et weten waard Feest bij bejaarden- bond Vlissingen Laatu niet bij de nemen W oningmarkt- onderzoek op W alcheren Hervormd bejaardenkoor bestaat 10 jaar TV Geld nodig? Binnen'n paar dagen geregeld-met een persoonlijke lening van de NMB Kerkdiensten mossel ^versteege Mounties show voor De Schelde Doktersdiensten CultureleAgenda Hoogwater UW Bruiloft in HET STRANDHOTEL HET Bruidsdiner in „DE PUT", ver onder de grond De romantische Bruidskamer gratis, op het dak van ons hotel zoekt U een voortreffelijk muziekinstrument Katoen, óók in de winter Katoen, èèk als het koud is. Door velen wordt katoen nog altijd eassocieerd met de zomer, maar ook in de winter zyn er vele mogelijkheden in katoen. Gewatteerde dubbelzijdige katoen, geruwde katoen, zware kwaliteiten als velours, moleskin en corduroy zijn daar voorbeelden van. In Amerika wordt al jaren win- terkatoen in de kollekties verwerkt, en het is dan ook niet zo vreemd dat de Amerikaans - lSederlanose ontwerpster Barbara Farber in de winterkollektie '72 - '73 veel katoen gebruikt. Vooral voor kinderen heeft katoen veel pluspunten; de natuurlijke vezel heeft een grote absorptie- en ventilatievermogen en de echtheid van katoen is juist voor kinderen zo belangrijk. Barbara Farber, die veel natuurlijke vezels voor haar kinderkleding gebruikt, heeft ook nu weer verschillende katoenkwa liteiten in haar kollektie opgenomen. Stoffen die vroeger uitsluitend voor werkmanskleding gebruikt werden, worden nu verwerkt voor kinderkleding. Het stoere suèdine, niet te on derscheiden van het fel begeerde suède voor de motorlook; sterke 100% katoenen moleskin, geruwde winterkatoen en als altijd rib fluweel (cord). Allemaal topkwali teiten die tegen weer en wind, tegen wasmachine en centrifuge bestand zijn. Ook kinderen zijn modegevoelig, en de prachtige spijkerpakken zullen dan ook zeker aan hun wensen voldoen. Dankzij de uitknoopbare voering zijn ze te dragen onder de verschillende weersomstandigheden. Goede kinderkleren, gemaakt van een materiaal dat er na 'n paar keer wassen nog goed uitziet. Ze voelen er zich in thuis, en kunnen er ongestoord in spelen dankzij draagkomfort en eenvoudig on derhoud. H Ontwerp Barbara Farber. GERUITE WINTERKATOEN Heldere ruiten in 100% geruwde katoen. Sterke pakken met verschillende kombinatie mogelijkheden: blouson - broek - overgooier.. De blouson, voor jongens en meisjes, heeft echte borstzakken en drukknoopsluiting en staat enig over een bijpassend polohemd uit de tricotkollektie. Zakken en kniestukken in schuin verwerkte ruiten geven een vrolijk en kleurig effekt. Verkrijgbaar :n blauwgroen en roodzwart, maten 98 - 110., VLISSINGEN Met opge wektheid en dankbaarheid ls het 25-jarig gestaan van de afdeling Vlissingen van de Alg. Bejaar- denbond j.l. zaterdag herdacht met een druk bezochte receptie. Burgemeester drs. Th. J. Westerhout kwam namens het Gemeentebestuur feliciteren. Hij ei in ztyn toespraak, dat na vele worstelingen om het bestaansrecht an de oudere mens, door een- drachtig samen werken, een goede oude dag voor velen is verzekerd. Hierbij sloot zich aan de bondsvoorzitter de heer K. Verhagen. Deze krasse en vi tale strijder voor een gerech telijk pensieon, moest consta teren, dat er nog te veel be jaarden aan de kant staan. We tellen in Nederland meer dan een miljoen bejaarden, waar van een kleine tweehonderd - duizend lid zijn van de diver se bonden. Een groter leden aantal zou de positie tegenover de regering ten zeerste ver sterken, aldus de heer Verha gen. Door een der leden van de feestcommissie werd de aanwezige erevoorzitter de heer L.P. van Oorschot voor het front gehuldigd. Tot slot van deze receptie dankte voorzitter J.H. Pel voor de vele goede wensen en geschenken.. Hij had zich niet kunnen inden ken, dat zo velen zouden ko men. Een bewijs, dat men be lang stelt in het werk van de bond. Een zestal lieftallige tie ners. deel uitmakende van het majoretten korps, deelde ver snaperingen uit, terwijl het Riverside Combo de receptie met muziek opluisterde. E VMflVhrieerNedertrf 2* HANDS AUTO KOPEN? EERST LATEN KEURENI De raden van de gemeenten Amemuiden, Borsele, Dom burg, Goes, Kapelle, Marieker- ke. Middelburg, Valkenisse, Domburg, Goes, Kapelle, Ma- riekerke, Middelburg, Valke nisse, Vee re, Vlissingen en Westkapelle hebben besloten voor gezameniyke rekening een woningmarktonderzoek in te laten stellen in de regio Midden-Zeeland )ten westen van het Kanaal door Zuid-Be veland en met uitzondering van Nood-Beveland(. Het onderzoek omvat in to taal 2500 adressen, verdeeld over 5 regio's van ieder 500 adressen, nl: a. Middelburg; b. Vlissingen; c. Goes; d. Borsele en Kapelle; e. rest Walche ren. Langs deze weg worden zo wel gegevens van het gehele onderzoeksgebied als van de afzonderiyke deelgebieden verkregen. Er treedt een duidelijke verschuiving op binnen de wo ningmarkt van het kwantita tieve naar het kwalitatieve as pect. De vraag wat gebouwd moet worden (welke indeling, r welke categorieën etc.) wordt steeds belangrijker. Het doel van een woningmarktonder zoek is het verkrijgen van meer inzicht in de aard van de woningbehoefte. Een belang rijk punt daarbij is in hoever re aan de vraag naar een be paald tijpe woning binnen de bestaande voorraad kan wor den voldaan )doorstromings- mogelijkhedenU en welke woningen derhalve moeten worden )bij(gebouwd om een zo goed mogelijke aansluiting te verkrijgen bij de behoefte. Op verzoek van de provinciale staten van Zeeland is een aan tal vragen ontworpen welke speciaal gericht zijn op de huisvesting en huisvestings wensen van toekomstige en huidige! bejaarden. Het onderzoek zal worden uitgevoerd door de Nederland se Stichting voor Statistiek. Verwacht mag worden dat de resultaten van dit onderzoek ca. l/j jaar na deze werk zaamheden beschikbaar zullen zijn. Per adres zullen worden geënqueteerd: a. de hoofdbe woner: b: een inwonend huis houden of een inwonende al leenstaande; c: inwonende, niet gehuwd of gehuwd ge weest zijnde, leden van huis houdens. De enquetering ge schiedt anoniem. De naam van de geënqueteerde wordt niet op de vragenlijst vermeld. Herv. gemeente Middelburg. Zondag 22 oktober 1972. Kollekte tijdens de dienst: Kerk voogdij. Deurkollekte: Provinciaal Kerkewerk. Nieuwe Kerk Groenmarkt 10.00 uur Ds. Hietkamp dienst wordt uitgezonden naar Gasthuis en Ter Veste, van Rotterdam, H. Doop. 19.00 uur Ds. Van Gorsel van Ridderkerk, Ger. Bondsdienst. Koorkerk Koorkerkhof: 10.00 uur Ds. Van Santen, 19.00 uur Ds. Brummelkamp, jeugddienst. Oostkerk Oostkerkplein: 10.15 uut Ds. IJtsma. Ontmoetingskerk Ooster- scheldestraat: 10.00 uur Ds. Warners, van Bilthoven, 19.00 uur Ds. Van Santen. Zuiderbaken M. de la Palmastraat: 10.30 uur Ds. Brummelkamp Raad van Kerken, aangewezen als gastdienst: 10.30 uur R. Kath. Kerk, Bachtensteene. Doopsgezinde kerk: 10.30 uur Geen opgave Ev. Lutherse kerk: 9.00 uur Ds. Nierop. Nw St. Joostland: 9.00 uur Ds. Kraai, 10.30 uur Ds. Kraai. St. Laurens: 10.00 uur Ds. Ruys, dienst van Woord en Tafel. Koorkerk: 19.00 uur Ds. Brum melkamp, Jeugddienst. Engelse kerk: 10.30 uur geen dienst i.v.m. jeugddienst. Jongerenkapel Stad: Nassaulaan: 10.00 uur Dhr. Bimmel, Stromen wijk: Ontmoetingskerk: 10.00 uur Dhr. van der Heide, Zuid: Rentmeesterschool: 10.30 uur Dhr. Joppe. VLISSINGEN Woensdag kon men van S middags twee uur af tot 8 uur 's avonds laat een feesteiyke drukte bespeu ren in 't Anker. Het Hervormd Bejaarden koor was daar by- een gekomen om zyn 10-jarig bestaan te vieren. Ook het Be jaardenkoor uit Goes van Hui ze Randwijck deelde mee in de feestvreugde. De tyd werd gevuld met veel zingen, zoals een goed koor past, maar ver der ook met toneelstukjes en voordrachten. Nu al 10 jaar lang komt dit koor iedere woensdagochtend onder de bezielende leiding van mevrouw, v.d. Burght bij een. Zelf is zij inmiddels ook de pensioengerechtigde leef tijd gepasseerd, maar haar vi taliteit heeft daar niet onder geleden. Als een van de op richtsters van de Hervormde Bejaardensoos werd zij na en kele jaren door enige leden ook enthousiast gemaakt om een koortje te vormen. Van huis uit muzikaal en met erva ring in koorzingen trok dit werk haar zeer en wist zij in korte tijd het op zo'n peil te brengen dat er uitvoeringen in Bethesda werden gegeven. Daarna volgden ook andere zieken- en bejaardentehuizen. In Westkapelle gaf een uit voering van het koor zelfs de stoot tot het oprichten van een Bejaardensoos. Ieder jaar ma ken de 34 leden van het koor een uitstapje naar een verre plaats in het land. JDm dit en andere onkosten te dekken heeft men dit jaar een verko ping gehouden van eigenge maakte voorwerpen. Want subsidie komt er niet aan te -£a.s!-, Stap dan eens binnen bij Mossel Versteege... het gerenommeerde adres met de grootste collectie piano's, vleugels, orgels, etc. En profiteer van de unieke voordelen van onze muziekscholen. Lange Delft 103-105 Filialen te Den Haag, Middelburg, tel.: 01180-7684 Hefrl®n- Groningen en Leidschendam Een van de uitgaven, die ter gelegenheid van de kinderboe kenweek )van 16 tot 21 okto ber! zal verschijnen, is het geschreven en getekende ver haal „Het eiland Lapje Loem" geschreven door de MIDDEL BURGSE auteur Wim Hofman. De schrijver, die in Middel burg als adjunct-directeur van de Zeeuwse Culturele Raad werkzaam is, vertelde dat dit tweede kinderboek van zijn hand is voortgekomen uit een verhaal, dat hij geruime tijd geleden geschreven had en dat vervolgens geleidelijk is uitge groeid tot een compleet boek je. Hofman heeft het werkje zelf geillistreerd. „Het eiland Lapje Loem" is verschenen bij uitgeverij van Holkema en Warendorf te Bussum. Wim Hofman, die o.m. bekendheid heeft verworven met zijn ver taling van 't Prikkebeenver- haal uit het Frans bereidt mo menteel de uitgave van een derde kinderboek voor. Zoals eerder in deze kolom men vermeld, hebben drie vooraanstaande Russische vrouwen een bezoek aan MID DELBURG gebracht, 't Betrof drie intelligente en figuurlijk zeer uiteenlopende vrouwen. Het waren mevrouw Vero- nina, plaatsvervangend burge meester van Moskou^ mevrouw Osipian, professor in dè biolo gie en mevrouw Tralova, do cente Nederlands in Moskou, tevens kandidaat in de econo mie. De Russische dames bezoch ten Nederland op uitnodiging van de Nederlandse Nationale Vrouwenraad. In Zeeland wer den de dames rondgeleid door mevrouw M.J. van de Boogert- Selhorst. die eind vorig jaar op verzoek van het Sovjet- Russische Vrouwen Comité een bezoek aan Rusland bracht. De dames kwamen tij dens dit bezoek ogen tekort. Maar tussen de bedrijven door wilden ze ook wel praten over de gewone dingen des levens. De kleding van twee hunner was nu wel niet hypermodern te nomen. Maar het lichtblau we jersey mantelpak van MöS- kou's plaatsvervangend burge meester viel beslist niet uit de toon. Professor Osipian droeg een jersey pakje met suède voorpanden, wat bij ons zo'n vier jaar geleden hoog mode was. De jongste van het stel maakte wel een uitzondering, want zij droeg een zwarte T- shirt, met een bruin-rood ge bloemde blouse er overheen, een lange bruine broek van een uitstekende kwaliteit jer sey en een modern nappa le ren mantel. Deze kleding was volgens de dames allemaal kant en klaar gekocht in Mos kou. Ze geloofden niet, dat er in Moskou veel vrouwen wa ren. die hun eigen kleren maakten. Volgens mevrouw Tralova is dit ongetwijfeld te wijten adh het telt» dat dé meeste Russische vrouwen buitenshuis werken en dus niet over zo heel veel vrije tijd beschikken. De hoofdstedelijke dieren tuin „Artis" mocht afgelopen woensdag 11 oktober de mil joenste bezoeker van het jaar begroeten. Het was de vierja rige Jackie van Langendonk, die met zijn ouders en zijn broer Ben uit .VLISSINGEN NAAR Amsterdam was gekomen. In de dierentuin werd hij door directeur Jacobi zelf verwelkomd. De chimpansees zonden een deputatie van twee om hem namens de dieren welkom te heten. MIDDELBURG De sectie „Muziek" die als gevolg van de herstructurering van dé ZeéuWse Cülturelé Raad is ontstaan, heeft zich in een van zijn eerste vergaderin gen meteen maar aan 'n funda mentele vraag gewaagd. De kwestie waarom het ging was aan de orde gesteld door de heer Verhagen en zij had be trekking op het probleem hoe men nu en in de toekomst zoveel mogelijk mensen tot bewuste muziekconsumenten- en pro ducenten kan maken. De sec tie werd het er al spoedig over eens. dat met de algeme ne muzikale vorming feitelijk niet vroeg genoeg kan worden begonnen. De kiemen ervoor zouden al bij het kleuteron derwijs moeten worden ge legd. Ook de opzet van de muziekscholen zou aanzienlijk verbreed moeten worden. De sectie, gaf de secretaris, de heer W. Hofman, opdracht eens te inventariseren wat er op sommige plaatsen -Delft en Utrecht- op het gebied van algemene muzikale vorming reeds experimenteel is be reikt. Het is de bedoeling van de sectie „Muziek" om. zodra er een wat duidelijker beeld over wat men kan en wil be reiken is gevormd, de school inspecties, het regionaal peda gogisch centrum en de direc ties en docenten van de mu ziekscholen in Zeeland bij de verdere beleidsvorming té be- tfekkëh. Het bestuur van de perso neelsvereniging van de K.M. „De Schelde" brengt voor haar leden steeds avonden met veel amusement. Toen dan het doek vaneen ging in de grote zaal van Het Scheldekwartier voor de Mounties-show, werd het gezelschap met een don derend applaus begroet. De „clou" van het programma wa ren vanzelf Piet en René, die al direct van wal staken met enige leuke moppen en rake zetten. Beide artiesten bren gen kolder en vrolijkheid, maar de wijze „waarop" ze het doen, is een gave apart. Met veel respect en bewonde ring hebben de toeschouwers verbaasd gekeken naar het ba lanceren in de rolschaatsen- show door Jerry en Janine. Ook de toeren met de grote bal vergt veel oefening, ze de den het prima. Op vocaal ge bied waren het Patricia Paaij en Ben Cramer, die hiermee veel succes oogstten. De muzi kale begeleiding was in goede handen bij het Triö Kóps. Herv. Gemeente Vlissingen. Zondag 22 oktober 1972. Dienst der offeranden 1. Eredienst, 2. Diakonie. St. Jacobskerk: 10.00 uur Ds. J.C. van den Berg, 17.00 uur Ds. G. Post van Amemuiden. Gevraagd in overleg met de Geref. Gezindte. Johanneskerk: 9.30 uur Ds. L. de Liefde, H. Avondmaal. 19.00 uur Ds. Y van der Schoot. Open Hof (Paauwenburg): 9.30 uur Ds. H. Groeneveld, H. Avond maal. Collecte voor de Geref. Diakonie. Walklnn: 19.00 uur Jeugddienst (15+) Ophir (Commissie voor de Vryz. Herv. en Rem. Kring) 10.30 uur Ds. Y van der Schoot. Bethesda: 10.00 uur Prot. Kerk dienst voor verpleegden en per soneel Ter Reede: 19.00 uur Ds. H. Groeneveld Dienst voor de bewoners (interkerkelijk).Zevende- dags-Adventisten. Vlissingen: 21 okt. 9.15 u in de Doopsgezinde Kerk: Vic. M. van Kerkvoort. Middelburg, 21 okt. 11 u. in de Doopsgezinde Kerk: Vic van Kerkvoort. Evang. Lutherse Gemeente Vlissingen: 22 okt. 10.30 u. in de Kerk Walstr. Ds. A. Nierop (H. Avondmaal). Middelburg, 22 okt. 9.00 u. in de Kerk Zuidsingel: Ds. A. Nierop. Geref. kerk. Vlissingen: 22 okt. 9.30 en 17.00 u. in de Petruskerk: Ds. A.G. v.d. Stoel; 9.30 en 17.00 u. in het „Open Hof': Ds. H. Groeneveld. Chr. Geref. Kerk. Vlissingen: 22 okt. 9.30 en 17.00 u.: Leesdienst. Geref. Gemeente. Vlissingen: 22 okt.: 9.30 en 16.30 Ds. Snoep, Middelburg (centrum), 9.30 Ds. Zijderveld, 2.30 en 6.30 leesdienst. Middelburg Zuid, 10.30 leesdienst en 17.00 u. Ds. Zijderveld. Meliskerke, 9.30 en 14.30 u. leesdienst. Aagtekerke, 9.30 er. 19.00 u. Ds. van Vliet. Geref. kerk te Souburg: 22 okt. 10.00 en 17.00 u. Ds. Klop penburg. Anglican Church: Service every Sunday: morning prayer at 10.30 u. a.m., Evening prayer 7.30 p.m. in the Mission te Seamen Chapel, Scheldepoort, Vlissingen O. Reader A. Driver. Pinksterkapel Emmastraat 10 Vlissingen: Iedere zondag 14.30 u. Leger der Heils. Vlissingen: 10.00 u. Heilsbijeenkomst; 11.30 u. Zondagsschool; 19.30 u. Getuigenis-samenkomst. Elke woensdagmiddag 13.30 u. filmvoorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel. Middelburg: Z. Elke zondag 14.30 en elke woensdag 19.30 in het Zuiderbaken. Volle Evangelie Gemeente Vlissingen: Elke zondag 9.45 u in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Herv. gemeente O. en W. Souburg: 22 okt. in W.S. 9.00 Ds. v.d. Heide, 9.30 u. Ds. Dorgelo in O.S. en 19.00 u. Ds. v.d. Heide in O.S. Doopsgezinde Gemeenten Vlissingen: 22 okt. 10.00 u. Ds. Vooistra. Kristen Zuid Molukse Kerk O. Souburg: 22 okt. 11.30 u. Ds. P. Fader, Koudekerke, 14.00 u. Ds. P. Fader. R.K. Kerk Vlissingen: 21 okt. 19.00 u. en 22 okt. 8.30, 12.00 en 19.00 u. 10.00 dameskoor in de Parochiekerk Singel. Paauwen burg 21 okt. 19.00 u. en 22 okt. 11.00 u. in de Emmanuelkerk. Souburg, 21 okt. 19.00 u en 22 okt. 10.30 u. in de Martinuskerk. VLISSINGEN zaterdag 21 okt. van 0.00 u tot 24.00 u: dokter Cramer, Singel 210, tel. 3619; zondag 22 okt. van 0.00 tot 24.0C u: dokter Bom, Badhuisstraat 45, tel. 2233. Apotheek, van vrijdag 20 okt. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 27 okt. v.m. 8.30 uur is geopend Apotheek C.P. Lastdrager, C. v. Perestraat 1, O.Souburg, tel. 01183-1593. Verloskundige. 21 en 22 okt.: mej. v. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 2775. Tandarts, zaterdag 21 okt. van 9- 10 u. en zondag 22 okt. van 11-12 C. Westveer, Loskade 21, Mid delburg, tel. 01180-6694 b.g.g. 2994. Huisartsen Souburg, Amemuiden en Nieuwland. zaterdag 21 en zondag 22 okt. dokter van Bockel, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1212. Dierenarts, voor 21 en 22 okt. L. Jobse, tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleegster Oranje Groene en Wit-Gele Kruis. Voor 21 en 22 okt. Zr. v.d. Ende, Schaep- manstraat 51, Vlissingen, tel. 01184-4221. Wijkverpleegster Groene Kruis te Vlissingen. Voor 21 en 22 okt. Zr. Radstake, Sottegemstraat 28, tel. 01184-2286. Wijkverpleegster Groene Kruis, Oranje-Groene Kruis en Wit-Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 21 en 22 okt. Zr. W. Verhagen- Westerbeke, Burg. Stemer- dinglaan 119, tel. 01183-1541. Doktersdienst Middelburg: Zaterdag 21 okt. van 0.00 tot en met 24.00 u.: dokter Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664. Zondag 22 okt. van 0.00 tot en met 24.00 u.: dokter De la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305. Middelburg Zuid: Alleen patiënten dokter Jansen en dokter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Nieuwland en Ar- nemuiden. Apotheek. Van vrijdag 20 okt. n.m. 18.00 u tot en met 27 okt. v.m. 8.30 u.: apotheek L. v.d. Boogert, Korte Delft 12 Middelburg. Vrijdag 20 okt. 20.00 in „De Schakel": Recent on derzoek van de planeet Mars, lezing door drs. F.P. Israel. Zaterdag 21 okt. van 14.00 - 02.00 u in de Schouwburg: Filmfestival. Koninklijke Vlaamse Opera te Antwerpen: 19 okt. 20.00 u. „De Czardasvorstin". 20 okt. 20.00 u. „Het Liefdeselixer". 21 okt. 20.00 u. „Figaro's Bruiloft". 22 okt. 14.30 Het Liefdeselixer" en 20.00 u. „De Vledermuis". Koninklijke Opera te Gent. 20 okt. 20.00 u. „Salome". 22 okt. 14.30 u. „De Laatste Wals", en 20.00 u. „Salome". 23 okt. 20.15 u. „Karsenty". 25 okt. 20.15 u. „Win terconcert". •Donderdag 19 okt. 11.16 en 23.50 Vrijdag 20 okt. 12.09 en- Zaterdag 21 okt. 0.37 en 12.50 Zondag 22 okt. 1.17 en 13.26 Maandag 23 okt. 1.54 en 14.03 Dinsdag 24 okt. 2.33 en 14.44 Woensdag 25 okt. 3.15 en 15.28 GEVONDEN VOORWER PEN Aan het bureau werd in het tijdvak van 3-10-'72 tot en met 10-10-'72 kennis gegeven van de navolgende voorwer pen: truitje, Citroënsleutek aan koperen plaatje, damesblouse armband (zilver), herenporte feuille. dameshorloge, fietstas, plastic kussen, diverse sleu tels. bankbiljet, diverse verz.- plaatjes. armbandje met plaat je )naam(. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag tot en met vrijdag van 11 uur tot en met 12.30 uur en van 15.30 uur tot en met 16.30 uur. Zaterdags van 11 uur tot en met 12 uur. Een persoonlijke lening is tegenwoordig een gewone zaak. Het is een moderne manier om wensen of noodzakelijke voorzieningen in het privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakt 't niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteiten. Een persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u het benodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van ƒ2000,- kunt u bijvoorbeeld terugbetalen in 18 termijnen van 129,50, Een bedrag van 3500,- in 24 keer f 171,50. Rente en kosten zijn daar al bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. Nederlandsche Middenstandsbank Er is een NMB kantoor te: Markt 43, Middelburg Badhuisstraat 25, Vlissingen Kanaalstraat 41, Souburg tel.01180- 45 55 tel.01184- 67 30 tel.01183- 20 20

Groot Walcheren | 1972 | | pagina 9