Bliksemactie voor behoud van brug in Souburg Laatu niet bij de nemen ffV mossel ^versteege Schitterend natuurgebied met imposante bossen en diepe rivierdalen KOFFIEHUIS VOOR ECHT LEKKER ETEN Zorg voor goede Uw advertentie-campagne in deze krant procent van de Nederlandse Fietsen is aan vervanging toe Gevonden Voorwerpen Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Agenda Hoogwater Geld nodig? Binnen'n paar dagen geregeld-met een persoonlijke lening van de NMB DE ARDENNEN EN't UW Bruiloft in HET STRANDHOTEL HET Bruidsdiner in „DE PUT", ver onder de grond De romantische Bruidskamer gratis, op het dak van ons hotel zoekt U een voortreffelijk muziekinstrument BOOGAARD één snoekje bereikt 32.000 GEZINNEN gezinnen op Walcheren Markt 49, MIDDELBURG (01180) 2160—7543 VLISSINGEN De verbin ding over het Kanaal door Walcheren tussen Oost en West-Souburg is de laatste tijd een onderwerp van felle dis cussie geweest. Eerder dit jaar kon een dreigende beslissing van de gemeenteraad om de Souburgse brug éénrichting- verkeer te maken nog getorpe deerd worden. Maar afgelopen week was de toestand ernsti ger toen bleek, dat de raad in haar maandelijkse vergadering een principe-besluit zou moe ten nemen over de bouw van een halfhoge brug over het Kanaal. Een dergelijke brug is allang in de pen, daar de capaciteit van de Keersluisbrug en de Souburgse „kippebrug" volgend jaar haar maximum zal bereiken. Een vervelende bijkomstig- is echter, dat bij de bouw van een halfhoge brug bij de PZEM-centrale, rijkswaterstaat vindt, dat de Souburgse brug moet worden afgebroken. Heel simpel ge zegd: voor elk obstakel, dat het Kanaal door Walcheren er bij krijgt, zal er een ander obstakel in het Kanaal moeten verdwijnen. De berichten over de ver dwijning van de brug en de snelle beslissing die daar door de raad over moest worden genomen, wekten grote onrust onder de bevolking van Sou burg. Vooral W.-Souburg zal zich erg gedupeerd als dit voorstel door de raad zou ko men. Een inderhaast op touw gezette actie tot behoud van een rechtstreekse verbinding met Oost-Souburg leverde een petitie aan B.en W.op,onder-, tekend door 325 West-Sou- burgse gezinnen, wat een in stemming van bijna honderd procent betekent. Enkele uren voor het begin van de raads vergadering werd de petitie door de heer W.I. Deijnen aan B en W.aangeboden.De heer Deijnen merkte daarbij op: ..De vele reacties vanuit Oost bewijzen. dat dit probleem ook daar zeer sterk leeft." En dat was al gebleken uit de brieven aan de raad over deze kwestie. Verschillende instel lingen en groeperingen )van huisvrouw tot middenstander* verzochten om vóór men iets zou beslissen, eerst de Sou burgse bevolking grondig te raadplegen en alternatieve mogelijkheden voor een recht streekse verbinding te onder zoeken. De uitgeoefende pressie heeft succes gehad! De ge meenteraad van Vlissingen heeft B. en W. gemachtigd om nog voor het eind van dit jaar de middelen tot financiering van een nieuwe brug te zoe ken deze zaak heeft zo'n haast.omdat 31 december de infrastructuurpot voor Zeeland dichtgaat maar.... de Sou burgse brug mag niet verdwij nen. voordat er een andere oplossing tot een snelle ver binding tussen Oost en West is gevonden. De inwoners van Souburg zijn nu weer enigszins gerust gesteld, maar zij hebben zich voorgenomen in deze kwestie waakzaam te blijven. Het West-Souburgse actiecomité is van plan om zich in de toe komst te verenigen met de Opbouwcommissie Souburg, zodat een sterker front ge vormd kan worden. Want al zal West-Souburg het meeste te lijden hebben bij een even tuele opheffing van de brug, ook Oost-Souburg heeft belan gen in West. Zowoont het overgrote gedeelte van de Ka tholieke Gemeenschap in Oost, terwijl het kerkje in West is. De enige sporthal voor Sou burg is aan de van Doornlaan in West. waar veel activiteiten voor jonge kinderen worden gehouden, die 's avonds alleen naar hun club moeten. De na delen voor West liggen eigen lijk op elk terrein van het dagelijks leven. Geen of nau welijks winkels. bejaarden moeten meestal te voet naar hun soos in Bachtenpoorte )Oost( of drie maal in de week daar hun warme maal tijd halen: de meeste inwoners van West zijn afgestemd op het Souburgse verenigingsle ven. waarbij de lokaliteiten allen in Oost liggen: alle me dische voorzieningen bevinden zich in Oost. Zo te zien dus een indrukwekkende lijst, die hiermee nog niet volledig is. Het is begrijpelijk, dat heel Souburg bij dergelijke belang rijke beslissingen gehoord wil worden. Men hoopt dan wel. dat als de nieuwe wijk Westerzicht (gelegen tussen Lammerenburg en West-Sou- burg( klaar is. West-Souburg zich daar op zal gaan oriënte ren. maar hoe lang zal dat nog duren. Trouwens de beide Souburgse gemeenschappen vormen met behulp van de brug nu al zo lang een een heid, dat een heroriëntatie van één van beiden nog niet'zo gemakkelijk zal gaan. Het wordt weer steeds vroe ger donker en later licht. Zorg daarom voor goed licht op de Hels. Dat is niet alleen wette lijk voorgeschreven maar is ook in het belang van uw eigen veiligheid in het ver keer. De fietsverlichting zorgt ervoor dal de fietser kan zien in het donker, maar vooral ook dat hij door andere ver keersdeelnemers wordt gezien. Dat laatste is misschien wel hetbelangrijkste, vooral op slecht of niet verlichte buiten wegen en daar waar gesepa reerde fietspaden ontbreken. Goede fietsverlichting bete kent een helder licht uitstra lende lamp aan de voorzijde van de fiets, waarvan de licht straal niet horizontaal, maar wat naar beneden gericht is zodat tegenliggers niet door de uitstraling worden gehinderd. Aan de achterzijde moet de fiets voorzien zijn van een helder rood licht, geplaatst op een helder wit zo mogelijk rcflekterend - spatbord. Men is verplicht een van een rijks- keu rmerk voorzien achterlicht te voeren. Ook reflecterende pedalen waarvoor nog slüfidsgeen/ wettelijke rege ling is getroffen - bewijzen juist in deze tijd goede dienst en verdienen aanbeveling. Doe de fietsverlichting tijdig aan en gebruik de verlichting ook bij mist. zware regenval en sneeuw. Zorg ervoor steeds re- servclampjes bij de hand te hebben en laat de verlichting juist nu door een vakman grondig nakijken. Het is in uw eigen belang. Kontroleer re gelmatig of het achterlicht het wel doet. dat wordt zo gemak kelijk vergeten. Wie op een onverlichte of slecht verlichte buitenweg moet rijden, doet er goed aan geen dónkere kleding te dragen en vooral in het donker goed rechts te houden en waar fietspaden ontbreken niet met z'n tweeën naast el kaar te rijden. 1 VWgVWea-Nedafend 2* HANDS AUTO KOPEN? EERST LATEN KEUREN! VLISSINGEN is op het ge bied van winkeltjes in kunst voorwerpen weer iets rijker geworden. De Biesjoesjop" in de St.-Jacobsstraat is namelijk overgegaan in de Pepermolen, waarbij het bestaande assorti ment van sieraden, ceintuurs etc. uitgebreid is. U kunt er nu bovendien nog terecht voor keramiek, .glaswerk en smeed ijzer. De heer en mevrouw van den Boogaart kopen porce- leinen gebruiksvoorwerpen en glaswerk zelf in Spanje in. Zij zullen daarbij het verkoop recht van Castro-porcelein krijgen, dat wel in een fabriek vervaardigd wordt, maar met de hand wordt afgewerkt Afgelopen zaterdag is te NIEUW en SINT-JOOSLAND de eerste steen gëlegd voor het nieuwe dorpshuis annex gymnastieklokaal. Mevrouw J. I'oppe-b Bliek bijgestaan door enkele jeugdige dorpsgenoten, verrichtte als een van de oud ste inwoners deze handeling. Al lange tijd is heel Nieuw en Sint-Joosland in dë weer ge weest om de vastgestelde dorpsbijdrage van f 20- per persoon bijeen te brengen. De laatste grootscheepse actie vond eind oktober plaats, toen alle verenigingen een dorps feest TieVben georganiseerd om maar zoveel mogelijk geld in liet laatje te brengen. De gemeenteraad van MID DELBURG heeft vorige week Stap dan eens binnen bij Mossel Versteege... het gerenommeerde adres met de grootste collectie piano's, vleugels, orgels, etc. En profiteer van de unieke voordelen van onze muziekscholen. I annp Dplft int ms Vestigingen te Delft, .u Den Haa9 Leidschendam. Middelburg, tel.: 01180-7684 Groningen en Heerlen. Pechtassen4,50 Verbandtrommelsv.a. 4,50 Autoradio'sv.a. 98, 3 punts Veiligheidsgordels 29,90 Set Steeksleutels v.a. 6,50 Set Ringsleutels. v.a. 9,95 Jet Valhelmen v.a. 34,50 Motor en Brom fietshandschoenen v.a. 12,50 Gereedschapset in étui voor Bromfiets en Autov.a. 8,50 Auto- en Bromfietsshop Walstraat 37 - 39 VLISSINGEN Tel. 01184 - 4841 Over de Ardennen is veel geschreven en alle beschrij vingen en verhalen vertellen over de romantiek, de schitte rende bossen en wouden. En het zijn vooral Nederlanders die zich tot die andere wereld op slechts enkele uren rijden van hun woonplaats aange trokken voelen. Die grote be langstelling voor dit uitge strekte gebied heeft de Belgen evenmin onberoerd gelaten. Op velerlei plaatsen heeft men zich ingespannen de toegang tot de mooiste streken te ver gemakkelijken. Het toerisme naar de Ardennen bestaat lan ger dan vandaag en alle facili teiten die in de loop der tijden zijn gecreëerd hebben nauwe lijks het ruige, ongerepte van dit deel van België veranderd. De wegen die van het ene naar het andere knooppunt leiden, zijn geasfalteerd maar het gemak voor de automobi list is bijna nooit ten koste gegaan van één vierkante me ter Ardennen-aarde. Kunstma tige meren voor de opwekking van elektriciteit zijn aange legd maar passen wonder schoon in het decor. En alleen rond Luik heeft de industrie zich kunnen nestelen, de rest van de Ardennen ligt bijna onaangetast en ongerept klaar. Te wachten op bezoek van ie dereen die zonder al te veel moeite en reizen de myste rieuze bekoring van bossen en bergen wil ondergaan. De schrijver Cees Nooten- boom zegt over de Ardennen: „Dan "ben je in België, in de Ardennen en buitengewoon in het buitenland. Zou je door een plotselinge doodsangst be vangen worden, dan draai je gewoon om en bent binnen een paar uur weer thuis. Dich terbij kan het vreemde niet geleverd worden. M{iar het is alsof we heel ver weg zijn geweest, helemaal naar de Ar dennen. Toch waren het maar een paar dagen.Toch was het heel dichtbij. Dus onthoud het: als het onstelpbare verlangen naar pampa's en woestijnen niet gehonoreerd kan worden. met een ruime meerderheid besloten. om de vuilniszak niet langer als enig vuilver- pakkingsmiddel verplicht te stellen. Dit houdt in dat de Middelburgers met ingang van 1 januari 1973 hun vuil kun nen inleveren op de wijze die voor hen het gemakkelijkst is. Daar staat tegenover, dat dat vuil wel op degelijke wijze verpakt moet worden; de mensen van dc gemeente-rei nigingsdienst zijn tenslotte vuilophalcrs en geen vuilopra- pers. Enkele leden van het Water schap WALCHEREN zijn het er over eens. dat het rioolwater van de gezamenlijke Wal- cherse gemeenten niet onge zuiverd in de Westerschelde mag verdwijnen. Dat bleek op de laatste vergadering van het Waterschap, waar een uiteen zetting werd gegeven over de plannen,die bestaan ten aan zien van een nieuwe rioolpers leiding. waarop alle Walcherse gemeenten.' misschien Middel burg uitgezonderd, een aan sluiting krijgen. Vermoedelijk besluiten Gedeputeerde Staten van Zeeland binnenkort, dat de zorg voor de Walcherse rio lering toevertrouwd behoort te worden aan het Waterschap, zodat het dus verantwoorde lijk wordt gesteld voor de eventuele verplichte zuivering van het rioolwater. De kosten van de zuiveringsinstallatie zouden dan ook door het Wa terschap moeten worden ge dragen en de vijftien miljoen, die dc installatie zal gaan kos ten. vonden enkele leden van het algemeen bestuur wat aan dc hoge kant. Omdat het ech ter nog niet zeker is of het waterschap de zorg wel krijgt toegewezen, wilde het bestuur nog niets beslissen. In het Zeeuws Museum aan het Abdijplein te MIDDEL BURG wordt vanaf zaterdag 2 december een fototentoonstel ling gehouden door Helena van der Kraan, getiteld: „Het leven in Ovczande-1972". Ook wordt ilc „Erdtelephon van Jo seph Beuys geëxposeerd. Ge durende de maand december is het museum, behalve op werkdagen, ook geopend op zaterdagmiddag en dinsdag tweede Kerstdag van 14 tot 17 uur. Van 27 tot en met 29 december is het museum gra tis toegankelijk. of als de zorgen, de onlust, de melancholie of de boosaardige walging vlak voor of na de winter de kop opsteken, weet dan dat er hier vlakbij een leeg. romantisch en genees krachtig buitenland ligt. waar je kunt eten. slapen, lopen en vergeten,met zijn tweeën of alleen. Meer hoeft niet!" De naam Ardennen wordt gewoonlijk gebruikt voor een deel van de eigenlijke Arden nen. Dat deel is dan het hoge. oostelijk gedeelte van België dat in het noorden begrensd wordt door de Hoge Venen en in het zuiden tot over de Franse grens tot Sedan reikt. Dit gebied met impossante bossen en diepe rivierdalen )o.a. de Semois( beslaat zuid- oost-België.De Ardennen in algemenere zin bestaan uit drie gebieden: het zo 'even ge noemde gedeelte, maar ook de zogeheten Condroz en de Fa- menne; de Condroz ligt ten zuiden van Samber en Maas en loopt door tot Luik, met als opmerkelijk detail de diepe vallei van de Maas. Het is het land van kastelen en grote landerijen met weinig inwo ners en een boeiend, afwisse lend landschap. Ten zuiden hiervan en ten westen en oos ten begrensd door de Lesse en Ourthe vinden we de Famenne die tot aan de wouden rond St.:Hubert ligt. Dit deel is voornamelijk een plateau dat zijn schoonheid ontleent aan de kloofachtige rivierdalen die het landschap doorsnijden. De dalen van Lesse en Ourthe zijn alom bekend en behoren tot de mooiste plekjes van België. Binnen het hier beschreven gebied bevinden zich tal van bezienswaardigheden en at tracties. En misschien is de variatie en enorme keuze voor dc toerist nog wel het meest aantrekkelijke. Op allerlei ma nieren kan men zich in de Ardennen vermaken. Bijna nooit echter vindt men er iets terug van vermaakscentrum of toeristische concentraties die zo vaak het resultaat zijn van een ontdekt gebied. In de Ardennen is het goed toeven en trekken. Te voet op kleine of grotere schaal kan dc liefhebber van wandelen er de mooiste tochten maken. In absolute rust en stilte genieten van landschap, flora en fauna. Vanuit hotel of camping zijn plezierige tochten mogelijk met autobus of auto.De restau rant en café's in dorpen en stadjes bieden tegen billijke prijzen een keur van eenvou dige maar hoogst smakelijke gerechten en dranken. En liefhebbers van water sport kunnen op bijna alle ri viertjes en stuwmeren terecht voor hun genoegens. Vanzelf sprekend zijn daar ook vaak de hengelaars te vinden Iforel. snoek(. Sterk is de laatste tijd de paardesport in de Ardennen ontwikkeld. Op verschillende plaatsen kan men ter plaatse paarden huren voor schitteren de zwerftochten. In de winter biedt de win tersport voor Nederlanders dichtbij huis echte skimoge lijkheden. overbrugt voor een belangrijk deel de dure afstand tussen uw zaak en uw klanten op voordelige wijze Uit een onlangs gehouden onderzoek is gebleken dat tien procent van de Nederlandse fietsen aan vetvanging toe is en dal naar het oordeel van de bezitters die niet zulke bar hoge eisen blijken te stellen. Dc meeste mensen vervan gen namelijk hun fiets als de ze technisch geheel versleten is. Er komt de laatste tijd wel verandering in deze opvatting. want meer en meer ontdekt men dat een oude fiets dan nog wel berijdbaar kan zijn, maar dat het rijden op een aftakelende fiets niet bepaald een genoegen is omdat het trappen ongemerkt steeds zwaarder gaat. Dat dit motief zwaar weegt, blijkt wel uit het feit dat dc voorkeur voor lichte sportfietsen steeds toe neemt. Aaii het pol. bur. te Vlissin gen werd in de week van lx4 nov. t.m. 21 nov. kennisgege ven van de volgende verloren voorwerpen: blauwe parkiet, pukkel )tas( met inh. div. sleutels los en in etui. rode knipportem. met inh.,sierring DAF.l paar handschoenen, rij— oewijs en pu.icm. rechter handschoen Ikindert, dames- handschoen stof rechts, he- renshawl.oranje kater (le vend*Afdeling gevonden voorwerpen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11 t.m. 12.30 uur en van 15.30 uur t.m. 16.30 uur. Zaterdags van II t.m. 12 uur. Herv. Gemeente Vlissingen: Zondag 3 december 1972. Eerste Adventszondag. Dienst der Offeranden: 1. Eredienst 2. Diakonie St.Jacobskerk; 10 uur ds. L. de Liefde. 17 uur geen dienst. Johanneskerk; 9.30 uur ds. F. S. Kloosterman. 19 uur Bijzondere Jeugddienst. Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds. J. W. Genuit Kollekte voor de Geref. Kerk. Walk-Inn; 19 uur geen dienst voor jongeren (zie Joh. kerk 19 uur) Ophir; 10.45 uur ds. J. C. van den Berg. (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem. Kring) Bethesda; 10 uur Prot. kerkdienst voor verpleegden en personeel. Ter Reede; 19 uur ds. A. H. A. Bakker, Dienst voor de bewoners (interkerkelijk) Zcvcnde-dags-Adventistcn. 2 december. Middelburg: Doopsgezinde Kerk 11.00 Vic. A.F. Steens; Vlissingen; Doopsgezinde Kerk 9.15 Vic A.F. Steens Evang. Lutherse Gemeente. 3 dec.' kerk Zuidsingel 9.30 u. Ds. Nierop;: Vlissingen; kerk Walstraat 11.00 u. Ds. Nierop. Geref. Kerk Vlissingen. 3 december. Petruskerk 9.30 u. Ds. Groeneveld en 17.00 Ds. v. Stam te Koudekerke; Open Hof 9.30 Ds. Genutt en 17.00 Ds. Groeneveld. Chr. Geref. Kerk te Vlissingen.. 3 december 10.30 Ds. Broersma en 17.00 leesdienst. Geref. Gemeente. 30 nov. Dankdag, Vlissingen; 9.30, 14.30 en 19.30 Ds. Snoep; Meliskerke: 9.30. 14.30 en 19.00 Ds. Weststrate: Aagtekerke: 9.30, 14.00 en 19.00 D. van Vliet: Middelburg C: 9.9.30. 14.00 en 18.30Ds. Zijderveld. Geref. Kerk te Souburg. 3 december 10.00 Ds. Bakker te Middelburg en 17.00 Ds. de Kok. Anglican Church. Service every Sunday: morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in t,he Mission to Seamen Chapel, Scheldepoort Vlissingen Oost. Reader A. Driver. Pinksterkapel, Emmastraat 10, Vlissingen; iedere zondag 14.30. Leger des Heils Vlissingen. 10.00 Heilsbijeenkomst; 11.30 zondag school; 19.30 Getuigenissamen komst; elke woensdag 13.30 film voorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel. Middelburg Zuid; elke zondag om 14.30 en elke woensdag 19.30 in het Zuiderbaken. Volle Evangelie Gemeente te Vlissingen: Elke zondag 9.45 en de Filadebfiakapel, Vrouwestraat 5. Herv. Gemeente Koudekerke. 3 december 10.00 Ds. de Jong 19.00 geen dienst. R.K. Kerk Middelburg. Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Lombardstraat: zat. avond 19.00, zondag 10.30 en 19.00. De Hoeksteen; Zondag 11.30. R.K. Kerk te Vlissingen. Parochiekerk Singel: 2 dec. 19.00; 3 dec. 8.30 10.00 dameskoor. 11.00 voor de Fransen; 12.00 herenkoor Gregoriaans. 19.00 u. Emanuelkerk Pauwenburg; 2 dec. 19.00 en 3 dec. 11.00. Martinuskcrk Souburg; 2 dec. 19.00 en 3 dec. 0.30. Vlissingen. zaterdag 2 dec. van 0.00-24.00; dokter Dekker, Badhuisstraat 30. tel. 2950. zondag 3 dec. van 0.00 - 24.00; dokter van Dijk. Koudekerkseweg 52, tel. 3459. Apotheek. Van vrijdag 1 dec. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 8 dec. v.m. 8.30: Apotheek J. M. H. van de Sande, Badhuisstraat 22/24, tel. 2066. Verloskundige, voor 2 en 3 december Mej. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184 - 2775. Tandarts. Zaterdag 2 dec. van 9-10 u. en zondag 3 dec. van 11-12 u J.D.W. Rombouts. Langeviele 47, Middelburg, tel. 01180 - 2882. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. zaterdag 2 en zondag 3 dec. dokter v.d. Moer, Stationsplein 1 Arnemuiden, 'tel. 01182 - 1308. Dierenarts voor 2 en 3 dec. L. Jobse. tel. 01188 - 1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleegster Groene Kruis te Vlissingen. Voor 2 en 3 dec. Zr. Boersma. Wielingenlaan 2 A, tel. 01184 - 2735. Wijkverpleegster Oranje Groene en Wit Gele Kruis te Vlissingen. Voor 2 en 3 dec. Zr. Floor, Hogeweg 59, tel. 01184 - 2040. Wijkverpleegster Groene Kruis, Oranje-Groene Kruis en Wit-Gele Kruis te Souburg en Ritthem. voor 2 en 3 dec. W. Verhagen - Westerbeke, Stemerdinglaan 119. tel. 01183 - 1541. DoktersdienstMiddelburg. zaterdag 2 dec. van 0.00 - 24.00 u. dokter Boerwinkel. Noord weg 214, tel. 2460. zondag 3 dec. van 0.00 - 24.00 u. dokter Reyerse, Seisweg 29. tel. 3456. Middelburg Zuid: Alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen Schrama, zie onder Souburg. Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 1 dec. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 8 dec. v.m. 8.30 Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg. Vlissingen zaterdag 2 december 20.00 u. in het Vestzaktheater: „De Spaanse Hoer" door de Zeeuwse Komedie. Gent. Koninklijke Opera, 1 dec. 20.00 u. „La Juive"; 3 dec. 14.30 u. „Les Saltimbanques" en 20.00 u. „La Juive"; 4 dec. 20.15 u. „Galas Karsenty"; 5 dec. 20.00 u. Theatre National: „Le testament du chien"; 6 dec. 20.00 u. Ontdek de wereld: „Azoren en Madeira". donderdag 30 nov. 9.47 en 22.21 vrijdag 1 dec. zaterdag 2 dec. zondag 3 dec. maandag 4 dec. dinsdag 5 dec. woensdag 6 dec. 10.46 en 23.20 11.39 en 0.07 en 12.22 0.47 en 13.01 1.20 en 13.36 1.54 en 14.12 Een persoonlijke lening is tegenwoordig een gewone zaak. Het is een moderne manier om wensen of noodzakelijke voorzieningen in het privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakt 't niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteiten. Een persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u het benodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van ƒ2000,- kunt u bijvoorbeeld terugbetalen in 18 termijnen van 129,50, Een bedrag van 3500,- in 24 keer 171,50. Rente en kosten zijn daar al bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. Nederlandsche Middenstandsbank Er is een NMB kantoor te: Markt 43, Middelburg Badhuisstraat 25, Vlissingen Kanaalstraat 41, Souburg tel.01180- 45 55 tel.01184- 67 30 tel.01183- 20 20

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 11