Vlissingen gonst van braderieën Vlissingse V isserij school over dieptepunt heen Opleiding gezinshelpsters nu ook in Middelburg et weten waard Organisatie ontzettend teleurgesteld Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Agenda Hoogwater Rechtswinkel Informatie centrale Proef met parkeerverbod Foto Kringetje gratis Autoshow in Serooskerke MARKT FRITESWAGEN MIDDELBURG TEL 6522 AJAX de Europacup WU de Zilveren vork U het beste toeristenmenu van 1973 in het Strandhotel te Vlissingen Jonge stage v Weinig kunstenaars willen meewerken aan wandelexpositie Vanaf 29 juli is er in de etalages van de Goese Mid denstand „kunst" te zien. Der tien Zeeuwse kunstenaars doen mee aan deze „wandel tentoonstelling", die is georga niseerd in het kader van het Goese Zomerfestival. Het is de bedoeling dat er in zoveel mo gelijk etalages, lino's, schilder- yen, beelden enzovoorts ten toongesteld worden. Tussen de gewone artikelen zal voor de kunstvoorwerpen een speciaal plaatsje worden gereser veerd. Het idee van de kunstwande ling is afkomstig van de Goese Middenstands Centrale. De groep jonge kunstenaars „Web" die sinds een jaar ge- zamelijk naar buiten treedt organiseert het geheel. Een organisatie die zeker niet vlekkeloos is verlopen, omdat het merendeel van de Zeeuwse kustenaars weigert mee te doen. Gerard Herebout organisator van de wandelexpositie en „manager" van Web: „We zyn ontzettend teleurgesteld. Ach tergrond van de tentoonstel ling is de kunst dichter by de mensen te brengen. Er zyn hier genoeg mensen, kunste naars die dat ook roepen. Maar nu weigert men mee te doen". Hondervyftig uitnodigingen zyn de deur uitgegaan. Niet één positief antwoord is bin nengekomen. Hoewel het niet altyd met zoveel woorden gezegd is blijkt uit de reactie van de uitgenodigde kunstenaars, dat ze 't tonen van werk in etalages een beetje onwaardige manier van gratis exposeren vinden, gelooft Gerard Herebout. Geen kunstwerk by de slager zou je kunnen zeggen. Milhous met lino's, Reinier de Muynck met schilderyen en tekeningen, Hennie van zo'n tentoonstelling weinig ef- - t fekt heeft. Dan zou het groter le.brand" umet Hno s* en teke" moeten worden opgezet. Dan ninKcn- ans moet Je de mensen er actief »qua?»en by betrekken. Dat moet je j. t_é„ en leKeningen, neraue van joen„ 8 Zundcren met tekeningen en Zoal. gezegd Web gelooft «PP'teaties, Frans Dirkse met ook niet met deze wandelex- sichllder^"' Ruben Scb"- positie alle drempels onmld- deryen Jan Zwart penteke- dellijk te slechten maar wel n,n8en' In«e v' d" Ko°U' dat de kunst uit het zolderka- tekeningen en Uno's, Jan van mertje wordt gehaald waar er Westen met «^«ellen, »t°e- alleen de mensen die het toch ,en en Liesbeth en Henny Hösel met lino's, Corry Blaas met beelden en etsen en Robert Maaskant met lino's zeefdruk en litho's. al weten 'naar komen ky- ken. En dus doen er toch dertien mensen mee. Dat zijn Els Hol- Daarnaast wordt als argu ment aangevoerd, dat het werk niet gratis beschikbaar ge steld moet worden. Herebout: „Men gaat ervan uit dat de mensen die kunst te zien kry* gen een zeker kykgenot on dergaan en daar moet voor betaald worden. Wy vinden dat helemaal geen noodzaak omdat je daarmee een drempel legt die er niet hoeft te zyn". Het is zeker niet zo dat Web met deze „wandelexpositie" onmiddeliyk de kunst by het volk denkt te krygen. Het is een aanzet, het is een van de vele mogeiykheden. Het plan is van buiten af by ons geko men en wy vonden het wel een goed idee om er mee ver der te gaan". Een ander argument, is dat de opzet te commercieel is. En dat vooral de middenstand er van zal profiteren. Gerard Herebout: „Het is misschien wel commercieel, maar het is een manier om kunst uit het ivoren torentje te halen". „Ik vind het jammer dat er niet meer mensen meedoen. Maar ik neem het ze niet kwalijk. Het is niet zo dat de leden van Web iets tegen de andere kunstorganisaties hebe- ben. Het enige is dat uit de reacties een beetje de negen tiende eeuwse ivoren toren mentaliteit naar voren komt. Dat vind ik jammer". Een van de kunstenaars die wel op de oproep heeft gerea geerd, maar niet mee wil doen is Peter van Beveren uit 's- Gravenpolder. „In de Zeeuwse Kunstkring is over de exposi tie gepraat, hoewel niet offi- cielel tijdens een vergadering of zo. Het spreekt ons niet aan. De meeste mensen vinden dat de Goese Middenstand de grootste belanghebbende is en dat het voor de kunstenaar geen enkel nut heeft". „Aan een enkel werkje in een etalage lopen de mensen voorbij. Ik sta er niet hele maal afkerig tegenover. Ik zou wel mee wil len doen maar alleen als er een hele etalage beschikbaar zou zyn". Hy zegt wel gevoelig te zijn voor het argument de kunst op' straat te brengen, maar gelooft niet in deze ma nier. „Ik weet uit ervaring dat Vlissingen zal aanstaande braderie komt er in de Schei- zaterdag gonzen van de Bra- destraat ook weer een gezelli- deries. Behalve de Walstraat- ge opstelling van stands en parasols langs liet trottoir. De ÜW CHARME EN DAARBIJ GOUD Mooi bij mooi. Kies uit hangersBegeer een broche. Bijvoorbeeld zwarte cultivé parel. KERKSTRAAT 30 QOK8 VLISSINGEN - Ook aan de zeven visseryscholen, die ons land ryk is, is de invoering van de Mammoetwet niet on gemerkt voorby gegaan. De oude 2-jarige cursus die alleen 'opleidde tot een eigen schooi- getuigschrift, heeft plaats moeten maken voor een 3-jari- ge opleiding met ryksdiploma. Bovendien geeft de brugklas de mogeiykheid by een ver keerde schoolkeuze zonder tydverlies over te gaan naar een andere vorm van Lager Beroepsonderwys. Jongens uitgang van de techniek op de vissersschepen is er ook een grotere behoefte ontstaan aan geschoolde bemanningsleden, die zelf reparaties kunnen verrichten. Financieel is het heel onvoordelig als een schip met motorpech voor reparaties weer terug naar de haven moet. Voor het eerst heeft di recteur Rijsdijk dit jaar leer lingen van het 2e jaar een met het diploma MAVO of week stage laten varen op vis- nen geven. De oudere vissers, die een achterstand in de techniek moeten inhalen, kunnen op zaterdag bijscho lingscursussen in de school volgen. Hier bestaat van heel Zeeland uit veel belangstelling voor. Velen, die altijd op de Oosterschelde gevist hebben, willen nu de zee op, waar ze weer andere vaardigheden en diploma's voor moeten heb ben. In het nieuwe cursusjaar wordt het vakkenpakket van de leerlingen uitgebreid met moderne wiskunde en koel- LTS kunnen het derde leer- sersschepen. Zo konden de techniek. Ook wil men de meetapparatuur gaan verbete ren, zodat de jongens kunnen leren hoe hier mee te werken in de praktyk. Geleidelijk aan zal ook het onderwijs in de Engelse taal wat opgevoerd worden. De aanstaande motor drijvers zullen het breien en jaar binnenstappen en respec- Assers eens kennismaken met tieveiyk het diploma stuurman leerlingen van de Visserij- Zeevisvaart (le gedeelte) of «hooi, „nieuwe stijl", en de Motordryver Zeevisvaart-Klel- jongens, die niet uit vissersfa- ne Handelsvaart na dit cursus- milies komen, het leven aan jaar behalen. boord meemaken. Aan beide kanten is het een succes ge- Het afgelopen jaar dreigde bleken. De schippers die tot de Zeeuwse Visseryschool aan nu toe liever onder ons met .boeten (repareren van de net- de Coosje Buskenstraat opge- familieleden uitvoeren, hebben ten( als verplicht vak erby heven te moeten worden. Het mgezien, dat zij een buiten- krijgen, want by een kleine leeriingenanbod was zo mini- staander, die van aanpakken bemanning moeten zy by dit maal, dat er twee jaar lang weet> °°k hun vertrouwen kun- werk kunnen inspringen, geen brugklas gevormd kon worden. Directeur C. Rijsdyk is voor het komend jaar echter optimistischer want met de aanmeldingen, die nu binnen zyn, kan hy weer een brug klas vormen. Meisjes, die wel tot de Hogere Zeevaartschool zyn doorgedrongen, hebben zich tot nu toe nog nooit opge geven. De heer Van Rysdyk: „In de statuten staat, dat de school alleen voor jongens be stemd is. Het zou trouwens voor een meisje niet gemakke lijk zyn zich hier aan te pas sen, want het is een typische jongensschool. We moeten zo nu en dan wel eens harde woorden laten vallen om de aandacht van die kerels erby te houden". Verschillende leerlingen zyn afkomstig van uit vissersfamilies en van va der op zoon is men visser gebleven. De meesten, die naar deze school komen voelen zich aan getrokken tot de vrijheid van het water. Zij hebben de vrije geest van de Vlissingers en Arnemuidenaars. In het verle den werden veel jongens uit vissersfamilies naar de Visse- rijschool gstuurd om hun leer plichtige tijd uit te zitten. Of ze er veel leerden was minder belangrijk. Maar zo langza merhand begint men in te zien, dat een goed gediplo- merd vakman in de visserij goud waard is. Door de voor vorige braderie is zo goed be vallen, dat dit buitengebeuren op veler verzoek nog eens herhaald wordt. Hierboven nog een nagekomen foto van twee weken geleden. Drie dagen lang zal er in de Walstraat een feestelijke stemming heersen. Donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 juni wordt de straat gevuld met verkoopkramen alle ver sierd in de stijl van „Beste- vaer". Het is de bedoeling, dat ook alle deelnemers zich in het „blauw geruit" zullen uit dossen. Op vrijdag blijven de winkels en stands ook 's avonds voor de verkoop geo pend. Inmiddels hebben al veel kinderen tussen de 4 en 12 jaar aan de kieurwedstrijd meegedaan en zij wachten nu in spanning af of zij één van de mooie prijzen gewonnen hebben. Zaterdagmiddag om 16.15 zal in de Walstraat be kend gemaakt worden, wie de winnaars zijn. Daarvóór, van 15.00 tot 16.00 uur treedt er een poppentheater op, dat om de tien minuten een voorstel ling zal geven. De Walstraat Breder ie '73 belooft een fees telijk buitengebeuren te wor den met veel attrakties en speciale aanbiedingen. H Zevende-dags-Adventisten. 30 juni. Middelburg: 11.00 Ds. D. Vink; Vlissingen: 9.15 Ds. D. Vink. Evang. Lutherse Gemeente. 1 juli. Middelburg: 10.30 Da. M. P. Stol; Vlissingen: 9.00 Da. M. P. Stol, Groede. Gercf. Kerk Vlissingen. 1 juli. Petruskerk: 9.30 Ds. J. v. Reeven, Rotterdam en 19.00 Ds. J. v. Reeven; Open Hof: 9.00 Ds. Genuït (H. Avondmaal) en 17.00 Ds. Genuït. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. geen opgave. Geref. Kerk (Vrygemaakt). 1 juli. Souburg: 9.30 Ds. Geelhoed; Vlissingen: 16.30 Ds. Geelhoed. Hervormde. West-Souburg: 9 uur Ds. Bergkotte (Jeugddienst; Oost- Souburg: 9.30 Ds. Dorgelo, 7 u. Ds. Vanhaelen (Intrede i.d. Geref. Kerk) Kristen Zuid Molukse Kerk. geen opgave. Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen. 1 juli zie dienst Vr. H. en Rem. „Ophir". Herv. Gemeente Vlissingen. Zondag 1 juli 1973. Dienst der offeranden: 1. Eredienst, 2. Diakonie. St. Jacobskerk: 10 uur ds. F. S. Kloosteraman (Dienst van Schrift en Tafel); 17.00 geen dienst; Johanneskerk: 9.30 Ds. L. de Liefde, 19.00 Ds. F. S. Klooster man; Open Hof (Paauwenburg):^ 9.00 Ds. J. W. Genuït (Geref. gast- dienst met H.A.; geen jeugddienst. Ophir: (Comm. v.d. Vrijz. Hervormden en Rem. Kring): 10.45 Ds. A. van Santen, van Middelburg; Bethesda: 10 uur Ziekenhuisdienst. R.K. Kerk O.W. Souburg, Paauwenburg, Vlissingen, 30 junl- 1 juli 1973. O.W. Souburg, Martinuskerk: zaterdagavond 19.00 en zondag 10.30; Paauwen burg Open Hof: zondag 11.00 en 19.00. Vlissingen Singel: zaterdag avond 19 u., zondag 8.30; 10.00 dameskoor; 12.00 u. R.k. kerk Middelburg, iede re week parochiekerk H. Pe trus en Paulus, zat. avond 19.00 en zondag J0.30 en 19.00 uur, de Hoeksteen zondags 8.30 uur. v Katholieke kerkdiensten op Walcheren, zomer 1973: Dis- hoek-Koudekerke, toeristen kerk: 3 juni t.m. 2 sept 10 uur. Domburg, Rekreatieter- rein of Bijkerk, zondag 3 juni 10 uur rekreatieterrein, Pink steren 10 juni t.m. 12 aug. zaterdag 19 uur. Bijkerk, zon dag 10 uur rekreatieterrein, 19 aug. t.m. 2 sept. Zondag 10 uur Bijkerk. Oostkapelle, Ned. Herv. kerk, 30 juni t.m. 4 aug. zaterdag 19.00 uur Veere. Ned. Herv. Kerk Pinksteren 10 juni 8 uur, 1 juli t.m. 5 aug, 8 uur. Vrouwenpolder Toeristenkerk, Fort den Haakweg. Pinksteren 10 juni t.m. 12 aug. zaterdag 19 uur zondag 10 uur, 19 aug. t.m. 2 sept. 10 uur. Westkapel- le, Toeristenkerk, Gazien- straat. Pinksteren 10 juni t.m. 12 aug. zaterdag 19 uur, zon dag 10 uur, tweede pinkster dag 10 uur, 19 aug. t.m. 2 sept 10 uur, Zoutelande, toeristen kerk Bosweg 48, Pinksteren 10 juni t.m. 24 juni, zaterdag 19 uur, zondag 10 uur, 30 juni t.m. 12 aug. zaterdag 19 uur zondag 10 en 19 uur, 19 aug. t.m. 30 sept. zondag 10 uur. Pinksterkapel Emmastraat 10, Vlissingen iedere zondag 14.30 uur. Leger Des Heils, Vlissingen. 10.00 uur Heilsbijeenkomst. 11.30 uur zondagsschool, 19.30 uur getuigenissamenkoiffst, woensdag 13.30 uur filmvoor stelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel, Vlissingen elke zon dag 9.45 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwestraat 5. Anglican Church, Service every sundaij morning, praijer 10.30 a.m. evening praijer 7.30 p.m. in The Mission to Seamen Chapel Scheldepoort Vlissin- gen-Oost, Reader A. Driver. Vlissingen. zaterdag 30 juni van 0.0024.00 dokter Sluijter, Julianalaan 7, tel. 2225; zondag 1 juli van 0.00-24.00 dokter Mijn- lieff, Koudekerkseweg 78a, tel. 2525. Tandarts, zaterdag 30 juni van 9 10 én zondag 1 juli van 1112 T. J. Smit, Londense Kaai 29, Middelburg, tel. 01180-2738. Apotheek. Van vrijdag 29 juni n.m. 18.00 tot en met vrijdag 6 juli v.m. 8.30 Apotheek D. H. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Verloskundige. Voor 30 juni en 1 juli Mej. v. Ginkel, Pres. Roose- veltlaan 232, tel. 2775. Huisartsen Souburg, Amemuiden en Nieuwland. Voor 30 juni en 1 juli dokter Bloos, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1212. Dierenarts. Voor 30 juni en 1 juli J. Hoftijzer, tel. 01180-3118. Consult alleen na telefonische afspraak. Groene Kruis Vlissingen. Voor 30 juni en 1 juli Zr. Radstake, Sotte- gemstraat 28, tel. 2286. Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis. Voor 30 juni en 1 juli Zr. v. d. Ende, Schaepmanstraat 51, tel. 4221. Groene, Orai\je-Groene en Wit- Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 30 juni en 1 juli W. Ver- hagen-Westerbeke, Stemerding- laan 119, tel. 01183-1541. Doktersdienst Middelburg, zater. dag 30 juni van 0.0024.00 dokter Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456; zondag 1 juli van 0.00—24.00 dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460. Middelburg Z. Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuw land. Apotheek. Van vrijdag 29 juni n.m. 18.00 tot en met vrijdag 6 juli v.m. 8.30 Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. PSVG )Prot. Stichting Ver antwoorde Gezinsvorming!. Spreekuur 20.00 21.00 uur tel. 01100 8194 )5039(. Nieuwe aanmelding: liefst 20.30 uur. Iedere eerste dinsdag van de maand in het Gasthuis Mid delburg, Noord poortplein 2. Middelburg. 2 juli, 20.00 Burger zaal Stadhuis in het kader van het Holland Festival: Quartetto Italiano. 3 juli. 20.00 Nieuwe Kerk: Orgelconcert, Adelheid Wolf. Vlissingen. 4 juli 19.00 Sporthal: optreden Kindercircus V.A.F.; 5 juli 20.00 Sport hal: Popconcert m.m.v. Golden Earrings. Hoogelande. Kapel van Sint Maar ten, bij Grijpskerke. 29 juni 20.00 Films van het Wereldnatuurfonds. 30 juni 14.00 Swiebertje treedt op met„Asjemenou zei Swieb". donderdag 28 juni vrijdag 29 juni zaterdag 30 juni zondag,! juli maandag 2 juli dinsdag 3 juli woensdag 4 juli 11.58 en- 0.23 en 12.54 1.15en 13.44 2.05 en 14.34 2.55 en 15.24 3.45 en 16.10 4.32 en 16.54 Gratis rechtshulp elke don derdag van 19.00 21.00 uur. Kromme Weeie 18, telefonisch be>-eikbaar gedurende openings- tijd onder 01180—8001. Iedere vrijdag van 18.30 20.00 uur. Vlissingen, Welzijnscentrum Bachten Komme, Badhuis- itraat 64, te! 01184 6240. Souburg en Ritthem, Wijkcentrum „Middenhof', Kanaalstr. 64, te! 01183-2019. VLISSINGEN In Vllssin- de proef vormen klachten die werden ontvangen van bewo ners van straten waar steeds aan dezelfde zijde wordt ge parkeerd. Deze klachten be treffen meestal het door de geparkeerde auto's verminder de uitzicht. Het college van B. en W. gen wordt momenteel in de Duyvendrechtstraat, de Eede straat en de Steenhuisstraat een proef genomen met een afwisselend parkeerverbod. Hierby geldt gedurende de eerste helft van de maand een verbod tot parkeren aan de ene zyde van de straat. De verbodsborden zyn voorzien Van Vlissingen is van mening van de cyfers 1-15 en 16- dat deze hinder door het in- 31* stellen van een afwisselend parkeerverbid wordt verdeeld Tot voor kort gold m ge- tussen de bewoners van beide noemde straten een eenzijdig straatzijden. Bovendien meent parkeerverbod. Aanleiding tot men dat bet verkeersbelang door een afwisselend parkeer verbod evengoed kan worden gediend als door een eenzijdig parkeerverbod. Als de proef naar wens verloopt zal worden overwogen ook in daarvoor in aanmerking komende andere straten, waarvoor nu nog een eenzijdig parkeerverbod geldt, een afwisselend parkeerverbod in te stellen. De enige richting, die meer toekomst biedt, is de opleiding ke ziekenverzorging en alge- mevrouw Van der Linde, ziet meen vormende vakken. Tol deze nieuwe cursus als een betaald te worden en de cur sisten worden tijdens de oplei ding voor de belasting als stu- tot gezinshelpster. De meisjes, nu toe werd deze cursus altijd mooie kans voor meisjes uit derend kind beschouwd, die plezier hebben in het huis- >n Goes gegeven en vonden de omgeving. „Het is alleen 1 houden en graag met kinderen veel meisjes uit deze omge- jammer, dat de toestemming omgaan, kunnen met het prak- ving het op en neer reizen van de overkoepelende Stich- bezwaarlijk. Dit jaar gaat er ting in Utrecht zo laat af- echter een cursus in Middel tijkdiploma de 1-jarige cursus voor gezinshelpster volgen. Bevalt het werk als helpster goed, dan staat de weg open verheidsschool „De Waaijen- ten, maar de meeste leerlingen kwam. We zijn op alle scholen burg beginnen in de Chr. Nij- geweest om hierover te pra- voor de opleiding tot gezins verzorgster en daarna zelfs voor leidster gezinsverzorging. De cursus is zo opgezet, dat burgh", Nieuwe Ervestraat 2. hadden toen al iets anders ge- Het bezwaar van de lange af- kozen. We proberen nu te stand is dan weggenomen en mikken op de meisjes, die al ook voor gegadigden van de een jaar of langer werken, het niets meer met "het mis- overkant is Middelburg mak- maar geen toekomst in hun schien vervelende „school- keiijker bereikbaar. Bij het baan zien of het werk verve gaan" te maken heeft. Drie volgen van deze opleiding zijn lend vinden". Het enige na dagen van de week gaan de de cursisten ook vrijgesteld deel voor deze groep zal zijn. helpsters in een gezin werken, waar van maand voor krijgen. van het partieel onderwijs, dat zij een jaar lang in loon zy een stagevergoeding waartoe zij anders als werken- erop achteruit gaat. Maar na ongeveer f 100,- per de jongeren 1 dag per week dat jaar verdient een 17-jarige en volgend jaar zelfs 2 dagen gezinshelpster per week verplicht zijn. Anderhalve dag blijft over voor het volgen van de cursus, met verschillende vakken, zo als kinderverzorging, huiselij- De leidster van de Stichting Gezinsverzorging Walcheren, al f 450,- schoon per maand plus een reis- en uniformkosten vergoe ding. Bovendien kan een gedi plomeerde helpster op vast werk rekenen, wat op 't ogen blik wel van belang is. Onder de 18 hoeft er geen schoolgeld Het is wel zaak, dat de meisjes, die hier voor voelen, zich snel opgeven, want er moet een zeker minimum aan deelneemsters zijn voordat de cursus van start kan gaan. In lichtingen en aanmeldingen bij de volgende adressen: Stich ting Gezinsverzorging Walche ren, Brouwenaarstraat 4, Vlis singen, te! 01184 7810. Stich ting voor Maatschappeiyke Dienstverlening „Walcheren", Kromme Weeie 18, Middel burg, te! 01180-8001. Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging op het plat teland van Walcheren, Molen water 33, Middelburg, te! 01180-3684. Stichting voor Maatschappelijke .Dienstverle ning in West Zeeuwsch-Vlaan- deren, Nieuwstraat 7, Oost burg, te! 01170-3251. -1 Wellicht bent u deze week de gelukkige, loop dan even binnen aan ons kantoor. Spui straat 94 te Vlissingen. De gulle gevers zijn: Ban ketbakkerij Faber, Badhuis straat 28, de bekende kwali teitstaart. Slagerij De Vries, Walstraat, '/i pond biefstuk. Vishandel F. de Muijnck jr., Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame. Drogisterij Luitwieler, SEROOSKERKE Aan staande vrijdag en zaterdag zal British Leijland in Seroos kerke laten zien, wat de En gelse auto allemaal te bieden heeft. De firma Wondergem- Melse aan de Torenstraat brengt een show van verschil lende bekende auto-tijpes in de nieuwste modellen. Een nieuwtje zal hierbij de laatste uitvoering van de Mor ris Marina zijn, de Estate met zeer veel ruimte en met alle goede Marina-eigenschappen. De MG, Triumph en Austin ontbreken ook niet bij de show. Overal zal men weer stuiten op de Britse traditie in degelijkheid, afwerking en sportiviteit. De show is geo pend op vrijdag 29 juni van 13.00-22.00 u. en zaterdag 30 juni van 9.00-18.00 u. FOTO BACK Lange Zelke 80, een luxe fla con badschuim. Smith Kaas, marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vlees waren. 't Gouddoppertje. Wal straat, waardebon van f 5. Brillenspecialist Tilroe, Wal straat 81, kamerthermometer. Bloemsierkunst Dekker, Ka naalstraat 80, Oost-Souburg, bloemen of planten naar keuze van f 5. Nilfisk, Coosje Buskenstraat. spaarpot je in de vorm van een stofzui ger. Drankenimport Jan Dui- me! Hermesweg 23 Vlissin gen, fles sherry t.w.v. f3,95. Annikes Cafetaria, Betje Wolf- plein, twee broodjes Annikes met koffie. Schoonmaakbedrijf VUKO, Bilderdijklaan 10-12, Vlissingen, gratis schoonmaak beurt ramen. Fa. Van de Vij ver, radio en t.v.. Kanaalstraat 12, Oost-Souburg, 1 pak stof- zuigerzakken. Filiaal Koopcen trum Groenendijk, 1 maal gra tis batterijen voor transistorra dio. Midget-golfbaan Delta, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis speelronde en 2 consumpties. Bloemen- huis Mies, Scheldestraat 42, Vlissingen 1 bos bloemen t.w.v. f 5. Moeke's lunchroom, Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor 2 pannekoeken plus koffie voor twee personen. Chemische Wasserij Populair, Groene Woud 55, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. De Notenkraam vrijdagmarkt 1 pond pinda's. De dropspecia list vrijdagmarkt, Vi p. drop naar keuze. Beens-kaas, vrij dagmarkt. 2 pakken koffie Douwe Egberts of Van Nel- Ie. ..ENCOBUS-SNACK VOOR UW.GOUDENFRIETJES"

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 11