woninginrichting b.v. axel tel. 2010 (3 lijnen) •y->>>< festo;-: kom weer eens meubelen bij POT, u kent POT. natuurlijk, u weet dat u er vrijer, ongedwongener, onverplichtender meubelt dan waar ook. u weet dat niemand zo'n grote kollektie heeft, en zo'n veelzijdige kollektie. alle stijlen tussen Scandinavisch grenen, modern en klassiek, driehonderd komplete interieurs. en u weet dat u ze allemaal op uw gemak kunt uitproberen. de stoffen betasten, de zit beproeven, de kastjes en laadjes openen, de bergruimte opmeten, in alle rust, in alle vrijheid. neem maar de tijd, dat is precies wat POT graag wil. dat u zich vrij voelt, blij voelt, op uw gemak kiest. en als u een kopje koffie wilt, dan kan dat. en als u met alle geweld iets kopen wilt, gréég. en als u er liever nog 'ns over denkt voor u beslist - ook best, want het is zo menselijk. maar ga in elk geval kijken, want weet U: POT is steeds weer anders. en u wilt toch graag bijblijven....? onze zaken zijn open van maandag 13tot18uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond tot 21 uur alle goederen worden gratis thuisbezorgd geen bijkomende kosten DOE HET Een bank en een fauteuil om in te relaxen in alle houdingen, die ie maar wilt. Lekker leven en luieren. En de fauteuil is goed te combineren met wal strakkere banken. Canapé el fauteuil pour se relaxer dans loutes les positions. Vous pouvez aussi imaginer ce tauteuil en complément de canapés aux lignes plus clessiques. Eln Sota und ein Sessel zum Ent- spannen in beliebiger Haltung, z.B. zum Ausruhen nac h anstrengender Hobby-Arbeit. Der Sessel passt auch gut zu einem in sachiicherem Stil gehaltenen So la.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 9