komt er op neer dat het Zeeuws museum het gewoon niet wil hebben. Ik kan natuurlijk gaan argu menteren dat Boijmans van Beuningen belangstelling heeft. En misschien dat er iets zou gebeuren als ik zou zeg gen: Nu ik heb 80 stuks gra fiek met een waarde van 240.000 gulden. Maar dan hoeft het niet meer. Ik weet dat de waarde van de kollek tie buiten Zeeland wel wordt ingezien. Ik wil alles echter in Zeeland houden. „Ik werk samen met de Zeeuwse culturele Raad. Die helpt goed mee, maar zij kan ook niet zeggen: hier heb je een huisje op de Dam in Mid delburg. Daar hebben ze geen geld voor". Terug naar het Zeeuws Mu seum. „De directeur P. van Daelen is enkele weken geleden op bezoek geweest. Hij was volgens Peter van Beveren erg onder de indruk van alles „tot zijn oog viel op mijn Chinese verzameling". Hij heeft toen gezegd, dat de rest voor hem allemaal niet meer hoefde en heeft ook al leen maar naar de Chinezen gekeken. Kort na het eerste bezoek kreeg ik een briefje, waarin hij al in de eerste zin terug kwam op de Chinese verzameling. Verder schreef hij dat in het Zeeuws museum alle boeken gestolen worden en tot slot opmerkte dat ik niet bedroefd moest zijn dat mijn verzameling zo'n beperkt gebied bestreek, want en nu citeer ik letterlijk: „Uit het spanningsveld van frustratie en reéële mogelijkheden wor den de meest goede dingen geboren". Eerst dacht ik dat hij bedoelde dat er te weinig variatie in mijn verzameling zat. Maar het zal wel slaan op mijn beetje bittere uitspraak dat ik alleen voor mezelf en misschien vier kennissen bezig ben". Nu heeft Peter van Beveren ook een geweldige collectie Chinezen. Vanaf zijn dertiende jaar correspondeert hij met een jongen die bij een uitge verij in de volksrepubliek werkt. En alle uitgaven wor den hem toegestuurd. Alle volkskunst uit het moderne China is bij hem te vinden. Van Beveren: „Natuurlijk is dat een prachtige verzameling, maar daar ging het niet om". Hij heeft zijn pogingen om het Zeeuws Museum met het Informatie Centrum te verrij ken nu maar gestaakt, en gaat het verder alleen proberen. „Je houdt er niet meer mee op. Er blijft van alles komen". Wat ook blijft is het geldge brek, want zyn subsidieaan vragen zijn tot nu toe op op een gift van 500 gulden van Madurodam na, niet gehono reerd. En met die frustratie zit hy dan. Maar wie weet wat voor goede dingen daar niet uit geboren worden. SOUBURG De afdeling Souburg-Ritthem aangesloten bij de Alg. Bejaardenbond, herdacht woensdag 10 oktober het 25-jarig bestaan met het houden van een receptie in De Zwaan. Een aantal afgevaar digden uit Zeeland, t.w. Vlls- singen, Koudekerke, Nieuw- land, Breskens en Temeuzen waren aanwezig, waarvan en kele bestuurders dezer afde lingen, het woord voerden. Wethouder G. Janse felici teerde namens het Gemeente bestuur en betoogde, dat het college van B. en W. oog heeft voor het welzijn van de be jaarden in het algemeen, ge tuige de drie mooie diensten centra's, waaraan ook Vlissin- gen medewerking heeft ver leend. Namens het hoofdbe stuur van de bond, sprak de- heer De Graaf, welke een stuk geschiedenis naar voren bracht uit het verleden en het heden, waarbij de heer Tissink, ra yonbestuurder zich gaarne aan sloot. De heer W. de Wolf bracht zijn gelukwensen na mens het dienstencentrum Bachten Poorte. In zijn toe spraak viel op, dat de Sou- burgse afdeling het werk van het centrum ten zeerste waar deert en dit getuigt van een goede samenwerking, aldus de heer De Wolf. Enkele plaatse lijke verenigingen t.w. de zangver. Soli Deo Gloria en het Oranje-Groene Kruis ga ven acte de présance. Voor de vele goede wensen, geschen ken en bloemen, dankte voor zitter B. Reijerse. Op de feest avond werd het oudste lid de heer Grashuijs gehuldigd. H Dc soort suèdc moet mooi zijn. En het moet ook Móde in suèdc zijn. Twee redenen voor een vrouw om nu bij ons te komen kijken naar een suèdc mantel, jasje of driekwart jas. Belooft u liet? MIDDELBURG - VLISSINGEN Zevende-dags-Adventisten. 20 okt. Middelburg: 11.00 Vic. A. F. Steens; Vlissingen: 9.15 idem. Evang. Lutherse Gemeente. 21 okt. Middelburg: 10.30 Eerw. Heer H. Cornet, Goes; Vlissingen: 9.00 idem. Geref. Kerk Vlissingen. 21 okt. Petruskerk: 9.30 Ds. A. G. Kornet, Nijverdal; Open Hof: 9.30 Ds. Groeneveld en 17.00 Ds. Kornet. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 21 okt. 9.30 en 17.00 Ds. Maris. Geref. Gemeente. Vlissingen: 21 okt. 9.30 en 16.30 Ds. Snoep. Geref. Kerk (Vrygemaakt) 21 okt. Souburg: 10.00 Ds. Geelhoed; Vlissingen: 16.30 Ds. Geelhoed. Geref. Kerk Souburg. 21 okt. 10.00 en 17.00 Ds. Kloppenburg. Herv. Gemeente Souburg. 21 okt. W.S.: 9.00 Ds. Dorgelo; O.S.: 9.30 Ds. v. d. Heide en 19.00 Ds. Dorgelo. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen. 21 okt. geen dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk. 21 okt. O.-Souburg: 15.00 Ds. Fader; Koudekerke: 12.00 Ds. Fader. Een gelukkig adres voor betaalbare Mode. MIDDELBURG St.-Lati- rens, dat sinds 1966 geen zelf standige gemeente meer Is, maar een wijk van Middel burg, kampt met een ernstig tekort aan accommodatie voor de verenigingen. Want die verenigingen zyn ondanks de samenvoeging, typisch vereni gingen van de oude kern ge bleven. De in maart van dit jaar ingestelde werkgroep „V er enigingsaccommodatie" heeft in het zojuist verschenen eindverslag uit de doeken ge daan, wat er zou moeten ge- beuren om de bestaande en nieuwe verenigingen in St.- Laurens een levenskans te ge ven. De werkgroep gaat er van uit, dat de bewoners van St.- Laurens erg gebonden zijn aan hun oude dorp en daardoor weinig zin hebben om gebruik te maken van accommodatie, die misschien elders in Mid delburg wel te vinden is. Vooral voor de jongere kinde ren blijft bovendien de af stand een groot bezwaar. Het belangrijkste knelpunt is het ontbreken van een goe de sportaccommodatie. Het sportveld is alleen te gebrui ken voor korfbal. En zelfs voor die sport is het wat af metingen en outillage betreft ook beneden elk peil. Daarom worden zowel de korfbalclub als de voetbalverenigingen in hun verdere ontplooiing ern stig belemmerd. Het wijkcentrum is veel te klein. Bovendien is er geen kleedgelegenheid en is het sa- nitair veel te beperkt. Hoewel het dus eigenlijk ook totaal ongeschikt is voor sport, wordt het er toch voor gebruikt en om dat er nu eenmaal niks anders is, raakt het zelfs overbezet. Bovendien is er geen tijd en ruimte voor nieuwe initiatie ven, zoals bijvoorbeeld een jeugdsoos. De werkgroep betreurt het dan ook, dat het vroegere ge meentehuis verhuurd is. Want als dat beschikbaar zou wor den gesteld voor de verenigin gen, was er al veel opgelost. Er zou daar getraind kunnen worden door de tafeltennis club, er zou ruimte zijn voor een bejaarden- en een jeugd soos. Ook de damclub en de ehbo zouden er terecht kun nen. Voor de oplossing van het veldsportprobleem zou het ideaal zijn om een nieuw sportcomplex te maken of om het bestaande veld uit te brei den met het het stuk, waarop nu volkstuintjes liggen plus het land van de heer De Nood. De werkgroep heeft er een schets van gemaakt. Wat de zaalsporten betreft zou het ideaal zyn om by de Prins Willem Alexanderschool een nieuw gymnastieklokaal te bouwen, geschikt voor diverse sporten. Een andere (minder bevredigende! oplossing zou zijn om het wijkcentrum uit te breiden. VLISSINGEN lp verband met de werkzaamheden voor de reconstructie van het kruis punt SpuistraatfCoosje Bus- kenstraat is éénrichtingsver keer ingevoerd voor het ge deelte van de Spuistraat tus sen de Dam en de Coosje Bus- kenstraat. Bovendien geldt voor dit ge deelte een stopverbod. Het verkeer kan zich hier wel in de richting van het centrum bewegen, maar zal dit langs een andere weg moeten verla ten. Dit is mogelijk via de Dam en de Noordstraat. Voor al op zaterdagmiddagen, wan neer de Walstraat is afgesloten voor het verkeer, verdient echter afvloeiing van het ge motoriseerde verkeer via de Boulevard de Ruijter de voor keur. In de Coosje Busken- straat is tussen de Spuistraat en de Noordstraat een tweezij dig stopverbod ingesteld. Dit zelfde verbod geldt voor de Dam en de Noordstraat. De werkzaamheden zullen in de loop van deze maand worden voltooid. De verkeersmaatre gelen zijn door middel van borden aangegeven. R.K. Kerk O.W. Souburg, Paauwenburg, Vlissingen. 20-21 okt. O.W. Souburg Martinuskerk: zaterdagavond 19 u en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zondag 11 u (niet om 19 u.) Vlissingen Singel: zaterdagavond 19 u herenkoor gregoriaans, zondag 8.30 u, 10 u dameskoor, 11 u voor de Polen, 12 u. Zondagavond 19 u in de St.- Jacobskerk Oecumenische Kerkdienst over de Kerk- conferentie 1974. Vlissingen. zaterdag 20 okt. van 0.00-24.00 dokter v. d. Griek, Badhuisstraat 30, tel. 2950; zondag 21 okt. van 0.00-24.00 dokter Cramer, Gerbrandystraat 6, tel. 3619. Tandarts, zaterdag 20 okt. van 9- 10 en zondag 21 okt. van 11-12 J. D. W. Rombouts, Langeviele 47, Middelburg, tel. 01180-2882. Apotheek. Van vrijdag 19 okt. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 26 okt. 8.30 Apotheek D. H. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Huisartsen Souburg, Amemuiden en Nieuwland. Voor 20 en 21 okt. dokter v. d. Moer, Stationsplein 1, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Dierenarts. Voor 20 en 21 okt. J. Hoftijzer, tel. 01180-3118, Consult alleen na telefonische afspraak. Verloskundige. Voor 20 en 21 okt. mej. v. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 2775. Groene Kruis Vlissingen. Voor 20 en 21 okt. Zr. Radstake, Sottegemstr. 28, tel. 2286. Wit-Gele en Oranje-Groene Kruis. Voor 20 en 21 okt. Zr. Geldof, Groen van Prinstererlaan 116, tel. 3120. Groene, Oranje-Groene en Wit- Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 20 en 21 okt. W. Verhagen- Westerbeke, Stemerdinglaan 119, tel. 01183-1541. Dokters diens tMiddelburg. Zaterdag 20 okt. van 0.00-24.00 dokter Delfos, Rouaansekaai 47, tel. 2637; zondag 21 okt. van 0.00- 24.00 dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460. Middelburg Z.: Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama, zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 19 okt. 18.00 tot en met vrijdag 26 okt. 8.30 Apotheek W. K. Hummelen, Markt 69. PSVG (Prot. Stichting Verant woorde Gezinsvorming). Spreekuur 20.00-21.00 uur: tel. 011008194 5039. Nieuwe aanmelding: liefst 20.30 uur. Iedere eerste dinsdag van de maand in het Gasthuis Middel burg, Noordpoortplein 2. Hans Borghardt; 18 okt. 19.30 zaal Rehoboth Souburg: Ontspan ningsavond met Hans Borghardt; 19 okt. 20.00 St.-Jacobskerk: Concert Kon. Zangver. tot Oefening en Uitspanning. 23 okt. 14.00 Bachten Poorte Souburg: Film „Vlucht naar Japan"; 24 okt. Bachten Komme 14.00 „Vlucht naar Japan". Middelburg: t/m 20 okt. in Rijksarchief „Spiegel van Behoudenis". Hoogelande. 19 okt. 20.00 Films van het wereldnatuurfonds. Antwerpen. Kon. Vlaamse Opera. 19 okt. 20.00 Roesalka; 20 okt. 20.00 Het Liefdes Elixer; 21 okt. 14.30 Roesalka en 20.00 Lenteparade. Gent. Kon. Opera. 19 okt. 20.00 Viktoria en haar Huzaar; 21 okt. 14.30 Macbeth en 20.00 Viktoria en haar Huzaar. Vrijdag 19 okt. Zaterdag 20 okt. Zondag 21 okt. Maandag 22 okt. Dinsdag 23 okt. Woensdag 24 okt. 7.00 en 19.33 8.21 en 21.00 9.45 en 22.25 11.00 en 23.36 12.01 en 0.26 en 12.44 Vlissingen. 18 okt. 14.00 Bachten Reede: Ontspanningsmiddag met Donderdag 18 okt. 5.52 en 18.17 Gratis rechtshulp elke don derdag van 19.(X>—21.00 uur. Kromme Weele 18, telefonisch bereikbaar gedurende openingstijd onder 01180—8001. Iedere vrijdag van 18.3020.00 uur. Vlissingen, Welzijnscentrum Bachten Kromme, Badhuisstraat 64, tel. 01184—6420. Souburg en Ritthem, Wijk centrum Middenhof, Kanaalstraat 64, tel. 01183—2019. Zeeland heeft niet erg veel goede theaterruim ten. Twee echte schouw burgen voor de hele pro vincie, in Temeuzen en Middelburg. Dan mag je verwachten dat die ook erg intensief en voor zo veel mogelijk gelegen heden gebruikt kunnen worden. Maar nee. Het lijkt erop dat op allerlei manieren geprobeerd wordt om zoveel mogelijk groepen buiten de deur te hou den. Althans in Middel burg. Wat wil het geval De ongeveer zeven jaar oude podiumvloer begon te splinteren. Voor eens en voor altijd wilde men van die ellende af zijn. En dus werden vele dui zenden guldens uitgetrok ken voor een nieuwe onverslijtbarevloer van teakhout. Daar is men nu zo voorzichtig mee, dat dat podium - zo wordt gefluisterd alleen betreden mag worden met pantoffels. Ja, zelfs een piano, mag niet anders dan bij hoge uitzondering van plaats veranderen. Bijna on voorstelbaar in deze tijd van theaterexperimenten waarbij iedereen op en van het toneel moet kunnen lopen en dat to neel dus zonder meer vuurvast en waterproof moet zijn. En terwijl het Zeeuw se land al van alle kan ten bedreigd en geteis terd wordt fsmeerpijp In het „Scheldekwartier" vond afgelopen zaterdagavond de jaarlijkse cabaretavond plaats voor de personeelsvereniging van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde". Dit keer was het Ted de Braak met zijn Tête Ted 3 show. De voorzitter sprak in zijn openings woord de hoop uit dat het een gezellige avond zou worden. Dat is het ook geworden. Met zijn sketches en liedjes, soms voorzien van een pittige tekst, wist Ted de Braak direct stemming in de zaal te brengen. Daarbij werd hij geassisteerd door Silvia Alberts die getuigde van een werkelijk muzikaal talent. Na de pauze werden er verschillende parodies op bekende personen gemaakt. Zo was die op de „Supporter van het jaar" veruit de beste. De kundige muzikale begeleiding van deze avond was in handen van Theo Roosen en zijn kwartet. Al met al een zeer geslaagde avond, besloten door dans met het combo van Jacques Outermans uit Vlissingen. naar Saarde, Totallei- ding, en tweede kern centrale! zijn er nog steeds mensen die daar een schepje boven op willen doen. Zo heeft de SGP-fractieleider uit Reimerswaal W. Koster sr het plan gelanceerd om het verdronken land vat} Zuid Beveland in te polderen. Een tijpischer stukje Zeeland met zijn oesterkweekputten en mosselverwaterplaat- sen is er niet denkbaar. Jopie Zoeteweij van de actiegroep Oosterschelde Open vond het plan als mop wel geslaagd. Maar ik vraag me af of we toch niet waakzaam moeten zijn. Het zou im mers de eerste keer zijn dat een SGP-er een mop vertelde in de ge meenteraad. Moppen en raadsels moeten we het daar mee doen in Zeeland? Met een raadsel kregen we pas geleden weer te ma ken. Geen leutig raadsel trouwens. Onlangs is be kend geworden bij een deelonderzoek in Borsele dat ongeveer 10 procent van de schoolkinderen daar ademhalingsklach ten had. Evenveel als een vergelijkbare groep kinderen uit Rotterdam. Verder toonde een uri ne-analyse bij 200 schoolkinderen aan dat er een hoger fluorgehal- te was dan men in zo'n landelijk gebied had verwacht. De onderzoe kers durven nog geen conclusies te trekken. Minister Vorrink van milieuhygiëne en volks gezondheid wel; want zij stelde enkele dagen ge leden dat er geen enkel gevaar te duchten is van de fluoruitstoot van de Hoechst en Pechiney voor de bewoners in de om geving. Ik zie liever andere echte Zeewwse raadsels, zoals de koninklijke har monie Ons Genoegen in Vlissingen die opgeeft haar blad Even uitblazen in de trant van ,,Kès- laaimé nieuwerrepels- gete" en ..akketuutama- jietjè". Ik zeg: .dieatter- ogunmoelekerenweet- tiemomaschrieve. Tot slot nog dit: dat d'Oester niet langer meer op de Zeeuwse Klap- bank zit, betekent niet dat daarmee de laatste oester uit de Zeeuwse wateren is verdwenen. Gelukkig niet. Maar op de klapbank zit vanaf nu. ARJOAN. o De winnares van het Scheldebode- kringetje van vorige week is mevrouw Swartelé, Paul Krugerstraat 347 te Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige, loop dan even binnen aan ons kantoor. Spuistraat 94 tp Vlissingen. De gulle gevers zijn: Ban ketbakkerij Faber, Badhuis straat 28, de bekende kwali teitstaart. Slagerij De Vries, Walstraat, Vi pond biefstuk.' Vishandel F. de Muijnck jr. Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame. Drogisterij Luitwieler, Lange Zelke 80, een luxe fla con badschuim. Smith Kaas, marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vleeswaren, 't Gouddoppertje, Walstraat, waardebon van 5, Brillenspecialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermometer. Nilfisk, Coosje Buskenstraat, spaarpotje in de vorm van een stofzuiger. Drankenimport Jan Duimel, Hermesweg 23, Vlissingen, fles sherry t.w.v. 3,95. Annikes Cafetaria, Betje Wolfplein, twee broodjes Annikes met koffie. Schoonmaakbedrijf VUKO, Bilderdijklaan 10-12, Vlissingen, gratis schoonmaakbeurt ramen. Fa. Van de Vijver, radio en t.v., Kanaalstraat 12, Oost-Souburg, 1 pak stofzuigerzakken. Filiaal Koopcentrum Groenendijk, 1 maal gratis batterijen voor transistorradio. Midget-golfbaan Delta, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis speelronde en 2 consumpties. Bloemenhuis Mies, Scheldestraat 42, Vlissingen 1 bos bloemen t.w.v. 5,Moeke's lunchroom, Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor 2 pannekoeken plus koffie voor twee personen. Chemische Wasserij Populair, Groene Woud 55, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. De Notenkraam vrijdagmarkt 1 pond pinda's. De dropspecialist vrijdagmarkt, '/a p. drop naar keuze. Beens-kaas, vrijdagmarkt, 2 pakken koffie Douwe Egberts of Van Nelle. EN CONNY-GRILL-SERVICE VOOR UW HAMBURGERS, - ivincnmnluic .1I - MARKT 21 MIDDELBURG Tel. 3201 consumpties, goedkope maaltijden

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 11