Allround pijpbewerkers en fotolassers pot heeft de puur-witte filmsterren slaapkamer met alles erop en eraan, de strakke efficiente kamer voor de meer nuchtere slapers, het inschikkelijke flat-bed voor een inschikkelijke prijs, het ruimte-bed voor woelers dacht u dat pot geen bed voor had? HOECHST HOLLAND N.V. VLISSINGEN woninginrichting b.v. axel tel. 2010 - 5 lijnen 36-39 3775 jê Alle schoenen uit deze advertentie zijn van echt leer. Plantenhangers Sier bloempotten „DAALHUIZEN" W.HIRDES Is dit uw bed? Is dit uw prijs? Sterke boottee in origineel bruin juchtleder. Heerlijke loafer uit zacht gelooid juchtleder. In bruin of zwart herenmaten 39,75 v '1 Een topper uit onze heren kollektieDeze loafer met zeer speciale hak in zwart-rood leder combinatie. Zeer voordelige molière zwart of bruin leder. 'n Echte manneschoen! Fors en stoer op brede robuuste leest. In beige - bruin prentleder. gUÊp Ideaal voor de vrije tijd. Houten cloq uit juchtleder. De laatste herfstmode bij van Haren Vaklieden met ervaring in de chemische in dustrie zijn voor deze functies bijzonder wel kom bij Hoechst. De pijpbewerkers worden betrokken bij alle voorkomende werkzaamheden aan pijp leidingen, zowel nieuwbouw als reparatie. Ook het plaatsen van appendages behoort bij hun taakinhoud. Naast het diploma Bemetel pijpwerken is ervaring met roestvrijstaal noodzakelijk. De fotolassers gaan werk verrichten aan hogedrukleidingen van verschillende ma teriaalsoorten. Van hen wordt ervaring met laswerk voor stoomwezen keur verwacht. Naast het diploma NVL dienen zij te beschikken over ruime ervaring in Argon-arc lastechnieken. Bedrijf met toekomst Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Er zit dus toekomst in Hoechst. Als dochteronderneming van het wereldconcern Hoechst maken wij in Vlis- singen o.m. grondstoffen voor de wasmidde len- en kunstvezelindustrie (Trevira). Gunstige arbeidsvoorwaarden Hoechst biedt u naast het salaris: 8% va kantietoeslag, een 13e maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensioenverzekering, vrij vervoer naar en van het werk en vrije bedrijfskleding. Belangstelling Schrijf een brief met gegevens over levens loop, ervaring en opleiding aan: Hoofd Personeelsdienst, Hoechst Holland N.V., Postbus 65, Vlissingen, met vermelding van de letters TWP in de linkerbovenhoek van de brief. HV/73/16 KADO-BOETIEK Scheldestraat 42 VLISSINGEN Denk aan de wekker-aktie Bromfietsverzekering Alle verzekeringen Tobagolaan 7 Tel. 01184-8521 VLISSINGEN Uw bed. Uw stijl. Uw prijs Slaapt u graag zacht? Met kussens vol veertjes, een dekbed van dons? Moet het allemaal wollig en wattig voor u? Is üw ideale slaapsituatie: groot laag bed, vlak en strak, méér zit- en werkkamerbed dan slaapkamerbed? Of is voor u de eenvoud pas kenmerk van het ware slapen? Kiest u voor de gezonde rust van het stevige bed? POT hééft uw bed! Is dit UW stijl? Is uw slaapkamerwereld wit? Is wit uw tapijt, uw gordijnen, uw kast? Of zoekt u contrast in uw kamer van 's nachts: wit met diepbruin dat terugkomt in lakens, in dekens, tapijt. Voelt u voor eenvoud, voor het zuivere grenen? Of wilt u het nieuwste, praktische kunststof, de stijl van vandaag? POT hééft uw stijl! Staat uw slaapkamer-budget al vast of wilt u er best een beetje overheen? Is voor u een bed een bed of kunnen de verschillende prijzen u nog wel eens inspireren? Zoekt u een wakkere prijs of is uw bedrag een rekbaar bedrag? Slaapt u graag sober of sluimert er een interieur-kunstenaar in u? POT hééft uw prijs! 4*4

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 8