Nieuw gebouw van keuringsdienst W aren te Goes geopend Het weten waard Gevonden voorwerpen EN't KOFFIEHUIS M"kiVOOR ECHT LEKKER ETEN I Met auto en boot in 24 uur naar Zweeds vakantieparadijs Huishoudbeurs 73 wordt oergezellig Uitslag intern solisten concours Kerkdiensten Doktersdiensten Informatie avond N—Ierland CultureleAgenda Hoogwater Zeeland Spanje Middelburgs Dilettanten Toneel in april met Albee in Schouwburg vervolg van pag. 1. NATIONALE CULINAIRE WEDSTRIJDEN 1973 - RAI - AMSTERDAM STRANDHOTEL en rotisserie „DE PUT" sleept 3 prijzen in de wacht, waaronder le PRIJS TOERISTENMENU 1973. Dit wil gewoon zeggen, dat U bij ons het BESTE TOERISTENMENU van HEEL NEDERLAND kunt eten, vlak bij huis, ook in „DE PUT" 8,50 p.c. all-in. Te Goes vond de officiële ope ning plaats van het nieuwe gebouw van de Keuringsdienst van Waren aan de Evertsenlaan. Deze opening gebeurde door de heer W. B. Gerritsen, directeur generaal van de Volksgezondheid. De sleutel werd hem uitgereikt door een in Zuid-Bevelands costuum gestoken kind. Tevoren was in de foyer van de Prins van Oranje te Goes een bijeenkomst gehouden, waar burgemeester Mr. F. G. A. Huber van Goes de talrijke aanwezigen welkom heette, er aan herinne rend, dat het eigenlijk een dubbele plechtigheid betrof, niet alleen de opening van een modern nieuw ge bouw, maar ook de herdenking van het 50-jarig bestaan van deze dienst in de provincie. De heer Gerritsen herinnerde op zijn beurt aan het prille begin van de Keuringsdienst van Waren in Nederland; het accent verschoof in de loop der tijd van een halve «euw van „Bestrijding van het be drog" tot „Geneeskundige voor zorg". Geen wonder dat door deze nieuwe taken de diensten uit hun jasje groeien, acht maanden na de ope ning van een nieuw gebouw te Dordt is het nu Goes, dat een nieuw gebouw betrekt; gevolg van de expansie in de laatste 20 jaar. In 1978 zal meer dan de helft van de Diensten in Nederland in gebou wen huizen, die minder dan 10 jaar oud zijn. van de Dienst Zeeland toonde zich bijzonder tevreden met zijn nieuwe gebouw, dat onder andere bestaat uit een grote laboratoriumzaal be nevens vijf kleinere; een spoel keuken, een technische werk plaats, kantoorruimten en een bibliotheek, wat een enorm ver schil uitmaakt met de oude school lokalen, aan de Openbare Lagere De heer drs. D. Visser, directeur J --f v s O V Woensdag 11 en donderdag 12 april a.s. zal het Middelburgs Dilettanten Toneel in de Middel burgse Schouwburg het eigentijdse stuk „Alles voor de tuin" van Edward Albee opvoeren. De regie is in handen van mevrouw J. B. van Verre-Hangard. De rollen worden gespeeld door de dames I. Schipper-Vermaas, H. P. van Loo, I. Verboom-Mulder, A. Verpalen-van Bleijenburgh en C. Castenmiller-van den Maagden berg' en de heren G. Baijens, A. Kwekkeboom, H. de Brouwer, C. Gunter, P. Vlieger en P. Casten- miller. Aanvang der beide voor stellingen 8 uur. Afgelopen vrijdag vond in het Middelburgse stadhuis een bijzondere plechtigheid plaats. Het Schuttersgilde van den Edelen Handboog, Confrérie van Sint-Sebastiaan, bood het gemeentebestuur van Middel burg het in 1650 door Corneli us Jonson van Geulen geschil derde schuttersstuk van het gilde in bruikleen aan. Dit prachtige schilderij, dat altijd in een van de kamers van hotel de Burg hing, heeft sinds kort een plaats in de Burgerzaal van het stadhuis gevonden. Door ondertekening van een akte door beide par tijen werd het schilderij lang durig aan de gemeente Mid delburg in bruikleen gege ven. f 220.000,- zal de Stichting Recreatie, Ontmoeting en Ont spanning i.o. nodig hebben om .verbeteringen aan te brengen aan het benedenpaviljoen, het boventerras en de trappen en badaccommodatie van het Badstrand aan de Boulevard in Vlissingen. Volgens een ontwerpvoorstel van b. en w. van Vlissingen is de exploita tie van het badstrand vorig jaar niet naar bevrediging verlopen. Öe stichting i.o. heeft zich bereid verklaard om voor seizoen 1973 de zorg op School aan de Vlasmarkt waarin men begon (thans Openbare Bibliotheek). Gelukkig verhuisde Psychologen zullen de redenen wel precies weten: een feit is, dat ondanks de mistbanken en wellicht nog komende sneeuwbuien veel mensen alweer reikhalzend uitzien naar de zomervakantie. De eerste reisfolders vol kleurige foto's zijn al in de brievenbus gevallen en de vriendelijke zon van het zuiden Hjkt dan in deze nog donkere dagen extra aantrekkelijk. Het ligt voor de hand dat men, met de koudste maanden nog voor de deur, niet onmiddellijk denkt aan een vakantie in een van de Skandinavische landen. Ten onrechte echter, want in 1972 regende het vrijwel onophoudelijk in heel West - Europa behalve in Skandbiavië. In Stockholm was het aangenaam warm; de hoogste temperaturen werden in Helsinki gemeten. Terwijl men vrijwel overal elders in Europa in regenjassen rondliep in mistroostige regenbuien,kon men in die steden genieten van een weldadige zon, die de thermometers meer dan 30 graden deed aanwijzen. Overigens is het misverstand dat Skandinavië uitsluitend koude kent zo langzamerhand wel verdwenen. Iets dat, ondanks veel voorlichting, wel bleef bestaan is de gedachtengang dat dit deel van Europa moeilijk te bereiken is en bovendien ver weg ligt. Nog steeds kijkt men verbijsterd naar de atlas en ziet het aantal kilometers als het grote struikelblok. De fout die vaak wordt gemaakt bij het overwegen van een vakantie in Zweden betreft het verwarren van kilometers met reisuren. Een van de beste steden om een reis door Skandinavië te beginnen is Gotenburg. Een mooie, intieme stad die op een groot aantal heuvels is gebouwd en met prachtig natuurschoon in de direkte omgeving. Bovendien kunnen van hieruit afwisselende tochten naar Noorwegen en Denemarken worden gemaakt. Uitstekende wegen voeren de automobilist dwars door de bossen naar adembenemende meren. De Tor Line heeft zomer en winter tweemaal per week een afvaart zich te nemen voor de service verlening aan dit vrije strand. Het bestuur van de Stichting vindt bovendien, dat de Boule vard aantrekkelijker gemaakt moet worden door de hele en tourage van strand en boule vard te verbeteren. Zij heeft hiervoor een aantal suggesties gedaan, die nog nader moeten worden uitgewerkt. Voor de derde achtereenvol gende keer organiseert de afdeling MIDDELBURG van het Rode Kruis een grote wandelmars. Deze keer wordt de mars op 24 maart gehou den. Ter gelegenheid van de wandeltochten is een boekje uit gegeven met daarin een men spoedig vandaar naar de L. P. van der Speigelstraat, een behui zing die bijna 50 jaar dienst deed. vanuit Amsterdam naar deze tweede stad van Zweden. Slechts vierentwintig uur nadat men de hoofdstedelijke Coenhaven heeft verlaten staat men op Zweedse bodem en kan het avontuur beginnen want Zweden is vooral geschikt voor de vakantieganger die van het geijkte vakantiepatroon af wil en zelf zijn vakantie wil organiseren. Hij zal nimmer teleurgesteld worden. UNIEK EILAND Wie na aankomst van de boot in Gotenburg de weg naar Oslo neemt kan na ongeveer een uur rijden een zeer bijzonder eiland bezoeken. Het heet Marstrand en autoverkeer is er niet toegestaan. Een kleine pont brengt de bezoeker in enkele minuten naar de overkant. Het dorp lijkt op een decor uit een „western" en'men kan urenlang door de stille dorpstraatjes wandelen, in alle rust en met voortdurend mooie vergezichten op meren en heuvels die voorzien zijn van weldadig groen. GOEDE AUTOWEGEN Gotenburg heeft uitstekende autowegen die naar Oslo, Stockholm en Kopenhagen voeren. Tijdens dergelijke zeer afwisselende tochten kan men allerlei pittoreske dorpen en steden bezoeken, want Zweden heeft meer te bieden dan zon alleen. Wie dit jaar eens een „andere" vakantie wil, moet beslist zijn banden naar het noorden richten, het is met de Tor Line ferries slechts vierentwintig uur van Nederland verwijderd. Wie geen auto heeft hoeft zich ook geen zorgen te maken, want dit ongerepte land is gezegend met een uitgebreid autobusnet, terwijl er dag en nacht comfortabele treinen in alle richtingen vertrekken. Ook de taal is geen probleem de meeste Zweden spreken de moderne talen. „Valkommen till Sverigel". mumtmmmmKmmmmmmummmm voorwoord van Middelburgs burgemeester drs. P.A. W ot ters. Hij vraag»' zich af of het Rode Kruis zich met het orga niseren van een mars niet op vreemd terrein begeeft, maar hij heeft zelf het antwoord op zijn vraag al klaar'; de finan ciële meevallers. Dat is de be langrijkste reden, waarom de mars georganiseerd wordt. De opbrengst van dit evenement was tot nu toe steeds de moeite waard. Er zijn altijd veel wandelaars te vinden, die naar Walcheren willen komen om naar keuze 5, 10, 15, 20 of zelfs 40 km te lopen. Het vori ge jaar waren er trouwens ook deelnemers uit Duitsland en nam de heer Goedbloed ook hier zitting in als le secreta ris. En dit was werk wat hem tot nu toe niet meer heeft losgelaten. Bejaardenbond en Goedbloed werden één begrip in Vlissingen. Bij de Gemeen telijke Sociale Dienst werd hij kind aan huis. Hij pleitte tal loze malen voor bejaarden, die in moeilijke omstandigheden verkeerden en een beroep op de Bijstandswet deden. „Bij mij stond altijd de praktijk voorop en niet zoals bij de ambtena ren de theorie. Toch heb ik hier in Vlissingen met de So ciale Dienst en de autoriteiten heel goed samengewerkt. Ik ging de mensen langs, die in moeilijkheden zaten. Je moest overal achteraan met je brom mertje, problemen kan je niet aan de Boulevard op de klap- bank oplossen". Behalve met de belangen van de Vlissingse bejaarden, begon de heer Goedbloed zich in '65 ook met die van de Zeeuwse 65-plussers bezig te houden. In navolging van Vlis singen richtte het raijon Zee land ook een Sociaal Advies Bureau op. En natuurlijk was de heer Goedbloed de aange wezen persoon om hier zitting in te nemen. Dit betekende, dat hij heel Zeeland door ging trekken en overal op de stoep stond bij gemeentelijke dien sten. Hier ontmoette hij heel wat meer tegenwerking dan in Vlissingen. Toch boekte het Sociaal Advies Bureau in de vorm van de heer Goedbloed verschillende successen. Een echtpaar in Brouwershaven b.v. kreeg na een twee en een half jaar durende actie van het bureau een volledige uit kering van AOW en Belgisch rust-pensioen met terugwer kende kracht. Doordat zij eni ge tijd in België hadden ge woond waren zij tussen de wal en het schip gevallen en hadden veel minder gekregen dan hun eigenlijk toekwam. De grote beloning voor al zijn liefdewerk was wel de overwinteringsreis van 69 da gen, die hij en zijn vrouw in '70 naar Spanje maakten. Een De 28e Internationale Huishoudbeurs van 6 tot en met 15 april a.s. in de RAI te Amsterdam - belooft bijzonder gezellig te worden. Tal van nieuwe deelnemers, een nóg grotere variatie aan artikelen, een zeer overzichtelijke indeling van het geheel en veel groen, zullen Nederland's grootste konsumen- tenbeurs dit voorjaar een centrum van gezelligheid doen zijn. Op het gebied van de interieurver zorging zal men terecht kunnen bij de meest vooraanstaande nederlandse fabrikanten van meubelen, vloerbedekking en wandbekleding, verwarming, verlichting e.d. Hetzelfde geldt voor huishoudelijke apparaten als koelkasten, wasautomaten, naai en breimachines, stofzuigers en wat dies meer zij. Groot en gevarieerd is ook ditmaal het aanbod aan keukens. Onder de buitenlandse exposanten in deze België, die speciaal voor de mars naar Zeeland waren ge komen. De deelnemers van de 40 km ontvangen een vaantje, de andere deelnemers, die een kleiner aantal kilometers lopen krijgen van het Rode Kruis een medaille, terwijl er ook prijzen zijn voor deelnemende groepen en verenigingen. De wandelaars vertrekken op 24 maart van de ballonsporthal te Middelburg uit. Hoewel het nog bijna vijf maanden duurt eer de va- kantiedrukte losbreekt, zijn de vakantieverblijven die het dichtst langs de Zeeuwse kust gelegen zijn, op dit moment al voor het grootste deel gereser- reisbureau had vijftig reizen aan de landelijke Bond ge schonken, die deze weer over alle raijons verdeelde. Het raijonbestuur vond eenstem mig dat de heer en mevriuw Goedbloed deze reis het meest verdiend hadden. Het was hun eerste reis in een vliegtuig ver over de grenzen. Ze genoten er erg van: „Ik zou, als ze het me vroegen, onmiddellijk weer gaan. In die gure maan den hier, hadden we daar ie dere dag een temperatuur van 25 graden. Ik probeerde daar ook wat aan de weet te komen over sociale omstandigheden, maar ze klappen direct dicht als je er over begint". Het afscheid op donderdag 22 fe bruari van het bestuurswerk in Vlissingen valt hem zwaar. „Ik wordt de volgende dag 76 en al voel ik me nog goed, ik wil ook wel weer eens wat tijd voor mezelf hebben. In april houd ik bovendien op met het raijonwerk. Gelukkig hebben we daar al een goede opvolger voor gevonden, die ik nu aan het inwerken ben. Maar hier in Vlissingen is er nog niemand voor mijn plaats". Het leven van de be jaarde in deze gemeente vindt hij sterk verbeterd de laatste jaren. Vooral het werk van de dienstencentra voor bejaarden is een enorme vooruitgang. „Die alleenstaande mannen, die zichzelf verwaarloosden, kunnen nu tenminste drie keer in de week warm eten krijgen van Tafeltje Dek je. Maar nog steeds kom ik van die oude vrouwtjes tegen, die niet begrijpen, dat ze hun hand niet meer hoeven op te houden. Ze zien hun rechten nog niet en wachten met hulp vragen tot het laatst. Het aftreden ais secretaris betekent echter niet, dat hty nu voortaan duimen gaat draaien. „Ik zal voorlopig nog adviseur van het bestuur blty- ven. En verder z(jn er allerlei commissies, waar ik zitting in heb, zoals b.v. in de groep voor het Gesloten Circuit Be jaarde nzorg. Maar m^jn vrouw is geloof ik wel biy, dat ik met dat rondreizen stop". Me vrouw Goedbloed: ,,'t Zal een hele rust wezen in m'n huis, al die kopjes koffie...." sektor hebben zich nu eveneens de Franden gemengd. De besteding van de vrije tijd krijgt volop aandacht. Men zal op de Huishoudbeurs een veelheid aan ideeën kunnen opdoen, zowel op het gebied van doe-het-zelf als ten aanzien van de meest uiteen lopende hobbies. De mode neemt als steeds een zeer belangrijke plaats op de Huis houdbeurs in. In een Mode centrum vindt men een groot aantal exposanten met aktuele kleding, kosmetika, haarverzorgings - artikelen, schoenen, sieraden en andere accesoires. In het Mode - Theater zal iedere dag een aantal shows worden gepredenteerd door de bladen Margriet en Knip. In het kader van de Huishoudbeurs '73 zijn diverse landelijke wedstrijden georganiseerd, die in meerderheid in het teken staan van toen en nu". veerd. Met name is dit het geval voor zomerwoningen, bungalows en appartementen. Iets meer ruimte is er nog beschikbaar in de sector „ge meubileerde woningen". De bezetting van hotels en pensi ons in het komende hoogsei zoen zal, volgens de huidige prognoses, goed zijn. Het hoogseizoen speelt zich dit jaar af tussen 30 juni, als de bouwvakvakantie begint, en 11 augustus )in totaal zes we- ken(. Op zaterdag 14 april zal op de werven van de Koninklijke Maatschappij dee Schelde te VLISSINGEN door prinses Beatrix een geleid wapenfre gat gedoopt worden. De op drachtgeefster is de Koninklij ke Marine, die dit nieuwe fre gat weer de naam ^Tromp heeft gegeven. Het zal het achtste fregat worden, dat de naam van „stamvader" Maar ten Harpertszoon Tromp draagt. De eerste Tromp in de achttiende eeuw echter moest het uitsluitend van de wind kracht hebben, terwijl nu on geveer 140.000 pk zorgen voor de verplaatsing vn het 138 m lange schip. Behalve de prin ses, zal de Vlissingse bevol king ook haar echtgenoot prins Claus kunnen begroeten. Herv. Gemeente Vlissingen: Zondag 18 februari 1973. Dienst der Offeranden: 1. Ere dienst 2. Diakonie 3. Bij de uit gang: kollekte voor „Bijzondere Doeleinden" It. Jacobskerk; 10 uur ds. L. de Liefde. 17 uur ds. G. Post, van Arnemuiden. Johanneskerk; 9.30 uur ds. Y. van der Schoot (H. Doop). 19 uur ds. F. S. Kloosterman. Maleachi 1 Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds. H. Groeneveld. Ophir; 10.45 uur ds. N. H. Bierman, van Breda. (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem. Kring). Bethesda; 10 uur Prot. Zieken - huisdienst. Walk-Inn; 19 uur Jeugddienst (15+). 17 febr. Middelburg: in de Doopsgezinde kerk 12.00 ds. Dingjan; Vlissingen: in de Doopsgezinde Kerk 09.15 ds. Dingjan. Evang. Lutherse Gemeente. 18 febr. Middelburg in kerk Zuidsingel: 11.00 de heer Bak ker, Middelburg; Vlissingen: in de kerk Walstraat 09.30 de heer Bakker, Middelburg. Geref. Kerk Vlissingen. 18 febr. Petruskerk 09.30 ds Ge- nuit en 17.00 ds. Groeneveld,. Open Hof 09.30 ds. Groeneveld en 17.00 ds. Genuit. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 18 febr. 09.30 en 17.00 ds. Jonkman te Drogeham. Geref. Gemeente. 18 febr. Vlissingen: 09.30 en 16.30 ds. Snoep; Meliskerke: 09.30 en 14.30 ds. Weststrate; Aagte- kerke: 09.30 en 19.00 ds. V. Vliet; Middelburg C.: 09.30 en 18.30 ds. Zijderveld, 14.00 Zo zijn de huisvrouwen uitgenodigd deel te nemen aan een kookwedstrijd, waarbij volgens een oud recept, een maaltijd moet worden bereid met een koolgerecht als hoofdschotel. Bijna 100 scholen zullen hun krachten meten in het maken van poëziealbums, welke dienen te worden opgedragen aan bekende Nederlanders. Voor bejaarden en bewoners van verzorgingsflats staat een ganzebord kompetitie op stapel. Aan de traditionele wedstrijd Vrijetijdsbesteding werd speciaal voor de hiervoor genoemde kategorie een groep „vervaardiging van wandkleden" toegevoegd. De Internationale Huishoudbeurs '73 zal alle hallen van de RAI, behalve de Amstelhal, omvatten. De beschikbare ruimte is in overgrote meerderheid verhuurd, zodat gegadigden voor een stand dringend wordt aangeraden zo VLISSINGEN De onder linge muziekwedstrijd voor jonge en oudere leden van de Kon. Harmonie „Ons Genoe gen" te Vlissingen is een tra ditie geworden. Laat dit zo blijven, het stimuleert het mu zikant worden en het muzi kant zijn. Er is werkelijk moed en durf voor nodig om voor het voetlicht te treden. Niet alleen de gehele zaal, maar het stren ge oog en oor van de jury is gericht op de exekutant, hoe deze een en ander naar voren zal brengen. Het was verras send, hoe men tegenover de opvatting, techniek en voor dracht stond en deze drie fak- toren liepen duidelijk uiteen. Evenwel was de mededingen de jeugd goed voorbereid en heeft men in de acht rubrie ken mooie cijfers behaald. De heer J. den Toonder uit Kloetinge als jurylid, was in zijn beoordelingen zeer adrem. Elk rapport bevatte op- en aanmerkingen, die voor de leesdienst; Middelburg Z.: 09.00 leesdienst en 19.00 ds. Weststrate. Doopsgezinde Kerk Vlissin gen. 18 febr. 09.30 ds. Vooi stra. Geref. Kerk Souburg. 18 febr. 10.00 en 17.00 ds. De Bruijne. Herv. Gemeente Oost- en West-Souburg. 18 febr. W.S.: 09.00 ds. Dorgelo; O.S.: 09.30 ds. V. d. Heide en 19.00 ds. V. Tuijl. Kristen ZuidMolukse Kerk. 18 febr. Oost-Souburg: 11.30 Oud. S. Waisapy. Koudekerke: 14.00 ds. Fader. R.K. Kerk Vlissingen. Paro chiekerk Singel: 17 febr. 19.00 herenkoor gregoriaans en 18 febr. 08.30, 10.00 dameskoor, 12.00, 11.00 zijkapel Poolse Mis; Paauwenburg Open Hof: 18 febr. 11.00 en 19.00; Sou burg Martinuskerk: 17 febr. 19.00 en 18 febr. 10.30. R.-k. kerk Middelburg, iede re week parochiekerk H. Pe trus en Paulus, zat.avond 19.00 en zondags 10.30 en 19.00 de Hoeksteen zondags 11.30. Pinksterkapel Emmastraat 10, Vlissingen iedere zondag 14.30. Leger des Heils, Vlissingen 10.00 Heilsbijeenkomst, 11.30 zondagsschool, 19.30 getuige nissamenkomst, woensdag 13.30 filmvoorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel, Middelburg-Zuid elke zondag om 14.30 en elke woensdag 19.30 in het Zuider baken. Volle Evangelie Gemeente te Vlissingen, elke zondag 09.45 in de Filadelfia- kapel, Vrouwestraat 5. Angelican Church, Service every sunday; morning praijer 10.30 a.m. evening prayer 07.30 p.m. in the Mission t« Seamen Chapel Scheldepoort Vlissingen-Oost. Reader A. Driver. Vlissingen, zaterdag 17 februari van 0.00-24.00 dokter Bom, Badhuisstraat 45, tel. 2233, zondag 18 febr. van 0.00-24.00 dokter Cramer, Singel 210, tel. 3619. spoedig mogelijk hun wensen kenbaar te maken. Voor eventuele inlichtingen kan men zich wenden tot het sekretariaat van de Huishoudbeurs, Gerrit van der Veenstraat 94, Amsterdam, tel. 020 - 725376 720798. Woensdag 14 februari om 20.00 uur zal in Bachten Kom- me een informatieavond ge houden worden door het actie comité voor Noord-Ierland. Deze avond zal de heer De Haan van 't landelijk comité spreken over de Noord-Ierse situatie en tevens een kleine expositie erover houden. desbetreffende solist op zijn verdere muzikale weg ten goede zullen komen. Bij de jeugd afdeling be haalde C. Vader jr. de wissel beker. Aan dit concours deden enkele senioren mede, t.w. A.W. Rijnsberg le pr, M.. Mi- lot le pr, F. Raterink 2e pr, en J.C. de Booij van Uijen le pr. met lof en winnaar van de wisselbeker. Enige tamboers uit de Deltaband, onder jure ring van de heer M.C. Vuijk behaalden goede resultaten. Een woord van lof aan de heer J. Boon, die onvermoeid alle solisten op keurige wijze be geleidde. Aan het slot van beide avonden kon de heer P.J. Smits, voorzitter van de har monie constateren, dat er weer met elan is gemusiceerd. Er was een eerlijke strijd, die alleen ten goede kan komen aan de veredeling van de har- moniemuziek in het alge- i meen. Ce La Verloskundige. Voor 17 en 18 febr. mej. V. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 2775. Apotheek. Van vrijdag 6 febr. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 23 febr. v.m. 08.30 Apotheek J. H. Tan-Meijer, Scheldestraat 26, tel. 2025. Tandarts. Zaterdag 17 febr. van 9-10 en zondag 18 febr. van 11-12 H. H. de Vries, Bad huisstraat 107, Vlissingen, tel. 01184-2644. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland. Voor 17 en 18 febr. dokter Jansen, Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Dierenarts. Voor 17 en 18 febr. L. Jobse, tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Groene-Kruis Vlissingen. Voor 17 en 18 febr. Zr. V. Sabben, Sottegemstr. 22, tel. 01184-2914. Oranje-Groene en Wit-Gele- Kruis Vlissingen. Voor 17 en 18 febr. zr. Geldof, Groen van Prinsterenlaan 116, tel. 01184- 3120. Groene, Oranje-Groene en Wit-Gele-Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 17 en 18 febr. W. Verhagen-Westerbeke, Ste- merdinglaan 119, tel. 01183- 1541. Doktersdienst Middelburg. Zaterdag 17 febr. van 00.00- 24.00 dokter Delfos, Rouaanse- kaai 47, tel. 2637. Zondag 18 febr. van 00.00-24.00 dokter Dominicus, Dam 55, tel 2830. Middelburg-Zuid. Alleen pa tiënten van dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama, zie onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Apotheek. Van vrijdag 16 febr. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 23 febr. v.m. 08.30 Apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12. Vlissingen. 16 febr. Schelde- kwartier 20.00 Culturele avond m.m.v. accordeonorkest „Ac- cordeola B", Chr. Mandoline vereniging „Con Amore", Chr. Jeugdkoor „Zuiderstemmen", Chr. Zangvereniging „Hosan na", Mannenzangvereniging voor Souburg en Vlissingen, Volksdansgroep Vlissingen, Brassband „Caecilia" plus drumband. Vlissingen 16 febr. 20.00 le zing door Eric Eychenne )ge- nootschap Nederland-Frank rijk!. 17 febr. 20.00 Vestzak theater „Edenburg" toneelspel „De Spaanse Hoer". Informatiecentrale Vlissingen: iedere vrijdaga vond van 18.30-20.00 uur in: Welzijnscentrum Bachtea Komme, Badhuisstraat 64, tel. 01184-6420. Wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59, tel. 01184-4364. Bachten - Poorte Souburg, tel. 01183-1582. donderdag 15 febr. 00.05 en 12.39 vrijdag 16 febr. 01.02 en 13.29 zaterdag 17 febr. 01.50 en 14.12 zondag 18 febr. 02.31 en 14.51 maandag 19 febr. 03.10 en 15.29. dinsdag 20 febr. 03.43 en 16.04 woensdag 21 febr. 04.16 en 16.37. VLISSINGEN Aan het politiebureau te Vlissingen werd in de week van 30-1 t.m. 6-2 aangifte gedaan van de navolgende gevonden voorwer pen. rode portem. met inhoud, grijze kater, damesbril goudkl. montuur, bril en kam in etui, damessjaal, paar zwarte", dames handschoenen, zwarte knippor- tem. met inh, damesportem. met broche, div. gevonden voorwerpen verloren in V en afgegeven aan pol.bur. bruin beertje zwart lak schoentje (kinder) witte harige muts, div. handschoenen, bel letjesarmband, 1 plastic rol schaats, div. sleutels, zwarte grote hond, grote hond met gele halsband, dameshorloge zilveren kinderarmbandje, zwarte linker handschoen, lin ker handschoen rood met zwart, gouden oorring, zilve ren pen 4 kleuren, dameshor loge double, gouden oorbel met turkoise steentje model roos, div. etui's met sleutels, 1 bankbiljet, 1 tube spul te gen tandbederf 1 pr. gebreide handschoenen, gymspullen in plastic zak tegen plastic zak met zwemspullen. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11.00 uur t.m. 12.30 uur van 15.30 t.m. 16.30 uur. Zaterdags van 11.00 uur t.m. 12.00 uur.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 3