St. Nicolaas-markt in Vlissingen et weten waard Strandloop KOFFIEHUIS VOOR ECHT LEKKER ETEN SAMENWERKINGSGROEP GEZOND HEIDSZORG IN MIDDELBURG WINKELAVONDEN VOOR DE FEESTDAGEN IN VLISSINGEN Kerkdiensten Gevonden voorwerpen LEZING OVER AANLEG EN ONDERHOUD EIGEN TUIN Doktersdiensten CultureleAgenda Hoogwater GOED TONEEL VAN "PLANTAGO' IN SCHELDEKWARTIER Kerstaktie van Leger des Heils EN't Wij vragen uw mening over ons Toeristenmenu 1973 Strandhotel en in De Put Markt 49, MIDDELBURG (01180) 2160—7543 Wiener Eisrevue met Voor het eerst in haar succesvolle bestaan komt de WIENER EISREVUE naar Rotterdam. Van 21 tot en met 28 november a.s. wordt in het sportpaleis AHOY' haar nieuwste produktie „EISKARUSSEL" opgevoerd. Daarmee beleeft dit 35ste ijsgekoelde muzenkind van de Donau zijn Nederlandse première. Ttydens een toumée door de Verenigde Staten kreeg de Wiener Eisrevue van Amerikaanse journalisten het predikaat „de charmantste ijsshow ter wereld" toegekend. Deze eretitel, met name verleend op grond van de geheel eigen, typisch Weense sfeer, wordt ook met „EISKARUSSEL" weer volledig hoog gehouden. Die sfeer ontstaat door een kostelijke Wiener Melange: Heerlijke muziek, ontelbare kleurrijke en kostbare kostuums, een groot aantal internationale solisten en een uitermate gedisciplineerd corps de ballet, en dit alles overspoeld door het wisselend licht van 24 schijnwerpers en lichtkanonnen. Bij de Wiener Eisrevue worden de solisten tijdens de voorstellingen niet nadrukkelijk als „stars" gelanceerd. Zij gaan geheel op in het enseniblewerk, dat de nadruk krijgt. Maar door hun uitzonderlijke prestaties springen zij (ook letterlijk) heel duidelijk naar voren. Tot de solisten behoren o.a.: EMMERICH DANZER. Viervoudig Europees kampioen, drievoudig wereldkampioen en wereldkampioen der professionals; MICHéLE COLBERG. Belgisch kampioene, die met haar sexy, warmbloedig optreden de harten en het ijs doet smelten; HUGO DÜMLER, Duits jeugdkampioen en één der beste ijsshowsterren ter wereld. vooral bekend door zijn fabelachtige sprongen; ALENA AUGUSTOVA, De frêle, lieftallige Tjechische kampioene; MARGARET GODFREY. ALAIN HERMINJARD, Fantastisch adagiopaar (acrobatiek op het ijs; MONA en PETER SZABO. Broer en zus als ijsdanspaar; Alsmede de ijskomieken Herbert Bobek (achterwaartse salto op het ijs!), Albert Kaye, Desmond Scott, Bob Barrickman, het komische acrobatenduo Lou Sachse en Marty Ryan. Voorts verdienen afzonderlijke vermelding Gaston Schaffer, een Zwitserse showman met grote toekomst, Alena Pokorna, een ,Eiskarussell' in Ahoy charmante ballerina uit Praag en de lieftallige Amerikaanse Julie Johnson, die haar debuut maakt in de showbusiness. V Omdat -zoals reeds opgemerkt- bij de Wiener Eisrevue het enseniblewerk zo belangrijk is, verdient ook de „ster met 80 benen" nadrukkelijke vermelding: het corps de ballet, bestaande uit 28 girls en 12 boys. Deze groep heeft een uitermate zware taak, want ze moet per voorstelling 32 keer opkomen, wat evenzovele veranderingen van kostumering betekent. Meer dan 600 fantasierijke kostuums staan het ballet daartoe ter beschikking, van gigantische hoepelrokken tot te verwaarlozen bikini's, van fraaie rokkostuums tot populaire spijkerbroeken. Zoals te doen gebruikelijk bij de Wiener Eisrevue bestaat ook .Eiskarussell" uit een aantal gespeelde en geschaatste taferelen, mini-musicals als het ware; De belangrijkste daarvan zijn ongetwijfeld de gedurfde uitbeelding van de „Notekraker" op muziek van Tsjaikofski en de «5*5* vrijmoedige enscenering van het historische Wener Congres, waarbij het ijstheater één grote vorstelijke balzaal wordt. Voorts zijn er onder meer taferelen, die de bezoekers naar Spanje, een Oostenrijkse wintersportplaats en een oogstfeest in Texas brengen. A De meeste taferelen zijn, ingétudeerd onder leiding van Wazlaw Orlikowsky, de uit Leningrad geboortige voormalige artistieke leider en chef van het ballet van de Weense Staatsopera. De show eindigt, zoals elke produktie van de Wiener Eisrevue, met een onsterfelijke wals door het gehele ensemble, bestaande uit 75 personen (evenveel mensen werken bovendien échter de schermen) op de ijsvloer van 35 x 20 meter. De revue „Eiskarussell" wordt in Rotterdam tijdens de speelperiode van 21 tot en met 28 november dagelijks om 20 uur opgevoerd en op zaterdag 25 en zondag 26 november eveneens om 15 uur. Kinderen tot 14 jaar krijgen in alle voorstellingen voor halve entreeprijzen toegang, 65-plussers betalen in matinees half geld. Hugo Dümler Alena Augustova Michöle Colberg en 3-voudig Wereldkampioen Emmerich Danzer Margaret Godfrey en Alain Herminjard Als het ministerie van Eco nomische Zaken alsnog besluit om de gemeente VLISSINGEN een douceurtje te geven uit de zogenaamde infrastructuurpot dan zal de Scheldestad hope lijk in de loop van 1975 kun nen beschikken over een tweede brug over het Kanaal door Walcheren. Vorig jaar werden de plan nen, die Vlissingen had om een tweede oeververbinding over het Kanaal door Walche ren te leggen, in de ijskast gezet. Dat gebeurde vooral omdat Verkeer en Waterstaat speelt op de troefkaart van een veel bredere oeververbinding, nabij Abeele, die zou worden opge nomen in de zogenaamde dam- menroute. Het bewust project wordt echter pas tegen de tachtiger jaren actueel en zo lang kan en wil Vlissingen niet wachten. Immers de hui dige kanaalbrug ter hoogte van de keersluis bereikt vol gend jaar al zijn maximum capaciteit op de spitsuren, ter wijl de „Kippebrug" tussen Oost- en West-Souburg een steeds gevaarlijker wordende flessenhals gaat vormen voor het kanaal kruisende ver keer. Een tweede brug zal de voornaamste schakel moeten worden in het woonwerkver keer tussen het industriege bied Vlissingen-Oost en de woonwijken aan de westelijke oever van het kanaal, op het grondgebied van de gemeente Vlissingen. „Kom over de brug" is be halve de naam van de hulpac tie van praktisch alle Neder landse kerken voor de kerken over zee, ook de naam van een motorschip, dat als varend on derdeel van de actie, in de komende week Zuidwest-Ne derland zal aandoen. Van 's morgens tien tot 's avonds tien uur is het schip voor iedereen vrij en gratis toegankelijk. Ie der vol uur begint er een drie- schermen dia-presentatie, geti teld „Mensen, medemensen", die informatie geeft over de problemen in de derde wereld en de kerken daar. Bovendien is er een complete „scheeps- boekhandel", een informatie centrum met literatuur over arme landen en het werk, dat de kerken daar doen. Het schip zal zondag 26 no vember VLISSINGEN aandoen )Bellamijpark( en maandag 27 november MIDDELBURG )Loskade(. Door een „rijks"-deur en een „gemeente"-deur uit de muur te scheuren openden de heren M. A. Hage. directeur van de rijkspedagogische aca demie en M. A. L. Hubregtse, wethouder van onderwijs, ge zamenlijk de rijksleerschool „De Rosenburch" en de ge meentelijke kleuterschool de „Eutepeuters" in de Middel burgse wijk Dauwendaele. Die tweedelige opening symboli seerde de samenwerking tus sen rijk en gemeente. Nadat VLISSINGEN De markt kooplieden organideren dit jaar, in samenwerking met de Centrale Vereniging Ambulan te Handel afd. Noord- en Mid den Zeeland, een grote Sint- Nicolaas-feestmarkt. Door de handelaren, die her kenbaar zijn aan het bordje „Deelnemer prijzenregen Sint- Nicolaasfeest", worden 150.000 bonnen aan het kopend marKt- pu bliek uitgereikt. Deze bon nen kunt u, ingevuld met uw naam en adres, op vrijdag 24 november in de op de markt gereedstaande bussen depone ren. Om 17.00 uuur zal dan de trekking plaatsvinden van de door het publiek ingevulde bonnen. Een lawine van prij zen, beschikbaar gesteld dooi de marktkooplieden, zullen de hele vrijdag bij een grote re clamewagen staan uitgestald. H MIDDELBURG - Vrijdag 24 november om 20 uur zal in het Zuiderbaken te Middel burg voor de eerste maal door de samenwerkingsgroep van wijkverpleegsters, vroedvrou wen, huisartsen en maatschap pelijk werkers een voorlich tingsavond worden gehou den. Na enkele hele korte inlei dingen over de „verbetering van de praenatale zorg" is er gelegenheid om vragen te stel len aan een forum, dat behal ve de sprekers en spreeksters ook vertegenwoordigsters zal hebben van kraamhulp, ge zinsverzorging, zwanger- schapsgymnastiek en moeder- schapszorg. Allen, die met ge zinsvorming te maken hebben, bijna getrouwden, pas ge trouwden, al één of tweemaal vader en moeder, zijn op deze avond welkom. De onderwer pen, die ter sprake zullen ko men. gaan over de zorg voor de aanstaande moeder en het kind. de begeleiding van de bevalling en het „kraambed". Om het voor de oppas thuis niet te laat te maken, zal de bijeenkomst uiterlijk om 2% uur zijn afgelopen. VLISSINGEN Doordat er enige verwarring is ontstaan over al of niet een koopavond op zaterdag 2 december, heeft de Vlissingse Middenstands Centrale haar standpunt in de ze zaak als volgt bepaald. Zij adviseert, in navolging van het Grootwinkelbedrijf w.o. Miro, Hema, Prijsslag e.a., haar le den deze zaterdagavond hun bedrijf na zes uur gesloten te houden. De winkels mogen echter van woensdag 29 no vember tot en met maandag 4 december hun deuren tot 21 uur open houden, dus ook op die avond van zaterdag 2 de cember en maandag 4 de ge hele dag. In verband met de Kerstdagen mogen de winkels van woensdag 20 tot en met zaterdag 23 december tot 21 uur geopend zijn. Alle Autolakken Schaarkriks17,50 Merk Antivries P.L.2, Pechtassen4,50 Spoorverbreders32,50 Deren Sturen95, Benzinedoppen op slot9,90 3-punt Veiligheidsgordels 29,90 Leeslampjesv.a. 3,90 Verbanddopsjesv.a. 4,50 Stuurhoezen v.a. 3,25 Res. Lampensetjes v.a. 7,50 AUTO- EN BROMFIETSSHOP BOOGAARD Walstraat 37 - 39 VLISSINGEN Tel. 01184 - 4841 VLISSINGEN Zaterfag was er in het Scheldekwartier een ontspanningsavond voor de leden met hun dames van de personeelsvereniging De Schelde. Voor de Goese to neelvereniging „Platogo" was het een grote inspanning om de ingewikkelde klucht Poes pas van de auteur Toon van Vuuren voor het voetlicht te brengen. Maar het moet ge zegd het hele gezelschap heeft de klucht op uitstekende wijze gebracht. In het pension Rustoord was het allesbehalve rustig. Deze rust werd meermalen ver stoord door een gepensioneer de majoor, die de overige pen siongasten probeerde te dril len. Er was nog een op gehei me wijze verloren tasje en een telepaat, die een en ander naar genoegen wist op te los sen.Menig tafreeltje deed de zaal schateren. Enkele malen moest het spel worden onder broken, door applaus, een te ken, dat de speler)sters( het juiste uitbeeldden. Het slot- tafreel was zeer passend, opeens klonk het bruidskoor uit Lohengrin voor de diverse paren. Voorzitter A. Kerkhof was de tolk der aanwezigen, om het gezelschap te danken voor de mooie weergave van deze klucht. CeLa. Zevende-dags-Adventisten. 25 nov. Middelburg: in de Doopsgezinde kerk 11.00 u. Ds. Kooren. Vlissingen in de Doopsgezinde Kerk 9.15 u Ds. Kooren. Evang. Lutherse Gemeente. 26 nov. Middelburg: kerk Zuidsingel 11.00 Ds. Kloosterman. Vlissingen :kerk Walstraat 9.30 Ds. Kloosterman. Geref. Kerk te Vlissingen. 26 nov. Petruskerk 9.30 Ds. Kloppenburg en 17.00 u Ds. Groeneveld. Open Hof 9.30 Ds. Groeneveld en 17.00 Ds. Genuït. Chr. Geref. Kerk te Vlissingen. 26 nov. 9.30 leesdienst en 17.00 student Compagner. Geref. Gemeente 26 nov. Vlissingen: 9.30 en 16.30 leesdienst; Meliskerke: 9.30 en 14.30 leesdienst; Aagtekerke: 9.30 en 19.00 leesdienst; Middelburg C.: 9.30 Ds. Zijderveld, 14.00 en 18.30 leesdienst; Middelburg Z.; 9.00 leesdienst; 19.00 Ds. Zijderveld; Westkapelle: 9.30, 14.00 en 18.00 Ds. Snoep. Geref. Kerk te Souburg. 26 nov. 10.00 Ds. Genuït en 17.00 Ds. Kloppenburg;woensdag 28 nov. 19.30 Ds. Kloppenburg (dankstond). Anglican Church. Services every Sunday morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in the Missions teo Seamen Chapel, Scheldepoort Vlissingen Oost. Reader A. Driver. Pinksterkapel, Emmastraat 10, Vlissingen. Iedere zondag 14.30 uur. Leger des Heils Vlissingen. 10.00 Heilsbijeenkomst; 11.30 zondagschool; 19.30 Getuigenissamenkomst; elke woensdag 13.30 filmvoorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel Middelburg Z. Elke zondag om 14.30 elke woensdag 19.30 in het Zuiderbaken. Aan het pol.bur. te Vlissin gen werd in de week van 7-11 t.m. 14-11 kennisgegeven van de navolgende gevonden voor werpen: rood etui met sleu tels, donkerbruine heren-por- tem., zilveren kinderarmband je met plaatje bruine hond, rode damesportem,, zilveren kettinkje, onder en boven ge bit, autosleutels Simca, bruin etui met sleutel, speelgoed, beest, lipssleutel en div. sleu tels, zakradio, bruine linker, handschoen, donkerblauw kin- derschoentje.bruine klepporte- monee met inhoud, plastic akten tas met inh. chroom - hondenket- ting. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11.30 u. t.m. 12.30 u. en van 15.30 u. t.m. 16.30 u. Zaterdags van 11 t.m. 12 uur. U kunt het vanaf nu dagelijks proeven in (De prijs is maar acht gulden) de deuren waren geopend stormden een aantal Eutepeu ters naar buiten, terwijl zij handen vol confetti in de rich ting van de openers slinger den. Na deze verwelkoming begaven veel genodigden zich naar de hall van hst gebouw, waar zij luisterden naar de woorden van de heren Hooij, Hubregtse en Hage. De derde Speelspiegel, een avond waarop verschillende gezelschappen een eenacter naar hun keuze uitvoeren, gaat, na groot succes van de vorige twee. niet door. Nadat eerst de echtgenoot van één van de hoofdrolspeelsters van het Middelburgs Diletanttento- neel was overleden, raakte daarna 'n dochter van een van de spelers van het rei zend Zeeuws Volkstoneel uit Ook dit jaar wil het leger voor ongeveer duizend personen een kerstfeest berei den. De heilsoldaten gaan straks weer op pad om de kerstinzameling te houden. Wilt u hen fiefpen om anderen te helpen.In de week van 27 nov. komen zij bij u aan de deur en vragen om uw bijdra gen. Ook de kerstpotten zullen weer verschijnen. U zult ze tegenkomen op zaterdag 9-16 en 23 dec. a. s. Hulst bij een verkeersongeval betrokken. Door deze ongelukkige sa menloop van omstandigheden konden de genoemde gezel schappen niet de door hen uit gezochte éénacters repeteren, zodat zij dus ook niet aan de derde Speelspiegel, die in het Vestzaktheater in VLISSIN GEN gehouden zou worden, konden deelnemen. Het orga niserend comité geeft toen, tot zijn grondige spijt, besloten om de derde groep, de Zeeuw se Komedie, te berichten, dat de derde Speelspiegel was af gelast, omdat men er niet veel voor voelt om met maar één gezelschap door te gaan, wat ook de opzet niet was. VLISSINGEN Zaterdag 25 november a. s. organiseert sportvereniging Marathon een prestatieloop over 8 km. Om twee uur wordt er op het strand in Westduin bij café Huwers gestart. Het parcours gaat over het strand richting Vlissingen. over de Nolledijk, door het Nollebos, onder langs de dui nen naar Dishoek waar men over de duinen gaat en vervol gens over het strand weer te rug naar het startpunt. In verband met de beperkte kleedgelegenheid worden de deelnemers verzocht zich zo veel mogelijk thuis te verkle den. Een ieder die deze loop bin nen 90 min. volbrengt ont vangt een herinnerings-me- daille en maakt door middel van een prijsmedaille kans op een extra verrassing. De inschrijfkosten bedragen f 2,- per persoon bij voorin schrijving. Bij inschrijving ter plaatse bedraagt dit f 2,50 p. P- U kunt inschrijven )ook te lefonisch of schriftelijk! bij: W. Hofman, Here. Segherslaan 76, Vlissingen, tel. 01184-7872 )na 18.00 uur(. Daar hiervoor grote belang stelling was heeft de Activi teitencommissie van het „O- pen hof' de heer Van der Linden nogmaals uitgenodigd zijn nuttige adviezen over her nieuwde aanleg of restauratie van een tuin te geven. De werkzaamheden aan een dergelijke onderneming moeten vóór de winter aanvangen. De eerste lezing wordt daarom al op donderdag 30 november, 20.00 uur in het „wijkcentrum „Open Hof" gehouden. Na de jaarwisseling vinden nog één of twee lezingen v over dit onderwerp plaats, gevolgd door een excursie naar een tuin in aanleg. Het activiteitencomitévraagt een kleine bijdrage in de kosten en zal graag een groot aantal tuinliefhebers op 30 november ontvangen. In de afgelopen maanden heeft de heer Van der Linden, chef plantsoenendienst van de gemeente Vlissingen, twee maal een voordracht gehouden in het „Open Hof' over de aanleg en het bijhouden van de eigen tuin. Volle Evangelie Gemeente te Vlissingen. Elke zondag 9.45 in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Herv. Gemeente O. en W. Souburg. 26 nov. W.S. 9.00 Ds. van Tuyl, O.S. 9.30 Ds. v.d. Heide en 19.00 Ds. van Tuyl. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen. 26 nov. 10.45 gezamenlijke dienst in „Ophir" Kristen Zuid Molukse Kerk. 26 nov. O. Souburg 15.00 oud. Patty; Koudekerke 12.00 Ds. Fader. Herv. Gemeente Koudekerke. 26 nov. 10.00 Ds. de Jong en 19.00 Ds. de Jong; 29 nov. 19.30 dankdienst Ds. de Jong. R.K. Kerk te Middelburg. Parochiekerk H. Petrus en Paulus, Lombardstraat zat. avond 19.00 en zondags 10.30 en 19.00; de Hoeksteen zondags 11.30 R.K. Kerk te Vlissingen. Parochiekerk Singel; 25 nov. 19.00 herenkoor met gemengd koor van 's- Heerenhoek (meerstemmige Messe van Schubert). 26 nov.8.30, 10.00 dameskoor (meerstemmige Messe van Schubert), 12.00 jeugdkoor o.l.v. de heer v.d. Dries, 19.00. Emmanuelkerk Paauwenburg; zaterdag 25 nov. 19.00 en 26 nov. 11.00. Martinuskerk Souburg: 25 nov. 19.00 en 26 nov. 10.30. Zondag 26 november 1972. Laatste zondag van het kerkelijk jaar. Dienst der Offeranden: 1. Eredienst, 2. Diakonie, 3. Bij de uitgang: Driemaandelijkse kollekte voor de kerkvoogdij (versterking van de kerkekas) St. Jacobskerk: 10 uur ds Y van der Schoot, 17 uur geen dienst Johanneskerk: 9.30 uur ds L. de Liefde Matth. 22 31—33, 19 uur ds. L. de Liefde. Gedachtenis der ontslapenen. P.S. 39 8 Open Hof (Paauwenburg) 9.30 uur ds H. Groeneveld. Kollekte voor Bijzondere Evangelisatieterreinen (Geref.) Ophir: 10.45 uur ds J. C. van den Berg (Commissie voor de Vrijz. Hervormden en Rem. Kring) Bethesda: 10 uur Prot. Kerkdienst voor verpleegden en personeel. Walk-Inn: 19 uur jeugddienst (15+) VLISSINGEN, zaterdag 25 nov. van 0.00 - 24.00 dokter Sluyter, Julianalaan 7, tel. 2225. Zondag 26 nov. van 0.00 - 24.00 dokter Cramer, Singel 210, tel. 3619. Apotheek van vrijdag 24 nov. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 1 december v.m. 8.30 Apotheek v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Verloskundige. 25 en 26 nov. Mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 3838. Tandarts, zaterdag 25 nov. van 9- 10 en zondag 26 nov.van 11.00 - 12.00 G.H. van Bergen, Damplein 37, Middelburg, tel. 01180 - 2936. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Zaterdag 25 en zondag 26 nov. dokter van Bockel, Kanaalstraat 89, Souburg, tel. 01183 - 1500. Dierenarts, zaterdag 25 en zondag 26 nov. J. Hoftijzer, tel. 01180 - 3118. consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleegster Oranje - Groene en Wit-Gele Kruis. 25 en 26 nov. Zr.v.d.Ende Schaepmanstraat 51; tel. 01184 - 4221. Wijkverpleegster Groene Kruis te Vlissingen.25 en 26 nov.Zr.van Sabben Sottegemstraat 22, Tel. 01184 - 2914. Wijkverpleegster Groene Kruis, Oranje Groene kruis en Wit Gele Kruis te Souburg en Ritthem. 25 en 26 nov. C. Sinke- van Loon, Molenweg 51, tel.01183 - 1843. Doktersdienst Middelburg, zaterdag 25 nov. van 0.00 - 24.00 dokter Dominicus, Dam 55, tel. 2830. zondag 26 nov. van 0.00 - 24.00 dokter Delfos, Rouaansekaai 47, tel. 2637. Middelburg zuid alleen patiënten van dokter Jansen en dokter Jansen - Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 24 nov. 18.00 n.m. tot en met vrijdag 1 dec. v.m. 8.30 Apotheek W.K. Hummelen, Markt 69, Middelburg. Middelburg: 24 nov. 20.00 uur concertzaal: Het Zeeuws Orkest o.l.v. Jan Out 25 nov. 14.00 - 02.00 schouwburg: Jazzdag. Vlissingen. 25 nov. 20.00 in de Walk- In Min. Lelystraat: Kamerpopensemble Joos Nuisl. Nuisl. Antwerpen. Koninklijke Vlaamse Opera. 24 nov. 20.00 „Simon Boccanegra" 25 nov. 20.00 „Tiefland"; 26 nov. 14.30 „Simon Boccanegra" en 20.00 „De Vledermuis": 28 nov. 20.30 „Opera en Operetteconcert" Gent. Koninklijke Opera. 24 nov. 20.00 „Grafin Mariza"; 26 nov. 14.30 „La Juive" en 20.00 „Grafin Mariza"; 27 nov. 20.15 Theater en Cultuur; „Incident a Vichy" (A. Miller). donderdag 23 nov. 3.00 en 15.19 vrijdag 24 nov. zaterdag 25 nov. zondag 26 nov. maandag 27 nov. dinsdag 28 nov. woensdag 29 nov. 3.50 en 16.13' 4.40 en 17.04 5.33 en 17.58 6.31 en 18.59 7.35 en 20.05 8.43 en 21.14

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 13