Verdere samenwerking tussen busmaatschappijen Drie diensten ..ENCOBUS-SNACK V00RUW..G0UDENFRIETJES" Informatie centrale Zesde Delta- Flora Walden en Muizelaar traden op voor de Schelde Balletgroep voor Soiibiirgse kinderen Kerkdiensten Gevonden voorwerpen Wie raakte boxer kwijt? Hoogwater Culturele Agenda Rechtswinkel Na gedegen onderzoek: Alles draait om het kind in Schouwburg en de Beuk Stil Blij? Binnenstadsnota Opsluiten Goed concert Amsterdams Ph. Orkest Ongehinderd wandelen in de duinen MARKT FRITESWAGEN MIDDELBURG TEL. 6522 vervolg van pag. 1 NATIONALE CULINAIRE WEDSTRIJDEN 1973 - RAI - AMSTERDAM STRANDHOTEL en rotissene ^DE PUT" sleept 3 prijzen in de wacht, waaronder le PRIJS TOERISTENMENU 1973. Dit wil gewoon zeggen, dat U bij ons het BESTE TOERISTENMENU van HEEL NEDERLAND kunt eten, vlak bij huis, ook in „DE PUT" 8,50 p.c. all-in. MIDDELBURG-GOES se busonderneming, „de sa- Een volgende wijziging in is gebleven,hebben de tijdstip- Een verdere samenwerking menwerking met het Streek- de organisatie van het lijnver- pen grondige wijzigingen on- tussen de Walchers-Beveland- vervoer Walcheren is bereikt Voer houdt in, dat het vervoer dergaan, omdat Goes-Wolp- se bus-giganten, het Streek- met behoud van volledige ei- tussen de Veerhaven in Krui- haartsdijk is opgenomen in de vervoer Walcheren en de Auto gen zelfstandigheid. Trou- ningen en Goes met ingang wagenomloop van Rilland- Maatschappij Zeeland, is een wens," zo gaat de zegsman Van achttien maart is overge- Goes en van Goes-Noord-Be- van de directe gevolgen van een onderzoek naar de lijnvoe- verder: Het is niet de eerste nomen keer dat wij samenwerken. ZVTM door de AMZ en veland. De betreffende wijzi- )Zeeuws Vlaamse gingen die zoals gezegd met ring van het streekvervoer in Ook in het verleden namelijk, Tramweg Maatschappijl, die ingang van achttien maart van Zeeland. Dit onderzoek werd werden reeds goede contacten de |jjn Goes-Terneuzen nu ge- kracht zijn geworden, staan enige tijd geleden in opdracht onderhouden. Zo organiseer- zamenlijk exploiteren. Een vermeld op wijzigingsbladen van de overheid gehouden en den beide ondernemingen eer- van de redenen hiervan is, dat die op de kantoren vn de heeft naast enkele wijzigingen der al toerwagenritten naar de de AMZ-dienst Kruiningen AMZ en bij de chauffeurs op in de dienstregeling, zelfs de Belgische kust, terwijl ook Veerhaven, Hansweert Oost en de betrokken diensten ver- opheffing van een enkele lijn plaatselijk gezien in het pro- Goes moest worden opgehe- krijgbaar zijn. tot gevolg gehad. gramma van enkele lijndien- ven, js ongetwijfeld een Toch is men met name bij sten vormen van samenwer- bittere pil voor de AMZ, om- de Auto Maatschappij Zeeland king ontstonden", niet ontevreden over het re- Uit het eerder genoemde on- MIDDELHARNIS - In 1973 zal voor de 6e maal de natio nale Gladiolen-tentoonstelling worden gehouden in Middel- harnis en wel van woensdag 8 tot en met zaterdag 11 augus tus 1973, onder de naam ..Del ta Flora". De Delta Flora wordt gehou den in een periode dat veel vakantiegangers het )ex(-ei- land Goeree-Overflakkee be zoeken, waardoor er extra veel publieke belangstelling is voor dit jaarlijks terugkerende evenement. Ook de gladiolen- expositie zelf mag zich als fantastisch kleurrijk schouw spel in een groeiende belang stelling verheugen. dat hierdoor Hansweert Oost het in het vervolg zonder sultaat. „Want," aldus een derzoek bleek onder meer, dat openbaar middel van vervoer woordvoerder van de Beveland- op de autobusdienst Middel- zal moeten doen. De reizigers burg Lewedorp-Goes, slechts voor dit gedeelte van het ka naaldorp zullen voortaan gebruik maken van de uurdienst Hansweert-West-Goes, hetgeen betekent dat zij op de fiets of te Goes verzorgen. Een onmis kenbaar voordeel hierbij is, gen clubhuisblad gemaakt. Ze gingen dieren houden, waar ze zelf hokken voor timmerden en die ze zelf helemaal ver zorgden. Maar .sinds half februari is het weer stil in 't Trefpunt. De bouwwerken van de kinde ren zijn door „grote mensen" opgeruimd. De muizen, de vis sen, de haan en de cavia's zijn verdwenen. Volgens bestuurs voorzitter De Jager is het pro ject stopgezet omdat de pro jectleider Bud Oostrum ziek werd en er geen mensen wa ren om de kinderen op te vangen. Maar Bud Oostrum, die inmiddels al weer enige tijd beter is gelooft dat er meer dingen meespelen. Bud Oostrum: „De aanloop voor de manifestatie Kind die binnen 't Trefpunt bezig was, is stuk gelopen op de klassie ke opvatting van het clubhuis werk. Als je je ten doel stelt dat kinderen zich vrij moeten kunnen ontplooien dan vind ik dat je ze hier niet dezelfde dingen moet laten doen als op school en thuis. Op school krijgen ze ook handenarbeid. Wat heeft het voor zin om ze hier te laten komen, ze netjes hun jassen op te laten hangen, ze aan het kleien te zetten en ren kunt opsluiten. Omdat de te waarschuwen dat ze vooral werkgroep „Kind" dat ook géén rommel mogen maken, vindt bood hij hen in 't Tref- Die situaties bestaan. Zeker in punt ruimte om vandaar uit te de nieuwe wijkcentra, waar gaan werken. Ben van Vliet een uur later in hetzelfde lo- van de werkgroep: „Een kind kaal weer catechesatie wordt kun je niet afzonderen van de gegeven. een klein aantal reizigers be hoefte heeft aan vervoer via Lewedorp naar Goes of in om gekeerde richtng via Lewe dorp naar Middelburg. Om die voet ua het sluizencomplex van en reden kan Lewedorp min of naar de bushalte in West zullen meer als breekpunt op deze lijn beschouwd worden en was moeten gaan. ,We vinden het erg het voor het Streekvervoer jammer", aldus de AMZ, maar Walcheren, die de lijndienst omdat de dienst te slecht be- Middelburg-Goes tot achttien zet waSi moesten we hem van maart onderhield mogelijk, de overheidswege opheffen. Aan bediening wat te beperken, de andere kant", vervolgt het Men besloot namelijk om met communiqué van de busmaat- ingang van genoemde datum schappij, „kan de nieuwe toe- vanaf Middelburg - Nieuw- en stand een verbetering van de Sint-Joosland via Arnemuiden bezetting van Hansweert alleen nog maar tot aan Lewe- West-Goes betekenen, hetgeen dorp te rijden, waardoor een zeer welkom zou zijn, omdat besparing aan personeel en de huidige bezetting van deze materiaal kon worden verkre- dienst nauwelijks voldoende is gen. De AMZ zou dan op haar om de uurfrequentie te hand beurt, zonder extra personeel haven". en materieel in te zetten, de Bepaald een betere ver lijndienst tussen Lewedorp en voersvoorziening geeft in de nieuwe regeling de dienst Ril- land-Goes. Dit bereikt men dat er zodoende verbindingen door toevoeging van enkele ontstaan tussen Lewedorp, ritten per dag aan het pro- Nieuwdorp, 's-Heerenhoek en gramma. Geheel herzien daar- Heinkenszand en dat deze entegen is de dienstregeling plaatsen hierdoor ook verbin- tussen Goes, Wolphaartsdijk, ding met de Zeeuwse hoofdstad en Oud-Sabbinge, omdat zij hebben gekregen. Hier tegeno- wcrd uitgevoerd in samenwer- ver komt natuurlijk wel een king met de iy„: Kruiningen lichte aanpassing van de tarie- Veerhaven-Goes. Hoewel het aantal ritten per dag hetzelfde ven te staan. samenleving. Het leeft erin, wil eraan meedoen en wil er zijn plaatsje hebben". En de samenleving bestaat Maar is een kind daar blij voor het kind uit de school en mee/ Zo wordt ook op veel de omgeving waar het moet scholen gewerkt. En weinig leven cn moet kunnen spelen. kinderen zijn enthousiast over j-)je drje aspecten worden uit schoof In de tlats waar ze gebreid belicht op de manifes- wonen is ook al geen ruimte tatie waarvoor subsidie is om zich uit te leven. En de straat is ook niet van hen". Op 29 maart beginnen in 't Trefpunt weer clubmiddagen, der meer twee films over de maar in een gematigder opzet, eerste anti-autoritaire kleuter- Bud Oostrom: „Terwijl de en |agere school in Duitsland, kinderen het steeds leuker j£en film over de New Yorkse gingen vinden, vonden de bu- negerwijk Harlem, waar de ren het steeds minder leuk. ouders zelf scholen op poten VLISSINGEN Het be- klaargespeeld. om voor hun stuur van de personeelsvereni- feestavonden, de leden iets ging van de Kon. Mij ..De bijzonders te bieden. Het be- Schelde". heeft het weer J'aamde duo Willij Walden en Piet Muizelaar was j.l. zater dagavond aanwezig in het Schelde kwartier met een keur van artiesten op allerlei gebied. Om een opsomming te geven van datgene wat dit gezel schap heeft gepresteerd is on doenlijk, maar stuk voor stuk was hun optreden boven alle lof verheven. Zij hebben vro lijkheid gebracht en dit was hun grote verdienste, want in onze tijd heeft een mens wel een opkikkertje nodig. Hoewel Walden en Muizelaar in de loop der vele jaren veel suc cessen hebben geboekt, zijn zij niet over het paard getild, in het dagelijks leven zijn zij maar gewone mensen, die ook de beslommeringen van het le ven meemaken. Aan het slot van de voorstelling dankte voorzitter A. Kerkhof het ge zelschap voor het gepresteer de. CELA aangevraagd bij de provin cie. Op het programma staan on- De kinderen vraten het club- hebben gezet en er even hard huis als het ware op en het aan Werken ajs de onderwij- werd hun clubhuis. Maar de zers. Twee Haagse onderwij- buren gingen klagen ,over al zers komen praten over een lerlei dingen, over de stellages schoolproject in die stad. die ze bouwden in de tuin, over de geluidshinder". Hij vindt het vreselijk jam mer dat hij moet terugnemen, van wat hij begonnen was sa men met de werkgroep Mani- de werkgroep gemaakte, bin- ren zelf op stap kunnen gaan festatie Kind. Vooral ook om- nenstadsnota worden aangebo- om de milieuvervuiling, zoals dat de kinderen het duidelijk den Daarin worden onder bijvoorbeeld van het water te wel naar hun zin hadden; er meer de plannen ontvouwd meten. Ben van Vliet: „De re- steeds meer kinderen naar 't voor een autovrije binnenstad sultaten kunnen ze dan weer Trefpunt kwamen. „Wat hier en wordt gepleit voor het doorgeven aan de Vereniging i» openstellen van overheidstui- nen, voor het publiek, zoals den heeft aangelegd. Voor Louis Leroy bestaat geen on kruid en heeft elk plantje zijn functie. Met spuitmiddelen wil hij niets te maken hebben. Zijn tuinen zijn verbluffend mooi. De Jonge onderzoekers zul-, len 19 en 20 april een milieu- De gemeente zal een, door pakket tonen waarmee jonge- gebeurt staat niet op zichzelf. Het is de landelijke crisis van het clubhuiswerk. Overal zijn mensen die op een vrijere ma nier willen werken en die bot- Milieuhygiëne Zeeland". In de schouwburg en De bijvoorbeeld die van Water- Beuk kan. als alles doorgaat, staat. ttit'l alleen geluisterd, gekeken De Enschedese tuinman cn gespeeld worden, maar ook sen met het clubhuiswerk ou- LoUjs Lerotj komt vertellen gegeten. Hel Walcherse Biolo- de stijl". De projectleider vindt dat je een kind niet tussen vier mu- over buurtparken en -plant- gisch Dynamische Landbouw- soenen die hij samen met de bedrijf Loverendale en het wijkbewoners en met toestem- Belgische Macrobiotische Li ming van de gemeentelijke MA uit België verzorgen de overheid in verschillende ste- maaltijden. VLISSINGEN - Vrijdaga- van dit mooie, licht verteerba- vond 16 maart waren de deu- re concert, dat door een be ren van de St.Jacobskerk te hoorlijk aantal bezoekers werd Vlissingen wijd geopend, om bijgewoond, de ware muziekliefhebbers ge legenheid te geven van een concert te genieten. Het Am sterdams Philharmonisch Or kest, o.l.v. Anton Kersjes was daar om muziek te brengen van klasse. iPrecies op tijd hief de diri gent zijn staf en werd begon nen met de 5e symfonie in bes; van Fr. Schubert. Hierin is verenigd een rijkdom aan me- lodiën, op- en neergaand ryth-- me in hoogten en diepten, ver enigd met een innigheid van weelde en gevoel. Alhoewel Schubert de grootmeester is van het lied, zijn ook de sym- foniën opgebouwd uit zijn ro mantische geest, getuige het mooie Andante con motto. Een lid van het orkest de heer Dick Jonker vervulde de solo als trompettist in het Concert in Es van Jos Haydn. Zijn spel was technisch groot en expan- siver, echter met grote zuiver heid en behoud van controle over zichzelf. Gedragen door een omvangrijke orkest-ach tergrond, wist dirigent Kersjes deze vertolking nog te ver fraaien. Na de pauze de befaamde baritonzanger Jan Derksen in een aria van Verdi en Rossini. Hierin kwam zijn grote kwali teit naar voren. Men reageerde enthousiast maar het kwam niet tot een toegift. Tot slot vertolkte het orkest de zeven delen van het ballet uit opera „Faust" van Ch. Gounod. Dit moet men in de opera gezien hebben, dan krijgt men een geheel ander beeld van dit wondermooie ballet. Het is on heilspellend, logisch, want Me fisto neemt Faust mede naar de afgrijzende spelonken, waar duivels en duivelinnen hoogtij vieren. Prachtig door het orkest weergegeven. Sa menvattend. een waardig slot VLISSINGEN - Dank/ij de stichting Recreatie, Ontmoe ting en Ontspanning i.o. wordt men in Vlissingen niet langer gehinderd door zand en aan spoelsel bij het wandelen langs stranden en duinen' Om de wandelgelegenheid te: bevorderen werden afgelopen week wandelpaden en glooiin gen vanaf het Nollestrand tot aan de tweede duinovergang vrij gemaakt van opgestoven zand en aangespoeld vuil. De werkzaamheden werden ver richt door een ploeg medewer kers van de Stichting Werk plaatsen Walcheren. MIDDELBURG Uitgaande van de Raad van Kerken te Middelburg zal er in de vas tentijd een drietal diensten gehouden worden in de Engel se Kerk. Deze diensten vinden plaats op de donderdagen 29 maart, 5 april en 12 april. Het zijn diensten van schriftlezing, me ditatie en gebed, met een pas sende muzikale omlijsting. De diensten beginnen om zeven uur en duren tot ongeveer kwart voor acht. SOUBURG De Opbouw Commissie Souburg heeft kortgeleden de stoot gegeven lot een heel nieuw initiatief. Verschillende moeders van jonge kinderen wilden graag haar kroost de eerste beginse len van hel balletdansen laten leren, maar moesten dan de kleintjes helemaal naar Vlis singen of Middelburg brengen. Maar nu is dat niet meer no dig. Op 2 april zal er in de speelzaal van kleuterschool ..de Springplank" aan de Don- gestraat een balletgroepje van start gaan. Van 16.00-16.45 uur krijgen daar kleuters van vier en vijf jaar les en van 17.00- 18.00 uur le en 2e klassers van de basisscholen, dus zes de groep aangesloten bij het Zeeuws Instituut voor Kunst zinnige Vorming te Middel burg. De directeur hiervan, de heer C.B. Helm, draagt ook zorg voor een begeleider op de piano, waarschijnlijk een leer ling van de muziekschool Voorlopig heeft het Instituut in één middag met twee groe pen toegestemd, maar mis schien kan bij grote belang stelling hier verandering in komen. Na een of twee jaar zal er vanzelf al een oudere groep van acht- en negenjari gen ontstaan. De kosten per kind bedragen f 6,- per maand voor de kleintjes en f 7,- voor de zes- en zevenjarigen. Kle ding: balletschoentjes, ballet- en zevenjarigen. Zowel meisjes pakje en maillot. Om een als jongens kunnen er aan deelnemen. De lessen worden gegeven door een balletlerares, mevrouw C. Lijnis. Zij zal dit groot verloop te voorkomen, moet men niet binnen het half jaar al opzeggen. Op alle kleu ter- en le en 2e klassen van lijdelijk doen. want met het de basisscholen zullen vrijdag nieuwe seizoen komt er een andere lerares, die reeds is a.s. stencils hierover verspreid worden. Men kan zich aanmel- aanget rokken. De balletgroep den bij: Mevr. A. M. J. de zal waarschijnlijk dan ook Hulster, Burg. Stemerdinglaan verhuizen naar het Souburgse 97, tel. 2392, O. Souburg, Wijkcentrum. het voormalige gemeentehuis aan de Kanaal straat. In verband met subsidie is mevr. M. L. Minderhoud, Burg. Stemerdinglaan 89, tel. 1883, O.-Souburg, mevr. M. A. Harsveldt, Beukenstraat 4, tel. 2880, O.-Souburg. Hervormde Gemeente Vlissingen: Zondag 25 maart 1973. Vierde zondag vóór pasen. Dienst der Offeranden: 1. Eredienst 2. Diakonie 3. Zondagsschoolwerk in Vlissingen. St. Jacobskerk; 10 uur ds. L. de Liefde 17 uur geen dienst Johanncskerk; 9.30 uur ds. F. S. Kloosterman 19 uur ds. Y van der Schoot. Maleachi Open Hof (Paauwenburg) (Geref. Gastdienst) 9.30 uur ds J. W. Geniiit. Openbare Belijdenis Walk-Inn; 19 uur Jeugddienst(15+) Ophir; Ver. van Vrijz. Hervormden en Rem. Kring 10.45 uur ds. C. Beukman, Rem. pred. te Groningen Ter Reede; 19 uur ds L. de Liefde Dienst voor de bewoners (interkerkelijk) Bethesda; 10 uur ds P. Fagel Ziekenhuisdienst. Ze ven de-dags-Adventisten; geen opgave. Evang. Lutherse Gemeente. 25 maart. Middelburg: zie Vlissingen. Vlissingen; 10.00 Eerw. Hr. H. Schoenmaker, Zoutelande. Geref. Kerk Vlissingen; 25 maart. Petruskerk; 9.30 Ds. Kloppenburg, Souburg 17.00 Ds. Geniiit; Open Hof; 9.30 Ds. Geniiit en 17.00 Ds. v. Stam, Koudekerke. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 25 maart 9.30 en 17.00 Ds. v. Amstel Geref. Gemeente. 25 maart Vlissingen; 9.30 en 16.30 leesdienst; Meliskerke; 9.30 en 14.30 Ds. Weststrate; Aagtekerke; 9.30 en 19.00 leesdienst; Middelburg C.: 9.30, 14.00 en 18.30 leesdienst; Middelburg-Z..: 9.00 leesdienst en 19.00 Ds. v. Vliet. Geref. Kerk Souburg. 25 maart. 10.00 Ds. v. Stam en 19.00 Ds. Kloppenburg (Gezamenlijke dienst in de Ned. Herv. Kerk) Herv. Gemeente O. en W. Souburg. 25 maart W.S.: 9.00 Ds. v. d. Heide; O.S.: 9.30 Ds. Dorgelo en 19.00 Ds. Kloppenburg. Doopsgezinde Kerk Vlissingen; 25 maart geen dienst Kristen Zuid Molukse Kerk. 25 maart. O. Souburg: 15.00 Ds. Fader; Koudekerite; 12.00 ds. Fader. R.K. Kerk Vlissingen. 24 en 25 maart. Martinuskerk Souburg: zat. avond 19.00 en zondag 10.30; Open Hof: zondag 11.00 en 19.00; Parochiekerk Singel: zat. avond 19.00 en zondag 8.30, 10.00 (dameskoor) en 12.00 R.K. Kerk Middelburg; Iedere week parochiekerk H. Petrus en Paulus, zat.avond 19.00 en zondags 10.30 en 19.00 uur, de Hoeksteen zondags 11.30 uur. Pinksterkapel Emmastraat 10 Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur. Leger des Heils, Vlissingen 10.00 uur: Heilsbijeenkomst, 11.30 uur zondagsschool, 19.30 uur getuigenissamenkomst, woensdag 13.30 uur filmvoorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel, Middelburg-Zuid elke zondag om VLISSINGEN Aan het politie bureau werd in de week van 7-3 tot en met 14-3 aangifte gedaan van de navol gende voorwerpen: div. sleu tels. zwarte dbmessport. met inh., muts gekleurd met wapentje, doublé dameshorloge. jonge herdershond, hond zwart met wit. I grote hamer, huissleutel, ge ruit schooletui met inhoud, heren horloge, jongens horloge, 1 paar gijmschoenen. jonge boxer met groene halsband, verz. plaatje brmf GNN 456 1973. I rechter herenhand schoen. klein model verrekij ker. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag tot en met vrijdag van 11.00 u tot en met 12.30 u. en van 16.00 u. tot en met 17.00 U. Zaterdags van 11.00 u. tot en met 12.00 u. 14.30 en elke woensdag 19.30 uur in het Zuiderbaken. Volle Evangelie Gemeente te Vlissingen elke zondag 9.45 uur in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Anglican Church, Service every sunday morning, prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in the Mission to Seamen Chapel Scheldepoort Vlissingen-Oost. Reader A. Driver. Vlissingen zaterdag 24 maart van 0.0024.00 dokter v. Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 3459; zondag 25 maart van 0.0024.00 dokter de Greef, Badhuisstraat 114, tel. 2121. Apotheek. Van vrijdag 23 maart n.m. 18.00 tot en met vrijdag 30 maart v.m. 8.30 Apotheek J. M. H. v.d. Sande, Badhuisstraat 22/24, tel. 2066. Tandarts. Zaterdag 24 maart van 9.0010.00 en zondag 25 maart van 11.0012.00 C. Westveer, Loskade 21, Middelburg, tel. OU80—Ó694 of 2994. Verloskundige. Voor 24 en 25 maart Mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 3838. Dierenarts. Voor 24 en 25 maart L. Jobse, tel. 01188—1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Voor 24 en 25 maart dokter Kapteijn, Diezestraat 47, O.Souburg, tel. 01183—2206. Groene Kruis Vlissingen. Voor 24 en 25 maart Zr. v. Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 2914. Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis te Vlissingen. Voor 24 en 25 maart Zr. v.d. Ende, Schaepmanstraat 51. tel. 4221. Groene, Oranje-Groene en Wit- Gele Kruis te Souburg cn Ritthem. Voor 24 en 25 maart W. Verhage- Westerbeke, Stemerdinglaan 119, tel. 01183—1541. DoktersdienstMiddelburg. Zaterdag 24 maart van 0.00 24.00 dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460; zondag 25 maart van 0.0024.00 dokter Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456. Middelburg Z. Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 23 maart n.m. 18.00 tot en met vrijdag 30 maart v.m. 8.30 Apotheek L. v.d. Boogert, Korte Delft 12. Iedere vrijdagavond van 18.30 20.00. Vlissingen: Welzijnscentrum Bachten Komme, Badhuisstraat 64, tel. 011846420. Paauwenburg: wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59, tel. 01184—4363. Souburg en Ritthem: Bachten Poorte, Oost-Souburg, tel. 01183 1582. donderdag 22 maart vrijdag 23 maart zaterdag 24 maart zondag 25 maart maandag 26 maart ^dinsdag 27 maart woensdag 28 maart 3.45 en 16.06 4.17 en 16.40 4.54 en 17.16 5.36 en 18.00 6.27 en 18.55 7.30 en 20.02 8.41 en 21.18 Vlissingen. 23 maart 20.00 Scheldekwartier: derde kulturele avond m.m.v. muziekver. „Vlijt en Volharding" en Jeugdkorps, Vlissingse accordeonver. „Accordeola A", Jeugdkoor „Jong Leven", Gem. Zangver. „de Volksstem", Gem. bejaardenzangver. „Zanglust", Volksdansgroep Vlissingen, Schelde-Loodsenkoor, Muziekvereniging O.N.D.A. 24 maart 20.00 Vestzaktheater: „De Spaanse Hoer" Nieuw en Sint-Joosland. 23 maart 20.00 Ned. Herv. Kerk: Concert door Dameskoor m.m.v. Souburgs Mannenkoor Antwerpen. Kon. Vlaamse Opera. 23 maart 20.00 „La Traviata"; 24 maart 18.30 uur „Goden schemering" - 25 maart 14.30 „La Traviata" en 20.00 „Czardagvorstin". Gent. Kon. Opera. 23 maart 20.00 „Die Tote Stadt"; 25 maart 14.30 „Les Pêcheurs de Perles" en 20.00 „Die Tote Stadt"; 26 maart 20.15 „Galas Karsenty"; 27 en 28 maart 20.00 Exploration du Monde: Australië, terre de Fortune. Gratis rechtshulp elke donderdag van 19.0021.00 uur, Kromme Weele 18, telefonisch bereikbaar gedurende openingstijd onder (01180) 8001. M. VLISSINGEN Winnares van het kringetje van vorige week is mevrouw Verstraete, Menno van Coe- hoorngracht 50, Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige, loop dan even binnen aan ons kantoor. Spui straat 94 te Vlissingen. De ge lukkige winnares van deze week is mevr. Leiendekker, Wijdouwstraat 35, Middel burg. De gulle gevers zijn: Ban ketbakkerij Faber, Badhuis straat 28, de bekende kwali- teitstaart. Slagerij De Vries. Walstraat Vi pond biefstuk, Vishandel F. de Muijnck jr, Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame. Drogisterij Luitwieler, Lange Zelke 80, een luxe fla con badschuim. Smith Kaas, marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vlees waren. 't Gouddoppertje, Wal straat, waardebon van f 5,-. Brillenspecialist Tilroe, Wal straat 81, kamerthermometer. Bloemsierkunst Dekker, Ka naalstraat 80, Oost-Souburg, bloemen of planten naar keuze van f 5,-. Eethuis De Snuiver, j Walstraat 20, Vlissingen 2 broodjes naar keuze of twee eOTO BACK koffie met gebak. Nilfisk, Coosje Buskenstraat, spaarpot je in de vorm van een stofzui ger. Drankenimport Jan Dui- mel, Hermesweg 23 Vlissin gen, fles sherry t.w.v. 3,95. Annikes Cafetaria, Betje Wolf- plein, twee broodjes Annikes met koffie. Schoonmaakbedrijf VUKO, Bilderdijklaan 10-12, Vlissingen, gratis schoonmaak beurt ramen. Fa. Van de Vij ver, radio en t.v. Kanaalstraat 12, Oost-Souburg, 1 pak stof- zuigerzakken. Filiaal Koopcen trum Groenendijk, 1 maal gra tis batterijen voor transistorra dio. Midget-golfbaan Delta, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis speelronde en 2 consumpties. Bloemen- huis Mies, Scheldestraat 42, Vlissingen 1 bos bloemen t.w.v. 5,- Moeke's lunch room, Nieuwendijk 51 Vlis singen bon voor 2 pannekoe ken plus koffie voor twee per sonen. Chemische Wasserij Po pulair, Groene Woud 55, Vlis singen, gratis reinigen van een japon. De Notenkraam vrijdag markt 1 pond pinda's. De dropspecialist )vrijdagmarkt( Vi p. drop naar keuze. Beens kaas )vrijdagmarkt( 2 pakken koffie Douwe Egberts of Van Nelle.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 5