Midget-golf steeds populairder M.G.C. Delta organiseert nationale kampioenschappen All-prijs viel in Souburg Garden Fête aan de Sloehaven et weten waard 34 coc Brammetje Dump breidde uit Huishoud school bezoekt Londen KOFFIEHUIS VOOR ECHT LEKKER ETEN Verkoopmiddag Welfare Rode Kruis -r Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Agenda Hoogwater Informatie centrale Rechtswinkel Jongeren Open AJAX de Europacup WU de Zilveren vork U het beste toeristenmenu van 1973 in het Strandhotel te Vlissingen EN't Markt 49, MIDDELBURG (01180) 2160—7543 VLISSINGEN - Er zyn niet veel sporten, waar je als nieu weling, ongeacht je leeftyd zo maar mee kunt gaan spelen. Meestal moet je eerst een instructie ondergaan en daarna is het nog maar af wachten of je die sport ook werkelijk onder de knie zuft kunnen krijgen. By de beoefe ning van de Midget Golfsport ligt dat allemaal een beetje anders. Van 12 jaar af staat het lidmaatschap van een Mid get Golf Club open en dan kun je doorgaan tot je van ouderdom de stick niet meer vast kunt houden. De spelre gels leer je al spelenderwijs en de behendigheid groeit met de tjjd. Ook in Zeeland is de Midget Golf (alleen de buitenstaander heeft het over mini-golf( een sport, die officieel beoefend wordt. Naast enkele gezellig heidsclubjes heeft Vlissingen van heel Zeeland de enige of ficieel door de Nederlandse Midget Golf Bond erkende club. Deze MGC „Delta" speelt zomer en winter op de midget-golf baan van de heer Vos aan de Van Woelderen- laan. Iedere woensdagavond, weer of geen weer, verzame len de leden op de baan en gaan eerst van 7 tot 8 wat trainen om daarna tot 9 uur clubcompetitie te spelen om de Jan de Nootyerbeker. Delta telt zo ongeveer 30 actieve le den, waaronder een heel stel jongeren, die tot hun achttien de jeugdlid zyn. De wedstryd- commissaris mevrouw M. E. Hamelink-van Kempen vertelt VLISSINGEN - In de re creatiezaal van de bejaarden flats aan de Nieuwstraat zal op donderdagmiddag 7 juni van 2 tot 5 uur een verkoop tentoonstelling worden gehou den. De voorwerpen, die hier te koop zijn, werden alle ge maakt door zieken, gehandi capten en bejaarden. Zij maakten de werkstukken met hulp van Welfare-vrijwillig sters van het Rode Kruis.De opbrengst van deze verkoop zal dan ook geheel ten goede komen aan het Rode Kruis. dat jong en oud samenspelen, als de wedstrijdkoppels door loting worden samengesteld. „Er heerst een goeie sfeer on derling tussen jong en oud, wat je bij andere clubs niet altijd hebt. De club Is ge mengd, maar er zijn toch meer heren dan dames lid. Bij de jeugdleden zyn het ook mees tal jongens". Midgetgolf wordt op gravel- banen gespeeld met een stick, die bijna even groot is als een gewone golfstick. De bal is wat kleiner dan een golfbal. Een normale wedstrijd duurt ongeveer anderhalf uur, waar in er twee omlopen van 36 holes worden gemaakt. Behal ve gravelbanen komen er langzaam aan meer banen met nylonvilt tapijt, dat beter rolt dan gravel. Het bestuur van Delta heeft een stille hoop, dat de heer Vos ook nog eens op dat nylonvilt zal overgaan. Hij zou dan de primeur van Zeeland hebben. Over gebrek aan be langstelling heeft hij niet te klagen. In het toeristenseizoen bezoeken zo'n 30 k 40.000 mensen de baan, die f 1,80 voor een omloop betalen. Le den van Delta kunnen echter altijd spelen. Voor verwoede midgetgolvers is het altijd voordeliger om lid van Delta te worden, want dan kunnen zij voor f 17,50 contributie (jeugdleden f 12,50( ten allen tijde op de baan terecht zon der verder iets te betalen. Vooral in de zomer is er veel speeltijd, want dan gaat de baan 's ochtends al open en blijft open tot het donker wordt. De echte uitblinkers zitten, zoals bij de meeste sporten, ook hier toch wel onder de jongeren. Het baanrecord van 30 holeslagen staat b.v. op naam van de vijftienjarige Ruud Hamelink. Secretaris J. Bek vindt niet, dat je speciale eigenschappen nodig hebt voor het midgetgolfspel. Over het algemeen slaan de dames iets minder hard, maar verder gaat het spelpeil gelijk op. „Je moet je wel kunnen concen treren op het spel. Laatst kwam er zo meer een vreem de op de baan om te kijken en dan ben je er helemaal uit". Voor geïnteresseerden in deze sport valt er op eerste pink sterdag 10 juni in Vlissingen een belangrijke wedstrijd te zien. Delta heeft namelijk, ook al is het maar het jongste lid van de Nederlandse Midget Golf Bond, de vererende op dracht gekregen om de natio nale kampioenschappen te or ganiseren. Ongeveer 80 100 spelers, w.o. de Nederlandse kampioenen, zullen hier om een fraaie beker gaan strijden. De wedstrijden beginnen 's ochtends om 10 uur en gaan door tot 3 k 4 uur 's middags. Publiek kan gratis komen kij ken op het terras, maar mag niet op het speelgedeelte ko men. Op verzoek van de gemeen te Vlissingen zal Delta op zon dag 5 augustus van 2 tot 5 uur een open wedstryd organise ren, waaraan iedereen kan deelnemen, die dit spel eens wil proberen. Het inschryfgeld bedraagt f 2,50 en er zal ge speeld worden om de „De Ruyter beker". Iedere deelne mer krygt bovendien na af loop een herinneringsvaantje. Is deze sport goed bevallen, dan kan men op 12 augustus meteen mee gaan doen aan de wedstryden om het kampioen schap van Zeeland. Het is een open wedstryd, waarby men speelt In wedstrijd- en toeris tenklasse. Het is de bedoeling, dat er ook een Zeeuws en een toeristenkampioen uit voort komt. De leden van Delta hebben bovendien nog allerlei andere wedstrijden in dit seizoen voor de boeg. Heel apart hier bij zijn de nachtwedstrijden, waarbij men 's nachts, vaak tot zonsopgang, speelt. Dit zijn officieel door de Bond erkende wedstrijden, dus niet zo maar gezellige clubonderonsjes, wat men misschien ervan zou ver wachten. SOUBURG - Om klokke negen uur werd afgelopen donderdag het winkelend pu- bUek in de Kanaalstraat te Souburg erop attent gemaakt, dat er in de winkel voor huis- houdeiyke apparatuur van de heer en mevrouw Suurmond iets bijzonders aan de hand was. Een heer, gekleed in kleurig tamboers-kostuum, de zogenaamde All-tamboer, kon digde luidkeels aan, dat een inwoonster van Souburg een i-.r- 1 prijs van f 1000 had gewonnen in de All-tamboerwedstrijd En even later stond daar bin nen in de winkel inderdaad een overgelukkige huisvrouw, mevrouw J. E. Stroo-Lobbezoo, met een groot boeket bloemen in haar armen. Het was allemaal begonnen in oktober van het vorig jaar toen mevrouw Stroo zich een moderne wasautomaat aan schafte bij de firma Suur- foto back mond. Bij aankoop kreeg zij een pak All-waspoeder ca deau, waarop een formulier was geplakt voor deelname aan de All-tamboerwedstrijd. „Bij het thuiskomen, vertelt mevrouw Stroo. zeg ik, dat is nu eens een gezellige wed strijd om aan mee te doen. M'n dochter was meteen en thousiast en samen hebben we het poppetje met de kleuren, dat in het formuliertje stond aangekleed." Vijf maanden la ter, toen iedereen in huize Stroo de prijsvraag al verge ten was, kwam bij de heer Suurmond het bericht van Le ver's Zeep Mij. binnen, dat een van zijn klanten de aan koopprijs van haar wasauto maat, in dit geval 1000 terug kon komen halen en wel op feestelijke wijze. De heer W. Ritman, employee van Lever's Zeep Mij.: „We kunnen na tuurlijk net zo goed die prijs over de post sturen, maar op deze manier is het veel aardi ger voor de winnaars. Elke twee maanden, als er weer een ronde uitgeloot is, gaan we de 20 prijswinnaars per soonlijk de prijs overhandigen bij de dealer aan huis. Hier is het dubbel leuk, omdat de prijs nu eens niet in een grote stad gevallen is, zoals de men sen altijd denken. „De trouwe metgezel op deze tochten van de heer Ritman is professione le presentator en conferencier VLISSINGEN - De Missi ons to Seamen is een kreet, die voor velen wel iets be kends heeft. Zoals de naam al zegt heeft het met zeelieden te maken. Zij varen over de hele wereld en tijdens hun korte of lange verblijf in vreemde ha vens willen zij wel eens er gens anders hun vrije tijd doorbrengen en dan alleen op hun schip. In zo'n geval staat altijd de deur van een Flying Angel Club wijd open. De Missions to Seamen organisa tie heeft in 25 landen over de hele wereld meer dan 80 van zulke clubs opgericht om zee lieden, die daar behoefte aan hebben, op te vangen. Die op vang is niet alleen materieel maar kan ook spiritueel zijn. Iedere club heefft een eigen raadsman die geestelijke bij stand kan verlenen. Ook in Vlissingen bij de Sloehaven, hebben de „Missions" sinds zeven jaar een Flying Angel Club. Leider en raads man is hier Mr. Anthony Dri ver, die bij de organisatie van verschillende activiteiten in de club geholpen wordt door de leden van het Flying Angel Guild. Dit is een groep vrien den van de Missions, die zich speciaal bezig houdt met het Bouk Martens, bekend van de Mars-spot op de televisie. jn zijn All-tamboerspak heeft hij zo langzamerhand al een 300 prijzen uitgereikt aan All-ge- bruikende huisvrouwen, want dat laatste is wel een voor waarde om een prijs te win nen. En nu zit de familie Stroo thuis te overleggen, wat zij met die f 1000 gaan doen. Het moet in elk geval iets zijn, waar zij alllemaal plezier van zullen hebben. welzijn van de club. Ook de financiële kant van de club gaat hen zeer ter harte, want het werk van de Missions drijft grotendeels op giften. Een belangrijke bron van in komsten is hierbij de op brengst van de jaarlijkse „Gar den Fête", georganiseerd door het Flying Angel Guild. Dit jaar zal dit tuingebeuren plaats vinden op zaterdag 2 juni, zoals gebruikelijk bij het gebouw van de „Missions" aan de Sloehaven. Om 14.30 uur opent mevrouw T.D. Wol- ters-BIauwijkel, echtgenote van de burgemeester van Mid delburg, het feest en hopelijk zal het publiek dan zoals elk jaar weer toestromen naar de vele attracties. Voor het hele gezin valt er wat te beleven. Als b.v. vader en moeder van een echte Engelse thee genie ten worden de kinderen bezig gehouden in het kinderhoekje, of kunnen zij ponyrijden on der deskundige leiding. Een Loodsenelftal zal verder om 15.45 uur een voetbalwedstrijd spelen tegen een elftal samen gesteld uit bemanningsleden van binnenliggende schepen op Scheldepoort. Kortom voor iedereen is er wat te zien of te doen en regent het, dan vindt het feest plaats in de Missions-kantine. H Pinksterkapel Emmastraat 10. Parochiekerken Vlissingen. iedere zondag 14.30 Goes; Hoofdkerk, Singelstraat: zaterdag 19 uur zondag 9 en 10.30 uur. „De Hoogte", Populierenstraat, Goes Zd.: Des Hells, Vlissingen. uur: Heilsbijeenkomst, Leger 10.00 11.30 uur zondagsschool, 19.30 uur getuigenissamenkomst, woensdag 13.30 uur filmvoor stelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tem pel, Vlissingen elke zondag zondag 11.30 uur. Kollekte tijdens de dienst: Deurkollekte: Kerkvoogdij Steunfonds Nieuwe Kerk Groenmarkt. 09.00 Geen Zevende-dags-Advendsten. opgave. Evang. Lutherse Gemeente. 3 juni. Middelburg: 9.00 Da. Stol, Groede; Vlissingen: 10.30 Da Stol, Groede. Geref. Kerk Vlissingen. 3 juni. Petraskerk: 9.30 Ds. v. d. Schoot en 19.00 Ds. Brinkman, 't Harde; Open Hof: 9.00 Ds. Brinkman en 17.00 Ds. de Liefde (gemeensch. dienst). Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 9.30 Leesdienst en 15.00 Ds. A. Broers- ma. Geref. Kerk Soubnrg. 3 juni. 9.30 en 17.00 Ds. Suurmond, Baarn Geref. Kerk (Vrygemaakt) 3 juni. Souburg: 9.30 Ds. E. Woudt; Vlissingen; 16.30 leesdienst. Geref. Gemeente. 3 juni. Vlissin gen: 9.30 en 16.30 Ds. Snoep; Meliskerke: 9.30 en 14.30 lees dienst; Aagtekerke: 9.30 en 19.00 Ds. v. Vliet; Middelburg C: 9.30 Ds. Zijderveld en 14.00, 18.30 lees dienst; Middelburg Z.: 10.30 lees dienst en 19.00 Ds. Zijderveld. Doopsgezinde Gem. Vlissingen. 3 juni geen dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk. Geen opgave. R.K. Kerk Vlissingen. Hemelvaart 30-31 mei: O.W. Souburg, Martinuskerk woensdagavond 19' u. en donderdag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: donder dag 11 u. (niet om 19 u.) Vlissingen Singel: woensdagavond 19 u. herenkoor, gregoriaans. Donder dag 8.30 u. en 10 u. dameskoor (niet om 12 u.) 23 juni: O.W. Souburg: Martinuskerk zaterdagavond 19 u en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zondag 11 u. en 19 u. Vlissingen: Singel zaterdagavond 19 u. zondag 8.30 u. 10 u. dames koor; 12 u. Herv. Gemeente Vlissingen: 3 juni; St. Jacobskerk; 10 uur Ds J. W. Genuit, 17 uur Ds G. Post. Johanneskerk: 9.30 uur Ds L. de Liefde H.A., 19.00 uur Herv. Geref. Jeugddienst. Ophirkerk: 10.45 uur Ds Y v/d Schoot. Ter Reede: 19.00 uur Ds Y v/d Schoot. Be the» da: 10.00 uur Ds W. C. Leuring. R.k. kerk Middelburg, iedere week parochiekerk H. Petrus en Paulus, zat. avond 19.00 en zondag 10.30 en 19.00 uur, de Hoeksteen zondags 11.30. 9.45 uur in de Filadelfiakepel, uur Ds.Ytsma, 19.00 uur Ds. Post, Vrouwestraat 5. Arnemuiden Gereformeerde JWS". hurch' Service Bondsdienst. «ver, Sunday morn.ng, prayer Koork„k K™,,k.rkhof pm in the M,"sZ Chapel Scheldepoort Vlissin- Oostkerk Oostkerkplein 10.15 uur gen-Oost, Reader A. Driver. Ds. Delbeek. Katholieke kerkdiensten op «"«nioetingskerk Walcheren, zomer 1973: Dishoek - Oosterscheldestraat 10.15 uur Koudekerke; toeristenkerk: Ds. Ytsma Gastdienst v.d. Raad v. Hemelvaart 31 mei 10 uur; 3 juni ^rken i?'™ uur «een dienst zie t/m 2 sept. 10 uur. Domburg; !J,euwe L Rekreatleterreln of Bykerk Toorenvl,«dl Openluchttheater (by Hemelvaart 31 mei 10 uur ,de Ontmoetingskerkl. rekreatieterrein; zondag 3 juni 10 ?QU,derbake" JJ-dJ. Pahn-tnmt uur rekreatieterrein; Pinksteren 10 ^9.00 uur Ss.Delbeek. juni t/m 12 aug. zaterdag 19 uur Ga.tdlen.1 aangewezen door de Bijkerk, zondag 10 uur rekreatie *an J015 uur terrein. 19 aug. t/m 2 sept. zondag ""^.ngskerk Ds. Ytsma: 10 uur Bijkerk. OostkapeUe; ned. C" Lulherse K«k 09.00 uur Ds. Herv. Kerk: 30 juni t/m 4 aug. ^,erop e zaterdag 19.00 uur. Veere; Ned. *W" V Joos,and 09.00 uur Herv. Kerk: Pinksteren 10 juni 8 Ds Kraai. 10 30 uur Ds Kraai uur; 1 juli t/m 5 aug. 8 uur. S,Laurens 10-00 uur Ds Ruys Vrouwenpolder; Toeristenkerk, Fort den Haakweg: Hemelvaart 31 Jreu8ddie'«,e" mei 10 uur, zondag 3 juni 10 uur. f"*!1*® K*rk SirnP*lhuisstraat Pinksteren 10 juni t/m 12 aug. 0 30 UUr Hr v- d- Heide zaterdag 19 uur zondag 10 uur, 19 aug. t/m 2 sept. 10 uur. Westkapelle; Toeristenkerk, Bazienstraat: Hemelvaart 31 mei 10 uur, zondag 3 juni 10 uur, Vlissingen. zaterdag 2 juni var Pinksteren 10 juni t/m 12 aug. 0.00-24.00 dokter Mijnlieff. zaterdag 19 uur zondag 10 uur, Koudekerkseweg 78a, tel. 2525; Tweede Pinksterdag 10 uur, 19 zondag 3 juni van 0.00—24.00 aug. t/m 2 sept. 10 uur. dokter Sluijter, Julianalaan 7, tel. Zoutelande; toeristenkerk Bosweg 2225 48: Hemelvaart 31 mei woensdag Tandarts, zaterdag 2 juni van 9 19 uur donderdag 10 uur, zaterdag 10 en zondag 3 juni van 1112 H. 2 juni 19 uur, zondag 3 juni 10 uur, H. de Vries, Badhuisstraat 7, tel. Pinksteren 10 juni t/m 24 juni 01184-2644. zaterdag 19 uur zondag 10 uur, 30 Apotheek. Van vrijdag 1 juni n.m. juni t/m 12 aug. zaterdag 19 uur 18.00 tot en met vrijdag 8 juni v.m. zondag 10 en 19 uur. 19 aug. t/m 8.30 Apotheek J. H. Tan-Meyer, 30 sept. zondag 10 uur. Scheldestraat 26, tel. 2025. Parochiekerken -Verloskundige. Voor 2 en 3 juni Middelburg, Hoofdkerk, mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. Lombardstraat 1: zaterdag 19 uur ,3838. zondag 10.30 en 19 uur. Huisartsen Souburg, Arnemuiden Hoeksteen, Roozenburglaan, en Nieuwland. Voor 2 en 3 juni Middelburg Zd.: in de maanden dokter v.d. Moer, Stationsplein 1, juni, juli en augustus zondag 8.30 Arnemuiden, tel. 01182-1308. uur. Oost en West Souburg, Dierenarts. Voor 2 en 3 juni E. P. Kerk laan 19 in West: zaterdag 19 Oldekamp, tel. 01186-287. Consult uur, zondag 10.30 uur. Vlissingen, alleen na telefonische afsprahk. Hoofdkerk, Singel 106: zaterdag Groene Kruis Vlissingen. Voor 2 19 uur zondag 8.30, 10 en 12 uur, en 3 juni Zr v. Sabben, Schaep- manstr. 55, tel. 4331. Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis. Voor 31 mei Zr. Geldof, Groen v. Prinstererlaan 116, tel. 3120. Voor 2 en 3 juni geen opgave. Groene, Oranje-Groene en Wit- Geie Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 2 en 3 juni W. Minet-Hubers, MIDDELBURG In de ruim zes jaar, dat de heer A. H. Vreeke zyn bedrijf aan de Achter de Houttuinen geves tigd heeft, is de naam Bram metje Dump een begrip ge worden in Middelburg en om streken. Daarvoor stond de heer Vreeke op de markt met gereedschappen en dumparti kelen en hieruit groeide het idee voor de zakennaam „Brammetje Dump". De heer Vreeke: „In het be gin keken veel mensen raar tegen die naam aan, maar nu weten ze niet meer beter. Mijn vrouw wordt in winkels al met „mevrouw Dump" aan gesproken". Van gereedschap pen en dumpartikelen groeide ook het assortiment in het ou de huis aan de Achter de Houttuinen uit. Het werd zo vol, dat de heer Vreeke dank baar de gelegenheid aangreep om het aangrenzende hoek pand bij zijn bestaande zaak te trekken. 200 m2 ruimte is er bijgekomen en dat bete kent, dat de afdeling water sport een ruime uitstalling heeft gekregen in een laag lig gende ruimte. Ook de toon bank met kassa is in een roija- lere opstelling gekomen zodat men niet meer in de rij hoeft te staan om af te rekenen. Aan de buitenkant is niet veel van deze veranderingen te zien, want de huisjes staan onder beheer van Monumen tenzorg. De kleine raampjes moesten zo blijven en mochten niet in één grote etalage ver anderd worden. In dit geval zal de winkel er niet onder lijden, want die raampjes pas sen precies bij de sfeer, die in de zaak hangt. Het aantal en de verscheidenheid der artike len is zo groot, dat bij het binnenkomen men niet weet waar het eerst te gaan kijken. De afdeling vrijetijdskleding, die nog steeds boven is. krijgt bezoekers van groot tot klein. Want de broeken, T-shirts en jacks zijn daar in alle maten Openhor1, Alexander Gogelweg, Paauwenburg: zondag 11 uur 19 uur. Katholieke kerkdiensten op Noord-Beveland, zomer 1973. Kamperland; Toeristenkerk, Molenweg 69: Hemelvaart 31 mei 10 uur, zondag 3 juni 10 uur, Pinksteren 10 juni zaterdag 19 uur Zuiderzeestraat 8, tel. 01183-1736. zondag 10 uur, zondag 17 juni 10 DokteradienstMiddelburg. uur, 23 juni t/m 12 aug. zaterdag zaterdag 2 juni van 0.0024.00 19 uur zondag 10 uur, 19 aug. t/m dokter Schram, Oosterschelde- 2 sept. zondag 10 uur. Kortgene; straat 2, tel. 4664; zondag 3 juni Ned. Herv. Kerk: 23 juni t/m 12 van 0.00—24.00 dokter de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305. Middelburg Z: Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuw land. Apotheek. Van vrijdag 1 juni n.m. 18.00 tot en met vrijdag 8 juni v.m. 8.30 Apotheek L. v. d. Boogert, Winkelcentrum Dauwendaele. aug. zaterdag 19 uur. en kleuren te vinden. De ras echte kampeerder kan zich hier aankleden en zijn uitrus ting van rugzak en tentje be neden uitzoeken. Wil hij aan het water gaan kamperen dan zijn daar ook de opblaasboten en kano's met peddels en al. En de kampeerder, die wil sporten, vindt daar bovendien de nieuwe collectie Adidas- sportschoenen, een artikel waar de heer Vreeke net mee begonnen is. OOSTKAPELLE - ue tweede klas van de Christeiy- ke huishoudschool, in Oostka peUe is naar Engeland ge weest. Vier dagen hebben ze rond Londen gezworven ty* dens een trip die ze zelf by elkaar gespaard hadden. In november vorig jaar is er een grote oliebollenactie geweest. Ouders en leerkrachten bak ten, de leerlingen zelf brach ten de bollen rond in de dor pen rond OostkapeUe. De Engelse trip was van te voren al in de lessen voorbe reid. Vooral Londen heeft veel aandacht gekregen. De klas die logeerde in het grote kam peer- en sportcentrum Chig- well dat 8 kilometer van Lon- dens' centrum ligt heeft onder meer de National Gallerij, Buckingham Palace en natuur lijk de duiven van Trafalgar Square bezocht. De Theems is bevaren, de kroonjuwelen zijn bekeken evenals de St.-Pauls Cathedral. P.S.V.G. (Prot. Stichting Verantwoorde Gezinsvorming) Spreekuur: 20.00—21.00, tel. 01100—8194/5039. Nieuwe aanmelding: liefst 20.30 uur. Iedere eerste dinsdag van de maand in het Gasthuis Middelburg, Noordpoortplein 2. Middelburg. 2 juni 19.30 Wandel- kerk: lerarenconcert Zeeuwse Muziekschool. 6 juni 20.00 City theater: The Arrangement van Elia Kazan. Ritthem. 5 juni 20.00 muziektent: populair concert door „Ons Genoegen". Antwerpen. Kon. Vlaamse Opera. 1 juni 20.00 „Adriana Lecou- vreur"; 2 juni 20.00 „La Tosca"; 3 juni 14.30 „Adriana Lecouvreur" en 20.00 „Oklahoma" donderdag 31 mei vrijdag 1 juni zaterdag 2 juni zondag 3 juni maandag 4 juni dinsdag 5 juni woensdag 6 juni 0.42 en 13.11 1.25 en 13.54 2.10 en 14.40 2.59 en 15.28 3.51 en 16.18 4.43 en 17.08 5.32 en 18.02 van Iedere vrijdagavond 18.30-20.00 uur Vlissingen) Welzijnscentrum Bachten Komme. Badhuis straat 64, tel. 01184-6420. Souburg en Ritthem: Bach ten Poorte, Oost-Souburg, tel. 01183-1582. Gratis rechtshulp elke donder dag van 19.00-21.00 uur. Kromme Weele 18, telefonisch bereikbaar gedurende ope ningstijd onder 01180-8001.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 5