Vlissingse jeugd gaat dit jaar Koninginnedag anders vieren „Doe - het - zelf" shop voor haarverzorging Hobbyhuis „Succes" in Serooskerke geopend et weten waard meer zekerheid miltenburg M Supportersvereniging bestaat 25 jaar KOFFIEHUIS VOOR ECHT LEKKER ETEN Herdenkingsvaantje als prijs voor het best opgevoerd toneelstuk Foto Kringetje Nieuw plan Aktiviteiten in het Open Hof Kerkdiensten Doktersdiensten Hoogwater Informatie centrale Gevonden voorwerpen CultureleAgenda Gezongen dienst NATIONALE CULINAIRE WEDSTRIJDEN 1973 RAI - AMSTERDAM STRANDHOTEL en rotisserie „DE PUT" Sleept 3 prijzen in de wacht, waaronder le PRIJS TOERISTENMENU 1973. Dit wil gewoon zeggen, dat U bij ons het BESTE TOERISTENMENU van HEEL NEDERLAND kunt eten, vlak bij huis, ook in „DE PUT" 8,50 p.c. all-in. Carnavals- programma S.K. W. Aktie Ierse kind loopt aardig Enquête Dauwendaele geslaagd Een bromfietsverzekering geeft u meer zekerheid. Wij staan daar voor in Vraag bij de polis onze sterren- stfc k§r en poster op wereldformaat. v__ Zuidbeekseweg tijdelijk afgesloten EN't Markt 49, MIDDELBURG (01180) 2160—7543 VLISSINGEN Organisatie Het Comit Feestelijkheden hebben, maar voorwaarde is van wat elke school op de Om de middag verder nog wel, dat het door een van de planken wist te brengen. Het op te vroiyken kunnen ook heeft zich nu al een tiental leerlingen van de school ver- zal er n'et om gaan wie de alle schoolbandjes en zang jaren ingespannen om jaarlijks zonnen en of geschreven is. beste was, maar alle sterke en koortjes nummertjes ten beste de dertigste april tot een echte heer Lichtenberg; „Mis- zwakke kanten van de opvoe- geven. Ze zullen echter niet koninginnedag te maken voor schien kunnen de kinderen rin8 zullen worden besproken, door de jury beoordeeld wor de hele gemeente Vlissingen. opstellen maken, waarvan de Er worden ook geen prijzen den. Als de verschillende De opdracht, die het Comitmeest geschikte wordt uitge- uitgedeeld: iedere groep zal scholen zich hebben opgege- destijds van b. en w. kreeg, kozen. Er is geen bezwaar te- waarschijnlijk een herden- ven zal er van te voren nog beperkte zich niet alleen tot gen a's de onderwijzer bepaal- kingsvaantje krijgen. De jury een bijeenkomst worden be de feestelijkheden rond de de onderwerpen opgeeft, maar wordt gevormd door: de heer legd om het programma vast verjaardag van de koningin, de inhoud van de sketch moet A van Noort- toneeladviseur te stellen. Men wil het dan zo a m trr\r\r aal n n^l C am •- *1 nn fJ J X* maar was ook voor andere feestelijke gebeurtenissen in het koninklijk huis bedoeld. Zo moeten de comitéleden dit jaar behalve voor konin- wel van de kinderen zelf ko men. Bij het opvoeren zal het hen meer aanspreken, dan wanneer ze de zinnetjes uit een boekje hebben geleerd". voor Zeeland, Cor Verdon- organiseren, dat de bandjes of schot, regisseur van het Vest- koren de muzikale omlijsting zaktheater, Margriet van Beuse- vormen van het optredende kom, mevr. M. Bikker-Velt- groepje van de eigen school, huizen, medewerkster Vest- Voorzitter Lichtenberg en Om ook het nuttige met het zaktheater, de heer F. G. A. secretaris C. W. Louwerse ho- gmnedag ook plannen bera- ^ngeniime te kunnen vereni- Brandenburg, voorzitter Ad- pen dat het initiatief op de men voor de zesde september, gen heeft comité viesraad Culturele Gemeen- scholen goed ontvangen zal de dag, waarop koningin Juli ana vijfentwintig jaar aan de regering is. Maar het eerst aan de orde is koninginnedag en daarvoor heeft het comité nu een heel nieuw plan ontwikkeld. Naast de gebruikelijke programma onderdelen, zoals het vlaghij- sen, muzikale mars door de stad enz. zal er in de middag uren voor de kinderen iets nieuws georganiseerd worden. Tot nu toe werden er altijd kinderspelen en wedstrijden gehouden maar de meeste kin deren doen dat eigenlijk al in verenigingsverband. Voorzitter J. G. Lichtenberg: „We wilden dit jaar eens iets heel anders doen en van de kant van de Souburgse comité-leden kwam het plan om alle basis-scholen uit de gemeente erin te be trekken". Toen ontstond het idee de lagere schooljeugd el kaar een prettige middag te laten bezorgen. Alle zevenen twintig basisscholen in de ge meente, dus ook die in Sou burg, krijgen deze week een brief, waarin de opzet van het plan wordt uitgelegd. Het is namelijk de bedoeling, dat van elke school een groepje kinde ren een kort toneelstukje, een sketch van 6-10 minuten komt opvoeren op die middag van de dertigste april in de Sport hal. Het onderwerp hoeft niet op iets bepaalds betrekking te besloten een jury na afloop scbaP- de heer H. W. A. Koch, worden. „Er zijn op de scholen een beoordeling te laten geven directeur Zeeuwse Culturele hier heus wel genoeg onder- wijzers, die zoiets willen op zetten. Het zal ze alleen wat tijd kosten en op 30 april moeten ze er ook bij zijn. Veel scholen hebben trouwens heel actieve oudercommissies, die vast willen helpen met eventuele aankleding of kleine décors". Als publiek in de zaal re kent men op belangstellende ouders en familieleden en ver der heel veel jeugd om klas- of schoolgenoten aan te moedi gen. VLISSINGEN Voor een verzorging nodig, zodat deze grote groep vrouwen betekent produkten soms een ander ef- een bezoek an de kapper een uitspatting, die niet al te vaak herhaald kan worden. Zij zou den wel graag vaker gaan, maar de huishoudpot Iaat het niet alt\jd toe of er is geen oppas voor de kinderen. De vrouw met een werk- fect hebben, dan de koopster bedoelde. Met zijn vijftien jaar kap perservaring wil de heer de Smit in zijn nieuwe „doe het zelf' shop zijn klanten advie zen gaan geven bij de aankoop allemaal professionele produc- van verschillende produkten. ten, die alleen in zijn zaak Vooral bij permanenten en verkrijgbaar zijn. De prijzen kring is bovendien niet in staat haarkleuren is het erg belang- zullen beslist niet hoger liggen door de week te gaan en moet rijk, dat de koopster het arti- en soms zelfs voordeliger zijn, het van haar vrije zaterdag kei krijgt, dat het beste voor vooral de grootverpakkin- hebben. Allemaal bezwaren, die kapper de Smit op de Nieuwendijk te Vlissingen aan het denken hebben gezet. Hij en zijn collega's zullen natuur lijk niet graag klanten verlie zen, maar dit zijn problemen waar zij weinig aan kunnen doen. Om toch deze groep van vrouwen, de genoodzaakt zijn zelf hun haar te verzorgen, wat te helpen, heeft kapper de Smit in zijn kapsalon aan de Nieuwenwijk een „doe het zelf' afdeling geopend. Overal zijn er wel haar ver zorgings- produkten te koop, maar meestal zijn deze op de massa afgestemd. Iedere haardos is weer anders en heeft andere J haar haar is. Het zijn dan ook gen. SEROOSKERKE Einde lijk konden afgelopen vrijdag de inwoners van Serooskerke )W( eens een goed overzicht krijgen van wat de heer EJ. van Gilst zijn klanten al lan gere tyd allemaal te bieden heeft. Door de opening van zijn hobbyhuis „Succes" """VLISSINGEN - Het carna- Het geheel wordt aan elkaar valsprogramma van de S.K.W. gepraat door de zandsprekerd- luidt als volgt: Zaterdag 3 vlooi. Muziek wordt alle avon- maart 19.30 uur: Jokerbal 13- den verzorgd door de achttien 15 jaar, maandag 5 maart man sterke Ofkapèl „De gras- 14.00 uur: Fierperfeest 4-7 polle ut 't waaigat" en het jaar, 19.30 uur: Knarrebal vol- disco-team de „Draaivlooien". wassenen, dinsdag 6 maart Op alle avonden zal er steeds 14.00 uur, teenerbal 8-12 jaar, een andere „zotte" activiteit 19.30 uur: Restjesbal vanaf 15 plaatsvinden, jaar. Alle carnavals-vierders- )sters( zijn voor deze gelegen- u - J j 11 prijzen. Het neperfeest en het held vernoemd naar de kleine f j teenerbal krijgen speciaal op springerige strand „zand- r f m u* "en afgestemde programma s vlooien". Het longerencentrum r, f j s, waarin nar Matjas het hoogste in de Palingstraat is dan ook J 6 u/AArn 7QI vnoron on no ilOOC" fiepen Voor de origineelst ver kleedden zijn er originele in ae raungstraai is aan ook - w woord zal voeren en de hoog- omgetoverd in een carnaval». vlooient(xm ste Iblazen, fluitenf. Om alle kinderen in de ge- Uit medewerkenden en be- tegenheid te stellen naar het zoekers van de clubhuizen is vlooiennest te komen rijdt er que zand vlooiennest, waar alle feesten plaats vinden. VLISSINGEN In de maand maart bruist het weer van activiteiten in het Open Hof in Paauwenburg. Behalve enkele lezingen en een feesta vond voor volwassenen kunt u deze maand ook naar een ten toonstelling en een kindermo deshow gaan kykgn.- Mevrouw A.H. van Dijk en de heer A. van Wijgen, beiden )oud(inwoners van Paauwen- Torenstraat is het nu mogelijk geworden in zijn nieuwe win kelruimte een indruk van de hele sortering te krijgen. Tot nu toe bestond het hobbyhuis alleen maar uit een werk plaats, waar de klant al zijn wensen op maat gezaagd kon krijgen en zijn vaste vloerbe- aan de dekking in een stalenboek kon uitzoeken. De nieuwe winkel ruimte geeft echter de bezoe ker de gelegenheid praktisch zijn hele huis in te richten met materialen van de heer Van Gilst. Tapijten, vitrages, gordijnen enz., alles kan men nu in de fleurige uitstalling vinden. Wilt u een kast of ombouw in een speciale maat in uw huis hebben, dan zal dat in de werkplaats geen pro blemen opleveren. Men heeft zich vooral toegelegd op het vervaardigen van kasten van geplastificeerd materiaal. Ook deze zijn in alle wenselijke maten leverbaar. 'n Raad van Ellef Super Zand vlooien samengesteld die een speciale vlooienleutbus op 5 en 6 maart. Kaartjes hier- denzaal hun sterk uiteenlopen de werk. Mevrouw Van Dijk laat zien hoe zij van „waarde loos" materiaal verschillende kunstwerken maakt en de heer Van Wijnen toont zijn rijke collectie foto's voor het Behalve de verkoop in de winkel, voert het hobbyhuis ook opdrachten uit voor keu keninstallatie, stofferen, meu belbekleding, moderniseren etc. Ook kinderen kunnen iets burg, exposeren in de bene- van hun gading vinden jn he{ H hobbyhuis: er is voor hen een speciale hoek ingericht, waar zij gereedschappen en andere artikelen voor b.v. figuurzagen kunnen uitzoeken. De vele vrienden en relaties merendeel met de wijk Paau- yan de heer en mevrouw Van wordt geleid door zijne door- voor zijn alleen verkrijgbaar luchtige hoogheid prins Henk bij de clubhuizen van de I. De prins zelf wordt begeleid stichting S.K.W. 't Zwaantje in O.-Souburg, Het Buut, De Sloep, Open Hof, De Globe en 's middags aan de zaal in de door zes lieftallige Tanz Ma- riechen van het Groot Vlis- Sloep, Open Hof, De Globe en sings Majoretten Pe loton. Nar Matjas zal met palingstraat. Vertrektijden 't grappen en grollen het hele Zwaantje 13.30 uur, Roosevelt- jebeurenjioorspekken. laan-Irislaan 13.35 uur, Troel- straweg-A Gogelwèg 13.40 uur, Ter Reede 13.45 uur. Om 16.50 uur vertrekt de bus in tegenovergestelde richting. VLISSINGEN Er begint Aanstaande zaterdag mag het wat schot te komen in de J*»1* een sta"d ."dichten in groei van het bedrag, dat het de ^.ro te Vangen. Hier Comité Zeeland helpt Noord- J»* m(e" /e'e ba,1P°'"ts Ierland nodig heeft om veertig L- per stuk te kunnen verkopen. Ierse kinderen naar Zeeland te halen. De opbrengst van de Bazar in Vlissingen afgelopen zater dag bedroeg f 302,82, geen overweldigend bedrag. De col lecte, die in Middelburg werd gehouden, had betere resulta ten. Na een eerste telling kwam men op f 3000,- terwijl enkele bussen nog niet waren ingeleverd. De Rotaryclub, af deling Middelburg schonk een bedrag van f 1000,-, een daad, die navolging mag hebben. wenburg als onderwerp. De tentoonstelling is het komend weekend nog geopend op za terdag van 14.00-18.00 uur en zondag van 14.00-16.30 uur. De kindermodeshow, verzorgd door de nieuwe kinderboetiek Gilst hadden bij de opening voor een kleurige bloemen pracht gezorgd. straat 45. Een kinderopppas zal aanwezig zijn om niet in hi "de Walstraat 't Gabbertje. de show geïnteresseerde kin- zal een leuk uitje zijn voor deren op te vangen. veel moeders en ook kinderen, want maandag 5 maart valt net in de krokusvakantie. De show begint om 14.00 uur en de entree is voor volwassenen f 1,50 voor kinderen f 0,75. Een koffiecomplet is hierbij inbegrepen. Kaarten zijn ver krijgbaar bij mevrouw Kop penjan, van Reenenstraat 3 en mevrouw Jobse, de Beaufort- Zcvende-dags-Adventisten Geen opgave. Evang. Lutherse Gemeente. 4 maart. Middelburg: kerk Zuidsin gel 11.00 Ds. Nierop; Vlissingen: kerk Walstraat 9.30 Ds. Nierop. Geref. Kerk Vlissingen. 4 maart. Petruskerk: 9.30 Ds. v. Stam en 19.00 Ds. de Liefde (gemeensch. jeugddienst): Open Hof: 9.30 Ds. v. d. Schoot en 17.00 Ds. Poppe, Serooskerke. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 4 maart. 9.30 leesdienst en 17.00 Ds. Leendertse. voorber. H.A. Geref. Gemeente. 4 maart. Vlissin gen: 9.30 leesdienst en 16.30 Ds. Snoep; Meliskerke: 9.30 en 14.30 Ds. Weststrate; Aagtekerke: 9.30 en 19.00 Ds. v. Vliet; Middelburg C: 9.30 en 18.30 leesdienst, 14.00 de heer Mondria; Middelburg Z.: 8.45 en 19.00 de heer Mondria Doopsgezinde Kerk Vlissingen. 4 maart. 9.30 Heer v. d. Zee. Geref. Kerk Souburg. 4 maart. 10.00 en 17.00 Kandidaat Ritsema. Herv. Gemeente O. en W. Souburg. 4 maart. W.S.: 9.00 de heer Jumelet; O.S.: 9.30 Ds. v. d. Heide en 19.00 Ds. Post, Arnemui- den. Kristen Zuid Molukse Kerk. 4 maart. Oost Souburg: 11.30 Ds. Fader; Koudekerke: 14.00 Ds. Fader R.k. kerk Vlissingen. 3 en 4 maart Parochiekerk Singel: zaterd. 19.00 (Gemengd Ouderenkoor Con Agitazione); zondag 8.30, 10.00 (dameskoor) 12.00 (herenkoor dëTosten.' Maandag""l9" maart „Op blote voeten in het park". 2 maart 20.00 Schouwburg: Groot Limburgs Toneel „Wie is mijn man. wie is mijn minnaar". 3 maart. Filmfestival. Antwerpen. Kon. Vlaamse Opera. 2 maart 20.00 „Balletten"; 3 maart 19.00 „Siegfried"; 4 maart 14.30 „Balletten" en 20.00 „Czardasvorstin" Gent. Konink lijke Opera. 2 maart 20.00 „Tief- land";4maart 14.30 „Twee harten in 3/4 maat" en 20.00 „Tiefland". Aktiviteitenagenda maart 1973. Vrijdag 2 maart 19.00 uur: Dammen voor de jeugd o.l.v. de heer Kammeraat. Toegang gratis. Dambord en stenen meebrengen. Zaterdag 3 maart en zondag 4 maart: Fototentoonstelling en expositie. Tentoonstelling van foto's over Paauwenburg gemaakt door de Vlissingse fotograaf de heer Van Wyngen. Expositie van werken van mej. van Dijk. Geopend: Zaterdag 3 maart van 14.0018.00 uur, zondag 4 maart van 14.0016.30 uur. Toegang gratis. Maandag 5 maart 14.00 uur: Kindermodeshow verzorgd door Kinderboetiek 't Gabbertje Entree voor volwassenen 1,50, kinderen onder geleide 0,75. Kinderoppas aanwezig. Voorverkoop van kaar ten: mevr. Koppenjan van Reenenstraat 3, Mevr. Jobse, de Beaufortstraat 45. Vrijdag 9 maart 19.00 uur: dammen voor de jeugd o.l.v. de heer Kammeraat. Vrijdag 9 maart 20.00 uur: Grote feest avond voor volwassenen met muziek van het trio Theo Pihl. Toegangsprijs 2,Dinsdag 13 maart 20.00 uur: Lezing over kamer- en balkonplanten door de heer Begeer. Deze avond is belang rijk voor alle flatbewoners die hun balkon met wat planten willen op fleuren. Toegang is gratis. Donderdag 15 maart 20.00 uur: Tuinaanleg door de heer v. d. Linde. Deze avond is speciaal be stemd voor de beantwoording van alle vragen die nog overgebleven zijn na de diverse lezingen in het afgelopen winterseizoen. Toe gangsprijs 1,ter dekking van Gregoriaans), 11.00 in de zijkapel voor de Fransen; Open Hof: zondag 11 en 19.00; Souburg Martinuskerk: zaterdag 19.00 en zondag 10.30. VLISSINGEN Zaterdag 3 maart van 0.0024.00 dokter Mijnlieff, 20.00 uur: Start van de kursus bloemschikken. Voor deze avond- kursus is aanmelding niet meer mogelijk. Voor de middagkursus die aanvangt op 22 mei is opgave nog mogelijk bij mevr. Koppenjan Van Reenenstraat 3, tel. 6593. Dinsdag 27 maart 20.00 uur: dia avond verzorgd door de heer Back; Voor de pauze zal een instruktieve film worden vertoond over het Koudekerkseweg 78a, tel. 2525; u,c' "Cl _j»_ n (V,(v. maken van dia s en alles wat hier- zondag 4 maart van U.UU24.00 dokter de Greef, Badhuisstraat 114, tel. 2121 Apotheek. Van vrijdag 2 maart n.m. 18.00 tot en met vrijdag 9 o m k i if door een jury worden beoordeeld maart v.m. 8.30 Apotheek D. H. v. ,J fe, j vt \a u c f, en voor de beste is Sn prijs be- d. Kleine Mulder, Sngel 9, tel. mee samenhangt, met uitleg van de heer Back. Na de pauze vertoning van de door u meegebrachte dia's over Walcheren. De dia's zullen .Sngel 2730. Tandarts, zaterdag 3 maart van 910 en zondag 4 maart van 11 schikbaar. Iedere dinsdagmiddag van 2—4 uur voor 2>5-plussers. Verdere inlichtingen: Mevr. 12 G. H. P. J. Miljoen. Eemstraat K°PP™i»". 6593. 5, O.Souburg, tel. 01183-1530 Verloskundige. Voor 3 en 4 maart Mej. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 2775. - Souburg, Atrnemuiden en Nieuwland. Voor 3 en 4 maart dokter Bloos, Kanaalstraat 70, O. donderdag 1 maart 11.42 en vrijdag 2 maart 0.14 en 12.36 zaterdag 3 maart 0.59 en 13.20 zondag 4 maart 1.35 en 13.58 en W. Souburg tel. 01183-1212 ma 5 maart 2 09 en ,4 31 Dierenarts. Voor 3 en 4 maart R. dinsdag maart 2 42 en 15 Q5 M. Barkema. tel. 01180-3118. Consult alleen na telefonische af spraak. Groene Kruis Vlissingen. Voor 3 en 4 maart Zr. v. Sabben, Sotte- gemstraat 22, tel. 01184-2914 Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis Vlissingen. Voor 3 en 4 maart Z. v. d. Ende, Schaepman- straat 51, tel. 011844221 Groene, Oranje-Groene en Wit- Iedere vrijdagavond van 18.30-20.00. Vlissingen: Welzijnscentrum Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Bachten Komme. Badhuis- Voor 3 en 4 maart C. Sinke-van Loon, Molenweg 51, tel. 01183- 1843 Doktersdienst Middelburg, zater dag 3 maart van 0.0024.00 dokter de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305. zondag 4 maart van 0.0024.00 dokter Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664. Middelburg Zuid. Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Sou burg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 2 maart straat 64. tel. 01184-6420. Paauwenburg: wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogel- weg 59. tel. 01184-4363. Souburg en Ritthem: Bach ten Poorte, Oost Souburg, tel. 01183-1582. VLISSINGEN Aan het n.m. 18.00 tot en met vrijdag 9 politieburo werd in de week maart v.m. 8.30 Apotheek W. K. van 14-2 t.m. 21-2 aangifte ge- Hummelen, Markt 69. daan van de navolgende voor werpen: 1 paar blauwe sportschoe- MIDDELBURG 1 maart 20.00 nen, bruin-wit sjaaltje, trouw- Schouwburg: Rotterdams Toneel ring, dameshorloge met ge- MIDDELBURG quëte-onderzoek in Het en- Voorts hebben zich 194 perso- Dauwen- nen opgegeven om aan de or- van een daele voor alle 945 woningen ganisatie van een aktiviteit gehouden door de Belangen- mee te werken. Met behulp groep Dauwendaele, de Vrou- van de Stichting Zeeland wor- wen Advies Commissie, de be- den de gegevens nu door de jaardenconsulent en de Wel- enquêtecommissie verwerkt, zijnsraad, is geslaagd. Van de 945 uitgezette for mulieren zijn er 721 ingevuld Men hoopt het eindrapport be- teruggekomen, d.w.z. 76,3 gin april gereed te hebben. badhuisstraat 18 vlissingen telefoon (01184) 7348 kleurde wijzerplaat en zilve ren band. met bedeltjes, ka- belslot, 1 paar herenhand schoenen, kinderarmbandje-., zilveren armbandje, bruine herenportem. met inh. grijze schoudertas, zwarte portemon nee met inh, double dameshor loge )goud(, blauwe regen broek. gouden oorbel met tur- koise steentje, div. sleutels, zilveren vier kleuren pen, gro te hond met gele halsband, dameshorloge ovaal model, gouden oorring, 1 pak shag met etui, slaven armband. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11.00 uur t.m. 12.30 uur en van 15.30 t.m. 16.30 uur. Zaterdags van 11.00 t.m. 12.00 uur. woensdag 7 maart 3.16 en 15.39 VLISSINGEN - Begin maart zal het westelijk gedeelte van de Zuid beekseweg (bij de Gerbrandy- straat) van een nieuwe bestrating worden voorzien. Tevens worden daarbij rioleringswerkzaamheden uitgevoerd in verband met het aan sluiten van het rioleringsnet van de wijk Westerzicht op het pomp station aan de Van Raaltestraat. In verband met de werkzaamheden moet het verkeer tijdelijk worden omgeleid. De Zuidbeekseweg zal de eerste helft van maart voor doorgaand verkeer (behalve voet gangers afgesloten zijn. Dit houdt in, dat verkeer naar Paauwenburg vanuit de Van der Helstlaan via de Lange Leenweg gestremd zal zijn. Dit geldt eveneens voor het verkeer via Noordbeekseweg en Zuidbeek seweg in de richting Paauwenburg. Vanuit West-Souburg kan mep de wijk Paauwenburg dan slechts via de Noordbeekseweg bereiken. Het verkeer in de richting Van der Helstlaan kan via Zuidbeekseweg en Lange Leenweg ongehinderd doorgang blijven vinden. Bij het aansluiten van de riolering op het pompstation aan de van Raaltestraat moet ook het gedeelte van de Gerbrandystraat tussen de Van Hogendorpweg en de Alexan der Gogelweg worden opgebroken. Het verkeer in de Gerbrandystraat (in beide richtingen) zal daarbij via Alexander Gogelweg, Troelstraweg en J. M. Kemperstraat worden om geleid. In laatstgenoemde straat wordt voor de duur van de werk zaamheden een tweezijdig wacht- verbod ingesteld. Ook zal gedurende enkele dagen de splitsing Alexander Gogelweg/- Gerbrandystraat gedeeltelijk zijn opgebroken, waardoor alleen het verkeer in de richting Koudekerke doorgang kan vinden. Het verkeer uit de richting Koudekerke wordt dan via de Troelstraweg verder ge leid en bereikt over de Sloeweg weer de Koudekerkseweg. De omleidingen en het ingestelde wachtverbod worden met' borden aangegeven. De be woners in de onmiddellijke om geving van het werk zijn door b. en w. met een brief van de maatrege len op de hoogte gesteld. VLISSINGEN Het ge mengd ouderenkoor „CON AGITAZIONE" zal op zater dag 3 maart a.s. met ongeveer 100 dames- en herenleden tij dens de dienst in de r.k. kerk te Vlissingen een aantal liede ren uit haar repertoire bren gen. Dirigent is de heer W. Meulemeester. De dienst be gint om 7.00 uur des avonds. Op 1 maart 1948 werd te Vlissingen opgericht een sup portersvereniging met het doel steun te verlenen aan de V.C. Vlissingen. De vereniging kreeg als naam supportersver. „Rood-Wit". Zonder de overi ge bestuursleden van het eer ste uur te kort te doen, kun nen als oprichters worden ge noemd de heren J. Koolwijk, J. de Roo(j en C. Castel. Het ledental ging met spron gen omhoog. In de 50- en 60- er jaren kon men bij de uit wedstrijden van VC Vlissin gen, een begeleiding van 10 a 121 supportersbussen waarne- nven, da,tbij de belangrijke wedstrijden nog groter was. „Rood-Wit" hield zich ook be zig met daadwerkelijke steun aan het jeugdwerk. Naast deze belangstelling voor de voetbal sport, ging de vereniging be grip tonen voor het werk van de stichting „Sport steunt Zonneveld". In 1972 kwamen de besturen van de supp.ver Rood-Wit en de supp. ver Be langen Vlissingen overeen sa men te gaan in n vereni ging, onder de naam Suppor ters- en Belangenver. „Rood- Zaterdag 24 februari hield het voltallige bestuur van deze combinatie een receptie in het nieuwe clubgebouw van VC Vlissingen. Namens deze club sprak de heer L. Butz, als voorzitter, zijn beste wensen uit voor Rood-Wit en hoopt, dat zij voor de toekomst een goede steun voor onze sport club moge zijn. Afgevaardig den van „Zeeland Sport", Sport steunt Zonneveld, S.P.C., en de heren Lubbers, v.d. Eijk, Van Balen en de heren Van Fraassen brachten hun beste wensen, waarvoor voorzitter Woltema dankte voor de vele vriendelijke woorden. Des avonds werd het feest voortgezet voor leden en genodigden in het Schelde- kwartier met een cabaret-dan sante. VLISSINGEN Winnaar van het Scheldebodekringetje van vorige week is de heer H. Koppejan, Werendijkseweg 8, Zoutelande. Wellicht bent u deze week de gelukkige, loop dan even binnen aan ons kantoor. Spui straat 94 te Vlissingen. De gulle gevers zijn: Ban ketbakkerij Faber, Badhuis straat 28, de bekende kwali teitstaart. Slagerij De Vries, Walstraat 46 Vi pond biefstuk Vishandel F. de Muynck jr, Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame. Drogisterij Luitwieler, Lange Zelke 80, een luxe fla con badschuim. Smith Kaas, marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vlees waren. 't Gouddoppertje, Wal straat, waardebon van f 5,-. Brillenspecialist Tilroe, Wal straat 81, kamerthermometer. Bloemsierkunst Dekker, Ka naalstraat 80, Oost-Souburg, bloemen of planten naar keuze van f 5,- Eethuis de Snuiver, Walstraat 20. Vlissingen 2 broodjes naar keuze of twee koffie met gebak. Nilfisk, Coosje Buskenstraat. spaarpot je in de vorm van een stofzui ger. Drankenimport Jan Dui- mel, Hermseweg 23, Vlissin gen, fles sherrij t.w.v. 3,95. Annikes Cafetaria, Betje Wolf- plein, twee broodjes Annikes met koffie. Schoonmaakbedrijf VUKO, Bilderdijkiaan 10-12, Vlissingen. gratis schoonmaak beurt ramen. Fa. Van de Vij ver, radio en t.v. Kanaalstraat 12, Oost-Souburg, 1 pak stof- zuigerzakken. Filiaal Koopcen trum Groenendijk 1 maal gratis batterijen voor transis torradio. Midget-golfbaan Del ta, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis speelronde en 2 consumpties. Bloemen- huis Mies, Scheldestraat 42, Vlissingen 1 bos bloemen t.w.v. 5,- Moeke's lunch room, Nieuwendijk 51 Vlis singen bon voor 2 pannekoe ken plus koffie voor twee per sonen. Boutique De Spinne, Aagje Dekenstraat 7, Vlissin gen, v waardebon van f 10,- Chemische Wasserij Populair, Groene Woud 55, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. De Notenkraam vrijdagmarkt )1 pond pinda's( De Dropspe cialist (vrijdagmarkt) Vi p. drop naar keuze. Beenskaas )vrijdagmarkt( 2 pakken kof fie Douwe Egberts of Van Nelle.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 3