de showrooms van pot geven u meer te zien dan alleen maar meubelen, gelukkig wel! er is vooral veel werk gemaakt van kombinatiemogelijk- heden en suggesties, een dagje woonideeën opdoen bij pot is dan ook niet te vergelijken met traditioneel toonzaalbezoek. bij pot bent u welkom voor een dialoog met ervaren interieurdeskundigen over beter wonen, mèt een gezellig kopje koffie. FRAAIE EXPOSITIE MEUBELEN. Wij exposeren Airborn Arflex Artifort Gelderland Knol Miller Pas-Toe Want daar ziet u pas dat er een slaapkamer-omwenteling gaande is Strijkplank wordt werktafel. Spiegeltje wordt Beauty-set Ledikant wordt sfeervol middelpunt WONINGINRICHTING Axel Nederland Oranjestraat Tel.: (01155)-2010* Word Wakker. Morgen Bij Pot I Pot wéét watU wilt zeer eksklusieve wandkast met een zee aan praktische bergruimte, kien ingedeeld, breedte 300 cm. de bovenstaande fauteuil is uit italië geïmporteerd en ontworpen door joe Colombo, met prachtig leer bekleed de toonzalen van Pot maken uw woonwensen tot reële werkelijkheid zithoekkombinatie om heerlijk in te relaxen, bestaande uit drie zeer royale twee-zits elementen (met of zender armleggers), bekleed met linnenvelours en voorzien van donszachte zitkussens, als kombinatie als in bovenstaande afbeelding: italiaanse import salontafel, diameter: 120 cm.: chroomstalen fauteuil "spectrum", met echt leer bekleedvanaf ronde eetkamertafel met chroom trompetpoot, diameter 120 cm. bijpassende polyester eetkamerstoelen in eigentijdse vormgeving, in verschillende kleuren, vanaf: Pot

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 4