Vlissingse maatschappelijk werkster deed ervaring op in de V.S. Fotowedstrijd voor jongeren Rugbyclub Oemoemenoe gaat toch gewoon door et weten waard „Wat iedere inwoner van Souburg moet weten" Vuurwerk Chinees nieuwjaar Vergadering Zeeuwse vrouwenraad Middelburgse tafeltennisclub wil eigen accomodatie ss Gevonden voorwerpen KOFFI EHU IS Markt 49' M,DDELBURG (01180> 2160—7543 1 VOOR ECHT LEKKER ETEf 1 1 Propaganda avond voor rugby Kerkdiensten Festival klassieke muziek van jeugd en muziek Doktersdiensten Hoogwater GROOT WALCHEREN SCHELDEBODE derde wereld gastvrijheid verpleegtehuis tekort Folder huis aan huis in Souburg het adverteren zeker waard tf*w NATIONALE CULINAIRE WEDSTRÜDEN 1973 - RAI - AMSTERDAM STRANDHOTEL en rótlsserie „DE PUT" sleept 3 prijzen in de wacht, waaronder le PRIJS TOERISTENMENU 1973. Dit wil gewoon zeggen, dat U bij ons het BESTE TOERISTENMENU van HEEL NEDERLAND.kunt eten, vlak bij huis, ook in „DE PUT" f 8 50 p.c. all-in. fi VLISSINGEN Bij de so ciale dienst op het stadhuis werkt nu al weer drie en een half jaar lang als maatschap- peiyk werkster mevrouw LJ. Dobbelaar. Het afgelopen jaar echter heeft zij voor vier maanden de deur van kamer 26 achter zich gesloten en is naar Amerika vertrokken. Nu is zy al weer enige maanden in Vlissingen terug en vindt het prettig om haar bezonken ervaringen nog eens op te ha len. Want die reis naar de Vere nigde Staten was niet als va kantie bedoeld. Door een op roep in het tijdschrift voor Maatschappelijk Werk was zij attent gemaakt op de moge lijkheid uitgezonden te wor den naar Amerika om daar kennis op te doen over het maatschappelijk werk in één van de grote steden. Na een schriftelijke aanmelding werd zij opgeroepen om in Den Haag een sollicitatiegesprek te voeren met het hoofd van de CIP ICouncil International Programs for Social Workers!, alles in het Engels. De uitslag was gunstig: met vijf andere welzijnswerkers uit Nederland werd zij uitgekozen om een werkbezoek aan Amerika te brengen. Mevrouw Dobbelaar;: „Ge lukkig had ik nog vier maan den de tijd om mijn Engels wat op te halen, voor wij op Koninginnedag in het vliegtuig stapten'. in New York waren 180 welzijnswer kers uit de hele wereld sa mengekomen, waarvan ver schillende uit de derde we reld. „Vooral de vertegen woordigsters uit Afrika en In dia waren prachtig om te zien in haar nationale kledij. De opzet van dit program is erg ideëel, men heeft graag verte genwoordigers van verscnn- lende rassen en politieke rich tingen, zodat men naast de Amerikaanse problemen ook die van elkaar kan leren zien". Na drie dagen New York werd de groep verdeeld en ging mevrouw Dobbelaar met 26 anderen naar Chicago, haar werkterrein voor de ko mende vier maanden. Eerst werd dit groepje nog drie dagen ondergebracht in een conferentieoord van de Johnson foundation )men den- ke aan de spuitbussen, auto- was etc.(, waar men elkaar beter moest leren kennen en kennis maakte met de hoogle raren van de University of Chicago, die hen de volgende zes weken college zouden ge ven over allerlei problemen en nieuwigheden op het gebied van het maatschappelijk werk. Het algemeen Nederlands Jeugdverbond afd. Vlissingen organiseert van 15 januari tot 17 maart een fotowedstryd, waarvan het onderwerp vry is. Men hoopt op deze manier een bijdrage te leveren tot het ontwikkelen van de creati viteit van de Zeeuwse bevol king. Deze wedstryd zal de start zyn van een aantal cultu rele activiteiten die we willen organiseren in samenwerkins met o.a. het VOC (de Piek). Het formaat van de in te zenden foto's is 18 x 24 cm. Aantal in te zenden foto's: 2. Sluitingsdatum: 17 maart. Kosten: f 1,50. )om de kosten van de organisatie en de prij zen te dekken!. De deelne mers worden verzocht hun werk goed verpakt in te zen den met op de achterkant van de foto's hun naam, adres en leeftijd. Dit kan tesamen met de f 1,50 verzonden worden naar John v.d. Made, Irislaan 198, Vlissingen. De wedstrijd wordt afgeslo ten met een expositie die ge houden wordt in de grote zaal van de Piek Tvoormalig KMT(, en wel van 17-25 maart. Hier wordt werk ge toond van de deelnemers, werk dat daarvoor in aanmer king komt natuurlijk. Dit in samenwerk met de fotografen J. Spinnewijn, H. Rose en E. Brandts, die op de expositie enkele van hun werken zullen tonen. Entrée voor de deelne mers is vrij. Op de expositie worden ook de prijswinnaars bekend gemaakt. Daarna werden allen gehuis vest bij gast-families, die hen voor zes weken als huisgeno ten in de ware zin van het woord beschouwden. „De Amerikaanse gastvrijheid is ontzettend groot, door iedereen werd ik als vanzelfsprekend met mijn gast-familie mee uit genodigd. Erg gezellig waren de „potluck" parties, waarbij elke gast wat te eten mee bracht voor een pick-nick er gens buiten. Op die manier had de gastvrouw ook een prettig uitje". Overdag gingen de leden van het groepje wel zijnswerkers college lopen en werden geconfronteerd met de meest schrijnende toestanden in het sociale leven. „Als je dan 's avonds weer bij je familie terugkeerde, dan was de tegenstelling wel erg schril, 'de hele dag had je gehoord en gezien, wat er voor een arbarmelijke toestanden heersten in verschillende de len van de stad en dan stapte je opeens in een onvoorstel baar luxe wereldje terug. Ga-- rages voor vier auto's bij het huis, waar er ook vier in ston den en een eigen badkamer bij je logeerkamer. We waren dan ook uitsluitend bij middle of upper-class families onder gebracht in de fraaie buiten wijken van Chicago. Soms probeerde ik wel eens met hen over dit probleem te praten, maar het sloeg niet aan, ze deden het af met ie dereen heeft toch gelijke kan sen". Na deze zes instructieweken begon het eigenlijke werk. Al le 27 leden van de groep wer den voor twee en een halve maand in een leegstaande functie op maatschappelijk terrein ondergebracht. Me vrouw D. kwam als medisch maatschappelijk werkster in een verpleegtehuis in een zwarte wijk van Chicago te recht. Zij had zelf verzocht om in deze richting geplaatst te worden, daar zij enige jaren verpleegster is geweest en zich nog steeds tot deze kant van het maatschappelijk werk voelt aangetrokken. „Het ver pleegtehuis was tot stand ge komen op Joods initiatief en had voor het merendeel Jood se patiënten. Het-♦tehuis was een modelvoorbeeld voor de Noord-Amerikaanse staten en stak ver uit boven de rest van dit soort tehuizen. De wijk, waar het in stond was tien jaar geleden ook nog Joods, maar toen er een paar neger families kwamen wonen, trok ken geleidelijk alle blanken weg en nu was de wijk com pleet zwart. Ik had daar een flatje vlak bij het verpleegtehuis, als eni ge blanke in een wijk met uitsluitend kleurlingen. Ieder een had mij gewaarschuwd van dat kan je niet doen en veel te gevaarlijk om alleen je boodschappen te gaan doen. Maar ik deed het wel en heb nooit last gehad. Na een tydje voelde ik met geaccepteerd. Ik maakte overal praatjes en on dervond nergens vyandigheid. Yan die academici, die allerlei onderzoeken naar hun leven somstandigheden deden, had den ze echter schoon genoeg. Ze brachten immers toch geen verbetering in hun leven". Overigens zal geen zinnig mens het in zijn hoofd halen, ook al is het nog helder dag licht, om 's avonds eens een wandelingetje te gaan maken in een stad als Chicago. Het gevaar om lastig gevallen of beroofd te worden is veel te groot, zelfs in een openbaar vervoermiddel. Het werk in het Verpleegte huis beviel erg goed. Men be steed daar veel meer aandacht aan groepsbesprekingen dan hier. Zelfs de patiënten brach ten ih dergelijke besprekingen regelmatig hun klachten naar voren over dingen, die hun niet bevielen. De verplegende staf bestond half om half uit blank en gekleurd, maar dit leverde geen problemen op. Over de 240 bedden waren acht maatschappelijk werkers verdeeld, die elk hun eigen afdeling hadden. Verder was er een bezigheidstherapie-af deling met vijf mensen, die d.m.v. spelletjes en oefeningen patiënten weer activeerden. Een aparte recreatieleidster zorgde met behulp van een grote groep vrijwilligsters voor da gelijkse ontspanningsprogram ma's. B.v. films, voordrachten of picknicks. Een dergelijk gericht sociaal werk is in Nederland in zie ken- of verpleegtehuizen nog niet te vinden. Wat dat betreft is men in Amerika al veel verder, maar dan ook alleen in de particuliere huizen. De staatsziekenhuizen heb ben meestal een jammerlijk tekort aan alles: artsen, ver pleegsters, geld enz. Als het financieel enigszins mogelijk is, probeert een Amerikaan daar dan ook uit te blijven. Buiten het tehuis legde me vrouw Dobbelaar ook veel contacten met andere sociale werkers. In de armste wijken verrichten deze uiterst moei zaam werk. Huisbezoek is meestal onmogelijk, omdat de mensen zeer vijandig tegeno ver hen staan. Zij werken vaak met „community-wor- Kers", mensen die in deze buurten wonen en bereid zijn mee te helpen aan verbeterin gen. Deze fungeren dan als een soort tussenpersonen. Het is niet mogelijk om hier nog meer te ver teilen over de ervaringen van deze reis. Me vrouw Dobbelaar kan er nog veel over zeggen en zy heeft ook ai een artiketye in het personeelsorgaan van de ge meente Vlissingen geschreven, dat zeker nog vervolgd zal worden. Vast staat wel, dat het een onvergetelijke erva ring is geweest, die haar standpunt in veel zaken heeft doen veranderen. H MIDDELBURG - Na de gens van 11 tot 14 jaar. Ge brand in het clubhuis zitten tracht wordt in Goes, Vlissin- bestuur en leden van de Eer- gen en Middelburg teams van ste Zeeuwse Rugbyclub „Oe- negen jongens te formeren. Na moemenoe' drietig teri tie werd gewoon doorgegaan men tegen hun clubgenoten uit met het behalen van overwin- andere plaatsen. Het gaat hier delburg, M. A. Mondeel, Stad houder slaan 1, Middelburg. Hel. 01180-5915< en J. van Eek, Eemstraat 15, Souburg Jongens in de genoemde leet- tijd kunnen zich aanmelden bij: W. Adriaansen, Clijver- straat 34, Vlissingen, P. Har- beslist niet ver- enkele trainingen kunnen zij denberg. Bouwen E'.'wout- drietig terneer. In de competi- meteen in wedstrijden uitko- straat 52, Vlissingen Hel. 01184-30891, C. de Heus. Dam plein 3 Hel. 01180-2129( Mid- ningen, maar daarnaast staan om het zogenaamde mini-rug- nog meerdere aktiviteiten op bij dat met negen spelers het programma. wordt gespeeld )het senioren rugby telt per team 15 spe- Op donderdag 1 februari a.s. lers(. Voor het overige zijn 01183-2188). De training- wordt n.l. in het Nederlands vrijwel alle regels van kracht, en voor mini-rugby worden Koffiehuis aan de Markt te die bij senior-rugbij gelden, gehouden in Middelburg, Vlis- Middelburg een propaganda- singen en Goes, avond georganiseerd. Aanvang 20.00 uur. Tijdens die avond wordt o.a. een 50 minuten du rende film vertoond van re cente rugbywedstrijden tussen de beste landenteams ter we reld. Bovendien worden er toelichtingen gegeven en wordt iets over de geschiede nis van de rugbijsport verteld. Iedereen is welkom. De toe gang is gratis. Rugby voor jongens. Voorts zal Oemoemenoe gaan starten met rugbij voor jon- West-Souburg 9 uur Ds Dorgelo Oost-Souburg 9.30 uur Ds van Heide. 7 uur Ds Dorgelo avondmaal. Herv. Gemeente Vlissingen: Dienst der Offeranden: 1. Ere dienst 2. Werelddiakonaat. St. Jacobskerk; 10 uur ds. L. de Liefde. 17 uur geen dienst. Johanneskerk; 9.30 uur ds. F. S. Kloosterman. 19 uur ds. H. G. Hoogenkamp, van Veere. Bijzon dere Jeugddienst. Onderwerp: zie de affiches. Open Hof (Paauwenburg); 9.30 uur ds. Y. van der Schoot. Ophir; 10.45 ds. F. S. Klooster- Op zaterdag 3 februari orga- Muzikale crèche van 4 tot 7 stralische pianist Geoffrey niseert Jeugd en Muziek in de uur voor de leeftijd 3 tot 7 Madëe met de solisten van het Schouwburg te Middelburg jaar. Belgisch kamerorkest o.l.v. een Festival Klassieke Mu- George Maes. Serenade voor ziek. Aanvang 16.00 uur. Door- Drie pianoconcerten van J. S. fluit, hobo en strijkorkest, L. lopend toegangsbewys f" 5,50. Bach, uitgevoerd door de Au- de Meester, Solisten van het Belgisch kamerorkest )in het OOST-SOUBURG „Wat iedere inwoner van Souburg moet weten". Dat staat te le zen op de voorzyde van de folder die door de Opbouw- commissie Souburg huis aan huis wordt verspreid in de wijk Souburg. Het doel van deze huis aan huis folder is de inwoners van Souburg te in formeren over het doel en de aktiviteiten van de Opbouw- commissie Souburg. De aktie is afgelopen vrij dag gestart en men hoopt a.s. donderdag de laatste folder in de bus te stoppen. In de folder kan men onder meer lezen dat de Opbouwcommissie een open organisatie is, waarin zo wel vertegenwoordigers van verenigingen als particulieren zijn opgenomen. De opbouw commissie Souburg wil er zijn voor het welzijn van alle Sou burgers, ongeacht levensover tuiging of politiek. De Op- bouwcommissie wil allerlei za ken in de gaten houden, die voor de wijkbewoners van be lang zijn. Uit de folder blijkt verder dat de Opbouwcommis sie zich o.a. bezig houdt met: verbetering van kinderspeel- alles wat Souburg betreft. Tot het voormalige gemeen- plaatsen een goede blijven- tehuis in gebruik genomen de verbinding tussen Oost- en kan worden, zal dit centrum West-Souburg een kinder- ge boerderij op poten zetten, in- Po vestigd zijn in Bachten 'oorte. De opbouwcommissie Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben aan de beheerder van het Chinees restaurant „Le Paradis Chi- nois" een verguning verleend om op vrijdag 2 februari a.s. van 21.30 tot 22.00 uur voor het pand Pottenmarkt 13 vuurwerk af te steken. Het vuurwerk zal worden ontstoken om de viering van het Chinese nieuwjaar extra luister bij te zetten. Middelburg De Zeeuwse t folders voor het sei- Vrouwenraad hield een alge- ,973 WOrden een dezer mene nabeschouwing in de bo- d verzonden, zoals gebrui- venzaal van t aan artsen, wijkver- venzaal van 't staten zalencom plex op maandagmiddag 22 ja nuari 1973, waarby 30 verte genwoordigsters van de aange sloten organisaties en de plaatselijke Vrouwenraden aanwezig waren. Besloten werd voortaan in het openbaar te vergaderen. Na bespreking van de veie ingekomen stuk ken en mededelingen kwam onder andere aan de orde: Verkiezing van de dagelijk se bestuursleden. Naast de presidente en de secretaresse werden gekozen: 2 afgevaar digden namens de algemene groepering, 2 afgevaardigden namens de pfot. cnr. groepe ring, 1 afgevaardigde namens de r.k. groepering. De vakantie vormingsweken vormden een ander agenda- spraak bij verkeerszaken in hoopt dat, naar aanleiding van de wijk en het aktiveren van de folder, velen zich zullen allerlei nieuwe aktiviteiten. opgeven als medewerker aan ,?r er er vanaf 26 januari, £én van de aktiviteiten. Van- in nn vnJdagavond ,van 18.30 - daar dat ook de kontaktadres- uur een informatiecen- sen )leden van het dagelijks .geopend ajn' waar men bestuur! in de folder zijn ver- inlichtingen kan krijgen over meld. kader van het BNCVC La cré- ation du Monde, D. Milhaud, gedeelten uit de Dreigroschen- oper, B. Brecht, liederen van H. Eisler, het mobiel ensemble De Volharding o.l.v. componist Louis Andriessen. Circles van L. Berio voor slagwerk, harp en zang. Solo for voice van J. Cage, Anne Haenen, sopraan: Michael de Roo en Arthur Cu- nen, slagwerk; de engelse har piste Anne Morgan. Slagwerkshop: Improvisa tie met belangstellenden o.l.v. Michael de Roo. Trio in F groot van J. Haijdn Trio in g klein van C.M. von Weber door het trio Hutijra: Ferenc Hutyra, fluit; Marinus Hillebrand, cello Ellengard Jense, piano. Barok en klassieke werken door het Middelburgs Kamer koor o.l.v. Bart Leijnse; Zeeuws Barokensemble, blok fluitduo Dick Boon, Frank Witte. Pianostuk 12 van G. Ber- pianoduo Louis Andriessen en Diederik Wagenaar Cabaret en mime, gein en on gein, sickjoke en sketch, zang en pantomime door het spek takel Peter en Adriaan. Van 4 tot 7 uur een muzikale crèche: Spelen met Muziek, experimenteren met klanken, geluiden en beweging voor kinderen in de leeftijd 3 tot 7 iaar. L-ijk Improvisatie voor 2 piano's, MIDDELBURG - De tafel tennisvereniging Middelburg- Zuid, kon onlangs het 300e lid verwelkomen. Het is nog maar 1 jaar geleden dat het 250e lid en nog maar slechts 2 jaar geleden dat het 200e lid zich aanmeldde. In de vijf jaar van haar bestaan groeide de vere niging dan ook uit tot de grootste in Nederland en misschien wel tot de grootste tafeltennisvereniging die er hier ooit bestaan heeft. oe sport blijkt niet alleen voor de jeugd maar ook voor ouderen aantrekkingskracht te hebben. Van de 300 bij MZ behoren er niet minder dan 130 tot de senioren. Alleen al in Middelburg zijn er thans een 450 mensen, die in vereni gingsverband spelen. En niet alleen in Middelburg maar ook in de Provincie Zeeland zien we de laatste jaren een op merkelijke groei. Op Walche ren zijn er in Oostkapelle, Veere en Arnemuiden in het recente verleden verenigingen opgericht. Aan belangstelling on breekt het deze sport uitein delijk niet. mm *«8 j|8sig§fei .>BF 4 fm ■t mm B> i f Waar het echter nog wel aan pleegsters, burgemcestersvrou- ontbreekt - en dat geldt voor wen vrouwenverenigingen enz. alle kleine zaalsporten - is Gepland zijn: 2 weken voor een passende accommodatie, visueel gehandicapten, 2 we- Qg kleine zaalsportbonden in ken voor bejaarden slecht ter Nederland hebben onlangs een been, 1 week voor jongere ge- Rapport Accommodaties Klei- handicapten en 1 week reser- ne Zaalsporten uitgebracht, ve, 1 week voor gezond be- waarin de problematiek van jaarden, 1 week voor bejaar- deze takken van sport aan de den 75pl. d.w.z. minder vor- orde wordt gesteld. Het bouw- ming. pian dat de Middelburgse ver- Wat betreft de regionale eniging pas geleden op papier vormingsdagen zl op 22 maart zette past in de in genoemd in Hulst een studie-middag rapport voorkomende struc- gehouden worden waar het tuur-modellen. Deze accommo- streekplan Oost - Zeeuwsen datie bestaat niet alleen uit Vlaanderen behandeld een sportzaal van 36 bij 14 wordt. meter waarvan 36 bij 4 meter De e.v. algemene bestuurs- voor loop_ en gezellige zit- vergadering zal plaats vinden maar ook uit een kan. op 9 april 1973 om half twee tine een instructie-bestuurs- in de Abdij, bovenzaal. 3M kamer en de gebruikelijke gevraagd worden. MZ zelf voorzieningen. Om deze ruim- moet in ieder geval f 10.000 te te kunnen realiseren, hoopt zelf' financieren. MZ op steun van de gemeente, Een ruimte zoals MZ die en over niet al te lange tijd wenst, zou betekenen dat Zee- komt het punt dan ook in de land voor het eerst een accom- raad. Daarnaast zal ook de le- modatie krijgt voor de kleine den van MZ om een bijdrage zaalsport. man. (Commissie voor de Vryz. Hervormden en Rem. Kring). Bethesda; 10 uur Prot. Zieken- huisdienst. Walk-Inn; geen dienst voor jonge ren (zie Johanneskerk 19 uur( Evangelische Lutherse lie- mcente Vlissingen: Zondag 4 feb. 11.00 uur: ds. A. Nierop, afscheid. Kollekte werelddia konaat. Rooms Katholieke Kerk: za terdag 3 en zondag 4 feb. Pa rochiekerk Singel: zaterdag 3 feb. 19.00 uur en zondag 4 feb. 8.30, 10.00 )dameskoor( en 12.00 uur )herenkoor(. St.- Martinuskerk Souburg: zater dag 3 feb. 19.00 uur en zondag 4 feb. 10.30 uur. „Open Hof' Paauwenburg: zondag 4 feb. 11.00 en 19.00 uur. Hervormde Gemeente O. en W. Souburg: zondag 4 feb. 10.00 uur ds. Van Stam, 17.00 uur ds. Kloppenburg. Doopsgezinde vkerk: zondag 4 feb. 9.30 uur ds. Vooistra. Gereformeerde Kerk Vlis singen: zondae 4 feb Petrus- kerk 9.30 uur ds. J. Genult, 17.00 uur ds. F. van Stam te Koudekerke. Open Hof 9.30 uur ds. Y. van de Schoot, 17.00 uur ds. A. Poppe te Seroosker- ke Leger des Heils Vlissingen: zondags 10.00 uur Heilsbiieen- komst, 11.30 uur zondagsschool, 19.30 uur getuigenissamen komst. Elke woensdagmiddag 13.30 uur filmvoorstelling voor de kinderen. Evangelische Gemeente: Fi- ladelfiakapel, Vrouwenstraat 5, Vlissingen. Zondagmorgen 9.45 uur. Rooms Katholieke Kerk Middelburg: parochiekerk H. Petrus en Paulus; zaterdaga vond 19.00 uur: zondag 10.30 en 19.00 uur. De Hoeksteen: zondag 11.30 uur. Anglican Church: services every sundaij morningprayer 10.30 uur., eveningprayer 7.30 p.m., in the missions to Sea men Chapel, Scheldespoort, Vlissingen oost, Reader A. Driver. The Bethel Pentecostal Tempel: Volle Evangelie, evan gelist J. Davidsz, elke 'zondag 14.30 uur en elke woensdag 19.30 uur. Zuiderbaken Mid delburg-Zuid. Gereformeerde Gemeente: Vlissingen: 9.30 en 16.30 uur: ds. Snoep; Meliskerke: 9.30 en 2.30 uur: ds. Weststrate; Aag- tekerke: 9.30 en 19.00 uur: ds. van Vliet; Middelburg: C. 9.30-14.00-18.30 uur: Lee s- dienst. Z. 9.00 uur: leesdienst, 10.00 uur: ds. Snoep. Zaterdag J feb. van 0.00 tot 24.00 uur: dokter Wartena, Vredehoflaan 8, tel. 3933, zondag 4 feb. van 00.00 tot 24.UO uur: dokter Sluyter, Julianalaan 7, tel. 2225. Apotheek: Avond- en nachtdienst van 2 tot en met 9 februari: D.H. v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Verloskundige: zaterdag 3 en zondag 4 feb. mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 2775. Dierenarts: Weekenddien sten voor de dierenartsen op Walcheren; consult alleen na telefonische afspraak. Zater dag 3 en zondag 4 feb. I Klok, tel. 01188-1443. Tandarts: zaterdag 3 en zon dag 4 feb. G. van Bergen, Damplein 37, Middelburg, tel. 01180-2936. Kruisverenigingen: geen op gave ontvangen. MIDDELBURG Dokters: Zaterdag 3 februa ri: dokter Schram, Ooster- scheldestraat 2, tel. 4664. Zon dag 4 februari: dokter de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305. Apotheker: Vrijdag 2 febru ari tot en met vrijdag 9 febru ari: Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. ZUID: Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: Alleen patiënten dokter Jan sen en Jansen-Schrama zater dag 3 en zondag 4 feb. dokter G. van Bockel, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1500. Donderdag 1 feb. 0.39 en 12.58 uur; Vrijdag 2 feb. 1.21 en 13.40 uur; Zaterdag 3 feb. 1.58 en 14.19 uur; Zondag 4 feb. 2.34 en 14.55 uur; Maandag- 5 feb. 3.10 en 15.31 uur; Dinsdag 6 feb. 3.42 en 16.05 uur; Woensdag 7 feb. 4.17 en 16.38 uur. Aan het politiebur. te Vlis singen werd in het tijdvak van 18-1 t.m. 22-1 aangifte ge daan van de volgende gevon den voorwerpen: dameshorla ge, schrijfmap, 1 paar kinder wantjes, div. sleutels, aktentas met inh, bruine want, uni formpet, bril met metalen montuur, herenhorloge, badla ken, slavenarmband, geruite zwemtas. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 10.30 uur t.m. 12.30 uur en van 16.00 uur t.m. 17.00 uur. Zaterdags van 11.00 uur t.m. 12.00 uur.

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 3