Stedelijke welzijnsraad verstrekt informatie Toenemende belangstelling voor Open Hof et weten waard Gevonden voorwerpen Inkader van uitwisseling Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Agenda Hoogwater Kapsalon MODERN Hanteer de korte lijn Concert „Accordeola" TIJDELIJK NU 4,25 jeugd bejaarden buitenlandse werknemers gezinsverzorging kerken gemeente politie vrouwenorganisaties maatschappelijk' werk Helpende hand recreatie vakorganisaties rehabilitatie binnenstad iddenstand UW Bruiloft in HET STRANDHOTEL HET Bruidsdiner in „DE PUT", ver onder de grond De romantische Bruidskamer gratis, op het dak van ons hotel Knelpunten vervolg van pag 1 De stuurman heet juffrouw Vooroordelen Grap Nederlands Gastenfamilie Uniformen WEEKEND ZILVEREN SCHOR WASSEN, WATERGOLF, MINI VAGUE EN MODELLING MARKT 21 MIDDELBURG Tel. 3201 consumpties, goedkope maaltijden VLISSINGEN De Stede- lyke Raad voor Maatschappe lijk welztyn, een instelling, die zoals de naam al zegt, het welzijn van de Vlissingse bur ger op het gebied van de da gelijkse samenleving behar tigt, heeft een nieuw experi ment op touw gezet. Al lange tijd vond de Stedelijke Raad, dat het nu wel goed en aardig was, dat zij informatie op so ciaal gebied verzamelde, maar er werd te weinig met die informatie gedaan. Er zou een tweerichtingsverkeer moeten komen: naast het verkrijgen van informatie moet er ook een weg zijn om diezelfde in formatie weer aan anderen te kunnen verstrekken. Via een Duits voorbeeld, waarbij de sportbond in Rheinland Pfalz elke week op een bepaalde tijd bereikbaar is per telefoon om iedere vraag op sportgebied te beant woorden, kwam men op het idee om in het Welzijnscen- trum Bachten Komme een soort „hot line" in te stellen. Van 26 januari af zal het elke vrijdagavond in het vervolg tussen 18.30 en 20.00 uur mo gelijk zijn Bachten Komme binnen te stappen of op te bellen om een antwoord op brandende vragen te krijgen. De vragen mogen op elk ge bied van de samenleving lig gen. Het gaat in eerste instan tie dus niet om vragen, die men dagelijks bij verschillen de kantoren of instellingen kan krijgen. Het gaat er meer om hoe iets aan de weet te tiecentra geopend. U kunt vrijdags bellen: le Welzijns- centrum Bachten Komme, Badhuisstraat 64, tel. 01184- 6420; 2e Wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59, tel. 01184-4363.Een twee hier dan vertegenwoordigd zijn. Vanuit Paauwenburg en Souburg is er een directe lijn met Bachten Komme, die voortdurend wordt vrijgehou den. Aan de organisaties, ver enigingen enz.,die hun medé- komen, waar men zelf geen inlichtingenbron voor weet. De Stedelijke Raad wil in zulke gevallen proberen de helpende hand te bieden. Zij heeft daartoe niet alleen in Bachte Komme, maar ook op andere punten in de gemeente op die vrijdagavond informa- leden van de activiteitencom missie zullen hier aanwezig zijn. 3e Tot nader aankondi ging in Souburg Bachten Poor- te. Het voormalige gemeente huis aan de Kanaalstraat zal een wijkcentrum worden, maar is hiervoor nog niet ge reed. Tel. 01183-1582. De Op- bouwcommissie Souburg en werking hebben toegezegd voor het verstrekken van in lichtingen, is verzocht om die bewuste avonden op zijn minst ook telefonisch bereik baar te zijn. Om de snelheid in het afwikkelen van de vra gen te bevorderen, zal het zit tende team in Bachten Komme de beschikking hebben over „basisinformatie". Veel van de Na een tijd van afwachten schijnen de bewoners van het Vlissingse Ouwenburg zo langzamerhand toch wat meer de weg naar het kerkelijk en ontspanningscentrum met de toepasselijke naam Open Hof te kunnen vinden. De activiteitencommissie welk belast is met de ontspanning in het gemeentelijk centrum begon zich dat de bevolking in grote meerderheid overtuigd was van de noodzakelijkheid van de ruimte voor jeugdactiviteiten, muziekuitvoeringen, familie en andere feestelijkheden, en in het algemeen grotere en kleinere ruimten voor contact tussen bewoners van Ouwenburg ruime tellende woonwijk, grote opkomst al bezorgd te maken of er toch niet waar de verwachtingen van het te hoog geprezen was. De tijd heeft bestuur werden overtroffen, nu al geleerd dat in deze grote Het programma sprak ook wel een westerwijk dit gecombineerde woordje mee. Belangstelling was van dien aard dat het aangemoedigde bestuur met een gerust hart meerdere activiteiten het wijkcomité Ritthem zullen informatie hoopt men te put ten uit de gegevens van een enquête,die in november af gelopen jaar onder alle vereni gingen, groeperingen etc. is gehouden.In die enquête werd veel over opzet, doel en activi teiten gevraagd De Stichting Zeeland is, be halve bij de opzet, ook be- hulpzaak geweest bij het ver werken van die gegevens in een kaartsijsteem, zodat veran deringen ook snel bijgewerkt kunnen worden. Behalve verkrijgen en ver strekken van informatie hoopt de Stedelijke Raad ook een inzicht te krijgen in bepaalde knelpunten, plaatsen waar het informatiekanaal verstopt is. En hoe men die verstopping opheffen kan en de informa tiestroom in de toekomst kan openhouden. Zo hoopt de Stedelijke Raad dat het experiment zal uit groeien tot een levende „socia le kaart": de vragenstellers zullen door hun vragen steeds de gebieden aangeven, waar de informatie nog blijft hok ken. centrum i'n een behoefte voorziet. Vorige week was er, na een gehouden enquete wel gebleken kan organiseren. Voorlopig staat al een fototentoonstelling op het programma waarvan organisator is de Vlissingse fotograaf dhr. A. van Wijngen. Deze avond was een groot succes. Onder leiding van dhr Ph. Fey werd afwisselend door het Vlissingse tienerkoor en het Loodsenkoor liederen gezongen. Voorts speelde dhr J. P. Cijvat op zeer verdienstelijke wijze een sofate voor blokfluit. De toehoorders beloonden hem met een staande ovatie. De begeleiding geschiedde door dhr Cijvat zelf door het gebruik maken van bandopnamen. schip. Havenarbeiders, ot ze nu in Nederland of in Afrika wonen, staat niet direct be kend als lieve jongens. Van een vrouw zullen ze zeker geen bevelen accepteren. Daarom zien de leerling-stuur- vrouwen het varen op een vrachtschip niet zo erg zitten. Hun voorkeur gaat uit naar een passagiersschip. Op de zeevaartschool wor den de meisjes blijkens de reacties volledig geaccepteerd. Maar ga je nu praten met een paar mannelijke medeleerlingen en twee waren er tijdens het gesprek aanwezig dan blijken er toch nog een heleboel vooroordelen te bestaan. „Ik zou niet onder een vrouwelijke kapitein willen varen", klinkt het gedecideerd uit twee monden. Nickij uit Uitgeest en Janine uit Terneu- zen zijn ondanks deze uit spraak vastbesloten een car rière op te bouwen als stuur man. Ze volgen de opleiding beslist niet met het idee: „Een paar jaar varen is mooi, maar dan ga ik toch een baantje aan de wal zoeken". Dat wil niet zeggen dat ze verkering krij gen en trouwen uitsluiten. Je kunt heel goed blijven varen als je getrouwd bent, maar je moet dan natuurlijk wel pro beren op hetzelfde schip te komen, vinden ze. van het algemeen centrum nog een gezellig dansuurtje gehouden o.l.v. Na de pauze werd in de grote zaal het Trio de Jong. Toch hebben deze vrouwe lijke zeevaartscholieren, on danks het feit dat ze hun hui dige en toekomstige situatie uitvoerig hebben doordacht, het toch niet altijd gemakke lijk. Ze ontmoeten op hun weg veel vooroordelen van de bui tenwacht. „Men", ziet het geheel ei genlijk meer als een experi ment, wel heel aardig hoor, maar je moet het als een grap blijven beschouwen. Een vrouw moet trouwen en kin deren krijgen, is de algemene gangbare mening. Nederlan ders maken hierop geen uit zondering. Nickij, die deze uit drukking, waarschijnlijk mede door haar figuur en grote bos krullen al zo vaak gehoord heeft, doet ze af met een schouderophalen. Janine is er nog steeds niet aangewend. Ze maakt zich nog elke keer kwaad als ze dat soort bla-bla moet aanhoren. Ze zegt: „We zijn aan de opleiding begon nen. Het zal allemaal heus niet zo gemakkelijk gaan. We zullen ook heus nog wel eens goed knijp komen te zitten,als we midden in de nacht in ons eentje op wacht staan met de verantwoording voor een kapi taal schip. Maar dacht je dat een man het allemaal .vanzelf aangewaaid krijgt Nou, ver geet het maar", zegt Janine. „Routine kun je alleen opdoen in de praktijk en ik geloof Richard Thorne studeert een jaar in Vlissingen VLISSINGEN Richard hy zijn „high school" - afsloot, had hy zich op- Thorne woont nu al ruim een half jaar In Vlissingen by zyn Nederlandse pleeggezin. Tot augustus zal hy by hen biy- ven en dan keert hy weer terug naar zyn familie in Clark, South Dakota, in het hartje van de Verenigde Sta ten. Tot nu toe is het leven in Holland hem best bevallen. Al voor jaren gegeven voor het uitwisse lingsprogramma van „Youth for Understanding". Deze or ganisatie zendt jaariyks onge veer 1500 Amerikaanse jon gens en meisjes tussen de zes den en achttien jaar naar een Europees land of ander we relddeel om daar twee of twaalf maanden in een gezin door te brengen. Omgekeerd gaat vanuit Eu ropa ook een aantal jongeren naar Amerika. Verblijven zij een jaar lang in dat land, dan is het de bedoeling dat zij tevens naar school gaan. Zo wil men proberen bij de jeugd een beter begrip aan te kwe ken voor andere culturen en levensomstandigheden. Sinds augustus vorig jaar is Richard dan ook dagelijks met de zoon van de familie Jou- stra, zijn gastfamilie, naar de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren in Middel burg getrokken. Zijn grootste handicap in_ het dagelijkse schoolleven was in het begin de Nederlandse taal. Direct na zijn aankomst was de familie Joustra al begonnen om op dit punt hard voor hem te zijn: er werd uitsluitend Nederlands tegen hem gepraat. Met han den en voeten antwoordde hij, maar allengs kwamen er al wat zinnetjes uit. Nu kan hij het Nederlands aardig volgen en spreken, hij begint in het Nederlands en eindigt met Engels. Op school begreep hij niet veel van de lessen, zodat de leraren het nog eens in het Engels uitleg den. Hij doorloopt nu de vier de klas HAVO en heeft als belangrijkste onderdeel van zijn keuzepakket wiskunde. Aan de Franse taal, die hij in Amerika twee jaar lang geko zen had, heeft hij zich niet gewaagd, want dan moest hij weer in de tweede klas begin nen. Richard: „Het taalonder wijs is hier trouwens veel moeilijker dan bij ons. Tot je achttiende jaar ga je naar de high-school en dan werk je lang niet zo hard als hier. Aan huiswerk doen we heel weinig en het harde werken begint pas aan de universiteit of bij je beroepsopleiding". Wat Ri chard wel aan onze scholen mist, is de beoefening van al lerlei sporten. Op de Ameri kaanse scholen is dat een be langrijk onderdeel en op zijn school in Clark werd daar twee uur per dag voor uitge trokken. Zelf heeft hij veel aan „football" )èen soort rug- bij( en worstelen gedaan. Met die laatste sport won hy verschillende medailles. Hier is hy een tydje rugby gaan spelen by de rugbyclub „Oemoemenoe"maar de ge middelde leeftijd is daar wat ouder dan die van Richard. Twee maal achtereen heeft hy schoolleven en zyn reis hier in de schoolkrant „Savados" naar toe verteld. De Engelse iets over het Amerikaanse lerares zette zijn pennevruch- ten in goed Nederlands om, want het schrijven in een an dere taal is nog moeiiyker dan het spreken. Het huiselijk leven bij zijn gastfamilie verloopt uitste kend. Het is voor beide kan ten natuurlijk een heel waag stuk, wanneer je elkaar van te voren nooit ontmoet hebt. In zijn aanmeldingsbrief had Ri chard geen duidelijke voor keur voor een bepaald land uitgesproken. De familie Jou stra had zich als gastfamilie opgegeven, omdat hun eigen dochter dit jaar ook uitgezon den is naar Amerika. Om de lege plek wat op te vullen hadden zij een Amerikaanse jongen aangevraagd en waren, ondanks het grote aantal aan biedingen jaarlijks, uitgeko zen. De plaatsing van de jon gen of het meisje wordt door een commissie geregeld en je moet dus maar afwachten wie je krijgt. In dit geval is de toewijzing erg goed uitgeval len. Mevrouw Joustra: „Het klikte meteen. Ik zie Richard gewoon als een lid van mijn gezin, we hadden het niet be ter kunnen treffen. Ook met onze zoon kan hij erg goed overweg". Toevalligerwijs is dochter Joustra bij een gezin in North Dakota terecht geko men, volgens Amerikaanse af standsbegrippen niet ver af van Richards familie. Tijdens de feestdagen heeft zij dan ook een bezoek gebracht aan zijn familie in Clark. De vie ring van de feestdagen op Hollandse manier heeft Ri chard goed doorstaan. Kerst-, mis verschilde, behalve het ontbreken van de pakjes, niet zo veel, maar Sinterklaas en de oliebollen van Oudjaar wa ren een nieuwe ervaring. Terug in Amerika in augus tus gaat ook voor Richard een harder leven beginnen. Hy staat al ingeschreven bij de Universiteit van South Dakota om medicijnen te studeren. Zal hij na zyn studie als arts nog eens zijn oude bekenden in Vlissingen komen opzoe ken? H Zondag 28 januari 1973 Herv. Gemeente Vlissingen: Dienst der Offeranden: 1. Ere dienst; 2. Diakonie. St. Jacobskerk; 10 uur ds. F. S. Kloosterman. 17 uur geen dienst. Johanneskerk; 9.30 uur ds. L. de Liefde. Gezinsdienst. 19 uur: ds. M. van Rennes, van Oud-Beijer- land. Gevraagd in overleg met de Geref. Gezindte. Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds. H. Groeneveld. Ophir; 10.45 uur ds. G. C. Duinker, Rem. pred. te Rotter dam. (Ver. v. Vrijz. Hervormden en Rem. Kring). Walk-Inn; 19 uur Jeugddienst (15+). Ter Reede; 18.30 uur Maj. J. Vulperhorst. Dienst voor de be woners (interkerkelijk). Bethesda; 10 uur Prot. Zieken- huisdienst. niet dat ze ons aan boord van een schip anders zullen behan delen dan een man. Op de zeevaartschool is daar in ieder geval niets van te merken". Ze moeten ook uniformen dragen, die overigens nog in de maak zijn. Ze moeten om zeven uur opstaan. Ze hoeven dan niet op het appèl te ver schijnen in het internaat een kleine toegeeflijkheid in ruil voor het driemaal daags eten halen op de fiets in de keuken van het internaat. De zee vaartscholieren hebben na schooltijd van vijf tot half acht,met uitzondering van etenstijd de tijd aan zich- zelf.Daarna moet er tot half elf gestudeerd worden en om kwart voor elf moet het licht uit. Verder hebben de dames wel gemerkt dat ze geen zy- sprongetje kunnen maken, of ze worden terecht gewezen. Wam een opleiding op een zeevaartschool is natuuriyk geen sinecure. De zes meisjes leveren wel voor de mede scholieren oneindige stof tot praten op. Maar dat mag de pret niet drukken. Want ook hier geldt het devies: Je mag er alleen maar naar kijken maar aankomen niet!!!! NETTY VAN ZALINGE ARNEMUIDEN „Het Zil veren Schor" organiseert in samenwerking met de Zeeuw se Stichting voor Revalidatie zaterdag en zondag een week end onder de titel „Onze vele gezichten". De bedoeling van dit week end is, om de deelnemers bezig te houden met vragen als, welke gezichten )mas- kers( vertonen we in bepaalde situaties? Bepalen we zelf ons eigen gezicht, kunnen we le ven zonder masker? Men kan zich voor dit weekend opgeven bij „Het Zilveren Schor tel. 01182-1285. Een goed bezette toneelzaal van „Het Scheldekwartier" woonde j.l. zaterdagavond het jaarlijks concert bij van de Vlissingse accordeonver eniging „Accordeola". Het is latijd een groot genoegen de drie onderdelen van genoemde ver eniging te beluisteren. Het C- orkest zijn de beginners, die echter onder leiding van Herman Gijsel reeds goed zijn getraind, om later het grote orkest te bevolken. Dirigent Jo Eckhardt weet met zijn B-orkest indruk te maken, door met een goede voordracht muziek tot uitdrukking te brengen. Superieur staat daartegenover het A-orkest, nog meer geschoold door dirigent Herman Gijsel, die met zijn suggestieve leiding, zijn keur- muziek weet op te voeren tot hoge kwaliteit. Het programma vermeldde op treden van conferencier Roland Wagter Jr. de bekende radio- en T.V.-artiest. Deze liet op zich wachten, totdat hij bijna aan het einde der avond ten tonele ver scheen en zich verontschuldigde wegens autopech. Aangezien het merendeel der be zoekers gekomen waren om muziek te horen, zijn deze op dit gebied zeker aan hun trekken ge komen. Als gast was aanwezig de accordeonvereniging „Progressio" uit Rotterdam die de avond afsloot met enige waardevolle muziek nummers gebracht in een rustig tempo en geschaafd tot in de kleinste onderdelen. CeLa. Nieuwe Kerk Groenmarkt: 10 uur Ds. Rinkema, avond maalsviering. 19.00 uur Ds. Kievit, van Gouda, Ger. Bondsdienst. Koorkerk Koorkerkhof; 10.00 uur Ds. van Santen m.m.v. Ontmoetingskerk koor. Oostkerk, Oostkerkplein: 10.15 uur Ds. Ytsma. Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 10.00 uur Ds. De Boer, Ger. Pred. gemeensch.Geref. Hervomde dienst. 19.00 uur Ds. van Santen. Getuigeniskerk A. Lauwereyszstraat: 9.30 uur Ds. Kronenburg, gemeensch. Geref. Hervormde dienst. Zuiderbaken M. de la Palmastraat: 10.30 uur Ds. Delbeek. Raad van kerken aangewezen als gastdienst: 27 januari, 19.00 uur R. Kath. kerk, Bachtensteene. Doopsgezinde kerk: 10.30 uur Pasteur Le Gras, Eglise Wallonne. Ev. Lutherse kerk: Geen dienst. Nw. St. Joosland: 9.00 uur Ds. Kraai 10.30 uur Ds. Kraai. St. Laurens: 10.00 uur Ds. Boomer, van Domburg. Engelse kerk: 10.30 uur Dhr. Spek. Jongerenkapel; Stad: Nassaulaan: 10.00 uur dhr. Bimmel, dienst op vijvervreugd. Stromenwijk: Ontmoetingskerk 10.00 uur Dhr. v.d. Werff. Zuid: Rentmeesterschool 10.30 uur Dienst. Zcvende-dags-Adventis- ten; 27 jan. Middelburg, Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat: 10.00-13.00 uur bijbelstudie. 11.00-12.00 uur: Bediening des Woords. Ds. A. J. van de Kamp. Vlissingen: Doopsgezinde Kerk, Vrijdomsweg: 09.15- 10.15 uur: Bediening des Woords; 10.15-11.15 uur Bij belstudie; ds. A. J. van de Kamp. Gereformeerde Kerk Vlis singen: 28 jan: Petruskerk 09.30 uur ds.J.W. Genuit, 5.00 uur ds. H. Groeneveld, Open Hof 09.30 uur ds. H. Groeneveld, 5.00 uur ds. D. Kloppen burg. Christelyk Gereformeerde Kerk Vlissingen: 28 jan: 09.30 en 17.00 uur: Ds. A. Broersma te Goes. Gereformeerde Gemeente: 28 jan: Vlissingen 09.30 en 16.30 uur: leesdienst. Melis- kerke 09.30 en 14.30 uur: ds. Weststrate. Aagtkerke 09.30 en 19.00 uur: ds. Van Vliet. Mid delburg 09.30 en 18.30 uur: ds. Zijderveld, 14.00 uur: lees dienst. Middelburg Z. 09.00 en 19.00 uur: ds. Schreuder. Hervormde Gemeente O. en W.-Souburg: 28 jan: West: 09.00 uur: ds. Van de Heide. Oost: 09.30 uur: ds. Dorgelo )H. Doop(, 7.00 uur: ds. Kloppenburg. Kristen Zuid-Molukse Kerk: 28 jan: Oost-Souburg: 15.00 uur ds. Fader. Koudekerke: 12.00 uur ds. Fader. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen: Geen dienst. R.K. Kerk Middelburg: Parochiekerk Petrus en Paulus: zaterdagavond 19.00 uur H. Mis, zondag 10.30 en 19.00 uur H. Mis. De Hoek steen zondag 11.30 H. Mis. Pinksterkapel, Emmastraat 10 Vlissingen: Iedere zondag 14.30 uur. Leger des Heils Vlissin gen: 10.00 uur Heilsbijeenkomst, 11.30 uur Zondagsschool, 19.30 uur Getuigenissamenkomst. Elke woensdagmiddag om 13.30 uur filmvoorstelling voor de kinderen. Volle Evangelische Gemeen te: Elke zondagmorgen 09.45 uur in de Filadelphiakapel, Vrouwestraat 5. Anglican Church. Services every sundaij: morning prayer' 10.30 a.m.; evening prayer 19.30 p.m., in the Missions to Seamen Chapel, Scheldepoort, Vlissingen-oost. Reader A. Driver. R.K. Kerkdiensten in Paau wenburg, Souburg en Vlissin- en 27 en 28 jan. 1973: Parochiekerk Singel: zat. 27 jan. 19.00 uur en zondag 28 jan 08.30, 10.00 )dameskoor( en 12.00 uur )jeugdkoor(. Martinuskerk Souburg: zat. 27 jan. 19.00 uur en zondag 28 jan. 10.30 uur „Open Hof' Paauwenburg: zondag 28 jan. 11.00 en 19.00 uur. VLISSINGENzaterdag 27 jan. van 00.00 tot 24.00 uur dokter Van Dijk, Koudekerk- seweg 52, tel. 3459, zondag 28 jan. van 00.00 tot 24.00 uur dokter De Greef, Badhuis straat 114, tel. 2190. Apotheek. van vrijdag 26 jan. 18.00 uur n.m. tot en met donderdag 1 februari v.m. 8.30 uur: J. van de Sande, Bad huisstraat 22-24, tel. 2066. Verloskundige, 27 en 28 jan. mej. Van Ginkel, Pres. Roose- veltlaan 232, tel. 2775. Dierenarts. 27 en 28 jan. J. Hoftijzer, tel. 01180-3118. Consult alleen na telefoni sche afspraak. Groene Kruis voor 27 en 28 jan.zuster Boersma, Wielingen laan 2a, tel. 01184-2735. Oranje-Groene Kruis en Wit-Gele Kruis Voor 27 en 28 jan. zuster Geldof, Groen van Prinstererlaan 116, tel. 01184- 3120. Kruisverenigingen O.-W.- Souburg, voor 27 en 28 jar,. W. Verhagen-Westerbeke, Stemer- dinglaan 119, tel. 01183-1541. MIDDELBURG Dokters. zaterdag 27 jan. A. Boerwin kel, Noordweg 214, tel. 2460. Apotheker vrijdag 26 jan. tot en met donderdag 1 feb. L. van de Boogert, Korte Delft 12. Zondag 28 jan. M. Reijerse, Seisweg 29, tel. 3456. Zuid: Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Alleen patiënten dokter Jansen en Jansen- Schrama. Th. Bloos, Kanaal straat 70, Souburg, tel. 01183- 1212. Informatiecentrale Vlissingen 26 januari 1973 van 18.30 tot 20.00 uur. Welzijnscentrum Bachten Komme, Badhuisstraat 64, tel, 6420. Wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59, Paauwenburg, tel. 4363 Informatiecentrum Souburg- Ritthem, Pastenpoorte Souburg, el. 01183—1582 Middelburg In het Rijks- larchief Zeeland t.m. 24 febru ari. „Geschiedenis als hobby" Vrijdag 26 jan. 1973. 20.00 u.: Culturele avond van zang en muziekverenigingen in de gereformeerde kerk te Sou burg m.m.v. Koninklijke Har monie „Ons Genoegen"; accor deonvereniging „Scala"; man dolinevereniging „De Volks stem"; tienerkoor „Jong Le ven"; het „Souburgs Mannen koor". Inlichtingen: buro Stichting Culturele Gemeen schap, Vlissingen, Badhuis straat 64, Vlissingen. Tel. 01184-6420 toestel 2. Hoogwater te Vlissingen: Donderdag 25 jan. 6.03 en 0.07 u. Vrijdag 26 jan. 6.52 en 0.52 u. Zaterdag 27 jan. 7.48 en 1.45 u. Zondag 28 jan. 8.54 en 2.53 u. Maandag 29 jan. 10.05 en 4.05 u. Dinsdag 30 jan. 11.11 en 5.17 u. Woensdag 31 jan. 12.09 en 6.19 u. Aan het pol. bur. te Vlissin gen werd in de week van II tot en met 17 januari aangifte gedaan van de navolgende vermiste ioorwerpen Div. sleutels, linkerdames handschoen, voorwiel van kin derfiets, poes, twee linker, bruine herenhandschoenen, bruine dames-handschoen, schooletui met inh, sjaaltje, 1 bank-biljet, paraplu, kralen aan ketting, kinderportem. doublé dameshorloge.Afdeling gevonden voorwerpen is geo pend van maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot en met 12.30 u. en van 16.00-17.00 u. Zaterdag van 11.00 tot en met 12.00 u. BIJ DE BEKENDE BRECH-SHAMPOO 4,25 1 FLACON BRECH CREMEBEHANDELING 2,— Normale prijs 6,25 Speciaal voor gespleten haarpunten, bij SCHELDESTRAAT 13 - VLISSINGEN U KUNT BIJ ONS ALTIJD TERECHT, ook zonder afspraak voor EN C0NNY-GRILL—SERVICE VOOR UW HAMBURGERS,

Groot Walcheren | 1973 | | pagina 3